SON DAKİKA ODUNPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Odunpazarı Haberleri

17:49
Odunpazarı'nda Trafik Kazası: 1 Ölü Eskişehir’de yaşanan trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
16:59
Uğur Mumcu Odunpazarı'nda Anıldı Kurşunlu Külliyesi önünde yer alan Uğur Mumcu tablosunu ışıklandıran Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı halkının Uğur Mumcu'ya duyduğu sevgiyi ortaya koyduğu bildirildi.
16:31
Eskişehir Ülkü Evleri 2. Geleneksel Birlik Beraberlik ve İstişare Yemeği Düzenlendi Eskişehir’de Eskişehir Ülkü Ocakları ve Ülkü Evleri Eskişehir Mütevelli Heyeti tarafından, 2. geleneksel birlik beraberlik ve istişare yemeği düzenledi.
16:07
Cami Derneklerinden Charlie Hebdo'ya Tepki Yürüyüşü Eskişehir’de Hz. Muhammed’e (SAV) son dönemlerde yapılan saldırıları protesto etmek için cami dernekleri tarafından yürüyüş düzenlendi.
Cami Derneklerinden Charlie Hebdo'ya Tepki Yürüyüşü
15:17
Odunpazarı Belediyesi'nden Uğur Mumcu'yu Anma Programı Eskişehir Odunpazarı Belediyesi tarafından Uğur Mumcu’yu anma programı düzenledi.
15:06
Eskişehir Nuri Alço'nun Acı Günü Nuri Alço'nun acı günü SİNEMA sanatçısı Nuri Alço'nun ağabeyi Ali Osman Yüksel (65), Eskişehir'de vefat etti.
Eskişehir Nuri Alço'nun Acı Günü
15:06
Odunpazarı ve Turizm Konulu Panel Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen Odunpazarı ve Turizm konulu panel Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştiYapılan etkinlikte Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Doç. Dr. Yaşar Sarı ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Eskişehir Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Akın Çamoğlu birer konuşma yaptılar.
Odunpazarı ve Turizm Konulu Panel
14:12
AK Parti Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Çakır, Oldu AK Parti Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na Esma Çakır seçildi.
17:53
AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu Açıklaması "Düğün havasında, kardeşlik içinde başlayan kongrelerimiz, demokratik bir biçimde delegelerimizin oy kullanması ile gerçekleşiyor"
15:55
Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt ETO'da ETO'nun gerçekleştirilen toplantıda Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt, belediye olarak yürüttükleri Çarşı Projesi ve Sanayi Çarşısının taşınması ile ilgili bilgi verdi.
14:08
AK Parti Emek Mahalle Temsilciliği Toplantısı Yapıldı AK Parti Odunpazarı Teşkilatı, Emek mahallesi yönetim kurulu toplantısını Emek Mahalle Temsilciliğinde gerçekleştirdi.
08:57
Odunpazarı'nda Ailece Eğlence Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk filmleri kuşağı adeta kahkaha tufanına dönüştü.
Odunpazarı'nda Ailece Eğlence
16:41
Afyonkarahisar'daki Tarihi Sokaklara Yeni Model Afyonkarahisar’ın turizm potansiyelini arttırmak için sokak iyileştirme çalışmaları yapılacağı, bu kapsamda Ankara Beypazarı, Eskişehir Odunpazarı, ya da İzmir Şirince modeli gibi değişik modeller üzerinde örnek bir uygulamaya gidileceği belirtildi.
Afyonkarahisar'daki Tarihi Sokaklara Yeni Model
16:00
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca, 2014'ün Eskişehir'de yatırımların yılı olduğunu söyleyerek "Ülkemizdeki kalkınma hamlesinden Eskişehirimiz de yararlandı." dedi.
Milletvekili Salih Koca 2014'ü Değerlendirdi
13:41
Neden Öldürüldüler" Sergisi Odunpazarı'nda Odunpazarı Belediyesi ve Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nın düzenlediği "Neden öldürüldüler?
Neden Öldürüldüler' Sergisi Odunpazarı'nda
17:10
Tüketicilere "Hakkınızı Arayın" Önerisi ESOGÜ İşletme Bölümü Başkanı Prof. Dr. Atasoy: "Federasyonlar olumsuz düşüncelere kapılmadan haklı olan tüketicinin, hakkının peşinde sonu kadar koşsunlar.
