SON DAKİKA ESRA EROL HABERLERİ

Son Dakika Esra Erol Haberleri


ESRA EROL

... Devamı

10:55
Damat Adayından Çılgın Dans! Fox Tv’de yayınlanan Esra Erol'la programına damat adayı İsmail Bey'in dansı damga vurdu.
Damat Adayından Çılgın Dans!
10:15
Esra Erol'un Çılgın Damat Adayı Stüdyoyu Birbirine Kattı Fox TV'de yayınlanan evlilik programında Esra Erol'un sahneye davet ettiği damat adayı İsmail Bey, çılgın dansıyla beğeni topladı.
Esra Erol'un Çılgın Damat Adayı Stüdyoyu Birbirine Kattı
14:53
Esra Erol'a Kızdı Stüdyoyu Terk Etti Fox TV’de Esral Erol’un sunduğu evlilik programında yine ilginç sahnelerden biri daha yaşandı.
Esra Erol'a Kızdı Stüdyoyu Terk Etti
13:54
Damat Adayı Stüdyoyu Terk Etti Esra ERol'un sunduğu izdivaç programında gergin anlar yaşandı.
Damat Adayı Stüdyoyu Terk Etti
13:37
Esra Erol'a Kızan Damat Adayı Stüdyoyu Terk Etti Programda Büşra ile tartışan Umut, Esra Erol'un Büşra'nın tarafında olduğunu düşünerek canlı yayını terk etti.
Esra Erol'a Kızan Damat Adayı Stüdyoyu Terk Etti
12:24
Damat Adayının O Fotoğrafları Stüdyoda Soğuk Duş Etkisi Yarattı Esra Erol'un programına evlenmek için gelen damat adayının haftasonu Bursa'da bir kadınla görüntülenmesi ortalığı karıştırdı.
Damat Adayının O Fotoğrafları Stüdyoda Soğuk Duş Etkisi Yarattı
08:47
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı Beyaz Show'da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosuna Candan Erçetin son noktayı koydu.
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı
11:53
Esra Erol'un Programında Çalınan Telefon Eskişehir'de Bulundu Özel bir kanalda yayınlanan evlilik programına katılan Ayça Bilge isimli gelin adayının stüdyoda çalınan telefonu Eskişehir'de bulundu.
12:54
Sessiz Ama Hunharca Gülen Adam! Esra Erol'la programına katılan İsmail Bey yürüyüşü ile olduğu kadar gülmesi ile de ilginç bir kişilik olduğunu gösterdi.
Sessiz Ama Hunharca Gülen Adam!
09:54
Öldüğünü Sandığı Annesine Tam 28 Yıl Sonra Kavuştu. Öldüğünü sandığı annesine tam 28 yıl sonra kavuştu.
Öldüğünü Sandığı Annesine Tam 28 Yıl Sonra Kavuştu.
09:34
27 Yıllık Hasret Esra Erol da Son Buldu Öldüğünü sandığı annesine tam 28 yıl sonra kavuştu.
27 Yıllık Hasret Esra Erol da Son Buldu
08:09
Gerçek Annesiyle 27 Yıl Sonra Buluştu Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la İzdivaç programında damat adaylarından Fatih'in 27 yıllık anne özlemi son buldu.
Gerçek Annesiyle 27 Yıl Sonra Buluştu
09:54
Esra Erol'da Herkes Gözyaşlarına Boğuldu! Esra Erol'un programında bebekken anne babası öldü sanılarak akrabaları tarafından yetimhaneye bırakılan damat adayı Fatih Bey herkesi gözyaşlarına boğuldu.
Esra Erol'da Herkes Gözyaşlarına Boğuldu!
23:09
Esra Erol Programda Gözyaşlarına Boğuldu Yıllarca öz ailesini arayan Fatih Dinç, Esra Erol'un programında annesine kavuştu. Stüdyoda duygusal anlar yaşanırken Esra Erol da ağladı.
Esra Erol Programda Gözyaşlarına Boğuldu
09:01
Okan Bayülgen Programdaki Tartışmayı Durduramayınca Reklama Girdi Ünlü komedyenin 'Dada Dandinista' programına konuk olan Beyaz Futbol ekibi Esra Erol'un izdivaç programını eleştiride abartıya girince program reklama girmek zorunda kaldı.
Okan Bayülgen Programdaki Tartışmayı Durduramayınca Reklama Girdi
09:22
Beyaz'dan Candan Erçetin'e Dev Kadrolu Cevap Beyaz Show’da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosu devam ediyor.
Beyaz'dan Candan Erçetin'e Dev Kadrolu Cevap
11:23
Esra Erol'da Hırsızlık Şoku! Esra Erol'un izdivaç programında döktüğü gözyaşlarıyla ünlenen Ayça isimli gelin adayı stüdyoda telefonunun çalındığını iddia etti.
Esra Erol'da Hırsızlık Şoku!
08:58
Esra Erol'da Hırsızlık Şoku İzdivaç programına katılan gelin adayı stüdyoda telefonunun çalındığını söyleyince Esra Erol, "Yıllardır program yapıyorum ilk defa duydum ne diyeceğimi bilemiyorum" dedi.
