SON DAKİKA LALAHAN HABERLERİ

Son Dakika Lalahan Haberleri

 • 11:04Asfaltta 7 Yıllık RekorMamak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde yürüttüğü asfalt çalışmaları ile Mamak’ta 7 yılda 2 milyon 324 bin 433 ton asfalt serimi gerçekleştirdi.
 • 12:27Türkiye'nin Hayvancılık Alanındaki Tecrübesi Moldova'ya TaşınıyorTürkiye'nin Hayvancılık Alanındaki Tecrübesi Moldova'ya TaşınıyorTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nın (TİKA) Balkanlar ve Doğu Avrupa Ülkeleri Gıda ve Yaşam Güvenliğini Destekleme Programı çerçevesinde Türkiye’ye davet edilen Moldovalı koyun ve keçi yetiştiricileri, Ankara, Antalya ve İzmir’de incelemelerde bulundu.
 • 11:04Mamak'ta Vezneler Vergi MesaisindeEmlak ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2015 yılı ikinci taksiti için Mamak Belediyesi’nden mükelleflere uyarı geldi.
 • 10:41Mamak Belediyesi'nden Vergi UyarısıMamak Belediyesi, emlak ve işyerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2015 yılına ait 2. taksiti ödeme süresi 30 Kasım’da sona eriyor.
 • 17:19İkiye Bölünen Mahallede Vatandaşlar 40 Kilometre Katetmek Zorundaİkiye Bölünen Mahallede Vatandaşlar 40 Kilometre Katetmek ZorundaAnkara'nın Mamak ilçesinde bulunan Ortaköy Mahallesi'nde, vatandaşlar mahallenin bir tarafından diğer tarafına geçmek için 40 kilometre yol katetmek zorunda kalıyor.
 • 11:31Mobilyacılardan Akgül'e Teşekkür ZiyaretiAnkara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı ve yönetim kurulu üyeleri, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti.
 • 15:25Trafik Kazası 4 YaralıTrafik Kazası 4 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Takla atan otomobil ve yerde yatan yaralı, - Yaralıya müdahale eden 112 görevlileri, - Bariyerlere takılı kalan araç plakası, - Olay yeri detay görüntüleri. Ankara'da trafik kazası: 4 yaralı Ankara'nın Elmadağ ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
 • 14:32Ankara'da Trafik Kazası: 4 YaralıAnkara'nın Elmadağ ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
 • 11:25Başkent'in Atıksularından Biyogaz, Biyogazdan da Elektrik ÜretiliyorBaşkent'in Atıksularından Biyogaz, Biyogazdan da Elektrik ÜretiliyorAnkara Büyükşehir Belediyesi’nin, Sincan-Tatlar mevkiinde 190 hektarlık alana kurulu olan Ankara Merkezi Atıksu Arıtma Tesisi’nde kentin atık suyu arıtılırken, işlemler sırasında ortaya çıkan biyogazla da elektrik üretiliyor.
 • 13:34Mamak'ın Her Mahallesi İftar SofrasıMamak'ın Her Mahallesi İftar SofrasıRamazan ayının bütünlüğünü yaşatmak amacıyla Mamak Belediyesi’nce mahallelerin ortak yerleri belirlenerek iftar sofraları kurulan Mamak’ta devam eden mahalle iftarları kapsamında Lalahan ve Gökçeyurt Mahallesi sakinleri iftarda bir araya geldi.
 • 16:36Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniAnkara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin gelişi ve detaylar - Bakan Feridun Bilgin konuşması - Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan'ın konuşması - AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in konuşması - Kavşak açılışı ve temel atma töreni Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: "Ülkemizde gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımları tespit ettik. Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 13:17Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 11:19Mamak Belediyesi'nden 31 Mayıs UyarısıEmlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2015 yılına ait birinci taksitinin ödeme süresi 31 Mayıs Pazar günü sona eriyor.
 • 15:21Trafik KazalarıANTALYA/ Yurtta meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 14:25Otomobil Kırmızı Işıkta Bekleyen Kamyona Çarptı: 1 ÖlüANKARA (AA) – Elmadağ'da kırmızı ışıkta bekleyen kamyona arkadan çarpan otomobilde bulunan kadın hayatını kaybetti.
 • 12:53Mamak'ta Asfalt Çalışmaları Aralıksız SürüyorMamak'ta Asfalt Çalışmaları Aralıksız SürüyorMamak Belediyesi Fen İşleri ekipleri, ilçenin dört bir yanında yol yapım ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 • 11:24Büyükşehir Asfaltta Dur Durak BilmiyorAnkara Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılının Ocak, Şubat ve Mart aylarında da hava koşulları uygun olduğu müddetçe asfalt serim, yama, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürdü.
