04:4000
SON DAKİKA AFGANİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Afganistan Haberleri

  Bülent Arınç Konya'da

  Bülent Arınç Konya'da

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde başarıya ulaşılması halinde Türkiye’nin kronik bir sorunundan kurtulacağını belirterek, "Türkiye terörün acılarını saracak. (Dün 18:56)

   

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde başarıya ulaşılması halinde Türkiye’nin kronik bir sorunundan kurtulacağını belirterek, 'Türkiye terörün acılarını saracak. (Dün 18:49)

   

  Kırıkhan'da Uyuşturucu Operasyonu

  Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde, eroin, esrar ve metamfetamin sentetik uyuşturucu madde sattıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı. (Dün 18:24)

   

  Van'da Kaybolan Afgan Kız

  Van Emniyet Müdürlüğü'nce yürütülen çalışma sonucu, Merziye Hüseyni'nin, Ankara Gazi Yetiştirme Yurdu'nda bir süre barındığı ardından buradan kaçtığı belirlendi. (Dün 14:19)

   

  Kayıp Afgan Kız Ankara'da Bulundu

  Kayıp Afgan Kız Ankara'da Bulundu

  Van'da 2 ay önce kaybolan Afganistan uyruklu 10 yaşındaki kız çocuğu Merziye Hüseyni'nin Ankara'da bulunarak Ankara Gazi Yetiştirme Yurdu'na yerleştirildiği belirtildi. (Dün 12:34)

   

  Mehmetçik Her An Afrika'ya Gidebilir

  Mehmetçik Her An Afrika'ya Gidebilir

  TBMM Genel Kurulu'nda dün bir hükümet tezkeresi oylandı ve kabul edildi. Tezkere ile Mehmetçiğin Orta Afrika Cumhuriyeti ve Mali'ye gitmesinin önü açıldı. (Dün 12:18)

   

  Zeytin Para Basıyor

  Zeytin Para Basıyor

  AB pazarında yüksek gümrük vergisi sorununu aşamayan zeytinyağı ihracatçısı, yöneldiği uzak ülkelerin pazarında başarıyı yakaladı. (Dün 12:02)

   

  Zeytinyağı İhracatçısı Uzak Pazarları Sevdi

  Zeytinyağı İhracatçısı Uzak Pazarları Sevdi

  AB pazarında yüksek gümrük vergisi sorununu aşamayan zeytinyağı ihracatçısı, yöneldiği uzak ülkelerin pazarında başarı yakaladı. (Dün 11:15)

   

  Orta Afrika ve Mali Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi

  Başbakan Yardımcısı Arınç: "Türkiye, BM şemsiyesi altında Lübnan'da, Afganistan'da, Mali'de, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde, Liberya'da, Güney Sudan'da, Fildişi Sahillerinde ve Darfur'da, NATO kapsamında Kosova'da, Afganistan'da ve Akdeniz'de, AB şemsiyesi altında ise Bosna Hersek'te ve Kosova'da yürütülen. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  THY Mezar-ı Şerif'e Uçuşunun Birinci Yılını Kutladı

  Türk Hava Yollarının (THY) Afganistan'ın kuzeyindeki Mezar ı Şerif kentine uçuşlarının başlamasının birinci yıl dönümü törenle kutlandı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Orta Afrika ve Mali Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Loğolu: "Dünyadaki olaylara din ve mezhep temelinde yaklaşmayı bırakın" MHP'li Erdem: "Kimin peşine takılarak asker gönderdiğimiz ve kime hizmet ettiğimizi iyi bilmeliyiz" HDP'li Kaplan: "Oraya TSK gidecekse kendi çocuklarınızı gönderin" (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kaçaklar Rotasını Bulgaristan'a Çevirdi

  Yunanistan'ın sınırına tel çit çekmesi ve sınırdaki devriyeler nedeniyle kaçaklar Avrupa'ya, Bulgaristan üzerinden ulaşmaya çalışıyor. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkmen Gazının Güney Asya'ya Yolculuğu Başlıyor

  Türkmen Gazının Güney Asya'ya Yolculuğu Başlıyor

  Türkmenistan doğalgazının Afganistan üzerinden Pakistan ve Hindistan'a ulaşmasını sağlayacak TAPİ doğalgaz boru hattı projesi, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta ele alındı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  'Lütfen Eşimi Kurtarın'

  'Lütfen Eşimi Kurtarın'

  Afganistan'dan Türkiye'ye tedavi olmak için gelen Afgan eşin feryadı yürekleri dağladı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Afganlı Kadının Feryadı: 'Lütfen Eşimi Kurtarın'

  Afganlı Kadının Feryadı: "Lütfen Eşimi Kurtarın"

  Afganistan’dan Türkiye’ye tedavi olmak için gelen Afganlı eşin feryadı yürekleri dağladı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Afganistan'da Misafirhaneye Saldırı: 4 Ölü, 1 Yaralı

  Afganistan'da Misafirhaneye Saldırı: 4 Ölü, 1 Yaralı

  Afganistan'ın başkenti Kabil'de yabancıların kaldığı bir misafirhaneye düzenlenen saldırıda 4 saldırgan öldürüldü, bir kişi de yaralandı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 04:40:32. #1.12#