12:4500
SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ

Son Dakika Hadise Haberleri


HADİSE

Hadise Açıkgöz Belçika'da yaşayan Türk şarkıcı ve televizyon sunucusu. Belçika'da düzenlenen Pop Idol yarışması ile tanınan ve sonrasında yayınladığı albümlerle dikkat çeken sanatçı, 16 Mayıs 2009 tarihinde Düm Tek Tek adlı şarkıyla Türkiye'yi temsil ettiği Eurovision Şarkı Yarışması'nda dördüncü... Devamı

   

  Şentop: 'Yeni Türkiye'de Yeni Bir Siyaset Anlayışı Ortaya Konuldu'

  Şentop: "Yeni Türkiye'de Yeni Bir Siyaset Anlayışı Ortaya Konuldu"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "2002'den itibaren sadece ekonomik hayatta değişmeler olmadı, siyasetin de mahiyeti değişti çünkü Yeni Türkiye'de yeni bir siyaset anlayışı ortaya konuldu"ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "2002'den itibaren sadece ekonomik hayatta değişmeler olmadı, siyasetin de mahiyeti değişti çünkü Yeni Türkiye'de yeni bir siyaset anlayışı ortaya konuldu" dedi. (Dün 23:41)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop Açıklaması

  "2002'den itibaren sadece ekonomik hayatta değişmeler olmadı, siyasetin de mahiyeti değişti çünkü Yeni Türkiye'de yeni bir siyaset anlayışı ortaya konuldu" (Dün 23:21)

   

  3 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı

  3 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı

  Bitlis’in Güroymak ilçesi bağlı Günkırı beldesinde iki aile arasındaki 3 yıllık kan davası barışla sonuçlandı. (Dün 19:10)

   

  "Keşke Hiç Böyle Bir Olay Yaşanmasaydı"

  Galatasaray Kulübü Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, "Keşke hiç böyle bir olay yaşanmasaydı, neticede 25 yaşında bir genç hayatını kaybetti." dedi. (Dün 17:44)

   

  Koca Şiddeti Bu Hale Getirdi

  Koca Şiddeti Bu Hale Getirdi

  Yozgat’ta öfkeli koca tarafından çocuklarının gözü önünde pompalı tüfekle yaralanan ve Ankara’da bir hastanede tedavisi devam eden A.B’ye AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal sahip çıktı. (Dün 15:17)

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Van'da

  Bakan Yılmaz: "Üniversiteler sadece eğitim ve araştırma kurumları değil, aynı zamanda kalkınma kurumlarıdır. (Dün 13:59)

   

  Pak Medya İş: Özgür Basına Kumpas ve Linç Girişimini Kınıyoruz

  Pak Medya İş Sendikası, Türkiye'nin, basın özgürlüğü açısından tarihinin en karanlık dönemlerinden birini yaşadığını belirterek, "Siyasi iktidar, hukuksuz yolları da kullanarak bir yandan kendisine bağlı medya organları oluştururken diğer yandan da özgür basını susturmak, sindirmek, yıldırmak için her yolu deniyor. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  "Çalıştığım Kulüplerde Çözümün Bir Parçası İçinde Olmaya Çalıştım"

  Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, "Çalıştığım kulüplerde sorun değil çözümün bir parçası içinde olmaya çalıştım." dedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Trabzonspor Teknik Direktörü Yanal Açıklaması

  "Çalıştığım kulüplerde sorun değil çözümün bir parçası içinde olmaya çalıştım. Burada da aynı şekilde olacak" "Mutlu olmayacağım hiçbir yerde olmadım. Futbolu çok seviyorum ve içinde olma gayreti içindeyim" "(Geçen sezonki olaylı Trabzonspor Fenerbahçe maçı) O gün gerçekten çok gergin bir ortam vardı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Dernek Başkanları Eman Termal Otel'e Hayran Kaldı

