SON DAKİKA ACUN ILICALI HABERLERİ

Son Dakika Acun Ilıcalı Haberleri


ACUN ILICALI

Aslen Erzurumlu olan Acun Ilıcalı 1972 yılında Edirne'de doğdu. İlk ve ortaokulu Edirne'de okudu.
Kadıköy Anadolu Lisesi(Kadıköy Maarif Koleji)'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği'ni kazandı. Ancak okulu bitiremedi.

1995 yılında bir kot dükkânı açarak... Devamı

11:53
Acun'un Dizisine Bomba Bir Transfer Güneşi Beklerken isimli dizide yapımcıların dikkatini çeken Yağmur Tanrısevsin, o zamanlar aldığı ücretini 4'e katlayarak Maral dizisi ile 20 bin TL'ye anlaştı.
Acun'un Dizisine Bomba Bir Transfer
12:12
Selam Tevhid Şüphelisinin Ajandasında Özbek Hoca'nın Adı Yazıyordu' Sahur operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski terörle mücadele polisleri, Sultanahmet saldırısı ve Özbek Hoca cinayeti hakkında çarpıcı mesajlar verdi.
01:18
Veda Ederken Lazca Şarkı Söyledi Deniz Ayata, O Ses Türkiye macerası boyunca lazca şarkı söyleyemediğini aktarınca Acun Ilıcalı jest yaptı.
Veda Ederken Lazca Şarkı Söyledi
00:49
Mazhar Alanson Sitem Etti Mazhar Alanson, Acun Ilıcalı'nın kendisini sevmediğini ona hiç şaka yapmadığını söyleyince Acun Ilıcalı büyük bir incelikle büyüklerine şaka yaparken çekindiğini aktardı.
Mazhar Alanson Sitem Etti
09:15
Acun'dan Çılgın Teklif, Acun Fenerbahçe Maçlarını Yayınlamak İstiyor Acun'dan Fenerbahçe'ye çılgın teklif. TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a maç yayınları için 125 milyon dolar teklif etti. Başkan Yıldırım, "havuzdan çıkma" hamlesini düşünüyor.
Acun'dan Çılgın Teklif, Acun Fenerbahçe Maçlarını Yayınlamak İstiyor
22:18
Jüriden Kovulma Durumu Acun Ilıcalı'nın önerisine göre artık jürinin hayır dediği performanslar yarı finale çıkarsa puanlanacak.
Jüriden Kovulma Durumu
14:22
Acun, F.Bahçe Maçları İçin 125 Milyon Dolar Teklif Etti TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a maç yayınları için 125 milyon dolar teklif etti. Başkan Yıldırım, "havuzdan çıkma" hamlesini düşünüyor.
Acun, F.Bahçe Maçları İçin 125 Milyon Dolar Teklif Etti
12:03
Yetenek Sizsiniz Türkiye Torbalı'da Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve jüri üyesi olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının ikinci tur elemeleri, İzmir'in Torbalı ilçesinde yapılacak.
Yetenek Sizsiniz Türkiye Torbalı'da
12:51
Acun Ilıcalı, Survivor All Star Kadrosunu Belirledi Ünlü yapımcının en çok ilgi gören yarışmalarından Survivor, bu sezon farklı bir formatta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Ilıcalı, yarışma için kadroyu belirledi.
Acun Ilıcalı, Survivor All Star Kadrosunu Belirledi
00:03
Acun Ilıcalı O Duruma Çok Şaşırdı Acun Ilıcalı, Hadise ve Gökhan arasında yaşanan yarışmacı krizine çok şaşırdı.
Acun Ilıcalı O Duruma Çok Şaşırdı
22:48
Gökhan'ın Dükkanlar Kapalı Acun Ilıcalı'nın Gökhan'ın yarışmacı seçme durumu için söyledikleri komik anlara neden oldu.
Gökhan'ın Dükkanlar Kapalı
22:29
Gökhan'ın Yarışmacıdan İsteği O Ses Türkiye 38. bölümde Gökhan, Mimoza Cendey'den Acun Ilıcalı'ya yarışmacılara nasıl davrandığını açıklamasını istedi.
