SON DAKİKA GÜNEYKENT HABERLERİ

Son Dakika Güneykent Haberleri

14:11
Yine Elektrik Kesintisi Batman'da yapılacak çalışmalardan dolayı Cuma günü kısmi elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.
Yine Elektrik Kesintisi
07:44
Elektrik Kesintisi Uyarısı Batman'da yapılacak tadilat çalışmaları nedeniyle yarın kısmi elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.
Elektrik Kesintisi Uyarısı
15:01
Başkan Gökçek'ten Ulaşımla İlgili Açıklamalar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent yollarında yaşanan buzlanmalara ilişkin, “Başkent’te kimliği belirsiz kişilerin refüjlerdeki çim sulama musluklarını açarak yollarda buzlanma yaşanmasına neden olduklarını tespit ettik. Polis bu kişileri arıyor” dedi.
Başkan Gökçek'ten Ulaşımla İlgili Açıklamalar
16:52
Makro ve Uyum 900 Kişiye İstihdam Sağlayacak Makro ve Uyum, yeni açılacak 35 mağazasında 900 kişiye daha istihdam sağlayacak.
Makro ve Uyum 900 Kişiye İstihdam Sağlayacak
19:40
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kentte 1 Aralık'ta bir günlük zorunlu su kesintisi yapılacağını duyurdu.
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı
16:45
6 Milyon Liraya Malolan Okul Binasını Hırsızlar Yağmaladı Batman'da 6 ay önce yapımı tamamlanan ve 6 milyon liraya malolan 2 katlı ana okul binası, açılışı yapılmadan hırsız ve madde bağımlılarının yuvası haline geldi.
11:55
6 Milyon Liraya Mal Olan Okul Binasını Hırsızlar Yağmaladı Batman'da yapımı 6 ay önce tamamlanan ve 6 milyon liraya mal olan 2 katlı ana okul binası, açılışı yapılmadan hırsız ve madde bağımlılarının yuvası haline geldi.
6 Milyon Liraya Mal Olan Okul Binasını Hırsızlar Yağmaladı
16:16
Toroslar Belediyesi'nde Yol Çalışmaları Toroslar Belediyesi, asfalt eksiği bulunan mahallelerde çalışmalarına devam ediyor.
Toroslar Belediyesi'nde Yol Çalışmaları
14:52
Toroslar'da Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kaldırım çalışması tamamlanan sokaklarda asfalt çalışmalarına başladıklarını bildirdi.
Toroslar'da Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor
16:38
Toplu Taşımada Yeni Düzenleme Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, yaz mevsimiyle birlikte yaylalara başlattıkları otobüs seferlerinde, kış saati uygulamasına geçtiklerini ve sefer sayısı ile sefer saatlerinin değiştiğini belirtti.
Toplu Taşımada Yeni Düzenleme
15:43
Mersin'de Belediye Otobüslerinin Sefer Sayıları ve Saatleri Değişti Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı, yaz mevsimiyle birlikte yaylalara başlattıkları otobüs seferlerinde, kış saati uygulamasına geçtiklerini belirtti.
Mersin'de Belediye Otobüslerinin Sefer Sayıları ve Saatleri Değişti
18:18
Kore Gazisi Törenle Toprağa Verildi Mersin'de yaşamını yitiren 85 yaşındaki Kore Gazisi Sıddık Yetkiner, askeri törenle toprağa verildi.
Kore Gazisi Törenle Toprağa Verildi
09:41
Gaziantep'te 14 Arsa Satılacak Gaziantep'in Şahinbey İlçesi, Bağlarbacı, Barak, Hoşgör, Güneykent ve Mavikentte mahallelerinde yer alan 14 taşınmazın satışını kapalı teklif usulüyle yapacak.
Gaziantep'te 14 Arsa Satılacak
00:16
Gaziantep'teki Suriyeli Gerilimi 4. Gün de Devam Etti Gaziantep'te Suriyeliler ile mahalleliler arasındaki gerginlik 4. günün de devam etti.
Gaziantep'teki Suriyeli Gerilimi 4. Gün de Devam Etti
13:49
Musa Anter'in Ailesinden Para Cezasına Pankartlı Tepki Batman'da kızı Asiwa'nın adında yer alan 'w' harfi nedeniyle para cezası alan Musa Anter'ın oğlu Dicle Anter,apartmana "Biz ülkemizdeyiz, evimizdeyiz' dövizi astı.
Musa Anter'in Ailesinden Para Cezasına Pankartlı Tepki
15:30
Toroslar'da Alt Yapı Çalışmaları Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi tarafından ilçede sürdürülen alt yapı çalışmaları devam ediyor.
