SON DAKİKA ILGIN HABERLERİ

Son Dakika Ilgın Haberleri

15:48
Gazeteci Yazar Mumcu, Kabri Başında Anıldı Gazeteci Uğur Mumcu, Cebeci Asri Mezarlığındaki kabri başında anıldı.
Gazeteci Yazar Mumcu, Kabri Başında Anıldı
15:19
Uğur Mumcu'nun Öldürülüşünün 22. Yılı Mumcu, Cebeci Asri Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
15:21
Karnesinde Zayıf Olan Öğrencileri, Eve Polis Götürüyor Muğla'da bu yıl ilk defa hayata geçirilen uygulamada, karnesinde düşük notu olan öğrencileri polis eve götürüyor.
Karnesinde Zayıf Olan Öğrencileri, Eve Polis Götürüyor
15:14
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç İstanbul büyükşehir Belediyesi yeni bir ağaçlandırma seferberliği başlattı.
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç
15:12
Muğla'da Karne Sevinci Muğla'da ilk ve orta dereceli okullardaki 147 bin 322 öğrenci, karne alarak yarıyıl tatiline girdi.
14:16
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kentin farklı noktalarına 40 farklı türde 115 bin yeni ağaç dikecek.
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç
13:44
Okullarda Karne Heyecanı Muğla Valisi Amir Çiçek, bedensel engeli nedeniyle 5 yıldır evinde eğitim gören 5. sınıf öğrencisi Ilgın Fidansu Pekçok'u ziyaret ederek, karnesini verdi.
17:54
Mehir Vakfı Başkanı Köse Faaliyetleri Değerlendirdi Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Saffet Köse, Mehir Vakfı’nın 2014 yılını ve 2015 yılı projelerini değerlendirdi.
Mehir Vakfı Başkanı Köse Faaliyetleri Değerlendirdi
15:44
Telefon Dolandırıcısı Suç Üstü Yakalandı Konya’nın Akşehir ilçesinde telefonla aradığı yaşlı adama kendini polis olarak tanıtan şahıs, polisin yaşlı adamla yaptığı işbirliği sonrası isterken suçüstü yakalandı.
Telefon Dolandırıcısı Suç Üstü Yakalandı
08:21
Burdur'da 68 Yaşındaki İnşaatı İşçisi Evinde Ölü Bulundu Burdur'un Karasenir Mahallesi Sinan Sokakta yaşayan 68 yaşındaki inşaat işçisi, evinde ölü bulundu.
Burdur'da 68 Yaşındaki İnşaatı İşçisi Evinde Ölü Bulundu
07:53
68 Yaşındaki İnşaatı İşçisi Evinde Ölü Bulundu Burdur merkez Karasenir Mahallesi Sinan sokakta yaşayan 68 yaşındaki inşaat işçisi, evinde ölü bulundu.
68 Yaşındaki İnşaatı İşçisi Evinde Ölü Bulundu
14:36
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor Bursa’nın Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan belgeselin ilçedeki galası büyük ilgi gördü.
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor
13:45
Komek'te Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK), Hanım Lokalleri ve Spor Merkezlerinde yeni dönem kayıtlarının 19 30 Ocak tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.
10:37
Gurbetteki Öğrencilere Anne Yemeği Konya’da ailelerinden uzakta olan öğrenciler sınav zamanında anne yemeği ikramıyla özlem giderdi.
Gurbetteki Öğrencilere Anne Yemeği
10:31
Akşehir'de Yerel Yönetimleri Güçlendirme Toplantısı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın, "Güçlü KOP için Güçlü Yerel Yönetimler" sloganıyla düzenlediği Yerel Yönetimleri Güçlendirme toplantıların bir yenisi Akşehir ilçesinde gerçekleştirildi.
Akşehir'de Yerel Yönetimleri Güçlendirme Toplantısı
18:50
Bakan Kılıç Eskrimcileri Kutladı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TED Satellitte Kılıç Turnuvası'nda madalya kazanan sporcuları tebrik etti.
18:45
Bakan Çağatay Kılıç Eskrimcileri Tebrik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TED Satellitte Kılıç Turnuvası’nda madalya kazanan sporcular için tebrik mesajı yayımladı.
