08:4900
SON DAKİKA ÖNDER KAHVECİ HABERLERİ

Son Dakika Önder Kahveci Haberleri

   

  Aile Hekimlerinden 'Nöbet' Mitingi

  Aile Hekimlerinden "Nöbet" Mitingi

  Aile hekimlerinden "nöbet" mitingi- Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) tarafından, aile hekimliklerindeki nöbet uygulamasını protesto etmek amacıyla Başkent'te miting düzenlendi-AHEF Genel Başkanı Girginer: -"Birinci basamakta hekimin nöbeti olamaz. İkinci ve üçüncü basamakta olur. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Aile Hekimlerinden "Nöbet" Mitingi

  Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) tarafından, aile hekimliklerindeki nöbet uygulamasını protesto etmek amacıyla Başkent'te miting düzenlendi AHEF Genel Başkanı Girginer: "Birinci basamakta hekimin nöbeti olamaz. İkinci ve üçüncü basamakta olur. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı: Yüzde 12 Ek Zam İstiyoruz

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci, "Enflasyon karşısında eriyen maaşların telafisi için hemde reel gelir kayıplarının önlenmesi için yüzde 12 ek zam istiyoruz." dedi. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Türk Sağlık-Sen: 112 Acil İstasyonları Özelleştiriliyor

  Türk Sağlık-Sen: 112 Acil İstasyonları Özelleştiriliyor

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kocaeli ilinde özel bir firmadan 18 adet ambulansın şoförü ile birlikte kiralamaya gidilmesini, "Bu hizmet alımı yöntemine gitmek ileriye dönük olarak, 112 Acil istasyonlarındaki tüm acil sağlık hizmetlerinin de hizmet alımı yöntemi ile tamamen özelleştirileceğinin bir başlangıcıdır. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Memur Maaşlarına Ek Zam Talebi

  Memur Maaşlarına Ek Zam Talebi

  Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci "Kamu çalışanlarının reel gelir kayıpları söz konusudur ve maaş olarak enflasyon altında ezilmişlerdir." dedi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Türk Sağlık Sen'den Bakan'a Mektup: Fırıncı Değil Sağlıkçı Atansın

  Türk Sağlık Sen'den Bakan'a Mektup: Fırıncı Değil Sağlıkçı Atansın

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na açık bir mektup göndererek Bakanlıktaki atamalarla ilgili görüşlerini iletti. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 08:49:48. #1.13#