SON DAKİKA MUSTAFA YILDIZDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Yıldızdoğan Haberleri

15:32
Yıldızdoğan'ın Kuzeni Ülkü Ocakları Başkanı Oldu Aydın'ın İncirliova İlçesi Ülkü Ocakları Başkanlığı'na ünlü şarkıcı ve besteci Mustafa Yıldızdoğan'ın amcasının oğlu Fatih Sultan Mehmet Yıldızdoğan getirildi.
Yıldızdoğan'ın Kuzeni Ülkü Ocakları Başkanı Oldu
10:16
Mustafa Yıldızdoğan'dan Bahçeli'ye Özel Türkü Türkücü Mustafa Yıldızdoğan'ın Bahçeli'ye yazdığı türküde "Aşka vakit bulamadı, birken iki olamadı, baba sözü duyamadı, vay benim benim abim" sözleri yer alıyor.
Mustafa Yıldızdoğan'dan Bahçeli'ye Özel Türkü
16:16
Bozyazı 5. Kültür - Muz ve Gölevez Festivali Başladı Mersin'in Bozyazı İlçesinde 5. Kültür - Muz ve Gölevez Festivali Merkez Mahmut Bey parkı'nda renkli görüntüler eşliğinde başladı.
Bozyazı 5. Kültür - Muz ve Gölevez Festivali Başladı
19:22
MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Bayramlaşma Töreni MHP Genel Başkanı Bahçeli: (2) "2 Ekim günü TBMM'de kabul edilen tezkereye gönül huzuruyla destek verdik ve Türk milletinden yana tercihimizi kullandık" "Türkiye için IŞİD ve PKK PYD öncelikli tehdittir.
MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Bayramlaşma Töreni
19:01
Bahçeli: Erdoğan İkili Oynamaktadır, Bir Dediği Diğerini Tutmamaktadır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Abdi İpekçi Spor Salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu.
17:42
Devlet Bahçeli: Türkiye, Ateşle Çevrili Bir Coğrafya Devlet Bahçeli, "IŞİD'i doğuran, besleyen ve teşvik eden sebepler zinciri doğru ve detaylı analiz edilmeden atılacak her adım boşlukta kalacaktır." dedi.
Devlet Bahçeli: Türkiye, Ateşle Çevrili Bir Coğrafya
17:03
Bahçeli: "Erdoğan İkili Oynamaktadır, Bir Dediği Diğerini Tutmamaktadır" Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu.
Bahçeli: 'Erdoğan İkili Oynamaktadır, Bir Dediği Diğerini Tutmamaktadır'
16:41
17. Üzüm, Karpuz, İpek Halıcılığı Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi Konya Tuzlukçu'da düzenlenen 17. Üzüm, Karpuz, İpek Halıcılığı Kültür ve Sanat Festivali, halk konseri ile sona erdi.
17. Üzüm, Karpuz, İpek Halıcılığı Kültür ve Sanat Festivali Sona Erdi
16:40
17. Üzüm, Karpuz, İpek Halıcılığı Kültür ve Sanat Festivali Tuzlukçu Belediyesi tarafından düzenlenen 17. Üzüm, Karpuz, İpek Halıcılığı Kültür ve Sanat Festivali renkli görüntülere sahne oldu.
15:12
Kızıldağ'da Zafer Bayramı Kutlaması Renkli Geçti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanlığı, Kızıldağ Yaylası'nda düzenlenen şenlikle 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.
Kızıldağ'da Zafer Bayramı Kutlaması Renkli Geçti
13:55
Kızıldağ'da 30 Ağustos Kutlaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanlığı tarafından Kızıldağ Yaylasında düzenlenen bir şenlikle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması gerçekleştirildi.
Kızıldağ'da 30 Ağustos Kutlaması
12:33
Çamlıyayla Zafer Naraları ile Çınladı Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, ‘Zafer Haftası’ kapsamında Çamlıyayla’da düzenlediği etkinlik büyük ilgi gördü.
