SON DAKİKA FARUK AKDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Faruk Akdoğan Haberleri


FARUK AKDOĞAN

ADAY - AKP - NİĞDE - MERKEZ

1964 yılında Niğde'de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Niğde'de tamamladı. Yirmi iki yıl serbest ticaret ve inşaat müteahhitliği ile uğraşmış olup Niğde Anadolu Lisesi okul aile birliği başkanlığı, Niğde Ticaret Borsası Meclis Başkanlığı, Niğde Genç İş... Devamı

15:10
Niğde Belediye Spor'dan Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret Niğde Belediye Spor yönetimi teknik heyeti ve futbolcuları ile birlikte Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı ziyaret etti.
Niğde Belediye Spor'dan Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret
16:30
Niğde'de Havaalanı İsteği İçin Ortak Manşet Niğde'de yayın yapan 8 gazete, kentin havaalanı ihtiyacını dile getirmek için aynı manşetle yayımlandı.
15:56
Belediye Başkanı Akdoğan Her Zaman Halkın Arasında Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan belediye hizmetlerinin yanı sıra esnaf ve vatandaşla da her zaman bir araya gelerek hemhal olmaya devam ediyor.
17:40
Niğde'de "Bende Fırçalıyorum" Kampanyası Kapsamında Diş Macunu ve Fırçası Dağıtıldı Niğde’de Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği “Bende fırçalıyorum” etkinliği kapsamında kent merkezinde ücretsiz diş macunu ve fırçası dağıttı.
Niğde'de 'Bende Fırçalıyorum' Kampanyası Kapsamında Diş Macunu ve Fırçası Dağıtıldı
08:33
Gazilerden Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Ramazan Yıldız Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’a ’Onursal Üyelik Belgesi’ takdim etti.
Gazilerden Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret
17:30
Belediye Başkanı Akdoğan Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Belediye Başkanı Akdoğan Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
14:18
Niğde Belediyesi Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor Niğde Belediyesi yağan etkili kar yağışının ardından kaldırım ve yollarda kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.
09:38
2015 Yılı Hayırlara Vesile Olsun Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "2015 yılında çalışmalarımız artarak devam edecek. 2015 yılında yeni projelerimiz hayat bulacak" dedi.
2015 Yılı Hayırlara Vesile Olsun
15:02
Belediye Başkanı Akdoğan Hasta Ziyaretine Devam Ediyor Niğde Belediye Başkanı vatandaşın iyi gününde de kötü gününde de yanında olarak onlarla hemhal olmaya ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor.
12:50
Niğde Belediyesinden Sosyal Kart Uygulaması Niğde Belediye Başkanlığı bünyesinde oluşturduğu Sosyal Hizmetler birimi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerin market alışverişi için NİĞKART uygulaması başlattı.
Niğde Belediyesinden Sosyal Kart Uygulaması
14:36
Belediye Başkanı Akdoğan "Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz" STK temsilcilerini davet ederek Niğde için uzun vadede ve kısa vadede yapılabilecek hizmetleri konuştu.
Belediye Başkanı Akdoğan 'Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz'
16:51
Belediye Türk Müziği Korosundan Konser Niğde Belediyesi bünyesinde oluşturulan Türk Müziği Korusu konserleriyle dinleyicilerine müzik ziyafeti vermeye devam ediyor.
Belediye Türk Müziği Korosundan Konser
19:48
Etiyopya Büyükelçisi Workneh, Niğde'de Etiyopya Büyükelçisi Ayalew Gobezie Workneh, "Türkiye bizim için çok önemli bir iş ortağıdır." dedi.
15:39
Belediye Başkanı Akdoğan Sanayi Esnafıyla Bir Araya Geldi Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Mermerci ve Sanayi esnafı ile bir araya gelerek mermerciler sitesinin ve sanayi sitesinin yapılmasında gerekli konuları görüştü.
15:04
Etiyopya Büyükelçisinden Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret Niğde'ye gelen Etiyopya Büyükelçisi Dr. Mulatu Teshome Wirtu ve Ticari Diplomatlar Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı ziyaret etti.
09:56
Adliye Sokakta Değişim Niğde Belediye Başkanlığı tarafından Adliye Sokakta sürdürülen düzenleme çalışmalarında sona geldi.
