SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ

Son Dakika Hadise Haberleri

22:58
Gökhan O Sesi Duyunca Şoke Oldu Sahil Ekmekçi'nin performansı sırasında geri vokallerden biri ilginç bir ses yaptı.
Gökhan O Sesi Duyunca Şoke Oldu
21:24
Mazhar Alanson O Beste Hakkında Konuştu Hadise'nin sorusu üzerine 'Yandım Yandım' şarkısını nasıl bestelediğini anlattı.
Mazhar Alanson O Beste Hakkında Konuştu
11:27
Spor Toto 2. Lig TKİ Tavşanlı Linyitspor’un eski teknik direktörü Ümit Turmuş, Ümraniyespor karşılaşmasında taraftarla girdiği münakaşa nedeniyle ceza aldı.
Spor Toto 2. Lig
22:08
Gökhan O Durumu Anlayamadı Hadise, Sahil Ekmekçi hakkında yaşını göstermiyor deyince, Gökhan ne diyeceğini bilemedi.
Gökhan O Durumu Anlayamadı
18:29
Emin Çınar, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, ilçe kongreleri sonrası yeni yönetime gelen ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Emin Çınar, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
16:41
AK Parti Dikili İlçe Binası Taşlandı İzmir'in Dikili İlçesi'nde, AK Parti Dikili İlçe Başkanlığı'nın bulunduğu bina, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce taşlandı.
AK Parti Dikili İlçe Binası Taşlandı
11:35
Türkiye Güzeli Berrin Keklikler'in Hadise Taklidi Olay Oldu 'Benzemez Kimse Sana'da Türkiye Güzeli Berrin Keklikler'in canlı sesiyle sergilediği Hadise taklidi "Hadise'den daha güzel söyledi" yorumlarına neden oldu.
Türkiye Güzeli Berrin Keklikler'in Hadise Taklidi Olay Oldu
09:28
Hadise'nin Kardeşinin Son Fotoğrafı Hayal Kırıklığı Yaşattı Hadise'nin kardeşi Instagram hesabından yeni bir fotoğraf paylaştı. Açıkgöz'ün yakın plandan çektiği fotoğraf sonrası "o kadar da güzel değilmiş" yorumları yapıldı.
Hadise'nin Kardeşinin Son Fotoğrafı Hayal Kırıklığı Yaşattı
18:58
Bakan Çelik'ten Kütahyalılara İş Müjdesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Kütahya’ya kurulacak olan çağrı merkezinde 150 kişinin istihdam edileceğini söyledi.
Bakan Çelik'ten Kütahyalılara İş Müjdesi
18:30
Elvan: "İnternet ile İlgili Husus Ulusal Güvenliğimizle Alakalı, Kamu Düzeni ile Alakalı" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Bugün 'bakanlar ve başbakan kendisiyle ilgili haberlerin erişimini engelleyebilecekler' diye haber yapılmış.
Elvan: 'İnternet ile İlgili Husus Ulusal Güvenliğimizle Alakalı, Kamu Düzeni ile Alakalı'
17:10
Bakan Elvan'dan İnternet Yasası ile İlgili Açıklama Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan, yeni internet yasasının ulusal güvenlik ve kamu düzeniyle alakalı olduğunu açıkladı.
Bakan Elvan'dan İnternet Yasası ile İlgili Açıklama
17:05
Bakan Elvan, Çorum'da Çağrı Merkezi Açılışı Yaptı (3) Yeni İNTERNET DÜZENLEMESİ Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Çorum Valisi Ahmet Kara'yı makamında ziyaret etti.
Bakan Elvan, Çorum'da Çağrı Merkezi Açılışı Yaptı (3)
16:49
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Bugün 'bakanlar ve başbakan kendisiyle ilgili haberlerin erişimini engelleyebilecekler' diye haber yapılmış.
16:41
AK Parti Kütahya 5. Olağan İl Kongresi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Çözüm süreci, Türkiye'nin istikbali ve istiklali açısından son derece önemli. Bu millete kendi evlatları üzerinden plan yapanlara 'dur' demeliyiz.
16:35
Bakan Elvan'dan İnternet Yasası ile İlgili Açıklama Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan, yeni internet yasasının ulusal güvenlik ve kamu düzeniyle alakalı olduğunu açıkladı.
