SON DAKİKA RAHŞAN ECEVİT HABERLERİ

Son Dakika Rahşan Ecevit Haberleri

 • 15:45DSP 30 YaşındaDSP 30 YaşındaDemokratik Sol Parti (DSP) 30’ncu kuruluş yıl dönümünü kutluyor.
 • 16:44Balikesir Ecevit'i, Üzerinde Adı Yazan Gömlekle AndıBalikesir Ecevit'i, Üzerinde Adı Yazan Gömlekle AndıEcevit'i, üzerinde adı yazan gömlekle andı Balıkesir'de yaşayan CHP üyesi, emekli Şerafettin Korucu (70), çok sevdiği, eski başbakanlardan Bülent Ecevit'i, 9'uncu ölüm yıldönümünde 'Ecevit' yazılı, Türk Bayrağı motifli gömleğini giyerek andı.
 • 16:37Bülent Ecevit'in Vefatının 9'uncu Yıl DönümüEski başbakanlardan Bülent Ecevit, vefatının 9'uncu yıl dönümünde, eşi Rahşan Ecevit ve adına kurulan vakfın üyeleri tarafından mezarı başında anıldı.
 • 16:32Ecevit'i, Üzerinde Adı Yazan Gömlekle AndıEcevit'i, Üzerinde Adı Yazan Gömlekle AndıBalıkesir'de CHP üyesi, emekli, 70 yaşındaki Şerafettin Korucu, çok sevdiği, eski başbakanlardan Bülent Ecevit'i, 9'uncu ölüm yıldönümünde 'Ecevit' yazılı, Türk Bayrağı motifli gömleğini giyerek andı.
 • 12:28Kılıçdaroğlu ve Türker, Birlikte Bülent Ecevit'i Mezarı Başında AndıKılıçdaroğlu ve Türker, Birlikte Bülent Ecevit'i Mezarı Başında AndıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker'in de katılımıyla, eski DSP Genel Başkanı ve eski Başbakan Bülent Ecevit mezarı başında anıldı.
 • 12:24Ergenekon" Davası Temyiz DuruşmasıEski Zonguldak Milletvekili, Başkent Üniversitesi kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal, "İşte bugün adalet tecelli ediyor.
 • 12:29Ayşen Gruda: En Çok İstediğim Şey Erdoğan'ın Bir Kahkaha AtmasıAyşen Gruda: En Çok İstediğim Şey Erdoğan'ın Bir Kahkaha AtmasıUsta oyuncu Ayşen Gruda, "En çok istediğim şey Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir kahkaha atması. Bir kahkaha atsın bütün vücudu, sinir uçları rahatlayacak" dedi.
 • 13:21AK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal: AK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal: "Mhp Hdp'ye Payanda Oldu"Adalet ve Kalkınma Partisi Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal, erken seçimle ilgili değerlendirmede bulundu.
 • 15:23Sanatçı Fikret Otyam İçin TörenSanatçı Fikret Otyam İçin TörenGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi önünden detaylar- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi- Salondan detaylar- Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Elvan Baransel'in konuşması- Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in konuşması Sanatçı Fikret Otyam için tören- Böbrek yetmezliği nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Fikret Otyam için tören düzenlendi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Otyam, kalemi ve fırçası elinde öldü.
 • 19:34Mustafa Destici: 3 Suç İçin İdamı GetireceğizMilli İttifak'ın Kayseri mitinginde konuşan Mustafa Destici, iktidara geldiklerinde 3 suç için idamı geri getireceklerini açıkladı.
 • 17:59Soylu Sert KonuştuSoylu Sert KonuştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Doğu ve Güneydoğu Bölgesi’nde HDP’nin vatandaşlara baskı yaptığını belirterek “’Güneydoğu’da bizim insanlarımıza, teşkilatımıza, okullarda çocuklara, ‘eğer aileniz AK Parti’ye oy verecekse, selam söyleyin onlardan bir tanesi yaşamayacak’ diye 6-7 yaşındaki çocuklara baskı yapacaklar, onları ürkütecekler, ben AK Parti’nin teşkilat başkanı olarak burada rahat duracağım öyle mi?’’ dedi.
