14:1300
SON DAKİKA GÜRBÜZ ÇAPAN HABERLERİ

Son Dakika Gürbüz Çapan Haberleri


GÜRBÜZ ÇAPAN

19 Mayıs 1955 yılında Kars'ın Çıldır ilçesinde doğdu.

Orta öğretimini Kars'ta, üniversiteyi Diyarbakır Tıp Fakültesi'nde okudu.

Askerliğini Trabzon'da, mecburi hizmetini Giresun'da yaptı.

Büyükçekmece'de hekimlik yaptığı dönemde, Esenyurt'ta girdiği seçimleri... Devamı

  Gürbüz Çapan: Tahliyem İçin Girişim Olsa da Faydası Olmadı

  Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay’ın da aralarında bulunduğu sanıkların adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs suçundan yargılandığı davaya yeni mahkemesinde devam edildi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gürbüz Çapan, Başkan Mutan'ı Ziyaret Etti

  İstanbul Esenyurt eski belediye başkanı Dr. Gürbüz Çapan, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan'ı ziyaret etti. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı

  Kararda, sanık Sedat Peker'in Ergenekon terör örgütünün mafya yapılanması içerisinde yer aldığı, yöneticisi Veli Küçük tarafından korunup kollandığı, önce organize suç örgütü liderliğine, daha sonra da organize suç örgütleri içerisinde en etkin konuma getirildiği bildirildi Sanık Arif Doğan'ın örgüt. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

  Başkan Necmi Kadıoğlu: 'Senin Dilini Konuşmayı da Biliriz'

  Başkan Necmi Kadıoğlu: "Senin Dilini Konuşmayı da Biliriz"

  Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, yapımı tamamlanan kapalı pazar ve otopark yerinin açılışını gerçekleştirdi. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  CHP'li Çapan: Adaylığım Olmazsa Tabutumu Koyacağım

  CHP'li Çapan: Adaylığım Olmazsa Tabutumu Koyacağım

  Hapis cezası Yargıtay tarafından onandığı için adaylığı zora giren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Esenyurt Belediye Başkan adayı Gürbüz Çapan, miting yaptı. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  Aylin Kotil, CHP'nin Beyoğlu Anketinde İlk Sırada

  Aylin Kotil, CHP'nin Beyoğlu Anketinde İlk Sırada

  CHP adına Beyoğlu'ndan belediye başkan aday adayı olan Aylin Kotil, yapılan anketlerde rakiplerine fark tarak adaylık konusunda iddialı duruma geldi. (05 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Sarıgül, 'Ampulü Söndürme Zamanı Geldi'

  Sarıgül, "Ampulü Söndürme Zamanı Geldi"

  CHP'nin İstanbul adayı Mustafa Sarıgül, "Anketlerde ne zaman ki yüzde 40'ı geçtik Ankara'da konuşmaya başladılar." dedi. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sarıgül Açıklaması

  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sarıgül Açıklaması

  "Yeni bir güneş doğuyor, yeni bir enerji doğuyor ama o güneş haktan, hukuktan, adaletten yana doğuyor" "Başı kapalı kardeşim de benim, başı açık kardeşim de benim. Ötekisi olmayan bir anlayışla yollardayız" (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Sarıgül: 'Ak' Dediler, Ne Yazık Ki Kara Çıktı

  Sarıgül: 'Ak' Dediler, Ne Yazık Ki Kara Çıktı

  Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, “Her ampulün bir süresi vardır. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Sarıgül Çalışmalarımda Özal'ı, İnönü'yü, Ecevit'i Örnek Alıyorum

  Sarıgül Çalışmalarımda Özal'ı, İnönü'yü, Ecevit'i Örnek Alıyorum

  Muhtarlardan ricam her eve gidin. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Sarıgül: 'Çalışmalarımda Özal'ı, İnönü'yü, Ecevit'i Örnek Alıyorum'

  Sarıgül: "Çalışmalarımda Özal'ı, İnönü'yü, Ecevit'i Örnek Alıyorum"

  Chp Milletvekili Süleyman Çelebi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Büyükçekmece'de Büyük Hedefler İçin Büyük Buluşma" adlı aday tanıtım toplantısına katıldı. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Yargıtay, Çapan'ın Cezasını Onadı

  Yargıtay, Çapan'ın Cezasını Onadı

  Yargıtay, CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Çapan'a suç işlemek için örgüt kurmak ve rüşvet vermek suçlarından verilen 5 yıl hapis cezasını onadı. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Yargıtay, Gürbüz Çapan'ın Cezasını Onadı

  Yargıtay, Gürbüz Çapan'ın Cezasını Onadı

  Yargıtay'ın onama kararı Çapan'ın Esenyurt Belediye Başkanlığı adaylığını da etkiledi. CHP, "Yeni aday bildireceğiz." dedi. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "Merkez Bankası'nın bağımsızlığını koruyarak Türkiye'ye ve dünyaya güven vermesi lazım. Ancak maalesef siyasetin çok etkisinde kaldı ve ekonomi büyük değerler kaybetti. (29 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu Merkez Bankası'nın Kararını Değerlendirdi

