Son Dakika Eyüpspor Haberleri
-
-
-
-
-
-
-
08 Nis 08.04.2024 TFF, Sakaryaspor, Boluspor, Kocaelispor, Eyüpspor ve Bandırmaspor'u PFDK'ya sevk etti Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Sakaryaspor, Boluspor, Kocaelispor, Eyüpspor ve Bandırmaspor'u Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk etti. Sakaryaspor ve Boluspor 'çirkin ve kötü tezahüratı', Boluspor ve Eyüpspor 'saha olayları', Kocaelispor ise 'merdiven boşluklarının boş bırakılmaması' nedeniyle disipline gönderildi. Ayrıca, Bandırmaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek'in 'sportmenliğe aykırı hareketi' ve Bandırmaspor futbolcusu Mücahit Albayrak'ın 'kural dışı hareketi' nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 Mar 25.03.2024 Trendyol 1. Lig'in 30 ve 31. Haftasının Programı Açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu, Trendyol 1. Lig'in 30 ve 31. haftasının müsabaka programını duyurdu. 30. haftada Manisa FK - Eyüpspor, Ankara Keçiörengücü - Gençlerbirliği, Boluspor - Ümraniyespor, Altay - Çorum FK, Tuzlaspor - Göztepe, Şanlıurfaspor - Bandırmaspor, Kocaelispor - Giresunspor, Erzurumspor FK - Sakaryaspor ve Adanaspor - Bodrum FK maçları oynanacak. 31. haftada ise Altay - Manisa FK, Bandırmaspor - Tuzlaspor, Giresunspor - Göztepe, Eyüpspor - Boluspor, Bodrum FK - Şanlıurfaspor, Çorum FK - Adanaspor, Gençlerbirliği - Erzurumspor FK, Sakaryaspor - Ankara Keçiörengücü ve Ümraniyespor - Kocaelispor maçları gerçekleşecek.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 Oca 26.01.2024 Trendyol 1. Lig'de 21 ve 22. haftanın maç programları açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu, Trendyol 1. Lig'in 21 ve 22. hafta müsabaka programını duyurdu. 21. haftada Sakaryaspor - Bandırmaspor, Ankara Keçiörengücü - Boluspor, Ümraniyespor - Bodrum FK, Kocaelispor - Adanaspor, Göztepe - Altay, Erzurumspor FK - Şanlıurfaspor, Tuzlaspor - Manisa Futbol Kulübü, Gençlerbirliği - Çorum FK ve Giresunspor - Eyüpspor maçları oynanacak. 22. haftada ise Çorum FK - Ümraniyespor, Bodrum FK - Sakaryaspor, Şanlıurfaspor - Ankara Keçiörengücü, Altay - Erzurumspor FK, Bandırmaspor - Göztepe, Adanaspor - Tuzlaspor, Boluspor - Kocaelispor, Manisa Futbol Kulübü - Giresunspor ve Eyüpspor - Gençlerbirliği maçları gerçekleşecek.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-