SON DAKİKA GÜRBÜZ ÇAPAN HABERLERİ

Son Dakika Gürbüz Çapan Haberleri


GÜRBÜZ ÇAPAN

19 Mayıs 1955 yılında Kars'ın Çıldır ilçesinde doğdu.

Orta öğretimini Kars'ta, üniversiteyi Diyarbakır Tıp Fakültesi'nde okudu.

Askerliğini Trabzon'da, mecburi hizmetini Giresun'da yaptı.

Büyükçekmece'de hekimlik yaptığı dönemde, Esenyurt'ta girdiği seçimleri... Devamı

09:39
Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik. Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde elimizde silah ve sopalarla bekledik.
Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik.
09:37
Can Dündar: Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik Almanya'da gazeteci Uğur Mumcu ile Şair Nazım Hikmet'i anma töreninde konuşan Can Dündar "Cumhuriyet Gazetesi'nde elimizde silah ve sopalarla bekledik" dedi.
Can Dündar: Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik
20:32
Uğur Mumcu ve Nazım Hikmet Köln'de Anılacak Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu ve ünlü şair Nazım Hikmet 25 Ocak’ta Almanya'daki Köln Üniversitesi’nde düzenlenecek etkinliklerle anılacak.
Uğur Mumcu ve Nazım Hikmet Köln'de Anılacak
13:30
Ergenekon Davası ve Soruşturmasını Etkilemeye Teşebbüs" Davası Ergenekon davasının sanığı Gürbüz Çapan tanık olarak dinlenildi.
13:08
Çapan: Seyfi Oktay Tahliyeme İlişkin Görüşme Yaptıysa da Bana Faydası Olmadı Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın, "Ergenekon sanıklarını tahliye etme amacıyla yargıyı etkileme" iddiasıyla yargılandığı davaya devam edildi.
13:04
Adil Yargılamayı Etkileme Davasında Gürbüz Çapan İfade Verdi Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay’ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı “adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs” davası özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından ilk kez görüldü.
13:04
Gürbüz Çapan: Tahliyem İçin Girişim Olsa da Faydası Olmadı Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay’ın da aralarında bulunduğu sanıkların adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs suçundan yargılandığı davaya yeni mahkemesinde devam edildi.
14:11
Gürbüz Çapan, Başkan Mutan'ı Ziyaret Etti İstanbul Esenyurt eski belediye başkanı Dr. Gürbüz Çapan, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan'ı ziyaret etti.
19:52
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı Kararda, sanık Sedat Peker'in Ergenekon terör örgütünün mafya yapılanması içerisinde yer aldığı, yöneticisi Veli Küçük tarafından korunup kollandığı, önce organize suç örgütü liderliğine, daha sonra da organize suç örgütleri içerisinde en etkin konuma getirildiği bildirildi Sanık Arif Doğan'ın örgüt.
19:30
Ergenekon Davası'nda Gerekçeli Karar Açıklandı (10) Bugün açıklanan Ergenekon Davası'nın gerekçeli kararında, sanıkların duruşmalar sırasındaki konuşma sürelerine de yer verildi.
14:56
HDP'li Önder'den CHP'ye Geçmiş Olsun Ziyareti CHP Esenyurt Adayı Çetin Çapan'ı ziyaret eden Sırrı Süreyya Önder "Başkan kalabalığa gerek yok. Biz kazanacağız" demesi salondakileri güldürdü.
HDP'li Önder'den CHP'ye Geçmiş Olsun Ziyareti
11:27
Berkin Elvan Esenyurt'ta Yaşayacak Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, Esenyurt'ta Berkin Elvan adına İstanbul'un en büyük Cemevi ve tören alanı yapılacağının sözünü verdi.
Berkin Elvan Esenyurt'ta Yaşayacak
16:02
ORC'nin İstanbul'un 5 İlçesinde Yaptığı Anket Beşiktaş, Şişli, Maltepe, Çekmeköy ve Esenyurt'a yapılan yerel seçim anketinde; 3 ilçede CHP, 2 ilçede ise AK Parti ipi göğüslüyor.
