SON DAKİKA ŞEBİNKARAHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Şebinkarahisar Haberleri

12:35
Giresun'da Ulaşım Altyapısının Gelişimi Giresun Sivil Toplum Kuruluşları (STK), yayımladığı deklarasyon ile Giresun'un ulaşım sorunlarının çözümüne yönelik acil adımların atılmasını beklediklerini bildirdi.
Giresun'da Ulaşım Altyapısının Gelişimi
16:54
Tüneller Açıldı, Yollar Kısaldı Giresun-Dereli Karayolunda yapılmakta olan 5 tünelden üçü hizmete girdi.
Tüneller Açıldı, Yollar Kısaldı
22:24
3 Şehirde Okullar Tatil Edildi Olumsuz hava şartları nedeniyle Giresun ve Ordu'nun bazı ilçelerinde ve Karabük'te okullar tatil edildi.
3 Şehirde Okullar Tatil Edildi
19:22
Giresun'da Eğitime Kar Engeli Giresun'da, kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerdeki köy okulları ile taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için okulların yarın tatil edildiği bildirildi.
09:43
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
15:52
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karabük'te Bakan Elvan: "(Paris'teki silahlı saldırı ve Nijerya'daki Boko Haram katliamı) Lanetliyorum bu insanları, teröristleri. Bunların arkasında kimlerin olduğu mutlaka bulunmalı ve tespit edilmelidir" " D 100 karayolunda çığ düşmesi söz konusuydu.
15:47
Yurtta Kış Giresun’da kar yağışı nedeniyle 307 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
15:30
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı Bakan Elvan, kardan kapanan yolları açıkladı ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Karabük Bakan Elvan, Kardan Kapanan Yolları Açıkladı
15:16
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ankara İstanbul D-100 karayolunda çığ düşmesi sonrası kapanan yolun ulaşıma açıldığını söyledi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Açıklaması
14:46
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Pınarbaşı-Şarkışla, Arapgir-Divriği, Eruh-Şırnak, Dereli-Şebinkarahisar, Erzurum-Çat ve Bayburt-Aşkale yollarının şu anda kar nedeniyle kapalı olduğunu söyledi.
Bakan Elvan: Yollarımız Kısa Süre İçinde Açılır
08:41
Ülke Genelinde Bazı Yollar Ulaşıma Kapalı Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
16:32
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle 5 bin 845 köy yolunda ulaşım halen sağlanamıyor Dün etkili olan kar ve tipi dolayısıyla kapanan Konya'yı Karaman, Isparta ve Afyonkarahisar'a bağlayan yollar, trafiğe açıldı.
Yurtta Kış
11:23
Giresun'da Kar Yağışı Giresun’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 435 köy yolu ulaşıma kapanıp eğitime ara verilirken, kar yağışının oluşturduğu güzel manzaralarda objektiflere yansıdı.
Giresun'da Kar Yağışı
11:16
Giresun'da 435 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Giresun'da kar yağışı nedeniyle 435 köy yoluyla ulaşım sağlanamıyor.
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
13:14
Yurtta Kış Giresun ve Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 640 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
23:19
Eğitime Kar Engeli Kars, Osmaniye, Düzce, Bilecik, Ardahan, Balıkesir, Giresun, Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
23:09
Giresun'da Eğitime Kar Engeli Giresun'da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime ara verildi.
18:29
Yurtta Kış Giresun Şebinkarahisar Sivas karayolundaki Eğribel Geçidi, etkili kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
16:09
Giresun'da 5 Köyün Adı Değiştirildi Giresun'un Espiye, Görele ve Şebinkarahisar ilçelerinde bir, Dereli'de ise iki köyün adı değiştirildi.
10:30
Şebinkarahisar Balı Anzer Balı'na Rakip Giresun’un Şebinkarahisar balı Uluslararası Bal Kongresi’nde en iyi ballar arasında yerini aldı.
Şebinkarahisar Balı Anzer Balı'na Rakip
11:37
Giresun 'Gabuğunu' Kırıyor Giresun Federasyonunun İstanbul’daki merkezi önceki gün önemli konukları ağırladı.
