SON DAKİKA LALAHAN HABERLERİ

Son Dakika Lalahan Haberleri

12:19
Lalahan Hayvancılık Üssü Olacak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Lalahan Hayvancılık Merkez Araştırma Enstitüsü’nün dönüşüm projesi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.
Lalahan Hayvancılık Üssü Olacak
11:25
Lalahan'a Hayvancılık Üssü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Lalahan Hayvancılık Merkez Araştırma Enstitüsünün dönüşüm projesi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.
Lalahan'a Hayvancılık Üssü
10:32
Mamak Belediye Başkanı Akgül, Lalahan'da Sergi Açılışı Yaptı Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Lalahan Aile Merkezinde çeşitli kurslara katılan kadınların düzenlediği el sanatları sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
Mamak Belediye Başkanı Akgül, Lalahan'da Sergi Açılışı Yaptı
11:03
Lalahan'da Sonbahar Şenliği Yaz boyunca Mamak'ta birçok kültürel etkinliğe imza atan Mamak Belediyesi, son olarak Lalahan'da sonbahar şenliği düzenledi.
Lalahan'da Sonbahar Şenliği
10:24
Mamak Lalahan'da Sonbahar Şenliği Mamaklıların hoşça vakit geçirmeleri için yaz boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyen Mamak Belediyesi, bu kez Lalahan Mahallesinde Sonbahar Şenliği düzenliyor.
Mamak Lalahan'da Sonbahar Şenliği
11:02
Açık Havada Sinema Keyfi Mamak Belediyesi tarafından gelenekselleştirilen ve yaz akşamlarının vazgeçilmez eğlencelerinden olan açık hava sinema günleri devam ediyor.
Açık Havada Sinema Keyfi
11:58
Başkentte otomobil kamyona çarptı: 1 ölü 3 yaralı Başkentte meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Başkentte otomobil kamyona çarptı: 1 ölü 3 yaralı
11:36
Başkentte Otomobil Kamyona Çarptı: 1 Ölü 3 Yaralı Ankara Kırıkkale yolu Lalahan mevkisinde bir otomobil sollama yaptığı kamyona arkadan çarptı.
11:17
Mamak'ta Kuduz Aşısı Kampanyası Başladı Mamak Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak evcil hayvanlara yönelik gerçekleştirilen ücretsiz kuduz aşısı kampanyası başladı.
Mamak'ta Kuduz Aşısı Kampanyası Başladı
10:29
Tarım Bakanlığından Lider Çocuk Tarım Kampı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, ilköğretim 4. sınıf öğrencileri için 16-19 Haziran'da "Lider Çocuk Tarım Kampı" adlı etkinlik gerçekleştirdi.
Tarım Bakanlığından Lider Çocuk Tarım Kampı
11:42
Aski Yılda 331 Milyon Metreküp Atıksu Arıtıyor ASKİ Genel Müdürü Kaya: "2013'de Ankara’ya ASKİ tarafından toplam 373 milyon 230 bin 587 metreküp temiz ve kaliteli içme suyu verildi" "Kullanılan sulardan toplanarak tesislere getirilen 330 milyon 842 bin 24 metreküp atıksu tesislerde arıtıldı.
11:32
Aski Yılda 331 Milyon Metreküp Atıksu Arıtıyor Başkent’in içme, kullanma ve endüstri su ihtiyacını kesintisiz ve güvenli bir şekilde karşılayan ASKİ, bir damla suyun dahi kaybına izin vermiyor.
Aski Yılda 331 Milyon Metreküp Atıksu Arıtıyor
15:12
Su Ürünleri Yetiştiricileri İçin Gen Bankası Kurulması SETBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yörük: "Su Ürünleri Gen Bankası ve Biyoteknoloji Merkezi Projesi'nin et ve süt ürünleri için de kullanılabilir olması, birçok yarar sağlayacaktır"
Su Ürünleri Yetiştiricileri İçin Gen Bankası Kurulması
09:54
Mamak Belediyesi'nden Vergi Uyarısı Mamak Belediyesi emlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait ilk taksiti için ödeme uyarısında bulundu.
Mamak Belediyesi'nden Vergi Uyarısı
10:20
Evcil Hayvanlara Kuduz Aşısı Kampanyası Mamak Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ücretsiz evcil hayvan kuduz aşısı kampanyası bu yıl da yapılacak.