02:14
Odunpazarı'nda Aile Bütçesine Üç Boyutlu Katkı Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme Kursları (OMEK), kursiyerlerin aile ekonomisine daha çok katkı sağlaması için çalışmalarını sürdürüyor.
16:30
AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu'dan Kongre Açıklaması AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çizmelioğlu, il ve ilçe gençlik kolları için kongrelerin başlayacağını söyledi.
AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu'dan Kongre Açıklaması
15:27
Öğretmenler Engelli Öğrencilerin Eğitim İçin Yurtdışına Gidiyor Şehit Hasan Önal Kız Teknik ve Meslek Lisesinin öğretmenleri tarafından yapılan proje kapsamında 14 öğretmen yurtdışında eğitim alacak.
15:13
Odunpazarı'nda Kar Temizleme Çalışmaları Sürüyor Odunpazarı Belediyesi Karla Mücadele ekibi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
14:14
Odunpazarı'nda Karla Mücadele Çalışmaları Odunpazarı Belediyesi tarafından kurulan Kriz Masası ve Odunpazarı Karla Mücadele ekibi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Odunpazarı'nda Karla Mücadele Çalışmaları
15:08
Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt'tan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
11:43
Lüle Taşından Dizi Karakterleri Uzun uğraşlar sonucu Eskişehir'de 150 metre derinliğe kadar inilerek çıkarılan lüle taşına işlenen dizi karakterlerinin figürleri ilgi görüyor.
10:31
Sert Kış Şartları Sebzeleri Dondurdu Tehlike Kapıda Türkiye genelindeki sert kışın neden olduğu 'don' domates, salatalık ve biberi vurdu. Ürünler büyük zarar gördü.
Sert Kış Şartları Sebzeleri Dondurdu Tehlike Kapıda
17:14
Oda Yöneticilerinden Koordinasyon Toplantısı Seyyar Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası’nda 2015 yılı koordinasyon toplantısı yapıldı.
Oda Yöneticilerinden Koordinasyon Toplantısı
20:52
AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Doğan Açıklaması "Bu işçi kardeşlerimizin, emekçi kardeşlerimizin, 'kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız' denmesine rağmen verilen şeref sözleri, onur sözleri hiçbir şekilde tutulmadı ve bu işçi kardeşlerimizin ocak ayında ocakları söndürüldü"
16:00
Arkadaşların Dedikodu Kavgası Kanlı Bitti Eskişehir'de bir kahvehanenin önünde çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı.
Arkadaşların Dedikodu Kavgası Kanlı Bitti
12:05
Eğitim Bir Sen Üyesi, Sendikanın Seçimi 'Şaibeli' Diye Mahkemeye Başvurdu Eskişehir’de Eğitim Bir Sen’in geçtiğimiz günlerde yapılan başkanlık seçimi mahkemelik oldu.
14:49
Odunpazarı Belediyesi Kriz Masası Kurdu Odunpazarı Belediyesi, son günlerde hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı nedeniyle kurduğu kriz masası ile karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.
Odunpazarı Belediyesi Kriz Masası Kurdu
18:36
AK Parti'den Büyükşehir Belediyesi'ne Kar Eleştirisi AK Parti Eskişehir İl Başkanı Dündar Ünlü, kentteki kar yağışı sonrası Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını eleştirdi.
16:54
Odunpazarı'nda Yılbaşı Kutlaması Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen yılbaşı etkinliğine birçok Eskişehirli katıldı.
Odunpazarı'nda Yılbaşı Kutlaması
15:55
Eskişehir Lületaşı Ustalarından Kardan Yunus Emre Büstü Eskişehir'de tarihi Atlıhan Çarşısı'ndaki avluya 7 lületaşı ustası tarafından kardan Yunus Emre büstü yapıldı.
Eskişehir Lületaşı Ustalarından Kardan Yunus Emre Büstü
14:29
Odunpazarı Müftüsüne Veda Yemeği Eskişehir’de emekli olan Odunpazarı İlçe Müftüsü İsmail Hakkı Dere’ye, müftülük personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.
Odunpazarı Müftüsüne Veda Yemeği
17:43
Eskişehir'den Kısa Kısa Öğrencilere çevre eğitimi verildi.
12:31
Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği'de 'Arapaşı Eğlence Gecesi' Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği yöneticileri, Odunpazarı Türkdem Evi’nde konuklarına arapaşı, mercimekli bulgur pilavı ve un helvası ikram etti.