 • 18:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Beyşehir'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Beyşehir'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, partisinin Konya’nın Beyşehir ilçesinde düzenlediği ‘Büyük Beyşehir Mitingi’ne katıldı.
 • 16:02Elibol: Elibol: "Koalisyon Türkiye'nin Felaketi Olur"AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, CHP, MHP ve HDP’nin koalisyon hayalleri kurduğunu belirterek, paralel yapının da üç partinin akıl hocalığını yaptığını söyledi.
 • 11:42Soylu Muhtarlar ve Şoförlerle BuluştuSoylu Muhtarlar ve Şoförlerle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, “Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan Güneydoğu’da da, Batı’da da, Kuzey’de de, Güney’de de Karadeniz’de de AK Parti çıkacak” dedi.
 • 02:32AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" dedi.
 • 00:31AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" dedi.
 • 23:34Davutoğlu: Davutoğlu: "Bahçeli, O Aziz Türk Kadınının Başını Açıp Meclis'e Gönderdi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Amasya mitingi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"99 seçimleri muhterem bir hanımefendi MHP'den başörtüsüyle milletvekili seçildi.
 • 22:42Davutoğlu, Amasya'da Muhalefet Parti Liderlerini EleştirdiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, partisince Amasya’da düzenlenen mitingde muhalefet parti liderlerini eleştirdi.
 • 22:16AK Parti'nin Amasya MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "99 seçimleri muhterem bir hanımefendi MHP'den başörtüsüyle milletvekili seçildi.
 • 15:48Kılıçdaroğlu Aysel Ekşi'nin Cenaze Törenine KatıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi'nin vefat eden eşi Prof. Dr. Aysel Ekşi için düzenlenen cenaze törenine katıldı.
 • 15:16Oktay Ekşi'nin Eşi Prof.dr. Aysel Ekşi'nin Cenazesi Ordu'ya GönderildiOktay Ekşi'nin Eşi Prof.dr. Aysel Ekşi'nin Cenazesi Ordu'ya GönderildiAnkara'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren CHP Milletvekili Oktay Ekşi'nin eşi Prof. Dr. Aysel Ekşi, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:27Oktay Ekşi'nin Eşi Son Yolculuğuna UğurlandıOktay Ekşi'nin Eşi Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Oktay Ekşi’nin eşi Prof. Dr. Aysel Ekşi, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:10Aysel Ekşi İçin Kocatepe Camii'nde Cenaze Namazı KılındıAysel Ekşi İçin Kocatepe Camii'nde Cenaze Namazı KılındıCHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi’nin vefat eden eşi Prof. Dr. Aysel Ekşi için Kocatepe Camii’nde cenaze namazı kılındı.
 • 22:20Canikli: Canikli: "Yeni Rüyaları Chp, Mhp, Hdp Koalisyonu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin konuşması-Canikli'nin açılışı yapması Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli: - "CHP'ye vereceğiniz oy HDP'ye gider. Şu anda beraber çalışıyorlar.
 • 20:15Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, CHP'ye verilecek oyun HDP'ye gideceğini belirterek, "Şu anda beraber çalışıyorlar.
 • 22:26Masum Türker: Masum Türker: "Hdp'nin Demokratikleşmesi Gerek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Masum Türker'in açıklamaları- Türker'in aday tanıtım toplantısında konuşması DSP Genel Başkanı Türker Uşak'ta: - Türker: -"HDP'nin seçim barajını aşması temennimiz, ancak HDP'nin demokratikleşmesi gerek"- "Bakınız AK Parti'nin tek başına iktidar olamaması halinde CHP ile koalisyon kuracağını düşünüyorum" DSP Genel Başkanı Masum Türker, doğu ve güneydoğuda HDP dışında hiçbir partinin seçim bürosu açamadığını belirterek, "HDP'nin barajı geçmesi temennimiz ancak, HDP'nin demokratikleşmesi gerek, doğuda, güneydoğuda HDP dışında hiçbir parti seçim bürosu açamıyor" dedi.