Evcil Hayvanlara Kuduz Aşısı Kampanyası
19:01
Cımsa Cımento Sanayı ve Tıcaret A.s. Sgbf-Uretım Tesıslerının Bulundugu Adresler 07.05.2014 10:40:... KAP:CIMSA CIMENTO SANAYI VE TICARET A.S. / CIMSA [] SGBF-URETIM TESISLERININ BULUNDUGU ADRESLER 07.05.2014 10:40:5
12:04
Kansere Karşı Mamaklılar Bilinçleniyor Mamak Belediyesi hem bilinçlendirme seminerleri organize ediyor hem de kanser taramasından geçmek isteyen vatandaşlara yardımcı oluyor.
Kansere Karşı Mamaklılar Bilinçleniyor
11:40
Mamaklılar Kansere Karşı Bilinçlendiriliyor Ölüm sebepleri arasında ikinci sırada yer alan kansere karşı, Ankara'da Mamak Belediyesi bilinçlendirme seminerleri düzenliyor.
11:14
Mamak Belediyesi Uyarıyor Emlak ve işyerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait 1. taksiti ödeme süresi 31 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor.
Mamak Belediyesi Uyarıyor
15:44
Ankara'da Sahte İçki Operasyonu Ankara'da jandarma ekiplerince düzenlenen sahte içki operasyonunda biri Gürcistan uyruklu kadın olmak üzere toplam 5 şüpheli yakalandı.
Ankara'da Sahte İçki Operasyonu
11:53
Sahte İçki Operasyonunda 5 Kişi Yakalandı Ankara Il Jandarma Komutanlığı sahte içki üretildiği ihbarının alınması üzerine yaptığı baskında biri Gürcistan uyruklu kadın olmak üzere toplamda 5 şüpheli yakalandı.
Sahte İçki Operasyonunda 5 Kişi Yakalandı
12:04
Abidinpaşalı Kadınlar Kansere Karşı Bilinçlendi Mamak Belediyesi ile Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği seminerler devam ediyor.
11:00
Kadınlara Kanserle Mücadele Semineri Mamak Belediyesi ile Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği seminerler devam ediyor.
Kadınlara Kanserle Mücadele Semineri
10:04
Başkan Akgül, 3 Ayrı Seçim Bürosu Açtı Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, seçim çalışmalarına devam ediyor.
Başkan Akgül, 3 Ayrı Seçim Bürosu Açtı
18:18
Ankara'da Toplu Açılış Töreni Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 proje, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
Ankara'da Toplu Açılış Töreni
12:34
Ankara Büyükşehirden Taksi Durakları ve Dış Cephesi Yapılan Binalar İçin Şenlik Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu'nda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
Ankara Büyükşehirden Taksi Durakları ve Dış Cephesi Yapılan Binalar İçin Şenlik
11:39
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Toplu Açılışlar Salı Günü Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 projenin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü, saat 14.00’da Arena Kapalı Spor Salonu’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Toplu Açılışlar Salı Günü
12:53
Lalahanlılar Kansere Karşı Bilinçlenecek Geçtiğimiz günlerde örnek bir çalışmayla Mamaklıları kansere karşı bilinçlendirmeye başlayan Mamak Belediyesi ile Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ikinci seminerini düzenliyor.
Lalahanlılar Kansere Karşı Bilinçlenecek
12:34
Büyükşehirden 214 Tesis İçin Şenlik: Parklar, Kavşaklar, Taksi Durakları, Dış Cephesi Yapılan... Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
Büyükşehirden 214 Tesis İçin Şenlik: Parklar, Kavşaklar, Taksi Durakları, Dış Cephesi Yapılan...
12:04
Büyükşehir Belediyesi'nden Toplu Açılış Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
Büyükşehir Belediyesi'nden Toplu Açılış
12:03
Başkent'te 214 Tesis Toplu Açılacak Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen 214 tesisin resmi açılış töreni, 14 Ocak Salı günü Arena Kapalı Spor Salonu’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
Başkent'te 214 Tesis Toplu Açılacak
11:03
Nihat Hatipoğlu Tekrar Mamak'ta Ankara Mamak Belediyesi, gelen talepler doğrultusunda Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu'yu ilçedeki vatandaşlarla tekrar buluşturdu.Lalahan Nevin Gökçek Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programın başlangıcında yerel sanatçılar ilahiler seslendirdi,...
10:20
Nihat Hatipoğlu Mamaklılarla Buluştu Daha önce binlerce Mamaklıyı Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu ile bir araya getiren Mamak Belediyesi gelen talepler doğrultusunda Hatipoğlu'nu bir kez daha Mamaklılarla buluşturdu.
