13:2000
SON DAKİKA ULAŞTIRMA BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Ulaştırma Bakanlığı Haberleri

  Bodrum Türk Feribotu'na Yunanistan'da El Konuldu

  Bodrum Türk Feribotu'na Yunanistan'da El Konuldu

  Yunanistan'ın İstanköy Adası'nda iki gün önce, kaçak yolcu taşıdığı iddiasıyla Türk feribotuna el konulduğu belirtildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Türk Feribotu'na Yunanistan'da El Konuldu

  Türk Feribotu'na Yunanistan'da El Konuldu

  Yunanistan'ın İstanköy Adası'nda iki gün önce, kaçak yolcu taşıdığı iddiasıyla Büyük Hızır Reis isimli Türk feribotuna el konulduğu belirtildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Fatsa'da Yapılması Planlanan Liman Projesi

  Fatsa'da Yapılması Planlanan Liman Projesi

  AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hamdi Yıldırım ile birlikte Fatsa'ya yapılması planlanan yüksek tonajlı yük gemilerin yanaşabileceği liman yeri ile ilgili incelemelerde bulundu. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Giresun'daki Fırtınanın Ardından

  Giresun'daki Fırtınanın Ardından

  Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikğlu, fırtınadan dolayı zarar gören işletmeleri ziyaret ederek işletme sahiplerinden zararlarıyla ilgili bilgi aldı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yıldırım: - "Bu proje Türkiye ve Avrupa'nın deniz üzerindeki ilk havalimanıdır. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Giresun Havalimanına Havadan İnceleme

  Giresun Havalimanına Havadan İnceleme

  Bir heyetle birlikte Ordu'ya gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hamdi Yıldırım, Ordu'nun Gülyalı İlçesi'nde temeli 3 yıl önce atılan Ordu-Giresun Havalimanı inşaat alanında karada ve havadan incelemelerde bulundu. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Samsun'a Deniz Ulaşımı

  Samsun'a Deniz Ulaşımı

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin en uzun sahil şeritlerinden birisine sahip olan kentte ulaşım alternatiflerinin içine deniz ulaşımını da katmak istediklerini söyledi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ordu-Giresun Havalimanı Projesi

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yıldırım: "Bu proje Türkiye ve Avrupa'nın deniz üzerindeki ilk havalimanıdır. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Samsun'da Deniz Ulaşımı Olacak

  Samsun'da Deniz Ulaşımı Olacak

  Samsun Belediye Başkanı, Türkiye'nin en uzun sahil şeritlerinden birine sahip olan Samsun'da ulaşım alternatiflerinin içine deniz ulaşımını katmak istediklerini söyledi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ordu-Giresun Havalimanına Havadan İnceleme

  Ordu-Giresun Havalimanına Havadan İnceleme

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hamdi Yıldırım, Türkiye'de ilk kez denize dolguyla yapılan Ordu-Giresun Havalimanı inşaatının hızlandırılarak devam edeceğini söyledi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ulaştırmada İkinci Dönem

  Ulaştırmada İkinci Dönem

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hamdi Yıldırım, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın davetlisi olarak Ordu’ya geldi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Kotil: "Türkiye Havacılıkta AB'ye Örnek"

  "Türkiye havacılıkta AB'ye örnek"- THY Genel Müdürü ve Avrupa Havayolları Birliği Başkanı Kotil: "Türk Hava Yolları'yla, Ulaştırma Bakanlığı ile Türkiye, havacılıkta Avrupa Birliği'ne örnek"BRÜKSEL (AA) - THY Genel Müdürü ve Avrupa Havayolları Birliği Başkanı Temel Kotil, Avrupa Birliği'nin (AB) havacılıkta Türkiye'yi örnek alması gerektiğini söyledi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Samsun'a Deniz Ulaşımı Geliyor

  Samsun'a Deniz Ulaşımı Geliyor

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye’nin en uzun sahil şeritlerinden birisine sahip olan Samsun’da ulaşım alternatiflerinin içine deniz ulaşımını da katmak istediklerini söyledi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Türkiye Havacılıkta AB'ye Örnek"

  THY Genel Müdürü ve Avrupa Havayolları Birliği Başkanı Kotil: "Türk Hava Yolları'yla, Ulaştırma Bakanlığı ile Türkiye, havacılıkta Avrupa Birliği'ne örnek" (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Air France Pilotlarının Grevi

  Air France Pilotlarının Grevi

  Air France yönetimi, pilotların grevine neden olan projenin tamamen iptal edildiğini açıkladı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan, Obama ile Görüştükten Sonra Antalya'yı Aradı

  Erdoğan, Obama ile Görüştükten Sonra Antalya'yı Aradı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Obama ile görüştükten sonrası Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i arayarak Antalya'nın arıtmasını sordu. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TMMOB'dan Damperli Kamyon Kazaları İçin Açıklama

  Tmmob Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Sekreteri Cenk Cihangir, 3 Eylül'de Avcılar'da, bugün de Kartal'da meydana gelen damperli kamyon kazaları ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Doğu Akdeniz Havzası Hızlı Tarama Toplantısı

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kadıoğlu: "Bugüne kadar yüzlerce insanımız taşkından ölmüş ve yüzlerce taşkın felaketi olmuş. Binlerce hektar alanlık topraklarımız taşkınla karşı karşıya. Bizim artık çalışmamız ve buna yönelik bir politika belirlememiz gerekiyor" (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Maliye Bakanı Şimşek, Batman'da

  Bakan Şimşek: "49 diplomat kardeşimizin burnu kanamadan ailelerine kavuşması Türkiye için büyük bir kazanım. Bu durum Türkiye'nin büyüklüğünü gösteriyor. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 13:20:15. #1.12#