Gökhan'ın Yarışmacıdan İsteği
22:13
Acun Ilıcalı Gökhan'a Gol Attı O Ses Türkiye 38. bölümde Acun Ilıcalı, Gökhan'ın sözleri üzerine öyle bir şey dedi ki herkesi kahkahaya boğuldu.
Acun Ilıcalı Gökhan'a Gol Attı
21:58
Acun Ilıcalı Gökhan'a Bir Türlü Yaranamadı O Ses Türkiye 38. bölümde Acun Ilıcalı, Gökhan'dan yarışmacıları için yorum alması sırasında bir türlü yaranamadı.
Acun Ilıcalı Gökhan'a Bir Türlü Yaranamadı
21:39
Yetenek Sizsiniz Acun Ilıcalı Midilli'ye Bakın Ne İsim Verdi Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarışmacı Mert Berber'in Acun Ilıcalı'dan isteği ve Acun Ilıcalı'nın verdiği cevap çok konuşulacak türdendi.
Yetenek Sizsiniz Acun Ilıcalı Midilli'ye Bakın Ne İsim Verdi
19:15
Ağaoğlu ve Suudi İşadamını Götürecek Uçakta Arıza Arıza nedeniyle özel uçağın kalkış yapamaması üzerine, Ali Ağaoğlu ile Suudi işadamı Sulaiman Al Muhaidib ve kardeşi Emad Al Muhaidib, kendilerini uğurlamaya gelen Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte kente döndü.
Ağaoğlu ve Suudi İşadamını Götürecek Uçakta Arıza
19:08
Milyar Dolarlık Suudi, Yatırım İçin Türkiye'de Türkiye’ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum’a hayvancılık alanında yatırım yapmak için geldi.
Milyar Dolarlık Suudi, Yatırım İçin Türkiye'de
18:57
Ağaoğlu ve Suudi İşadamını Götürecek Uçakta Arıza (2) 'ofluyuz KORKMAYIZ' Arıza nedeniyle özel uçağın kalkış yapamaması üzerine, Ali Ağaoğlu ile Suudi işadamı Sulaiman Al Muhaidib ve kardeşi Emad Al Muhaidib, kendilerini uğurlamaya gelen Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte kente döndü.
Ağaoğlu ve Suudi İşadamını Götürecek Uçakta Arıza (2)
18:13
Suudi Arabistanlı İşadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum'da Türkiye’ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum’a hayvancılık alanında yatırım yapmak için geldi.
Suudi Arabistanlı İşadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum'da
16:33
Ağaoğlu ve Suudi İşadamını Götürecek Uçakta Arıza Yatırım yapmak üzere Erzurum'a gelen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib ve ona eşlik eden işadamı Ali Ağaoğlu'nu İstanbul'a götürecek özel uçak kalkış sırasında arızalandı.
Ağaoğlu ve Suudi İşadamını Götürecek Uçakta Arıza
11:19
Gökhan, Acun Ilıcalı'yı Sonunda Pes Ettirdi! Ekranların izlenme rekorları kıran yarışması O Ses Türkiye'de Acun ve Gökhan arasında geçen diyalogda Ilıcalı, ilk kez Gökhan'ın sözlerinin altında kaldı.
Gökhan, Acun Ilıcalı'yı Sonunda Pes Ettirdi!
00:19
Jüriyi Karıştıran Performans Bursa Street grubunun performansı Acun Ilıcalı ve Eser Yenenler'i fikir ayrılığına düşürdü.
Jüriyi Karıştıran Performans
00:04
İşte Yarı Finale Çıkan Performans Yetenek Sizsiniz Türkiye ikinci tur 31. bölümde yarı finale çıkmaya aday iki takım belli oldu.
İşte Yarı Finale Çıkan Performans
23:39
Acun Ilıcalı O Cevaba Çok Şaşırdı Sihirbaz Drago ve Algıların Yanılması sahneye çıktıklarında Acun Ilıcalı ve jüri üyelerini şaşırtan bir teklifte buluındu.
