SON DAKİKA ZEYTİNBURNU HABERLERİ

Son Dakika Zeytinburnu Haberleri

22:35
İett Otobüsüne Molotofkokteylli Saldırı Küçükçekmece'de lise öğrencisi Serap Eser'in hayatını kaybettiği İETT otobüsüne molotofkokteylli saldırı davasında verilen iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onanan Salman Akpınar ile Hamit Aksan'ın avukatı, müvekkilleri hakkında yeniden yargılanma ve tahliye talebinde bulundu.
14:16
Tim Başkanı Büyükekşi Açıklaması "Avrupa'dan bir çok firma şu anda Türk firmalarını arayıp, 'Biz Rusya'ya mal satamıyoruz, sizin üzerinden satabilir miyiz?
12:12
Selam Tevhid Şüphelisinin Ajandasında Özbek Hoca'nın Adı Yazıyordu' Sahur operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski terörle mücadele polisleri, Sultanahmet saldırısı ve Özbek Hoca cinayeti hakkında çarpıcı mesajlar verdi.
12:06
Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı Başakşehir’de birlikte taksiye bindiği arkadaşını silahla öldüren zanlı, araçtaki cesedi taksiciye taşıtıp, Atatürk Olimpiyat Stadı’nın yakınına attı.
Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı
11:49
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı Olimpiyat Stadyumu önünde bir taksi içinde meydana gelen cinayet olayının şüphelisi Serkan G.(41) polis tarafından yakalandı.
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı
11:43
Elektrik Teknisyeni, Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı Başakşehir'de taksiye bindiği arkadaşını silahla öldüren S.G., araçtaki cesedi taksiciye taşıttı. Kaçan zanlı, taksi sürücüsünün ihbarıyla evinde yakalandı.
Elektrik Teknisyeni, Arkadaşını Öldürüp, Cesedini Taksiciye Taşıttı
11:29
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı Olimpiyat Stadyumu önünde bir taksi içinde meydana gelen cinayet olayının şüphelisi Serkan G.(41) polis tarafından yakalandı.
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı
17:02
Büyükelçiliklerdeki Şüpheli Paket Paniği Norveç, Hırvatistan ve Meksika Büyükelçilikleri’nin bulunduğu binada şüpheli zarf paniği yaşandı.
Büyükelçiliklerdeki Şüpheli Paket Paniği
16:42
Büyükelçiliklerdeki Şüpheli Paket Paniği Norveç, Hırvatistan ve Meksika Büyükelçilikleri’nin bulunduğu binada şüpheli zarf paniği yaşandı.
Büyükelçiliklerdeki Şüpheli Paket Paniği
16:40
Özbek Din Adamının Öldürülmesi Abdullah Buhari'nin Zeytinburnu'nda uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmesine ilişkin tutuklunan şüphelilerden Eldar A: ''Olayda kullanılan silah şüpheli Sobir S'de gördüğüm silahtır.
16:07
Büyükelçiliklerdeki Şüpheli Paket Paniği Norveç, Hırvatistan ve Meksika Büyükelçilikleri'nin bulunduğu binada şüpheli toz olma ihtimaline karşı UMKE ve AFAD ekipleri olay yerine sevk edildi.
13:45
Özbek Hoca Cinayeti: Talimat, Mişa'dan Gelmiş Özbek Hoca olarak bilinen Abdullah Buhari'nin öldürülmesine yardım ettiği için tutuklanan Eldar A.'nın sorgusunda talimatı Mişa isimli şahıstan aldıklarını söyledi.
Özbek Hoca Cinayeti: Talimat, Mişa'dan Gelmiş
17:24
Otobüste Dehşet Anları Böyle Görüntülendi Zeytinburnu'nda bir halk otobüsünde yaşananlar otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.
Otobüste Dehşet Anları Böyle Görüntülendi
17:19
Yeğeni Oynadı Bakan İslam İzledi * Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Belediyesi'nin buz pisti açılışına katıldı.
Yeğeni Oynadı Bakan İslam İzledi
17:18
Yeğeni Buz Hokeyi Oynadı Bakan İslam İzledi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Belediyesi tarafından yapılan buz pistinin açılışını gerçekleştirdi.
Yeğeni Buz Hokeyi Oynadı Bakan İslam İzledi
17:13
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Açıklaması "Bütün çalışmamız, çabalamamız çocuklarımız için.
17:05
Bakan Ayşenur İslam, Akdem'i Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi’ni (AKDEM) ziyaret etti.
Bakan Ayşenur İslam, Akdem'i Ziyaret Etti
17:03
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı! Zeytinburnu'nda bir halk otobüsünde taksi şoförlüğü yapan Salim Tezel'in, bıçakla boğazından yaralandığı an kameraya yansıdı.