Giresun 'Gabuğunu' Kırıyor
11:33
Giresun 'Gabuğunu' Kırıyor Giresun Federasyonunun İstanbul'daki merkezi önceki gün önemli konukları ağırladı.
Giresun 'Gabuğunu' Kırıyor
10:45
Üretici Rekolteden, Satıcı Fiyatından Yakındı Giresun’da fındıktan sonra cevizi ile ünlü ilçesi Şebinkarahisar’da da ceviz rekoltesindeki düşüş, fiyatları yüzde 100 artırdı.
Üretici Rekolteden, Satıcı Fiyatından Yakındı
17:38
Sivas Afişle Eş Arıyordu, Uyuşturucudan Ceza Aldı Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde 37 yaşındaki Dursun Düzen, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle polis tarafından gözaltına alındı.
Sivas Afişle Eş Arıyordu, Uyuşturucudan Ceza Aldı
17:15
Afişle Eş Arıyordu, Uyuşturucudan Ceza Aldı Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde 37 yaşındaki Dursun Düzen, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle polis tarafından gözaltına alındı.
Afişle Eş Arıyordu, Uyuşturucudan Ceza Aldı
15:05
Giresun Emniyet Müdürlüğü Gençliğe Terörü Anlattı Giresun İl Emniyet Müdürlüğü, terörle mücadelede gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerin yanı sıra önleyici çalışmaların da gerçekleştirildiğini açıkladı.
11:10
Vali Karahan, Eğribel Geçidi'nde İncelemelerde Bulundu Vali Hasan Karahan, Eğribel Geçidi'ndeki Karayolları bakımevinde incelemelerde bulundu.
Vali Karahan, Eğribel Geçidi'nde İncelemelerde Bulundu
17:08
Giresun'da Kar Yağışı Dereli Şebinkarahisar Karayolu Eğribel Geçidi'nde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşımın aksamaması için önlem alan karayolları ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
13:42
Şebinkarahisar Doğa ve İnanç Turizminin Cazibe Merkezi Olacak Kurtuluş savaşının kazanılmasından sonra 1923 yılında il yapılan ve 10 yıl sonra il hakkı elinden alınan Giresun’un Şebinkarahisar ilçesi bölgede hala cazibe merkezi olma özelliğini koruyor.
Şebinkarahisar Doğa ve İnanç Turizminin Cazibe Merkezi Olacak
19:08
Giresun'da Üzüm Ek Gelir Sağlayacak Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde Servet Şenkal’ın 3 kökle üretime başladığı üzüm şimdi geçim kaynağı oldu.
Giresun'da Üzüm Ek Gelir Sağlayacak
21:53
Kelkit'te Tarih Konulu Konferans Düzenlendi Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde ‘Gümüşhane Tarihi ve Arşiv Kaynakları’ konuları konferans düzenlendi.
Kelkit'te Tarih Konulu Konferans Düzenlendi
15:53
Sel Karayolunu Ulaşıma Kapattı Giresun'da etkili olan yağışın ardından oluşan sel nedeniyle Giresun-Şebinkarahisar karayolu 5 saat trafiğe kapalı kaldı.
Sel Karayolunu Ulaşıma Kapattı
17:19
Giresun'da Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiliyor Giresun’un Dereli ilçesinde aşırı yağış yüzünden kapanan yol, kontrollü olarak sağlanıyor.
Giresun'da Yağmur Hayatı Olumsuz Etkiliyor
14:44
Doğankent'de Etkili Sağanak (2) Giresun'da etkili sağanak- Sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandıGİRESUN (AA) - Giresun'daki etkili sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı.
Doğankent'de Etkili Sağanak (2)
13:03
Sel Karayolunu Ulaşıma Kapattı Şebinkarahisar karayolu 5 saat trafiğe kapalı kaldı.
Sel Karayolunu Ulaşıma Kapattı
12:08
Doğankent'de Etkili Sağanak Giresun'daki etkili sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı.
