SON DAKİKA DALAMAN HABERLERİ

Son Dakika Dalaman Haberleri

19:15
Muğla Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı Yağmurun neden olduğu taşkınların yaraları sarılmaya başlandı MUĞLA'da, sağanak yağmurun dere ve çayları taşırması nedeniyle tarlaların göle, yolların dereye döndüğü Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde hasar tespit çalışması için suların çekilmesi bekleniyor.
Muğla Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı
18:00
Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı Muğla'da, sağanak yağmurun dere ve çayları taşırması nedeniyle tarlaların göle, yolların dereye döndüğü Köyceğiz, Dalaman ve Ortaca ilçelerinde hasar tespit çalışması için suların çekilmesi bekleniyor.
Yağmurun Neden Olduğu Taşkınların Yaraları Sarılmaya Başlandı
17:39
Büyükşehir Belediyesinden "Öğretmen Çalıştayı" Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde hizmet veren eğitim merkezlerindeki eğitimcilere yönelik düzenlenen "Öğretmen Çalıştayı" başladı.
12:35
Muğla'da Tarım Alanları Sular Altında Kaldı Muğla'da yağış nedeniyle Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde bazı narenciye bahçeleri ve tarım arazileri sular altında kaldı, yollarda su birikintileri oluştu.
Muğla'da Tarım Alanları Sular Altında Kaldı
11:46
Muğla'da Etkili Yağış Muğla'nın Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinde etkili olan yağış nedeniyle bazı narenciye bahçeleri ve tarım arazilerini su bastı.
Muğla'da Etkili Yağış
09:59
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti Ortaca Sağanak yağış hayatı felç etti MUĞLA'da sağanak yağış nedeniyle Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman İlçelerinde bazı çay ve dereler taşarken, vatandaşlar da şehir merkezlerinde zor anlar yaşadı.
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti
01:59
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti Muğla'da sağanak yağış nedeniyle Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman İlçelerinde bazı çay ve dereler taşarken, vatandaşlar da şehir merkezlerinde zor anlar yaşadı.
Ortaca Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti
00:41
Muğla'da Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti Muğla'da sağanak yağış nedeniyle Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman ilçelerinde bazı çay ve dereler taşarken, vatandaşlar da şehir merkezlerinde zor anlar yaşadı.
Muğla'da Sağanak Yağış Hayatı Felç Etti
00:23
Vali Çiçek: "Turizm Koruyarak da Yapılabilir" Muğla’nın turizmde gelişim gösteren ilçeleri Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz’in turizm açısından önemli değerlere sahip olduğunu belirten Muğla Valisi Amir Çiçek, deniz ve kumun yanında doğal güzelliklerin de turizmin gelişimine büyük katkı sağladığını açıkladı.
Vali Çiçek: 'Turizm Koruyarak da Yapılabilir'
13:17
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi, Basın İlan Kurumu(BİK) Genel Kurul Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kavaklı, Türkiye'de insanların gazete okuma süresinin 24 dakikayı geçmediğini açıkladı.
Türkiye'de İnsanlar, Gazete Okumaya Sadece 24 Dakika Ayırıyor
11:47
İztuzu Plajı'nda Caretta Caretta'ların Üreme Alanları Koruma Altında Muğla Valisi Çiçek, " İztusu sahilinde deniz kaplumbağalarının yaşayacağı ve üreyecekleri alanlar tamamen koruma altına alınmış durumda.
İztuzu Plajı'nda Caretta Caretta'ların Üreme Alanları Koruma Altında
22:34
Cezaevi İnşaatında Çalışan İş Makinesi Yandı Muğla'nın Dalaman İlçesi Dalaman Açık Ceza ve İnfaz Kurumu içerisinde bulunan inşaat şantiyesinde çıkan yangında bir iş makinesi tamamen yandı.
Cezaevi İnşaatında Çalışan İş Makinesi Yandı
12:33
Muğla'da Dört Mevsim Patates Yetiştirilecek Muğla'da son yıllarda patates üretiminin çiftçinin yüzünü güldürmesi sonucu kentte yıl boyunca bu ürünün yetiştirilmesi için çalışma yürütülüyor.
Muğla'da Dört Mevsim Patates Yetiştirilecek
11:05
Muğla'da Her Mevsim Patates Yetiştirilecek Muğla'da son yıllarda patates üretiminin çiftçinin yüzünü güldürmesi sonucu kentte yıl boyunca bu ürünün yetiştirilmesi için çalışma yürütülüyor.
11:19
İHH'de Eğitimler Başladı Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Malatya İHH arasında imzalanan İş birliği protokolü çerçevesinde eğitimler başladı.
İHH'de Eğitimler Başladı
09:25
Caretta'lar İçin Geliyorlar Caretta Caratte Deniz kaplumbağalarının önemli üreme alanlarının bulunduğu Muğla’da, Uluslar arası 35’inci Deniz Kaplumbağaları sempozyumu yapılacak.