Acun Ilıcalı O Cevaba Çok Şaşırdı
22:13
Aleyna'nın Yaşı Herkesi Şaşırttı Aleyna Tilki adlı yarışmacı Acun Ilıcalı'nın yaşını sormasının ardından verdiği cevapla tüm salonu şoke etti.
Aleyna'nın Yaşı Herkesi Şaşırttı
15:02
Nihat Doğan, ATV ile Anlaştı Televizyon dünyasının önemli figürlerinden biri olan Nihat Doğan, ATV'de 18 Ocak Pazar günü yayına girecek olan yeni bir yarışma programında jüri üyesi oldu.
Nihat Doğan, ATV ile Anlaştı
22:18
Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Oylama O Ses Türkiye 36. bölüm birebirlerde Acun Ilıcalı, Gökhan için orkestranın kapalı oylama yapmasına ihtiyaç duydu.
Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Oylama
22:06
Acun Ilıcalı Büyük Alkış Aldı O Ses Türkiye 36. bölüm birebirlerde Acun Ilıcalı, seyircilerin performansı beğenmesini taktir etti ve büyük alkış aldı.
Acun Ilıcalı Büyük Alkış Aldı
12:57
Acun Ilıcalı ile Aziz Yıldırım, Tavşanlı Linyitspor'a Sponsor Olacak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Acun Ilıcalı'nın Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden Tavşanlı Linyitspor'a sponsor olacak.
Acun Ilıcalı ile Aziz Yıldırım, Tavşanlı Linyitspor'a Sponsor Olacak
11:40
Bu Tarz Benim'in Tv8'de Reytingleri Düştü Yarışmacılarıyla, finaliyle, transfer kavgasıyla gündemden düşmeyen Bu Tarz Benim'in Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'deki yeni macerası pek de parlak başlamadı.
Bu Tarz Benim'in Tv8'de Reytingleri Düştü
23:43
Athena Gökhan 'O Ses Türkiye'de Yorgunluktan Uyudu Sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'de Gökhan'ın uyuyakaldığı anların ekrana getirilmesi renkli dakikalara sahne oldu.
Athena Gökhan 'O Ses Türkiye'de Yorgunluktan Uyudu
22:49
Acun Ilıcalı'yı Rahatsız Eden Olay O Ses Türkiye bölüm 35 düello Acun Ilıcalı, Gökhan'ı ayakta yakalayınca koltuğuna oturup kararını vermesini söyledi.
Acun Ilıcalı'yı Rahatsız Eden Olay
22:49
Gökhan Sitem Etti O Ses Türkiye 35. bölüm düellolarda Gökhan, Acun Ilıcalı'ya karşı ardı ardına itiraflarda bulundu.
Gökhan Sitem Etti
10:38
Alex De Souza Futbol Yorumcusu Oldu Futbolu bırakan Alex de Souza, ESPN kanalıyla anlaştı ve spor yorumcusu olarak televizyon dünyasına katıldı.
Alex De Souza Futbol Yorumcusu Oldu
23:05
Acun Ilıcalı'dan İnce Espri O Ses Türkiye 34. bölüm düellolarda Acun Ilıcalı, Umut Akın için yaptığı ince esprisiyle kahkahaya boğdu.
Acun Ilıcalı'dan İnce Espri
21:39
Emre Çıkış Yolunu Şaşırdı O Ses Türkiye 34. bölüm düellolarda Emre Teoman, jüriyle vedalaşıp sahneden ayrılırken yolunu şaşırınca Acun Ilıcalı yardımcı oldu.
Emre Çıkış Yolunu Şaşırdı
23:29
Acun Ilıcalı Paşa'ya Komut Verdi Yetenek Sizsiniz Türkiye 29. bölümde Acun Ilıcalı, Paşa'ya komut vererek eğlenceli anların yaşanmasını sağladı.
