SON DAKİKA GÖLYAKA HABERLERİ

Son Dakika Gölyaka Haberleri

15:58
Düzce'de İki Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı Düzce'nin Gölyaka ilçesinde, iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Düzce'de İki Otomobil Çarpıştı: 7 Yaralı
13:41
Deskkkop Mali Genel Kurulu Yapıldı Düzce Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi (DESKKKOP) Olağan Mali Kongresi tamamlandı.
Deskkkop Mali Genel Kurulu Yapıldı
18:02
Yurtta Kış Düzce'de 68 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
15:53
Düzce'de 88 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Düzce'de kar yağışı nedeniyle 88 köy yolu ulaşıma kapandı.
00:13
Bafa Gölü Çalıştayı Sonuç Bildirgesi Açıklandı Bafa Gölü’nü kurtarma ve yaşatma platformu tarafından gerçekleştirilen “Bafa Gölü’nün Ekolojik Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı”nın sonuç bildirgesi açıklandı.
Bafa Gölü Çalıştayı Sonuç Bildirgesi Açıklandı
13:34
Düzce'de 220 Köy Yolu Kapalı Düzce'de kar yağışı nedeniyle 220 köy yolu ulaşıma kapandı.
11:29
Düzce'de 190 Köy Yolu Kapalı Düzce'de kar yağışı nedeniyle 190 köy yolu ulaşıma kapandı.
17:54
Yurtta Kış Düzce'de, kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 115 köy yolundan 107'si açıldı.
10:25
Yurtta Kış Düzce'de 115 köy yolu ulaşıma kapandı.
17:09
5 Bin 540 TL Sahte Para Ele Geçirildi Düzce İl Jandarma Komutanlığı bağlı Gölyaka İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan operasyonda 5 bin 540 TL’lik sahte para ele geçirildi.
5 Bin 540 TL Sahte Para Ele Geçirildi
15:28
Üniversiteli Gençler Uyuşturucuya Savaş Açtı Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında alışveriş merkezinde gençleri uyuşturucunun zararları hakkında bilgilendirmek amacıyla broşür dağıttı.
Üniversiteli Gençler Uyuşturucuya Savaş Açtı
12:51
Gölyaka'da Arıcılık Konferansı Düzenlendi Düzce’de arıcılığı geliştirmek amacıyla, Gölyaka İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Gölyaka Bal Üreticileri Birliğinin ortaklaşa düzenlediği Arıcılık Kursu Belge Töreni ve Arı Hastalıkları Konferansı Gölyaka Belediyesi salonunda gerçekleştirildi.
Gölyaka'da Arıcılık Konferansı Düzenlendi
23:20
Düzce'de Evin Çatısı Yandı Düzce'nin Gölyaka ilçesinde Ali Malkoç'a ait evin çatısı alev alev yandı.
Düzce'de Evin Çatısı Yandı
21:51
Düzce'de Ev Yangını Düzce'nin Gölyaka ilçesinde çıkan yangında 3 katlı bina kullanılmaz hale geldi.
22:23
Düzce'deki Öğretmenler Arası Turnuva Sona Erdi Voleybol Federasyonu Düzce İl Temsilciliğinin hazırladığı öğretmenler arası turnuva sona erdi.
Düzce'deki Öğretmenler Arası Turnuva Sona Erdi
03:39
Terkedilmiş Fabrikada Kanlı Hesaplaşma: 1 Ölü 1 Yaralı İstanbul'da başlayan alacak verecek meselesi Düzce'de kanlı bitti. Terk edilmiş fabrikadaki hesaplaşmada 1 kişi öldü, bir kişi yaralandı.
Terkedilmiş Fabrikada Kanlı Hesaplaşma: 1 Ölü 1 Yaralı
03:33
İstanbulda Başlayan Kavga Düzce'de Kanlı Bitti İstanbul’da başlayan alacak verecek meselesi Düzce’nin Gölyaka ilçesinde kanlı bitti.
