SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Sarıgül Haberleri


MUSTAFA SARIGÜL

ADAY-CHP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1956 yılında Erzincan'da doğdu.

Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.

İş yaşamına Kağıthane Belediyesi,... Devamı

20:33
Mustafa Sarıgül Tehdit İddialarını Reddetti Şişli Belediye’sindeki tehdit iddialarına ilişkin soruşturmada eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün dün ifade verdi.
20:13
Mustafa Sarıgül de İfade Verdi Eski şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün "tehdit edildikleri" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmada dün "şüpheli" sıfatıyla ifade verdiği öğrenildi.
18:58
Mustafa Sarıgül "Şüpheli" Sıfatıyla İfade Verdi Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün ''mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ''şüpheli'' sıfatıyla ifade verdi.
09:00
İnönü'nün Danışmanı: Sarıgül Bizi Ölümle Tehdit Etti Şişli'de başlayan krizde Hayri İnönü'nün danışmanı Gülsüm Malkoç, savcılık ifadesinde; Emir Sarıgül'ün kendilerine "Bize karşı gelen canı ile öder..." dediğini anlattı.
İnönü'nün Danışmanı: Sarıgül Bizi Ölümle Tehdit Etti
19:12
Emir Sarıgül "Şüpheli" Sıfatıyla İfade Verdi Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün ''mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün "şüpheli" sıfatıyla ifadesi alındı.
17:08
Emir Sarıgül, Tehdit Soruşturması Kapsamında İfade Verdi Şişli Belediye’sindeki tehdit iddialarına ilişkin soruşturmada eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül de "şüpheli" olarak ifade verdi.
17:09
Haşim Kılıç'ın Siyasi Partiye Katılacağı İddialarına Yalanlama Anayasa Mahkemesi Haşim Kılıç'ın bir siyasi partiye katılacağı iddialarına yüksek mahkemeden yalanlama geldi.
Haşim Kılıç'ın Siyasi Partiye Katılacağı İddialarına Yalanlama
10:37
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP’ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 71 ülke ve 4.500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla perdelerini açtı.
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı
09:17
Haşım Kılıç Merkez Parti'nin Genel Başkanı Olabilir CHP'li Aydın Ayaydın ve CHP'den istifa eden Ercan Cengiz Merkez Parti'ye geçiyor. Mustafa Sarıgül'ün de MP'ye geçeceği, Haşim Kılıç'ın Genel Başkan olacağı konuşuluyor.
Haşım Kılıç Merkez Parti'nin Genel Başkanı Olabilir
16:34
Zaman Yazarı Günseli Özen Ocakoğlu'nun Acı Günü Zaman Gazetesi Yazarı Günseli Özen Ocakoğlu'nun hayatını kaybeden 85 yaşındaki annesi Adile Özen, son yolculuğuna uğurlandı.
09:56
CHP'li Seçmenin Yüzde 87'si Partilerine Güvenmiyor Yapılan son araştırma, CHP'li seçmenin yüzde 87'sinin 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde partilerinin birinci çıkacağına inanmadığını ortaya koydu.
CHP'li Seçmenin Yüzde 87'si Partilerine Güvenmiyor
12:45
Cemevine Su Talebi Belediye Meclisi'ni Karıştırdı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, cemevinin su ücretinden muaf tutulması önergesinin ardından ‘Alevilik İslam içi mi değil mi’ tartışmasına sahne oldu.
19:28
Şişli Belediyesi'ndeki 'Tehdit' Soruşturmasında CHP'li Vekil İfade Verdi Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü’nün “tehdit edildiği" iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında CHP İstanbul Milletvekili İlhan Özkes tanık olarak ifade verdi.
19:08
Özel) Hayri İnönü'yü 'Tehdit' Soruşturmasında İhsan Özkes 'Tanık' Olarak İfade Verdi Şişli belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün "ehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes tanık olarak ifade verdi.
