SON DAKİKA YALANCI BAHAR HABERLERİ

Son Dakika Yalancı Bahar Haberleri

15:33
Kahta'da Yalancı Bahar Türkiye genelinde birçok ilde kara kış devam ederken, Adıyaman’ın Kahta ilçesinde yalancı bahar yüzünü gösterdi, ilçede bulunan ağaçlar çiçek açtı.
Kahta'da Yalancı Bahar
13:17
Giresun Ziraat Odası'ndan Fındık İçin Sigorta Uyarısı Giresun Ziraat Odası Başkanı Musa Keskin, yoğun kar yağışının ardından hava sıcaklıklarının strese soktuğu fındığın erken doğum yapması halinde don tehlikesinin yaşanabileceğine dikkat çekerek sigorta uyarısında bulundu.
Giresun Ziraat Odası'ndan Fındık İçin Sigorta Uyarısı
16:16
Fındık Tarihi Rekorunu Kırdı Ordu'da sezon başı 10 liradan alıcı bulan kabuklu fındığın kilogramı, serbest piyasada 17 liraya kadar yükselerek rekor kırdı.
Fındık Tarihi Rekorunu Kırdı
14:48
Fındığın Kilogramı 17 Liraya Çıktı Ordu'da sezon başı 10 liradan alıcı bulan kabuklu fındığın kilogramı serbest piyasada 17 liraya kadar çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Fındığın Kilogramı 17 Liraya Çıktı
13:50
Ordu'da Fındığın Kilogramı 17 Liraya Çıktı Ordu'da sezon başı 10 liradan alıcı bulan kabuklu fındığın kilogramı, serbest piyasada 17 liraya kadar çıktı.
Ordu'da Fındığın Kilogramı 17 Liraya Çıktı
12:04
Fındık Üreticisinin Gözü "Hava"Larda Türkiye'de geçen Mart ayında etkili olan zirai don nedeniyle ürünleri ciddi zarar gören fındık üreticileri, aynı mağduriyeti bu yıl da yaşamanın endişesini yaşıyor ODÜ Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Karadeniz: "Bölgede etkili olan kar yağışı fındığa olumlu yönde yansıdı.
15:09
Samsun 20 Dereceyi Gördü Samsun’da okulların sömestr tatiline girmesi ve hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine seyretmesi en çok çocukların yüzünü güldürdü.
Samsun 20 Dereceyi Gördü
15:54
Fındık Üreticileri Sabırsızlıkla Kar ve Soğuk Bekliyor GZO Başkanı Keskin: "Yalancı bahara kanan fındık bitkisi erken doğum sürecine girdi.
15:01
Kar Bolluğu 'Bal'ı Arttıracak Ordu Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Necati Aydın, bölgede yaşanan kar yağışının bal üretimine katkı sağlayacağını, kar altında kalan arı kovanlarının da arılar için olumlu bir durum olduğunu söyledi.
Kar Bolluğu 'Bal'ı Arttıracak
18:36
Güney Ege'de "Yalancı Bahar" Sevinci Güney Ege'de "yalancı bahar" sevinci- Son yılların en soğuk günlerinin yaşandığı Güney Ege'de sıcaklık mevsim normallerinin üzerine çıktı, kırlar çiçeklerle kaplandı- Kırlarda çiçek toplayan vatandaşlar, eğlenceli zaman geçirdi Güney Ege'de bahar havası yaşanmaya başlandı, kırlar rengarenk çiçeklerle kaplandı.
Güney Ege'de 'Yalancı Bahar' Sevinci
15:53
Güney Ege'de "Yalancı Bahar" Sevinci Son yılların en soğuk günlerinin yaşandığı Güney Ege'de sıcaklık mevsim normallerinin üzerine çıktı, kırlar çiçeklerle kaplandı Kırlarda çiçek toplayan vatandaşlar, eğlenceli zaman geçirdi.
16:48
Datça'nın Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı İlçede 3 yıl aradan sonra yağan karla yüksek kesimlerdeki tepeler beyaza büründü.
