SON DAKİKA ERDEMLİ HABERLERİ

Son Dakika Erdemli Haberleri

 • 10:58Mersin'de Maden Sahaları Topalak Çamur Tohumlarla YeşillendiriliyorMersin'de Maden Sahaları Topalak Çamur Tohumlarla YeşillendiriliyorMersin Orman Bölge Müdürlüğü, terk edilmiş ve meyilli arazilerde bulunan maden sahalarını ormana kazandırmak için tohumları pet bardak ve çamur yardımıyla ekerek, yeni bir yöntem deniyor.
 • 16:06CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuManisa ve Denizli'de AK Parti İl Kadın Kolları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 16:05ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü'ne Malzeme DesteğiMERSİN (AA) – Mersin'in Erdemli ilçesinde yaşayan doktor Şükrü Gönül, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Erdemli Deniz Bilimleri Enstitüsü'ne çok amaçlı kimyasal analiz cihazı hibe etti.
 • 15:31CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuAK Parti İl Kadın Kolları üyeleri, Antalya, Konya, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur, Muğla ve Karaman'da, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine ilişkin suç duyurusunda bulundu.
 • 15:24CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum, Ağrı, Ardahan ve Iğdır il kadın kolları üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 35. Olağan Kurultayı ile partisinin TBMM Grup Toplantılarında Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a yönelik ifadelerinde hakaret suçu işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 15:14Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuAK Parti Manisa İl Kadın Kolları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 14:57Siirt'ten Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuSiirt'ten Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuSiirt AK Parti Kadın Kolları üyeleri öncülüğünde toplanan bir grup kadın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 14:30Ak Partili Kadınlardan Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuAk Partili Kadınlardan Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuAK Parti Manisa Kadın Kolları Başkanı Fisun Kumbaracı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 14:19Başarılı Sporcular ÖdüllendirildiBaşarılı Sporcular ÖdüllendirildiErzincan’ı gerek Ulusal gerek Uluslararası müsabakalarda başarı ile temsil eden Atıcılar Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu’yu makamında ziyaret ettiler.
 • 14:01AK Parti Kadın Kolları'ndan CHP Lideri Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuAK Parti Kadın Kolları'ndan CHP Lideri Kılıçdaroğlu Hakkında Suç DuyurusuAK Parti Bartın Kadın Kolları üyeleri, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 13:45Erdemli'de Okul Bahçeleri AsfaltlanıyorErdemli'de Okul Bahçeleri AsfaltlanıyorErdemli Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin de desteği ile ilçedeki okul bahçelerini asfaltlıyor.
 • 12:57Fiyatı Fırlayan Limona Hırsızlar DadandıFiyatı Fırlayan Limona Hırsızlar DadandıMersin’in Erdemli ilçesinde yarım ton limon çalan 2 kişi polis tarafından yakalandı.
 • 23:54İftarlık Gazozİftarlık Gazoz" Filminin Galası YapıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Söyleşiye katılanlar Yönetmen Aksu'nun konuşması Yapımcı Dağdeviren'in konuşması "İftarlık Gazoz" filminin Antalya galası yapıldı Yönetmen Aksu: "(Filme dava açılmasına ilişkin) Ben de birkaç saat önce öğrendim, bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum" "Alınılması üzüntü verici. Bir sanatçı olarak sadece kendi hemşehrimden böyle bir şey çıkması birazcık üzdü o kadar. Mahkemeye veren de bizim ağabeyimiz, sevdiğimiz, kıymetli bir hemşehrimiz. İncittiysem üzülürüm, bundan başka da bir şey yapamam" Yüksel Aksu'nun yönettiği, Cem Yılmaz'ın başrolünde oynadığı "İftarlık Gazoz" filminin Antalya galası gerçekleştirildi.
