SON DAKİKA KARS MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Kars Merkez Haberleri

10:11
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars-Digor-Tuzluca bölünmüş yolunun ihalesinin yapıldığını belirtti.
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı
16:11
MHP Milletvekili Aday Adayı Ersançmış'tan İha'ya Ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Haziran 2015 tarihinde yapılacak Genel Seçimlerde Kars’tan aday adayı olduğunu açıklayan Onur Ersançmış, İhlas Haber Ajansı (İHA)’yı ziyaret etti.
MHP Milletvekili Aday Adayı Ersançmış'tan İha'ya Ziyaret
15:23
Vali Özdemir Aşık Oynadı “Çocuklarımız Dedelerinin Oyunlarıyla Miraslarına Kavuşuyor” (ÇODOMİK) projesinin tanıtımı yapıldı.
Vali Özdemir Aşık Oynadı
00:19
Kars'ta Okullara Kar Tatili Kars'ta merkez ve merkeze bağlı köyler ile Sarıkamış, Arpaçay, Susuz, Digor ve Selim ilçelerinde okullar kar ve tipiden dolayı 9 Ocak Cuma günü tatil edildi.
19:40
Kars'ta Eğitime Kar Engeli Kars'ta olumsuz hava koşulları dolayısıyla okullar yarın tatil edildi.
13:35
Kars'ta Patates Hasadı Başladı Kars bölgesinde çiftçiler, patates tarlalarından mahsullerini toplamaya başladı.
Kars'ta Patates Hasadı Başladı
09:43
Kars'ta Patates Hasadı Başladı Kars bölgesinde çiftçiler, patates tarlalarından mahsullerini toplamaya başladı.
11:32
Kışlada Başından Vurulmuş Bulunan Üsteğmen Hayatını Kaybetti Kars'ta kışlada beylik silahıyla vurulmuş bulunan ve GATA'ya helikopterle sevk edilen üsteğmen hayatını kaybetti.
09:17
Serka, Kars ve İlçelerinde Girişimcilik Eğitimi Verecek Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle Kars ve ilçelerinde ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek.
18:02
MEB Tarihinin En Kapsamlı Siyasal Tasfiyesi Yaşanıyor' Eğitim Sen ve Türk Eğitim Sen Kars Şubeleri 24 Eylül grevi için basın açıklaması yaptı.
MEB Tarihinin En Kapsamlı Siyasal Tasfiyesi Yaşanıyor'
17:20
Kimse Yok mu Derneği'nden Çocuklara Kırtasiye Yardımı Kars'ta 2014-2015 eğitim öğretim sezonunun açılmasıyla birlikte Kimse Yok Mu Derneği gönüllüleri kırtasiye yardımı yaptı.
Kimse Yok mu Derneği'nden Çocuklara Kırtasiye Yardımı
20:14
Okul Alışverişi Yapan Baba, Kör Kurşuna Denk Geldi Hayatını Kaybetti Kars'ta yaşanan olayda, Naci Yılmaz (50) eşiyle birlikte çocuklarının okul alışverişini yaptığı kırtasiyede boğazına isabet eden kurşunla hayatını kaybetti.
Okul Alışverişi Yapan Baba, Kör Kurşuna Denk Geldi Hayatını Kaybetti
10:50
Kars'ta Tarım Arazileri Suya Kavuşuyor DSİ 24. Bölge Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan, Kars Barajı sulama iletim hattı sayesinde 475 bin 780 dekar tarım arazisi suya kavuşacak.
Kars'ta Tarım Arazileri Suya Kavuşuyor
16:05
Kars'ta Garnizon Şehitliği'nin Duvarında Çıkan Ağaç İlgi Çekiyor Kars’ta Garnizon Şehitliği’nin karşısında bir vatandaşın evinin bahçe duvarında yetişen ağaç vatandaşların ilgisini çekiyor.
Kars'ta Garnizon Şehitliği'nin Duvarında Çıkan Ağaç İlgi Çekiyor
11:43
Futbolun Ustaları Karslı Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın hayata geçirdiği 'Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor' projesi kapsamında usta futbolcular Karslı gençlerle bir araya geldi.
Futbolun Ustaları Karslı Gençlerle Buluştu
10:41
Futbolun Ustaları, Karslı Gençlerle Buluştu "Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" projesi kapsamında Kars'ta gerçekleştirilen programda, usta futbolcular gençlerle bir araya geldi.
Futbolun Ustaları, Karslı Gençlerle Buluştu
12:07
Yaban Hayatı da Trafik Kurbanı Türkiye'deki trafik terörü, insanlar kadar yaban hayatını da etkiliyor.