Nihat Hatipoğlu Mamaklılarla Buluştu
14:48
Yoldan Çıkan Otomobil Trene Çarptı Edinilen bilgilere göre, Mamak Lalahan Ortaköy mevkiin de Ankara istikametine seyretmekte olan Aziz Fidan yönetiminde ki 58 DL 019 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine, aynı yönde seyreden bir minibüse çarparak...
Yoldan Çıkan Otomobil Trene Çarptı
14:36
Otomobil Trene Çarptı Minibüse çarparak yoldan çıkan otomobil, başka bir trenin geçişini bekleyen trene çarptı.
Otomobil Trene Çarptı
10:20
Mamak Belediyesi'nden Vergi Uyarısı Emlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2013 yılına ait 2.ve son taksiti ödeme süresi 30 Kasım Cumartesi günü sona eriyor.
Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için Mamak...
Mamak Belediyesi'nden Vergi Uyarısı
16:34
Ankara - Samsun Yolunun Trafiği Yoğun Ankara-Samsun yolunda, bayramın bitmesinin ardından tatilcilerin eve dönüşleri başladı.
Ankara - Samsun Yolunun Trafiği Yoğun
10:47
Mamak Belediyesi'nden Yol Açım Çalışmaları Mamak Belediyesi, yapılaşmalarla gelişimi devam eden Mamak'ta yol açım çalışmalarına devam ediyor.
Mamak Belediyesi'nden Yol Açım Çalışmaları
10:34
Mamak Belediyesinden Vatandaşlara Faiz Uyarısı Vatandaşları faizle karşılaşmamaları için vergilerini yatırmaya davet eden Mamak Belediyesi, www.mamak.bel.tr adresinden online ödeme imkanı sundu.
Mamak Belediyesinden Vatandaşlara Faiz Uyarısı
16:06
2. Halk Elinde Akkaraman Koyunu Islah Projesi Tanıtıldı Çorum Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği, koyun keçi yetiştiricilerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
2. Halk Elinde Akkaraman Koyunu Islah Projesi Tanıtıldı
12:38
Mamak Belediye Başkanı Akgül, Amatör Spor Kulüpleriyle Biraraya Geldi Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu ve Mamak'ta bulunan spor kulüplerinin başkanları ile kahvaltıda biraraya geldi.
Mamak Belediye Başkanı Akgül, Amatör Spor Kulüpleriyle Biraraya Geldi
18:30
Elmadağ'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Ankara-Kırıkkale kara yolunun Elmadağ kesiminde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Elmadağ'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
11:24
Başkan Akgül, 2 Ayrı Yerde İftar Yaptı Mamak Belediyesi'nin mahallelerde uygulamaya koyduğu 'Mahallede İftar Var' programları sürüyor.
Başkan Akgül, 2 Ayrı Yerde İftar Yaptı
08:54
6 İlde Işıklar Sönecek Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den 9 -10 Temmuz için önemli duyuru geldi.
6 İlde Işıklar Sönecek
10:59
Hedef 300 Bin Ton Asfalt Bu yıl içerisinde 300 bin ton asfalt atma hedefiyle yola çıkan Mamak Belediyesi, asfaltlama hamlesine hız kesmeden devam ediyor.
Hedef 300 Bin Ton Asfalt
10:54
Yıl Başından Bu Yana 85 Bin Ton Asfalt Bu yıl içerisinde 300 bin ton asfalt atma hedefiyle yola çıkan Mamak Belediyesi'nin, Ocak ayından bu yana ilçede 85 bin ton asfalt serdiği belirtildi.
Yıl Başından Bu Yana 85 Bin Ton Asfalt
10:52
Aile Merkezi Kursiyerlerine Tam Not Mamak Belediyesi Lalahan Aile Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı yılsonu sergisi kapılarını açtı.
Aile Merkezi Kursiyerlerine Tam Not
10:51
Aile Merkezi Kursiyerleri Emeklerini Sergiledi Ankara'nın Mamak Belediyesi Lalahan Aile Merkezi kursiyerleri yıl sonu sergisinde emeklerini sergiledi.
11:06
Mamak'ta Evcil Hayvanlara Kuduz Aşısı Kampanyası Mamak Belediyesi, evcil hayvanlara yönelik her yıl gerçekleştirdiği kuduz aşısı kampanyasına başladı.
Mamak'ta Evcil Hayvanlara Kuduz Aşısı Kampanyası
11:02
Evcil Hayvanlara Kuduz Aşısı Ankara'nın Mamak Belediyesi, evcil hayvanlara yönelik her yıl yaptığı kuduz aşısı kampanyasına başladı.
Evcil Hayvanlara Kuduz Aşısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:38:23. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA LALAHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]