SON DAKİKA ORHAN DÜZGÜN HABERLERİ

Son Dakika Orhan Düzgün Haberleri


ORHAN DÜZGÜN

Orhan Düzgün, 2 Aralık 1967'de Tokat Niksar'da doğdu. Babasının adı Şerafettin, annesinin adı Satiye'dir.
Tıp Doktoru; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde genel cerrahi uzmanlığı yaptı.
Uşak, Banaz, Merkez Sağlık Ocağında çalıştı.... Devamı

  Sarıkamış Şehitleri Erciyes Dağı'nda Anıldı

  Sarıkamış Şehitleri Erciyes Dağı'nda Anıldı

  Sarıkamış şehitleri Kayseri Valiliği tarafından Erciyes Dağı Tekir Yaylası bölgesinde düzenlenen etkinlikle anıldı. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Vali Düzgün, Turizm Gazetecileri ve Yazarlarına Kayseri'nin Turizm Potansiyeli ile Erciyes'i Anlattı

  Vali Düzgün, Turizm Gazetecileri ve Yazarlarına Kayseri'nin Turizm Potansiyeli ile Erciyes'i Anlattı

  Kayseri Valisi Orhan Düzgün, turizm çalışmaları ve tanıtımı kapsamında kente davet ettiği turizm gazetecileri ve yazarlarına, 6 bin yıllık geçmişe sahip Kayseri’nin turizm potansiyeli ile Erciyes Kayak Merkezi’ni anlattı. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Kınalı Kuzular, Sarıkamış Yolunda

  Kınalı Kuzular, Sarıkamış Yolunda

  Sarıkamış Harekatının 100. yılı etkinliklerine katılmak üzere 81 ilden gençlerin bir kısmı Sarıkamış'a ulaştı, bir kısmı da yeni yola çıktı. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Sarıkamış Şehitleri Anısına Erciyes'te Buluşuyoruz

  Sarıkamış Şehitleri Anısına Erciyes'te Buluşuyoruz

  Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Sarıkamış Destanının 100. yılı anısına Pazar günü Erciyes'te yürüyüş düzenlendiğini belirtti. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Vali Düzgün'den Sarıkamış Yürüyüşüne Davet

  Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Sarıkamış destanının 100. yılı anısına pazar günü Erciyes’te düzenlenecek yürüyüşe halkı davet etti. (01 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşüne Davet

  Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşüne Davet

  Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Sarıkamış Harekatı'nın 100'üncü yılında Allahuekber Dağları'nda karakışa yenik düşen 90 bin vatan evladını anmak için, Pazar günü Erciyes'te düzenlenecek yürüyüşe tüm Kayserilileri davet etti. (01 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Günlük Bin 900 Araç Denetlendi

  Günlük Bin 900 Araç Denetlendi

  Kayseri Valisi Orhan Düzgün, başkanlığında topladığı Karayolu Trafik Güvenliği İl Koordinasyon Kurulu’nda değerlendirmelerde bulunarak, can ve mal kayıplarının en aza indirilebilmesi amacıyla yeni yılda trafik önlemlerinin artırılması talimatını verdi. (31 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Erciyes'in Kır Çiçekleri Projesi

  Emniyet Genel Müdürlüğünün yürüttüğü Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) çerçevesinde Kayseri Emniyet Müdürlüğü tarafından "Erciyes'in Kır Çiçekleri" Projesi hayata geçirildi. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  ORAN'dan 2014'te 65 Projeye 47 Milyon Lira Destek

  ORAN Yönetim Kurulu Başkanı, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, ajansın 2014 yılında 65 projeye toplam 47 milyon lira destek verdiğini söyledi. (29 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Anadolu'nun Yıldızları Kayseri'de Parlamaya Başladı

  Anadolu'nun Yıldızları Kayseri'de Parlamaya Başladı

  Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme İç Anadolu Grubu müsabakaları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Olimpik Yüzme Havuzunda 8 ilden yaklaşık 200 sporcu ve antrenör kafilesinin katılımıyla başladı. (27 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kayseri'de KİK Eğitimini Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı

  Kayseri'de KİK Eğitimini Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı

  Kayseri Valiliğince düzenlenen "Kamu İhale Kanunu Mevzuatı" konulu eğitim seminerini başarıyla tamamlayanlara, sertifikalarını Vali Yardımcısı Yasemin Çetinkaya dağıttı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Valilikte Kik Eğitimini Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı

  Kayseri Valiliği'nce düzenlenen "Kamu İhale Kanunu Mevzuatı" konulu eğitim seminerini başarıyla tamamlayanlara sertifikalarını Vali Yardımcısı Yasemin Özata Çetinkaya dağıttı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Koruyucu Ailelere "Temel Anne-baba Eğitimi"

  Nüfusa oranla koruyucu aile sayısı bakımından Türkiye'de ilk sırada yer alan Kayseri'de "Temel anne baba eğitimini" tamamlayan ailelere sertifikaları verildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 05:47:21. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORHAN DÜZGÜN HABERLERİ
[Hata Bildir]