19:2700
SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ

Son Dakika Hadise Haberleri


HADİSE

Hadise Açıkgöz Belçika'da yaşayan Türk şarkıcı ve televizyon sunucusu. Belçika'da düzenlenen Pop Idol yarışması ile tanınan ve sonrasında yayınladığı albümlerle dikkat çeken sanatçı, 16 Mayıs 2009 tarihinde Düm Tek Tek adlı şarkıyla Türkiye'yi temsil ettiği Eurovision Şarkı Yarışması'nda dördüncü... Devamı

   

  Bakan Eker Bayburt'ta (2)

  Bakan Eker Bayburt'ta (2)

  Süt FABRİKASI AÇTI Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Bayburt'un Pamuktaş Köyü'nde organik hayvancılık tesisini gezip, Organize Sanayi Bölgesi'ne geçerek, hibe desteği sağlanan süt fabrikasının açılışını yaptı. (Bugün 19:15)

   

  Van İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı

  Van İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı

  Van Valisi Aydın Nezih Doğan başkanlığında ‘İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’ düzenlendi. (Bugün 18:37)

   

  Polis İstihbaratını Yerle Bir Edersen Burnunun Ucundaki Olayları Göremezsin'

  Eski Bingöl Emniyet Müdürü ve Güvenlik Stratejileri Araştırma Merkezi (GÜSAM) Başkanı Ercan Taştekin, demokrasi ve hukukun üstünlüğü ilkesinde devlete hizmet eden bir polis sistemi değil, parti polisinin hedeflendiğini söyledi. (Bugün 12:49)

   

  Bakanlardan Ermenek'te Açıklama

  Bakanlardan Ermenek'te Açıklama

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, madende mahsur kalan 18 işçiyi kurtarmak için her metreyi aştıklarında yeni şeylerle karşılaştıklarını ve 1,5 metrelik çökmeler olduğunu söyledi. (Bugün 12:37)

   

  Moskova'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşku ile Kutlandı

  Moskova'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşku ile Kutlandı

  Rusya’nın başkenti Moskova’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı büyük coşkuyla kutlandı. (Bugün 01:00)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mali ve İdari İşler Başkanı Nureddin Nebati, Karaman’ın Ermenek ilçesinde meydana gelen maden faciasına ilişkin, "Hükümetimiz devletin tüm imkanlarını kullanarak, burada bulunan kardeşlerimiz gün yüzüne çıkartmak için elinden gelen gayretleri gösteriyor" dedi. (Dün 17:25)

   

  Elvan: 'Su Seviyesinin Daha da Aşağılara İndirilmesi İçin Yoğun Şekilde Çalışmalar Sürüyor'

  Elvan: "Su Seviyesinin Daha da Aşağılara İndirilmesi İçin Yoğun Şekilde Çalışmalar Sürüyor"

  Ermenek'te kömür ocağında işçilerin mahsur kalması- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Yer altında ciddi bir su birikintisi söz konusu. Buradaki öncelikli hedefimiz, bir an evvel madende bulunan su seviyesinin daha da aşağılara indirilmesi. O yönde yoğun şekilde çalışmalar sürüyor"- "Pompa, boru, jeneratör gibi eksikliklerimiz var. Onların süratle, Konya, Karaman ve Mersin'den temin edilmesi yoluna gidildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Yer altında ciddi bir su birikintisi söz konusu. Buradaki öncelikli hedefimiz, bir an evvel madende bulunan su seviyesinin daha da aşağılara indirilmesi. O yönde yoğun şekilde çalışmalar sürüyor" "Pompa, boru, jeneratör gibi eksikliklerimiz var. Onların süratle, Konya, Karaman ve Mersin'den temin edilmesi yoluna gidildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  "Her 2 Saatte Yaklaşık Bir Metrelik Su Yükselmesi Var"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, "Şu an 18 işçi kardeşimizin yer altına bulunduğu bir ocaktayız." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Amerikan Güçlerinden IŞİD'e 13 Yeni Hava Saldırısı

  Amerikan güçleri, Suriye ve Irak'taki IŞİD hedeflerine 13 yeni hava saldırısı düzenledi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Fethullah Gülen Hocaefendi: Size Saldıranlar Sizden Daha Fazla Izdırap Çekiyor

  Fethullah Gülen Hocaefendi, "Zannediyorum bugün size saldıranlar, sizin aleyhinizde olan insanlar, inanın bana -yemin bile edebilirim- sizden daha fazla ızdırap çekiyorlardır. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Irak ve Suriye'de Yaşananlar Kerbela'yla Eşdeğer'

  Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Akyıldız, son dönemde Irak ve Suriye’de yaşanan katliamların Kerbela olayıyla eş değerde olduğunu söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı (1)- Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi- Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: -"Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Eroğlu: İstihbarat Örgütleri Türkiye'yi Karıştırıyor

  Bakan Eroğlu: İstihbarat Örgütleri Türkiye'yi Karıştırıyor

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin dış istihbarat örgütleri tarafından karıştırıldığını söyleyerek, "Bazı istihbarat örgütleri var. Çözüm süreci bitsin tekrar Türkiye karışsın, bu millet ve hükümet terör için büyük paralar harcasın, ekonomi gerilesin diye çalışma yapıyorlar. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Veysel Eroğlu Düzce'de

  Bakan Veysel Eroğlu Düzce'de

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu,”Türkiye birilerinin oyununa gelerek terör örgütlerini besleyecek hali yok. Teröre asla müsaade etmeyeceğiz” dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Irak'ta Şiddet Olayları

  IŞİD kuşatması altındaki Hadise ilçesine 70 ton gıda maddesi ulaştırıldı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: "Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Erdoğan: Türkiye'nin Sınırlarında Oyun Oynanıyor

  Erdoğan: Türkiye'nin Sınırlarında Oyun Oynanıyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin Suriye ve Irak sınırında "büyük bir oyun" oynandığını söyleyerek "Bu tuzağı veya tezgahı kuran muhtemelen daha üst bir akıl var. dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Yılmaz: 'Maalesef Yeterince Tasarruf Yapamıyoruz'

  Yılmaz: "Maalesef Yeterince Tasarruf Yapamıyoruz"

  Yatırım Destek Ofisleri İstişare Toplantısı- Kalkınma Bakanı Yılmaz: (2)- "Gelirimizin oldukça ötesinde harcama kalıplarımız var. Geleceği daha güçlü şekilde kurmak istiyorsak tüketimden yatırıma doğru dikkatlerimizi yöneltmemiz gerekiyor, iç tasarruf oranlarımızı arttırmamız gerekiyor"KOCAELİ (AA) - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Gelirimizin oldukça ötesinde harcama kalıplarımız var. Geleceği daha güçlü şekilde kurmak istiyorsak tüketimden yatırıma doğru dikkatlerimizi yöneltmemiz (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 19:27:24. #1.12#