İstanbulda Başlayan Kavga Düzce'de Kanlı Bitti
00:57
Düzce'de Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Düzce'nin Gölyaka ilçesinde, alacak verecek meselesinden çıkan kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Düzce'de Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
00:41
Düzce'de Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Gölyaka ilçesinde, alacak verecek meselesinden çıkan kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Düzce'de Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
22:14
Gölyaka'da İplik Fabrikasında Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Düzce'nin Gölyaka ilçesinde bir iplik fabrikasında alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada Ümit Cantürk, Hüseyin Sağış'ı öldürürken, Hasan Keskin'i de yaraladı.
Gölyaka'da İplik Fabrikasında Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
17:24
Gölyaka'da İş Yerlerinde Denetim Gölyaka ilçesinde zabıta ekipleri tarafından iş yerlerinde gıda ve ruhsat denetimi yapıldı.
14:44
Gölyaka'da Huzur Toplantısı Düzenlendi Gölyaka'da İlçe Emniyet Müdürlüğü, Huzur Toplantısı düzenledi.
18:14
Düzce İli Biyolojik Çeşitlilik ve Tür İzleme Projesi Çalıştayı Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Düzce İli Biyolojik Çeşitlilik ve Tür İzleme Projesi Çalıştayı, Düzce Üniversitesi (DÜ) Orman Fakültesinde gerçekleştirildi.
16:39
Düzce'de Trafik Kazası: 3 Yaralı Düzce'de meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
11:49
Düzce'de TIR'la Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü Düzce'de TIR'la kamyonetin çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.
Düzce'de TIR'la Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü
14:48
Vali Ali İhsan Su'dan 12 Kasım Depremi Yıl Dönümü Mesajı Düzce Valisi Ali İhsan Su, ”Depreme karşı hazırlıklı bir toplum haline gelebilmek için daha hızlı hareket etmesi zorunludur” dedi.
Vali Ali İhsan Su'dan 12 Kasım Depremi Yıl Dönümü Mesajı
16:59
Düzce İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Düzce il Koordinasyon Kurulu toplantısı Düzce Valisi Ali İhsan Su Başkanlığında yapıldı.
Düzce İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
17:09
Düzce'de Medya ve Spor Paneli Düzce Üniversitesi, "Medya ve Spor" paneli düzenledi.
15:28
Medya ve Spor" Paneli DÜ tarafından ikincisi düzenlenen panelde "sporda şiddet" tartışıldı Eski Galatasaray Yöneticisi Kıran: "Sahalarımızda inanılmaz derecede düşüş var. Diyelim ki bu düşüşün bir kısmı Passolig'den, bir kısmı da oyun kalitesizliğinden. Sonuçta Passolig'e karşı ciddi bir direniş var" Spor spikeri ve yorumcusu.
16:41
Bakan Veysel Eroğlu Düzce'de Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu,”Türkiye birilerinin oyununa gelerek terör örgütlerini besleyecek hali yok. Teröre asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.
Bakan Veysel Eroğlu Düzce'de
09:42
Albay Akça'dan Kaymakam Şener'e Hayırlı Olsun Ziyareti Düzce’nin Gölyaka ilçesine yeni atanan Kaymakam Murat Şener’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Albay Akça'dan Kaymakam Şener'e Hayırlı Olsun Ziyareti
09:57
Thk Düzce'de 161 Deri Topladı Türk Hava Kurumu Düzce Şubesi her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı’nda deri topladı.
Thk Düzce'de 161 Deri Topladı
14:03
Thk Deri Toplamaya Devam Ediyor Türk Hava Kurumu Düzce Şubesi her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı’nda deri topluyor.
Thk Deri Toplamaya Devam Ediyor
10:15
Jandarma, Yasak Ağları Gölden Temizliyor Jandarma ekipleri, Beyşehir Gölüne serilen, avda kullanılması yasak olan ağları topladı.
