SON DAKİKA ESKİL HABERLERİ

Son Dakika Eskil Haberleri

18:52
Vali Ataklı Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor Aksaray Valisi Şeref Ataklı muhtarlar ve vatandaşlarla görüşerek taleplerini dinlediği köy ziyaretlerine devam ediyor.
Vali Ataklı Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
18:25
Eşmekaya'da "Emekli ve Konuk Evi" Açıldı Aksaray’ın Eşmekaya kasabasında, “Emekli ve Konuk Evi” açıldı.
Eşmekaya'da 'Emekli ve Konuk Evi' Açıldı
19:39
Ortaköy'de İlçelerin Yatırım Programları Değerlendirildi Aksaray İl Özel İdaresi'nce ilçeler için hazırlanan 2015 yılı yatırım programı, Ortaköy İlçesinde düzenlenen toplantıda değerlendirildi.
15:34
Norveç Film Günleri İstanbul Modern'de İstanbul Modern Sinema'da Ödüllü Filmlerden Bir Seçki Gösteriliyor
Norveç Film Günleri İstanbul Modern'de
16:31
Aksaray'da 143 Kişiye 632 Adet Koç Dağıtılacak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının koyunculuğu geliştirmek, verimliliği ve üretimi arttırmak için verdiği damızlık koç ve teke alımına yüzde 80 hibe desteğinden ilk yararlanan il olan ve 632 koç alan Aksaray’da 143 kişi için koç kura çekimi yapıldı.
Aksaray'da 143 Kişiye 632 Adet Koç Dağıtılacak
12:33
Burhan Kuzu: Adalet Üzerindeki Beyaz Leke, Siyah Gibi Sırıtır Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, siyasilerin yaptığı hataların su götürebildiğini, ancak adalet alanında çıkacak sorunların diğerlerine nazaran toplumu daha fazla sarstığını söyledi.
19:03
Aksaray'da Yeni Girişimciler Belgelerini Aldı Girişimcilik ruhunu geliştirmek ve girişimciliği özendirmek amacıyla düzenlenen 72 saat süren uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan 30 kursiyere sertifikaları törenle verildi.
13:21
Eskil'de Öğrencilere Kitap Yardımı Marmara Üniversitesi Güneşin Çocuklarına Yardım Kulübü öğrencilerince Aksaray’ın Eskil ilçesinde bulunan öğrencilere kitap yardımı yapıldı.
Eskil'de Öğrencilere Kitap Yardımı
14:28
Eskil İlçesi Güzelleşiyor Aksaray’ın en büyük ilçesi olan Eskil, belediyenin yaptığı çalışmalarla güzelleşmeye ve gelişmeye devam ediyor.
Eskil İlçesi Güzelleşiyor
15:01
Typ Kapsamında Alınacak İşçiler Kura ile Belirlendi Aksaray’da okullarda Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında çalışacak geçici süreli personeller kura ile belirlendi.
Typ Kapsamında Alınacak İşçiler Kura ile Belirlendi
11:29
Silahla Şaka Ölüm Getirdi Aksaray Eskil ilçesine bağlı Böğet köyünde ikamet eden Ahmet Özkan'ın arkadaşıyla gittiği piknikte şakalaşırken ensesinden silahla vurulduğu iddia edildi.
Silahla Şaka Ölüm Getirdi
13:26
Aksaray Belediye Başkanı Yazgı'dan Alçay'a Ziyaret Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Eskil İlçe Belediye Başkanı Niyazi Alçay'ı makamında ziyaret etti.
Aksaray Belediye Başkanı Yazgı'dan Alçay'a Ziyaret
14:41
Gaziler Günü Aksaray'da tören düzenlendi.
15:56
Mezarlıklar Güllerle Donatıldı Eskil İlçe Kabristanlığı belediye ekipleri tarafından etrafları temizlenip güllerle donatıldı.
Mezarlıklar Güllerle Donatıldı
13:21
Eskil'de Kavun ve Karpuz Hasadı Çiftçileri Sevindirdi Eskil ilçesinde hasat edilmeye başlanan karpuz ve kavundan elde edilen mahsul, çiftçilerin yüzünü güldürdü.
Eskil'de Kavun ve Karpuz Hasadı Çiftçileri Sevindirdi
11:37
Tuz Gölünün Kıyısındaki Saklı Hazine: Ulu Camii Tuz Gölünün güneyinde yer alan Eskil ilçesindeki Ulu Camii, gözalıcı ahşap işçiliği ve süslemesiyle Beyşehir'deki dünyaca ünlü Eşrefoğlu Camiini anımsatıyor
Tuz Gölünün Kıyısındaki Saklı Hazine: Ulu Camii
18:25
Norveç Başbakanı Solberg: Herkese Açık Toplum İstiyoruz (Özel) Norveç Başbakanı Erna Solberg, herkese açık ancak siyasi tartışmaları da kaldıracak bir toplum istediklerini söyledi.
