SON DAKİKA İSMAİL GÜRSOY HABERLERİ

Son Dakika İsmail Gürsoy Haberleri

13:41
Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık İçin 5 Yıllık Strateji Planı Hazırlandı Aksaray’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı paydaş toplantısı düzenlendi.
16:25
112 Acil Çağrı Merkezi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Aksaray Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyon Toplantısı, Vali Şeref Ataklı başkanlığında yapıldı.
15:30
Acil Çağrıların Yüzde 90'ı Gereksiz Çağrılardan Oluşuyor Aksaray’da Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyon Toplantısı Vali Şeref Ataklı Başkanlığında yapıldı.
Acil Çağrıların Yüzde 90'ı Gereksiz Çağrılardan Oluşuyor
11:02
Uşak'ta Eğitim Yatırımları Uşak'ta yeni eğitim öğretim yılı öncesi eğitim yatırımlarına ilişkin değerlendirme toplantısı yapıldı.
Uşak'ta Eğitim Yatırımları
19:53
Byegm Çanakkale 100. Yıl Gezici Müzesi Uşak'ta Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce (BYEGM) desteklenen ve Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında hayata geçirilerek “Şehitler Diyarından Anadolu’ya” sloganıyla yola çıkan BYEGM Çanakkale 100. Yıl Gezici Müzesi, Atatürk Anıtı önünde ziyarete açıldı.
Byegm Çanakkale 100. Yıl Gezici Müzesi Uşak'ta
14:14
Uşak'a Anadolu Sponsor Beko Basketbol Ligi'nde yeni sezonda başarı hedefleyen Uşak Sportif, Anadolu Ulaşım'la ulaşım sponsorluğu anlaşması imzaladı.
Uşak'a Anadolu Sponsor
17:12
Uşak Kent Konseyi Güven Tazeledi Uşak Kent Konseyi’nin Genel Kurul Toplantısı bugün yapıldı ve yeniden aday olan Dr. Zafer Aydın güven tazeleyerek tekrar başkan seçildi.
Uşak Kent Konseyi Güven Tazeledi
10:46
Uşak'ta Çevre Kirliliğine Olan Hassasiyet Artırılıyor Çevre kirliliğini önlemek, ortak bilincin oluşturulması ve çevre açısından yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi amacıyla Çevre Mevzuatı ve Politikaları Bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Uşak'ta Çevre Kirliliğine Olan Hassasiyet Artırılıyor
14:52
Ege'de 19 Mayıs'a Buruk Kutlama Ege Bölgesindeki illerde 19 Mayıs, Manisa'nın Soma ilçesinde 301 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.
Ege'de 19 Mayıs'a Buruk Kutlama
14:48
Ege'de 19 Mayıs'a Buruk Kutlama Ege Bölgesindeki illerde 19 Mayıs, Manisa'nın Soma ilçesinde 301 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.
Ege'de 19 Mayıs'a Buruk Kutlama
14:48
Ege'de 19 Mayıs'a Buruk Kutlama Ege Bölgesi'ndeki illerde,19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 301 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.
Ege'de 19 Mayıs'a Buruk Kutlama
13:38
Ege'de 19 Mayıs'a Buruk Kutlama 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Manisa'nın Soma ilçesinde 301 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.
13:33
Aksaray'da Kuraklık Eylem Planı Toplantısı Aksaray’da Tarımsal Kuraklık İl Kriz Merkezi tarafından "Kuraklık Eylem Planı" toplantısı yapıldı.
Aksaray'da Kuraklık Eylem Planı Toplantısı
12:09
İl Özel İdare'den Uşak Sağlık Müdürlüğü'ne, 3 Ambulans ve 4 Adet Hizmet Aracı Uşak İl Özel İdaresi tarafından satın alınan ve Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Halk Sağlığı Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılacak 3 ambulans ve 4 adet hizmet aracı düzenlenen törenle hizmete girdi.
İl Özel İdare'den Uşak Sağlık Müdürlüğü'ne, 3 Ambulans ve 4 Adet Hizmet Aracı
15:55
2014 Köydes Programı Kabul Edildi Uşak Valisi Yavuz: "KÖYDES programı kapsamında köylerimize 4 milyon 60 bin lira ödenek ayırdık"
18:41
Uşak'ta 2014 Yılı Köydes Programı Toplantısı Gerçekleştirildi 2014 Yılı KÖYDES Programı Tahsisat Komisyonu toplantısı Vali Seddar Yavuz başkanlığında Özmerkez encümen toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Uşak'ta 2014 Yılı Köydes Programı Toplantısı Gerçekleştirildi
12:04
Uşak Valisi Yavuz Göreve Başladı Uşak Valiliği görevine atanan Seddar Yavuz, görevine başladı.
