SON DAKİKA GÖLYAKA HABERLERİ

Son Dakika Gölyaka Haberleri

 • 18:06Isparta'da Elektrik KesintisiCLK Akdeniz’den yapılan yazılı açıklamada, 31 Mayıs’ta Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde Şarkikaraağaç TM Yalvaç Fiderinde kesinti olacağı bildirildi.
 • 15:30Ayşe Keşir Ayşe Keşir "Büyümeye AK Parti ile Devam"AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir, akşam programı kapsamında Gölyaka’da vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 12:17Gölyaka'da Doğalgaz ÇalışmalarıGölyaka ilçesinde doğalgaz çalışmalarının başladığı bildirildi.
 • 16:57Düzce İgm Olağan Üstü ToplandıDüzce İl Genel Meclisi, olağanüstü toplanarak bir süredir Düzce gündeminde olan tavuk kümesleri ve ahırların köy yerleşik alanlarına mesafe kararını yeniden görüştü.
 • 15:31Sadaka Kutusunu ÇaldılarGölyaka'da iki iş yerinden sadaka kutularını çalan kişi ya da kişilerin bulunması için çalışma başlatıldı.
 • 13:51AK Parti'de Sandık Kurulu EğitimiAK Parti'de Sandık Kurulu EğitimiAK Parti Düzce Seçim İşleri Başkanları Avukat Sedat Özdemir ve Avukat Metin Çalışkan, ilçelerde AK Parti sandık kurullarına özel eğitim vermeye başladı.
 • 16:34CHP'li Vekiller Köylerden Oy İstiyorlarCHP'li Vekiller Köylerden Oy İstiyorlarCHP birinci ve ikinci sıra Milletvekili Adayları Zafer Teber ve Ali Fuat Şaşoğlu Cumayeri’nin Yeşil Yayla köyü, Gölyaka’nın ise Kemeryanı ve Sarıdere köylerini ziyaret etti.
 • 21:08Sosyal Medya Edebiyatından Rahatsız Olunca 'Kitabını Al Gel' Kampanyası BaşlattılarSosyal Medya Edebiyatından Rahatsız Olunca 'Kitabını Al Gel' Kampanyası BaşlattılarSosyal medya üzerinde yapılan edebiyattan rahatsız olan Düzce Üniversitesi öğrencilerinin organize ettiği “Edebiyat Yapmadan Önce Okuyoruz” sloganıyla başlatılan kitap okuma kampanyasının ikincisi yapıldı.
 • 18:08Türkiye'de 50 İl ve 10 Ülkede Aynı Anda Kitap OkudularTürkiye'de 50 İl ve 10 Ülkede Aynı Anda Kitap OkudularGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kitap okuma etkinliğinden detaylar- Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Elif Kanbur ile röportajı - Sosyal medya üzerinden organize edilen kitap okuma etkinliği dünyada on ülkede ve Türkiye'de 50 ilde aynı anda gerçekleştirildi Düzce Üniversitesi'nin (DÜ) ve DÜ Gölyaka Meslek Yüksekokulu öğrenci topluluğu Eki'Biz'in katkılarıyla yapılan "Kitabını Al Gel" projesi kapsamında Türkiye'de 50 ilde ve 10 ülkede aynı anda kitap okuma etkinliği düzenlendi.
 • 17:02Düzce'de "Kitabını Al Gel" EtkinliğiDüzce'de vatandaşlara kitap okuma alışkanlığı kazandırılması amacıyla "Kitabını al gel" etkinliği düzenlendi.
 • 10:24Düzce'de Dünya Süt Günü KutlandıDüzce'de Dünya Süt Günü KutlandıDünya Süt Günü etkinlikleri kapsamında Gölyaka İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından çocuklara sütün önemini anlatma, ailelerinde süt tüketimi konusunda bilinçlenmesini sağlamak amacıyla Hacıyakup İlkokulu ve muhtarlığının katkılarıyla Hacıyakup Köyü merasında etkinlik düzenlendi.
