SON DAKİKA TAKSİM HABERLERİ

Son Dakika Taksim Haberleri

16:52
Hayvanseverler: Kısırkaya Hayvan Barınağı Toplama Kampından Farksız Yeryüzüne özgürlük Derneği, Bağımsız Hayvan Özgürlüğü Aktivistleri, Kuzey Ormanları Savunması, İstanbul Kent Dayanışması ve Sarıyer Kent Dayanışması üyeleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin(İBB) inşa ettiği "Kısırkaya Geçici Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı" ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
Hayvanseverler: Kısırkaya Hayvan Barınağı Toplama Kampından Farksız
16:33
MHP'den Bedaş Önünde "Kayıp Kaçak Bedeli" Protestosu * MHP İstanbul İl Başkanlığı, elektrik faturalarından "Kayıp Kaçak Bedeli" olarak alınan paranın yasal faizi ile geri ödenmesi için BEDAŞ önünde basın açıklaması yaptı.
MHP'den Bedaş Önünde 'Kayıp Kaçak Bedeli' Protestosu
16:10
Taner Aydın: Bin Kere Tutuklansam Hırsızlarla, Teröristlerle Mücadele Ederim İzmir'de geçen yıl hükümete yakın bir gazetenin kupürü ihbar kabul edilerek, kanunsuz dinleme iddiasıyla emniyet mensuplarının gözaltına alındığı operasyonun ikincisinde de hakkında gözaltı kararı verilen İzmir eski İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Taner Aydın, avukatlarıyla birlikte emniyete giderek teslim oldu.
16:03
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedelini Geri İstediler Mhp İstanbul İl Başkanlığı elektrik faturalarından "Kayıp Kaçak Bedeli" olarak alınan paranın yasal faizi ile geri ödenmesi için Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) önünde basın açıklaması yaptı.
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedelini Geri İstediler
10:09
Yüksek Avukat Ücretlerine Bir de Taksimetre Tarifesi İzmir Barosu, 2015 yılı avukatlık asgari ücret tarifesini belirledi. Fiyatlar el yakarken ücretlere taksimetre gibi 15 dakika da bir artış şartı da getirildi.
Yüksek Avukat Ücretlerine Bir de Taksimetre Tarifesi
18:19
Gezi Parkı Odaklı Gelişmeler Kadıköy'de düzenlenen Gezi Parkı gösterilerine katıldıkları gerekçesiyle 16 kişinin yargılandığı davada, mahkeme 15 sanığın beraatine karar verdi.
17:42
İzinsiz Gösteri" Tanımını Tartışmaya Açacak Mahkeme Kararı Kadıköy'de 2013 yılı Eylül ayında Gezi eylemleri sırasında çıkan olaylarla ilgili 1'i ABD vatandaşı 16 kişi hakkında açılan davada 15 sanık beraat etti.
13:19
'Hayatın Dengesi'ndeki İroni Estuz'un tuz kullanımında duyarlılığı artırmak amacıyla başlattığı Hayatın Dengesi Fotoğraf Yarışması'nın geçtiğimiz günlerde sergi açılışı gerçekleştirildi.
11:49
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı Olimpiyat Stadyumu önünde bir taksi içinde meydana gelen cinayet olayının şüphelisi Serkan G.(41) polis tarafından yakalandı.
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı
11:29
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı Olimpiyat Stadyumu önünde bir taksi içinde meydana gelen cinayet olayının şüphelisi Serkan G.(41) polis tarafından yakalandı.
Takside Cinayetin Şüphelisi Yakalandı
11:16
Çocuklar, İstanbul'u Bu Kitaplarla Tanıyacak Kültür AŞ, çocukların İstanbul'a ilgisini artırmayı amaçlayan Galata Kulesi, Sultanahmet, Süleymaniye, İstanbul Boğazı ve Taksim'i anlatan 5 kitaplık bir proje hazırladı.
Çocuklar, İstanbul'u Bu Kitaplarla Tanıyacak
20:57
Taksim'de Apo Posterli ve PKK Bayraklı Kobani Kutlaması Beyoğlu’nda toplanan PKK yandaşı bir grup, IŞİD’in Kobani’den çekilmesini kutladı.
