03:2100
SON DAKİKA ZEYTİNBURNU HABERLERİ

Son Dakika Zeytinburnu Haberleri

  Kılıçdaroğlu Eyüp'te Konuştu

  Kılıçdaroğlu Eyüp'te Konuştu

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vermek için seçim gezilerini sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, küçük bir İstanbul turu atarak, Zeytinburnu, Fatih, Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde otobüsten vatandaşları selamladı. (Dün 19:08)

   

  Kılıçdaroğlu: 'Ekmel Bey ile Oy Beklentisi Konusunda Aynı Görüşteyiz'

  Kılıçdaroğlu: "Ekmel Bey ile Oy Beklentisi Konusunda Aynı Görüşteyiz"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, “Yüzde 60 oranında oy bekliyoruz” diyen Ekmeleddin İhsanoğlu ile aynı görüşte olduklarını söyledi. (Dün 18:13)

   

  Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu İçin İstanbul'u Turladı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’un bazı ilçelerini seçim otobüsüyle gezerek Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için oy istedi. (Dün 17:28)

   

  Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul Turu...

  Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul Turu...

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vermek için seçim gezilerini sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün küçük bir İstanbul turu attı. (Dün 17:11)

   

  Kamera Ünsal Çakin İstanbul Dha

  Kamera Ünsal Çakin İstanbul Dha

  Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve partisinin İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı tarafından Atatürk Havalimanı'nda karşılanan CHP lideri, seçim otobüsüne binerek turuna başladı. (Dün 16:43)

   

  Kılıçdaroğlu'ndan İhsanoğlu'na Destek Turu

  Kılıçdaroğlu'ndan İhsanoğlu'na Destek Turu

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partilerinin de adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vermek için İstanbul'da vatandaşları selamladı. (Dün 16:41)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 03:21:57. #1.11#