SON DAKİKA AZİM ÖZTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Azim Öztürk Haberleri


AZİM ÖZTÜRK

ADAY - AKP - ADANA - SEYHAN

1963 Tokat-Erbaa doğumlu olan Öztürk, 1983 yılında Adana'ya yerleşti. Yüksek öğrenimine 1984 yılında Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde başladı ve 1989 yılında mezun oldu. Aynı yıl bu fakültenin Yönetim ve Organizasyon... Devamı

17:29
Sözlü Takipçileriyle Meydan Okudu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bazı basın kuruluşlarının, gazetecilik adına yaptıklarını öne sürdüğü tehdit ve şantajların bu dönemde biteceğini belirterek, "2 adet yazdıklarıyla, 100 adet tirajlarıyla hiç korkmam. 60 bin Twitter’da, 130 bin de Facebook’ta takipçim var" dedi.
Sözlü Takipçileriyle Meydan Okudu
11:43
Erdoğan'ın Anahtar Teslimi Yaptığı Konutlar 1 Yıldır Hak Sahiplerine Verilmedi Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz yıl ekim ayında anahtar teslimi yapılan TOKİ Kıyıboyu evleri, aradan geçen 1 yıla rağmen teslim edilmedi.
Erdoğan'ın Anahtar Teslimi Yaptığı Konutlar 1 Yıldır Hak Sahiplerine Verilmedi
09:35
Seyhan'da Temizlik İşleri İhalesi Artık 2 Yıl Seyhan Belediyesi’nde temizlik işleri ihale süresi 1 yıldan, 2 yıla uzatıldı.
Seyhan'da Temizlik İşleri İhalesi Artık 2 Yıl
12:40
"Seyhan'da Hizmeti Birlikte Yapacağız" Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ilçeye bağlı 96 mahalle muhtarı ve meclis üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
'Seyhan'da Hizmeti Birlikte Yapacağız'
12:24
Seyhan'da 'Başkan Gitti, Pazar Bitti' Tepkisi Seyhan'da yerel seçimlerden 2 hafta önce açılan semt pazarı, belediye başkanının koltuğunu kaybetmesinin ardından kurulmayınca, mahalleli isyan etti.
Seyhan'da 'Başkan Gitti, Pazar Bitti' Tepkisi
11:46
Seyhan'da 'Başkan Gitti, Pazar Bitti' Tepkisi Seyhan'da yerel seçimlerden 2 hafta önce açılan semt pazarı, belediye başkanının koltuğunu kaybetmesinin ardından kurulmayınca, mahalleli isyan etti.
16:55
Pınar Mahallesi'nin Semt Pazarı Sorunu Adana’da 30 Mart Mahalli Idareler Genel Seçimi'nde görevi CHP’li Zeydan Karalar’a bırakan AKP’li Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk’ün Pınar Mahallesi'nde seçim öncesi göstermelik semt pazarı açtığı ileri sürüldü.
21:40
Seyhan Belediye Başkanı Karalar, Mazbatasını Aldı CHP'den Seyhan Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar, mazbatasını aldı.
Seyhan Belediye Başkanı Karalar, Mazbatasını Aldı
09:24
Seyhan'da Zeydan Karalar Başkan Seçildi Adana'nın Seyhan ilçesinde kesin olmayan sonuçlara göre CHP Adayı Zeydan Karalar başkanlığa seçildi.
Seyhan'da Zeydan Karalar Başkan Seçildi
12:50
Seyhan Belediyesinde İşçi Maaşlarına %23 Zam Yapıldı Adana'nın merkez ilçesi Seyhan Belediyesinde işçi maaşlarına %23 oranında zam yapıldı.
Seyhan Belediyesinde İşçi Maaşlarına %23 Zam Yapıldı
01:54
Çelik: Bu Ülkenin Kaynaklarını, Doğru Yönettik Bakan Çelik, partisinin Seyhan ilçesi İbo Osman Caddesi'ndeki seçim irtibat bürosunun açılışına katılarak vatandaşlara ve partililere hitap etti.