 • 23:46Antalya Yönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni ÜzdüAntalya Yönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni ÜzdüYönetmen Aksu: Hemşerimin davası beni üzdü İFTARLIK Gazoz? filmde başrolünü Cem Yılmaz'ın canlandırdığı 'Cibar Kemal' karakterinin babası olduğunu, filmde babasının küçük düşürüldüğünü iddia eden Yusuf Kanat'ın filmin durdurulması için mahkemeye başvurmasını değerlendiren yönetmen Yüksel Aksu, 'Hemşerimin mahkeme başvurması beni çok üzdüö dedi.
 • 22:48Yönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni ÜzdüYönetmen Aksu: Hemşerimin Davası Beni Üzdü'iftarlık Gazoz' filmde Cem Yılmaz'ın canlandırdığı 'Cibar Kemal' karakterinin babası olduğunu, filmde babasının küçük düşürüldüğünü iddia eden Yusuf Kanat'ın filmin durdurulması için mahkemeye başvurmasını değerlendiren yönetmen Yüksel Aksu, "Hemşerimin mahkeme başvurması beni çok üzdü" dedi.
 • 22:33Antalya'da 'İftarlık Gazoz' Filmi Galası YapıldıAntalya'da 'İftarlık Gazoz' Filmi Galası YapıldıANTALYA (İHA) – Antalya’da, yönetmenliğini ve senaristliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın oynadığı ’İftarlık Gazoz’ filminin galası yapıldı.
 • 22:01İftarlık Gazoz" Filminin Antalya Galası YapıldıYüksel Aksu'nun yönettiği, Cem Yılmaz'ın başrolünde oynadığı "İftarlık Gazoz" filminin Antalya galası gerçekleştirildi.
 • 18:23İftarlık Gazoz" Filmi Yapımcılarından "Cibar Kemal" AçıklamasıGeçtiğimiz haftalarda vizyona giren ve başrolünde Cem Yılmaz'ın oynadığı "İftarlık Gazoz" filminin "Cibar Kemal" karakterinin gerçek bir kişi olduğu iddia edilerek açılan dava hakkında, İftarlık Gazoz'un yapımcılarından Elif Dağdeviren bir açıklama yaptı.
 • 16:34ODTÜ Rektörü Acar, Mersin'deOrta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar, Mersin'in Erdemli ilçesindeki üniversiteye bağlı Deniz Bilimleri Enstitüsü'nü ziyaret etti.
 • 15:46Erdemli'de Muhtarlarla İstişare Toplantısı YapıldıErdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı.
 • 13:50Erdemli'nin Dinamikleri Erdemli İçin ToplandıErdemli'nin Dinamikleri Erdemli İçin ToplandıMersin’in Erdemli Belediyesi’nin düzenlediği kent buluşmalarında, ilçedeki kanaat önderleri ve dinamikler bir araya gelerek, daha güzel bir Erdemli için fikir alışverişinde bulundu.
 • 12:20Yurtta AsayişMalatya'daki uyuşturucu operasyonlarında 165 kilogram esrar ele geçirildi.
 • 12:17Öğrenciler Tavşanlı'nın Tarihi Mekanlarını GezdiÖğrenciler Tavşanlı'nın Tarihi Mekanlarını GezdiKütahya’nın Tavşanlı ilçesinde faaliyet gösteren 2071 Erdemli Nesiller Derneği üniversite öğrencileriyle birlikte "Tarihi Tavşanlı" gezisi düzenledi.
 • 11:45Yüzücüler Başarılarını Bozbey ile PaylaştıYüzücüler Başarılarını Bozbey ile PaylaştıNilüfer Belediyespor Yüzme Takımı, Marmaris’te düzenlenen Olimpik Kulaçlar Şampiyonası finallerinde elde ettikleri başarının sevincini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaştı.
 • 11:38Mersin'de Jandarmadan Çadırda Tombala OperasyonuMersin'de Jandarmadan Çadırda Tombala OperasyonuMersin’in Erdemli ilçesinde dere yatağına kaçak olarak yaptıkları çadırda tombala oynayan 7 kişi, jandarma tarafından suçüstü yakalandı.
