10:2400
SON DAKİKA ODUNPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Odunpazarı Haberleri

  Ofder'in Yeni Hizmet Binası Açıldı

  Ofder'in Yeni Hizmet Binası Açıldı

  OFDER'in yeni hizmet binası açıldı- OFDER Başkanı Telat Türeli: "Amacımız bu çocukların sosyalleşmeleri, insan içine çıkmalarıdır"ESKİŞEHİR (AA) - Otistik Çocuklar Farkındalık Derneği (OFDER) Başkanı Telat Türeli, "Amacımız bu çocukların sosyalleşmeleri, insan içine çıkmalarıdır" dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Otistik Çocuklar Farkındalık Derneği Yeni Hizmet Binasını Açtı

  Otistik Çocuklar Farkındalık Derneği Yeni Hizmet Binasını Açtı

  Eskişehir’de Otistik Çocuklar Farkındalık Derneği üyeleri, yeni dernek binasının açılışını yaptı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  OFDER'in Yeni Hizmet Binası Açıldı

  OFDER Başkanı Telat Türeli "Amacımız bu çocukların sosyalleşmeleri, insan içine çıkmalarıdır." dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

 • Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı! Türkvizyon yarışmasında jürilik yapan Akçıl yarışmacılara 1 puan verdi. Diğer jüri üyeleri de finalde Türkiye'ye 1 puanla karşılık verince yarışmacımız 15. sıraya düştü.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:24:55. #1.11#