Esra Erol'da Hırsızlık Şoku
17:18
Medya Devi Murdoch, Geri Adım Attı Paris saldırılarının ardından olaydan 'tüm Müslümanların sorumlu olduğunu' söyleyen Murdoch, geri adım atarak, 'Tüm Müslümanların sorumlu olduğunu demek istemedim' dedi.
Medya Devi Murdoch, Geri Adım Attı
17:48
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti (Video Haber) Esra Erol canlı yayında resti çekti. Fox TV'nin evlilik programı sunucusu Esra Erol, patronu Rupert Murdoch'ın açıklamalarını islamofobik bularak "Kendimce kınıyorum. Söylemezsem deliririm" dedi.
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti (Video Haber)
17:15
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti Fox TV'nin evlilik programı sunucusu Esra Erol, patronu Rupert Murdoch'ın açıklamalarını islamofobik bularak "Kendimce kınıyorum. Söylemezsem deliririm" dedi.
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti
14:24
Esra Erol'dan Patronuna 'İslamofobi' Eleştirisi Ünlü sunucu Fransa'daki dergi baskanının sorumlusu olarak müslümanları gösteren FOX Tv patronunu bu sözlerle eleştirdi.
Esra Erol'dan Patronuna 'İslamofobi' Eleştirisi
11:52
Esra Erol'da Yayına Damga Vuran Evlenme Teklifi Programda fenomen haline gelen Seba ve Hakan çiftinin romantik vtr'si ve ardından yayınlanan evlilik teklifi izleyenlere duygusal anlar yaşattı.
Esra Erol'da Yayına Damga Vuran Evlenme Teklifi
10:20
Hadise ile Beyaz'ın 4 Senedir Neden Küs Olduğu Ortaya Çıktı Beyaz'ın programına konuk olan şarkıcıya "İnşallah dünyaya açılırsınız çünkü Avrupa'dan gelen arkadaşlar sadece Türkiye'de para kazanıyor" sözleri Hadise'yi çok kızdırmış.
Hadise ile Beyaz'ın 4 Senedir Neden Küs Olduğu Ortaya Çıktı
09:54
Candan Erçetin'den Beyaz'a Bir Klip Daha Beyaz Show’da neredeyse geleneksel hale gelen Candan Erçetin ile Bayazıt Öztürk arasındaki klip düellosu devam ediyor.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Bir Klip Daha
09:27
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmasıyla Cevap Geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show'a katılan Candan Erçetin ile Beyaz arasında klip düellosu devam ediyor.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmasıyla Cevap
08:50
Candan Erçetin'den Beyaz'a Ağır Cevap Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosuna bir yenisi daha eklendi. Erçetin işi büyüttü; Demet Akbağ'lı, Saba Tümer'li klip çekti.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Ağır Cevap
12:23
Gelin Adayı Evlenemeyince İsyan Edip Ağladı Talibini gördükten sonra kararının olumsuz olduğunu açıklayan Ayça Hanım, bir anda isyan edip ağlamaya başlayarak hem izleyenleri hem Esra Erol'u güldürdü.
Gelin Adayı Evlenemeyince İsyan Edip Ağladı
11:24
Esra Erol'dan Gelin Adayına Fırça İzdivaç programında gelin adayının, damat adayına sorduğu soruları samimiyetsizce bulan Esra Erol yarışmacıyı fena fırçaladı.
Esra Erol'dan Gelin Adayına Fırça
12:55
Esra Erol'da Damat Adayı Gelin Adayını Kucağına Alıp Gitti Günlerdir ikna etmek için uğraştığı Hakan Beyden olumlu yanıt alan Seba Hanım, stüdyoyu kucakta terk etti.
Esra Erol'da Damat Adayı Gelin Adayını Kucağına Alıp Gitti
12:24
Gelin Adayını Kucağına Alıp... Esra Erol'un programında izleyenleri şaşkına çeviren olaylar yaşandı.
Gelin Adayını Kucağına Alıp...
12:09
Esra Erol'da Damat Adayı Gelin Adayını Kucağına Alıp Gitti Günlerdir ikna etmek için uğraştığı Hakan Beyden olumlu yanıt alan Seba Hanım, stüdyoyu kucakta terk etti.
Esra Erol'da Damat Adayı Gelin Adayını Kucağına Alıp Gitti
12:03
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak Program yaptığı kanalla anlaşması sonlandırılan Karlı ve Uğur Arslan'la 'Evleneceksen Gel' adlı evlilik programını sunmaya başlayacak Seda Sayan arasındaki kavga alevlendi.
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak
12:05
Esra Erol'un Stüdyosunda Yangın Çıktı Ünlü sunucunun program yaptığı stüdyoda küçük bir yangın çıktı ve olaya hemen müdahale edildi.
Esra Erol'un Stüdyosunda Yangın Çıktı
10:05
Esra Erol'un Stüdyosunda Yangın Çıktı Ünlü sunucunun program yaptığı stüdyoda küçük bir yangın çıktı ve olaya hemen müdahale edildi. Esra Erol, olayı sosyal medyadan duyurdu.