Caretta'lar İçin Geliyorlar
19:11
Muğla'da Hırsızlığa 2 Tutuklama Muğla ve ilçelerinde, GSM operatörlerine ait baz istasyonlarındaki akü ve kabloları çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Muğla'da Hırsızlığa 2 Tutuklama
16:31
Önce Taktılar Sonra Çaldılar Muğla’nın Ula, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ilçelerinden 76, Edirne’ ve Tekirdağ’ın Çorlu ilçelerinden baz istasyonlarındaki piyasa değeri Bin lira olan 96 adet aküyü çalan iki şüpheli Akyaka Jandarma ekiplerinin operasyonu ile yakalandı.
Önce Taktılar Sonra Çaldılar
16:30
Muğla'da Baz İstasyonlarını Soyan Hırsızlar Tutuklandı Muğla ve ilçelerinde, GSM operatörlerine ait baz istasyonlarındaki akü ve kabloları çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.
Muğla'da Baz İstasyonlarını Soyan Hırsızlar Tutuklandı
16:25
Yüzlerce Bilim Adamı Muğla Dalaman Bir Araya Geliyor Caretta Carettalar için 80 ülkeden yüzlerce bilim adamı Muğla Dalaman'a geliyor.
16:08
Baz İstasyonu Fareleri Tutuklandı Muğla, Edirne ve Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinden 96 adet akü ile 65 bin TL değerinde 1 ton bakır kablo çalan iki şahıs tutuklandı.
Baz İstasyonu Fareleri Tutuklandı
10:35
Muğla'da Çaya Düşen Kişi Boğuldu Balık tutmak için attığı ağlara takılarak çaya düşen kişi, yaşamını yitirdi.
Muğla'da Çaya Düşen Kişi Boğuldu
03:36
Ortaca Balık Tutarken Ağa Takılıp Boğuldu Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, balık tuttuğu sırada ayağı ağa takılarak tekneden suya düşen 50 yaşındaki Ali Koçak boğularak hayatını kaybetti.
Ortaca Balık Tutarken Ağa Takılıp Boğuldu
02:09
Balık Tutarken Ağa Takılıp Boğuldu Muğla'nın Ortaca ilçesinde, balık tuttuğu sırada ayağı ağa takılarak tekneden suya düşen 50 yaşındaki Ali Koçak boğularak hayatını kaybetti.
Balık Tutarken Ağa Takılıp Boğuldu
16:40
Muğla'da 2 Milyon Süs Bitkisi Üretildi Muğla Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde başlatılan, alım garantili Süs Bitkisi projesi kapsamında yaklaşık 2 milyon süs bitkisi üretildi.
Muğla'da 2 Milyon Süs Bitkisi Üretildi
18:07
AK Parti Muğla 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Milli iradeye meydan okuyanlar bilsinler ki hiçbir yer AK Parti için başkasının kalesi, başkasının önemli bir güç merkezi değildir.
17:58
Davutoğlu: "Öyle Birileri 'Şurası Bizim Kalemizdir' Diyemez" AK Parti Muğla 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)-"Milli iradeye meydan okuyanlar bilsinler ki hiçbir yer AK Parti için başkasının kalesi, başkasının önemli bir güç merkezi değildir.
Davutoğlu: 'Öyle Birileri 'Şurası Bizim Kalemizdir' Diyemez'
13:14
Dalaman'da Kazada Ölen Motosikletli Toprağa Verildi Muğla'nın Dalaman ilçesinde motosikletiyle otomobile çarparak hayatını kaybeden 19 yaşındaki Hilmi Tunahan Demir, gözyaşları arasında toprağa verildi.
Dalaman'da Kazada Ölen Motosikletli Toprağa Verildi
11:35
Muğla'da Otomobil Motosiklete Çarptı: 1 Ölü Dalaman'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
Muğla'da Otomobil Motosiklete Çarptı: 1 Ölü
09:14
Dalaman'da Otomobille Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü Dalaman'da otomobille çarpışan kasksız motosiklet sürücüsü 19 yaşındaki Hilmi Tunahan Demir öldü.
Dalaman'da Otomobille Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü
09:10
Tüfekle İntihar Etmek İsteyen Marangoz Kalp Krizinden Öldü Dalaman'da bunalıma giren marangoz Saffet Aydın, tüfekle intihar etmek isterken geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.
Tüfekle İntihar Etmek İsteyen Marangoz Kalp Krizinden Öldü
11:46
Seraları Sel ve Fırtına, Nareciyeyi Don Vurdu Muğla ve ilçelerinde etkili olan soğuk hava ve don, tarımsal üretimi olumsuz etkiledi.
Seraları Sel ve Fırtına, Nareciyeyi Don Vurdu
15:35
Sevdam Alabora" Dizisinin Çekimleri Muğla'da Başladı Ekranların sevilen dizisi “Sevdam Alabora"nın çekimleri Muğla’da başladı.
