SON DAKİKA ÖREN HABERLERİ

Son Dakika Ören Haberleri

17:03
Kazada Ölen Öğretmen Çiftin Çocuklarını Arama Çalışmaları Karabük'te öğretmen çiftin hayatını kaybettiği trafik kazası- İl Afet ve Acil Durum Müdürü Erbay: "Jandarma, AFAD ve polisin tecrübeli ekipleri her köşeye bakıyor.
Kazada Ölen Öğretmen Çiftin Çocuklarını Arama Çalışmaları
17:00
Kazada Ölen Öğretmenden Geriye Oğluyla Çekilmiş Fotoğrafı Kaldı Karabük’ün Yeni ilçesinde önceki gün meydana gelen trafik kazası sonucu Filyos Irmağı’na uçan Şimşek ailesinin 4 yaşındaki Muhammet Emin’den geriye babasıyla çekişmiş fotoğrafı kaldı.
13:29
Muhammet Emin'i Arama Çalışmaları Sürüyor Karabük’ün Yenice ilçesinde önceki gün meydana gelen trafik kazasında Filyos çayında kaybolan 4 yaşındaki Muhammet Emin Şimşek’i arama çalışmaları sürüyor.
Muhammet Emin'i Arama Çalışmaları Sürüyor
14:54
Gaziantep'te 2 İş Kazasında 2 İşçi Hayatını Kaybetti Gaziantep'te bir metal fabrikasında çalışan Kutman Doğan(42), yük asansörü ile duvar arasında sıkışarak yaşamını yitirdi.
Gaziantep'te 2 İş Kazasında 2 İşçi Hayatını Kaybetti
14:14
Gaziantep'te İş Kazaları: 2 Ölü Gaziantep'te iki farklı iş kazasında, 2 işçi hayatını kaybetti.
Gaziantep'te İş Kazaları: 2 Ölü
14:02
Karabük'te Öğretmen Çiftin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazası Karabük AFAD Müdürü Erbay: "Küçük çocuğun bulunma ihtimali olan alanlarda ve çayda aramalarımızı, deniz polisi ve Jandarma Arama Kurtarma Timi ile koordineli sürdürüyoruz"
Karabük'te Öğretmen Çiftin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazası
13:02
Kazada Ölen Öğretmen Çiftten Ökkeş Şimşek'in Cenazesi Karabük'te öğretmen çiftin hayatını kaybetmesi- Yenice ilçesinde dün Filyos Çayı'na devrilen otomobilde hayatını kaybeden öğretmen çiftten Ökkeş Şimşek'in cenazesi, Gaziantep'e gönderildi Karabük'ün Yenice ilçesinde dün otomobilin Filyos Çayı'na devrilmesi sonucu boğulan öğretmen çiftten Ökkeş Şimşek'in cenazesi, Gaziantep'e gönderildi.
Kazada Ölen Öğretmen Çiftten Ökkeş Şimşek'in Cenazesi
12:34
Karabük'te Öğretmen Çiftin Hayatını Kaybetmesi Yenice ilçesinde dün Filyos Çayı'na devrilen otomobilde hayatını kaybeden öğretmen çiftten Ökkeş Şimşek'in cenazesi, Gaziantep'e gönderildi.
12:20
Öğretmen Çiftin Cenazeleri Memleketlerine Gönderildi Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi'nde, hastalanan çocukları 4 yaşındaki Muhammet Emin Şimşek'i Karabük'e hastaneye götürürken Filyos Çayı'na uçan otomobilde ölen öğretmen Serpil- Ökkeş Şimşek çiftin cenazeleri memleketlerine gönderildi.
Öğretmen Çiftin Cenazeleri Memleketlerine Gönderildi
11:03
Perge Antik Kentinin Çevresi Yenileniyor Antalya'nın Aksu ilçesi sınırlarında yer alan Perge Antik Kentinin çevresi yenileniyor.
10:07
Çamlı Sahili'nin Kiralanması Tepki Marmaris'in Çamlı Mahallesi'ndeki Kleopatra Adası'na yolcu taşıyan teknelerin bulunduğu 10 hektarlık alanın 29 yıllığına kiraya verilmesine tepkiler sürüyor.