  Kılıçdaroğlu Merkez Bankası'nın Kararını Değerlendirdi

  "merkez Bankası'nın bağımsızlığını koruyarak Türkiye ve dünyaya güven vermesi lazım. Fakat maalesef siyasetin çok etkisinde kaldı ve ekonomi büyük değerler kaybetti" "Alınan karar gecikmiş olsa dahi sonuçta umarım ekonomi toparlanır" Kılıçdaroğlu, makam aracında Gürbüz Çapan ile görüştü Haber-Kamera: Murat ÇAKIR - İSTANBUL DHA CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Ankara'ya hareketi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. (29 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  'Alınan Karar Gecikmiş Olsa da Umarım Ekonomi Toparlanır'

  "Alınan Karar Gecikmiş Olsa da Umarım Ekonomi Toparlanır"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankasının faiz kararıyla ilgili, "Alınan karar gecikmiş olsa da umarım ekonomi toparlanır." dedi. (29 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu: Ekonomi Büyük Değerler Kaybetti

  Kılıçdaroğlu: Ekonomi Büyük Değerler Kaybetti

  Merkez Bankası'nın faiz artırımını değerlendiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Son alınan kararlarla toparlanmaya çalışılıyor." dedi. (29 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Gürbüz Çapan: Saldırıyı Kınıyorum

  Gürbüz Çapan: Saldırıyı Kınıyorum

  Chp Esenyurt Belediye Başkan Adayı Gürbüz Çapan, MHP seçim irtibat bürosu önünde gerçekleşen saldırıya ilişkin yazılı açıklama yaptı. (26 Ocak 2014 Pazar )

   

  Adli Yargıyı Dinleme Davasında Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenecek

  Adli Yargıyı Dinleme Davasında Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenecek

  Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay’ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın Ergenekon davası ve soruşturmasını etkilemeye teşebbüs ettikleri suçlamasıyla yargılandığı davada Gürbüz Çapan’ın tanık olarak dinlenmesine karar verildi. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  'Ergenekon Davası ve Soruşturmasını Etkilemeye Teşebbüs' Davası

  'Ergenekon Davası ve Soruşturmasını Etkilemeye Teşebbüs" Davası

  Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada, bir sonraki duruşmada, Ergenekon davasının sanığı Gürbüz Çapan'ın tanık olarak dinlenilmesine karar verildi. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Adil Yargılamayı Etkilemeye Teşebbüs' Davası / Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenilecek

  Adil Yargılamayı Etkilemeye Teşebbüs' Davası / Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenilecek

  Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın da aralarında yer aldığı 11 tutuksuz sanık hakkında 'Adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs' iddialarına ilişkin açılan davanın 10. duruşması görüldü. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Gürbüz Çapan, Tanık Olarak Dinlenecek

  Gürbüz Çapan, Tanık Olarak Dinlenecek

  Ergenekon soruşturmasını ve davasını etkilemeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın da aralarında bulunduğu 11 sanıklı davada, Ergenekon davası sanığı Gürbüz Çapan'ın tanık olarak dinlenmesine karar verildi. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  İstanbul Dha

  İstanbul Dha

  Ümraniye: Sacit Eyüboğlu, Bağcılar: Muhammet Çakmak, Fatih: Sabri Erbakan, Kağıthane: Serdar Kurşun,Bahçelievler: Saffet Bulut,Tuzla: Cemil Ekşi, Zeytinburnu: Mustafa Fazlıoğlu, Başakşehir: Özgür Karabat, Beykoz: Hızır Yılmaz, Beylikdüzü: Ekrem İmamoğlu, Eyüp: Selami Çelebioğlu, Gaziosmanpaşa: Selahattin Meriç, Güngören: Ahmet Güzel, Bayrampaşa: Bahri Sipahi, Sancaktepe: Özgen Nama, Esenyurt: Gürbüz Çapan, Pendik: Tuncer Özyavuz, Sultangazi: Ali Acar, Şile: Aras Aslan, Sultanbeyli: Mustafa (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  CHP 21 İlçenin Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  CHP 21 İlçenin Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  CHP, İstanbul'un 21 ilçe belediye başkan adayını açıkladı. (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  CHP'nin 'İktidar Yolunda İstanbul Buluşması'

  CHP'nin "İktidar Yolunda İstanbul Buluşması"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu: "Başbakan'ın dizleri titremeye başladı, emin olun dizleri titremeye başladı çünkü Türkiye'ye sol geliyor, Türkiye'ye CHP geliyor" CHP Genel Başkan Yardımcısı Toprak: "Bugün CHP'nin ayak sesleri duyulunca büyükşehir belediye başkan adayımız hakkında düzmece iftiralar attılar" CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sarıgül: "Zannettiler ki Sarıgül'ü korkutabilirim, Sarıgül'ü durdurabilirim, Sarıgül'ü döndürebilirim. Durduramazsınız beni, (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  CHP 21 İlçe Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  CHP 21 İlçe Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Istanbul'dan aday olan, 21 ilçe belediye başkan adayını Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen programda açıkladı. (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  CHP, 160 Adayını Daha Belirledi

  CHP, 160 Adayını Daha Belirledi

  Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi, 11 il belediyesinin de aralarında bulunduğu 160 noktada belediye başkan adaylarını belirledi. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  CHP'de 11 İlin Daha Adayı Netleşti

  CHP'de 11 İlin Daha Adayı Netleşti

  Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde toplanan CHP Parti Meclisi'nde 11 ilin daha Belediye Başkan adayları belirlendi. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 14:13:02. #1.12#