Çamlıyayla Zafer Naraları ile Çınladı
10:41
Mersin'de Zafer Haftası Kutlamaları Devam Ediyor Mersin Büyükşehir Belediyesi, 26-30 Ağustos Zafer Haftası dolayısıyla çeşitli ilçelerde sportif ve kültürel etkinlikler düzenliyor.
Mersin'de Zafer Haftası Kutlamaları Devam Ediyor
11:30
Haluk Levent Kızıldağ'da Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek 529. Geleneksel Kızıldağ Yaylası Karakucak Güreşleri öncesi konser verecek olan Adanalı ünlü rock sanatçısı Haluk Levent ilk kez Karaisalılarla buluşuyor.
Haluk Levent Kızıldağ'da
16:45
Kızıldağ'da Karakucak Güreşi Heyecanı Başlıyor Adana’nın Karaisalı ilçesindeki 529. Kızıldağ Yaylası Tarihi Karakucak Güreşleri bu yıl 29-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
17:35
Toroslar, Zafer Haftası'nı Coşkuyla Yaşıyor Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi’nce, Arslanköy Mahallesi’nde düzenlenen Zafer Haftası şenliğinde sahne alan sanatçılar Caner, Aybüke Ayberk ve Mustafa Yıldızdoğan, yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı gecede seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.
Toroslar, Zafer Haftası'nı Coşkuyla Yaşıyor
15:11
MHP: Güneydoğu'da Devlet Diye Bir Şey Kalmamış MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Diyarbakır Lice'de PKK'lıların, sözde bir şehitlik inşa ettiğini ve güneydoğuda devlet diye bir şeyin kalmadığını söyledi.
MHP: Güneydoğu'da Devlet Diye Bir Şey Kalmamış
15:58
Yaylalar Zafer Haftası Etkinlikleri ile Şenlenecek Toroslar Belediyesi, bu yıl 92. yıl dönümü kutlanacak olan ’Büyük Taarruz ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı, yaylalarda düzenleyeceği bir dizi etkinlikle kutlayacak.
Yaylalar Zafer Haftası Etkinlikleri ile Şenlenecek
13:39
Mustafa Yıldızdoğan Alaçamlılar'a Unutulmaz Gece Yaşattı Samsun’un Alaçam ilçesinde düzenlenen Gençlik Şöleni’nde sahne alan ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, söylediği türkülerle hayranlarını coşturdu.
Mustafa Yıldızdoğan Alaçamlılar'a Unutulmaz Gece Yaşattı
14:03
Geleneksel Tarihi Kızıldağ Güreşleri 31 Ağustos'ta Yapılacak Geleneksel tarihi Kızıldağ güreşleri bu yıl 31 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek.
Geleneksel Tarihi Kızıldağ Güreşleri 31 Ağustos'ta Yapılacak
10:41
İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali 5. İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Ferhat Göçer ve Mustafa Yıldızdoğan konser verdi.
İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali
13:24
İnebolu'da Festival Heyecanı Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde düzenlenen Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali başladı.
İnebolu'da Festival Heyecanı
17:46
İnebolu'daki Festival Hazırlıkları Tamamlandı İnebolu'da 5'incisi düzenlenecek Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali hazırlıkları tamamlandı.
18:54
MHP İstanbul İl Başkanlığı Bayramlaşma Töreni MHP Genel Başkanı Bahçeli: (2) "(Başbakan Erdoğan) Bu makama (cumhurbaşkanlığı) layık bir arkadaşımızın olup olmadığını fitne çıkarma maksadıyla dillendirmiş, 'MHP'li kardeşlerim, ülkücü kardeşlerim' diyerek, küçücük aklınca oy devşireceğini sanmıştır" "Bir defa şunu buradan açık açık beyan ediyorum; bizim Recep Tayyip Erdoğan isimli bir kardeşimiz yoktur, olamayacaktır.