Eskişehir Hayme Ana Kadın Derneği'de 'Arapaşı Eğlence Gecesi'
18:33
AK Parti Odunpazarı Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Eskişehir Odunpazarı İlçe Başkanlığı Aralık ayı Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi.
AK Parti Odunpazarı Danışma Meclisi Toplantısı
16:45
AK Parti Odunpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, "Hükumetimiz 2023, 2053, 2071'i bize hedef olarak gösterdi, Yenilenen kadrolarımızla yeni Türkiye hedefine hep birlikte, emin adımlarla ilerleyeceğiz" dedi.
13:37
Odunpazarı Yeni Yıla Coşkuyla Giriyor Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yıl konseri büyük bir coşkuya sahne oldu.
Odunpazarı Yeni Yıla Coşkuyla Giriyor
13:25
İmo Genel Başkanı Ersan'dan "Kent Meydanı" Açıklaması Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Genel Başkanı Nevzat Ersan, Eskişehir’de Atatürk Stadyumu’nun yerine yapılması planlanan "kent meydanı"na ilişkin açıklamalarda bulundu.
İmo Genel Başkanı Ersan'dan 'Kent Meydanı' Açıklaması
17:00
Akif, Sabah Namazında Yâd Edildi Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy, 78’inci ölüm yıl dönümü münasebetiyle Eskişehir Kurşunlu Camii’nde sabah namazı düzenlenen bir programla yâd edildi.
Akif, Sabah Namazında Yâd Edildi
15:11
AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı Mahalle Danışma Meclisleri AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Doğan: "Mahalle Danışma Meclisleri'nin teşkilat ile mahalleler arasında bir köprü. Birlik ve beraberlik içerisinde bir çalışma yürüterek en kısa sürede mahallelerde sandık yönetim kurullarını oluşturacağız"
AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı Mahalle Danışma Meclisleri
15:40
Başkan Kurt'tan "Hayat Ağacı Projesi"Ne Destek Türkiye Barolar Birliği tarafından hayata geçirilen Hayat Ağacı Projesi’ne bir destekte Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’tan geldi.
Başkan Kurt'tan 'Hayat Ağacı Projesi'Ne Destek
18:04
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca Gündemi Değerlendirdi Açıklaması AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, il yöneticileri Serhan Arıman ve Bünyamin Fidan’ın da katıldığı basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca Gündemi Değerlendirdi Açıklaması
16:16
Odunpazarı'ndaki Çöp Konteynerleri Temizleniyor Odunpazarı Belediyesi, konteyner temizleme aracı ile bölgede bulunan çöp konteynerlerini temizliyor.
Odunpazarı'ndaki Çöp Konteynerleri Temizleniyor
14:53
Başkan Kurt'tan İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Ziyaret Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, hemşehrilerinin istek ve beklentilerini dinliyor.
Başkan Kurt'tan İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Ziyaret
13:54
Dünya Ağaç Günü Kutlamaları 2015'te Eskişehir'de Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, bir ilke imza atarak, tüm dünyanın yakından takip ettiği ’Dünya Ağaç Günü’ etkinliklerinin üçüncüsünün Eskişehir’de düzenleneceğini açıkladı.
Dünya Ağaç Günü Kutlamaları 2015'te Eskişehir'de
10:29
MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Ulucan İstifa Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Serdar Ulucan, görevinden istifa etti.
MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Ulucan İstifa Etti
17:20
Omek Çağdaş Eğitim Modeline Göre Çalışacak Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Meslek ve Sanat Edindirme Kursları'nda(OMEK) eğitim veren öğretmenlerle bir araya geldi.
Omek Çağdaş Eğitim Modeline Göre Çalışacak
17:12
Odunpazarı Belediyesi, Eskiyen Çöp Konteynerlerini Yeniledi Odunpazarı Belediyesi, ilçe genelinde eskiyen çöp konteynerlerini yeniliyor.
Odunpazarı Belediyesi, Eskiyen Çöp Konteynerlerini Yeniledi
14:35
Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Büyük Bir Hızla Çalışıyor Odunpazarı Belediyesi, yıpranan ve eskiyen çöp konteynerlerini yeniliyor.
Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Büyük Bir Hızla Çalışıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:21:53. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ODUNPAZARI HABERLERİ
[Hata Bildir]