 • 18:26Masum Türker: Masum Türker: "Rahşan Ecevit'in Sağlık Durumu İyi"Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, eski başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit'in Ankara GATA'da tedavisinin tamamlanarak bu sabah taburcu edildiğini, evinde istirahat ettiğini ve sağlık durumunun da iyi olduğunu söyledi.
 • 17:51Uşak Masum Türker: Uşak Masum Türker: "Rahşan Ecevit'in Sağlık Durumu İyi"Masum Türker: "Rahşan Ecevit'in sağlık durumu iyi" (2) HDP'NİN BARAJI GEÇMESİ TEMENNİSİ Afyonkarahisar'dan İzmir'e geçerken seçim otobüsüyle Uşak'a uğrayan DSP Genel Başkanı Masum Türker, partisinin il başkanlığının ardından Uşak Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası'nı (SMMMO) ziyaret etti.
 • 17:25Masum Türker: Rahşan Ecevit'in Sağlık Durumu İyi (2)Masum Türker: Rahşan Ecevit'in Sağlık Durumu İyi (2)Hdp'nin BARAJI GEÇMESİNİ TEMENNİ ETTİ DSP Genel Başkanı Masum Türker, HDP'nin barajı aşmasını temenni ettiklerini belirtirken, "HDP'nin demokrat olması gerekiyor" dedi.
 • 16:59DSP Genel Başkanı Türker Uşak'ta AçıklamasıDSP Genel Başkanı Masum Türker, doğu ve güneydoğuda HDP dışında hiçbir partinin seçim bürosu açamadığını belirterek, "HDP'nin barajı geçmesi temennimiz ancak, HDP'nin demokratikleşmesi gerek, doğuda, güneydoğuda HDP dışında hiçbir parti seçim bürosu açamıyor" dedi.
 • 14:49Masum Türker Rahşan Ecevit'in Sağlık Durumu Hakkında Bilgi VerdiMasum Türker Rahşan Ecevit'in Sağlık Durumu Hakkında Bilgi VerdiDSP Genel Başkanı Masum Türker, Rahşan Ecevit'in Ankara GATA'da tedavisinin tamamlanarak bu sabah taburcu edildiğini söyledi.
 • 10:21Rahşan Ecevit'in sağlık durumuRahşan Ecevit'in sağlık durumuRahşan Ecevit'in sağlık durumu. Eski Başbakan'lardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit 3 gündür GATA'da tedavi altında tutuluyor.
 • 07:55Rahşan Ecevit'ten Kötü Haber: 3 Gündür GATA'daRahşan Ecevit'ten Kötü Haber: 3 Gündür GATA'daEski Başbakan'lardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit 3 gündür GATA'da tedavi altında tutuluyor.
 • 18:15Eski Başbakanlardan Ecevit'in Eşi Rahşan Ecevit AçıklamasıEski başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, "AKP'nin İstanbul Kadın Kolları Kongresinde Sayın Ahmet Davutoğlu'nun yaptığı konuşma sırasında, bugün hayatta olmayan eşim Bülent Ecevit adına özür dileme hakkı yoktur" açıklamasını yaptı.
 • 17:04Rahşan Ecevit: Davutoğlu'nun Bülent Ecevit Adına Özür Dileme Hakkı YokturRahşan Ecevit, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları kongresinde, merhum başbakanlardan Bülent Ecevit adına özür dilemesine tepki gösterdi.
 • 16:49Rahşan Ecevit: Davutoğlu'nun Hayatta Olmayan Eşim Bülent Ecevit Adına Özür Dileme Hakkı YokturBaşbakan Davutoğlu'nun AKP'nin İstanbul Kadın Kolları Kongresi'nde "Bulunduğum makam gereği, vaktinde, 'Bu kadına haddini bildirin' diyen bir başbakanın bu topraklarda hükmetmesi dolayısıyla bütün kadınlarımızdan özür diliyorum' sözleri ile ilgili Rahşan Ecevit yazılı açıklama yaptı.