Toroslar'da Alt Yapı Çalışmaları
14:50
Mersin'de AK Parti Eski Başkanı'nın Oğlu Güvenlikçi Dövdürdü AK Parti Mersin eski İl Başkanı Kısa'nın oğlunun hatalı park yapması nedeniyle çıkan tartışmanın ardından dövülen Abdullah Gürel ile Sabri Kaplan suç duyurusunda bulundu.
Mersin'de AK Parti Eski Başkanı'nın Oğlu Güvenlikçi Dövdürdü
11:43
AK Partili Eski Başkanın Oğlu Güvenlikçi Dövdürdü Mersin'de Ak Parti eski İl Başkanı Fatih Kısa'nın oğlunun hastane otoparkında tartıştığı güvenlik şefi Abdullah Gürel ile görevli Sabri Kaplan'ı dövdürdüğü iddia edildi.
AK Partili Eski Başkanın Oğlu Güvenlikçi Dövdürdü
16:41
Yeni Yapılan Kaldırımlarla Toroslar Güzelleşiyor Mersin merkez Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna yeni yapılan kaldırımlarla ilçenin daha modern hale geldiğini belirtti.
Yeni Yapılan Kaldırımlarla Toroslar Güzelleşiyor
16:15
Toroslar'da Kaldırım Çalışmaları Sürüyor Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Güneykent Mahallesi’nde gerçekleştirilen kilit parke kaldırım çalışmaları devam ediyor.
Toroslar'da Kaldırım Çalışmaları Sürüyor
15:09
Güneykent Camisi Açıldı Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Güneykent Camisi’nin açılış törenine katıldı.
Güneykent Camisi Açıldı
11:33
Gülde Yüksek Rekolte Beklentisi Boşa Çıktı Isparta Gülbirlik Genel Müdürü Hasan Çelik, 2 ay süren gül çiçeği alım kampanyasında hedeflenen 7 bin tonluk rekolteye ulaşılamadığını açıkladı.
Gülde Yüksek Rekolte Beklentisi Boşa Çıktı
15:19
Güneykent Mahallesi Yenileniyor Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, toplu konut alanı olan Güneykent Mahallesi’nde başlattığı ada içi çevre düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Güneykent Mahallesi Yenileniyor
14:57
Atso-Itso El Ele Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın iki ay önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na yaptığı ziyaret karşılıksız kalmadı.
Atso-Itso El Ele
12:50
Yine Elektrik Kesintisi Dicle Elektrik Dağıtım Şirketi (DEDAŞ) Batman genelinde elektrik kesintilerinin yaşanacağını duyurdu.
Yine Elektrik Kesintisi
10:45
Sokak Satıcılarının 8'i Tutuklandı Mersin polisinin, uyuşturucu satıcılarına yönelik 36 adrese eş zamanlı düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 21 şüpheliden 8'i tutuklandı.
18:17
Mersin'deki Uyuşturucu Operasyonu Gözaltına alınan 21 şüpheliden 8'i tutuklandı.
18:25
Mersin'de Uyuşturucu Operasyonu: 22 Gözaltı Mersin'de 'Torbacı' olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 22 kişi gözaltına alındı.
17:18
Mersin Polisinden Uyuşturucu Satıcılarına Operasyon Mersin polisinin, sokak satıcılarına dönük yaptığı eş zamanlı operasyonlarda 21 kişi gözaltına alındı.
17:02
Sokakta Uyuşturucu Satanlara Operasyon: 21 Göz Altı Mersin'de sokakta uyuşturucu satan şüphelileri yönelik 2 ayrı operasyonda 21 kişi göz altına alındı.
16:51
Mersin'de Uyuşturucu Operasyonu Sokak satıcılarına yönelik operasyonda 21 kişi gözaltına alındı.
16:27
Toroslar Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 32 köy ve 5 beldenin Toroslar Belediyesi’ne bağlanmasıyla birlikte ilçenin gelişmesi ve yaşam kalitesinin daha da yükselmesi için planlar yaptıklarını ve projeleri tek tek hayata geçirmeye başladıklarını bildirdi.
Toroslar Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
21:18
Elektrikler Kesilecek Batmanda neredeyse her gün onlarca mahallede kesilen elektrik enerjisi, 2 gün daha aksamalı verilecek.
Elektrikler Kesilecek
11:53
Emlak ve Çtv'de Son Gün 2 Haziran Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, emlak ve çevre temizlik vergilerinin 1. taksitlerinin son ödeme tarihi olan 31 Mayıs’ın hafta sonu tatiline denk gelmesi nedeniyle yasa gereği 2 Haziran Pazartesi gününe kadar uzatıldığını bildirdi.
Emlak ve Çtv'de Son Gün 2 Haziran
10:44
Batman'ın 5 Yıllık Stratejik Planı Halkın Talepleri Doğrultusunda Hazırlanacak Batman Belediyesi'nin hazırlanacak olan 5 yıılık stratejik planın halkın talep ve önerileri doğrultusunda hazırlanması için, 15 mahallede halkla bir araya gelen belediye eş başkanları Sabri Özdemir ve Gülistan Akel, halkın arzuladığı hizmetleri, halkı dinleyerek, onların görüş ve isteklerine uygun bir stratejik planlama yapmayı hedefledikleri bildirildi.
