SON DAKİKA SARIKÖY HABERLERİ

Son Dakika Sarıköy Haberleri

18:29
Samsun - Gıcı Gölü'nde Ölenlerin Son Görüntüleri Ortaya Çıktı Gıcı Gölü'nde ölenlerin son görüntüleri ortaya çıktı SAMSUN'un Bafra İlçesi Gıcı Gölü'nde teknelerinin alabora olması sonucu hayatlarını kaybeden 7 kişinin kazadan kısa bir süre önce cep telefonları ile çekip sosyal medyada paylaştıkları video görüntüsü ortaya çıktı.
Samsun - Gıcı Gölü'nde Ölenlerin Son Görüntüleri Ortaya Çıktı
18:18
Gıcı Gölü'nde Ölenlerin Son Görüntüleri Ortaya Çıktı Samsun'un Bafra İlçesi Gıcı Gölü'nde teknelerinin alabora olması sonucu hayatlarını kaybeden 7 kişinin kazadan kısa bir süre önce cep telefonları ile çekip sosyal medyada paylaştıkları video görüntüsü ortaya çıktı.
Gıcı Gölü'nde Ölenlerin Son Görüntüleri Ortaya Çıktı
13:20
Samsun 7 Kişiye Mezar Olan Göl Bölge Halkının Geçim Kaynağı Samsun'un Bafra İlçesi'nde 7 kişiye mezar olan Gıcı Gölü, bölgedeki halkın geçim kaynağı. Çiftçilikle uğraşan bölge halkının yazları kurak olan, kışın ise yağmur ve kar suları ile su seviyesi yükselen Gıcı Gölü'nde avladıkları sazan, kefal gibi balıkları satarak geçimlerini sağlıyor.
Samsun 7 Kişiye Mezar Olan Göl Bölge Halkının Geçim Kaynağı
12:10
7 Kişiye Mezar Olan Göl, Bölge Halkının Geçim Kaynağı Samsun'un Bafra İlçesi'nde 7 kişiye mezar olan Gıcı Gölü, bölgedeki halkın geçim kaynağı. Çiftçilikle uğraşan bölge halkının yazları kurak olan, kışın ise yağmur ve kar suları ile su seviyesi yükselen Gıcı Gölü'nde avladıkları sazan, kefal gibi balıkları satarak geçimlerini sağlıyor.
7 Kişiye Mezar Olan Göl, Bölge Halkının Geçim Kaynağı
16:29
Alabora Olan Teknede Ölen Amca ve Yeğen Toprağa Verildi Samsun’un Bafra ilçesinde alabora olan teknede hayatını kaybeden amca ve yeğeni toprağa verildi.
Alabora Olan Teknede Ölen Amca ve Yeğen Toprağa Verildi
12:16
Samsun Gölde Kaybolanlardan Bilgin Namlı' Nın Cesedine Ulaşıldı Samsun'un Bafra İlçesi'ndeki Gıcı Gölü'nde balıkçı teknesinin alabora olması sonucu kaybolan 7 kişiden bulunamayan 15 yaşındaki Bilgin Namlı'nın da cesedine de bu sabah ulaşıldı.
Samsun Gölde Kaybolanlardan Bilgin Namlı' Nın Cesedine Ulaşıldı
11:19
Bafra'da Göldeki Son Kayıp Bilgin Namlı'nın Cesedine Ulaşıldı Samsun'un Bafra İlçesi'ndeki Gıcı Gölü'nde balıkçı teknesinin alabora olması sonucu kaybolan 15 yaşındaki Bilgin Namlı'nın da bu sabah cesedine ulaşıldı.
Bafra'da Göldeki Son Kayıp Bilgin Namlı'nın Cesedine Ulaşıldı
14:09
Samsun Gölde Kaybolan 4 Kişiye Arama Çalışmaları 3. Gününde Samsun'un Bafra İlçesi'ndeki Gıcı Gölü'nde balıkçı teknesinin alabora olması sonucu kaybolan 4 kişiyi arama çalışmaları sabahın erken saatlerinde başladı.
Samsun Gölde Kaybolan 4 Kişiye Arama Çalışmaları 3. Gününde
14:16
Bafra'da Gölde Kaybolan 4 Kişiyi Arama Çalışmaları Sürüyor Samsun'un Bafra ilçesindeki Gıcı Gölünde balıkçı teknesinin alabora olması sonucu kaybolan 4 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.