  Dernek Başkanları Eman Termal Otel'e Hayran Kaldı

  Sındırgı Belediyesi, Manisa Hemşehri Dernekleri Platformu tarafından düzenlenen ‘Hemşeri Dernekleri Festivali’ne katılan dernek başkanlarını Eman Termal Otel’de ağırladı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "İnşallah böyle bir kazayla bir daha karşılaşmayız. Gerçekten çok acı ve üzücü bir hadise. Temennimiz; şu an yer altında kalan 8 kardeşimize bir an önce ulaşmak" (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Zonguldak Barosu 'Dinleme Cihazı' Olayına Tepki Gösterdi

  Zonguldak Barosu 'Dinleme Cihazı' Olayına Tepki Gösterdi

  Zonguldak Barosu Yönetimi, Ankara Barosunda dinleme cihazı bulunması olayıyla ilgili açıklama yaparak kınama yayımladı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Fabrikada Kazan Patladı: 2 Ölü, 17 Yaralı

  Fabrikada Kazan Patladı: 2 Ölü, 17 Yaralı

  Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikada kazan patlaması sonucu çalışanlardan 2 kadın öldü, 17 kişi yaralandı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  "3. Havalimanında Yer Teslimi Yapılmadı, Sahada Çalışma Başlamadı"

  Bakan Lütfi Elvan, 3. havalimanının kodu üzerinde teknik düzeyde çalışmaların yapıldığını belirterek, muhtemelen kodda bir düşmenin olacağını söyledi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  "Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattında Çalışmalar Sürüyor"

  Bakan Elvan, "Avrasya Tünelini yapsak, 3. köprümüz tamamlansa ki 2 köprümüz daha var, halen İstanbul'un trafik sorunu çözmüş olmayız." dedi (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Hadise'nin Gizli Aşkı

  Hadise'nin Gizli Aşkı

  Selin İmer'le yaşadığı aşkla gündeme gelen Hakan Baş'ın Hadise ile ilerleyen samimiyeti, 'yeni bir aşk mı doğuyor' dedikodularına neden oldu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş: - "(Volkan Demirel'in sahayı terk etmesi) Bir oyuncuya küfredilmesini, hakaret edilmesini doğru bulmuyorum çünkü onlar sanatçıdır, onlara sahip çıkmamız gerekiyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Validen Muhtarlara "Kadına Şiddetle Mücadelede Destek" Çağrısı

  Kırşehir Valisi Necati Şentürk, kadına yönelik şiddetle mücadelede muhtarlardan destek istedi Şentürk: "Muhtarlarımızın özellikle kadına karşı şiddet konusunda duyarlılık göstermesini istirham ediyorum çünkü kadına karşı şiddet burada yoğun olarak gördüğüm bir hadise" (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Tsyd'den Sert Açıklama: Sabrımız Kalmadı

  Tsyd'den Sert Açıklama: Sabrımız Kalmadı

  TSYD Türkiye-Kazakistan maçından sonra bazı güvenlik elemanları tarafından gazetecilere yapılan saldırıya sert tepki gösterdi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş Açıklaması

  Bursaspor Teknik Direktörü Güneş Açıklaması

  "(Volkan Demirel'in sahayı terk etmesi) Bir oyuncuya küfredilmesini, hakaret edilmesini doğru bulmuyorum çünkü onlar sanatçıdır, onlara sahip çıkmamız gerekiyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Futbolcular Sanatçıdır, Sahip Çıkılmalı'

  Futbolcular Sanatçıdır, Sahip Çıkılmalı"

  Şenol Güneş, Türkiye-Kazakistan maçı öncesi Volkan Demirel ve taraftarlar arasındaki gerginliği değerlendirdi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şenol Güneş'ten Demirören ve Yıldırım'a Gönderme

  Şenol Güneş'ten Demirören ve Yıldırım'a Gönderme

  Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF Başkanı Demirören ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın hakem odası basmaya yönelik açıklamalarını değerlendirdi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti'li Şentop: Türkiye Tarihi Açıdan Avrupa'nın Bir Parçasıdır