12:01
Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün "mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün ifadesi alındı.
14:32
Sarıgül'den Mansur Yavaş'a Sürpriz Teklif Yerel seçimlerde Ankara'da Melih Gökçek'i zorlayan Mansur Yavaş'ın, 2015 seçimlerine Sarıgül'le birlikte gireceği iddiası siyaset arenasına bomba gibi düştü.
Sarıgül'den Mansur Yavaş'a Sürpriz Teklif
10:51
CHP Seçmenine Yapılan Anketten Çıkan Şok Sonuçlar 30 büyükşehirde yapılan araştırmada CHP seçmeni, Kılıçdaroğlu'nu başarısız bulduğunu belirtirken yerine Gürsel Tekin'in gelmesi gerektiği yönünde görüş bildirdi.
CHP Seçmenine Yapılan Anketten Çıkan Şok Sonuçlar
00:07
Kılıçdaroğlu'nun Şişli Kararı: Gerekeni Yapacağım CHP yönetimi, Şişli krizini görüştü. CHP lideri Kılıçdaroğlu "Yargı süreci sonunda gerekeni yapacağım. Aklımda bir yol haritası var." dedi.
Kılıçdaroğlu'nun Şişli Kararı: Gerekeni Yapacağım
17:08
Şişli Belediye Meclisinde Soğuk Savaş Haber-Kamera: Ezgi ÇAPA / İstanbul DHA Şişli Belediye Meclisi'nin Ocak ayı oturumuna Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül arasında yaşanan ve savcılığına intikal eden gerginlik damgasını vurdu.
Şişli Belediye Meclisinde Soğuk Savaş
14:46
Şişli Belediye Meclisi'nde Soğuk Savaş Şişli Belediye Meclisi'nin Ocak ayı oturumuna Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül arasında yaşanan gerginlik damgasını vurdu.
Şişli Belediye Meclisi'nde Soğuk Savaş
15:42
Başbakan Davutoğlu: CHP Şişli'de Mafyadan Güç Alıyorlar Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP'nin Şişli'de mafyadan güç aldığını söyledi.
15:27
Davutoğlu: "Chp Gücünü Darbecilerden, Paralelcilerden Almıştır" AK Parti Mersin 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"CHP her zaman gücünü, sadece darbecilerden, sadece paralelcilerden, vesayetçilerden almıştır.
Davutoğlu: 'Chp Gücünü Darbecilerden, Paralelcilerden Almıştır'
14:47
AK Parti Mersin 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "CHP her zaman gücünü, sadece darbecilerden, sadece paralelcilerden, vesayetçilerden almıştır.
14:11
Davutoğlu, Mersin Mtinginde Vatandaşları Ayağa Kaldırıp Söz İstedi Partisimim Mersin il kongresindeki konuşması sık sık sloganlarla kesilen Başbakan Davutoğlu, salondakileri ayağa kaldırarak 2015 seçimleri için söz istedi.
Davutoğlu, Mersin Mtinginde Vatandaşları Ayağa Kaldırıp Söz İstedi
15:49
CHP'li Akar: Yüreğin Varsa Türkiye'yi Soyanlar Hakkında Soruşturma Başlat Chp Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eski başkan Mustafa Sarıgül arasında yaşanan gerilimle ilgili soruşturma başlatan savcıya seslenerek, "Hayri İnönü'nün eşinin bir basın açıklamasını suç duyurusu olarak kabul edip soruşturma başlatan o yürekli savcıya sesleniyorum; Yüreğin varsa Türkiye'yi soyanlar hakkında soruşturma başlat" dedi.