16:59
Ted Satellitte Kılıç Turnuvası Turnuvada Türkiye, bir altın, iki bronz madalya kazandı.
09:10
Seni Değil Başka Kadını Seviyorum' Sözü Kişilik Haklarına Saldırı Kabul Edildi Yargıtay, 'Seni sevmiyorum, istemiyorum seni, hayatımda başka bir kadın var ve o kadını seviyorum' diyen kocanın, eşinin kişilik haklarına saldırıda bulunduğuna hükmetti.
11:32
Hamile Kadın 3 Saat Sonra Hastaneye Ulaştırıldı Konya'nın Ilgın ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan mahallede mahsur kalan hamile kadın, 3 saatlik çalışma sonucu hastaneye yetiştirildi.
Hamile Kadın 3 Saat Sonra Hastaneye Ulaştırıldı
11:15
Hamile Kadın 3 Saat Sonra Hastaneye Ulaştırıldı Konya'nın Ilgın ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan hamile kadın, 3 saatlik çalışma sonucu hastaneye yetiştirildi.
10:01
İzmir'de Kültür Sanat İZDOB, "Lüküs Hayat" ve "Çocuklar için Öylesine Bir Dinleti"yi sahneleyecek İzmir Devlet Tiyatrosu, "Akıl Defteri" adlı oyunun prömiyerini gerçekleştirecek.
İzmir'de Kültür Sanat
13:01
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli Konya’da, kar yağışı nedeniyle birçok yol ulaşıma kapanırken okullar 8 ocak perşembe günü de tatil edildi.
Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli
12:54
Ilgın'da Kursu Bitiren Kadınlara Cenaze Yıkama Sertifikası Konya'nın Ilgın ilçesinde Cenaze Yıkama kursunu başarıyla tamamlayan 25 kadın sertifikalarını aldı.
Ilgın'da Kursu Bitiren Kadınlara Cenaze Yıkama Sertifikası
18:25
Karaman'da 2, Konya'da 3 İlçede Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle Karaman'nın 2, Konya'nın ise 3 ilçesinde eğitime yarın bir gün süreyle ara verildi.
18:10
Konya ve Karaman'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle Konya'nın Ilgın ve Halkapınar ilçeleri ile Karaman'ın kent merkezinde eğitime bir gün ara verildi.
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
11:15
Antalya Kurşunlu Şelalesi'ni Kaçak Sondajlar Kuruttu Antalya'nın dünyaca ünlü doğa harikalarından Kurşunlu Şelalesi, kaçak sondaj yapılarak besleyen su kaynaklarının tarımsal sulamada kullanılıyor olması nedeniyle kurumaya yüz tuttu.
Antalya Kurşunlu Şelalesi'ni Kaçak Sondajlar Kuruttu
11:13
Antalya Kurşunlu Şelalesi'ni Kaçak Sondajlar Kuruttu Antalya'nın dünyaca ünlü doğa harikalarından Kurşunlu Şelalesi, kaçak sondaj yapılarak besleyen su kaynaklarının tarımsal sulamada kullanılıyor olması nedeniyle kurumaya yüz tuttu.
Antalya Kurşunlu Şelalesi'ni Kaçak Sondajlar Kuruttu
10:16
Kurşunlu Şelalesi'ni Kaçak Sondajlar Kuruttu Antalya'nın Kurşunlu Şelalesi, kaçak sondaj yapılarak besleyen su kaynaklarının tarımsal sulamada kullanılıyor olması nedeniyle kurumaya yüz tuttu.
Kurşunlu Şelalesi'ni Kaçak Sondajlar Kuruttu
11:17
Mekke'nin Fethinin 1384. Yılı Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Ilgın Temsilciliğince Mekke'nin fethinin 1384. yılı dolayısıyla program düzenlendi.
13:58
MHP Ilgın İlçe Kongresi Gerçekleştirildi MHP Ilgın İlçe Kongresi, Ilgın Belediyesi Kültür Sarayında gerçekleştirildi.
15:31
KOMEK İlçelerde de Hizmet Verecek Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde de kurs merkezleri açıyor.