  AK Parti'li Şentop: Türkiye Tarihi Açıdan Avrupa'nın Bir Parçasıdır

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye'nin tarihi açıdan Avrupa'nın bir parçası olduğunu söyledi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Arınç - 'Yerimizden Bile Kıpırdatamadılar'

  Arınç - "Yerimizden Bile Kıpırdatamadılar"

  Başbakan Yardımcısı Arınç: (1)- "3 ve 4 Şubat günü, burada Sincan'ın caddesinden büyük bir gürültüyle tankları geçirdiler, namlusunu halka, caminin minaresine yöneltmiş tanklarla inanmış milletimize korku salmak istediler"- "Ortalama hükümet ömrü 1 yıl 3 aydır. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Arınç - O Günleri İbretle Hatırlıyoruz

  Arınç - O Günleri İbretle Hatırlıyoruz

  Başbakan Yardımcısı Arınç: (1)- "3 ve 4 Şubat günü, burada Sincan'ın caddesinden büyük bir gürültüyle tankları geçirdiler, namlusunu halka, caminin minaresine yöneltmiş tanklarla inanmış milletimize korku salmak istediler"- "Ortalama hükümet ömrü 1 yıl 3 aydır. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "3 ve 4 Şubat günü, burada Sincan’ın caddesinden büyük bir gürültüyle tankları geçirdiler, namlusunu halka, caminin minaresine yöneltmiş tanklarla inanmış milletimize korku salmak istediler" "Ortalama hükümet ömrü 1 yıl 3 aydır. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ala: Çözüm Sürecinde Kamu Düzeninden Taviz Vermeyeceğiz

  Ala: Çözüm Sürecinde Kamu Düzeninden Taviz Vermeyeceğiz

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, 'Çözüm Süreci'nde kamu düzeninden asla taviz vermeyeceklerini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  İçişleri Bakanı Ala, Gaziantep'te

  İçişleri Bakanı Ala, Gaziantep'te

  "Çözüm sürecini gerçekleştirirken kamu düzeninden asla taviz vermeyeceğiz. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bakan Ala: 'Biz Siyaseti Yüreğimizle Yaparız'

  Bakan Ala: "Biz Siyaseti Yüreğimizle Yaparız"

  Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Gaziantep’e gelen İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Şahinbey İlçe Teşkilatı’nın 5. Olağan Kongresi’ne katıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Besni İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

  AK Parti Besni İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Mustafa Çiğdem, yeniden başkanlığa seçildi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Irak'taki Şiddet Olayları

  Beravne Nahiyesi Meclis Başkanı Ravi: "IŞİD dün Enbar'ın kuzeyindeki Hadise ve Beyci kasabaları arasındaki kaçırdığı 40 kişiden 36'sını serbest bıraktı, 4'ünü ise öldürdü" (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Müftü Ersoy: Kerbela Olayı İktidar Hırsından Kaynaklandı

  Eskişehir Müftüsü Niyazi Ersoy, Kerbela olayının Müslümanları üzüntüye sevk ettiğini belirterek, bu olayın taşkınlık, aşırılık ve hırs, özellikle de iktidar hırsından kaynaklandığını söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gezi Olaylarında Camide Yaralılara Yardım Eden Doktorlar Yargılanıyor

  Gezi Olaylarında Camide Yaralılara Yardım Eden Doktorlar Yargılanıyor

  Gezi parkı olayları sırasında Dolmabahçe’deki Bezmialem Valide Sultan Camii’nde yaralı eylemcilere yardım ettikleri iddia edilen iki doktorun yargılanmasına devam edilirken, sağlıkçılar adliye önünde açıklama yaptı. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Yırca'da 6 Bin Zeytin Ağacnıı Kesen Firma Vicdanen Rahatısz Dedi

