04:2200
SON DAKİKA HADİSE HABERLERİ

Son Dakika Hadise Haberleri


HADİSE

Hadise Açıkgöz Belçika'da yaşayan Türk şarkıcı ve televizyon sunucusu. Belçika'da düzenlenen Pop Idol yarışması ile tanınan ve sonrasında yayınladığı albümlerle dikkat çeken sanatçı, 16 Mayıs 2009 tarihinde Düm Tek Tek adlı şarkıyla Türkiye'yi temsil ettiği Eurovision Şarkı Yarışması'nda dördüncü... Devamı

  Çınare Melekzade 'Eskidendi'

  Çınare Melekzade 'Eskidendi'

  Çınare Melekzade adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Eskidendi' şarkısını seslendirdi ve Hadise'nin ekibine dahil oldu. (Dün 21:42)

   

  Hadise, 'Ebru'yu Tanımam'

  Hadise, "Ebru'yu Tanımam"

  Jüri üyeleri arasındaki rekabet kızıştı. (Dün 21:27)

   

  Hadise ile Ayda Eravcı Düet Yaptı

  Hadise ile Ayda Eravcı Düet Yaptı

  Hadise ile yarışmacı Ayda Eravcı O Ses Türkiye sahnesinde 'Why Don't You Love Me' şarkısını birlikte seslendirdiler. (Dün 21:22)

   

  Ayda Eravcı 'Why Don't You Love Me'

  Ayda Eravcı 'Why Don't You Love Me'

  Ayda Eravcı adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Why Don't You Love Me' şarkısını seslendirdi ancak ve Hadise'nin ekibine dahil oldu. (Dün 21:17)

   

  Konya İstanbul Yht Seferleri Başladı

  Konya İstanbul Yht Seferleri Başladı

  Konya-İstanbul Yüksek Hızlı Tren seferleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı törenle başladı. (Dün 17:38)

   

  Konya-İstanbul Yht Seferi Açılış Töreni

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın ardından Konya bir başbakan daha çıkarmış oldu. (Dün 16:04)

   

 

  Hadise'yi Mutlu Eden Durum

  Hadise'yi Mutlu Eden Durum

  Hadise, Emrah Güllü adlı yarışmacının öğretmen olduğunu öğrenince mutluluğunu işte bu sözlerle ifade etti. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Hadise Uludağ'da!

  Whitefest ile şenlenmeye hazırlanan Uludağ, Ocak ve Şubat aylarında Türk Pop Müziği'nin en sevilen isimlerini ağırlayacak. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Tgf Genel Başkanı Sertel'den Operasyon Açıklaması

  Tgf Genel Başkanı Sertel'den Operasyon Açıklaması

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, bugün yapılan operasyonun 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını unutturmak için muhalif gazetecilere yönelik olduğunu söyledi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Mustafa Uğur Basına Küstü

  Mustafa Uğur Basına Küstü

  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden İzmir ekibi Menemen Belediyespor’un teknik direktörü Erhan Özalp, takımın her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Tgf Genel Başkanı Sertel'den '14 Aralık Operasyonu' Tepkisi

  Tgf Genel Başkanı Sertel'den '14 Aralık Operasyonu' Tepkisi

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, '14 Aralık Operasyonu'nun 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını unutturmak için muhalif gazetecilere yönelik olduğunu söyledi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Baro Başkanı Balkız: Operasyonla, İfade ve Düşünce Özgürlüğüne Darbe Vuruldu

  Manisa Baro Başkanı Zeynel Balkız, sabah saatlerinde medya kuruluşlarına yönelik yapılan operasyonla, ifade ve düşünce özgürlüğüne darbe vurulduğunu söyledi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Tgf: Bakanların ve Çocuklarının Hırsızlıklarını Yazanlar Cezalandırılıyor

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu(TGF) ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, medya kuruluşlarına yönelik operasyonun 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını unutturmak için muhalif gazetecilere yönelik olduğunu söyledi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  5. Din Şurası Kararları Açıklandı

  Şura kararlarından: ''Çağımızda dini görünümlü baskı, şiddet ve vahşet üreten, dini duyguları istismar eden, hakikati sadece kendinde gören, hedefine ulaşmak için her yolu mübah sayan, dini hizmetleri güç devşirmeye ve çıkar sağlamaya matuf bir araca dönüştüren, dini değerleri hiçe sayarak pragmatist tutumu esas alan ve bütün Müslümanları derinden yaralayan bu tutum ve davranışlara karşı toplumsal bir bilinç geliştirilmeli ve bunun gereği olarak insan yetiştirme süreç ve mekanizmaları yeniden (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Sosyal Medyadaki Operasyon İddiası

  Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Karaca, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Salihoğlu ile görüştü Dumanlı: "Hadi Bey, bize 'Benim böyle bir dosyadan haberim yok' dedi" (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Sosyal Medyadaki 'Operasyon' İddiaları Adliye Önünde Protesto Edildi

  Sosyal Medyadaki 'Operasyon' İddiaları Adliye Önünde Protesto Edildi

  Sosyal medyada yer alan "gazetecilerinin de aralarında bulunduğu bazı kişilerin gözaltına alınacağı" iddiaları İstanbul Adliyesi önünde protesto edildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ekrem Dumanlı: Bülent Bey'in (Arınç) Dediği Gibi; Türkiye İçin Vahim!

  Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın medyaya yönelik operasyon ihtimaline, “Vahim, umarım aslı çıkmaz.” açıklamasını haklı gördüğünü söyledi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  'Üniversite - Sanayi İşbirliğinde Yeni Bir Hamle Gerekiyor'

  "Üniversite - Sanayi İşbirliğinde Yeni Bir Hamle Gerekiyor"

  Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gökçüoğlu, üniversite ve sanayi işbirliğinde yeni bir hamle gerektiğini söyledi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Çatışmadan Kaçtılar, Sesleri Altında Yaşam Mücadelesi Veriyorlar

  Çatışmadan Kaçtılar, Sesleri Altında Yaşam Mücadelesi Veriyorlar

  Ülkelerindeki çatışmalardan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli Kürtler, sınırın birkaç km uzağına kurdukları çadırlarda çatışma sesleri altında yaşam mücadelesi veriyor. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Mahmud Abbas'a Taziye Mesajı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Mahmud Abbas'a Taziye Mesajı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin’in Yasadışı Yerleşimlerden ve Ayrım Duvarı’ndan Sorumlu Bakanı Ziyad Ebu Ayn’ın İsrail güçleri ile yaşanan arbedede hayatını kaybetmesinden dolayı Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’a taziye mesajı gönderdi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Filistinli Bakanın Ölümü

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas'a taziye mesajı gönderdi Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye, İsrail’in gayri insani ve zorba eylemlerine karşı, İslam dünyasının ve uluslararası camianın diğer üyeleriyle birlikte mücadele etmeye kararlıdır. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan'dan, Mahmut Abbas'a Başsağlığı Mesajı

  Erdoğan'dan, Mahmut Abbas'a Başsağlığı Mesajı

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Filistin'in Yasadışı Yerleşimlerden ve Ayrım Duvarı'ndan Sorumlu Bakanı Ziyad Ebu Ayn'ın bugün İsrail güçleri ile yaşanan arbedede hayatını kaybetmesinden dolayı Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'a başsağlığı mesajı gönderdi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ömer Asaf, Galatasaraylı Futbolcularla Görüşüp, Maçlarını İzleyecek

  Ömer Asaf, Galatasaraylı Futbolcularla Görüşüp, Maçlarını İzleyecek

  Ömer Asaf, Galatasaraylı futbolcularla görüşüp maçlarını izleyecek- Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden ocağında mahsur kaldıktan sonra cesedi bulunan Mehmet Özcan'ın, "Babama 'Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar" diyen 5 yaşındaki oğlu Ömer Asaf, Konya'da Galatasaraylı futbolcularla görüşüp maçlarını izleyecek Ermenek'teki maden ocağında babasını kaybeden ve "Babama 'Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar" sözüyle hafızalara kazınan Ömer Asaf, Galatasaray'ın Konya'daki maçını (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ömer Asaf, Galatasaraylı Futbolcularla Görüşüp Maçlarını İzleyecek

  Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden ocağında mahsur kaldıktan sonra cesedi bulunan Mehmet Özcan'ın, "Babama 'Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar" diyen 5 yaşındaki oğlu Ömer Asaf, Konya'da Galatasaraylı futbolcularla görüşüp maçlarını izleyecek. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Cerem Ahsen Onurluer 'Böyle Ayrılık Olmaz'

  Cerem Ahsen Onurluer 'Böyle Ayrılık Olmaz'

  Cerem Ahsen Onurluer adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Böyle Ayrılık Olmaz' şarkısını seslendirdi ve Hadise'nin ekibine dahil oldu. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Elif Barışsever 'Başka Bahar'

  Elif Barışsever 'Başka Bahar'

  Elif Barışsever adlı yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Başka Bahar' şarkısını seslendirdi ve Hadise'nin ekibine katıldı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Hadise'den Gökhan'a Öpücük

  Hadise'den Gökhan'a Öpücük

  O Ses Türkiye'nin en iyi anlaşan jüri üyelerinden Hadise ve Gökhan Özoğuz arasında yaşanan bu an çok konuşalacak türdendi. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Hadise ve Ebru Gündeş Onu Kapmak İçin Yarıştı

  Hadise ve Ebru Gündeş Onu Kapmak İçin Yarıştı

  Hadise ve Ebru Gündeş O Ses Türkiye'de yine yarışmacıyı kapabilmek için karşı karşıya geldi. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Paralel Yapı'ya Şeriat Suçlaması

  Paralel Yapı'ya Şeriat Suçlaması

  Ak Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, 'Paralale yapı'ya 'şeriat' suçlamasında bulundu. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Kiloları Hadise'nin Başını Yaktı

  Kiloları Hadise'nin Başını Yaktı

  Güzel şarkıcı, son dönemde aldığı kiloları katıldığı bir ödül törenindeki yanlış kıyafet tercihi yüzünden saklayamadı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Cinnet Getiren Asker, 2 Arkadaşını Vurduktan Sonra İntihar Etti (2)

  Cinnet Getiren Asker, 2 Arkadaşını Vurduktan Sonra İntihar Etti (2)

  Vali KÜÇÜK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Suriye sınırındaki Ceylanpınar'da cinnet getiren bir askerin 2 arkadaşını şehit ettiği tüfekle yaşamına son vermesine ilişkin basın toplantısı düzenledi. (09 Aralık 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 04:22:20. #1.13#