ORC'nin İstanbul'un 5 İlçesinde Yaptığı Anket
12:03
"Çapan Az Önce Buradaydı" CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Çetin Çapan, seçim çalışmalarına soluksuz devam ediyor.
'Çapan Az Önce Buradaydı'
23:18
500 Çapan Gönüllüsü AK Parti'ye Geçti Esenyurt'ta kendilerini çapan gönüllüleri olarak adlandıran 500 kişilik grup, siyaset yapmak üzere AK Parti saflarına geçti.
500 Çapan Gönüllüsü AK Parti'ye Geçti
18:30
Esenyurt'ta Gürbüz Çapan'ın Yerine Kardeşi Çetin Çapan Aday Esenyurt'ta CHP'nin belediye başkan adayı Gürbüz Çapan adaylıktan çekilirken, yerine kardeşi Çetin Çapan aday oldu.
Esenyurt'ta Gürbüz Çapan'ın Yerine Kardeşi Çetin Çapan Aday
14:34
CHP'nin Esenyurt Adayı Gürbüz Çapan Çekildi CHP Esenyurt Belediye Başkan Adaylığına gösterilen Gürbüz Çapan'ın adaylıktan çekildiği belirtildi.
CHP'nin Esenyurt Adayı Gürbüz Çapan Çekildi
13:06
CHP'de Gürbüz Çapan Adaylıktan Çekildi Hapis cezası Yargıtay tarafından onanan Gürbüz Çapan, sürpriz bir kararla adaylıktan çekildiğini açıkladı.
CHP'de Gürbüz Çapan Adaylıktan Çekildi
09:25
Kılıçdaroğlu: Sarıgül Beşiktaş'ı İstiyor, Vereceğiz "CHP'nin Beşiktaş adayı kim olacak?" krizini, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Sarıgül, Beşiktaş'ı istiyor, vereceğiz." resti çözdü.
Kılıçdaroğlu: Sarıgül Beşiktaş'ı İstiyor, Vereceğiz
15:05
CHP'de Bin 143 Aday Belirlendi CHP'de bu sabah saatlerine kadar süren Parti Meclisi'yle (PM) birlikte toplamda bin 143 aday belirlendi.
14:54
Nasuh Mahruki'nin İşçi Partisi'ne Üye Olduğu Ortaya Çıktı CHP'nin Kadıköy adayı olarak adı geçen AKUT'un kurucusu Nasuh Mahruki'nin, İşçi Partisi'ne üye olduğu anlaşılınca adaylıktan vazgeçildi.
Nasuh Mahruki'nin İşçi Partisi'ne Üye Olduğu Ortaya Çıktı
13:30
CHP'de Gürbüz Çapan'ın Adaylığı Kesinleşti Yargıtay tarafından 5 yıllık hapis cezası onanan Gürbüz Çapan, CHP'nin Esenyurt Belediye Başkan Adayı oldu.
CHP'de Gürbüz Çapan'ın Adaylığı Kesinleşti
13:05
CHP'nin İstanbul İlçe Adayları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplanan CHP PM'de belediye başkan adayları oylandı ve kesinleşti.
CHP'nin İstanbul İlçe Adayları
12:55
CHP'de Kesinleşen İstanbul İlçe Adayları CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan CHP belediye başkan adayları oylandı ve kesinleşti.
CHP'de Kesinleşen İstanbul İlçe Adayları
23:30
Yeniden//gürbüz Çapan Esenyurt'taki Mitingte Konuştu Esenyurt belediye Başkan Adayı Gürbüz Çapan, Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda bir miting düzenledi.
Yeniden//gürbüz Çapan Esenyurt'taki Mitingte Konuştu
20:38
Gürbüz Çapan: Tabutumu Koyacağım O Kazanacak CHP Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Gürbüz Çapan, Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda bir miting düzenledi.
Gürbüz Çapan:  Tabutumu Koyacağım O Kazanacak
18:52
Gürbüz Çapan Esenyurt'taki Mitingte Konuştu Chp Esenyurt Belediye Başkan Aday Adayı Gürbüz Çapan, Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda bir miting düzenledi.
Gürbüz Çapan Esenyurt'taki Mitingte Konuştu
18:30
Gürbüz Çapan'a Destek Mitingi CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Çapan: "Esenyurt'a belediye başkanı olmak için çıkmadım yola. Sizi yeniden birleştirmek, sizi birbirinize dost etmek, aranızdaki husumeti, kini yok etmek için yola çıktım. Çok meraklısı değildim, 60 yaşından sonra belediye başkanı olmam gerekmiyor.
Gürbüz Çapan'a Destek Mitingi
17:44