Çelik: Bu Ülkenin Kaynaklarını, Doğru Yönettik
22:19
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Adana'da Açıklaması "Bu ülkenin kaynaklarını, imkanlarını doğru yönettik. Tek parti istikrarı sayesinde bu ülkeyi düzgün bir şekilde yönettik ve bu ülkenin kendi imkanları, bırakın bugün IMF'den borç almayı, Türkiye Cumhuriyeti bugün 81 ülkeye yardım eder hale gelmiştir" "Malesef 30 yıldır Büyükşehir Belediyesi'ne hakim.
Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Adana'da Açıklaması
16:36
MHP Seyhan Adayı Çalışkan'dan Eşit ve Adil Hizmet Sözü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye başkan adayı Abdullah Çalışkan, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
MHP Seyhan Adayı Çalışkan'dan Eşit ve Adil Hizmet Sözü
22:06
Bakan Çelik: Yine AK Parti Tercih Edilecek Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Seçimde vatandaşın yine AK Parti'den yana tercihini kullanacağı görülüyor ve bu sabote edilmek isteniyor." dedi.
Bakan Çelik: Yine AK Parti Tercih Edilecek
21:33
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, “Seçimde vatandaşın yine AK Parti'den yana tercihini kullanacağı görülüyor ve bu sabote edilmek isteniyor.
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Açıklaması
20:38
Çelik: Bu 10 Gün Türkiye'nin 10 Yılını Belirleyecek Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Seçimde vatandaşın yine AK Parti'den yana tercihini kullanacağı görülüyor ve bu, sabote edilmek isteniyor" dedi.
Çelik: Bu 10 Gün Türkiye'nin 10 Yılını Belirleyecek
22:53
''Bunların Memleketi Yönetecek Bir Vizyonu Var mı?'' Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, "Ülkeyi yönetemeyip kaçanlar, 11 yıldır ülkeyi tek başına yöneten AKP'yi eleştirdiği zaman millet buna inanmaz." dedi.
''Bunların Memleketi Yönetecek Bir Vizyonu Var mı?''
00:04
Çelik: ''Siz nasıl isterseniz, bu ülke öyle yönetilir" - Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "AK Parti her türlü güç odağına, darbe tertibine, çıkar grubuna karşı sizin emanetinize sonuna kadar sahip çıktı, hiçbir şekilde çiğnetmedi" dedi.
Çelik: ''Siz nasıl isterseniz, bu ülke öyle yönetilir' -
14:43
Başkan Öztürk: Azimle Çalıştık Birlikte Başardık Seyhan Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Azim Öztürk, hizmet dönemlerinde hep halkın istekleri doğrultusunda proje üretip başarıya ulaşıldığını belirtti.
Başkan Öztürk: Azimle Çalıştık Birlikte Başardık
21:15
Bakan Şimşek, Esnaf Gezisinde Kürtçe Sohbetler Yaptı (3) Plakası ÇAMURLA KAPATILAN TIR'DA MİTİNG YAPTI Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Adana'nın merkez Yüreğir İlçesi'nde yeniden aday gösterilen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile birlikte miting ve seçim bürosu açılışı yaptı.
Bakan Şimşek, Esnaf Gezisinde Kürtçe Sohbetler Yaptı (3)
16:16
Trabzonlular Dayanışma ve Yardımlaşma Gecesi Adana Trabzonlular Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Dayanışma ve Kaynaşma Gecesi’nde Trabzonlular gönüllerince eğlendi.
20:58
Bakan Çelik, Adana'da Seçim Bürosu Açtı Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, “Bu iktidar ne yaptı?
Bakan Çelik, Adana'da Seçim Bürosu Açtı
09:13
AYAMDER'den Kentsel Dönüşüme Tam Destek Adana Yapı Müteahhitleri Derneği, Adana'da kentsel dönüşüme tam destek verdi.
AYAMDER'den Kentsel Dönüşüme Tam Destek
14:42
Başkan Öztürk, 'Kentsel Dönüşüme' Şehir Merkezinde de Başladı Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, şehir merkezinde de ‘kentsel dönüşüm’ startını verdi.