CHP'li Akar: Yüreğin Varsa Türkiye'yi Soyanlar Hakkında Soruşturma Başlat
15:21
İzmit CHP'li Haydar Akar Yüreğin Varsa Türkiye'yi Soyanlar Hakkında Soruşturma Başlat CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP'li Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eski başkan Mustafa Sarıgül arasında yaşanan gerilimle ilgili soruşturma başlatan savcıya seslenerek, "Hayri İnönü'nün eşinin bir basın açıklamasını suç duyurusu olarak kabul edip soruşturma başlatan o yürekli savcıya sesleniyorum.
İzmit CHP'li Haydar Akar Yüreğin Varsa Türkiye'yi Soyanlar Hakkında Soruşturma Başlat
07:32
Hayri İnönü: Tehditle Yazdığım Mektubu Vekil Özkes Yırttı ve Yaktı CHP'yi karıştıran ve Sarıgüller'e terör soruşturmasını başlatan ve kilit nokta görülen 'tehditle istifa mektubu' İstinye Park'ta Vekil İhsan Özkes tarafından yakılmış.
Hayri İnönü: Tehditle Yazdığım Mektubu Vekil Özkes Yırttı ve Yaktı
18:29
Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar Eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül: "Bir kez daha bu iddiaların gerçek dışı olduğunu kamuoyuyla paylaşmak istiyorum"
17:35
Mustafa Sarıgül'den 'İnönü' Açıklaması Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşinin ifade vermesiyle ilgili basında yer alan haberlerin ardından eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül bir açıklama yaptı.
15:38
İnönü ve Sarıgüllerin Kavgasına Terör Savcısı Soruşturma Açtı Şişli Belediyesi'nde, Başkan İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül ve oğlu Emir Sarıgül arasında, ölüm tehdidine varan iddialar üzerine terör savcılığı soruşturma başlattı.
İnönü ve Sarıgüllerin Kavgasına Terör Savcısı Soruşturma Açtı
08:33
CHP'li Başkanların Şişli İsyanı: Rezil Olduk Şişli'de başlayan Sarıgül-İnönü kavgası CHP'yi birbirine kattı. İstanbul'daki belediye başkanları İl Başkanı Murat Karayalçın'a, "Olaylar bizi rezil etti." dedi.
CHP'li Başkanların Şişli İsyanı: Rezil Olduk
17:00
AK Parti Konya 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) ''Şimdi kirli çamaşırlar ortaya çıkıyor.
16:00
Başbakan Davutoğlu Konya'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şişli Belediyesi’nde yaşanan olaylarla ilgili CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hesap vermesi gerektiğini ifade ederek, “Kılıçdaroğlu’nun hesap vermesi lazım, hesaptan kaçamaz. Daha Şişli’yi yönetemeyen Kılıçdaroğlu Türkiye’yi yönetmeye nasıl talip olabilir” dedi.
16:00
Davutoğlu: CHP'ye 4 Yıl Değil, 4 Gün Verseler, Türkiye'yi Şişli'ye Çevirir Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Şişli Belediyesi'ndeki olaylara değinerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.
Davutoğlu: CHP'ye 4 Yıl Değil, 4 Gün Verseler, Türkiye'yi Şişli'ye Çevirir
15:17
Davutoğlu: "Şimdi Şişlililerin Hesap Sorması Lazım" Başbakan Davutoğlu: "Şimdi kirli çamaşırlar ortaya çıkıyor.
Davutoğlu: 'Şimdi Şişlililerin Hesap Sorması Lazım'
09:41
Hayri İnönü'nün İstifa Mektubu Ankara'da Yakıldı Mustafa Sarıgül'ün Hayri İnönü'den ileride yürürlüğe konulmak üzere başkanlıktan istifa ettiğine ilişkin imzalı yazı Ankara'da yakılınca gerginlik patlak verdi.
Hayri İnönü'nün İstifa Mektubu Ankara'da Yakıldı
16:44
Oyumu Sarıgül'e Veriyorum Diyen Zeynep Teyze Bakın Nereden Çıktı?' “Oyumu Sarıgül’e veriyorum” repliğiyle hafızalara kazınan Zeynep Çakır, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun katıldığı toplantıda ortaya çıktı.