Yaban Hayatı da Trafik Kurbanı
10:49
Kars'ta Kuruyemiş, Sigara ve Oyuncak Çalan Hırsız Tutuklandı Kars İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube ekipleri şehir merkezinde 4 Ağustos gecesi bir kuruyemişçi ve oyuncakçıda yaşanan hırsızlık olayını aydınlattı.
Kars'ta Kuruyemiş, Sigara ve Oyuncak Çalan Hırsız Tutuklandı
19:04
Öib'nin Taşınmaz İhaleleri Mülkiyeti Gayrimenkul AŞ'ye ait 11 ildeki bazı taşınmazların özelleştirme ihalesine 13 Ağustos itibarıyla 69 kişi ve firma teklif verdi.
18:49
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın alacağı, borçlu belediyeleri ve icraya düşen belediyeleri açıkladı.
Şırnak Belediyesi Sgk Borcundan Dolayı İcralık Oldu
14:35
Sgk, 33 Milyar TL Alacağına Rağmen 4,5 Milyar TL Borcu ile İcralık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
10:35
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, SGK'nın icraya intikal etmiş alacak miktarının 33 milyar 68 milyon 268 bin 65,78 TL, Kurumun belediyelerden icraya intikal etmiş olan borç miktarının da 4 milyar 596 milyon 711 bin 725,327 TL olduğunu açıkladı.
Sgk'nın İcraya İntikal Etmiş Alacak Miktarı 33 Milyar Tl, İcraya Verilen Belediye Sayısı 2041
10:05
Kars Barajının Yarısı Tamamlandı Kars Merkez ve dört ilçede 475 bin 780 dönüm tarım arazisini sulayacak Kars Barajının yüzde 52 fiziki gerçekleşmesi tamamlandı.
Kars Barajının Yarısı Tamamlandı
09:47
AK Parti Kars Merkez İlçe Başkanı Turhan İstifa Etti AK Parti Kars Merkez İlçe Başkanı Özgür Turhan görevinden istifa etti.
AK Parti Kars Merkez İlçe Başkanı Turhan İstifa Etti
19:47
AK Parti İl Başkanlığı'na Ali Şakir Yurdakoş Getirildi 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’nin Kars Belediyesi’ni kaybetmesi ve 3’ncü parti olması peşinden istifaları getirdi.
10:35
Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ Derneklerle Buluştu Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, hafta sonunu Bayraklı'da faaliyet gösteren yöre derneklerinin faaliyetlerine katılarak geçirdi.
Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ Derneklerle Buluştu
10:58
Kars'ta Tabyaların Durumu İçler Acısı Kars’ta bulunan tabyalardan bazıları koruma altına alınırken, bazıları da sahipsizlikten hayvan barınağı olarak kullanılıyor.
Kars'ta Tabyaların Durumu İçler Acısı
20:26
AK Parti Kars İl Teşkilatı İstifa Etti AK Parti Kars İl Teşkilatı yönetimi, topluca istifa etti.
16:30
AK Parti Kars İl Başkanı Erdoğdu Görevinden İstifa Etti AK Parti Kars İl Başkanı Ensar Erdoğdu, 4,5 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.
AK Parti Kars İl Başkanı Erdoğdu Görevinden İstifa Etti
15:32
Soma Şehitleri İçin En Önde Engelli Vatandaşlar Saf Tuttu Kars'ta Manisa'nın Soma ilçesindeki faciada hayatını kaybeden yüzlerce madenci için gıyabi cenaze namazı kılındı.
Soma Şehitleri İçin En Önde Engelli Vatandaşlar Saf Tuttu
14:31
Kaşar ve Gravyerin 150 Yıllık Tarih Serüveni Sergileniyor Türkiye'de kaşar ve gravyer denilince akla Kars'ın Boğatepe köylüsü kurdukları, Çevre ve Yaşam Derneği (ÇEVDER) ile Kars kaşar ve gravyerinin 150 yıllık tarihini ortaya çıkardı.
Kaşar ve Gravyerin 150 Yıllık Tarih Serüveni Sergileniyor
12:54
Kars'ta Bulunan Tarihi Demir Köprü'nün Ağaçları Çürüdü Kars Merkez Yusufpaşa Mahallesi'nde bulunan ve Sukapı ile Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri tarafından kullanılan Demir Köprü'nün ağaç aksamları çürüdü.
Kars'ta Bulunan Tarihi Demir Köprü'nün Ağaçları Çürüdü
13:16
Regaip Kandili Kars Belediye Başkanı Karaçanta, İl Emniyet Müdürü Çakmak ve AK Parti Kars Merkez İlçe Başkanı Turhan, kandil dolayısıyla mesaj yayımladı.
Regaip Kandili
18:39
Bingöl'de "5. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması" Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği işbirliğiyle düzenlenen "5. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması" Bingöl'de yapıldı.