Norveç Başbakanı Solberg: Herkese Açık Toplum İstiyoruz (Özel)
12:52
Norveç Başbakanı Solberg: Breivik Norveç'in Irkçılıkla Mücadelesini Güçlendirdi Yeterince TARTIŞMADIK Utoya adasındaki katliamdan sağ kurtulan Sosyal Demokrat İşçi Partisi Gençlik Teşkilatı Başkanı Eskil Petersen de yaptığı konuşmada, kendilerini çok güvede hissettikleri gençlik kampında, uğradıkları saldırı sonucu 69 genci kaybettiklerini belirterek 'Bizler gençlik kampında kendimizi güvende hissettiğimiz bir anda terör saldırısına maruz kalarak ortak bir kaderi paylaştık. Bugün kaybettiğimiz 77 kişiyi anıyor, hayatta kalanlar ve ölenlerin yakınlarıyla aynı acıları
Norveç Başbakanı Solberg: Breivik Norveç'in Irkçılıkla Mücadelesini Güçlendirdi
12:52
Hava Sıcaklığı 1-3 Derece Azalabilir Konya, Karaman, Niğde ve Aksaray'da, hava sıcaklığı 1-3 derece azalabilir.
Hava Sıcaklığı 1-3 Derece Azalabilir
12:52
Başkan Hançerli, Muhtarlarla İftarda Buluştu Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Muhtarlar Derneği Başkanı Vedat Işık ve Mahalle Muhtarları ile ailelerinin hazır bulunduğu iftar yemeğinde bir araya geldi.
Başkan Hançerli, Muhtarlarla İftarda Buluştu
09:24
Ermenek Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı Karaman’ın Ermenek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Savaş İlkıdır görevine başladı.
Ermenek Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı
14:35
Bisiklet Tutkunları Aksaray'da Buluştu Aksaray Güzelyurt'ta düzenlenen 1. Aksaray Güzelyurt (Gelveri) Bisiklet Festivali başladıFestival, Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Güven Kemerkaya'nın işaretiyle başladı.
Bisiklet Tutkunları Aksaray'da Buluştu
14:29
Aksaray'da Bisiklet Festivali Aksaray’ın Güzelyurt İlçesi’nde düzenlene 1’inci Aksaray Güzelyurt Bisiklet Festivali başladı.
Aksaray'da Bisiklet Festivali
16:36
Turnuvada Ortaköy Şampiyon Oldu Aksaray’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği ve bu yıl ilki gerçekleştirilen ilçeler arası halı saha turnuvasında Ortaköy ilçesi şampiyon oldu.
Turnuvada Ortaköy Şampiyon Oldu
17:14
Vali Ataklı'nın Eşi Adile Ataklı'dan Eskil İlçesine Ziyaret Aksaray Valisi Şeref Ataklı'nın eşi Adile Ataklı, Eskil ilçesini ziyaret etti.
13:46
Aksaray Valisi Ataklı Şehit Ailesini Ziyaret Etti Aksaray Valisi Şeref Ataklı, 8 yıl önce Şırnak'ta şehit olan Muhammet Erkesikbaş'ın Eskil ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.
Aksaray Valisi Ataklı Şehit Ailesini Ziyaret Etti
10:56
Eskil'de Kanadı Kırık Şahin Bulundu Yaralı bulunan şahin, tedavisi için Aksaray Orman İşletme Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.
Eskil'de Kanadı Kırık Şahin Bulundu
14:39
Eskil'de Tırın Çarptığı Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı Aksaray'ın Eskil ilçesinde tırın çarptığı motosikletin sürücüsü ağır yaralandı.
Eskil'de Tırın Çarptığı Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı
13:37
Eskil'de Tırın Çarptığı Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı Aksaray'ın Eskil ilçesinde tırın çarptığı motosikletin sürücüsü ağır yaralandı.
Eskil'de Tırın Çarptığı Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı
08:00
6 Saat Hiç Durmayan Yağmur, Aksaray'ı Göle Çevirdi Aksaray'da etkili olan dolu ve yağmur yağışı sele neden oldu. Onlarca küçükbaş hayvan telef oldu. 5 ev sular altında kaldı, bazı ahırlar da çöktü.
6 Saat Hiç Durmayan Yağmur, Aksaray'ı Göle Çevirdi
21:41
Sağanakta 4 Hayvan Telef Oldu Eskil ilçesinde sağanak nedeniyle 4 küçükbaş hayvan telef oldu.