Oyumu Sarıgül'e Veriyorum Diyen Zeynep Teyze Bakın Nereden Çıktı?'
12:10
Levent Gök: Yüce Divan Konusunda Kıvırtıyorlar, Kaçak Güreşiyorlar CHP Grup Başkanvekili Gök, 34 kişinin ölmesiyle sonuçlanan Uludere olayından, üç yıl geçmesine rağmen ölenlerin yakınlarının adalet arayışının devam ettiğini söyledi.
Levent Gök: Yüce Divan Konusunda Kıvırtıyorlar, Kaçak Güreşiyorlar
12:48
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması "Latin alfabesiyle uğraşıp, 'Arap alfabesiyle Türkçe konuşalım' demek karşı devrimciliktir.
07:55
Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri Dönüyor Şişli'de Hayri İnönü ile ters düşen Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Partisi'yle 2015 seçimlerine gireceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri Dönüyor
16:33
Şişli'den Demirciköy'deki Öğrencilere Yardım Merkezi İstanbul Şişli'de bulunan Sıcak Eller Derneği, Simav ilçesine bağlı Demirciköy beldesinde okuyan öğrencilere giyecek yardımında bulundu.
09:58
Ekonomide 2014 Böyle Geçti Türkiye, 2013'ü 151,7 milyar dolarlık ihracatla kapattı, yıla aylık bazda rekorla başladı Türkiye nüfusu, 2013'te bir önceki yıla göre binde 13,7 artışla 76 milyon 667 bin 864 kişi oldu.
08:00
Sarıgül Milletvekili Olmak İstiyor, Olmazsa Gözü Şişli'de CHP'den milletvekili olmak isteyen Mustafa Sarıgül, seçildiği taktirde genel başkanlık koltuğuna oturma hesabı yapıyor. Bunlar olmaz ise Şişli'ye yüklenecek.
Sarıgül Milletvekili Olmak İstiyor, Olmazsa Gözü Şişli'de
20:31
Bozdağ - Şişli Belediyesi'ne İlişkin Tartışmalar Adalet Bakanı Bozdağ: (3)- "(Şişli Belediyesi'ne ilişkin tartışmalar) Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şişli Belediyesi'nde yaşanan tartışmalara ilişkin, "Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" dedi.
Bozdağ - Şişli Belediyesi'ne İlişkin Tartışmalar
18:59
Afyon Bakan Bozdağ Parti Kongresinde Konuştu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da Ak Parti Merkez İlçe Kongresi'ne katıldı.
Afyon Bakan Bozdağ Parti Kongresinde Konuştu
18:46
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması "(Şişli Belediyesi'ne ilişkin tartışmalar) Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum"
18:42
Bozdağ: Mahkeme Kararı Gelince Gereği Yapılır (2) Bakan BOZDAĞ PARTİ KONGRESİNDE KONUŞTU Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da Ak Parti Merkez İlçe Kongresi'ne katıldı.
Bozdağ: Mahkeme Kararı Gelince Gereği Yapılır (2)
17:21
Bakan Bozdağ'ın "Şişli Belediyesi" Yorumu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şişli Belediyesi’nde cereyan eden olaylarla ve Emir Sarıgül’ün istifasına ilişkin, “Şişli Belediyesi’nde paralel bir belediye oluşmuş haberleri yok. 3 tane paralel belediye başkanı var” dedi.
Bakan Bozdağ'ın 'Şişli Belediyesi' Yorumu
20:35
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün istifasıyla ilgili olarak "Partinin kurallarına uyanlar uyar, uymayanlar gider, gitmesi lazım" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider
19:44
"Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Emir Sarıgül'ün istifasıyla ilgili olarak, "Partinin kurallarına uyanlar uyar, uymayanlar gider, gitmesi lazım." dedi.
'Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 05:55:10. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ
[Hata Bildir]