Bakan Elvan'dan İnternet Yasası ile İlgili Açıklama
16:12
Çelik: ya Zeytinden Yana Olacaksın ya Silahtan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çözüm sürecinde etken olanların silahtan değil zeytin dalından yana olması gerektiğini söyledi.
Çelik: ya Zeytinden Yana Olacaksın ya Silahtan
10:14
Irak'ta Işid'in Elindeki Bölgeler Peşmerge Bakanı Yardımcısı Osman: "Kürdistan bölgesi dışında Kürtlerin yaşadığı bölgeleri Irak Anayasası'nın 140. maddesine göre kendi toprağımız kabul ediyoruz.
17:26
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: -"(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika programı) Ne kadar engellenmek istense de ne kadar gidişatımızdan rahatsızlık duyulmuş olsalar da biz mağduriyet varsa mazlum varsa dün olduğu gibi bugün de yarın da mazlumların yanında olmaya, Somali'de, Arakan'da, Gazze'de, Suriye'de olmaya devam edeceğiz"- "(Dört eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması) Esas dikkat edilmesi gereken hadise; muhalefetin 'Yüce Divan'a göndereceğiz' cümlelerine rağmen, HDP'nin, MHP'nin,
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık
16:10
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika programı) Ne kadar engellenmek istense de ne kadar gidişatımızdan rahatsızlık duyulmuş olsalar da biz mağduriyet varsa mazlum varsa dün olduğu gibi bugün de yarın da mazlumların yanında olmaya, Somali'de, Arakan'da, Gazze'de, Suriye'de olmaya devam edeceğiz" "(Dört eski.
11:46
Müftü Gündüz'den 'İslamofobi' Açıklaması Fransa’da Charlie Hebdo dergisine yönelik saldırının ardından Müslümanların zor duruma düşürüldüğünü ifade eden Bartın İl Müftüsü Mahmut Gündüz, “Dinimizi getiren Peygamber alemlere rahmet olarak gelen bir peygamberdir.
Müftü Gündüz'den 'İslamofobi' Açıklaması
11:33
Hadise'nin Kardeşinin Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu, İşte O Görüntüler Hadise'nin menajerliğini ve stylingini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile birlikte çalışan Derya Açıkgöz, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla ablasına taş çıkarttı.
Hadise'nin Kardeşinin Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu, İşte O Görüntüler
10:54
Hadise'nin Kardeşinin Instagram'da Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu Hadise'nin menajerliğini ve stylingini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile birlikte çalışan Derya Açıkgöz, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla ablasına taş çıkarttı.
Hadise'nin Kardeşinin Instagram'da Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu
10:54
Hadise'nin Kardeşinin Instagram'da Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu Hadise'nin menajerliğini ve stylingini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile birlikte çalışan Derya Açıkgöz, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla ablasına taş çıkarttı.
10:10
CHP, Hükümet ve Erdoğan'ı AK Saray'daki Oturma Düzeninden Vurdu CHP, AK Saray'da toplanan Bakanlar Kurulu toplantısını oturma düzeni üzerinden eleştirdi. Eski toplantılarda Cumhurbaşkanları'nın Başbakanlar'ın yanında oturduğunu savundu.
CHP, Hükümet ve Erdoğan'ı AK Saray'daki Oturma Düzeninden Vurdu
16:53
Çanakkale Ağılındaki 28 Koyun Çalındı Çanakkale'de bir ağıldan kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalınan 34 küçükbaş hayvandan 6'sı, sahibi tarafından ormanlık alanda bulundu.
Çanakkale Ağılındaki 28 Koyun Çalındı
16:49
Ağılındaki 28 Küçükbaş Hayvan Çalındı Çanakkale'de bir ağıldan kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalınan 34 küçükbaş hayvandan 6'sı, sahibi tarafından ormanlık alanda bulundu.
Ağılındaki 28 Küçükbaş Hayvan Çalındı
01:28
Mete Karagöz Duygu Eyüpoğlu ve Erhan Şahin'in Birebir Düellosu Mete Karagöz, Duygu Eyüpoğlu ve Erhan Şahin O Ses Türkiye sahnesinde nefes kesen bir düelloda kapıştılar.
Mete Karagöz Duygu Eyüpoğlu ve Erhan Şahin'in Birebir Düellosu
00:03
Acun Ilıcalı O Duruma Çok Şaşırdı Acun Ilıcalı, Hadise ve Gökhan arasında yaşanan yarışmacı krizine çok şaşırdı.