 • 11:09Mersin'de Kumar OperasyonuMersin'in Erdemli ilçesinde dere yatağına kurulan bir çadırda tombala oynadıkları belirlenen 6 kişi suçüstü yakalandı.
 • 13:45Başkan Gürlesin'den, İkinci Dönem MesajıBaşkan Gürlesin'den, İkinci Dönem MesajıDenizli’nin Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.
 • 13:40Batman'da Köy Korucuları Kurayla BelirlendiBatman'ın Sason ilçesinde geçici köy koruculuğuna alınacak 125 kişi kurayla belirlendi.
 • 13:19Havalı Silahlar Federasyon Kupası Mersin'de YapıldıHavalı Silahlar Federasyon Kupası Mersin'de YapıldıTürkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Havalı Silahlar Federasyon Kupası, Mersin’de yapıldı.
 • 14:10Modifiye Tutkunları Nefes KestiModifiye Tutkunları Nefes KestiMersin’in Erdemli ilçesinde buluşan modifiye tutkunlarının dirift gösterisi nefes kesti.
 • 12:15Gkk İçin Kura ÇekilecekBatman’ın Sason ilçesinde Gönüllü Köy Koruculuğu’na müracaat edenler için kura çekileceği belirtildi.
 • 14:37'Deli Dumrul" Oyunu Erdemli'de SahnelendiMersin'in Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarafından "Deli Dumrul" oyunu sahnelendi.
 • 12:40İlk Tiyatronun İlk Oyununda İzleyici Rekoruİlk Tiyatronun İlk Oyununda İzleyici RekoruMersin’in Erdemli ilçesinde ilk kez kurulan şehir tiyatrosunun ilk oyununda 600 kişilik salon tamamen doldu.
 • 10:14Mersin'de Elektrik KesintisiMersin’in Erdemli ve Silifke ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:48Erdemli Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem BırakıldıErdemli Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem BırakıldıMersin'de, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Mersin Şube Müdürlüğüne bağlı Erdemli şefliği kar yağışı ve soğuk hava nedeni ile yem bulmakta zorlanılan 1800 rakımdaki yaban hayvanları için doğaya yem ve ekmek bıraktı.
 • 15:16Mersin'de Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem BırakıldıMersin'de Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem BırakıldıMersin'de, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Mersin Şube Müdürlüğü ekipleri kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yem bulmakta zorlanılan yaban hayvanları için doğaya yem ve ekmek bıraktı.
 • 14:37Erdemli'nin Parkları Taş Süslemelerle RenkleniyorErdemli'nin Parkları Taş Süslemelerle RenkleniyorMersin’in Erdemli Belediyesi, parklarda taş süsleme çalışması ile değişik figürler yaparak hem göze hem gönle hitap ediyor.
 • 11:4010 Ayrı Suçtan Aranan Şüpheli Mersin'de YakalandıBursa, İzmir, Mersin ve Muğla’da hakkında yakalama emri çıkarılan ve 10 ayrı suçtan aranan şüpheli, Mersin’de yakalandı.
 • 10:30Yaban Hayvanlar İçin Doğaya 300 Kilo Yem BırakıldıMERSİN (AA) – Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğal Hayatı Koruma ve Milli Parklar Mersin Şube Müdürlüğüne bağlı Erdemli şefliği, kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yem bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yem ve ekmek bıraktı.
 • 19:19Atıcılık: Havalı Silahlar Federasyon Kupası YarışlarıAtıcılık: Havalı Silahlar Federasyon Kupası YarışlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Atıcılık Federasyonu kupası müsabakası antrenmanlarından görüntü Federasyon Teknik Kurul Başkanı ve Mersin İl temsilcisi Ergün Aydoğan ile röportaj Atıcılık: Havalı Silahlar Federasyon Kupası Yarışları Organizasyon, yaklaşık 450 sporcunun katılımıyla Mersin'in Erdemli ilçesinde başladı Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun 2016 faaliyet programı içerisinde yer alan Havalı Silahlar Federasyon Kupası müsabakaları, resmi antrenmanla Mersin'in Erdemli ilçesinde başladı.