08:12
Belediye Başkanı Akdoğan Ziyaretlerine Derneklerle Devam Ediyor Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan toplumun her kesimine ulaşabilmek ve vatandaşın isteklerini dinleyebilmek için ziyaretlerini sürdürüyor.
Belediye Başkanı Akdoğan Ziyaretlerine Derneklerle Devam Ediyor
08:58
Gelişme Planı Belediye Meclis Üyelerine Sunuldu Niğde Belediyesi Aralık ayı Meclis toplantısı yapıldı.
Gelişme Planı Belediye Meclis Üyelerine Sunuldu
14:40
Adliye Sokak Yenilendi Belediye binası yanında bulunan Adliye Sokak'ta başlatılan yol ve kaldırım yapım çalışmaları tamamlanarak asfaltlandı.
Adliye Sokak Yenilendi
14:53
Bölge Müdürlerinden Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret Kayseri Orman Bölge Müdürü ve Konya Meteoroloji Bölge Müdürü Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı ziyaret etti.
Bölge Müdürlerinden Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret
09:36
Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'dan Engelliler Günü Ziyareti Niğde Belediye Başkanı Sakatlar Derneği Niğde Şubesini ziyaret ederek Dünya Engelliler Günü'nü kutladı.
Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'dan Engelliler Günü Ziyareti
09:05
Zahide Sefer İlkokuluna Ziyaret Niğde Belediye Başkanı okul ziyaretlerine Efendibey Mahallesi afet evler mevkiinde bulunan Zahide Sefer İlkokulu ile devam etti.
Zahide Sefer İlkokuluna Ziyaret
10:05
Belediye Başkanı Akdoğan Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan okul ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
11:53
AK Partili belediyeler sözünde durdu AK Parti İl Başkanları toplantısında bölgedeki sığınmacılara yardım sözü veren belediyelerin insani malzeme dolu tırları Urfa'ya ulaştı.
AK Partili belediyeler sözünde durdu
08:58
Niğde Belediyesinde Girişimcilik Kursu Başladı Niğde Belediyesi, Ahiler Kalkınma Ajansı, KOSGEP işbirliği ile gerçekleştirilen girişimcilik kursu başladı.
Niğde Belediyesinde Girişimcilik Kursu Başladı
20:33
İlk Ders, Başkan Akdoğan'dan Niğde Belediyesi, Ahiler Kalkınma Ajansı, KOSGEB iş birliği ile gerçekleştirilen girişimcilik kursu başladı.
18:31
Kocaeli Belediyesinden Mültecilere Yardım Genişletilmiş il başkanları toplantısı için Şanlıurfa’ya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Suruç’a geçerek Suriyeli mültecilere giyim, battaniye, çocuklara oyuncak dağıttı.
Kocaeli Belediyesinden Mültecilere Yardım
14:38
Niğde'de 24 Kasım Öğretmenler Günü Törenle Kutlandı Niğde’de Öğretmenler Günü kutlamaları, Atatürk anıtına çelenk koyulmasıyla başladı.
Niğde'de 24 Kasım Öğretmenler Günü Törenle Kutlandı
12:50
Niğde Belediyesinden Sıcak Çorba İkramı Niğde Belediyesi, Ankara AKM'de düzenlenen Niğde Günleri fuarına da damgasını vurdu.
Niğde Belediyesinden Sıcak Çorba İkramı
11:21
Niğdeliler Ankara'yı Renklendirecek Bu yıl 4. düzenlenecek olan Niğde Günleri açılışı Atatürk Kültür Merkezinde açılacak.
Niğdeliler Ankara'yı Renklendirecek
15:34
Niğde'de Postane Sokakta Yeşillendirme Çalışması Niğde'de Postane Sokakta düzenleme çalışması yaparak asfaltlama çalışmalarının ardından yeşillendirme çalışmalarını da başlattı.
Niğde'de Postane Sokakta Yeşillendirme Çalışması
15:30
Gelenek Yaşatılıyor Niğde Belediye Başkanlığı aşure geleneğini yaşatmaya devam ediyor.
13:57
Belediye Başkanı Akdoğan Çoğulcu ve Katılımcı Yönetim Anlayışı ile Çalışıyor Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Niğde için ziyaretlerini sürdürüyor.
Belediye Başkanı Akdoğan Çoğulcu ve Katılımcı Yönetim Anlayışı ile Çalışıyor
09:31
Postane Sokak'ta Değişim Niğde Belediye Başkanlığı Kent Meydanı yanında bulunan Postane Sokakta düzenleme çalışması yaparak asfaltlama çalışmalarını gerçekleştirdi.