 • 11:12Gölyaka'da Yol Genişletme ÇalışmasıGölyaka Kardüz Yaylası Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişme Bölgesi güzergahında yol genişletme çalışmalarına başlandığı bildirildi.
 • 14:23MHP Adayı Şenol'dan Mahalle ZiyaretleriMHP Adayı Şenol'dan Mahalle ZiyaretleriMHP Konya Milletvekili Adayı Süleyman Şenol, Beyşehir merkez ve taşra mahallelerinde seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
 • 10:04Müftü Emen, Din Görevlileri ile İstişarede BulunduMüftü Emen, Din Görevlileri ile İstişarede BulunduDüzce İl Müftüsü Selami Emen’in merkez köy ve beldelerdeki bölge din görevlileriyle istişare ve din hizmetleri toplantıları sürüyor.
 • 12:50Genel Seçime DoğruAK Parti Konya Milletvekili Adayı Mehmet Babaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Beyşehir ilçesinde mahalleleri ziyaret etti.
 • 17:05Teber Tekstil İşçileri ile Bir Araya GeldiTeber Tekstil İşçileri ile Bir Araya GeldiCHP Düzce Milletvekili adayı Zafer Teber seçim gezilerine yoğun bir şekilde devam ediyor.
 • 15:36Orman Fakültesi Öğrencileri Dersi Ormanda YaptılarOrman Fakültesi Öğrencileri Dersi Ormanda YaptılarDüzce Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümünden 60 kişilik öğrenci grubu, 2 ders için ormanda uygulama gezisi yaptı.
 • 17:042. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Şenliği"Düzce Üniversitesi (DÜ) Gölyaka Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri tarafından, "2. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Şenliği" düzenlendi.
 • 17:46Minik Öğrencilerden "Geri Dönüşüm Defilesi"Düzce'nin Gölyaka ilçesinde anaokulu öğrencileri, evsel atıklardan hazırladıkları kıyafetlerle defile düzenledi.
 • 09:39Düzce Valisi Ali Fidan Gölyaka'daDüzce Valisi Ali Fidan Gölyaka'daDüzce Valisi Ali Fidan, Gölyaka ilçesinde kamu kurum ve kuruluşları ziyaret etti.
 • 15:47Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek Derbent'teKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek Derbent'teKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçe meclisi toplantıları kapsamında geldiği Derbent ilçesinde, Konya’nın Kış Sporları Merkezi olacak Aladağ Kayak Merkezi Projesi’ne değinirken, Konya’ya renk getireceğini belirtti.
 • 12:10Hershey Mağazası Gölyaka'da Hizmete GirdiHershey Mağazası Gölyaka'da Hizmete GirdiDüzce’de uzun yıllar basın yayın sektöründe hizmetleri olan Hershey Dergisi Sahibi Bilgen Güney Gölyaka ilçesinde mobilya, dekorasyon, ev tekstili ve dayanıklı tüketim mallarının satışı yapılan geniş konseptli bir mağaza açtı.
 • 17:5223 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Düzce'nin ilçelerinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 18:06Türkiye'de Bir İlkTürkiye'de Bir İlkDüzce Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri etkinlik yönetimi dersi kapsamında Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Nurgül Soydaş’ın editörlüğünde “Etkinlik Yönetimi” adlı kitabı yayınladı.
 • 09:56Konya Deniz İşletmeleri KuruluyorKonya Deniz İşletmeleri KuruluyorKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Beyşehir ilçesinde, “Konya Deniz İşletmelerini” kuracaklarını ve Beyşehir Gölünde toplu ulaşımın sağlanacağını söyledi.
 • 17:47Düzce'den Kısa KısaKaynaşlı'da "Obeziteye Karşı Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" düzenlendi.
 • 15:46Düzce'de Düzce'de "Bisiklet Şenliği"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şenlikten detaylar-İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak röportajı-Detaylar-Düzce Bisikletliler Derneği Başkanı Nizamettin Ulaş röportajı Düzce'de "Bisiklet Şenliği"- Şenliğe, 6 ilden yaklaşık 200 sporcu katıldı- İl Kültür ve Turizm Müdürü Budak: - "Şenlik sırasında yaklaşık 50 kilometrelik parkuru kat edeceğiz.