Başkan Necmi Kadıoğlu: "Senin Dilini Konuşmayı da Biliriz" Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, yapımı tamamlanan kapalı pazar ve otopark yerinin açılışını gerçekleştirdi.
Başkan Necmi Kadıoğlu: 'Senin Dilini Konuşmayı da Biliriz'
16:42
CHP'li Çapan: Adaylığım Olmazsa Tabutumu Koyacağım Hapis cezası Yargıtay tarafından onandığı için adaylığı zora giren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Esenyurt Belediye Başkan adayı Gürbüz Çapan, miting yaptı.
CHP'li Çapan: Adaylığım Olmazsa Tabutumu Koyacağım
11:20
Aylin Kotil, CHP'nin Beyoğlu Anketinde İlk Sırada CHP adına Beyoğlu'ndan belediye başkan aday adayı olan Aylin Kotil, yapılan anketlerde rakiplerine fark tarak adaylık konusunda iddialı duruma geldi.
Aylin Kotil, CHP'nin Beyoğlu Anketinde İlk Sırada
18:15
Sarıgül, "Ampulü Söndürme Zamanı Geldi" CHP'nin İstanbul adayı Mustafa Sarıgül, "Anketlerde ne zaman ki yüzde 40'ı geçtik Ankara'da konuşmaya başladılar." dedi.
Sarıgül, 'Ampulü Söndürme Zamanı Geldi'
18:01
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sarıgül Açıklaması "Yeni bir güneş doğuyor, yeni bir enerji doğuyor ama o güneş haktan, hukuktan, adaletten yana doğuyor" "Başı kapalı kardeşim de benim, başı açık kardeşim de benim. Ötekisi olmayan bir anlayışla yollardayız"
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sarıgül Açıklaması
17:59
Sarıgül: 'Ak' Dediler, Ne Yazık Ki Kara Çıktı Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, “Her ampulün bir süresi vardır.
Sarıgül: 'Ak' Dediler, Ne Yazık Ki Kara Çıktı
17:21
Sarıgül: "Çalışmalarımda Özal'ı, İnönü'yü, Ecevit'i Örnek Alıyorum" Chp Milletvekili Süleyman Çelebi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Büyükçekmece'de Büyük Hedefler İçin Büyük Buluşma" adlı aday tanıtım toplantısına katıldı.
Sarıgül: 'Çalışmalarımda Özal'ı, İnönü'yü, Ecevit'i Örnek Alıyorum'
13:00
Yargıtay, Çapan'ın Cezasını Onadı Yargıtay, CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Çapan'a suç işlemek için örgüt kurmak ve rüşvet vermek suçlarından verilen 5 yıl hapis cezasını onadı.
Yargıtay, Çapan'ın Cezasını Onadı
07:27
Yargıtay, Gürbüz Çapan'ın Cezasını Onadı Yargıtay'ın onama kararı Çapan'ın Esenyurt Belediye Başkanlığı adaylığını da etkiledi. CHP, "Yeni aday bildireceğiz." dedi.
Yargıtay, Gürbüz Çapan'ın Cezasını Onadı
12:50
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması "Merkez Bankası'nın bağımsızlığını koruyarak Türkiye'ye ve dünyaya güven vermesi lazım. Ancak maalesef siyasetin çok etkisinde kaldı ve ekonomi büyük değerler kaybetti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
12:41
Kılıçdaroğlu Merkez Bankası'nın Kararını Değerlendirdi "merkez Bankası'nın bağımsızlığını koruyarak Türkiye ve dünyaya güven vermesi lazım. Fakat maalesef siyasetin çok etkisinde kaldı ve ekonomi büyük değerler kaybetti" "Alınan karar gecikmiş olsa dahi sonuçta umarım ekonomi toparlanır" Kılıçdaroğlu, makam aracında Gürbüz Çapan ile görüştü Haber-Kamera: Murat ÇAKIR - İSTANBUL DHA CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Ankara'ya hareketi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Kılıçdaroğlu Merkez Bankası'nın Kararını Değerlendirdi
12:30
"Alınan Karar Gecikmiş Olsa da Umarım Ekonomi Toparlanır" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankasının faiz kararıyla ilgili, "Alınan karar gecikmiş olsa da umarım ekonomi toparlanır." dedi.
'Alınan Karar Gecikmiş Olsa da Umarım Ekonomi Toparlanır'
12:18