Acun Ilıcalı O Duruma Çok Şaşırdı
21:58
Semra Rehimli ve Zeynep Topkaya'nın Birebir Düellosu Semra Rehimli ve Zeynep Topkaya birebir düelloda kozlarını paylaştılar ve Hadise, Zeynep ile yoluna devam etti.
Semra Rehimli ve Zeynep Topkaya'nın Birebir Düellosu
21:03
Yunus Bulmuş ve Ozan Öztürk'ün Bire Bir Düellosu Yunus Bulmuş ve Ozan Öztürk bire bir düelloda karşı karşıya geldiler.
Yunus Bulmuş ve Ozan Öztürk'ün Bire Bir Düellosu
18:56
MHP'den Yolsuzluğa Pankartlı Tepki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Maltepe İlçe Teşkilatı, yolsuzlukla suçlanan 4 eski bakanın Genel Kurul’da aklanmasını eleştirmek için caddeye pankart astı.
13:25
Bakan Yılmaz, Merkez Bankası'nın Faiz İndirimini Değerlendirdi Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Merkez Bankası’nın faiz indirimine ilişkin, “Merkez Bankamızın son aldığı karar olumlu yönde bir karar ama inşallah gelecekte daha iyi görmüş oluruz.
13:11
Kalkınma Bakanı: Merkez Bankası Bağımsız Bir Şekilde Karalarını Veriyor Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Merkez Bankası’nın faiz indirimi kararını bağımsızlığına bağladı.
13:03
Cevdet Yılmaz - TBMM'deki Oylama ve MB'nin Faiz Kararı Kalkınma Bakanı Yılmaz soruları yanıtladı: - "(Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmeme kararı) Tek tek, her bir milletvekilinin verdiği karar ile oluşmuş bir irade söz konusu. Meclisimizin kararının herkes tarafından böyle görülmesi ve saygı duyulması gerekiyor"- "Merkez Bankamızın son aldığı karar olumlu yönde bir karar, ancak inşallah gelecekte daha da iyi yerleri görmüş oluruz" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmeme kararına ilişkin "Tek tek her bir
Cevdet Yılmaz - TBMM'deki Oylama ve MB'nin Faiz Kararı
12:17
Kalkınma Bakanı Yılmaz Soruları Yanıtladı Açıklaması "(Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmeme kararı) Tek tek, her bir milletvekilinin verdiği karar ile oluşmuş bir irade söz konusu. Meclisimizin kararının herkes tarafından böyle görülmesi ve saygı duyulması gerekiyor" "Merkez Bankamızın son aldığı karar olumlu yönde bir karar, ancak inşallah gelecekte.
11:12
Müsiad Gaziantep Şube Başkanından Charlıe Hebdo Tepkisi MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk, yaptığı yazılı açıklamayla, İslamofobi ve Charlıe Hebdo’ya tepki gösterdi.
23:43
Hadise Gökhan'ı Utandırdı O Ses Türkiye 38. bölümde Hadise, Gökhan'ın performansı izleyişinin ardından öyle bir şey söyledi ki kaçacak delik aradı.
Hadise Gökhan'ı Utandırdı
22:39
Mert Vurulmaz ve Sidenur Töre'nin Bire Bir Düellosu Mert ve Sidenur, jürileri Hadise'nin seçtiği şarkılarla Bire Bir düellolarında yarıştılar.
Mert Vurulmaz ve Sidenur Töre'nin Bire Bir Düellosu
15:47
Bakan Elvan, Soruları Yanıtladı Açıklaması "(İnternet suçlarıyla mücadele kanununda değişiklik teklifi) Bu sadece Türkiye'de olan bir hadise değildir, hangi ülkeye giderseniz gidin, hangi gelişmiş ülkeye bakarsanız bakın ulusal güvenlikle ilgili husus söz konusu olduğunda bu tür düzenlemeler söz konusudur" "Buradaki durum sadece aciliyet arz eden bir durum söz konusu olduğunda geçici olarak erişimin engellenmesidir.
15:14
Elvan: "Operasyonlar Üç Soruşturma Çerçevesinde Yürütülen Soruşturmadır" Bakan Elvan, soruları yanıtladı: - "(İnternet suçlarıyla mücadele kanununda değişiklik teklifi) Bu sadece Türkiye'de olan bir hadise değildir, hangi ülkeye giderseniz gidin, hangi gelişmiş ülkeye bakarsanız bakın ulusal güvenlikle ilgili husus söz konusu olduğunda bu tür düzenlemeler söz konusudur"- "Buradaki durum sadece aciliyet arz eden bir durum söz konusu olduğunda geçici olarak erişimin engellenmesidir.