Taksim'de Apo Posterli ve PKK Bayraklı Kobani Kutlaması
19:28
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi Peşmerge ve YPG'nin IŞİD'i Kobani'den temizlemesi Diyarbakır, İstanbul ve Hakkari gibi çeşitli illerde büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar halay çekerek kutlama yaptı.
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi
16:37
Kani Beko: 1 Mayıs'ta Taksim'e Çağırmak Değil Bunu Engellemek Suçtur Disk Genel Başkanı Kani Beko, geçen yıl 1 Mayıs'ta İstanbul'da yaşanan olaylar nedeniyle "Halkı kanuna aykırı toplantı ve gösteri yürüyüşüne kışkırtma" suçlamasıyla haklarında dava açıldığını belirterek, "İşçileri, emekçileri 1 Mayıs'ta Taksim'e çağırmak değil bunu engellemek suçtur" diye konuştu.
Kani Beko: 1 Mayıs'ta Taksim'e Çağırmak Değil Bunu Engellemek Suçtur
15:17
Kani Beko: 1 Mayıs'ta Taksim'e Çağırmak Değil Bunu Engellemek Suçtur Disk Genel Başkanı Kani Beko, "İşçileri, emekçileri 1 Mayıs'ta Taksim'e çağırmak değil bunu engellemek suçtur" "Orada işçiler değil sırtlarında içi taşla dolu dolaşan sivil polisler taşlı saldırıda bulundu.
Kani Beko: 1 Mayıs'ta Taksim'e Çağırmak Değil Bunu Engellemek Suçtur
14:06
12 Eylül Protestosundan Dolayı 35 Kişi Hakkında Dava Açıldı Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı, 35 kişi hakkında 12 Eylül'ün yıl dönümünde yaptıkları protesto gösterisi nedeniyle 1,5 yıldan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.
12 Eylül Protestosundan Dolayı 35 Kişi Hakkında Dava Açıldı
12:47
1 Mayıs Davası 6 Şubat'ta Sendika temsilcilerine 1 Mayıs 2014 günü Taksim ve çevresinde yaşanan olaylarla ilgili açılan davanın ilk duruşması 6 Şubat'ta yapılacak.
12:13
İstanbul'daki 1 Mayıs Olayları DİSK Genel Başkanı Beko: "İşçileri, emekçileri 1 Mayıs'ta Taksim'e çağırmak değil bunu engellemek suçtur"
İstanbul'daki 1 Mayıs Olayları
17:10
Gürsel Tekin: Polisim Destan Yazdı Diyenler, Çocuk Katliamlarının Merkezidir Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın destan yazdı dediği polisleri bugün sürgün ettiğini söyledi.
16:40
CHP'lilerden Serap Eser İçin Suç Duyurusu Taksim'de toplanan CHP’liler, 2009 yılında İETT otobüsüne yapılan molotof kokteylli saldırıda hayatını kaybeden Serap Eser için eylem yaptı.
CHP'lilerden Serap Eser İçin Suç Duyurusu
16:16
CHP'lilerden Serap Eser İçin Suç Duyurusu Taksim’de toplanan CHP’liler, 2009 yılında İETT otobüsüne yapılan molotof kokteylli saldırıda hayatını kaybeden Serap Eser için eylem yaptı.
11:38
Antalya'da 73 Haftadır Berkin Elvan Eylemi Gezi parkı protestoları sırasında polis tarafından atılan biber gazı kapsülünün başına isabet etmesi sonucu 269 gün komada kalan ve 11 Mart 2014'te yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın katillerinin cezalandırılması için Antalya'da bir grup 73 haftadır her cumartesi günü eylem yapıyor.
Antalya'da 73 Haftadır Berkin Elvan Eylemi
11:36
Çapkın'ın Kumpir Keyfi! Sahibiyle birlikte Taksim’e gezmeye çıkan Çapkın isimli köpek, kaşıkla kumpir yedi.
00:52
İstiklal Caddesi'nde Bomba Paniği Taksim'de İstiklal Caddesi'nde bir bankanın önüne bırakılan bavul, korku dolu anlar yaşattı.
İstiklal Caddesi'nde Bomba Paniği
18:08
Yazarlar, Suriyeli Kadın ve Çocuklar İçin Tişört İmzaladı * Ece Temelkuran "Bebekler, çocuklar, kadınlar için çok temel ihtiyaç malzemelerini sağlayabilmek için özel 'paylaşmaya bende varım' yazılı tişört'ler hazırlandı.
Yazarlar, Suriyeli Kadın ve Çocuklar İçin Tişört İmzaladı
10:43
Bayraklar Kral İçin Yarıya İndirildi Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz El Suud'un vefatı sebebiyle Türkiye'de bayraklar yarıya indirildi.
Bayraklar Kral İçin Yarıya İndirildi
06:43
Taksim'deki Türk Bayrağı Yarıya İndirildi Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdualziz'in vefatından sonra, Türkiye'de ilan edilen bir günlük milli yas nedeniyle Taksim'deki Türk bayrağı yarıya indirildi.
Taksim'deki Türk Bayrağı Yarıya İndirildi
06:42
Taksim'deki Dev Türk Bayrağı Yarıya İndi Taksim'deki dev Türk bayrağı milli yas nedeniyle yarıya indirildi.
Taksim'deki Dev Türk Bayrağı Yarıya İndi
05:51
Taksim'de Dev Türk Bayrağı Yarıya İndirildi Suudi Arabistan Kralı El Suud’un vefatı nedeniyle 1 günlük milli yas ilan edilmesinin ardından Taksim’de dev Türk bayrağı yarıya indirildi.
Taksim'de Dev Türk Bayrağı Yarıya İndirildi
02:53
Taksim'de Dev Türk Bayrağı Yarıya İndirildi Suudi Arabistan Kralı El Suud’un vefatı nedeniyle 1 günlük milli yas ilan edilmesinin ardından Taksim’de dev Türk bayrağı yarıya indirildi.
19:08
Göstericilerden AK Parti Karnesi Taksim Tünel'de toplanan Devrimci Liseliler (Dev Lis) üyesi bir gurup, karne eylemi gerçekleştirdi.
Göstericilerden AK Parti Karnesi
18:42
Karaköy Cazibe Merkezi Olmaya Hazırlanıyor Yatırımcılarının yeni gözde mekanı Karaköy oldu.
Karaköy Cazibe Merkezi Olmaya Hazırlanıyor
18:04
Gezi Davası'nda Yargılanan 56 Sanığın Tamamı Beraat Etti Taksim'deki Gezi Parkı davasında, "Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet etmek"ten yargılanan çoğu üniversite öğrencisi 56 sanığın beraatine karar verildi.
Gezi Davası'nda Yargılanan 56 Sanığın Tamamı Beraat Etti
17:18
Gezi Parkı Olaylarına İlişkin Davada Karar Mahkeme, 56 sanığın da beraatine karar verdi.
17:15
60 Ülkeden 931 Eser Geldi Kalitesi FECO tarafından tescillenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'na başvurular sona erdi.
14:17
'Diriliş Ertuğrul' Dizisinin Oyuncuları Karne Dağıttı 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut, Cengiz Coşkun ile filmin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, öğrencilere karnelerini verdi.
'Diriliş Ertuğrul' Dizisinin Oyuncuları Karne Dağıttı
13:43
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası Uyuşturucu içmek ve temin etmek suçundan haklarında dava açılan, aralarında Ragga Oktay, Yaşar İpek ve Levent Can'ın da bulunduğu 21 sanığın yargılanmasına devam edildi.
10:47
Ünlü İsimler Uyuşturucu Davasında Hakim Karşısına Çıktı Uyuşturucu çetesi soruşturmasına takılan ve haklarında dava açılan aralarında Ragga Oktay, Yaşar İpek ve Levent Can gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 21 sanık ilk kez hakim karşısına çıktı.
10:13
Yeni Türkiye Konferansları"Nın Konuğu Abdurrahman Dilipak Oldu Kepez Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Yeni Türkiye Konferansları”nın bu haftaki konuğu Abdurrahman Dilipak oldu.
Yeni Türkiye Konferansları'Nın Konuğu Abdurrahman Dilipak Oldu
10:05
Diriliş Ertuğrul Dizisinin Oyuncuları Karne Dağıttı ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Osman Soykut, Cengiz Coşkun ile filmin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Tekden Koleji’nde öğrencilerle bir araya gelerek karnelerini verdi.
Diriliş Ertuğrul Dizisinin Oyuncuları Karne Dağıttı
09:27
Ressam Özdemir 'Uyuşturucuya Hayır' Dedi Uyuşturucu ile mücadele için 'Ölümün Nefesi' isimli karma resim ve heykel sergisine katılan Ressam Sarp Özdemir, sosyal sorumluluk projesinde 'Uyuşturucuya Hayır' dedi.
Ressam Özdemir 'Uyuşturucuya Hayır' Dedi
23:56
Sodev Ödülleri Sahiplerini Buldu Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından düzenlenen '2014 İnsan Hakları, Demokrasi, Barış ve Dayanışma Ödülü' sahiplerini buldu.
22:59
Sodev Başkanı Kızılelma: İktidar Diktatörlüğe Doğru Yürümeye Başladı Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) Başkanı Erol Kızılelma, iktidarın başkanlık adı altında diktatörlüğe doğru yürüdüğünü söyledi.
Sodev Başkanı Kızılelma: İktidar Diktatörlüğe Doğru Yürümeye Başladı
17:16
Gezi Davası Sanığı 9 Çocuk Hakim Karşısında Antalya'da Gezi olayları ve devamındaki eylemlere ilişkin 13 çocuğun sonuçlanan davasının ardından ikinci dalgada yargılanan 9 çocuk daha hakim karşısına çıktı.
11:49
Gezi Eylemlerine Katılan Öğretmen Meslekten Atıldı Adana'nın Yüreğir ilçesinde sınıf öğretmeni olan Eser Çapar, Gezi Parkı eylemlerine katıldığı gerekçesiyle 'devlet memurluğundan' atıldı.
Gezi Eylemlerine Katılan Öğretmen Meslekten Atıldı
11:15
Antalya Dilipak Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Antalya'da katıldığı 'Yeni Türkiye' konulu konferansta, "Gözü kapalı hepiniz ilahiyat okuyacaksınız ki paralelcilerin peşine, bulduğunuz şeyhin peşine takılmayasınız" dedi.
Antalya Dilipak Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız
22:08
Dilipak: Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, "Gözü kapalı hepiniz ilahiyat okuyacaksınız ki paralelcilerin peşine, bulduğunuz şeyhin peşine takılmayasınız." dedi.
Dilipak: Gözü Kapalı Hepiniz İlahiyat Okuyacaksınız
17:50
Ek Bilgilerle) - Şırnak Baro Başkanı Elçi: Beraber Yaşama Koşulları Gittikçe Azalmakta Ek bilgilerle ------------- TÜRKİYE Barış Meclisi, son bir ay içerisinde Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan olaylarda 6 kişinin yaşamını yitirmesiyle ilgili gelişmeleri değerlendirmek için, İstanbul'da basın toplantısı düzenledi.
17:31
Şırnak Barosu Başkanı Elçi Beraber Yaşama Koşulları Gittikçe Azalmakta Türkiye Barış Meclisi üyeleri, son 1 ay içerisinde Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan olaylarda 6 kişinin yaşamını yitirmesiyle ilgili gelişmelere dikkat çekmek için İstanbul'da basın toplantısı düzenledi.
Şırnak Barosu Başkanı Elçi Beraber Yaşama Koşulları Gittikçe Azalmakta
17:23
Yeniden) - Şırnak Baro Başkanı Elçi: Beraber Yaşama Koşulları Gittikçe Azalmakta Yeniden ---------- TÜRKİYE Barış Meclisi, son bir ay içerisinde Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan olaylarda 6 kişinin yaşamını yitirmesiyle ilgili gelişmeleri değerlendirmek için, İstanbul'da basın toplantısı düzenledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:12:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TAKSİM HABERLERİ
[Hata Bildir]