Acun Ilıcalı Paşa'ya Komut Verdi
21:39
Zeynep Sorunun Cevabını Veremedi Yetenek Sizsiniz Türkiye 29. bölümde Zeynep Rüya Özsu, Acun Ilıcalı'nın "annen sana kızıyor mu?" sorusunu bir türlü cevaplayamadı.
Zeynep Sorunun Cevabını Veremedi
23:19
Gökhan'dan Acun Ilıcalı'ya Teklif O Ses Türkiye 33. bölüm düellolarda Gökhan, bacağındaki rahatsızlığını çözdüğü taktirde ayağa kalkmayacağını dile getirdi.
Gökhan'dan Acun Ilıcalı'ya Teklif
23:18
Gökhan Koltuğunu Değiştirmek İstedi O Ses Türkiye 33. bölüm düellolarda Gökhan, Acun Ilıcalı'ya koltuğunda yaşadığı rahatsızlığı dile getirdi.
Gökhan Koltuğunu Değiştirmek İstedi
22:58
Gökhan'ın Havlu Takıntısı O Ses Türkiye 32. bölüm düellolarda Gökhan'ın, havlu ile yaşadığı sıkıntısı Acun Ilıcalı'nın gözünden kaçmadı.
Gökhan'ın Havlu Takıntısı
12:09
Acun Çok Sert Konuştu: Acilen Doktora İhtiyacı Var Ünlü televizyoncu başarısız olacağını söyleyen reklamcı ve köşe yazarı Ali Atıf Bir'e "Ali Atıf Bir hocamın acilen göz doktoruna ihtiyacı var" dedi.
Acun Çok Sert Konuştu: Acilen Doktora İhtiyacı Var
13:55
İhtisas Gazetecileri "Türkiye Başarı Oskarları"Nı Belirledi Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu tarafından "Türkiye’nin Başarı Oskarları 2014" ödülleri açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yılın devlet adamı olarak Başarı Oskarı'nın sahibi oldu AA, dünyanın en etkin beş haber ajansından biri olma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi dolayısıyla ödüle layık görüldü.
22:33
Jüride 3 Koltuk Eurovision'a Katıldı O Ses Türkiye 30. bölüm düellolarda Acun Ilıcalı, MFÖ, Gökhan ve Hadise'nin eurovisiona katıldığını açıkladı.
Jüride 3 Koltuk Eurovision'a Katıldı
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
23:49
Herkesin Gözünden Kaçan Detay O Ses Türkiye 29. bölüm düellolarda Acun Ilıcalı, çok ince bir ayrıntıyı yakalayıp açıkladı.
Herkesin Gözünden Kaçan Detay
23:58
Eser Acun Ilıcalı'ya Meydan Okudu Yetenek Sizsiniz Türkiye 27. bölümde Eser Yenenler, Acun Ilıcalı ile mermer kırmak için sabırsız olduğunu açıkladı.
Eser Acun Ilıcalı'ya Meydan Okudu
00:56
Başbakan Davutoğlu, Ahaber-Atv Ortak Canlı Yayınında Davutoğlu (7) "(Cumhurbaşkanının Bakanlar Kuruluna başkanlık etmesi) Siyasi tavır ve etik neyi gerektiriyorsa onu yaparız. Bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımızla aramızda herhangi bir görüş ayrılığı söz konusu değildir.
23:13
Başbakan Davutoğlu'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar (3) Başbakan Ahmet Davutoğlu, Binali Yıldırım’ın Bakanlar Kurulu toplantısının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında 5 Ocak’ta yapılacağı açıklamalarına ilişkin, "Cumhurbaşkanımızla beni ilgilendiren konular sadece Cumhurbaşkanımız ve ben tarafından açıklanır. Dolayısıyla 5 Ocak’ta böyle bir toplantı yok" dedi.
16:16
Başbakan Davutoğlu'nun Kabulleri Başbakan Davutoğlu, futbolcu Arda Turan ile Acun Ilıcalı'yı kabul etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:36:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ACUN ILICALI HABERLERİ
[Hata Bildir]