Uşak Valisi Yavuz Göreve Başladı
11:47
Yeni Uşak Valisi Seddar Yavuz Görev Başı Yaptı 13 Şubat 2014 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı ile Uşak Valiliğine atanan Vali Seddar Yavuz görevine başladı.
Yeni Uşak Valisi Seddar Yavuz Görev Başı Yaptı
14:31
Vali Erden Uşak'tan Uğurlandı Valiler kararnamesi ile Uşak’tan Merkez Valiliğine atanan Vali Mehmet Ufuk Erden için Uşak Valiliği tarafından veda yemeği düzenlendi ve Valilik Binası önünden uğurlandı.
Vali Erden Uşak'tan Uğurlandı
17:04
Uşak Protokolü Sağlık İçin Yürüdü Uşak İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 'Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü' yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Uşak Protokolü Sağlık İçin Yürüdü
16:12
Uşak'ta Karayolları Kış Tedbirleri Gözden Geçirildi Uşak'ta kış aylarında trafik güvenliğinin sağlanması, kazaların önlenmesi amacıyla alınacak tedbirler, yapılan toplantıda belirlendi.
16:53
Uşak'ta, Deprem Stratejisi ve Eylem Planı Toplantısı Uşak İl Afet Acil Durum Müdürlüğü tarafından "Deprem Stratejisi ve Eylem Planı toplantısı" gerçekleştirildi
17:29
Batı Karadeniz İşbirliği Platformu Amasra'da Toplandı Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) koordinasyonunda, her ay düzenli olarak toplantı yapan Batı Karadeniz İşbirliği Platformu (BKİP) 2013 Eylül dönemi toplantısı, Bartın Aktif İş Adamları Derneği (BAKİAD) ev sahipliğinde Amasra'da...
14:14
Uşak Protokolünün Ramazan Bayramı Ziyaretleri Uşak'ta Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen programlar kapsamında protokol şehit ve gazileri unutmadı.
Uşak Protokolünün Ramazan Bayramı Ziyaretleri
12:45
Vali Erden Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yemeğinde Buluştu Vali Mehmet Ufuk Erden ve eşi Yeşim Erden şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
Vali Erden Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yemeğinde Buluştu
12:32
İl Emniyet Müdürü Demirtaş'a Veda Yemeği Uşak Valisi Mehmet ufuk Erden, İçişleri Bakanlığı tarafından başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş'a veda yemeği verdi.
İl Emniyet Müdürü Demirtaş'a Veda Yemeği
03:14
Uşak'ta Orman Yangınlarıyla Mücadele (Anadolu Ajansı - Ufuk Kırabalı, Soner Kılınç) Uşak (AA) - Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, orman yangınlarıyla mücadelede öncelikle halkın bilgilendirilmesi ve duyarlılığının artırılması gerektiğini söyledi.
12:47
Uşak Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu Toplandı Uşak Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu, Vali Mehmet Ufuk Erden başkanlığında yangın sezonu öncesi değerlendirme toplantısı yaptı.
Uşak Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu Toplandı
16:36
Uşak'ta Gençlik Yürüyüşü Yapıldı "Gençlik Yürüyüşü" yapıldı.
12:22
Gençlik Haftası Kutlamaları Kapsamında "Gençlik Yürüyüşü" Yapıldı 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gençlik yürüyüşü düzenlendi.
Gençlik Haftası Kutlamaları Kapsamında 'Gençlik Yürüyüşü' Yapıldı
17:44
Vali Altınok'un Kurum Ziyaretleri Sürüyor Aksaray Valisi Selami Altınok, DSİ 44.Şube Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunu (TKDK) ziyaret etti.
Vali Altınok'un Kurum Ziyaretleri Sürüyor
11:42
8. Bkip Toplantısı Gerçekleştirildi Batı Karadeniz İşbirliği Platformu 8.Toplantısı Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı.
8. Bkip Toplantısı Gerçekleştirildi
14:51
Sağlık Müdürlüğü Tıp Bayramı Nedeniyle Şiir ve Müzik Dinletisi Düzenledi 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçevesinde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından şiir ve müzik dinletisi düzenlendi.
Sağlık Müdürlüğü Tıp Bayramı Nedeniyle Şiir ve Müzik Dinletisi Düzenledi
11:32
Ekmek İsrafını Önlemek Amacıyla Toplantı Yapıldı Ekmek israfını önlemek amacıyla başlatılan kampanya kapsamında Vali Mehmet Ufuk başkanlığında toplantı düzenlendi.
Ekmek İsrafını Önlemek Amacıyla Toplantı Yapıldı
11:00
"Ekmek İsrafını Önlemek İnsanlık Görevidir" Ekmek israfının önlenmesi amacıyla düzenlenen toplantıya, esnaf oda temsilcileri ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı.
