16:2300
SON DAKİKA ÖMER ŞENGÖL HABERLERİ

Son Dakika Ömer Şengöl Haberleri


... Devamı

  Tütüncü Akdeniz Belediyeler Birliği'ne Üye Belediyeleri Ziyaret Etti

  Tütüncü Akdeniz Belediyeler Birliği'ne Üye Belediyeleri Ziyaret Etti

  Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Isparta’da Akdeniz Belediyeler Birliği’ne üye olan belediyeleri ziyaret etti. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  DP Genel Başkanı Uysal, Isparta'da

  Gültekin Uysal: "Bizim son 15 gün içerisinde Saadet ve Büyük Birlik partilerine ziyaretimiz oldu. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Çatışma Ortamından Uzak Olmalı'

  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Çatışma Ortamından Uzak Olmalı"

  Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, TBMM'de bulunan başta MHP ve CHP'nin; Türkiye'yi dar alanlara sıkıştığı iklimlerden çıkartacak, siyasi önceliklerden ziyade Türkiye'nin öncelikleriyle bir davranış kalıbını milletin önüne koymak zorunda olduğunu söyledi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  DP Genel Başkanı Uysal Açıklaması

  "(Cumhurbaşkanlığı seçimi) TBMM'de bulunan başta MHP ve CHP'ye açık bir şekilde ifademiz; Türkiye'nin bu anlamda dar alanlara sıkıştığı iklimlerden çıkartacak, siyasi önceliklerden ziyade Türkiye'nin öncelikleriyle bir davranış kalıbını milletin önüne koyulmak zorundadır" (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Elmada İhracat Rotası Afrika ve Asya'ya Çevriliyor

  Elmada İhracat Rotası Afrika ve Asya'ya Çevriliyor

  Isparta Sanayiciler ve İşadamları Derneği Başkanı Özcan Pınarcı, Eğirdir’in dünya ile entegre hale gelerek ürettikleri ürünleri sadece Türkiye içinde değil, yurt dışına da ihraç etmesi gerektiğini söyledi. (17 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Eğirdir, 5. Motosiklet Festivali'ne Hazırlanıyor

  Isparta Eğirdir Belediyesi ve Mototalya organizasyonu ile bu yıl 5.'si düzenlenecek Motosiklet Festivali 29 Mayıs-1 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Eğirdir'de İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes

  Eğirdir'de İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes

  Isparta’nın Eğirdir ilçesinde Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenlendi. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Eğirdir Uluslararası Çocuk Şenliği

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Eğirdir Uluslararası Çocuk Şenliğine katılmak için 5 ülkeden 177 öğrenci Eğirdir'e geldi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Eğirdir'de Suyun Tonu 1 Lira

  Eğirdir'de Suyun Tonu 1 Lira

  Isparta'da Eğirdir Belediye Başkanlığı'na seçilen Demokrat Parti'li Ömer Şengöl, seçilmeden önce vaat ettiği su fiyatları ile 480 dairenin tapu sorunu için icraatlarına başladı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Isparta Seçim Sonuçları

  30 Mart Yerel Seçimlerinde Isparta merkezde Belediye Başkanlığı seçimini MHP’nin adayı Yusuf Ziya Günaydın kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre Isparta'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 5'ini AK Parti, 2'sini CHP, 2'sini MHP, 1'ini BBP ve 1'ini DP kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Elma Üretiminde Bereketli Bir Yıl Yaşanıyor

  Elma Üretiminde Bereketli Bir Yıl Yaşanıyor

  Türkiye'deki elma üretiminin yüzde 20'den fazlasını karşılayan Isparta'da üreticiler, elma hasadına başladı Isparta Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şölen: "Bereketli bir yıl geçirdik. İklim, elma yetiştiriciliği için oldukça uygun gelişti. Çok kaliteli bir elma sezonu yaşıyoruz" (17 Eylül 2013 Salı )

   

  SGK Bilgilendirmeye Devam Ediyor

  SGK Bilgilendirmeye Devam Ediyor

  Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ilçelerde düzenlediği bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. (27 Aralık 2012 Perşembe )

   

  Isparta'da Elmalar Dalında Satılıyor

  Durmuş Genç - Türkiye'deki üretimin yüzde 22'sini karşılayan Isparta'da üretilen elmalar, dalından inmeden satılıyor. (02 Ekim 2012 Salı )

   

  Koruma Altındaki Gölde Çevre Katliamı İddiası

  Eğirdir Gölü'nün çevresinde çöplük alan oluşturulmasına, bazı sivil toplum örgütleri ile siyasi partilerin temsilcileri tepki gösterdi. (12 Nisan 2011 Salı )

   

  Eğirdir'de Yeni Bir Çiçek Türü Bulundu

  Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Baklagiller Familyasına Ait Olan Yeni Bir Çiçek Türü Bulundu. (21 Ekim 2008 Salı )

   

  Isparta Sağlık Müdürlü'nün Paralarına El Koyulması Olayı İl Genel Meclis'ne Gidiyor

  Isparta Sağlık Müdürlü'nün Paralarına El Koyulması Olayı İl Genel Meclis'ne Gidiyor

  Isparta İl Genel Meclisi Başkanı Fevzi Özdemir, Eğirdir Belediyesi ile Sağlık İl Müdürlüğü Arasında Yaşanan Ecrimisil Konusunu Meclis'e Taşıyacağını Açıkladı. Ecrimisil Olayının Tartışılması Gereken Bir Konu Olduğunu İfade Eden Özdemir, "Bugün Hangi Kamu Binasının Ruhsatı Tapusu Var. Buda Bundan Sonra Böyle Gidecek Anlamına Gelmez. Bundan Sonra Dört Dörtlük Bir Müteahhit Gibi, Tapusunu, Ruhsat İznini Alarak Bu İşler Yapılmalı. Yıllar Sonra Eğirdir Örneğinde Olduğu Gibi Kamu Kurumları Bir (30 Ağustos 2008 Cumartesi )

   

  Belediye Sağlık Müdürlüğünün Parasına Haciz Koyunca Sağlık Hizmetlerinde Aksamalar Yaşanmaya Başladı

  Belediye Sağlık Müdürlüğünün Parasına Haciz Koyunca Sağlık Hizmetlerinde Aksamalar Yaşanmaya Başladı

  Isparta Eğirdir İlçe Belediyesi, Sağlık İl Müdürlüğü'nün 'Arazilerini İşgal Ettiği' Gerekçesiyle Gelirlerine Haciz Yoluyla El Koydurttu. Eğirdir Belediyesi, Sağlık İl Müdürlüğü'nden Sağlık Ocağı, Dispanser ve Kemik Hastalıkları Hastanesi'nin Bulunduğu Arazilerin Bir Bölümünün Belediyenin Arazisi Olduğunu İleri Sürerek Geriye Dönük 33 Milyon YTL'lik Ecrimisil (İşgaliye) Parası İstemişti. (28 Ağustos 2008 Perşembe )

   

 

  6. Türkiye Triatlon Şampiyonası Tamamlandı

  Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Düzenlenen 6. Türkiye Triatlon Şampiyonası Tamamlandı. Eğirdir Limaniçi Mevkiinde Yapılan Şampiyona, Junior Bayanlar ve Erkeklerde 750 Metre Yüzme, 10 Kilometre Bisiklet ve 1,5 Kilometre Koşu Yarışmaları ile Başladı. (04 Ağustos 2008 Pazartesi )

   

  Başkan Şengöl: " Arazi Bol Olduğu İçin Vermişim, Ancak Durum Şimdi Öyle Değil"

  Eğirdir'de Bulunan Sağlık Kuruluşlarına 16 Yıl Sonra 33 Milyon YTL'lik Haciz Yazısı Gönderen Belediye Başkanı Ömer Şengöl, Bu İcraatında Eğirdir Halkının Menfaati ve Hakkı Olduğunu Savundu. (18 Temmuz 2008 Cuma )

   

  Öğrenciler Altınkum Plajı'nı Pırıl Pırıl Yaptı

  Öğrenciler Altınkum Plajı'nı Pırıl Pırıl Yaptı

  Isparta'lı Öğrenciler "Temiz Sular Temiz Türkiye" Kampanyası Çerçevesi Kapsamında Eğirdir Altınkum Plajı'nda Temizlik Yaptılar. (04 Haziran 2008 Çarşamba )

   

  Eğirdir'in İl Birincisi Öğrencileri Altın ile Ödüllendirildi

  Eğirdir'in İl Birincisi Öğrencileri Altın ile Ödüllendirildi

  Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü'nce Düzenlenen 'İlköğretim Okulları Arası Bilgi ve Kültür Yarışması'nda Birinci Olan Eğirdir Muazzez -Yaşar Şapçı İlköğretim Okulu Öğrencilerine Altın Hediye Edildi. Yarışma 9 Mayıs'ta Isparta'da Yapılmıştı. (17 Mayıs 2008 Cumartesi )

   

  Okulun İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Pilav Günü Düzenlediler

  Okulun İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Pilav Günü Düzenlediler

  Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Faaliyet Gösteren Mustafa Çetinkaya İlköğretim Okul Aile Birliği, Okulun Genel İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Pilav Günü Düzenledi. (16 Mayıs 2008 Cuma )

   

  Isparta'da Bir Çok Belediyenin Atıklarını Arıtmadan Eğirdir Gölü'ne Bıraktıkları İleri Sürüldü

  Isparta'da Bir Çok Belediyenin Atıklarını Arıtmadan Eğirdir Gölü'ne Bıraktıkları İleri Sürüldü

  Türkiye'nin Üçüncü Büyük Tatlı Su Kaynağı Olan Eğirdir Gölü'ne Birçok Belediyenin Kanalizasyon Atıklarını Arıtmadan Bıraktığı Belirtildi. (10 Mayıs 2008 Cumartesi )

   

  Eğirdir Gölü'ne 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı

  Eğirdir Gölü'ne 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı

  Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Bulunan Türkiye'nin 3. Büyük Gölü Eğirdir Gölü'ne Koruma Amaçlı Olarak 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı. Göle 2003 Yılından Bu Yana Belli Aralıklarla Sazan Bırakılıyor. Tarım İl Müdürü Mücahit Yeşil, Bundan Sonraki 3 Yılda da 450 Bin Adet Daha Sazan Yavrusu Bırakılacağını Söyledi. (24 Nisan 2008 Perşembe )

   

  Mert Çağrı'yı Arama Çalışmaları Devam Ediyor

  Isparta'da 2 Hafta Önce Kaybolan ve Önceki Gün İkisinin Cesedine Ulaşılan 3 Çocuktan Sonuncusu Mert Çağrı'yı Bulmak İçin Kayboldukları Eğridir Gölü'nde Arama Çalışmaları Başlatıldı. (21 Nisan 2008 Pazartesi )

   

  Isparta'da seramik ve karo kursunu bitirenler belge aldı

  Isparta'da seramik ve karo kursunu bitirenler belge aldı

  Isparta'nın Eğirdir ilçesinde 'Seramik, Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı' kursunu tamamlayan 22 kursiyer törenle sertifika aldı. Kursiyerlere 450 YTL değerinde birer takım çantası hediye edildi. (26 Aralık 2007 Çarşamba )

   

  Atlasjet Uçağı 10 Gün Önce Pisti Pas Geçmiş

  Atlasjet Uçağı 10 Gün Önce Pisti Pas Geçmiş

  Atlasjet Havayolları'na Ait Bir Yolcu Uçağının 10 Gün Önce Isparta'ya İnerken Pisti Pas Geçmek Zorunda Kaldığı Bildirildi. O Gün Uçakta Bulunan Isparta ve Eğirdir Belediye Başkanları Olayı Doğruladı. (30 Kasım 2007 Cuma )

   

  Eğirdir Gölü'nü ot sardı balıkçılık durma noktasına geldi

  Eğirdir Gölü'nü ot sardı balıkçılık durma noktasına geldi

  Eğirdir Gölü'nün tabanında meydana gelen otlanmanın göldeki balıkçılığı bitirme noktasına getirdiği belirtildi. Aşırı otlanma yüzünden ağ atamayan balıkçıların, çıktıkları seferlerden eli boş döndükleri, bu durum geçimini gölden sağlayan 500 aileyi kaygılandırdığı ifade edildi. (20 Kasım 2007 Salı )

   

  Eğirdir'de Devir Teslim Töreni Yapıldı

  Eğirdir Dağ Komando Okulu Eğitim Merkez Komutanlığı Garnizon Komutanı Tuğgeneral Serdar Ekizoğlu, Görevini 30 Ağustosta Tümgeneral Olacak Tuğgeneral Yıldırım Güvenç'e Devretti. (17 Ağustos 2007 Cuma )

   

  Eğirdir triatlonu çekişmeli geçti

  Eğirdir triatlonu çekişmeli geçti

  Isparta'nın Eğirdir ilçesinde gerçekleştirilen Uluslararası 5. Eğirdir Triatlon Yarışması yapıldı. Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından organize edilen yarışmaya 21 ülkeden 95 sporcu katıldı. 1,5 kilometre yüzme 40 kilometre bisiklet ve 10 kilometre koşu şeklinde yapılan yarışmaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Eğirdir Kaymakamı Ömer Ulu, elma kenti olan Eğirdir'in tanıtımı için bu yarışm... (05 Ağustos 2007 Pazar )

   

  Eğirdir Belediyesi, fitness alanı kurdu

  Eğirdir Belediyesi, fitness alanı kurdu

  Isparta'nın Eğirdir ilçesinde halkın yürüyüş ve spor yapabileceği fitness alanı oluşturuldu. Altınkum Mahallesi'nde oluşturulan ve çeşitli spora aletlerinin konulduğu fitness alanında Eğirdirliler her türlü egzersizi yapabilecek. (04 Haziran 2007 Pazartesi )

   

  Eğirdir'de kaldırımlar yenilendi refüjlere lale dikildi

  Isparta'nın Eğirdir ilçesinde kaldırımlar yenilendi, orta refüjlere de lale dikildi. (04 Mayıs 2007 Cuma )

   

  Isparta’daki depremler

  Isparta’daki depremler

  Isparta’nın Eğirdir ve Gelendost ilçesinde iki hafta içinde meydana gelen iki depremin artçıları sürüyor. (16 Nisan 2007 Pazartesi )

   

  Eğirdir'de Artçı Depremler Sürüyor

  Merkez Üssü Isparta'nın Eğirdir İlçesi, Eğirdir İlçesinin Barla Beldesi ve Gelendost İlçesi Olan Artçı Depremler Devam Ediyor. (16 Nisan 2007 Pazartesi )

   

  Eğirdirli yelkencilerin başarısı gurur kaynağı oldu

  Antalya Bölge Kupası 1'inci Yelken Yarışmaları'nda Isparta'yı temsil eden Eğirdir Belediyespor Yelken Takımı, Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl'ü ziyaret etti. Sporcuları ödüllendiren Şengöl, Eğirdir'i yelken ve su sporları merkezi yapmaya çalıştıklarını açıkladı. (04 Nisan 2007 Çarşamba )

   

  Uluslararası Triatlon Şampiyonası Eğirdir'de Yapılacak

  Uluslararası Triatlon Şampiyonası Eğirdir'de Yapılacak

  Uluslararası Triatlon Şampiyonası'nın 5 Ağustos 2007 Tarihinde Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Yapılacağı Bildirildi. (21 Mart 2007 Çarşamba )

   

  Isparta: Ak Parti Milletvekili Bilgiç'in Basın Toplantısı

  Isparta: Ak Parti Milletvekili Bilgiç'in Basın Toplantısı

  Eğirdir İlçe Belediye Başkanı Ömer Şengöl, iktidarın kendilerine yardımcı olmadığı yönündeki açıklamalarına, AK Parti Isparta Milletvekili Emin Bilgiç cevap verdi. (29 Ağustos 2006 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 16:23:55. #1.12#