SON DAKİKA MEHMET ASLAN HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Aslan Haberleri


MEHMET ASLAN

Doğum tarihi: 1982 Eğitimi: Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü İlk önce TRT'deki çocuk programlarında ve Kanal D Çocuk Kulübü'nde dikkatleri üzerine çekti. Çocuklara televizyonun içindeymiş gibi sesleniyor; masalları birebir ve yaşayarak anlatıyor; en önemlisi onlara 'sen' diyerek bir ağabey gibi... Devamı

14:15
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı * CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "Temel amacımız 7 Haziran genel seçimlerinde İstanbul'dan birinci parti olarak çıkmak" "Biz ön seçim istiyoruz.
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı
13:33
Karayalçın: Dileğimiz İstanbul'daki Adayların Ön Seçimle Belirlenmesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, partisinin yeni İstanbul il yönetimini tanıttı.
Karayalçın: Dileğimiz İstanbul'daki Adayların Ön Seçimle Belirlenmesi
13:30
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı Chp İstanbul İl Başkanlığına atanan Murat Karayalçın, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kendisine danışmanlık yapacak isimleri bugün bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.
16:18
Cilvegözü Sınır Kapısı'nın Giriş Çıkışlara Kapatılması Cilvegözü Sınır Kapısı'nın giriş çıkışlara kapatılması- Sınır kapısındaki tır kuyruğu 5 kilometreyi buldu Suriye tarafındaki Bab-el Hava Sınır Kapısı civarında dün öğle saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce havaya rastgele ateş açılması sonucu güvenlik nedeniyle giriş çıkışlara kapatılan ve uzun kuyruklarının oluştuğu Cilvegözü Sınır Kapısı'nda bekleyen tır şoförleri kapının açılmasını bekliyor.
Cilvegözü Sınır Kapısı'nın Giriş Çıkışlara Kapatılması
15:32
Cilvegözü Sınır Kapısı'nın Giriş Çıkışlara Kapatılması Sınır kapısındaki tır kuyruğu 5 kilometreyi buldu.
17:15
Kent Konseyin Gündemi Ulaşım Oldu Gaziantep Kent Konseyi 4. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.
Kent Konseyin Gündemi Ulaşım Oldu
16:41
Kocaeli'nde Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti Kocaeli’nde kanser tedavisi gören Kıbrıs Gazisi Tayyar Akdemir hayatını kaybetti.
Kocaeli'nde Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti
15:42
Kent Konseyin Gündemi Ulaşım Oldu Gaziantep Kent Konseyi, 4. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.
Kent Konseyin Gündemi Ulaşım Oldu
13:20
Hasan Sağındık "20 Ocak Katliamı" Şehitleri İçin Söyledi Ünlü sanatçı Hasan Sağındık, Zeytinburnu Belediyesi'nin düzenlediği bir konserle dinleyicileriyle buluştu.
23:58
Diyarbakır'da Ebe Hemşire Eğitimi Başladı Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafında altı ili kapsayan Acil Obstetrik Bakım Ebe ve Hemşire Eğitimi verildi.
Diyarbakır'da Ebe Hemşire Eğitimi Başladı
11:40
Polisten Gerçeğini Aratmayan Tatbikat Aksaray Emniyet Müdürlüğü, bir gasp olayına ne kadar sürede müdahale edilebileceğini belirlemek amacıyla tatbikat gerçekleştirdi.
Polisten Gerçeğini Aratmayan Tatbikat
10:58
Aksaray Polisinden Gerçeğini Aratmayan Tatbikat Aksaray Emniyet Müdürlüğü, bir gasp olayına ne kadar sürede müdahale edilebileceğini belirlemek amacıyla tatbikat gerçekleştirdi.
Aksaray Polisinden Gerçeğini Aratmayan Tatbikat
10:28
Selendi'de Sabah Namazını Kılıp Yürüyüşe Çıkıyorlar Manisa'nın Selendi ilçesinde her cumartesi kılınan sabah namazının ardından sağlıklı yaşam yürüyüşü yapılıyor.
Selendi'de Sabah Namazını Kılıp Yürüyüşe Çıkıyorlar
12:02
Gaziantep'teki Sığınmacıların Yarısı "Çocuk" Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Gaziantep'e sığınan Suriyelilerin yarısına yakınını çocukların oluşturduğu tespit edildi.
14:05
Dar Gelirli Vatandaşlara Küçükbaş Hayvan Desteği Aksaray Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nce "Koyunculuk Projesi" kapsamında, dar gelirli 4 vatandaşa 84 damızlık küçükbaş hayvan düzenlenen törenle dağıtıldı.
Dar Gelirli Vatandaşlara Küçükbaş Hayvan Desteği
17:23
Gaziantep'te "Uluslararası Kongre Merkezi" Kurulacak GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep’te Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi ve Turizm Ziyaretçi Bürosu açılacak.
Gaziantep'te 'Uluslararası Kongre Merkezi' Kurulacak
15:48
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı AK Parti'li Fatma Şahin, kente 'Uluslararası Kongre Merkezi' kurulması için çalıştıklarını söyledi.