 • 12:12Düzce'de "Bisiklet Şenliği"İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Düzce Bisikletliler Derneğince "Bisiklet Şenliği" düzenlendi.
 • 12:19Bafa Gölü ve Çevresi Ekoturizmle TanıtılacakBafa Gölü ve Çevresi Ekoturizmle TanıtılacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bafa Gölü genel görüntü - Göl içerisindeki antik kentlerden görüntü - Tarihi Heraklia kentinden kalma kalıntılar - Göldeki kuş türleri - Gölde avlanan balıkçılar - MSKÜ Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muammer Tuna röp. Bafa Gölü ve çevresi ekoturizmle tanıtılacak-Biyolojik çeşitliliğiyle dikkati çeken Bafa Gölü ve çevresinin, "Bafa Gölü ve Çevresinde Toplum Destekli Ekoturizm Faaliyetlerinin Belirlenmesi Projesi" ile daha fazla tanıtılması ve ekoturizmden daha fazla pay alması hedefleniyor-MSKÜ Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuna: -"Burası hem doğal hem tarihsel hem de kültürel açıdan son derece önemli niteliklere sahip. Bu nedenle bölgenin kültür turizmi açısından bir destinasyon olarak tanıtılması son derece önemli" DURMUŞ GENÇ - Biyolojik çeşitliliğiyle dikkati çeken Bafa Gölü'nün çevresindeki tarihi ve kültürel değerlerin turizme kazandırılması amacıyla çalışma başlatıldı.
 • 11:38Bafa Gölü ve Çevresi Ekoturizmle TanıtılacakBiyolojik çeşitliliğiyle dikkati çeken Bafa Gölü'nün çevresindeki tarihi ve kültürel değerlerin turizme kazandırılması amacıyla çalışma başlatıldı.
 • 12:0240 İl 3 Ülke'de Aynı Anda40 İl 3 Ülke'de Aynı AndaDüzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı’nın katkılarıyla "Kitabını Al Gel" projesi 40 il ve 3 ülkede aynı anda gerçekleştirildi.
 • 17:52Kitabını Al GelKitabını Al Gel" ProjesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kafede kitap okuyanlardan detaylar- Yakın plan kitap detayları- Öğrencisi Elif Kanbur'un açıklamaları "Kitabını Al Gel" Projesi- Sosyal medya üzerinden organize edilen kitap okuma etkinliği dünyada üç ülkede ve Türkiye'de 40 ilde aynı anda gerçekleştirildi Düzce Üniversitesi'nin (DÜ) ve DÜ Gölyaka Meslek Yüksekokulu öğrenci topluluğu Eki'Biz'in katkılarıyla yapılan "Kitabını Al Gel" projesi kapsamında Türkiye'de 40 ilde ve üç ülkede aynı anda kitap okuma etkinliği düzenlendi.
 • 15:59Kitabını Al Gel" ProjesiDüzce Üniversitesi'nin (DÜ) ve DÜ Gölyaka Meslek Yüksekokulu öğrenci topluluğu Eki'Biz'in katkılarıyla yapılan "Kitabını Al Gel" projesi kapsamında Türkiye'de 40 ilde ve üç ülkede aynı anda kitap okuma etkinliği düzenlendi.
 • 12:35Orhangazi'de Göl Yolundaki Çukurlar AsfaltlandıOrhangazi'de Göl Yolundaki Çukurlar AsfaltlandıBursa’nın Orhangazi ilçesinde göl yolundaki çukurlar doldurularak asfaltlandı.
 • 11:20Sulama Hattından 17 Bin Liralık Malzeme ÇalındıSulama Hattından 17 Bin Liralık Malzeme ÇalındıBursa’nın Orhangazi ilçesinde, sulama hattından 17 bin 500 liralık malzeme çalındı.