Postane Sokak'ta Değişim
15:48
Niğde Belediyesine 1 Milyonluk Araç Takviyesi Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Kent Meydanında hizmete aldıkları araçların hizmete sunumunu yaparak Muharrem Ayı nedeni ile aşure ikramında bulundu.
Niğde Belediyesine 1 Milyonluk Araç Takviyesi
14:16
Niğde Belediyesine 1 Milyonluk Araç Takviyesi Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Kent Meydanında hizmete aldıkları araçların hizmete sunumunu yaparak Muharrem Ayı nedeni ile aşure ikramında bulundu.
08:43
Belediye Başkanı Akdoğan İş Yeri Açılışına Katıldı Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Dr. İsmail Hakkı Altan Caddesinde hizmete giren bayan kuaförünün açılış programına katıldı.
Belediye Başkanı Akdoğan İş Yeri Açılışına Katıldı
17:51
AK Parti'den Niğde'de Aşure Etkinliği AK Parti'den Niğde'de aşure etkinliğiNİĞDE (AA) - AK Parti Niğde İl Kadın Kolları Başkanlığınca, aşure dağıtıldı.
AK Parti'den Niğde'de Aşure Etkinliği
09:21
Belediye Başkanı Akdoğan'dan 10 Kasım Mesajı Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan mesajında; “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 76. yılında da minnet ve rahmetle anıyoruz" dedi.
Belediye Başkanı Akdoğan'dan 10 Kasım Mesajı
11:55
Ziyaret Zinciri Devam Ediyor Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ziyaret zincirine devam ederek hizmet için fikir ve gönül birliği içerisinde herkesi dinlemeye devam ediyor.
Ziyaret Zinciri Devam Ediyor
09:34
"Fikir ve Gönül Birliği Yaparak Çalışıyoruz" Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya gelmeye devam ediyor.
'Fikir ve Gönül Birliği Yaparak Çalışıyoruz'
09:26
Akdoğan Ziyaretlerine Devam Ediyor Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan gerçekleştirdiği ziyaretlerle sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek istek ve temennileri dinlemeye devam ediyor.
Akdoğan Ziyaretlerine Devam Ediyor
18:47
Ferit Şahenk'ten, Öğrencilere 'Girişimcilik ve Liderlik' Dersi Doğuş Holding ve Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, memleketi Niğde'de babası merhum Ayhan Şahenk adına yaptırdığı Niğde Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi'nin açılışını yaptı.
Ferit Şahenk'ten, Öğrencilere 'Girişimcilik ve Liderlik' Dersi
08:32
Niğde Belediye Başkanı Akdoğan Siyasi Partileri Ziyaret Etti Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, CHP, MHP ve Saadet Partisi İl Başkanlıklarını ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.
Niğde Belediye Başkanı Akdoğan Siyasi Partileri Ziyaret Etti
16:33
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Cumhuriyet Bayramı, Kayseri, Sivas, Tokat, Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, Niğde, Tunceli, Elazığ, Erzincan ve Malatya'da da törenlerle kutlandı Törenlerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram mesajı okundu Kayseri'deki törende, yabancı öğrenciler, Türk bayrağı taşıdı.
15:17
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru Niğde'de tören düzenlendi.
15:21
Postane Sokak Düzenleniyor Niğde Belediye Başkanlığı Kent Meydanı yanında bulunan Postane Sokakta düzenleme çalışması başlattı.
18:51
Öğretmen ve Öğrencilerden Başkan Akdoğan'a Teşekkür Okul bahçeleri düzenlenmeye ve asfaltlanmaya devam ediyor.
Öğretmen ve Öğrencilerden Başkan Akdoğan'a Teşekkür
18:45
Belediye, Emre Aydın Konserine Tüm Halkı Davet Ediyor Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan 28 Ekim 2014 Salı günü Belediye olarak Emre Aydın konseri düzenleyeceklerini ifade etti.
Belediye, Emre Aydın Konserine Tüm Halkı Davet Ediyor
18:43
Kentsel Dönüşüm Tüm Hızıyla Devam Ediyor Niğde’nin ufuk projesi olan Efendibey Kentsel Dönüşüm projesi hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor.
Kentsel Dönüşüm Tüm Hızıyla Devam Ediyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:50:45. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FARUK AKDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]