Jandarma, Yasak Ağları Gölden Temizliyor
09:36
Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun, Taşra Mahalleleri Ziyaret Ediyor Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçeye bağlı taşra mahallelerini ziyaret ediyor.
Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun, Taşra Mahalleleri Ziyaret Ediyor
15:30
İşçi Servisi Kaza Yaptı: 18 Yaralı Bursa’nın Orhangazi ilçesinde, biri işçi servisi iki minibüs çarpışırken, kazada 18 kişi yaralandı.
İşçi Servisi Kaza Yaptı: 18 Yaralı
13:40
Beyşehir Gölü Etrafında Bisiklet Turu Türkiye’nin en büyük tatlı su gölünün etrafında “Geleneksel Beyşehir Gölü Etrafı Kamplı Bisiklet Turu” düzenlendi.
Beyşehir Gölü Etrafında Bisiklet Turu
10:56
Beyşehir Gölü Etrafında 165 Kilometre Pedal Çevirdiler Bisiklet tutkunları, dağ bisikletleriyle Beyşehir Gölü etrafında 165 kilometre pedal çevirdi.
Beyşehir Gölü Etrafında 165 Kilometre Pedal Çevirdiler
09:37
Bisiklet Tutkunları "Sağlıklı Yaşam" İçin 165 Kilometre Pedal Çevirecekler Bisiklet tutkunları, Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü olan Beyşehir Gölü'nün etrafında 165 kilometre boyunca sağlıklı yaşam için pedal çevirecek.
Bisiklet Tutkunları 'Sağlıklı Yaşam' İçin 165 Kilometre Pedal Çevirecekler
21:48
Irak'a Sazan İhracatı Tekrar Başladı Bandırma Kuşcenneti Su ürünleri Kooperatifi Başkanı Ekin, Irak'a sazan balığı ihracatının 3 ay sonra tekrar başladığını bildirdi.
Irak'a Sazan İhracatı Tekrar Başladı
10:38
Düzce'de Tarımda Ağustos Dolu Dolu Geçti Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Harun Kabaoğlu, 2014 yılı Ağustos ayı içerisinde yapılan faaliyetleri açıkladı.
Düzce'de Tarımda Ağustos Dolu Dolu Geçti
19:48
Yağış Kazaları Beraberinde Getirdi Düzce TEM Otoyolu Gümüşova rampalarında yağmur sonrasında zincirleme trafik kazası meydana geldi.
Yağış Kazaları Beraberinde Getirdi
13:28
Gölyaka Kaymakamlığına Murat Şener Atandı Gölyaka Kaymakamlığı görevine, Murat Şener atandı.
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
17:07
Düzce Valisi İhsan Su, İl Özel İdaresi Araç Teslim Törenine Katıldı Düzce'de araç teslim törenine, İl Valisi İhsan Su, Düzce Milletvekili Arslan, Düzce Özel İdare Genel Sekreteri Tozan, İl Genel Meclisi Üyeleri ve daire müdürleri katıldı.
14:07
Beyşehir Gölü'nde Usulsüz Avlanmaya 20 Bin Lira Ceza Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, gölde usulsüz avlandığı iddia edilen 10 balıkçıya 20 bin 546 lira ceza kesti.
Beyşehir Gölü'nde Usulsüz Avlanmaya 20 Bin Lira Ceza
02:53
Düzce'de Trafik Kazası: 7 Yaralı Düzce'de iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Düzce'de Trafik Kazası: 7 Yaralı
02:21
Düzce'de Trafik Kazası: 7 Yaralı Düzce'de iki otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Düzce'de Trafik Kazası: 7 Yaralı
13:45
Düzce Belediye Başkanı Keleş'e Ziyaret Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ali Şahin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'i ziyaret etti.
16:24
Orhangazi'de Bursaspor Gecesi Orhangazi Bursasporlular Derneği, "Sezona Merhaba Gecesi" düzenledi.
Orhangazi'de Bursaspor Gecesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:21:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÖLYAKA HABERLERİ
[Hata Bildir]