Çamlı Sahili'nin Kiralanması Tepki
17:28
Kazada Ölen Öğretmen Çiftin Kayıp Çocuklarını Arama Çalışmaları Sürüyor Karabük'te öğretmen çiftin hayatını kaybettiği trafik kazası- Filyos Çayı'ndan çıkarılan otomobilde bebek koltuğu bulunması üzerine çiftin 4 yaşındaki çocukları Muhammet Emin'i arama çalışmaları devam ediyor Karabük'ün Yenice ilçesinde Filyos Çayı'na devrilen otomobilde hayatını kaybeden öğretmen çiftin 4 yaşındaki çocukları Muhammet Emin Şimşek'i arama çalışmaları sürüyor.
Kazada Ölen Öğretmen Çiftin Kayıp Çocuklarını Arama Çalışmaları Sürüyor
17:24
AK Parti'li Ören'den Dar Gelirlilere Konut Müjdesi AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 2015 yılının, yatırım projelerinin tamamlanmasında dönüm noktası olacağını belirterek, geçmiş dönemde ilimizde eğitim başta olmak üzere, ulaşım, sağlık istihdam gibi birçok önemli konuda yapılan çalışmaların meyvesini 2015 yılında toplayacaklarını söyledi.
16:39
Muğla'da Turizm Sezonunu Uzatmak İçin Çalışma Yürütülecek Her yıl 3 milyonun üzerinde yabancı turisti ağırlayan Muğla'da 6 ay süren turizm sezonunu 12 aya yaymak için çalışma yapılacak Muğla Valisi Çiçek: "Hedefimiz Muğla'da sadece 6 aylık sezonda turizm yapmak değil. Bölgemizde turizmi 12 aya yaymak için çalışma yürütmek"
Muğla'da Turizm Sezonunu Uzatmak İçin Çalışma Yürütülecek
16:03
Filyos Çayı'na Uçan Otomobilde Öğretmen Çift Öldü, Çocukları Kayıp (2) - Yeniden Karabük'ün Yenice İlçesi'nde kontrolden çıkan otomobil Filyos Çayı'na uçtu.
Filyos Çayı'na Uçan Otomobilde Öğretmen Çift Öldü, Çocukları Kayıp (2) - Yeniden
12:13
Filyos Çayı'na Uçan Otomobilde Öğretmen Çift Öldü Karabük'ün Yenice ilçesinde kontrolden çıkan otomobil Filyos Çayına uçtu.
18:56
Sömestir Tatilinde "Beyaz Cennet"E Yoğun İlgi Sömestir tatilinde "beyaz cennet"e yoğun ilgi- Yarı yıl tatili için yapılan rezervasyonlarla Pamukkale ile Karahayıt'ta otellerin yüzde 100 doluluk oranına ulaştığı bildirildi - YIlbaşından bu yana "beyaz cennet"e günlük ortalama 2 bin 500 kişi giriş yaptı Yılbaşından bu yana yarı tatili için yapılan rezervasyonlarla Pamukkale'deki otellerin yüzde 100 doluluk oranına ulaştığı bildirildi.
Sömestir Tatilinde 'Beyaz Cennet'E Yoğun İlgi
17:06
Sömestir Tatilinde "Beyaz Cennet"E Yoğun İlgi Yarı yıl tatili için yapılan rezervasyonlarla Pamukkale ile Karahayıt'ta otellerin yüzde 100 doluluk oranına ulaştığı bildirildi YIlbaşından bu yana "beyaz cennet"e günlük ortalama 2 bin 500 kişi giriş yaptı.
13:54
Vizyondaki Eski-Yeni Fotoğraflar Aktiffelsefe 21. Geleneksel Türkiye Fotoğraf Yarışması ödülleri sahipleri ile buluştu.
12:05
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi Kayak ve termal turizm dışında alternatifler arayan macera tutkunları ve doğaseverler, yarı yıl tatilini Muğla ve ilçelerinde geçiriyor.
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi
11:51
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi Kayak ve termal turizm dışında alternatifler arayan macera tutkunları ve doğaseverler, yarı yıl tatilini Muğla ve ilçelerinde geçiriyor.
