02:3600
SON DAKİKA TAKSİM HABERLERİ

Son Dakika Taksim Haberleri

  Türkiye-Makedonya İş ve Yatırım Forumu

  Türkiye-Makedonya İş ve Yatırım Forumu

  Eskişehir Sanayi Odası’nın (ESO) ev sahipliğinde ‘Türkiye-Makedonya İş ve Yatırım Forumu’ düzenlendi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  SDÜ YBEM'den Tamamlayıcı Tıpta Eğitim Atağı

  SDÜ YBEM'den Tamamlayıcı Tıpta Eğitim Atağı

  Süleyman Demirel Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri alanındaki faaliyetlerine hız veriyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Palalı Saldırgan"In Yargılandığı Dava

  Gezi Parkı odaklı olaylarda Taksim'de izinsiz gösteri yapan gruptakilere palayla saldırdığı iddia edilen Sabri Çelebi'nin de aralarında bulunduğu 4 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Palalı Saldırgan Davasında Tanık Polis İfade Verdi

  Gezi Parkı olayları sırasında Beyoğlu’nda eylemcilere pala ile saldırdığı gerekçesiyle yargılanan Sabri Çelebi’nin davasında bir polis memuru tanık olarak ifade verdi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Ferko Signature'ın İlk 4 Ayda % 53'ü Satıldı

  Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği özellikli projeler ile öne çıkan Ferko İnşaat'ın Levent'te hayata geçirdiği yeni projesi Ferko Signature büyük ilgi görüyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Tanık Polis Memuru: Palalı, Müdürümün Elini Kesti

  Gezi eylemleri sırasında Talimhane'de elinde palayla göstericilere saldıran Sabri Çelebi'nin yargılandığı davada, polis memuru Ahmet Yeşilkaya 'tanık' sıfatıyla dinlendi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 02:36:14. #1.11#