'Ekmek İsrafını Önlemek İnsanlık Görevidir'
16:11
850 Denetimli Serbestlik Hükümlüsü Ağaç Dikecek Aksaray Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, denetimli serbestlik tedbirinden yararlanarak serbest bırakılan hükümlülerin sosyal sorumluluk projesi kapsamında Orman İşletme Müdürlüğü ile ağaçlandırma protokolü imzaladı.
850 Denetimli Serbestlik Hükümlüsü Ağaç Dikecek
18:47
Uşak Barosu Uyap ve Ubap Entegrasyonu Bilgilendirme Semineri Düzenledi Türkiye Barolar Birliği ile Uşak Barosu'nun ortaklaşa, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) ile Ulusal Baro Ağı Projesi (UBAP) Entegrasyonu konulu seminer düzenledi.
Uşak Barosu Uyap ve Ubap Entegrasyonu Bilgilendirme Semineri Düzenledi
20:10
Uşak'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 90. Yıldönümü Uşak'ın Düşman işgalinden kurutuluşunun 90.Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Türk Hava Kuvvetleri bünyesinde kurulan Solo Türk ekibi F-16 uçağıyla tek kişilik akrobasi gösterisi nefesleri kesti.
Uşak'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 90. Yıldönümü
12:27
Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Göreve Başladı Uşak Valiliği'ne atanan Mehmet Ufuk Erden, görevine başladı.
Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Göreve Başladı
04:47
Hisarcıklıoğlu: Yeni Bir Anayasa Lazım TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Yeni bir anayasa olmadan, sistemin yeniden inşası olmaz" dedi.
Hisarcıklıoğlu: Yeni Bir Anayasa Lazım
01:28
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Uşak'ta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2023 yılı için ortaya konan ulusal ve milli hedeflere ulaşılabilmesi için yeni anayasanın şart olduğunu söyledi.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Uşak'ta
00:53
Hisarcıklıoğlu: Yeni Bir Anayasa Olmadan Sistemin Yeniden İnşaası Olmaz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Uşak Ticaret Borsası'nın yeni hizmet binasını hizmete açtı.
Hisarcıklıoğlu: Yeni Bir Anayasa Olmadan Sistemin Yeniden İnşaası Olmaz
14:44
Vali Çakacak'tan Kaymakam ve Vali Yardımcılarına Veda Yemeği Vali Özdemir Çakacak son kararname ile görev yerleri değişen Vali Yardımcıları ile kaymakamlara veda yemeği verdi.veda yemeğinde kurum müdürleriyle bir araya geldi.
Vali Çakacak'tan Kaymakam ve Vali Yardımcılarına Veda Yemeği
19:54
Yıldız Tilbe Hayranlarıyla Buluştu Ünlü ses sanatçı Yıldız Tilbe, dinlenmek üzere geldiği Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Çamurhamamı köyünde hayranları ile buluştu.
Yıldız Tilbe Hayranlarıyla Buluştu
14:55
Tilbe, Salihli'de Kaplıca Keyfi Yapıyor Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, dinlenmek üzere geldiği Salihli'nin Çamurhamamı köyünde hayranlarıyla buluştu.
Tilbe, Salihli'de Kaplıca Keyfi Yapıyor
14:29
Tilbe: Kürtçe Şarkı İstiyorlar Ama Ben Kürtçe Bilmiyorum Sanatçı Yıldız Tilbe, dinlenmek üzere geldiği Manisa'nın Salihli İlçesi'nin kaplıcalarıyla ünlü Çamurhamamı Köyü'nde hayranları ile buluştu.
Tilbe: Kürtçe Şarkı İstiyorlar Ama Ben Kürtçe Bilmiyorum
11:44
Kestirme Yol 3 Can Aldı Konya'da yolu kısaltmak için ters yöne giren hafif ticari araç ile karşı yönden gelen jip çarpıştı. Kazada 3 kişi öldü.
Kestirme Yol 3 Can Aldı
10:22
Ters Yöne Girdi: 3 Ölü, 5 Yaralı Konya'da yolu kısaltmak için ters yöne girdiği öne sürülen hafif ticari aracın ciple çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 3 kişi öldü.
Ters Yöne Girdi: 3 Ölü, 5 Yaralı
09:47
Ters Yöne Giren Hafif Ticari Araç Ciple Çarpıştı: 3 Ölü, 5 Yaralı Konya'da ters yöne giren hafif ticari araç, karşı yönden gelen ciple çarpıştı.
Ters Yöne Giren Hafif Ticari Araç Ciple Çarpıştı: 3 Ölü, 5 Yaralı
09:40
Konya'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 5 Yaralı Konya'da otomobille hafif ticari aracın çarpışması sonucu 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:41:50. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İSMAİL GÜRSOY HABERLERİ
[Hata Bildir]