18:23
Devlet Bahçeli: Hırsızlar, Hırsızlıkla Mücadele Edenleri Kovalıyor MHP İstanbul İl Başkanlığının düzenlediği törene katılan Bahçeli, "Hırsızlar, hırsızlıkla mücadele edenleri kovalamakta, gözaltına almakta hapse tıkmaktadır." dedi.
Devlet Bahçeli: Hırsızlar, Hırsızlıkla Mücadele Edenleri Kovalıyor
15:08
Ünlü Sanatçılar İnebolu'da Sahne Alacak Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, Rafet El Roman ve Mustafa Yıldızdoğan, 1-2-3 Ağustos 2014 günlerinde yapılacak olan İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne alacak.
Ünlü Sanatçılar İnebolu'da Sahne Alacak
12:33
Sarıveliler 7. Karacaoğlan ve Yayla Şenliği Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde geleneksel olarak düzenlenen Karacaoğlan ve Yayla Şenlikleri'nin 7'ncisi yapıldı.
Sarıveliler 7. Karacaoğlan ve Yayla Şenliği
12:15
Datça'da Mustafa Yıldızdoğan Coşkusu Datça Anfi Tiyatroyu dolduran yüzlerce kişiyle bir araya gelen Mustafa Yıldızdoğan, Datçalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Datça'da Mustafa Yıldızdoğan Coşkusu
10:04
7. Karacaoğlan ve Yayla Şenliği 20-21 Haziran'da Yapılacak Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, her yıl geleneksel olarak kutlanan Karacoğlan ve Yayla Şenliği’nin 7'ncisinin 20-21 Haziran’da kutlanacağını söyledi.
7. Karacaoğlan ve Yayla Şenliği 20-21 Haziran'da Yapılacak
12:31
Türk Gününde Bayrak Sevgisi Danimarka Türk Federasyonu tarafından Ballerup kentinde düzenlenen geleneksel Türk gününde Azeri şarkıcı Günel ve Azerbaycan'ı Eurovision müzik yarışmasında temsil edecek Dilara Kazimova konser verdi.
12:16
Türk Gününde Bayrak Sevgisi Danimarka Türk Federasyonu tarafından Ballerup şehrinde düzenlenen geleneksel Türk gününe damgasını, Azeri şarkıcı Günel ve Azerbaycan'ı Eurovision müzik yarışmasında temsil edecek olan Dilara Kazimova vurdular.
Türk Gününde Bayrak Sevgisi
10:05
Mayıs 2014 Dünya Gündemi AB Japonya Zirvesi ve Washingtoda'ki Türkiye ABD Ekonomik ve Ticari Strateji İşbirliği Çerçevesi 3. Bakanlar Toplantısı mayısta dünya gündeminde öne çıkıyor Mayısta AB'de parlamento seçimleri, Belçika'da genel seçimler, Yunanistan'da yerel seçimler, Mısır, Litvanya, Kolombiya ve Malavi'de ise cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacak.
11:47
Başkan Sözlü: Koltukları Değil Gönülleri Fethedeceğiz Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, koltukları değil, gönülleri fethetmeye talip olduklarını söyledi.
Başkan Sözlü: Koltukları Değil Gönülleri Fethedeceğiz
17:11
Başkan Çay'ın Yanında Artık Büyükşehir Başkanı Sözlü Var" Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) belediye başkanlıklarını kazandığı Adana’nın ilçelerinde Adana Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği teşekkür ziyaretleri sürüyor.
Başkan Çay'ın Yanında Artık Büyükşehir Başkanı Sözlü Var'
14:26
Silifkeliler, MHP'nin Programında Coştu Mersin'in Mut ilçesinde MHP tarafından düzenlenen konserde sahne alan ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile unutulmaz bir gece yaşattı.
Silifkeliler, MHP'nin Programında Coştu
09:19
Mut'ta Mustafa Yıldızdoğan Konseri Mersin'in Mut ilçesinde konser veren ünlü Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, türküleriyle hayranlarını coşturdu.