Bafra'da Gölde Kaybolan 4 Kişiyi Arama Çalışmaları Sürüyor
10:31
Alabora Olan Teknedekileri Arama Çalışmaları Samsun'da avcıları taşıyan teknenin alabora olması- Gıcı Gölü'ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarına yeniden başlandı Bafra ilçesinde avlanmak için Sarıköy Mahallesi'ndeki Gıcı Gölü'ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarına yeniden başlandı.
Alabora Olan Teknedekileri Arama Çalışmaları
10:16
Samsun'da Avcıları Taşıyan Teknenin Alabora Olması Gıcı Gölü'ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarına yeniden başlandı.
Samsun'da Avcıları Taşıyan Teknenin Alabora Olması
17:11
Samsun Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp Samsun'un Bafra İlçesi'nde gölde balık avlayanların teknesi fırtınada alabora oldu, 1 kişinin cesedi bulundu, kayıp 6 kişi aranıyor.
Samsun Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp
16:22
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (3) 2 KİŞİNİN DAHA CESEDİNE ULAŞILDI Samsun'un Bafra İlçesi Sarıköy mevkii Gıcı Gölü'nde Dursun Namlı'ya ait 6 metrelik balıkçı teknesinin alabora olması sonucu suda kaybolan 6 kişeden 30 yaşındaki Niyazi Türkmen ve 37 yaşındaki Muharrem Türkmen'in cesetlerine ulaşıldı.
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (3)
15:39
Samsun Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp Samsun'un Bafra İlçesi'nde gölde balık avlayanların teknesi fırtınada alabora oldu, 1 kişinin cesedi bulundu, 2'si çocuk kayıp 6 kişi aranıyor.
Samsun Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp
15:26
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (2) Kimlikleri BELLİ OLDU Samsun'un Bafra İlçesi Sarıköy Mevkii'ndeki Gıcı Gölü'nde bir balıkçı teknesinin alabora olması sonucu 7 kişi sularda kayboldu.
Gölde Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 1 Ölü, 6 Kayıp (2)
13:32
Samsun'da Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 3 Ölü, 4 Kayıp Bafra Ulugöl'de balıkçı teknesi batması sonucu 3 kişi öldü, 4 kişi ise kayboldu. Aileler gözyaşları içinde göl kenarında bekleyişlerini sürdürürken, kurtarma çalışmalarına fırtına nedeniyle ara verildi.
Samsun'da Balıkçı Teknesi Alabora Oldu: 3 Ölü, 4 Kayıp
12:43
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Sarıköy Mahallesi’nde (köyünde) bu yıl 5’ncisi yapılan geleneksel deve güreşlerinde 76 deve güreşti.
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı
19:47
Bafra'da İnsan İskeleti Bulundu Samsun'un Bafra ilçesinde insan iskeleti bulundu.
Bafra'da İnsan İskeleti Bulundu
18:29
Samsun'da İnsan İskeleti Bulundu Bafra ilçesinde insan iskeleti bulundu.
15:44
Sazlıkta İnsan Kemikleri Bulundu Samsun'un Bafra İlçesi'nde sazlık alanda avlanan avcılar, suyun üzerine çıkmış ve insana ait kemik parçaları buldu.
Sazlıkta İnsan Kemikleri Bulundu
15:17
Gönen'deki Sarıköy TOKİ Konutları Yeniden Satışta Balıkesir’in Gönen ilçesindeki Sarıköy TOKİ konutlarının satışlarına yeniden başlandığı bildirildi.
Gönen'deki Sarıköy TOKİ Konutları Yeniden Satışta
11:13
Havutça, İthalat Lobilerine Sert Çıktı CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, bölge halkının ekmeğini çeltikten kazandığını ve çok zor koşullarda üretim yaptığını ama ithalat lobilerinin çıkarak Gönen pirincinin zehirli olduğunu söyleyerek çamur attığını ifade etti.
Havutça, İthalat Lobilerine Sert Çıktı
15:13
Hastane Güvenlik Görevlisi Yaşam Savaşını Kaybetti Samsun’un Bafra ilçesinde 8 Kasım Cumartesi günü evinde geçirdiği beyin kanaması sonucu Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırılan Özel Medibafra Hastanesi güvenlik görevlisi 33 yaşındaki Timur Külünk 25 gündür yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.
