01:4600
SON DAKİKA EGITIM HABERLERİ

Son Dakika Egıtım Haberleri

   

  Yazar Elif Şafak Çocuk Okurlarıyla Buluştu

  Yazar Elif Şafak Çocuk Okurlarıyla Buluştu

  Yazar elif Şafak, çocuklar için yazdığı öykü kitabı için "Sakız Sardunya" için Doğa Koleji'ndeydi. (Bugün 00:00)

   

  Galatasaray Lıv Hospıtal - Olympıakos Maçının Ardından

  Galatasaray Lıv Hospıtal - Olympıakos Maçının Ardından

  Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman, Turkish Airlines Euroleague'de Olympiakos'u 79-74 mağlup ederek Top 16'ya kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, şartlar ne olursa olsun takımın başında kalacağını belirterek, şunları söyledi Ben buradayım. Şartlar ne olursa olsun son güne kadar gerek Avrupa'da gerekse Türkiye'de mücadelemizi yapacağız. Ben de bu takımın başında olacağım. Her kulüp zor süreçlerden geçebilir. (Dün 23:59)

   

  Bakan Zeybekci, ATTSO'nun Açılışını Gerçekleştirdi

  Bakan Zeybekci, ATTSO'nun Açılışını Gerçekleştirdi

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki temasları çerçevesinde Arnavutluk-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odasının açılışını yaptı. (Dün 23:50)

   

  Galatasaray Lıv Hospıtal - Olympıakos Maçının Ardından

  Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman, Turkish Airlines Euroleague'de Olympiakos'u 79-74 mağlup ederek Top 16'ya kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, şartlar ne olursa olsun takımın başında kalacağını belirterek, şunları söyledi: "Ben buradayım. Şartlar ne olursa olsun son güne kadar gerek Avrupa'da gerekse Türkiye'de mücadelemizi yapacağız. Ben de bu takımın başında olacağım. Her kulüp zor süreçlerden geçebilir. (Dün 23:20)

   

  Diyarbakır'da 'Mevlana ve Barış' Konferansı

  Diyarbakır'da "Mevlana ve Barış" Konferansı

  Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Kulübü tarafından Mevlana'yı Anma haftası kapsamında " Mevlana ve Barış" adlı konferans düzenlendi. (Dün 23:05)

   

  Silvan M.Y.O. Ezidi Çocuklara El Uzattı

  Silvan M.Y.O. Ezidi Çocuklara El Uzattı

  Dicle Üniversitesi Silvan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü I. Sınıf Öğrencileri, Ezidi çocuklar için eğitim ve oyun çadırı açtı. (Dün 23:04)

   

  Beşiktaş, 9 Maç Sonra Kaybetti

  Ziraat Türkiye Kupasında Çaykur Rizespora mağlup olan Beşiktaş, liderliği rakibine kaptırdı. (Dün 22:40)

   

  Yargıtay'da Görevli 62 Hakim ve Savcının Tayini Çıktı

  Yargıtay'da Görevli 62 Hakim ve Savcının Tayini Çıktı

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1. Dairesi 62’si Yargıtay’da görevli olmak üzere toplam 66 hakim ve savcının görev yerini değiştirerek çeşitli illere tayin yaptı. (Dün 22:23)

   

  Yyü'de 'Çözüm Süreci Kongresi'

  Yyü'de "Çözüm Süreci Kongresi"

  YYÜ'de "Çözüm Süreci Kongresi"- "Sosyo-Ekonomik, Kültürel ve Siyasi Boyutlarıyla Çözüm Süreci Kongresi", YYÜ ev sahipliğinde İstanbul Ticaret Üniversitesi ortaklığıyla düzenlendi- Vali Doğan: "Biz bu bölgede yaşayan insanlar, ortak bir tarihe mensubuz. Yüz yıllardır bir arada yaşadık, ortak bir kültür ürettik ve ürettiğimiz bu kültürle de yolumuza devam etmek istiyoruz"- Rektör Prof. Dr. Battal: "Sadece bölgemizin, insanımızın, ülkemizin ve Ortadoğu'nun da birlik ve beraberliğimizden geçiyor. (Dün 22:20)

   

  Kurtulmuş ve Rasmussen Gaziantep'te

  Kurtulmuş ve Rasmussen Gaziantep'te

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve NATO eski Genel Sekreteri Danimarkalı Anders Fogh Rasmussen, Gaziantep'e gitti. (Dün 22:18)

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Arnavutluk'ta

  Zeybekci, Arnavutluk Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası'nın açılışını gerçekleştirdi Zeybekci: "Türkler ve Arnavutlar bir araya geldiği zaman ne kadar güzel şeyler yapabildiklerini tarihte hep göstermişlerdir" (Dün 22:16)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Sağlık çalışanlarının ek ödemelerinin özlük haklarına yansımasıyla ilgili çalışma var ama bunun bu dönem yasalaşıp da icraata geçeceğini söyleyemem" (Dün 22:15)

   

  Diyarbakır'da Örgüt Yandaşları Olay Çıkardı

  Diyarbakır'ın Sur ilçesinde iki gün önce polisin açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden Kadri Çakmak olayına tepki gösteren eylemciler şehrin bir çok noktasında aynı anda eylem yaptı. (Dün 22:14)

   

  Yazar Özdenören "Yedi Güzel Adam"I Anlattı

  "Akif'in (İnan) şiirlerinde Türkçe, mekik gibi dokunurdu" "Erdem Bayazıt iyi şiiri anında keşfederdi" "(Cahit Zarifoğlu) Şiiri kendisi gibi çevreye kapalıydı ama kendisine açıktı. (Dün 22:02)

   

  Ömerli'de Yerli Malı Haftası Kutlandı

  Mardin'in Ömerli ilçesinde, GAP Cheetos Çocuk Gelişim Merkezinin hazırladığı kaynaşma gününde Yerli Malı Haftası kutlandı. (Dün 21:59)

   

  Pakistan'daki Okul Baskınında Ölenler BM Genel Merkezi Önünde Anıldı

  Pakistan'daki Okul Baskınında Ölenler BM Genel Merkezi Önünde Anıldı

  Pakistan'ın Peşaver kentinde önceki gün yaşanan okul baskınında yaşamını yitiren 132'si çocuk 148 kişi için BM Genel Merkezi önünde anma töreni düzenlendi. (Dün 21:52)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Eğer 17 25 Aralık operasyonundan sonra o vali değişimi, o emniyet müdürü değişimi olmasaydı, o darbe girişimi engellenmeseydi belki de bugün Meclis açık olmayacaktı. (Dün 21:50)

   

  HSYK'dan Yeni Yargıtay Kararnamesi

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), Yargıtay’a yönelik yeni bir kararname yayımladı. (Dün 21:44)

   

  Ordu'da Osmanlıca Eğitimlerine 7 Yıldır Yoğun İlgi Var

  Ordu'da Osmanlıca Eğitimlerine 7 Yıldır Yoğun İlgi Var

  Ordu'da Osmanlıca eğitimlerine 7 yıldır yoğun ilgi var Ünye ilçesinde Osmanlıca eğitimlerine 7 yıldır yoğun ilginin olduğu bildirildi. (Dün 21:43)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 01:46:35. #1.13#