Başkan Öztürk, 'Kentsel Dönüşüme' Şehir Merkezinde de Başladı
10:34
Torun: "Büyükşehir Belediyesi'ni 'İflas'tan Kurtaracağız" AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “30 Mart’tan sonra çağdaş belediyecilik anlayışıyla Adana’nın gerçek anlamda kalıcı ve hak ettiği hizmetlerle tanışacağı, yepyeni bir dönemin başlayacağını” söyledi.
Torun: 'Büyükşehir Belediyesi'ni 'İflas'tan Kurtaracağız'
11:55
Şehit Eşinden Belediye Başkanına Tazminat Davası Adana'da seçim broşüründe fotoğrafının izinsiz basıldığını savunan şehit eşi Sema Erdoğan, rencide edildiği gerekçesiyle ilçe belediye başkanı aleyhine tazminat davası açacağını söyledi.
Şehit Eşinden Belediye Başkanına Tazminat Davası
19:39
"Türkiye'yi ya Millet Yönetecek, ya Millet Yönetecek" Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "30 Mart yerel seçimlerinde Türkiye'yi millet mi, güç odakları mı yönetecek?" sorusunun cevap bulacağını söyledi.
'Türkiye'yi ya Millet Yönetecek, ya Millet Yönetecek'
19:15
"Türkiye'yi ya Millet Yönetecek, ya Millet Yönetecek" Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "30 Mart yerel seçimlerinde Türkiye'yi millet mi, güç odakları mı yönetecek?" sorusunun cevap bulacağını söyledi.
'Türkiye'yi ya Millet Yönetecek, ya Millet Yönetecek'
17:24
Başkan Öztürk, Şanlıurfalılar ile Görme Özürlüler Derneği'ni Ziyaret Etti Seyhan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye başkan adayı Azim Öztürk, Seyhan Şanlıurfalılar Derneği (SEYŞUD) ve Görme Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti.
Başkan Öztürk, Şanlıurfalılar ile Görme Özürlüler Derneği'ni Ziyaret Etti
14:34
AK Parti'de Adaylar Tanıtılıyor Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanı Fikret Yeni, 7 Şubat Cuma günü Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in katılımıyla ‘Aday Tanıtım Toplantısı’ yapacaklarını bildirdi.
AK Parti'de Adaylar Tanıtılıyor
17:06
Başkan Öztürk: STK'lardan Gelecek Önerilere Açığız AK Parti Belediye başkan adayı Azim Öztürk, STK temsilcilerinden gelecek görüş ve önerilere sonuna kadar açık olduğunu söyledi.
Başkan Öztürk: STK'lardan Gelecek Önerilere Açığız
12:48
Seyhan'a "Hayal Park" Projesi Adana'nın merkez Seyhan ilçe Belediye Başkanı Azim Öztürk, yeni hizmet döneminde Seyhan'ın güneyine "Hayal Park" inşa edeceklerini söyledi.
Seyhan'a 'Hayal Park' Projesi
11:46
CHP'li Aday, 'Başkan Adayları Giremez' Pankartı Asılan Sokağa Davul Zurnayla Girdi Adana'da, CHP Seyhan İlçe Belediye Başkan Adayı, Makine Mühendisi Zeydan Karalar, esnafın 'Başkan adayları bu sokağa giremez' pankartı astığı Fatih Terim Sokağı'na davul zurna çaldırarak girdi.
CHP'li Aday, 'Başkan Adayları Giremez' Pankartı Asılan Sokağa Davul Zurnayla Girdi
14:36
Adana'da Başkanlara Hamsi Ziyafeti Adana Trabzonlular Derneği, bu haftaki Hamsi Günü etkinliklerinde Adana'daki ilçe belediye başkanlarını konuk etti.
Adana'da Başkanlara Hamsi Ziyafeti
13:13
Yerel Seçime Doğru... Seyhan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Azim Öztürk, Seyhan’daki tüm şehit yakınlarına ücretsiz daire vereceklerini açıkladı.
12:26
Başkan Öztürk'ten Şehit Yakınlarına Ücretsiz Ev Sözü Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, yeni hizmet dönemine dair gerçekleştireceği projeleri açıklamaya başladı.