Muğla, Yarı Yıl Tatilinde de Tatilcilerin Gözdesi
10:40
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da bulunan ve Trakların Anadolu’ya gelişinden itibaren uzun süre Trak yerleşimi olan 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
10:29
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
18:27
150 Yıllık Han Restore Edilecek Çorum Belediyesi, 150 yıllık bir geçmişe sahip olan tarihi Velipaşa Hanını restore ettirecek.
150 Yıllık Han Restore Edilecek
17:11
Siirt'te 18 Uzman Doktor Atandı Sağlık Bakanlığı, Siirt merkez ve ilçelerindeki sağlık kurumlarına 18 uzman ve 5 pratisyen doktor atadı.
14:40
Ihlara Vadisi görenleri büyülüyor Kapadokya'nın dünyaca ünlü vadisi Ihlara'yı her geçen yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret ediyor.
Ihlara Vadisi görenleri büyülüyor
13:02
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) desteği ile EMITT Fuarı'nda "Turizmde Yeni Arayışlar" paneli yapıldı
18:35
Çifte Cinayet Sanığına Pişmanlık İndirimi İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, 14 ay önce kendisinden ayrılan nişanlısı 23 yaşındaki Nuray Çelik ve onun babası 59 yaşındaki Hasan Çelik'i av tüfeğiyle vurup öldürdüğü, annesi Bingün Çelik'i de öldürmeye kalkıştığı suçlamasıyla tutuklu yargılanan 29 yaşındaki Serdar Büberoğlu ile ilgili karar açıklandı.
Çifte Cinayet Sanığına Pişmanlık İndirimi
18:33
Eski Nişanlısı ve Babasını Öldüren Sanığa Müebbet ve 25 Yıl Hapis İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, kendisinden ayrılan nişanlısı Nuray Çelik ve nişanlısının babası Hasan Çelik’i av tüfeğiyle vurup öldürdüğü ileri sürülen Serdar Beberoğlu, müebbet hapis ve 25 yıl hapis cezası aldı.
Eski Nişanlısı ve Babasını Öldüren Sanığa Müebbet ve 25 Yıl Hapis
14:27
İzmir Agora'da Kazı Alanı Genişledi Arşiv Dünyada kent merkezinde yer alan en büyük agora olarak bilinen İzmir (Smyrna) Agorası, Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle kazı alanını biraz daha büyüttü.
İzmir Agora'da Kazı Alanı Genişledi Arşiv
14:20
Ereğli'de Kazalarda 3 Kişi Yaralandı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Ereğli'de Kazalarda 3 Kişi Yaralandı
14:09
Polisin 'Kazayı Gören Var Mı?' Sorusu Cevapsız Kaldı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde meydana gelen motosiklet kazasında bir kişi yaralandı.
Polisin 'Kazayı Gören Var Mı?' Sorusu Cevapsız Kaldı
12:12
Agora'da Kazı Alanı Genişledi Dünyada kent merkezinde yer alan en büyük agora olarak bilinen İzmir (Smyrna) Agorası, Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle kazı alanını biraz daha büyüttü.
Agora'da Kazı Alanı Genişledi
09:45
İzmir'deki Agora Kazısında 920 Sokak Kapatıldı Dünyanın şehir merkezindeki en büyük agorası olarak bilinen İzmir Agorası, Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle kazı alanını biraz daha büyüttü.
İzmir'deki Agora Kazısında 920 Sokak Kapatıldı
11:35
İzinsiz Gösterilerde Çocukların Kullanılmasına Tepki Siirt'teki izinsiz gösterilerde çocukların güvenlik güçlerine taş ve molotofkokteyli saldırıda bulunan grup içerisinde kullanılmasına kentteki bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri tepki gösterdi Tüm Eğitim Sen Genel Başkanı Aksu: "Çocukların okulda olması gerekirken sokaklarda ön saflarda eylem yapmaları.
11:16
Müze ve Ören Yerlerinden Elde Edilen Gelir Yüzde 39 Arttı Müze ve ören yerleri ile ticari faaliyetlerden elde edilen gelir, geçen yıla kıyasla 2014'te yüzde 39'luk artışla 435 milyon liraya çıktı.