Elvan: 'Operasyonlar Üç Soruşturma Çerçevesinde Yürütülen Soruşturmadır'
14:55
Atso Ocak Ayı Meclis Toplantısı TOBB Başkan Yardımcısı Budak: "Burada Hz. Peygamberimize yapılmış bir saldırı var, bu saldırıyı kınıyoruz, terörü de aynı şekilde kınıyoruz" "2015 yılında biz daha iyi tablo bekliyoruz, bunun için sebeplerimiz var" "İmajımız çok bozuldu, turist aldığımız ülkelerde inanılmaz ölçüde bozuldu" "Demokrasiye çok hassaslar, özgürlüklere çok hassaslar, olumsuz bir haber gördüklerinde tatil kararlarını değiştiriyorlar.
14:40
Deve Güreşlerini 20 Bin Seyirci İzledi Selçuk ilçesinde 33’üncüsü düzenlenen Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali’ni 20 bin üzerinde seyirci izledi.
Deve Güreşlerini 20 Bin Seyirci İzledi
13:30
Bursa Uludağ'da Hadise Rüzgarı Uludağ'da başlayan 'Whitefest Gençlik Festivali' kapsamında sahneye çıkan Hadise, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Bursa Uludağ'da Hadise Rüzgarı
11:04
Gökhan ve Hadise Aynı Klipte Oynarsa O Ses Türkiye'nin jüri üyeleri Gökhan ve Hadise'nin danslarını rap müzik eşliğinde derleyince ortaya çıkan bu muhteşem klibi izlemeye doyamayacaksınız.
Gökhan ve Hadise Aynı Klipte Oynarsa
10:57
Uludağ'da Hadise Rüzgarı Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ'da başlayan 'Whitefest Gençlik Festivali' kapsamında sahneye çıkan Hadise, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Uludağ'da Hadise Rüzgarı
07:37
Bursalılar 'Hadise'yle Coştu Uludağ'da düzenlenen White Fest etkinliğinde sahne alan ünlü sanatçı Hadise, şarkıları ve sahne performansıyla Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Bursalılar 'Hadise'yle Coştu
07:08
Uludağ'da 'Hadise' Çıktı, Bursalılar Coştu Uludağ'da düzenlenen White Fest etkinliğinde sahne alan ünlü sanatçı Hadise, şarkıları ve sahne performansıyla Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Uludağ'da 'Hadise' Çıktı, Bursalılar Coştu
23:53
Yeni Türkiye Yolunda İç ve Dış Ekonomik İlişkiler" Toplantısı "Yeni Türkiye Yolunda İç ve Dış Ekonomik İlişkiler" toplantısı- İKV Yönetim Kurulu Başkanı Vardan: "Bu olaylardan sonuç itibarıyla biz neticede menfi şekilde etkilenecekmişiz gibi görülüyor ki inşallah umarız böyle bir durum söz konusu olmaz. Bunu belirli bir kesime, özellikle Müslüman kesime atmaya çalışarak, oradaki ülkelerle yapılan ticareti de belki bir şekilde sıkıntıya sokmak amacını da ileriye dönük olarak düşünüyor olabilirler" İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer
Yeni Türkiye Yolunda İç ve Dış Ekonomik İlişkiler' Toplantısı
23:51
Yeni Türkiye Yolunda İç ve Dış Ekonomik İlişkiler" Toplantısı İKV Yönetim Kurulu Başkanı Vardan: "Bu olaylardan sonuç itibarıyla biz neticede menfi şekilde etkilenecekmişiz gibi görülüyor ki inşallah umarız böyle bir durum söz konusu olmaz. Bunu belirli bir kesime, özellikle Müslüman kesime atmaya çalışarak, oradaki ülkelerle yapılan ticareti de belki bir şekilde.
Yeni Türkiye Yolunda İç ve Dış Ekonomik İlişkiler' Toplantısı
23:44
Damla Ölçüm ve Fatih Gündüz'ün Bire Bir Düellosu Damla Ölçüm ve Fatih Gündüz, bire bir düelloda karşı karşıya geldiler.
Damla Ölçüm ve Fatih Gündüz'ün Bire Bir Düellosu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:12:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ
[Hata Bildir]