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı!
16:52
Bakan İslam, Akdem'i Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu'nda Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi'ni ziyaret etti.
Bakan İslam, Akdem'i Ziyaret Etti
16:45
Bakan İslam: "Çocuklarımızı Spora Yönlendirelim" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu’nda yapımı tamamlanan mobil buz pistinin açılışına katıldı.
16:24
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı Zeytinburnu'nda bir halk otobüsünde taksi şoförlüğü yapan Salim Tezel'in, bıçakla boğazından yaralandığı an kameraya yansıdı.
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı
13:53
Serkan Çağrı Çaldı, Salon Söyledi Enstrümantal müziğin popüler ismi Serkan Çağrı Zeytinburnu Belediyesi'nin düzenlediği konserle dinleyicileriyle buluştu.
13:52
Zeytinburnu'nda Gökkubbe Yansımaları Geleneksel sanatımız kalemişinin günümüz ustalarından Kaya Üçer'in "Gökkubbe Yansımaları" kalemişi ve tezhip sergisi Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
11:49
İstanbul'da Kazakistan Rüzgârı Esti Kazakistan Karagandi Tattimbet Kazak Halk Müziği Orkestrası İstanbul'da TDBBB, TURKSOY ve Zeytinburnu Belediyesi işbirliği ile düzenlenen bir dostluk konseri verdi.
10:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İlgilendiği İbrahim'e Doğum Günü Partisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Zeytinburnu'na her gittiğinde ziyaret ettiği down sendromlu İbrahim Ertepe için Zeytinburnu Belediyesinde doğum günü partisi organize edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İlgilendiği İbrahim'e Doğum Günü Partisi
17:45
Zeytinburnu, Geleneksel Tıbbın Merkezi Olacak Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İhsan Taşçı’yı makamında ziyaret etti.
17:11
İett Otobüsüne Molotofkokteylli Saldırı Saldırıyla ilgili iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onanan ve otobüs şoförü Recep Keskin'i ''öldürmeye teşebbüs'' suçundan da yargılamaları devam eden 2 hükümlünün avukatları eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin hakkında suç duyurusunda bulundu.
11:11
Şifayı Evinizde Yetiştirdiğiniz Bitkiyle Bulun Zengin bitki türlerinin bulunduğu Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi'ndeki zencefil gibi şifalı bitkileri fide olarak satın alıp evinizde yetiştirmeniz mümkün.
Şifayı Evinizde Yetiştirdiğiniz Bitkiyle Bulun
22:31
Cihannüma İstanbul Buluşmaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: "(Anayasa Mahkemesi) Kaldırmaya yönelik bir çalışma yok. Anayasa Mahkemesi'nin özellikle başkanlarıyla ilgili sorun var. Şimdiki başkanın da problemi, eski bir kültürün içinde yetişmiş birisi. Suistimalleri görmüş ve bunlara karşı mücadele etmiş.
13:20
Hasan Sağındık "20 Ocak Katliamı" Şehitleri İçin Söyledi Ünlü sanatçı Hasan Sağındık, Zeytinburnu Belediyesi'nin düzenlediği bir konserle dinleyicileriyle buluştu.
02:33
Suriyeli Aileler Geceyi Sokakta Geçirdi Sokakta kalan Suriyeli aileler, boş arazide yaktıkları sobaların başında ısınmaya çalıştı.
Suriyeli Aileler Geceyi Sokakta Geçirdi
02:30
Zeytinburnu'nda Suriyeli Aileler Geceyi Sokakta Geçirdi Zeytinburnu'nda kentsel dönüşüm için yıkılacak binalara yerleştirilerek dolandırılan Suriyeli aileler, zabıtanın tahliyesinin ardından geceyi sokakta geçirdi.
Zeytinburnu'nda Suriyeli Aileler Geceyi Sokakta Geçirdi
00:09
Binalar Yıkılınca Sokakta Kaldılar Zeytinburnu'nda kentsel dönüşüm projesi kapsamında boşaltılan binalardan ev kiraladıklarını ancak dolandırıldıklarını iddia eden Suriyeliler, binaların yıkılmasıyla geceyi sokakta geçiriyor.
23:47
Zeytinburnu'nda Kentsel Dönüşüm Kentsel dönüşüm sebebiyle kaldıkları evleriboşaltmak zorunda kalan Suriyeli sığınmacılar, geceyi sokakta geçiriyor.
Zeytinburnu'nda Kentsel Dönüşüm
19:23
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı Savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli 15 aile kimliği belirsiz bir kişi tarafından dolandırıldı. Dolandırıcı ailelere yıkım kararı alınan binayı kiraladı.