11:39
15 Çalışkan Kadınının Başarı Hikayesi "Çalışkan kadın arılar" ismiyle bir araya gelen Amasya'nın 15 köyünün lider kadınları, evde ürettikleri ürünleri "Amesia" markasıyla ekonomik değere dönüştürmeyi başardı Grup lideri Bingül Alış: "Belki hayal olabilir ama dünya markası olmak için çabalayacağız"
12:29
Bafra'da 18-19 Ekim'de Elektrik Kesintisi Yapılacak Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ İl Koordinatörlüğü'nden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da yapılacak çalışmalar nedeniyle 18-19 Ekim'de Bafra ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak.
19:26
Gönen'deki Kore Gazisi Toprağa Verildi Balıkesir’in Gönen ilçesinde yaşayan Kore gazisi Ali Gökgül, 86 yaşında hayatını kaybetti.
Gönen'deki Kore Gazisi Toprağa Verildi
22:32
Samsun Kızılırmak Deltasında Yangın Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde 5 farklı noktada sazlık alanlarda başlayan yangınlara itfaiye müdahale edemiyor.
Samsun Kızılırmak Deltasında Yangın
18:21
Kızılırmak Deltası'nda Yangın Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde 5 farklı noktada sazlık alanlarda başlayan yangınlara itfaiye müdahale edemiyor.
16:07
Tzob Genel Başkanı Çeltik Hasadı Yaptı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Balıkesir’in Gönen ilçesine çeltik hasadı yaptı.
Tzob Genel Başkanı Çeltik Hasadı Yaptı
13:30
Gönen'de Çeltik Hasadı Başladı Balıkesir’in Gönen ilçesinde 85 bin dönüm araziye ekilen çeltiklerin hasadına başlandı.
Gönen'de Çeltik Hasadı Başladı
17:40
Bafra, Alaçam, 19 Mayıs İlçelerinde Elektrik Kesintisi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğü'nden yapılan açıklamaya göre; Samsun'da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle 'Programlı Elektrik Kesintisi' uygulanacağı bildirildi.
12:00
Çuvallı Trafik Kazasının Suçu 240 Tl Samsun’un Bafra ilçesinde kamyondan çuval düşmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Çuvallı Trafik Kazasının Suçu 240 Tl
09:39
Şampiyon Develer Arenaya İniyor Ege Bölgesi’nin sevilen kış eğlencelerinden olan deve güreşlerinde 2014-2015 sezonu 16 Kasım’da Manisa’nın Salihli ilçesinde yapılacak ilk güreşle açılıyor.
Şampiyon Develer Arenaya İniyor
15:59
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar Açıklaması Sarıköy'de incelemelerde bulunan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Sarıköy'ün belediyeden hak ettiği payı alacağını söyledi.
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar Açıklaması
11:39
"Pazar Esnafının Mağduriyeti Giderilecek" Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, ilçeye Türkiye'de örnek gösterilen bir kapalı pazar yeri kazandırdıklarını bildirdi.
'Pazar Esnafının Mağduriyeti Giderilecek'
21:19
Akçaova Göleti'nde Doluluk Oranı Arttı Akçaova Sulama Birliği Başkanı Enver Gökbel, son günlerde yağan yağmurlarla Akçaova Göleti'ndeki su miktarının arttığını bildirdi.
Akçaova Göleti'nde Doluluk Oranı Arttı
17:35
Merzifon Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisi Açıldı Merzifon Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 2013-2014 öğretim yılında yapılan el sanatları sergisinin ilkini Sarıköy'de açtı.
Merzifon Halk Eğitim Merkezi'nin Yıl Sonu Sergisi Açıldı
11:47
BESOB Başkan Adayı Fehmi Erdem'den Gövde Gösterisi Balıkesir Şoförler Odası Başkanı Fehmi Erdem Şoförler Odası tesislerinde kendisini destekleyen oda başkanları ve yönetimlerine bir yemek verdi.