 • 11:09Lalahan'da Kutlu Doğum CoşkusuHer yıl 14-20 Nisan tarihleri arasında Peygamber Efendimizin doğumunu kutlamak üzere organize edilen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri, bu yıl "Hazreti Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" temasıyla işleniyor.
 • 14:19TİKA'dan Sudan'a Hayvancılık DesteğiBaşbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı Sudan'da et ve süt üretiminin artırılması için destek sağladı.
 • 12:19Lalahan Hayvancılık Üssü OlacakLalahan Hayvancılık Üssü OlacakGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Lalahan Hayvancılık Merkez Araştırma Enstitüsü’nün dönüşüm projesi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.
 • 11:25Lalahan'a Hayvancılık ÜssüLalahan'a Hayvancılık ÜssüGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Lalahan Hayvancılık Merkez Araştırma Enstitüsünün dönüşüm projesi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.
 • 10:32Mamak Belediye Başkanı Akgül, Lalahan'da Sergi Açılışı YaptıMamak Belediye Başkanı Akgül, Lalahan'da Sergi Açılışı YaptıMamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Lalahan Aile Merkezinde çeşitli kurslara katılan kadınların düzenlediği el sanatları sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 11:03Lalahan'da Sonbahar ŞenliğiLalahan'da Sonbahar ŞenliğiYaz boyunca Mamak'ta birçok kültürel etkinliğe imza atan Mamak Belediyesi, son olarak Lalahan'da sonbahar şenliği düzenledi.
 • 10:24Mamak Lalahan'da Sonbahar ŞenliğiMamak Lalahan'da Sonbahar ŞenliğiMamaklıların hoşça vakit geçirmeleri için yaz boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyen Mamak Belediyesi, bu kez Lalahan Mahallesinde Sonbahar Şenliği düzenliyor.
 • 11:02Açık Havada Sinema KeyfiAçık Havada Sinema KeyfiMamak Belediyesi tarafından gelenekselleştirilen ve yaz akşamlarının vazgeçilmez eğlencelerinden olan açık hava sinema günleri devam ediyor.
 • 11:58Başkentte otomobil kamyona çarptı: 1 ölü 3 yaralıBaşkentte otomobil kamyona çarptı: 1 ölü 3 yaralıBaşkentte meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 11:36Başkentte Otomobil Kamyona Çarptı: 1 Ölü 3 YaralıAnkara Kırıkkale yolu Lalahan mevkisinde bir otomobil sollama yaptığı kamyona arkadan çarptı.
 • 11:17Mamak'ta Kuduz Aşısı Kampanyası BaşladıMamak'ta Kuduz Aşısı Kampanyası BaşladıMamak Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak evcil hayvanlara yönelik gerçekleştirilen ücretsiz kuduz aşısı kampanyası başladı.
 • 10:29Tarım Bakanlığından Lider Çocuk Tarım KampıTarım Bakanlığından Lider Çocuk Tarım KampıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, ilköğretim 4. sınıf öğrencileri için 16-19 Haziran'da "Lider Çocuk Tarım Kampı" adlı etkinlik gerçekleştirdi.
 • 11:42Aski Yılda 331 Milyon Metreküp Atıksu ArıtıyorASKİ Genel Müdürü Kaya: "2013'de Ankara’ya ASKİ tarafından toplam 373 milyon 230 bin 587 metreküp temiz ve kaliteli içme suyu verildi" "Kullanılan sulardan toplanarak tesislere getirilen 330 milyon 842 bin 24 metreküp atıksu tesislerde arıtıldı.
 • 11:32Aski Yılda 331 Milyon Metreküp Atıksu ArıtıyorAski Yılda 331 Milyon Metreküp Atıksu ArıtıyorBaşkent’in içme, kullanma ve endüstri su ihtiyacını kesintisiz ve güvenli bir şekilde karşılayan ASKİ, bir damla suyun dahi kaybına izin vermiyor.
 • 15:12Su Ürünleri Yetiştiricileri İçin Gen Bankası KurulmasıSu Ürünleri Yetiştiricileri İçin Gen Bankası KurulmasıSETBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yörük: "Su Ürünleri Gen Bankası ve Biyoteknoloji Merkezi Projesi'nin et ve süt ürünleri için de kullanılabilir olması, birçok yarar sağlayacaktır"
 • 09:54Mamak Belediyesi'nden Vergi UyarısıMamak Belediyesi'nden Vergi UyarısıMamak Belediyesi emlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait ilk taksiti için ödeme uyarısında bulundu.