Sağanakta 4 Hayvan Telef Oldu
20:08
Aksaray'ı Sel Vurdu Aksaray’ın Eskil ilçesine bağlı Karakol Yaylası’nda etkili olan dolu ve yağmur sele neden oldu.
Aksaray'ı Sel Vurdu
13:40
Aksaray Valisi Ataklı'dan Eskil'e Ziyaret Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Eskil ilçesinde bir dizi incelemede bulundu.
Aksaray Valisi Ataklı'dan Eskil'e Ziyaret
17:06
En Güzel Hutbeyi Okumak İçin Yarıştılar Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce organize edilen İmam-Hatip Lisesi öğrencileri arası Hutbe Okuma yarışmasının ikincisi Aksaray Anadolu İmam-Hatip Lisesinin organizesinde Ulu Camii’nde yapıldı.
En Güzel Hutbeyi Okumak İçin Yarıştılar
11:57
Eskil'de Yem Fabrikası Açıldı Aksaray'ın Eskil ilçesinde yem fabrikası açıldı.
Eskil'de Yem Fabrikası Açıldı
16:31
Çatalzeytin'de, Milli Eğitim Şube Müdürü Altan Göreve Başladı Kastamonu'ya bağlı Çatalzeytin ilçesinde, 5 yıldır vekaleten yürütülen Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'ne Bilal Altan atandı.
Çatalzeytin'de, Milli Eğitim Şube Müdürü Altan Göreve Başladı
21:57
İsrail Cumhurbaşkanı Peres Norveç'te İnsan hakları örgütleri ile bazı sol partiler, Şimon Peres'in Norveç ziyaretini protesto etti.
İsrail Cumhurbaşkanı Peres Norveç'te
17:46
Eskil'de Tübitak Bilim Fuarı Açıldı Eskil İlçesinde 32 projenin yer aldığı Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Bilim Fuarı düzenlenen törenle açıldı.
11:18
Kayan'dan Eskil'e Ziyaret Aksaray Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan, Eskil lçesinde bulunan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nde incelemelerde bulundu.
Kayan'dan Eskil'e Ziyaret
13:28
Eskilli Öğrenciler "Gençlik Projesi" Kapsamında Mersin'i Gezdi Eskil ilçesinde öğrenim gören kız öğrenciler, Gençlik ve Spor Bakanlığınca desteklenen "Gençlik Projesi" kapsamında düzenlenen Mersin gezisine katıldı.
11:38
Eskil'de Öğrencilere Tablet Dağıtıldı Aksaray'ın Eskil ilçesinde Fatih Projesi kapsamında, 9. sınıf öğrencilerine tablet bilgisayar dağıtıldı.
Eskil'de Öğrencilere Tablet Dağıtıldı
11:18
33. İstanbul Film Festivali Sona Erdi İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından onuncu kez AKBANK desteğiyle düzenlenen İstanbul Film Festivali'nin 33'üncüsü, 20 Nisan Pazar günü sona erdi.
33. İstanbul Film Festivali Sona Erdi
15:23
33. İstanbul Film Festivali'ni 135 Bin Sinemasever İzledi İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından onuncu kez Akbank desteğiyle düzenlenen 33.İstanbul Film Festivali'ni toplam 135 bin sinemasever izledi.
13:45
Aksaray Halk Sağlığı'na 6 Yeni Araç Sağlık Bakanlığı tarafından Aksaray Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne 1’i minibüs olmak üzere 6 yeni araç tahsisi yapıldı.
Aksaray Halk Sağlığı'na 6 Yeni Araç
13:23
Körlük Orijinal Fragman Eskil Vogt’un ilk uzun metrajlı filmi Körlük, görme duyusunu kaybedince eve kapanan bir kadın yazarın aklını da kaybetmemek için gerçekliğe sıkı sıkı sarılma mücadelesini işleyen, gerilimli olduğu kadar mizah unsurlarını da kullanan bir dram.
Körlük Orijinal Fragman
10:21
33. İstanbul Film Festivali Sona Eriyor Altın Laleler ve Festival Ödülleri sahiplerini buldu.
33. İstanbul Film Festivali Sona Eriyor
12:35
33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni Haber İstanbul DHA İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 33. İstanbul Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.
33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni
11:49
33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni Haber İstanbul DHA İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 33. İstanbul Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.
33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni
02:01
33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 33. İstanbul Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.
23:42
33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni Uluslararası Yarışma Altın Lale Ödülü'ne, Eskil Vogt’un yönettiği "Körlük" layık görüldü Ulusal Yarışma'da en iyi film dalında Altın Lale Ödülü'nü, Tayfun Pirselimoğlu'nun yönettiği "Ben O Değilim" filmi kazandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:10:19. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESKİL HABERLERİ
[Hata Bildir]