09:08
Iğdır'da Kar Yağışından 20 Köy Yolu Kapandı Iğdır'da devam eden yalancı bahar sona erdi kar yağışı başladı.Iğdır'da dün geceden beri yağan kar yağışı durdu.
15:11
Kar Yağışı Fındık Üreticilerini Sevindirdi Giresun Ziraat Odası Başkanı Keskin: "Sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle 2015 ürünü fındık, 'strese girme' tehlikesiyle karşı karşıya bulunuyordu.
14:58
Iğdır'da Yalancı Bahar Tüm yurtta kar ve soğuk hava etkili olurken, Iğdır’da bahardan kalma günler yaşanıyor.
Iğdır'da Yalancı Bahar
11:02
Güneşi Gören Marmarisliler Sokağa Döküldü Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde yağmurlu bir haftanın ardından bulutsuz gökyüzünde azda olsa etkisini hissettiren güneş, vatandaşları mutlu etti.
Güneşi Gören Marmarisliler Sokağa Döküldü
07:40
Antalya'da Dut Ağacı Meyve Verdi, Kırklareli Soğuğa Teslim Oldu Antalya'da Demre İlçesi'nde yalancı bahara aldanan çiçekler açarken, bir dut ağacı da meyve verdi. Kırklareli'nde 224 kişi donmaktan son anda tanklarla kurtarıldı.
Antalya'da Dut Ağacı Meyve Verdi, Kırklareli Soğuğa Teslim Oldu
12:51
Demre'de Çiçekler Açtı, Dut Ağacı Meyve Verdi Antalya'nın Demre İlçesi'nde yalancı bahara aldanan çiçekler açarken, bir dut ağacı da meyve verdi.
Demre'de Çiçekler Açtı, Dut Ağacı Meyve Verdi
11:58
Demre'de Çiçekler Açtı, Dut Ağacı Meyve Verdi Antalya'nın Demre İlçesi'nde yalancı bahara aldanan çiçekler açarken, bir dut ağacı da meyve verdi.
Demre'de Çiçekler Açtı, Dut Ağacı Meyve Verdi
10:39
Demre'de Çiçekler Açtı, Dut Ağacı Meyve Verdi Antalya'nın Demre İlçesi'nde yalancı bahara aldanan çiçekler açarken, bir dut ağacı da meyve verdi.
Demre'de Çiçekler Açtı, Dut Ağacı Meyve Verdi
18:09
Bilecik Çiftçisinde 'Yalancı Bahar' Endişesi' Bilecik’in bazı yörelerde ağaçlarının Aralık ayı sonlarında meyve ağaçlarının ’uyanma’ dönemine girmesi, çiftçiyi olası bir don olayına karşı endişelendirdi.
Bilecik Çiftçisinde 'Yalancı Bahar' Endişesi'
11:04
Muğla'da Erkenci Badem Ağaçları Şaşırttı Muğla'nın Datça ilçesinde, yalancı bahara aldanan badem ağaçları Aralık ayında meyve verdi.
Muğla'da Erkenci Badem Ağaçları Şaşırttı
10:07
Erkenci Badem Ağaçları Şaşırttı Muğla'nın Datça İlçesi'nde, yalancı bahara aldanan badem ağaçları Aralık ayında meyve verdi.
Erkenci Badem Ağaçları Şaşırttı
21:53
Şükran Fadıllıoğlu 'Yalancı Bahar' Şükran Fadıllıoğlu, O Ses Türkiye sahnesinde 'Yalancı Bahar' şarkısını seslendirdi ancak jüriden dönen olmadı.
Şükran Fadıllıoğlu 'Yalancı Bahar'
11:35
Yalancı Bahara Aldanan Papatyalar Çiçek Açtı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, bağ, bahçe ve yol kenarlarındaki papatyaların kış mevsiminde çiçek açması vatandaşları şaşırttı.
Yalancı Bahara Aldanan Papatyalar Çiçek Açtı
22:49
Semra Rehimli 'Yalancı Bahar' Şarkısını Seslendirdi Semra Rehimli adlı yarışmacı 'Simply the best' şarkısıyla kendi performansını tamamladıktan sonra bu kez de 'Yalancı bahar' şarkısını söyleyerek jüriyi etkiledi.
Semra Rehimli 'Yalancı Bahar' Şarkısını Seslendirdi
17:23
Arılar İçin "Yalancı Bahar" Havası Tehlikeli Ordu Arıcılık Araştırma İstasyonu Müdürü Konak: "Arılar için en büyük sıkıntı kış ortasında yaşanan bahar havasıdır.
15:25
Küçük Gelin'in Yeni Yıldızı Bengi Öztürk'ten Sürpriz Açıklama Yeni sezonda reytingteki başarısıyla adından söz ettiren Küçük Gelin dizisinin yeni Melek Öğretmen'i Bengi Öztürk, Kehkeşan Dergisi'ne özel açıklamalar yaptı.
13:13
Küçük Gelin'e Sürpriz Oyuncu Pazar günlerinin sevilen dizisi Küçük Gelin'in kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.
11:41
Küçük Gelin'e Sürpriz Oyuncu Pazar günlerinin sevilen dizisi Küçük Gelin'in kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.
15:23
Kadın Kolları İstişare Toplantısı Yapıldı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, “Cumhurbaşkanı, Türkiye’yi temsil edecek bir kişi olmalıdır.
Kadın Kolları İstişare Toplantısı Yapıldı
15:20
MHP'li Coşkun: İktidar, Her Olumsuzluk İçin Sanal Düşman Üretiyor MHP Malatya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülay Coşkun, iktidarın, kendisi için her olumsuz gelişmenin ardından sanal düşman ürettiğini, hükümeti desteklemeyen herkesin ‘darbeci, paralel yapı, edepsiz’ olarak nitelendirildiğini belirtti.
MHP'li Coşkun: İktidar, Her Olumsuzluk İçin Sanal Düşman Üretiyor
15:00
Katar'da, El Cezire Forumu Başbakan Yardımcısı Arınç (2): "Tüm Arap dünyasına, Müslüman coğrafyasına seslenmek istiyorum; kavganın, kargaşanın, husumetin bizlere hiçbir faydası yok. Bizler, dünyaya barış, huzur ve adalet mesajları verelim. Dünyada dini, dili, ırkı, rengi ne olursa olsun, nerede bir sorun ve çatışma varsa, önce hep beraber bizler oraya gidelim. Ancak evvela şapkalarımızı önümüze koyalım ve Suriye’yi, Mısır’ı en azından ölümlerin olmadığı bir ortama kavuşturalım. Gelin artık geleceği konuşalım. Türkiye
11:08
Dondan Etkilenen Çiftçinin Yaraları Sarılacak TZOB Genel Başkanı Bayraktar: "Çiftçimizle alakalı yardım talebinde bulunacağız. Raporlar elimize henüz ulaşmadı.
Dondan Etkilenen Çiftçinin Yaraları Sarılacak
12:36
Amik Ovası Alarm Veriyor Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri bu kış yaşanan kuraklığın Amik Ovası’nı tehdit eder hale geldiğini söyledi.
15:22
Atb Başkanı Kuseyri Açıklaması ''Mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcak hava, Hatay’daki çiftçileri endişelendirmeye başladı''
Atb Başkanı Kuseyri Açıklaması
09:46
Dondan Zarar Gören Bahçeler Sonbaharı Anımsatıyor Ordu'da dondan büyük zarar gören fındık bahçeleri sonbahar ayını anımsatıyor.
Dondan Zarar Gören Bahçeler Sonbaharı Anımsatıyor
09:09
Dondan Zarar Gören Bahçeler Sonbaharı Anımsatıyor Ordu dondan büyük zarar gören fındık bahçeleri sonbahar ayını anımsatıyor.
Dondan Zarar Gören Bahçeler Sonbaharı Anımsatıyor
11:05
Arıcıların Göç Hazırlığı Erken Başladı Karadenizli arıcılar, bu yıl doğanın erken uyanmasıyla Nisan ayının ilk haftasında göçe hazırlanıyor.