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı
18:02
Savaştan Kaçtılar, İstanbul'da Dolandırıldılar Zeytinburnu'nda, kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınarak 2 ay önce boşaltılması için tebligat çıkarılan 5 katlı binayı Suriyeli 15 aileye kiraya vererek yaklaşık 10 bin TL dolandırdı.
Savaştan Kaçtılar, İstanbul'da Dolandırıldılar
17:58
Yeniden // Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı Yeniden ----------- ZEYTİNBURNU'nda henüz kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 8 ay önce yıkım kararı alınarak tahliye edilen 5 katlı binayı, Suriyeli 15 aileye 10 bin TL'ye kiraya vererek dolandırdı.
17:51
Yıkımı Engellemek İçin Çocuğunu 4. Kattan Sarkıttı Suriye’den kaçarak Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm kapsamına giren evlere yerleşen Suriyeliler, sığındıkları evleri yıkmaya gelen ekiplere direndi.
Yıkımı Engellemek İçin Çocuğunu 4. Kattan Sarkıttı
17:39
İett Otobüsüne Molotofkokteylli Saldırı Saldırıda ölen Eser'in ağabeyi Selçuk Eser: "(İdris Naim Şahin'in iddiaları) Sen bu işin başındayken bunu biliyorsun, neden bir şey yapmadın?
17:37
Savaştan Kaçan Suriyeliler, Dolandırıcıların Kurbanı Oldu Zeytinburnu’nda kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınarak boşaltılan 5 katlı binayı Suriyeli ailelere kiraya vererek yaklaşık 20 bin TL dolandırdı.
Savaştan Kaçan Suriyeliler, Dolandırıcıların Kurbanı Oldu
17:34
Yıkımı Engellemek İçin Çocuğunu Camdan Sarkıttı Suriye’den kaçarak Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm kapsamına giren evlere yerleşen Suriyeliler, sığındıkları evleri yıkmaya gelen ekiplere direndi.
17:16
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı Zeytinburnu'nda henüz kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınarak 2 ay önce boşaltılma tebligatı çıkarılan 5 katlı binayı Suriyeli 15 aileye 10 bin TL'ye kiraya vererek dolandırdı.
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı
10:29
"Gökkubbe Yansımaları" Sergisi Açılıyor Kalemişi'nin usta isimlerinden Kaya Üçer'in "Gökkube Yansımaları" kalemişi ve tezhip sergisi Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde açılıyor.
12:57
İlkokul Öğrencisinin Ölümüne İlişkin İddianame Tarık Üngür'ün, Zeytinburnu'ndaki bir site içinde servis aracının altında kalarak hayatını kaybetmesine ilişkin 3 kişi hakkında ''taksirle ölüme neden olmak'' suçundan 6'şar yıl hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
İlkokul Öğrencisinin Ölümüne İlişkin İddianame
12:29
İlkokul Öğrencisini Ezen Şoför 6 Yılla Yargılanacak Zeytinburnu'nda 20 Kasım 2014 tarihinde okul servisi tarafından oturduğu sitenin önünde indirilen ilkokul 3. sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Tarık Üngür'ün, sitenin içinde öğrenci indiren başka bir servisin altında kalarak ölmesi ile ilgili soruşturma tamamlandı.
İlkokul Öğrencisini Ezen Şoför 6 Yılla Yargılanacak
12:22
İlkokul Öğrencisini Ezen Şoför 6 Yılla Yargılanacak Zeytinburnu'nda ilkokul 3. sınıf öğrencisi Tarık Üngür'ün, sitenin içinde öğrenci indiren başka bir servisin altında kalarak ölmesi ile ilgili soruşturma tamamlandı.
İlkokul Öğrencisini Ezen Şoför 6 Yılla Yargılanacak
21:10
Türkiye'de Kazakistan Dostluk Konseri Karagandi Tattimbet Kazak Halk Müziği Orkestrası, biz dizi dostluk konseri için Türkiye'ye geldi.
Türkiye'de Kazakistan Dostluk Konseri
14:52
Yazar Afet Ilgaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yazar Rıfat Ilgaz’ın eski eşi yazar Afet Ilgaz, sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.
Yazar Afet Ilgaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:40
Yazar Afet Ilgaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yazar Rıfat Ilgaz’ın eski eşi yazar Afet Ilgaz, sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.
12:55
Sokakta Yaşayan Gençler Milli Sporcu Olma Yolunda Zeytinburnu’nda sokaklarda yaşayan ve kötü alışkanlıkları olan gençler, milli sporcu olma yolunda ilerliyor.
Sokakta Yaşayan Gençler Milli Sporcu Olma Yolunda
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 00:56:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZEYTİNBURNU HABERLERİ
[Hata Bildir]