20:3700
SON DAKİKA MUSTAFA SARIGÜL HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Sarıgül Haberleri


MUSTAFA SARIGÜL

ADAY-CHP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1956 yılında Erzincan'da doğdu.

Eğitimine sırasıyla Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi'nde devam etti ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.

İş yaşamına Kağıthane Belediyesi,... Devamı

   

  Afyon Bakan Bozdağ Parti Kongresinde Konuştu

  Afyon Bakan Bozdağ Parti Kongresinde Konuştu

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da Ak Parti Merkez İlçe Kongresi'ne katıldı. (Bugün 18:59)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Şişli Belediyesi'ne ilişkin tartışmalar) Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" (Bugün 18:46)

   

  Bozdağ: Mahkeme Kararı Gelince Gereği Yapılır (2)

  Bozdağ: Mahkeme Kararı Gelince Gereği Yapılır (2)

  Bakan BOZDAĞ PARTİ KONGRESİNDE KONUŞTU Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da Ak Parti Merkez İlçe Kongresi'ne katıldı. (Bugün 18:42)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti'li Aygün: "2014 yerel seçiminde can simidi olarak sarıldığınız Mustafa Sarıgül'ün 3,5 milyon dolar parayı Bank Ekspres'te Korkmaz Yiğit ile nasıl çaldığını orada burada konuşan arkadaşlar, bunu gelip buradan anlatsınlar. (Dün 18:11)

   

  Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum

  Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum

  Emir SARIGÜL: GÖREVİMDEN İSTİFA EDİYORUM (ek görüntü) Emir Sarıgül, " Gelinen bu noktada her fırsatta belediyeyi yönetemediğinden şikayet eden Hayri İnönü'ye istediği fırsatı vermek üzere bugün itibariyle öncelikle Şişli Belediyesi Başkanvekilliği görevimden ve Şişli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevimden istifa ediyorum" Sarıgül'e bina önünde bekleyen grup, sloganlarla destek verdi. (Dün 14:23)

   

  Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum (3)

  Emir Sarıgül: Görevimden İstifa Ediyorum (3)

  Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül, Şişli Belediyesi başkan vekilliği ve başkan yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. (Dün 13:58)

   

  Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar

  Şişli Belediye Başkanvekilliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinden istifa eden Emir Sarıgül: "Ne tehdit ne de küfür. (Dün 13:49)

   

  Hamzaçebi: 14 Aralık Operasyonu Hazırlanmış, Planmış Bir Operasyondur

  CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 14 Aralık 2014 tarihinde yapılan operasyonun hazırlanmış, planmış bir operasyon olduğunu söyledi. (Dün 13:31)

   

  Emir Sarıgül: "Ne Tehdit, Ne Küfür Bunlar Bizim Tarzımıza Uygun Davranışlar Değil"

  Şişli Belediye Başkanvekilliği ve Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Emir Sarıgül, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Ne tehdit, ne küfür bunlar bizim asla ve asla tarzımıza uygun davranışlar değildir” dedi. (Dün 13:14)

   

  Mustafa Sarıgül'den Oğluna Destek Tweet'i

  Mustafa Sarıgül'den Oğluna Destek Tweet'i

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’yle yaşadığı sorunlar nedeniyle Şişli Belediye Başkanvekili ve Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Emir Sarıgül’e, babası Mustafa Sarıgül Twitter’dan “Üzülme oğlum” diyerek destek verdi. (Dün 12:11)

   

  Mustafa Sarıgül'den İstifaya İlk Yorum

  Mustafa Sarıgül'den İstifaya İlk Yorum

  Şişli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Emir Sarıgül'e, babası Mustafa Sarıgül'den destek geldi. Sarıgül tweet atarak "Üzülme oğlum" dedi. (Dün 11:45)

   

  Emir Sarıgül İstifa Etti , Sarıgül Kimdir ?

  Emir Sarıgül İstifa Etti , Sarıgül Kimdir ?

  Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül Şişli Belediyesi'ndeki görevinden istifa etti. Belediye başkan yardımcısı Emir Sarıgül, görevinden istifa ettiğini açıkladı. (Dün 11:28)

   

  Mustafa Sarıgül: 'Hayri İnönü, Sitemlerimi Tehdit Olarak Algılıyorsa Takdir Kamuoyunun'

  Mustafa Sarıgül: "Hayri İnönü, Sitemlerimi Tehdit Olarak Algılıyorsa Takdir Kamuoyunun"

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün kendisine yönelik yaptığı açıklamalara Twitter hesabından cevap veren Şişli Belediye Eski Başkanı Mustafa Sarıgül, İnönü’nün açıklamalarını hayretle okuduğunu belirterek, “Sayın Hayri İnönü, benim sitemlerimi tehdit olarak algılıyorsa, konuyu kamuoyunun takdirine bırakıyorum” dedi. (Dün 10:45)

   

  Sarıgül'den Hayri İnönü'ye: Tebrik Ediyorum

  Sarıgül'den Hayri İnönü'ye: Tebrik Ediyorum

  "Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül" diyen Hayri İnönü'ye Twitter'dan yanıt veren Mustafa Sarıgül "Demek ki iyiliğin de bir bedeli varmış; Hayri'yi tebrik ediyorum!" dedi. (Dün 09:55)

   

  Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar

  Şişli Belediye Başkanı İnönü: "Belediyemiz başkan yardımcısı Emir Sarıgül hakkındaki görüşmelerin, eşimin ifade ettiği Mustafa Sarıgül ile yaşanmışlıklarla birbirine karıştırılarak, algıların yanıltılması kabul edilebilir nitelikte değildir. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'den Açıklama

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, eşi Nazlı İnönü ve kendisiyle ilgili basında yer alan haberlerle ilgili açıklama yaptı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İhsan Özkes: İktidar Dini Törenleri Cemaati Haklama Arenasına Dönüştürdü

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, iktidarın dini törenleri cemaati haklama arenasına dönüştürdüğünü söylediCHP Konya Milletvekili Atilla Kart ve İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Meclis'te basın toplantısı düzenledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hazreti Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri

  CHP İstanbul milletvekili Özkes: "Mevlanımızın gecesine siyasetin, ayrışmanın, kutuplaştırmanın gölgesi düşmüştür" CHP Konya Milletvekili Kart: "Mevlana'nın 7 öğüdünden bihaber olanların cumhurun başkanı, devletin başı görevlerini bihakkın yapmadıkları, yapamayacakları bir kez daha ortaya çıktı" (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Onur: "Seçilmiş Belediye Başkanı Var, Hepimiz Onun Arkasında Olacağız"

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Melda Onur, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından tehdit edildiği iddialarına ilişkin, “Seçilmiş belediye başkanı var. Hepimiz onun arkasında olacağız” dedi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Onur Açıklaması

  "Şişli'de seçilmiş Belediye Başkanı var. Hepimiz onun arkasında olacağız" (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Şişli Belediyesi ile İlgili Tartışmalar

  Eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül: "Nazlı İnönü, şahsımla ilgili gerçek dışı suçlama ve iftiralarda bulunmaktadır. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Mustafa Sarıgül'den, Nazlı İnönü'ye Yanıt

  Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, kendisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Nazlı İnönü’ye yanıt verdi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 20:37:43. #1.12#