Mut'ta Mustafa Yıldızdoğan Konseri
13:06
Afyon'da MHP'liler Konserde Coştu Konserden önce konuşan MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenti halkla birlikte yönetme sözü verdi.
Afyon'da MHP'liler Konserde Coştu
19:21
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon'da yerel seçim adaylarını tanıtmak için miting düzenledi.
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak
17:56
MHP'li Koray Aydın: Başbakan Katar'a Kaçacak Mhp Trabzon'da yerel seçim adaylarını tanıtmak için miting düzenledi.
17:40
MHP'nin Trabzon Mitingi MHP Trabzon Milletvekili Aydın: "AK Parti, 17 Aralık süreci ile aklanma ve arınma fırsatını kaçırmış, yolsuzluğu rüşveti ve pisliği örtmek için bütün kredisini Türk milleti nezdinde tüketmiştir"
MHP'nin Trabzon Mitingi
16:43
Mustafa Yıldızdoğan, Egemen Bağış'ın Sözlerine Sessiz Kalınmasına Tepki Gösterdi Türk halk müziğinin önemli seslerinden Mustafa Yıldızdoğan, eski bakan Egemen Bağış’ın internete düşen ayetle dalga geçen ses kaydına tepki gösterdi.
00:20
Adıyaman'da Mustafa Yıldızdoğan Konseri Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'ndeki konsere; MHP Adıyaman İl Başkanı Metin Erol, Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, MHP Adıyaman Belediye Başkan adayı Mehmet Erdem ve yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
Adıyaman'da Mustafa Yıldızdoğan Konseri
23:32
Adıyaman'da Mustafa Yıldızdoğan Konseri Adıyaman'da, MHP il teşkilatı tarafından düzenlenen konserde sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, unutulmaz bir gece yaşattı.
Adıyaman'da Mustafa Yıldızdoğan Konseri
21:44
Adıyaman'da, Mustafa Yıldızdoğan Konseri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman İl Başkanlığı tarafından, Adıyaman’da Mustafa Yıldızdoğan konseri düzenlendi.
Adıyaman'da, Mustafa Yıldızdoğan Konseri
10:55
Mustafa Yıldızdoğan, Gölbaşı'na Geliyor Gölbaşı’nda sosyal ve kültürel faaliyetlerini sürdüren Gölbaşı Ülkü Ocakları, 2 Mart Pazar günü yeni bir etkinliğe imza atacak.
Mustafa Yıldızdoğan, Gölbaşı'na Geliyor
12:53
MHP'nin Söke Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu MHP Söke Belediye Meclis Üyeleri kapalı spor salonunda gerçekleşen Mustafa Yıldızdoğan'ın sahne aldığı gecede açıklandı ve partililere tanıtıldı.
MHP'nin Söke Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu
09:49
MHP'nin Söke Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Söke Belediye Meclis Üyeleri kapalı spor salonunda gerçekleşen Mustafa Yıldızdoğan’ın sahne aldığı gecede açıklandı ve partililere tanıtıldı.
MHP'nin Söke Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu
11:51
MHP'nin Ankara Büyükşehir Başkan Adayı Karakaya: Gümbür Gümbür Geliyoruz Mhp'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, ülkücü tabanın ve MHP oylarının, seçimlerinde bir yerlere kayması gibi tehlike görmediğini belirterek, "Milliyetçi muhafazakar kesimin bu dönemki adresi MHP. Biz Ankara'da gümbür gümbür geliyoruz" dedi.
MHP'nin Ankara Büyükşehir Başkan Adayı Karakaya: Gümbür Gümbür Geliyoruz
10:05
MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Karakaya Açıklaması "Anketlerde bizim oy oranımızı düşüre düşüre yüzde 27,8 olarak gösteriyorlar.
MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Karakaya Açıklaması
14:13
Yerel Seçimlere Doğru Milliyetçi Hareket Partisi, Çorum'da belediye başkan adaylarını tanıttı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:40:43. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA YILDIZDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]