 • 16:40Rahşan Ecevit'ten Davutoğlu'na Özür Cevabı: Öyle Bir Hakkı YokRahşan Ecevit'ten Davutoğlu'na Özür Cevabı: Öyle Bir Hakkı Yok"Merve Kavakçı'dan o dönemin Başbakanı adına özür dilerim" diyen Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Rahşan Ecevit'ten yanıt geldi.
 • 15:15Kanka' Cnr Kitap Fuarı'ndaGüngören Belediyesi’nin önemli sosyal sorumluluk projesi KANKA (Kan Kardeşliği Kulübü), CNR Kitap Fuarı’nda yeni KANKA’larla buluştu.
 • 14:35Cnr Kitap Fuarı'nda "İnce Memed"E Yoğun İlgiBu yıl ikincisi "Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı" temasıyla düzenlenen CNR Kitap Fuarı'nı ziyaret eden okuyucular, Türk edebiyatının ulu çınarı Yaşar Kemal'in kitaplarına yoğun ilgi gösterdi.
 • 14:27CNR Kitap Fuarını Hafta Sonunda 54 Bin Kitapsever Ziyaret EttiCNR Kitap Fuarını Hafta Sonunda 54 Bin Kitapsever Ziyaret EttiÇeşitli yarışma, imza günleri, söyleşi, konferans, panel ve forumlara ev sahipliği yapan CNR Kitap Fuarı, açıldığı ilk hafta sonu 54 bin kişi tarafından ziyaret edildi.
 • 15:31Cnr Kitap Fuarı AçıldıBu yıl "Çanakkale Savaşı'nın 100. Yılı" temasıyla düzenlenen CNR Kitap Fuarı, İstanbul CNR EXPO Yeşilköy'de açıldı.
 • 14:01Selvi Kılıçdaroğlu 14 Şubat EtkinliğindeSelvi Kılıçdaroğlu 14 Şubat EtkinliğindeCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediyesi'nin düzenlediği "14 Şubat Sevgililer Günü" etkinliğine katıldı.
 • 12:12"Çanakkale Ruhu" Kitap Fuarında Bu yıl "Çanakkale Savaşı'nın 100. Yılı" temasıyla düzenlenen CNR Kitap Fuarı, 27 Şubat-8 Mart arasında İstanbul CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek.
 • 16:28Cnr Kitap Fuarı'na Doğru"Çanakkale Savaşı'nın 100. Yılı" temasıyla düzenlenen fuar, 27 Şubat 8 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Anadolu Ajansı'nın "Global İletişim Ortağı" olduğu fuarda, söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri, sergi, imza günleri ve dinletilerle birlikte 550'nin üzerinde etkinlik düzenlenecek.
 • 16:03Türkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman'ın VefatıTürkiye'nin İlk Kültür Bakanı Halman'ın VefatıHalman için görev yaptığı Bilkent Üniversitesinde tören düzenlendi.
 • 15:51Defne Halman Cenazede Babasına Ait 'Ölüm Yılım' Şiirini Okuduİlk Kültür Bakanı Prof. Dr. Talat Sait Halman için Bilkent Üniversitesi’nde cenaze töreni düzenlendi.
 • 07:41Cezaevindeki Doluluk Rahşan Affından Sonra 3 Kat ArttıCezaevindeki Doluluk Rahşan Affından Sonra 3 Kat ArttıRahşan affıyla boşalan cezaevleri aradan geçen 15 yılda 3 katı doluluğa ulaştı. 159 bin 475 olarak belirlenen cezaevlerinin kapasitesinin dolmasına 3 bin kişi kaldı.
 • 09:20Haftanın Tarihine BakışHaftanın Tarihine BakışAtatürk'ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981'den itibaren Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor.
 • 19:0233. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı33. Uluslararası İstanbul Kitap FuarıRahşan Ecevit, eşi Bülent Ecevit'in kitaplarını imzaladı.
 • 18:4733. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı"Sinemamızın 100. Yılı" temasıyla düzenlenen "33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı"na, kitapseverlerin ilgisi son gün de devam etti.