  Yırca'da 6 Bin Zeytin Ağacnıı Kesen Firma Vicdanen Rahatısz Dedi

  Yırca'da 6 bin ağacı kesen Kolin'nin Enerji Grup Başkanı Murat Aydın, "Vicdanen rahatız. Keşke Danıştay kararı önce çıksaydı. Ağaçları kesmezdik. Köylülere üzüldük" dedi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  6 Bin Ağacı Kesen Kolin Şirketi: Vicdanen Rahatsızız

  6 Bin Ağacı Kesen Kolin Şirketi: Vicdanen Rahatsızız

  Yırca'da 6 bin ağacı kesen Kolin'in Enerji Grup Başkanı Murat Aydın, "Vicdanen rahatısızız. Keşke Danıştay kararı önce çıksaydı. Köylülere üzüldük." dedi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Urfa Valisi İsveçli Muhabiri Fena Haşladı

  Urfa Valisi İsveçli Muhabiri Fena Haşladı

  Şanlıurfa Valisi Küçük, İsveçli muhabirin Kürtlerin neden sınırdan geçirilmediğine yönelik sorusuna "İsveç'te rahatlıkla geçişlere izin veriyorlar mı?" diye cevap verdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Şanlıurfa Valisinden İsveçli Muhabire Tepki

  Şanlıurfa Valisinden İsveçli Muhabire Tepki

  Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Suruç İlçesi'nde Kobani'deki gelişmeleri takip eden gazetecilerin görev yaptığı tepede kendisine Kürtlerin neden sınırdan geçirilmediğini soran İsveç'ten yayın yapan SVTI kanalının muhabiri Joalcim Medim'e, "İsveç'te böyle rahatlıkla sınırdan geçişlere izin veriyorlar mı? Herkes böyle elini kollunu sallayarak geçip gidemez. Türkiye Cumhuriyeti'nin bir devlet olduğunu tercüme ederek söyleyin bilsin" diyerek tepki gösterdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Talha Uğurluel: Hicret ile İstiklal Marşı Arasında Bağ Var

  Tarihçi ve Araştırmacı Yazar Talha Uğurluel, Sivaslılara hicreti anlattı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Doğal Kararlılık" Operasyonları

  ABD ve koalisyon güçleri, Irak ve Suriye'deki IŞİD hedeflerine son 3 günde 41 hava saldırısı düzenledi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Parti Polis Teşkilatı Kurulmaya Çalışılıyor'

  AK Parti Hükümeti'nin 'iç güvenlik paketi'nin ardından Emniyet Teşkilatı Kanunu'nda da değişikliğe gidecek olması tepkileri de beraberinde getirdi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hadise'den Oğulcan Dedikodularına Yanıt

  Hadise'den Oğulcan Dedikodularına Yanıt

  Adı Oğulcan Engin'le birlikte anılan Hadise, dedikoduları yalanladı. Ünlü şarkıcı, "Bir gece arkadaş grubuyla dışarı çıkıp eğlendik, sadece dans ettik. Kalbim boş" dedi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Gelinen noktada gördük ki Kobani olaylarıyla burada bir ayak direme durumu var. Nihai sonuca ulaşma konusunda hükümetin bir kararlılığı var. Ama bir yanda Kobani bahanesiyle bir türbülans oluşturuldu" "Ama hükümet bu noktada 6 8 Ekim tarihinden önce durduğu yerde durmaktadır" "Çözüm Süreci'nde bundan. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Küçükmece'de Muharrem Ayı Etkinliği

  Küçükmece'de Muharrem Ayı Etkinliği

  Küçükçekmece’de Muharrem Ayı etkinliği kapsamında Erkan Mutlu, Türk halk müziği ve ilahilerinden oluşan bir konser verdi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Havran'da Belediye Her Camide Aşure Dağıttı

  Havran'da Belediye Her Camide Aşure Dağıttı

  Balıkesir’in Havran Belediyesi Muharrem ayı sebebiyle aşure hayırına ilgi büyük oldu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 12:45:14. #1.13#