17:14
Mahkumlardan 80 Yıllık Kanunla Yiyecek ve Elektrik Parası Alınıyor' CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, cezaevinde yatan hükümlü ve tutuklulardan, 1934 yılında çıkarılan 2548 sayılı kanunla zorla yiyecek bedeli ve elektrik parası alındığını bildirdi.
16:14
Taşucu'nda 65 Yıllık Savaş Gemisi Batırıldı Mersin'in Silifke ilçesinde, Akdeniz Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda 3 yıl önce hurdaya çıkarılan ve Taşucu Turizm İşletmeciler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ne Hibe edilen 65 yıllık savaş gemisi batırıldı.
15:37
Anaokulunda Karne Heyecanı Ankara'da Zübeyde Hanım Anaokulunun minik öğrencileri, Gelişim Raporlarını alarak yarıyıl tatiline çıktı.
Anaokulunda Karne Heyecanı
14:30
İTO'dan Milaslı Öğrencilere Yüzde 15 Burs Muğla’nın Milas ilçesinde, gençlerin aydınlık geleceği için Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ekrem Demirtaş arasında bir protokol imzalandı.
İTO'dan Milaslı Öğrencilere Yüzde 15 Burs
11:17
Muğla, Turizmde İddiasını Artıracak Türkiye'nin, bin 484 kilometre ile en uzun kıyı şeridine sahip kenti olan Muğla'da, bölgeye gelen ziyaretçi sayısında artış sağlanması için çalışma yürütülüyor.
Muğla, Turizmde İddiasını Artıracak
10:07
65 Yıllık Savaş Gemisi Dalış Turizmine Kazandırıldı Mersin’in Silifke ilçesinde, Akdeniz Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda 3 yıl önce hurdaya çıkarılan 65 yıllık savaş gemisi, dalış turizmini geliştirmek amacıyla batırıldı.
65 Yıllık Savaş Gemisi Dalış Turizmine Kazandırıldı
09:44
Batırılan Savaş Gemisi Dalış Turizmine Kazandırıldı Mersin’in Silifke ilçesinde, Akdeniz Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda 3 yıl önce hurdaya çıkarılan 65 yıllık savaş gemisi, dalış turizmini geliştirmek amacıyla batırıldı.
12:24
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş ve beraberindekiler hastanelerden taburcu olan hastaları ziyaret etti.
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri
11:57
Kapadokya'nın "Kapısı"Na Turist İlgisi Geçmişi 10 bin yıl öncesine uzanan Aksaray'daki tarih ve turistik değerleri, yüzde 17 artışla 1 milyon bin 76 turist ziyaret etti Kültür ve Turizm Müdürü Doğan: "Yer altı şehirlerimiz, kervansaraylarımız, peribacalarımız, büyük kaya oyma mekanlarımız ve Hristiyan dünyası için önemli olan kiliselerle.
11:11
Burhaniye Isınmak İçin Girdiği Aracın Altında Sıkışan Yavru Köpeği İtfaiye Kurtardı Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde bir hafif ticari aracın karterin bulunduğu yerdeki boşluğa ısınmak için giren ve burada sıkışan yavru köpek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
Burhaniye Isınmak İçin Girdiği Aracın Altında Sıkışan Yavru Köpeği İtfaiye Kurtardı
10:19
Yavru Köpeği İtfaiye Kurtardı Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, ısınmak için girdiği bir hafif ticari aracın karterin bulunduğu yerdeki boşlukta sıkışan yavru köpek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
Yavru Köpeği İtfaiye Kurtardı
11:54
Kapadokya'da 4 Mevsim Balon Turu Kapadokya'da eskiden sadece turizm sezonu kabul edilen nisan-ekim aylarında gerçekleştirilen balon turları, artan ilgi nedeniyle kış mevsimine de yayıldı.
Kapadokya'da 4 Mevsim Balon Turu
11:18
Kapadokya'da 4 Mevsim Balon Turu Türkiye'nin önemli Turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde balon turları artan ilgi nedeniyle kış mevsiminde de gerçekleştiriliyor.
Kapadokya'da 4 Mevsim Balon Turu
08:09
Karargaha (İnlerine) Operasyon! TİB ve TÜBİTAK'a baskını
Karargaha (İnlerine) Operasyon!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:39:46. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖREN HABERLERİ
[Hata Bildir]