 • 09:47Orhangazi'de Hırsızlık İddiasıOrhangazi ilçesinde, sulama pompasından bazı malzemelerin çalındığı ileri sürüldü.
 • 15:58Derleme - Gün İçinde Geçilen "Kar Yağışı" Haberlerini Derleyerek Yayımlıyoruz.Türkiye'nin iç ve batı bölgelerinde etkili olan kar yağışı, bazı illerde ulaşımda aksamalara neden oldu.
 • 12:39Kar Yağışı Etkili OluyorKar Yağışı Etkili OluyorDüzce'de kar yağışı- Düzce'de kent merkezi, Yığılca, Kaynaşlı ve Gölyaka ilçeleri, D-100 karayolu ve TEM otoyolu Bolu Dağı geçişinde kar yağışı etkili oluyorDÜZCE/ Düzce'de kar yağışı etkili oluyor.
 • 11:48Düzce ve Kastamonu'da Kar YağışıDÜZCE/ Düzce ve Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde kar yağışı etkili oluyor.
 • 12:58Kadın Çiftçi Eğitim Programı" Sertifika TöreniDüzce'de, "Kadın Çiftçi Eğitim Programı" kapsamında 153 kadına sertifikaları verildi.
 • 10:23Kadın Çiftçiler Sertifika AldıKadın Çiftçiler Sertifika AldıDüzce'de "Kadın Çiftçi Eğitimi" kursuna katılan 153 kadın sertifikalarını aldı.
 • 14:02Bafa Gölü'nde Eko Turizm YapılacakMuğla'nın Milas ilçesindeki Bafa Gölü'nün etrafında bulunan Kapıkırı, Gölyaka ve Pınarcık köylerinde eko turizm yapılması amacıyla çalışma başlatıldı.
 • 15:09Gölyaka'da Kapalı Pazaryeri ProjesiGölyaka'da kapalı pazaryeri için çalışmalar başladı.
 • 15:03Gökyaka'da Sağık TaramasıGölyaka'da, Düzce Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından sağlık taraması gerçekleştirildi.
 • 10:2451. Kütüphaneler HaftasıGölyaka'da, 51. Kütüphaneler Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 21:03Beyşehir'e Beyşehir'e "Deniz Müzesi"Türk Deniz Kuvvetleri bünyesindeyken ihtiyaç fazlası hale gelerek hurdaya ayrılan askeri gemi, kıyıda Deniz Müzesi olarak kullanılmak üzere Beyşehir Gölü’ne indirildi.
 • 17:26Emektar Savaş Gemisi Beyşehir Gölü'nde Emektar Savaş Gemisi Beyşehir Gölü'nde "Müze" OlacakEmektar savaş gemisi Beyşehir Gölü'nde "müze" olacak- Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeyken atıl kalan savaş gemisi, müze olması için Beyşehir Gölü'ne indirildi- Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun: "Konya'nın denizi olan Beyşehir Gölü'nün derin sularıyla buluşan gemimiz kısa süre içerisinde müze haline getirilecek.
 • 12:28Emektar Savaş Gemisi Beyşehir Gölü'nde "Müze" OlacakDeniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeyken ihtiyaç fazlası hale gelen bir savaş gemisi, deniz müzesi olarak kullanılmak üzere İzmir Alsancak Limanı'ndan Türkiye'nin en büyük tatlı su gölünün bulunduğu Beyşehir'e getirildi.
 • 10:45MHP'li Aday Adayı Yaman Teşkilatları Geziyor Destek İstiyorMHP'li Aday Adayı Yaman Teşkilatları Geziyor Destek İstiyorMHP Düzce Milletvekili aday adayı Avukat Teoman Yaman, Yığılca ve Gölyaka ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek destek istedi.
 • 13:50İznik Gölü'nde Korkutan Kirlilikİznik Gölü'nde Korkutan KirlilikBursa'da bulunan ve 1990 yılında doğal sit ilan edilen İznik Gölü'nün üzerini kaplayan yağ tabakası ve siyah köpük endişeye neden oldu.