10:0400
SON DAKİKA RAHŞAN ECEVİT HABERLERİ

Son Dakika Rahşan Ecevit Haberleri


RAHŞAN ECEVİT

Zekiye Rahşan Ecevit (d. 1923, Bursa), Türk ressam, yazar ve siyasetçi. Bülent Ecevit'in dul eşi olan Rahşan Ecevit, aynı zamanda Demokratik Sol Parti ile Demokratik Sol Halk Partisi'nin kurucusu ve ilk başkanlarıdır.
Aslen Selanik'ten Şebinkarahisar'a yerleşmiş bir ailenin çocuğudur. Babası... Devamı

   

  KKTC Ankara Büyükelçiliği Himayesinde "Kozanın Mucizesi" Sergi Açılışı

  KKTC Ankara Büyükelçiliği himayelerinde “Kozanın Mucizesi” sergisinin açılışı yapıldı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Rahşan Ecevit'ten Alper Taşdelen'e Destek?

  Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, Pazar günü yapılacak yerel seçimlerin kader seçimi olduğunu belirterek, oyların bölünmemesi gerektiğini ve tüm oyların CHP'de birleşmesi gerektiğini söyledi. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü;

  AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü;

  AK Parti Belediye Başkan adayı ve Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti kadrolarının birilerinin öte git dediğinde şapkalarını alıp gideceklerden olmadığını belirterek, “Ne diyor başbakanımız ‘biz bu yola çıkarken sadece gömleğimizi değil kefenimizi de aldık çıktık’. Biz ne CHP gibi ne MHP gibi ne Süleyman Demirel gibi milletin emanetini başkasına teslim etmeyiz. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Rahşan Ecevit'ten Türban Açıklaması: Konu Kapanmadı

  Rahşan Ecevit'ten Türban Açıklaması: Konu Kapanmadı

  Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, türbanlı kadın milletvekillerinin TBMM Genel Kurulu'na hiçbir sorun çıkmadan katılmasıyla "konunun kapanmadığını" belirterek, "Aksine bu durum kamuda emsal teşkil edeceği, dolayısıyla"... (04 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  Rahşan Ecevit'ten Meclis'te Başörtüsü Tepkisi

  Rahşan Ecevit'ten Meclis'te Başörtüsü Tepkisi

  Eski başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, milletvekillerinin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne başörtüsüyle girmesine tepki gösterdi. (04 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  Zehirli Kitap!

  Zehirli Kitap!

  Yeryüzünün en sinsi silahı olarak bilinen zehire kurban gidenler için kurulan tuzaklar ilk kez kaleme alındı. (02 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  Usta Yazar Turgut Özakman'a Veda

  Usta Yazar Turgut Özakman'a Veda

  Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden yazar Turgut Özakman için Kocatepe Cami'nde cenaze namazı kılındı. (30 Eylül 2013 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri