09:5800
SON DAKİKA AFGANİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Afganistan Haberleri

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "Suriye politikasında bütünleşik bir stratejiniz yoksa nasıl bir kara harekatı yapacaksınız? Bir ülkeye girip kara harekatı yapmak öyle çok kolay bir şey değil. Hele Ortadoğu'nun labirentlerinde yolunuzu kaybedersiniz" "(İmralı'da sekreterya oluşturulması) Tabii bu da işin detay kısmı. Mühim olan temel. (Bugün 01:16)

   

  Çok Gizli Uçak, Geri Döndü!

  ABD'nin çok gizli uzay uçağı X-37B'nin, iki yılın ardından Dünya'ya dönüşü, o kadar da gizli olmadı! (Dün 21:22)

   

  Erdoğan Letonya Üniversitesi'nde Konuştu

  Erdoğan Letonya Üniversitesi'nde Konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Letonya Üniversitesi’nde yaptığı konuşmada, “PKK ülkemde 40 binden fazla insanı öldürürken neredeydiniz? (Dün 18:58)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Letonya'da

  Erdoğan, Letonya Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde konuştu: (3) "Eğer insanı, vicdani, adil ve demokratik bir tavır sergilenirse Afganistan'ın, Irak'ın, Suriye'nin, Filistin'in, Mısır'ın, Ukrayna ve Yemen'in sorunları anında çözüme kavuşur" "Batı ne kadar Doğu'nun dramını ekranlardan izliyorsa Batı ne kadar bu durumlara seyirci kalıyorsa inanın Doğu da o kadar Batı'nın tepkisizliğini izliyor. (Dün 18:37)

   

  Afganistan'da Çatışma

  Afganistan'da Çatışma

  13 Taliban militanı öldürüldü. (Dün 16:10)

   

  ABD'li General Allen'dan Işid Açıklaması

  "IŞİD'i sadece fiziksel olarak mağlup etmek yeterli değil. IŞİD'in temsil ettiği fikri ve aşırıcılığı da bozguna uğratmalıyız" "İngiltere ile IŞİD'le başetme konusunda strateji ortaya çıktıkça yakın istişare içindeyiz. (Dün 15:47)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 09:58:45. #1.11#