13:29
Tarihi Beylerbeyi Sarayı'nın Durumu İçler Acısı Kars Merkez Kaleiçi Mahallesi’nde bulunan 1579 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılan ve kaderine terk edilen Beylerbeyi Sarayı yıkılıyor.
Tarihi Beylerbeyi Sarayı'nın Durumu İçler Acısı
10:02
Kağızman'da Arapça Yarışması Yapıldı 5. Uluslararası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları Kars il elemeleri Kağızman’da yapıldı.
Kağızman'da Arapça Yarışması Yapıldı
10:52
Kars'ta Tüm Belediye Başkanları Değişti Kars'ta 2014 yerel seçimlerinin ardından merkez ile 7 ilçe ve bir beldenin belediye başkanları yerini farklı isimlere bıraktı.
17:26
Yaşlı ve Obez Seçmeni Sandığa Belediye Minibüsü Götürdü Kars'ın İstasyon Mahallesi'nde oturan 85 yaşındaki Hanım Gökçe, aşırı kiloları ve yürüme zorluğu nedeniyle bir saatlik çaba sonucu oy kullanabildi.
Yaşlı ve Obez Seçmeni Sandığa Belediye Minibüsü Götürdü
13:36
2014 Yerel Seçim Sonuçları Belediye Başkanlığını MHP'nin adayı Murtaza Karaçanta'nın kazandığı Kars'ta, partilere göre oy dağılımı belli oldu.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
11:40
Kars, Kara Teslim Oldu Kars’ta önceki gün başlayan ve gece sabaha kadar devam eden kar yağışı ve tipi, 60 köy yolunu ulaşıma kapatırken, bazı köylerde ise yolların kapalı olmasından dolayı sandık başkanları yolda kaldı.
Kars, Kara Teslim Oldu
19:07
Öğrenciler 'Başarı Sınavı'nda Ter Döktü Kars'ta Özel Sultan Alparslan Koleji, 2 bin öğrenciye başarı sınavı düzenledi.
Öğrenciler 'Başarı Sınavı'nda Ter Döktü
11:15
Saraçlık Mesleği Teknolojiye Direniyor Kars'ın Sarıkamış ilçesinde son eğer ustası Zeki Dur, babasından devraldığı saraçlık mesleğini teknolojiye rağmen 50 yıldır yaşatmaya çalışıyor.
08:38
Ak Parti'liler Seçim Bürosu'nda Gövde Gösterisi Yaptı Kars'ta seçime bir aylık bir süre kala AK Parti'liler birbirlerine kenetlenerek birlik beraberlik mesajları verdiler.
Ak Parti'liler Seçim Bürosu'nda Gövde Gösterisi Yaptı
17:09
Aşık Şeref Taşlıova'ya Ait Heykelin Sazı 2. Kez Kırıldı Kars'ın İnönü caddesi üzerinde bulunan Aşıklar Heykelinden aşık Şeref Taşlıova'ya ait heykelin sazı, ikinci kez kimliği belirsiz kişilerce kırıldı.
Aşık Şeref Taşlıova'ya Ait Heykelin Sazı 2. Kez Kırıldı
12:45
Aa Bölge Müdürü Çelebioğlu, Başsavcı Doğru'yu Ziyaret Etti AA İzmir Bölge Müdürü Sabri Çelebioğlu, HSYK kararnamesiyle İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Mustafa Doğru'yu makamında ziyaret etti.
12:58
Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 2013 Yılı Değerlendirmesi Kars Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Yusuf Bulut, 2013 yılında İl Müdürlüğü’nün yapmış olduğu çalışmalarla ilgili basına yazılı açıklama yaparak değerlendirmede bulundu.
Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 2013 Yılı Değerlendirmesi
09:13
İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, herkesle diyaloga açık bir yapı oluşturacaklarını söyledi.
İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru
12:37
İzmir'in Yeni Başsavcısı Göreve Başladı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun son kararnamesi ile İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Mustafa Doğru görevine başladı.
İzmir'in Yeni Başsavcısı Göreve Başladı
11:13
Kars'ta Silah Kaçakçılarına Operasyon Kars'ta silah kaçakçılarına yönelik eş zamanlı düzenlenen operasyonda 12 kişi gözaltına alındı.
Kars'ta Silah Kaçakçılarına Operasyon
21:35
Kars Merkezli Silah Kaçakçılığı Operasyonuna 3 Tutuklama Kars merkezli üç ilde düzenlenen silah kaçakçılığı operasyonunda gözaltına alınan 12 kişiden 3'ü tutuklandı.
Kars Merkezli Silah Kaçakçılığı Operasyonuna 3 Tutuklama
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:37:31. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARS MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]