23:4500
SON DAKİKA ERDEMLİ HABERLERİ

Son Dakika Erdemli Haberleri

  Sarp Yamaçları, Kara Sabanıyla Ağaçlandıracak

  Sarp Yamaçları, Kara Sabanıyla Ağaçlandıracak

  Mersin'in Erdemli ilçesinde orman işletme müdürlüğü, Toros Dağları'nda yürütülen ağaçlandırma çalışmalarında, tohum ekimi için sarp yamaçların sürülmesinde kara sabandan yararlanacak Dağlık bölgedeki Çiriş köyünde, tarım makinelerinin giremediği eğimli arazisini, eşeğe bağladığı kara sabanla süren çiftçi Mehmet Kılıç, ağaç tohumu ekilecek 100 dönümü geleneksel yöntemle işlemek için Erdemli Orman İşletme Müdürlüğü ile anlaştı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Erdemli Müftüsü Esnafa Gül Dağıttı

  Erdemli Müftüsü Esnafa Gül Dağıttı

  Mersin'in Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında gül dağıttı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  AK Parti Trabzon İl Başkanı Günnar: "Peygamberimizin insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlamak mutluluğun anahtarıdır" (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Dü'de, 'Gençlere Mesajlar' Konferansı

  Dü'de, "Gençlere Mesajlar" Konferansı

  Rabia Platformu Sözcüsü Dilipak: "Dünyada var olan bütün terör ve darbe girişimlerinin temel nedeni, emperyalizmin kurulu düzeninin devam etme çabasıdır. (15 Nisan 2014 Salı )

   

 

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  Pazar Kaymakamı Aslan, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Din Görevlilerinden Kutlu Doğum Mesajı

  Din Görevlilerinden Kutlu Doğum Mesajı

  Denizli Din Görevlileri Derneği Başkanı Ali Sürücüoğlu, alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’in(SAV) günümüzde daha iyi anlaşılmasına ihtiyaç olduğunu söyledi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Başkan Tollu'ya Kutlama Ziyaretleri Sürüyor

  Başkan Tollu'ya Kutlama Ziyaretleri Sürüyor

  Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, seçimin ardından kendisini kutlamaya gelen vatandaşların teveccühüne layık olabilmek için çok daha fazla çalışacaklarını belirtti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Yeni Dünya Vakfı Gücüne Güç Kattı

  Yeni Dünya Vakfı Gücüne Güç Kattı

  Yeni Dünya Vakfı yönetim kadrosuna kattığı yeni isimlerle gücüne güç kattı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Tosya'da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

  Tosya'da Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti İl Başkanı Kobal'dan Kutlu Doğum Mesajı

  AK Parti İl Başkanı Kobal'dan Kutlu Doğum Mesajı

  AK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Karaman Valisi Koca, bir mesaj yayımladı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Mersin'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

  Silifke ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında ilçe Müftülüğü tarafından "Sevgi Çadırı" kurularak, pasta kesildi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Erdemli Belediye Meydanı'nın Açılışı Çamlıkta Yapıldı

  Erdemli Belediye Meydanı'nın Açılışı Çamlıkta Yapıldı

  Mersin’in Erdemli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Belediye Meydanı’nın açılışı, Talat Göktepe Çamlığı’nda düzenlenen etkinlikle yapıldı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Altıparmak: Kutlu Doğum Haftası, Hoşgörüye Vesile Olsun

  Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Kutlu Doğum Haftası'nın kardeşlik, hoşgörü ve barışa vesile olması temennisinde bulundu. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Ortopedi Uzmanları Deneyimlerini Paylaştı

  Ortopedi Uzmanları Deneyimlerini Paylaştı

  Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ‘Çukurova Bölgesel Toplantısı’ Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirildi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Hekimler Deneyimlerini Paylaştı

  Hekimler Deneyimlerini Paylaştı

  Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı “Çukurova Bölgesel Toplantısı” Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirildi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Vali Altıparmak'tan Kutlu Doğum Mesajı

  Vali Altıparmak'tan Kutlu Doğum Mesajı

  Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, kutlu doğum haftasıyla ilgili olarak yayınladığı mesajda, “Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Kutlu Doğum Haftası boyunca gerçekleştirilecek olan bütün etkinliklerin bütün insanlığın kardeşlik, merhamet, hoşgörü, barış, karşılıklı sevgi ve saygıda buluşmasına vesile olmasını temenni ediyor, Kutlu Doğum Haftasının tüm vatandaşlarımıza, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kutlu Doğum Haftası' Programı

  Kutlu Doğum Haftası" Programı

  Başbakan Yardımcısı İşler: "Peygamberimizde, kendimiz, ailelerimiz, toplumumuz, milletimiz, İslam alemi ve bütün insanlık için kurtuluşun reçetesi vardır, mutluluğun reçetesi vardır, her iki dünyayı cennete çevirmenin reçetesi vardır" "O'nun hayatı hepimiz ve insanlık için yol gösterici, karanlıkları aydınlatıcı, huzuru, barışı, refahı ve mutluluğu tesis edici başarılı örneklerle doludur" "Değer bunalımı huzursuzluğu, huzursuzluk şiddeti, şiddet ise ayrışmayı beraberinde getirmektedir. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler: Peygamberimizi İyi Tanımak ve Anlamak Durumundayız

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinliğine katıldı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Sekmen: 'Kazaların Yaşandığı Yenişehir Kavşağına Üst Geçit Yapılacak'

  Sekmen: "Kazaların Yaşandığı Yenişehir Kavşağına Üst Geçit Yapılacak"

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, trafik kazalarının yaşandığı Yenişehir girişindeki kavşağa üst geçit yapılacağını bildirdi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Siyer-i Nebi Yarışması

  Anadolu Öğrenci Birliği öncülüğünde düzenlenen yarışmaya başvuran yaklaşık 13 bin öğrenci, Fatih, Zeytinburnu, Bağcılar, Sultangazi, Başakşehir, Kağıthane, Eyüp, Avcılar ve Bayrampaşa'da belirlenen okullarda sınava girdi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Doğu Akdeniz'in Vadide Saklı Hazinesi: Adam Kayalar

  Erdemli ilçesinde Şeytan Deresi Vadisi'nin sarp yamaçlarına M.Ö 1. ile M.S. 2. yüzyıl arasında yapılan insan kabartmaları, görenleri şaşırtıyor. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı bu yıl 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Elbistan'da Husumetli Aileler Barıştırıldı

  Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 3 yıl önce başlayan husumet, barış yemeğiyle son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kan Davalı İki Aile Barıştırıldı

  Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Karahüyük Köyünde Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında yaşanan ve devamında her iki aileden de birer kişinin ölümüyle sonuçlanan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Elbistan'da Kan Davası Barış Yemeği ile Son Buldu

  Kahramanmaraşta Aktaş ve Beştepe aileleri arasında 2011 yılında başlayan kan davası, yenilen barış yemeği ile son buldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Siyer-i Nebi Yarışması

  Yarışmaya başvuran yaklaşık 13 bin öğrenci, 13 Nisan Pazar günü Fatih, Zeytinburnu, Bağcılar, Sultangazi ve Başakşehir'de belirlenen okullarda sınava girecek. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ortopedi ve Travmatoloji Toplantısı Adana Başkent'te Yapılacak

  Ortopedi ve Travmatoloji Toplantısı Adana Başkent'te Yapılacak

  Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ‘Çukurova Bölgesel Toplantısı’ Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilecek. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri