SON DAKİKA ÖMER ŞENGÖL HABERLERİ

Son Dakika Ömer Şengöl Haberleri


... Devamı

17:20
3. Platin Elma Ödülleri Isparta?nın İncisi Davraz?da Sahiplerini Buldu 3. Platin Elma Ödülleri Isparta'nın İncisi Davraz'da Sahiplerini Buldu Bu yıl 3.sü düzenlenen Platin Elma Ödülleri büyük bir organizasyona imza atarak, Isparta'nın tarım kenti markası olması için tüm gücünü sergileyerek, şehre prestij değer kattı.
3. Platin Elma Ödülleri Isparta?nın İncisi Davraz?da Sahiplerini Buldu
15:27
Isparta Platin Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu Isparta Eğirdir Kaymakamlığı ve Platin Elma Derneği'nce düzenlenen '3'üncü Platin Elma Ödülleri' töreninde, tarımsal alanda faaliyet gösteren girişimciler ödüllendirildi.
Isparta Platin Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu
14:36
Platin Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu Isparta Eğirdir Kaymakamlığı ve Platin Elma Derneği'nce düzenlenen '3'üncü Platin Elma Ödülleri' töreninde, tarımsal alanda faaliyet gösteren girişimciler ödüllendirildi.
Platin Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu
13:26
Platin Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu Isparta ilçesi Eğirdir Kaymakamlığı ve Platin Elma Derneği tarafından düzenlenen ’3. Platin Elma Ödülleri’ töreninde tarımsal alanda faaliyet gösteren girişimciler ödüllendirildi.
Platin Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu
15:45
Eğirdir 4. Şiir Akşamları Yarışması Eğirdir Belediyesince düzenlenen "Eğirdir 4. Şiir Akşamları Yarışması"nda köy okulları öğrencileri yarıştı.
16:08
Gezici Çanakkale Müzesi Eğirdir'de Ziyarete Açıldı Çanakkale'den Anadolu'ya 'Gezici Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi, Isparta'nın Eğirdir ilçesinde ziyarete açıldı.
Gezici Çanakkale Müzesi Eğirdir'de Ziyarete Açıldı
14:15
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Eğirdir'e Tekne Hibe Etti Genelkurmay Başkanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı Çanakkale Boğaz Komutanlığı'nın emrindeki 'Lale' isimli 14 ton kapasiteli tekne, Eğirdir Belediyesi'ne hibe edildi.
11:13
Eğirdir Belediyesinden Öğrencilere Ücretsiz Tiyatro Eğirdir Belediyesinin ilköğretim öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği tiyatro gösterisi büyük beğeni kazandı.
13:41
Eğirdir Belediyesi 10 Bin Kök Lavanta Dikecek Eğirdir Belediyesi önümüzdeki yıl park bahçe ve meydanları, esans değeri yüksek ve 4 çeşit olmak üzere en az 10 bin kök lavanta ile süslemeye hazırlanıyor.
12:55
Eğirdir Belediyesi, Yörex Fuarı'nda 2 Ton Elma Dağıtacak Isparta Eğirdir Belediyesi YÖREX Fuarı'nda Eğirdir ve elmanın tanıtımını yapacak.
Eğirdir Belediyesi, Yörex Fuarı'nda 2 Ton Elma Dağıtacak
15:15
Tütüncü Akdeniz Belediyeler Birliği'ne Üye Belediyeleri Ziyaret Etti Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Isparta’da Akdeniz Belediyeler Birliği’ne üye olan belediyeleri ziyaret etti.
Tütüncü Akdeniz Belediyeler Birliği'ne Üye Belediyeleri Ziyaret Etti
17:56
DP Genel Başkanı Uysal, Isparta'da Gültekin Uysal: "Bizim son 15 gün içerisinde Saadet ve Büyük Birlik partilerine ziyaretimiz oldu.
17:39
Cumhurbaşkanlığı Seçimi Çatışma Ortamından Uzak Olmalı" Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, TBMM'de bulunan başta MHP ve CHP'nin; Türkiye'yi dar alanlara sıkıştığı iklimlerden çıkartacak, siyasi önceliklerden ziyade Türkiye'nin öncelikleriyle bir davranış kalıbını milletin önüne koymak zorunda olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanlığı Seçimi Çatışma Ortamından Uzak Olmalı'
14:20
DP Genel Başkanı Uysal Açıklaması "(Cumhurbaşkanlığı seçimi) TBMM'de bulunan başta MHP ve CHP'ye açık bir şekilde ifademiz; Türkiye'nin bu anlamda dar alanlara sıkıştığı iklimlerden çıkartacak, siyasi önceliklerden ziyade Türkiye'nin öncelikleriyle bir davranış kalıbını milletin önüne koyulmak zorundadır"
15:24
Elmada İhracat Rotası Afrika ve Asya'ya Çevriliyor Isparta Sanayiciler ve İşadamları Derneği Başkanı Özcan Pınarcı, Eğirdir’in dünya ile entegre hale gelerek ürettikleri ürünleri sadece Türkiye içinde değil, yurt dışına da ihraç etmesi gerektiğini söyledi.
Elmada İhracat Rotası Afrika ve Asya'ya Çevriliyor
13:13
Eğirdir, 5. Motosiklet Festivali'ne Hazırlanıyor Isparta Eğirdir Belediyesi ve Mototalya organizasyonu ile bu yıl 5.'si düzenlenecek Motosiklet Festivali 29 Mayıs-1 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
13:05
Eğirdir'de İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes Isparta’nın Eğirdir ilçesinde Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenlendi.
Eğirdir'de İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes
12:48
Eğirdir Uluslararası Çocuk Şenliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Eğirdir Uluslararası Çocuk Şenliğine katılmak için 5 ülkeden 177 öğrenci Eğirdir'e geldi.
16:28
Eğirdir'de Suyun Tonu 1 Lira Isparta'da Eğirdir Belediye Başkanlığı'na seçilen Demokrat Parti'li Ömer Şengöl, seçilmeden önce vaat ettiği su fiyatları ile 480 dairenin tapu sorunu için icraatlarına başladı.
Eğirdir'de Suyun Tonu 1 Lira
15:59
Isparta Seçim Sonuçları 30 Mart Yerel Seçimlerinde Isparta merkezde Belediye Başkanlığı seçimini MHP’nin adayı Yusuf Ziya Günaydın kazandı.
13:36
2014 Yerel Seçim Sonuçları Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı.
03:50
2014 Yerel Seçim Sonuçları Resmi olmayan sonuçlara göre Isparta'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 5'ini AK Parti, 2'sini CHP, 2'sini MHP, 1'ini BBP ve 1'ini DP kazandı.
11:35
Elma Üretiminde Bereketli Bir Yıl Yaşanıyor Türkiye'deki elma üretiminin yüzde 20'den fazlasını karşılayan Isparta'da üreticiler, elma hasadına başladı Isparta Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şölen: "Bereketli bir yıl geçirdik. İklim, elma yetiştiriciliği için oldukça uygun gelişti. Çok kaliteli bir elma sezonu yaşıyoruz"
Elma Üretiminde Bereketli Bir Yıl Yaşanıyor
13:30
SGK Bilgilendirmeye Devam Ediyor Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ilçelerde düzenlediği bilgilendirme toplantılarına devam ediyor.
SGK Bilgilendirmeye Devam Ediyor
11:40
Isparta'da Elmalar Dalında Satılıyor Durmuş Genç - Türkiye'deki üretimin yüzde 22'sini karşılayan Isparta'da üretilen elmalar, dalından inmeden satılıyor.
19:50
Koruma Altındaki Gölde Çevre Katliamı İddiası Eğirdir Gölü'nün çevresinde çöplük alan oluşturulmasına, bazı sivil toplum örgütleri ile siyasi partilerin temsilcileri tepki gösterdi.
18:00
Eğirdir'de Yeni Bir Çiçek Türü Bulundu Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Baklagiller Familyasına Ait Olan Yeni Bir Çiçek Türü Bulundu.
21:20
Isparta Sağlık Müdürlü'nün Paralarına El Koyulması Olayı İl Genel Meclis'ne Gidiyor Isparta İl Genel Meclisi Başkanı Fevzi Özdemir, Eğirdir Belediyesi ile Sağlık İl Müdürlüğü Arasında Yaşanan Ecrimisil Konusunu Meclis'e Taşıyacağını Açıkladı. Ecrimisil Olayının Tartışılması Gereken Bir Konu Olduğunu İfade Eden Özdemir, "Bugün Hangi Kamu Binasının Ruhsatı Tapusu Var. Buda Bundan Sonra Böyle Gidecek Anlamına Gelmez. Bundan Sonra Dört Dörtlük Bir Müteahhit Gibi, Tapusunu, Ruhsat İznini Alarak Bu İşler Yapılmalı. Yıllar Sonra Eğirdir Örneğinde Olduğu Gibi Kamu Kurumları Bir
Isparta Sağlık Müdürlü'nün Paralarına El Koyulması Olayı İl Genel Meclis'ne Gidiyor
14:43
Belediye Sağlık Müdürlüğünün Parasına Haciz Koyunca Sağlık Hizmetlerinde Aksamalar Yaşanmaya Başladı Isparta Eğirdir İlçe Belediyesi, Sağlık İl Müdürlüğü'nün 'Arazilerini İşgal Ettiği' Gerekçesiyle Gelirlerine Haciz Yoluyla El Koydurttu. Eğirdir Belediyesi, Sağlık İl Müdürlüğü'nden Sağlık Ocağı, Dispanser ve Kemik Hastalıkları Hastanesi'nin Bulunduğu Arazilerin Bir Bölümünün Belediyenin Arazisi Olduğunu İleri Sürerek Geriye Dönük 33 Milyon YTL'lik Ecrimisil (İşgaliye) Parası İstemişti.
Belediye Sağlık Müdürlüğünün Parasına Haciz Koyunca Sağlık Hizmetlerinde Aksamalar Yaşanmaya Başladı
16:32
6. Türkiye Triatlon Şampiyonası Tamamlandı Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Düzenlenen 6. Türkiye Triatlon Şampiyonası Tamamlandı. Eğirdir Limaniçi Mevkiinde Yapılan Şampiyona, Junior Bayanlar ve Erkeklerde 750 Metre Yüzme, 10 Kilometre Bisiklet ve 1,5 Kilometre Koşu Yarışmaları ile Başladı.
16:33
Başkan Şengöl: " Arazi Bol Olduğu İçin Vermişim, Ancak Durum Şimdi Öyle Değil" Eğirdir'de Bulunan Sağlık Kuruluşlarına 16 Yıl Sonra 33 Milyon YTL'lik Haciz Yazısı Gönderen Belediye Başkanı Ömer Şengöl, Bu İcraatında Eğirdir Halkının Menfaati ve Hakkı Olduğunu Savundu.
14:17
Öğrenciler Altınkum Plajı'nı Pırıl Pırıl Yaptı Isparta'lı Öğrenciler "Temiz Sular Temiz Türkiye" Kampanyası Çerçevesi Kapsamında Eğirdir Altınkum Plajı'nda Temizlik Yaptılar.
Öğrenciler Altınkum Plajı'nı Pırıl Pırıl Yaptı
15:44
Eğirdir'in İl Birincisi Öğrencileri Altın ile Ödüllendirildi Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü'nce Düzenlenen 'İlköğretim Okulları Arası Bilgi ve Kültür Yarışması'nda Birinci Olan Eğirdir Muazzez -Yaşar Şapçı İlköğretim Okulu Öğrencilerine Altın Hediye Edildi. Yarışma 9 Mayıs'ta Isparta'da Yapılmıştı.
Eğirdir'in İl Birincisi Öğrencileri Altın ile Ödüllendirildi
11:57
Okulun İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Pilav Günü Düzenlediler Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Faaliyet Gösteren Mustafa Çetinkaya İlköğretim Okul Aile Birliği, Okulun Genel İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Pilav Günü Düzenledi.
Okulun İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Pilav Günü Düzenlediler
17:40
Isparta'da Bir Çok Belediyenin Atıklarını Arıtmadan Eğirdir Gölü'ne Bıraktıkları İleri Sürüldü Türkiye'nin Üçüncü Büyük Tatlı Su Kaynağı Olan Eğirdir Gölü'ne Birçok Belediyenin Kanalizasyon Atıklarını Arıtmadan Bıraktığı Belirtildi.
Isparta'da Bir Çok Belediyenin Atıklarını Arıtmadan Eğirdir Gölü'ne Bıraktıkları İleri Sürüldü
16:33
Eğirdir Gölü'ne 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Bulunan Türkiye'nin 3. Büyük Gölü Eğirdir Gölü'ne Koruma Amaçlı Olarak 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı. Göle 2003 Yılından Bu Yana Belli Aralıklarla Sazan Bırakılıyor. Tarım İl Müdürü Mücahit Yeşil, Bundan Sonraki 3 Yılda da 450 Bin Adet Daha Sazan Yavrusu Bırakılacağını Söyledi.
Eğirdir Gölü'ne 100 Bin Yavru Sazan Bırakıldı
13:21
Mert Çağrı'yı Arama Çalışmaları Devam Ediyor Isparta'da 2 Hafta Önce Kaybolan ve Önceki Gün İkisinin Cesedine Ulaşılan 3 Çocuktan Sonuncusu Mert Çağrı'yı Bulmak İçin Kayboldukları Eğridir Gölü'nde Arama Çalışmaları Başlatıldı.
18:22
Isparta'da seramik ve karo kursunu bitirenler belge aldı Isparta'nın Eğirdir ilçesinde 'Seramik, Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı' kursunu tamamlayan 22 kursiyer törenle sertifika aldı. Kursiyerlere 450 YTL değerinde birer takım çantası hediye edildi.
Isparta'da seramik ve karo kursunu bitirenler belge aldı
16:41
Atlasjet Uçağı 10 Gün Önce Pisti Pas Geçmiş Atlasjet Havayolları'na Ait Bir Yolcu Uçağının 10 Gün Önce Isparta'ya İnerken Pisti Pas Geçmek Zorunda Kaldığı Bildirildi. O Gün Uçakta Bulunan Isparta ve Eğirdir Belediye Başkanları Olayı Doğruladı.
Atlasjet Uçağı 10 Gün Önce Pisti Pas Geçmiş
15:43
Eğirdir Gölü'nü ot sardı balıkçılık durma noktasına geldi Eğirdir Gölü'nün tabanında meydana gelen otlanmanın göldeki balıkçılığı bitirme noktasına getirdiği belirtildi. Aşırı otlanma yüzünden ağ atamayan balıkçıların, çıktıkları seferlerden eli boş döndükleri, bu durum geçimini gölden sağlayan 500 aileyi kaygılandırdığı ifade edildi.
Eğirdir Gölü'nü ot sardı balıkçılık durma noktasına geldi
18:04
Eğirdir'de Devir Teslim Töreni Yapıldı Eğirdir Dağ Komando Okulu Eğitim Merkez Komutanlığı Garnizon Komutanı Tuğgeneral Serdar Ekizoğlu, Görevini 30 Ağustosta Tümgeneral Olacak Tuğgeneral Yıldırım Güvenç'e Devretti.
18:23
Eğirdir triatlonu çekişmeli geçti Isparta'nın Eğirdir ilçesinde gerçekleştirilen Uluslararası 5. Eğirdir Triatlon Yarışması yapıldı. Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından organize edilen yarışmaya 21 ülkeden 95 sporcu katıldı. 1,5 kilometre yüzme 40 kilometre bisiklet ve 10 kilometre koşu şeklinde yapılan yarışmaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Eğirdir Kaymakamı Ömer Ulu, elma kenti olan Eğirdir'in tanıtımı için bu yarışm...
Eğirdir triatlonu çekişmeli geçti
13:21
Eğirdir Belediyesi, fitness alanı kurdu Isparta'nın Eğirdir ilçesinde halkın yürüyüş ve spor yapabileceği fitness alanı oluşturuldu. Altınkum Mahallesi'nde oluşturulan ve çeşitli spora aletlerinin konulduğu fitness alanında Eğirdirliler her türlü egzersizi yapabilecek.
Eğirdir Belediyesi, fitness alanı kurdu
18:01
Eğirdir'de kaldırımlar yenilendi refüjlere lale dikildi Isparta'nın Eğirdir ilçesinde kaldırımlar yenilendi, orta refüjlere de lale dikildi.
17:01
Isparta’daki depremler Isparta’nın Eğirdir ve Gelendost ilçesinde iki hafta içinde meydana gelen iki depremin artçıları sürüyor.
Isparta’daki depremler
14:35
Eğirdir'de Artçı Depremler Sürüyor Merkez Üssü Isparta'nın Eğirdir İlçesi, Eğirdir İlçesinin Barla Beldesi ve Gelendost İlçesi Olan Artçı Depremler Devam Ediyor.
16:05
Eğirdirli yelkencilerin başarısı gurur kaynağı oldu Antalya Bölge Kupası 1'inci Yelken Yarışmaları'nda Isparta'yı temsil eden Eğirdir Belediyespor Yelken Takımı, Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl'ü ziyaret etti. Sporcuları ödüllendiren Şengöl, Eğirdir'i yelken ve su sporları merkezi yapmaya çalıştıklarını açıkladı.
11:28
Uluslararası Triatlon Şampiyonası Eğirdir'de Yapılacak Uluslararası Triatlon Şampiyonası'nın 5 Ağustos 2007 Tarihinde Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Yapılacağı Bildirildi.
Uluslararası Triatlon Şampiyonası Eğirdir'de Yapılacak
18:42
Isparta: Ak Parti Milletvekili Bilgiç'in Basın Toplantısı Eğirdir İlçe Belediye Başkanı Ömer Şengöl, iktidarın kendilerine yardımcı olmadığı yönündeki açıklamalarına, AK Parti Isparta Milletvekili Emin Bilgiç cevap verdi.
Isparta: Ak Parti Milletvekili Bilgiç'in Basın Toplantısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:52:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖMER ŞENGÖL HABERLERİ
[Hata Bildir]