Arıcıların Göç Hazırlığı Erken Başladı
16:47
Yalancı Bahar Gülsüm Nineyi Çıra Gibi Yaktı Türkiye genelinde kışın ılıman geçmesi odun ve kömürcülerin yanı sıra çıra satan köylü kadınları da vurdu.
Yalancı Bahar Gülsüm Nineyi Çıra Gibi Yaktı
10:34
Tzob: Erken Çiçeklenme, İlkbaharda Yaşanabilecek Donlar Açısından Bir Risk Oluşturuyor Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ocak ve Şubat aylarında mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıkların, meyve ağaçlarında tomurcukların zamanından önce aktif hale geçmesine, erken çiçeklenmeye yol açtığını vurguladı.
Tzob: Erken Çiçeklenme, İlkbaharda Yaşanabilecek Donlar Açısından Bir Risk Oluşturuyor
11:13
Kışın Bahar Havası Arıcılara Yaradı Balıkesir Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yazıcı: "Bu yıl kış aylarında yalancı bahar nedeniyle arı kaybımız olmadı" "Badem çiçeklerinden bu yıl fazlaca faydalanan arılar kendini geliştirdi.
11:44
Yaylada Kar Vadide İlkbahar Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde Kelkit Vadisi'ndeki bahçelerde sıcak havanın etkisiyle meyve ağaçlarının çiçek açmasına karşın, ilçeye yaklaşık 17 kilometre uzaklıktaki Eğriçimen Yaylası'nda ise kış şartları etkisini sürdürüyor Bugünlerde iki farklı bölgesinde iki ayrı mevsimin yaşandığı Koyulhisar, ziyaretçilerini bekliyor Yukarıkale Mahallesi Muhtarı Ergüzel: "Geçen yıl bu aylarda bahçelerde kar olurken, bu yıl yalancı bahara kanan ağaçlar çiçek açtı.
13:33
Çiçek Açan Meyve Ağacına Şemsiyeli Kırağı Önlemi Tokat’ta çiçek açan kaysı ağacını kırağıdan korumak isteyen vatandaşın önlemi dikkat çekti.
Çiçek Açan Meyve Ağacına Şemsiyeli Kırağı Önlemi
10:35
Altın: "Yalancı Bahar Arıları da Olumsuz Etkiliyor" Türkiye’nin en önemli bal ve arı üretim merkezlerinin başında gelen Aydın’da bu yıl daha etkili yaşanan yalancı baharın bitkilerin yanı sıra hayvanları da olumsuz etkilediği belirtildi.
Altın: 'Yalancı Bahar Arıları da Olumsuz Etkiliyor'
15:36
Üreticilere zirai don uyarısı - Karadeniz, Altınordu ilçesi Öceli köyündeki bir fındık bahçesinde AA muhabirine yaptığı açıklamada, hava sıcaklığının son bir ay içerisinde mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğini belirtti.
Üreticilere zirai don uyarısı -
14:52
Üreticilere Zirai Don Uyarısı ODÜ Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Karadeniz: "Önümüzdeki günlerde hava sıcaklığının eksi 2 3 derecenin altına düşmesi durumunda fındık başta olmak üzere erken çiçek açan birçok meyve bundan zarar görebilir" "Riskli bir döneme girmekteyiz ancak önceden alınacak tedbirlerle bu sıkıntı.
Üreticilere Zirai Don Uyarısı
11:37
Çiftçilere 'Yalancı Bahar' Uyarısı Ankara’nın Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, havaların sıcak gitmesi nedeniyle erken ekim yapan çiftçileri uyardı.
Çiftçilere 'Yalancı Bahar' Uyarısı
17:39
Yalancı Bahara Aldanan Arılar, Tehlikeyi Atlattı TAB Yönetim Kurulu Üyesi Kaba: "Arılar bu sıcak havada iki devre yavru çıkarttı.
Yalancı Bahara Aldanan Arılar, Tehlikeyi Atlattı
16:53
Kırıkhan Çiftçisinde Büyük Endişe Mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcak hava çiftçileri endişelendirmeye başladı.
Kırıkhan Çiftçisinde Büyük Endişe
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:16:07. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YALANCI BAHAR HABERLERİ
[Hata Bildir]