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak
15:29
Gaziantep'e Uluslararası Kongre Merkezi Yapılacak TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ulusoy: "Kongre turizminde kültürel ve tarihi mekanlar, otellerin çeşitliliği, havalimanı yakınlığı avantaj. Bu avantaj Gaziantep'te var"
15:15
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı AK Partili Fatma Şahin, kente 'Uluslararası Kongre Merkezi' kurulması için çalıştıklarını söyledi.
Gaziantep'te 'Uluslurarası Kongre Merkezi' Kurulacak
14:05
Gaziantep'te "ULUSLURARASI Kongre Merkezi" Kurulacak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, "Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi ve Turizm Ziyaretçi Bürosu" kurulması için çalıştay gerçekleştirildi.
Gaziantep'te 'ULUSLURARASI Kongre Merkezi' Kurulacak
13:29
AB'den Türkiye'de Proje Üreten Derneklere 4.5 Milyon Euro Antalya’nın Demre ilçesinde, Antalya İl Dernekler Müdürü ve Demre Kaymakamlığı tarafından organize edilen toplantıda, dernek başkanları, kamu yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlara, AB’nin dernekler ile ilgili oluşturduğu proje anlatıldı.
AB'den Türkiye'de Proje Üreten Derneklere 4.5 Milyon Euro
17:07
Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklara Özel Program Aksaray Valisi Şeref Ataklı’nın eşi Adile Ataklı’nın ev sahipliğinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan çocuklar için özel bir program düzenlendi.
Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklara Özel Program
18:10
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre Ezgi ÇAPA / İstanbul DHA MHP İstanbul 11. Olağan Kongresi, 12 Eylül'den sonra ilk kez tek adayla düzenlendi.
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre
17:33
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre Mhp İstanbul 11. Olağan Kongresi, 12 Eylül'den sonra ilk kez tek adayla düzenlendi.
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre
16:39
MHP'li Karakaya: Kamu Vicdanında Bunu Aklayamayacaksınız Mhp Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Öyle görünüyor ki yarın 4 bakanın Yüce Divan'a göndermeme kararı çıkacak gibi. Millet yolsuzlukla suçlanan 4 bakanın yargılanarak eğer suçsuzlarsa bunu ispat etmelerini bekliyor.
MHP'li Karakaya: Kamu Vicdanında Bunu Aklayamayacaksınız
15:25
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Sarıkamış Harekatı'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla Samsun, Çorum, Giresun, Gümüşhane, Edirne, Amasya, Rize, Muğla, Artvin, Siirt, Bayburt, Konya ve Aksaray'da yürüyüş düzenlendi.
16:43
1 Marketteki Hırsızlık Güvenlik Kamerasında Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, kar maskeli bir şüphelinin, kilidini kırarak girdiği iki ayrı marketten 13 bin liralık sigara ile 3 bin lira çalması güvenlik kameralarına yansıdı.
1 Marketteki Hırsızlık Güvenlik Kamerasında
16:43
İslahiye'deki Market Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında Gaziantep İslahiye'de, kar maskeli bir şüphelinin, kilidini kırarak girdiği 2 ayrı marketten 13 bin liralık sigara ile 3 bin lira çalması güvenlik kameralarına yansıdı.
İslahiye'deki Market Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında
16:14
Gaziantep'te Kar Maskeli Hırsız İki markete giren kar maskeli hırsız, güvenlik kameralarınca görüntülendi.
16:12
Gaziantep'te Kar Maskeli Hırsız Gaziantep'te kar maskeli hırsız- İki markete giren kar maskeli hırsız, güvenlik kameralarınca görüntülendi İslahiye ilçesinde gece yarısı iki markete giren kar maskeli hırsız, güvenlik kamerasınca görüntülendi.
Gaziantep'te Kar Maskeli Hırsız
15:28
Marketteki Hırsızlık Güvenlik Kamerasında Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, kar maskeli bir şüphelinin, kilidini kırarak girdiği iki ayrı marketten 13 bin liralık sigara ile 3 bin lira çalması güvenlik kameralarına yansıdı.
Marketteki Hırsızlık Güvenlik Kamerasında
10:08
Vali Ataklı'dan Yılbaşı Ziyareti Aksaray Valisi Şeref Ataklı yılbaşı gecesinde görev yapan polis memurlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.
Vali Ataklı'dan Yılbaşı Ziyareti
07:42
Saba Tümer ile Mehmet Aslan Havaalanında Görüntülendi Yıllardır aşk dedikodularını yalanlayan hatta kardeş gibi olduklarını söyleyen Saba Tümer ile Mehmet Aslan, havaalanında böyle görüntülendi.
Saba Tümer ile Mehmet Aslan Havaalanında Görüntülendi
00:02
Diyarbakır'da 2014 Yılının Son Sağlık Yürüyüşü Düzenlendi Diyarbakır'da "Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı Etkinlikleri" kapsamında 2014 yılının son 'Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Yürüyüşleri' etkinliği düzenlendi.
Diyarbakır'da 2014 Yılının Son Sağlık Yürüyüşü Düzenlendi
13:47
Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam" Yürüyüşü Diyarbakır'da İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam” temalı yürüyüş düzenlendi.