Kılıçdaroğlu: Ekonomi Büyük Değerler Kaybetti Merkez Bankası'nın faiz artırımını değerlendiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Son alınan kararlarla toparlanmaya çalışılıyor." dedi.
Kılıçdaroğlu: Ekonomi Büyük Değerler Kaybetti
23:19
Gürbüz Çapan: Saldırıyı Kınıyorum Chp Esenyurt Belediye Başkan Adayı Gürbüz Çapan, MHP seçim irtibat bürosu önünde gerçekleşen saldırıya ilişkin yazılı açıklama yaptı.
Gürbüz Çapan: Saldırıyı Kınıyorum
12:15
Adli Yargıyı Dinleme Davasında Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenecek Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay’ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın Ergenekon davası ve soruşturmasını etkilemeye teşebbüs ettikleri suçlamasıyla yargılandığı davada Gürbüz Çapan’ın tanık olarak dinlenmesine karar verildi.
Adli Yargıyı Dinleme Davasında Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenecek
12:10
'Ergenekon Davası ve Soruşturmasını Etkilemeye Teşebbüs" Davası Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın da aralarında bulunduğu 11 sanığın yargılandığı davada, bir sonraki duruşmada, Ergenekon davasının sanığı Gürbüz Çapan'ın tanık olarak dinlenilmesine karar verildi.
'Ergenekon Davası ve Soruşturmasını Etkilemeye Teşebbüs' Davası
11:34
Adil Yargılamayı Etkilemeye Teşebbüs' Davası / Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenilecek Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın da aralarında yer aldığı 11 tutuksuz sanık hakkında 'Adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs' iddialarına ilişkin açılan davanın 10. duruşması görüldü.
Adil Yargılamayı Etkilemeye Teşebbüs' Davası / Gürbüz Çapan Tanık Olarak Dinlenilecek
10:59
Gürbüz Çapan, Tanık Olarak Dinlenecek Ergenekon soruşturmasını ve davasını etkilemeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ın da aralarında bulunduğu 11 sanıklı davada, Ergenekon davası sanığı Gürbüz Çapan'ın tanık olarak dinlenmesine karar verildi.
Gürbüz Çapan, Tanık Olarak Dinlenecek
23:22
İstanbul Dha Ümraniye: Sacit Eyüboğlu, Bağcılar: Muhammet Çakmak, Fatih: Sabri Erbakan, Kağıthane: Serdar Kurşun,Bahçelievler: Saffet Bulut,Tuzla: Cemil Ekşi, Zeytinburnu: Mustafa Fazlıoğlu, Başakşehir: Özgür Karabat, Beykoz: Hızır Yılmaz, Beylikdüzü: Ekrem İmamoğlu, Eyüp: Selami Çelebioğlu, Gaziosmanpaşa: Selahattin Meriç, Güngören: Ahmet Güzel, Bayrampaşa: Bahri Sipahi, Sancaktepe: Özgen Nama, Esenyurt: Gürbüz Çapan, Pendik: Tuncer Özyavuz, Sultangazi: Ali Acar, Şile: Aras Aslan, Sultanbeyli: Mustafa
İstanbul Dha
22:40
CHP 21 İlçenin Belediye Başkan Adayını Açıkladı CHP, İstanbul'un 21 ilçe belediye başkan adayını açıkladı.
CHP 21 İlçenin Belediye Başkan Adayını Açıkladı
20:24
CHP'nin "İktidar Yolunda İstanbul Buluşması" CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu: "Başbakan'ın dizleri titremeye başladı, emin olun dizleri titremeye başladı çünkü Türkiye'ye sol geliyor, Türkiye'ye CHP geliyor" CHP Genel Başkan Yardımcısı Toprak: "Bugün CHP'nin ayak sesleri duyulunca büyükşehir belediye başkan adayımız hakkında düzmece iftiralar attılar" CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sarıgül: "Zannettiler ki Sarıgül'ü korkutabilirim, Sarıgül'ü durdurabilirim, Sarıgül'ü döndürebilirim. Durduramazsınız beni,
CHP'nin 'İktidar Yolunda İstanbul Buluşması'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:17:35. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜRBÜZ ÇAPAN HABERLERİ
[Hata Bildir]