SON DAKİKA ALİ TÜREN ÖZTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Ali Türen Öztürk Haberleri


ALİ TÜREN ÖZTÜRK

ADAY -CHP -TRABZON -AKÇAABAT

Trabzon Akçaabat nüfusuna kayıtlı. Mühendis. İnşaat ve müteahhitlik işleri ile uğraştı. Akçaabat ilçesinin Akçakale beldesinde 3 dönem CHP'den belediye başkanlığı yaptı. ... Devamı

17:39
Canalioğlu Önce Oy İstedi Sonra Kolbastı Oynadı CHP Trabzon Milletvekili ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı M. Volkan Canalioğlu, Akçaabat’ın Söğütlü beldesi ile Salacık mevkiinde CHP seçim bürolarının açılışlarına katıldı.
Canalioğlu Önce Oy İstedi Sonra Kolbastı Oynadı
10:58
Yerel Seçimlere Doğru CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Canalioğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
17:10
Yerel Seçimlere Doğru CHP'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Canalioğlu: "Akçaabat ilçemizde Ali Türen Öztürk arkadaşımızla önemli projelere imza atacağız"
Yerel Seçimlere Doğru
17:27
Yerel Seçimlere Doğru CHP Akçaabat Belediye Başkan adayı Ali Türen Öztürk için tanıtım toplantısı düzenlendi.
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
18:35
CHP'li Canalioğlu: Basın Mensuplarının Özlük Haklarını Güvence Altına Alacağız CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon milletvekili adayı Volkan Canalioğlu, partisinin iktidara geldiğinde basın mensuplarının özlük haklarını güvence altına alınacaklarını söyledi.
CHP'li Canalioğlu: Basın Mensuplarının Özlük Haklarını Güvence Altına Alacağız
10:36
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Trabzon Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
10:30
Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli Kesin Aday Listeleri Kesin aday listelerine göre, Tekirdağ'ın milletvekili adayları şöyle.
21:09
CHP'nin 29 İldeki Ön Seçim Çalışması CHP, 12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine yönelik yaptığı ön seçimde, partinin Trabzon ve Artvin'deki 5 milletvekili adayı belli oldu.
CHP'nin 29 İldeki Ön Seçim Çalışması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:09:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ TÜREN ÖZTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]