Batman'ın 5 Yıllık Stratejik Planı Halkın Talepleri Doğrultusunda Hazırlanacak
15:33
Mersin'de Beton Mikserinin Çarptığı Genç Kız Öldü Mersin'de yolun karşısına geçmeye çalışan 15 yaşındaki Günel Akkoyun, beton mikserinin altında kalarak öldü.
Mersin'de Beton Mikserinin Çarptığı Genç Kız Öldü
15:19
Beton Mikserinin Çarptığı Genç Kız Kurtarılamadı Mersin'de yolun karşısına geçmeye çalışan 15 yaşındaki Günel Akkoyun, beton mikserinin altında kalarak öldü.
Beton Mikserinin Çarptığı Genç Kız Kurtarılamadı
15:14
Toroslar Belediyesi'nin Vezneleri Hafta Sonu da Açık Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi’nin vezneleri, vatandaşların emlak ve çevre temizlik vergilerini yoğunluk olmadan yatırabilmeleri için hafta sonu da açık olacak.
Toroslar Belediyesi'nin Vezneleri Hafta Sonu da Açık
14:42
Sigara Kaçakçıları Gaziantep’te, polisin 'dur' ihtarına uymayan sigara kaçakçıları, yol trafiğe kapatılınca yakalandı.
Sigara Kaçakçıları
16:53
Gül Artık Turizm Ürünü Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) turizmin yıla yayılması amacıyla sürdürdüğü çalışmalar kapsamında gülün tarımın yanı sıra turizmin de ürünü olarak markalaşmasını sağlamak amacıyla sürdürdüğü çalışmalarda meyveler alınmaya başlandı.
Gül Artık Turizm Ürünü
16:49
Gül Turizmi Başladı, Isparta'nın İlk Turistleri Tayvanlılar Oldu Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) gülün tarımın yanı sıra turizm ürünü olarak da markalaşmasını sağlamak amacıyla sürdürdüğü çalışmalar meyve vermeye başladı.
Gül Turizmi Başladı, Isparta'nın İlk Turistleri Tayvanlılar Oldu
16:54
Başkan Tuna Çalışmaları İnceledi Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi’nin Güneykent Mahallesi’ndeki ada içi çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.
Başkan Tuna Çalışmaları İnceledi
16:53
Gazeteci Kelleli Son Yolculuğuna Uğurlandı Mersin'de dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden 61 yaşındaki gazeteci Nevzat Çağlar Kelleli, son yolculuğuna uğurlandı.
Gazeteci Kelleli Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:09
Kırşehir'deki Cinayet Bıçaklı kavgada 1 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
23:56
Çocukların Kavgasına Aileler Karıştı: 1 Ölü Kırşehir'de ik çocuk arasında başlayan ve ailelerin de karıştığı bıçaklı kavgada 1 kişi öldü.
Çocukların Kavgasına Aileler Karıştı: 1 Ölü
11:01
Lisede 'Kız Arkadaşıyla Yan Yana Oturdu Dayağı' İddiası Mersin'in Toroslar ilçesinde, Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Lisesi'nde, 16 yaşındaki bir erkek öğrencinin, muaf olduğu beden eğitimi dersinde kız arkadaşıyla bahçede yan yana oturduğu için okul müdürü tarafından dövüldüğü ileri sürüldü.
Lisede 'Kız Arkadaşıyla Yan Yana Oturdu Dayağı' İddiası
10:18
'Kız Arkadaşıyla Yan Yana Oturdu Dayağı' İddiası Mersin'de İmam Hatip Lisesi'nde 16 yaşındaki öğrencinin, kız arkadaşıyla bahçede yan yana oturduğu için okul müdürü tarafından dövüldüğü iddia edildi.
'Kız Arkadaşıyla Yan Yana Oturdu Dayağı' İddiası
16:36
Bin Fidan Toprakla Buluştu Isparta Gülistan Ahlak Kültür Çevre Derneği(GAKÇD) ile Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği'nin (ÇEKÜD) birlikte düzenlediği etkinlikte bin fidan toprakla buluştu.
Bin Fidan Toprakla Buluştu
14:59
Her Sdü'lünün Bir Ağacı Olacak Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yürütülen “Üniversitelerde 5 Milyon Öğrenciye 5 Milyon Fidan Kampanyası” kapsamında 58 bin Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) öğrencisi için Güneykent Ağaçlandırma Sahasında ağaç dikimi gerçekleştirildi.
Her Sdü'lünün Bir Ağacı Olacak
13:36
2014 Yerel Seçim Sonuçları Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:04:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜNEYKENT HABERLERİ
[Hata Bildir]