Doğankent'de Etkili Sağanak
11:48
Giresun'da Etkili Sağanak Sağanak nedeniyle Doğankent ilçesinde bazı ev ve iş yerlerini su bastı, 4 ilçede ise toprak kayması nedeniyle köy yolları ulaşıma kapandı.
15:46
Çakırmelikoğlu: Giresun'un Kaderi Değişecek GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yapımı planlanan Eğribel tüneli ve Güney Çevre Yolu projelerinin tamamlanmasının Giresun'un kaderini değiştireceğini bildirdi.
Çakırmelikoğlu: Giresun'un Kaderi Değişecek
11:14
Şebinkarahisar'da 45 İşçiye İstihdam Sağlandı Şebinkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğünde Toplum Yararına Programı kapsamınrda 45 işçi istihdam edildi.
13:12
Atatürk Müzesi'ne Yoğun İlgi Atatürk’ün Şebinkarahisar’a gelişinde kaldığı ev müzeye çevrilerek ziyarete açıldı.
Atatürk Müzesi'ne Yoğun İlgi
13:04
Atatürk'ün Şebinkarahisar'a Gelişinin 90. Yıl Dönümü Atatürk'ün Şebinkarahisar'a gelişinin 90. yıl dönümü törenle kutlandı.
11:26
Hayvansever Kadın 200 Köpeğe Bakıyor Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde hayvansever kadın, eşiyle beraber 200 köpeğe bakıyor.
Hayvansever Kadın 200 Köpeğe Bakıyor
18:43
Bakan Canikli: Chp, Hdp, PKK ve Pyd Esed'e Destekte Aynı Çizgide Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, tezkereye ret oyu veren CHP ve HDP'ye yüklenerek, "Esed'e destek ve işbirliği noktasında CHP, HDP, PKK ve PYD birlikte aynı çizgide duruyor ve hareket ediyorlar.
Bakan Canikli: Chp, Hdp, PKK ve Pyd Esed'e Destekte Aynı Çizgide
17:43
Halk Bankası Zara Şubesi Müdürü Yazıcıoğlu, Görevine Başladı Halk Bankası Zara Şubesi Müdürlüğü’ne İhsan Yazıcıoğlu atandı.
15:53
1989 Model Otomobilini Kurbanlıkla Takasa Çıkardı Giresun'un Dereli İlçesi'nden il merkezindeki kurban pazarına giden 26 yaşındaki Birol Öztürk, satmak istediği 1989 marka otomobilini kurbanlıkla takasa çıkardı.
1989 Model Otomobilini Kurbanlıkla Takasa Çıkardı
19:37
Giresun'da Minibüsün Çarptığı Öğrenci Yaralandı Şebinkarahisar ilçesinde öğrenci servisi minibüsünün çarptığı çocuk, ağır yaralandı.
12:43
Şebinkarahisar'ın Kültürel Değerleri Ortaya Çıkarılacak Şebinkarahisar'ın kültürel değerlerinin Kültür Rotası adlı projeyle ortaya çıkarılacağı bildirildi.
Şebinkarahisar'ın Kültürel Değerleri Ortaya Çıkarılacak
14:32
Şebinkarahisar'da Balon ve Uçurtma Şenliği Düzenlendi Giresun Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Şeninkarahisar ilçesinde “Anne, Baba ve Çocuklarla Yürüyoruz, Balon ve Uçurtma Şenliği” etkinliği düzenlendi.
Şebinkarahisar'da Balon ve Uçurtma Şenliği Düzenlendi
16:07
Fener Rum Patriği Bartholomeos'tan Şebinkarahisar'daki Meryemana Manastırı'na Ziyaret Doğu Karadeniz gezisini sürdüren Fener Rum Patriği Bartholomeos, gezisinin 3. gününde Giresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki Meryemana Manastırı’nı ziyaret etti.
Fener Rum Patriği Bartholomeos'tan Şebinkarahisar'daki Meryemana Manastırı'na Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:41:20. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞEBİNKARAHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]