Esra Erol'un Stüdyosunda Yangın Çıktı
13:24
Esra Erol'dan Tuvalet Gafı Esra Erol'un sunduğu izdivaç programına Erol'un tuvalet gafı damga vurdu.
Esra Erol'dan Tuvalet Gafı
12:27
Esra Erol'dan Canlı Yayında 'Tuvalet' Gafı Fox TV'de yayınlanan izdivaç programının sevilen sunucusu Esra Erol, canlı yayında öyle bir gaf yaptı ki, kendisi bile gülmeden edemedi.
Esra Erol'dan Canlı Yayında 'Tuvalet' Gafı
23:42
Esra Erol'un Programına Damat Adayının Eski Sevgilileri Damga Vurdu Esra Erol'un programına katılan Serkan isimli damat adayı ile ilgili anlatılanlar programda şok etkisi yarattı.
Esra Erol'un Programına Damat Adayının Eski Sevgilileri Damga Vurdu
17:29
Gelin Adayından Şok Eden Sözler Esra Erol'un sunduğu programa katılan gelin adayı söylediği bu sözlerle olay yarattı.
Gelin Adayından Şok Eden Sözler
16:17
Lastikçi Hasan Taklayı Attı Gelin Adayını Kaptı Esra Erol'un programına dün bir gelin adayı için gelen Lastikçi Hasan lakaplı aday herkesi kendine hayran bıraktı. Aday, takla atarak gelin adayını kaptı.
Lastikçi Hasan Taklayı Attı Gelin Adayını Kaptı
15:48
Esra Erol'da Evlenmek İsteyen Adayı Eski Kocası Aradı, Ortalık Karıştı İzdivaç programında gelin adayının eski eşi canlı yayına bağlandı, anlattıkları karşısında stüdyo şaşkına döndü.
Esra Erol'da Evlenmek İsteyen Adayı Eski Kocası Aradı, Ortalık Karıştı
15:47
Eski Eşi Telefonla Bağlandı, Ortalık Karıştı! Esra Erol'la programında talibini arayan Funda Hanım'ın eski eşi canlı yayına telefonla bağlanınca ortalık fena karıştı.
Eski Eşi Telefonla Bağlandı, Ortalık Karıştı!
17:06
'Esra Erol'da Reddedilen Gelin Adayı Çileden Çıktı Hakan Bey'in kararının "Hayır" olması üzerine gelin adayı Seba Hanım gururuna yediremeyip stüdyoyu terk etti. Bu olayın üzerine Hakan Bey de talibinin peşinden gitti.
'Esra Erol'da Reddedilen Gelin Adayı Çileden Çıktı
17:22
Esra Erol'un Programında Şok! Esra Erol’da gelin adayı canlı yayında bayılınca yayını kestiler.
Esra Erol'un Programında Şok!
11:03
Esra Erol: Adama Lafı Yedirirler Böyle Esra Erol'un sunduğu evlilik programında damat adayının daha önceden söylediği sözlerle çelişmesi gözlerden kaçmazken, Esra Erol bu sözleriyle damat adayını adeta şok etti.
Esra Erol: Adama Lafı Yedirirler Böyle
10:14
Esra Erol'da Gelin Adayı Canlı Yayında Bayıldı Hakan beyin eski taliplerinden Bahar hanım, stüdyodaki diğer gelin adayları tarafından çapraz ateşe tutulunca daha fazla dayanamadı ve canlı yayında bayıldı.
Esra Erol'da Gelin Adayı Canlı Yayında Bayıldı
10:14
Esra Erol'da Gelin Adayı Bayıldı! Bahar Hanım, Mehveş Hanım ve Seba Hanım arasında Hakan Bey sebebiyle gerilimli anlar yaşanırken; Bahar Hanım bir anda kendinden geçti.
Esra Erol'da Gelin Adayı Bayıldı!
14:49
Gazeteci Kesim'in "Müsaadenizle" Adlı Şiir Kitabına Ödül Gazeteci, yazar ve şair Mehmet Kesim’in “Müsaadenizle” adlı şiir kitabı, Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından "2014 Yılı En’leri" ödülüne layık görüldü.
Gazeteci Kesim'in 'Müsaadenizle' Adlı Şiir Kitabına Ödül
08:59
Gelin Adayı Canlı Yayında "Benim Onurum Ne Olacak" Deyip Ağladı Esra Erol'da kendisinden 22 yaş büyük Birol Bey'le nişanlanmak üzere olan Şerife Hanım, adayının dini nikahlı eşi olduğunu, bu yüzden nişanlanmaktan vazgeçtiğini söyledi.
09:43
Gelin Adayından Esra Erol'u Şaşırtan İtiraf Evlilik programında gelin adayının, kendisine talip olan kişiye "Arkadaşıma da aynı bakışı attınız" sözleri, Esra Erol dahil herkesi şaşırttı.
Gelin Adayından Esra Erol'u Şaşırtan İtiraf
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:11:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESRA EROL HABERLERİ
[Hata Bildir]