BESOB Başkan Adayı Fehmi Erdem'den Gövde Gösterisi
17:45
Afyonkarahisar'ın 6 Köyüne 504 Bin TL'lik Orköy Desteği Isparta Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, Afyonkarahisar’a bağlı Dinar, Dazkırı ve Başmakçı ilçelerinin 6 köyüne 1’nci Etap ORKÖY projesi kapsamında 504 bin TL hibe desteği verileceği bildirildi.
Afyonkarahisar'ın 6 Köyüne 504 Bin TL'lik Orköy Desteği
09:59
Başmakçı'da Fidan Dikimi Başmakçı'ya bağlı Sarıköy'de, gelir getirici ağaçlandırma sahasına Kaymakam Polat'ın da katılımıyla fidan dikildi.
Başmakçı'da Fidan Dikimi
16:52
Kanaldaki Balık Ölümleri Mahalle Halkını Tedirgin Etti Beyşehir ilçesi Sarıköy Mahallesi'nde, Beyşehir Gölü'ne akan sulama kanalındaki çeşitli türdeki balıkların peş peşe ölmeleri mahalle sakinlerini tedirgin etti.
Kanaldaki Balık Ölümleri Mahalle Halkını Tedirgin Etti
11:08
Aydın'da 36 Belde ve 492 Köy Tarih Oldu 30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle birlikte ‘Büyükşehir’ statüsüne kavuşacak olan Aydın’da 36 belde ve 42 köy tüzel kişiliklerini kaybetti.
Aydın'da 36 Belde ve 492 Köy Tarih Oldu
11:55
Yazar Mustafa Tatçı, Türk-İslam Düşünürü Yunus Emre'yi Anlattı Küçükçekmece Belediyesi, yazar Mustafa Tatçı’nın katıldığı söyleşide, Anadolu’da Türk şiirinin öncüsü, Türk-İslam düşünürü Yunus Emre’yi andı.
Yazar Mustafa Tatçı, Türk-İslam Düşünürü Yunus Emre'yi Anlattı
17:09
Sarıköy Düğün Salonuna Kavuştu Balıkesir'in Gönen ilçesine bağlı Sarıköy beldesine yapılan düğün salonu ve kültür merkezi hizmete girdi.
Sarıköy Düğün Salonuna Kavuştu
10:26
Gönen Bediye Başkanı Yakar'dan Sarıköy'e Ziyaret Gönen Bediye Başkanı Hüseyin Yakar, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Sarıköy beldesini ziyaret etti.
17:14
İstanbul'daki Dernek Başkanlarından Vali Yazıcı'ya Ziyaret İstanbul'da kurulan Yozgatlı dernek başkanları, Vali Abdulkadir Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.
İstanbul'daki Dernek Başkanlarından Vali Yazıcı'ya Ziyaret
17:28
Komşusu Tarafından Kolundaki 3 Bilezik İçin Katledildi Balıkesir'in Gönen ilçesinde bir kişi, komşunu kolundaki 3 bilezik için 8 bıçak darbesi ile öldürdü.
Komşusu Tarafından Kolundaki 3 Bilezik İçin Katledildi
09:46
Dağda Mahsur Kalan Türk Telekom Ekipleri Kurtuldu Van'ın Özalp ilçesinde Türk Telekom'a ait radyoling vericisi elektrik tellerinin fırtınadan dolayı kopması sonrası mahsur kalan 6 işçi, kurtarıldı.
Dağda Mahsur Kalan Türk Telekom Ekipleri Kurtuldu
12:46
Özel Haber) - Dağda Mahsur Kalan Türk Telekom Ekipleri Umke Tarafından Kurtarıldı Van'ın Özalp ilçesinde Türk Telekom'a ait radyoling vericisinin beslendiği elektrik telleri fırtınadan dolayı kopması sonrası bölgeye giden ve mahsur kalan 6 işçi, İl Sağlık Müdürlüğü'nün kar paletli ‘Smowtrack’ ambulansı ile 5 saat sonra kurtarıldı.
Özel Haber) - Dağda Mahsur Kalan Türk Telekom Ekipleri Umke Tarafından Kurtarıldı
12:50
Kızılırmak Deltası'nda Yangın Kızılırmak Deltası'nda bulunan sazlık alanda dün çıkan yangın söndü.
Kızılırmak Deltası'nda Yangın
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:19:04. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARIKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]