 • 17:12Atıcılık: Havalı Silahlar Federasyon Kupası YarışlarıTürkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun 2016 faaliyet programı içerisinde yer alan Havalı Silahlar Federasyon Kupası müsabakaları, resmi antrenmanla Mersin'in Erdemli ilçesinde başladı.
 • 12:12Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol AçıklamasıHaliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol AçıklamasıHaliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan makamında ziyaret etti.
 • 11:25Erdemli'de Cami ve Kuran Kursları Bahçelerine Parke DöşendiErdemli'de Cami ve Kuran Kursları Bahçelerine Parke DöşendiMersin’in Erdemli Belediyesi, Esenpınar Mahallesi Ağlıca mevkinde bulunan Güllüdere Camii ve Muzaffer Şahin Kur-an Kursu’nun bahçesine parke döşedi.
 • 17:50Erdemli Belediyesi Erkder'le İstanbul'da BuluştuErdemli Belediyesi Erkder'le İstanbul'da Buluştuİstanbul 20. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyehat Fuarı’nda (EMITT) Erdemli’yi temsil eden Erdemli Belediyesi heyetine, Erdemli Kültür Düşünce ve Geliştirme Derneği (ERKDER) ev sahipliği yaptı.
 • 14:43Akdeniz Üniversitesi'ndeki Üçüncü Çift Kol NakliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Prof. Dr. Ömer Özkan'ın basın toplantısı Mustafa Sağır'ın nakil gerçekleşmeden önceki görüntüleri Akdeniz Üniversitesi'ndeki üçüncü çift kol nakli Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Özkan: "Erdemli bir ailenin bağışlaması sonucu hastamız kollarına kavuşmuş oldu.
 • 14:24Akdeniz Üniversitesi'ndeki Üçüncü Çift Kol NakliAkdeniz Üniversitesi'ndeki Üçüncü Çift Kol NakliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Prof. Dr. Ömer Özkan'ın basın toplantısı Mustafa Sağır'ın nakil gerçekleşmeden önceki görüntüleri Akdeniz Üniversitesi'ndeki üçüncü çift kol nakli Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Özkan: "Erdemli bir ailenin bağışlaması sonucu hastamız kollarına kavuşmuş oldu.
 • 14:22Prof. Dr. Ömer Özkan: Hasta Uyandı, En Ufak Bir Sorun GörünmüyorProf. Dr. Ömer Özkan: Hasta Uyandı, En Ufak Bir Sorun GörünmüyorTürkiye'nin dördüncü, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nin ise üçüncü kol nakli ameliyatının başarıyla gerçeklemesinin ardından operasyonu yapan Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi kameralar karşısına çıkarak, operasyonun detayları hakkında bilgiler verdi.
 • 13:37Akdeniz Üniversitesi'ndeki Üçüncü Çift Kol NakliAkdeniz Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, çift kol nakli yapılan hastanın yoğun bakım servisinde uyandırıldığını bildirdi.
 • 10:41Erdemli İlçe İdare Kurulu Toplantısı YapıldıErdemli İlçe İdare Kurulu Toplantısı YapıldıMersin’in Erdemli ilçesinde ilçe idare kurulu toplantısı Mersin Vali Yardımcısı, Erdemli Kaymakam Vekili Turgut Serimer başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 17:24Aranan Zanlı Jandarma Ekiplerince YakalandıAranan Zanlı Jandarma Ekiplerince YakalandıMersin’de suç örgütü üyeliğinden hakkında kesinleşmiş cezası bulunan bir kişi, jandarma ekiplerinin çalışmasıyla yakalandı.