06:4100
SON DAKİKA TAKSİM HABERLERİ

Son Dakika Taksim Haberleri

   

  Hukukçular: Türkiye Adım Adım Evrensel Hukuktan Uzaklaşıyor

  Evrensel Hukuk Forumu'nun düzenlediği ve hukukçuların oy birliği ile ortaya çıkan sonuç bildirgesinde, Türkiye'nin adım adım evrensel hukuktan uzaklaştığına dikkat çekildi. (Dün 20:08)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, Sinop'ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, Sinop'ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, "Dün Menderes'e, Özal'a ve Erbakan'a dünyayı dar eden zihniyet, bugün onların maneviyatından medet umuyor." dedi. (Dün 01:24)

   

  12 Eylül Davasının Gerekçeli Kararı Açıklandı

  Kenan Evren ve Tahsin Şahinkaya'nın 765 sayılı TCK'nın "Devlet kuvvetleri aleyhine cürümler" başlıklı 146. maddesi uyarınca "müebbet hapis cezasına" çarptırmasına ilişkin gerekçeli kararda, TSK komuta kademesinin 27 Aralık 1979'da Cumhurbaşkanı Korutürk'e, sonrasında da başbakan ve siyasi parti liderlerine verdiği "uyarı mektubu" ile ilgili "Her türlü silaha sahip, ülke içinde karşı koyacak başka bir güç de bulunmayan silahlı kuvvetlerin, emir komuta zinciri içinde verdiği bu muhtırası halk (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, Sinop'ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, Sinop'ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, CHP'nin partili bir cumhurbaşkanı adayı gösteremediğini belirterek, "Dün Menderes'e, Özal'a ve Erbakan'a dünyayı dar eden zihniyet, bugün onların maneviyatından medet umuyor" dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  IKSV'nin Ilk Donem Etkinlikleri Sona Erdi

  İKSV'nin, 2014 yılının ilk yedi ayında düzenlediği etkinliklere 222 bin izleyici katıldı (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Enerji-Sen'den "Bedaş" Protestosu

  Sendika üyeleri, iş yeri yöneticilerinin kurumdaki sendikalar arasında ayrımcılık yaptığı, çalışanları TES İŞ'e geçmeleri için zorladığı iddiasıyla eylem yaptı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 06:41:07. #1.12#