Başkan Öztürk'ten Şehit Yakınlarına Ücretsiz Ev Sözü
11:57
Başkan Öztürk, Mahalle Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Seyhan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye başkan adayı Azim Öztürk, partisinin mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.
Başkan Öztürk, Mahalle Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
10:40
Seymer Kursiyerleri Yarıştı Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi (SEYMER) kursiyerleri, başarılarını kendi aralarında gerçekleştirdikleri bilgi ve beceri yarışmalarıyla pekiştirdi.
Seymer Kursiyerleri Yarıştı
14:59
AK Parti Adana'da Toplu İstifa AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı'nın ardından 49 yönetim kurulu üyesi de istifa etti.
AK Parti Adana'da Toplu İstifa
13:30
AK Parti Adana İl Yönetimi İstifa Etti Yerel seçimler için adaylar belirlenirken görüşlerinin dikkate alınmadığını savunan AK Parti Adana İl Başkanlığı, topluca istifa ettiğini açıkladı.
AK Parti Adana İl Yönetimi İstifa Etti
18:00
AK Parti'nin 4 İlde İlçe Adayları Belli Oldu Adalet ve Kalkınma Partisi, 2014 yerel seçimlerde il adaylarının tamamını resmi olarak açıklarken, ilçe adayları ise dört ilde açıklandı.
AK Parti'nin 4 İlde İlçe Adayları Belli Oldu
10:44
Hizmet Binası Yaptıran Başkan Koltuğu Kaybediyor Adana'da yeni belediye hizmet binası yaptıran belediye başkanlarının koltuğu kaybettiği, bazılarının yeni binaya taşınmadan seçimi kaybettiği ortaya çıktı.
Hizmet Binası Yaptıran Başkan Koltuğu Kaybediyor
10:04
AK Parti Kozan'da Kazım Özgan ile Devam Kararı Aldı AK Parti, Adana'nın Kozan ilçesinde 3. defa Belediye Başkanı Kazım Özgan'a aday gösterdi.
AK Parti Kozan'da Kazım Özgan ile Devam Kararı Aldı
21:56
AK Parti'de 4 İlin İlçe Adayları Belli Oldu AK Parti'de 81 ilin başkan adaylarının açıklanmasından sonra Adana, Antalya, Aydın ve Balıkesir'in ilçe belediye başkan adayları da belli oldu.
AK Parti'de 4 İlin İlçe Adayları Belli Oldu
19:20
CHP'de Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan CHP'de Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak, merkez Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan'ı gösterdi.
CHP'de Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan
18:47
AK Parti Adana İl Başkanı İstifa Etti AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, ilçe başkan adaylarının açıklanmasının ardından "Ben artık yokum" diyerek partisinden istifa etti.
AK Parti Adana İl Başkanı İstifa Etti
17:31
Yerel Seçime Doğru AK Parti'nin Adana, Antalya, Aydın ve Balıkesir ilçelerinin belediye başkan adayları belli oldu.
Yerel Seçime Doğru
11:49
Mehmet Baltacı, Ölümünün 6. Yılında Anıldı Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği (AFAD) kurucusu Mehmet Baltacı, ölümünün 6.yılında, İboosman Caddesi'ndeki adının verildiği parkta anıldı.
1979 yılında Adanalı bir grup sanatsever ve gazetecinin bir araya gelerek kurdukları AFAD'ın fikir...
Mehmet Baltacı, Ölümünün 6. Yılında Anıldı
15:57
Azim Öztürk: "Aday Olmak Önemli Değil" Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, "Aday olmak önemli değil, AK Parti'li olmak ve hizmet etmek önemlidir" dedi.
Öztürk, yaptığı açıklamada, yaklaşan yerel seçimlerde yeniden aday olup olmamasıyla ilgili, "Benim açımdan herhangi bir yere...
Azim Öztürk: 'Aday Olmak Önemli Değil'
15:56
Adana Belediyesinin Bütçesi 1 Milyar 50 Milyon Lira Oldu Adana Büyükşehir Belediyesinin 2013-2014 mali yılı bütçesi, 1 milyar 50 milyon lira olarak belirlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:08:23. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AZİM ÖZTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]