Sevdam Alabora' Dizisinin Çekimleri Muğla'da Başladı
18:43
Ortaca, Köyceğiz ve Dalamanlı Çiftçinin Borçları Ertelensin Çağrısı Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü; Muğla'nın Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman ilçelerindeki narenciye ve sera üreticilerinin yılın son gününde itibaren yeni yılda çeşitli doğal afetler nedeniyle zor durumda kaldığını, bu durumun rekolteyle birlikte ihracatı etkileyeceğini belirterek çiftçinin borçlarının ertelenmesini istedi.
Ortaca, Köyceğiz ve Dalamanlı Çiftçinin Borçları Ertelensin Çağrısı
14:09
Muğla'da Yağışlar Günlük Hayatı Olumsuz Etkiledi Muğla'da iki gündür etkili olan kar ve yağmur, günlük hayatı olumsuz etkiliyor.
13:48
Ortaca Ziraat Odası: Doğal Afet Nedeniyle Çiftçinin Borcu Ertelensin Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü doğal afetler nedeniyle zor durumda kalan narenciye ve sera üreticilerinin borçlarının ertelenmesini istedi.
Ortaca Ziraat Odası: Doğal Afet Nedeniyle Çiftçinin Borcu Ertelensin
10:57
Köyceğiz? de Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde sağanakla birlikte dağ eteklerinden inen sularla kabaran dere taştı.
Köyceğiz? de Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü
16:13
Muğla'da Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde sağanakla birlikte dağ eteklerinden inen sularla kabaran dere taştı.
Muğla'da Taşan Dere Sularına Kapılıp Öldü
11:51
Bodrumlu Şoförler Muğla Büyükşehir'e Tepkili Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’nın, ilçedeki şehiriçi hatların düzenlemesinde muhatap alınmamalarına tepkisi gösterdi.
Bodrumlu Şoförler Muğla Büyükşehir'e Tepkili
11:17
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı 2014 yılında ülke genelindeki havaalanlarında 23 saniyede bir uçak trafiği yaşandı.
Geçen Yıl 23 Saniyede Bir Uçak Seferi Yapıldı
10:48
Muğla, Tarihinin Turist Rekorunu Kırdı Marmaris, Bodrum ve Fethiye gibi dünyaca ünlü tatil beldeleri ile Türkiye’nin önemli turizm ili Muğla’ya 2014 yılında gelen turist sayısı ile Muğla tarihinin turist rekoru kırıldı.
Muğla, Tarihinin Turist Rekorunu Kırdı
16:39
Şiddetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Antalya ve Muğla'da şiddetli yağış ve fırtına bekleniyor.
16:41
Yağışlı Hava Pamukta Rekolteyi Düşürdü Ortaca TARİŞ Başkanı Metin: ''Normalde dönümde yaklaşık 400 kilogram rekolte beklerken, olumsuz hava koşulları nedeniyle rekolte 200 kilograma kadar düştü"
16:28
Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman'da Zirai Don (2) Öğlen GÜNEŞİNE RAĞMEN TAMAMEN ÇÖZÜLMEDİ Muğla'nın Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle yaşanan don, gündüz havanın ısınmaya başlamasına rağmen tamamen çözülmedi.
Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman'da Zirai Don (2)
13:46
Batmak Üzere Olan Teknedeki 3 Kişiyi Sahil Güvenlik Kurtardı Muğla'nın Dalaman İlçesi'nde, su alarak batma tehlikesi geçiren 13 metrelik teknedeki 3 kişi, Sahil Güvenlik Marmaris Grup Komutanlığı ekipleri tarafından kurtarıldı.
Batmak Üzere Olan Teknedeki 3 Kişiyi Sahil Güvenlik Kurtardı
12:39
Batmak Üzere Olan Teknedeki 3 Kişiyi, Sahil Güvenlik Ekipleri Kurtardı Dalaman'da su alan ve batmak üzere olan 13 metrelik gezinti teknesinde bulunan 3 Türk, Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.
11:40
Muğla Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman' da Zirai Don Muğla'nın Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz ilçelerinde hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle zirai don olayı yaşandı.
Muğla Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman' da Zirai Don
16:12
Kar Yağışı Soğuk Sera ve Tarlaları Vurdu Kayıp Büyük Türkiye'nin batı bölgelerini etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk hava tarla ürünlerine zarar verdi. Bir çok ilçede seralar çöktü, tarla ve bağlar sular altında kaldı.
Kar Yağışı Soğuk Sera ve Tarlaları Vurdu Kayıp Büyük
15:41
Muğla'da Kar Sevinci Muğla'da kar sevinci- Muğla'nın Göktepe ve Yılanlı mevkilerinde dün başlayan kar yağışı vatandaşları sevindirdi- Karabağlar yaylasında su altında kalan ve yeni oluşmuş göl görüntüsüne neden olan tarım alanlarını ilginç bulan vatandaşlar da fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdi Hava sıcaklığının sıfırın altında 4 dereceye kadar düştüğü Muğla'nın Göktepe ve Yılanlı mevkilerinde kar yağışının ardından vatandaşlar bölgede yoğunluk oluşturdu.
Muğla'da Kar Sevinci
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:18:59. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DALAMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]