21:39
Uyuşturucu ve Dopinge Karşı En Önemli Kalkan Spor Sporcuları uyuşturucu ve dopingden nasıl uzak durabilecekleri konusunda bilgilendirmek amacıyla düzenlenen eğitim seminerinde sporun en önemli kalkan olduğu belirtildi.
Uyuşturucu ve Dopinge Karşı En Önemli Kalkan Spor
20:24
Askere Sigara'nın Zararları Eğitimi Verildi Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Diyarbakır 16. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda görevli rütbeli personele, sigara bağımlılığı ve zararları eğitimi verildi.
Askere Sigara'nın Zararları Eğitimi Verildi
16:47
Mehmetçiğe "Sigara Bağımlılığı ve Zararları" Eğitimi Diyarbakır’da Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Mehmetçiğe "Sigara Bağımlılığı ve Zararları" eğitimi verildi.
12:57
Aksaray'da Bir Yılda 1 Ton 300 Kilo Esrar, 101 Kilo Eroin Ele Geçirildi Aksaray’da uyuşturucuya ve kaçakçılığa geçit vermeyen polis, 1 yıl içerisinde 1 ton 300 kilo esrar maddesi, 2 milyon 500 bin paket kaçak sigara, 101 kilo eroin ve 4 bin 500 adet uyuşturucu hap ile birlikte birçok uyuşturucu ve kaçak madde ele geçirdi.
Aksaray'da Bir Yılda 1 Ton 300 Kilo Esrar, 101 Kilo Eroin Ele Geçirildi
12:42
Zehir Tacirlerine Ağır Darbe Aksaray’da uyuşturucuya ve kaçakçılığa geçit vermeyen polis, 1 yıl içerisinde 1 ton 300 kilo esrar maddesi, 2 milyon 500 bin paket kaçak sigara, 101 kilo eroin ve 4 bin 500 adet uyuşturucu hap ile birlikte birçok uyuşturucu ve kaçak madde ele geçirdi.
Zehir Tacirlerine Ağır Darbe
18:04
Aslan, Ggc'de Basın Toplantısı Düzenledi Kent Konseyi Başkanı Mehmet Aslan, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, bir basın toplantısı düzenledi.
Aslan, Ggc'de Basın Toplantısı Düzenledi
15:37
Gaziantep Suriyeliler Gönüllü Olarak Geri Gönderilmeli Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Mehmet Aslan, kentte 300 bini aşkın sığınmacının bulunduğunu ve bu durumun beraberinde çeşitli sorunlar getirdiğini söyledi.
Gaziantep Suriyeliler Gönüllü Olarak Geri Gönderilmeli
14:30
Suriyeliler Gönüllü Olarak Geri Gönderilmeli Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Mehmet Aslan, kentte 300 bini aşkın sığınmacının bulunduğunu ve bu durumun beraberinde çeşitli sorunlar getirdiğini söyledi.
Suriyeliler Gönüllü Olarak Geri Gönderilmeli
18:41
Okuldaki Deneyde Yaralanan Çocuğun Sağlık Durumu Üsküdar'daki bir okulda Fen Bilgisi dersinde öğretmeninin yaptığı deney sırasında meydana gelen patlamada yüzü ve gözlerinde yanıklar oluşan Mert Öztoprak'ın sağ gözü görmeye başladı Baba Öztoprak: "Çocuğumun hayalleri vardı.
22:47
İki Grup Arasında Silahlı Kavga 1 Ölü, 3'ü Polis 15 Yaralı Aksaray'da aralarındaki husumeti gidermek için bir araya gelen iki grup arasında çıkan sözlü tartışma, sopalı ve silahlı kavgaya dönüştü.
İki Grup Arasında Silahlı Kavga 1 Ölü, 3'ü Polis 15 Yaralı
22:20
Barışmak İçin Buluştular: 1 Ölü, 3'ü Polis 15 Yaralı Aksaray’da barışmak için buluşan iki akraba grubu arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Barışmak İçin Buluştular: 1 Ölü, 3'ü Polis 15 Yaralı
22:08
Barışmak İçin Toplanan İki Grup Silahlı Kavga Etti Aksaray'da aralarındaki husumeti gidermek için bir araya gelen iki grup arasında çıkan sözlü tartışma, sopalı ve silahlı kavgaya dönüştü.
Barışmak İçin Toplanan İki Grup Silahlı Kavga Etti
21:28
Aksaray'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 3'ü Polis 15 Yaralı Aksaray’da barışmak için buluşan iki akraba grubu arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü.
Aksaray'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 3'ü Polis 15 Yaralı
14:52
Okuldaki Deneyde Yaralanan Mert'in Umudu Yarın Olacağı Ameliyatta C sınıfındaki öğrencilerin 3 Aralık günü laboratuvardaki Fen Bilgisi dersinde yaptıkları deney patlamayla sonuçlanmış, öğretmen Mehmet Aslan ile ona yardımcı olan 11 yaşındaki Mert Öztoprak yaralanmıştı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:13:13. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET ASLAN HABERLERİ
[Hata Bildir]