 • 10:20Evcil Hayvanlara Kuduz Aşısı KampanyasıEvcil Hayvanlara Kuduz Aşısı KampanyasıMamak Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ücretsiz evcil hayvan kuduz aşısı kampanyası bu yıl da yapılacak.
 • 19:01Cımsa Cımento Sanayı ve Tıcaret A.s. Sgbf-Uretım Tesıslerının Bulundugu Adresler 07.05.2014 10:40:...KAP:CIMSA CIMENTO SANAYI VE TICARET A.S./ CIMSA[] SGBF-URETIM TESISLERININ BULUNDUGU ADRESLER 07.05.2014 10:40:5
 • 12:04Kansere Karşı Mamaklılar BilinçleniyorKansere Karşı Mamaklılar BilinçleniyorMamak Belediyesi hem bilinçlendirme seminerleri organize ediyor hem de kanser taramasından geçmek isteyen vatandaşlara yardımcı oluyor.
 • 11:40Mamaklılar Kansere Karşı BilinçlendiriliyorÖlüm sebepleri arasında ikinci sırada yer alan kansere karşı, Ankara'da Mamak Belediyesi bilinçlendirme seminerleri düzenliyor.
 • 11:14Mamak Belediyesi UyarıyorMamak Belediyesi UyarıyorEmlak ve işyerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait 1. taksiti ödeme süresi 31 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor.
 • 15:44Ankara'da Sahte İçki OperasyonuAnkara'da Sahte İçki OperasyonuAnkara'da jandarma ekiplerince düzenlenen sahte içki operasyonunda biri Gürcistan uyruklu kadın olmak üzere toplam 5 şüpheli yakalandı.
 • 11:53Sahte İçki Operasyonunda 5 Kişi YakalandıSahte İçki Operasyonunda 5 Kişi YakalandıAnkara Il Jandarma Komutanlığı sahte içki üretildiği ihbarının alınması üzerine yaptığı baskında biri Gürcistan uyruklu kadın olmak üzere toplamda 5 şüpheli yakalandı.
 • 12:04Abidinpaşalı Kadınlar Kansere Karşı BilinçlendiMamak Belediyesi ile Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği seminerler devam ediyor.
 • 11:00Kadınlara Kanserle Mücadele SemineriKadınlara Kanserle Mücadele SemineriMamak Belediyesi ile Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği seminerler devam ediyor.
 • 10:04Başkan Akgül, 3 Ayrı Seçim Bürosu AçtıBaşkan Akgül, 3 Ayrı Seçim Bürosu AçtıMamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, seçim çalışmalarına devam ediyor.
 • 18:18Ankara'da Toplu Açılış TöreniAnkara'da Toplu Açılış TöreniAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 proje, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 12:34Ankara Büyükşehirden Taksi Durakları ve Dış Cephesi Yapılan Binalar İçin ŞenlikAnkara Büyükşehirden Taksi Durakları ve Dış Cephesi Yapılan Binalar İçin ŞenlikAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu'nda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
 • 11:39Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Toplu Açılışlar Salı GünüAnkara Büyükşehir Belediyesi'nden Toplu Açılışlar Salı GünüAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 projenin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü, saat 14.00’da Arena Kapalı Spor Salonu’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
 • 12:53Lalahanlılar Kansere Karşı BilinçlenecekLalahanlılar Kansere Karşı BilinçlenecekGeçtiğimiz günlerde örnek bir çalışmayla Mamaklıları kansere karşı bilinçlendirmeye başlayan Mamak Belediyesi ile Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ikinci seminerini düzenliyor.
 • 12:34Büyükşehirden 214 Tesis İçin Şenlik: Parklar, Kavşaklar, Taksi Durakları, Dış Cephesi Yapılan...Büyükşehirden 214 Tesis İçin Şenlik: Parklar, Kavşaklar, Taksi Durakları, Dış Cephesi Yapılan...Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
 • 12:04Büyükşehir Belediyesi'nden Toplu AçılışBüyükşehir Belediyesi'nden Toplu AçılışAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
 • 12:03Başkent'te 214 Tesis Toplu AçılacakBaşkent'te 214 Tesis Toplu AçılacakAnkara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.