15:28
Ilgın'da Kaçak Silah Operasyonu Operasyonda, yasa dışı yollarla üretildiği ileri sürülen 23 adet av tüfeği ve bir adet tabanca ele geçirildi.
Ilgın'da Kaçak Silah Operasyonu
14:35
Konya'da Uyuşturucu Operasyonu Konya'nın Ilgın ilçesinde jandarma, düzenlediği operasyonda 50 kilogram esrar ele geçirdi.
Konya'da Uyuşturucu Operasyonu
14:25
KOMEK, Yeni Dönemde İlçelerimizde Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında ilçelerde kurs merkezleri ve Hanım Lokalleri açıyor.
12:01
İzmir'de Kültür Sanat İzmir Devlet Opera ve Balesi, Madama Butterfly operası ve Çocuklar için Öylesine Bir Dinleti müzikalini sahneleyecek.
İzmir'de Kültür Sanat
13:53
Ilgın'da 63 Damızlık Koç Dağıtıldı KOP Projesi kapsamında Ilgın Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından, yüzde 80 hibeli olarak damızlık koç dağıtımı yapıldı.
13:43
Konya'da Çatıdan Düşen Kişi Hayatını Kaybetti Konya'nın Karapınar ilçesinde, üç katlı binanın çatısındaki güneş enerjisi sistemine antifriz suyu koymaya çalışırken düşen Ramazan Kara, yaşamını yitirdi.
Konya'da Çatıdan Düşen Kişi Hayatını Kaybetti
11:15
Buzlanma Nedeniyle Dört Araç Devrildi: 1 Ölü, 8 Yaralı Konya’nın Ilgın ilçesinde buzlanma yüzünden iki otomobil ile yolcu minibüsü ve kamyonetin yoldan çıkarak devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
Buzlanma Nedeniyle Dört Araç Devrildi: 1 Ölü, 8 Yaralı
13:54
Milli Eskrimciler 2015 Avrupa Oyunları'na Vize Aldı Eskrim Kalifikasyon Turnuvası’nda başarılı bir performans sergileyen milli eskrimciler İbrahim Ahmet Ant ile Ilgın Sarban, 2015’te düzenlenecek Bakü Avrupa Oyunları için vize aldı.
Milli Eskrimciler 2015 Avrupa Oyunları'na Vize Aldı
13:28
Avrupa Oyunları'na Doğru Milli eskrimciler İbrahim Ahmet Ant ve Ilgın Sarban oyunlara vize aldı.
12:37
Anne ve Kızın Katil Zanlısı Karı- Koca Tutuklandı Konya'nın Ilgın İlçesi'nde evlerinde bıçaklanarak öldürülen Fatma Geçitli ile 10 yaşındaki kızının cinayet şüphelileri Aydoğan Ü. ve eşi Gülengül Ü. tutuklandı.
Anne ve Kızın Katil Zanlısı Karı- Koca Tutuklandı
13:02
Kadın Kıyafeti Giyip Öldürdüğü Anne-Kızın Cenaze Törenine Katıldı Konya'nın Ilgın İlçesi'nde evlerinde bıçaklanarak öldürülen Fatma Geçitli ile 10 yaşındaki kızının cinayet zanlısının, komşuları Aydoğan Ü. olduğu saptandı.
Kadın Kıyafeti Giyip Öldürdüğü Anne-Kızın Cenaze Törenine Katıldı
12:38
Anne ve Küçük Kızının Ölü Bulunması Konya'da anne ve küçük kızının ölü bulunması- Ilgın ilçesinde anne ile 10 yaşındaki kızını evlerinde bıçaklayarak öldürdüğü öne sürülen kişi ile karısı gözaltına alındı- Öldürülen kadının, kendisi ve eşi hakkında dedikodu yaptığı gerekçesiyle olayı gerçekleştirdiğini itiraf eden zanlının, dikkat çekmemek için kadının evine eşinin elbiseleriyle girdiği öğrenildi- Cesetler bulununca taziye için eve giden, anne ve kızın cenaze törenine de katılan zanlının, internet arama motoruna isimleri
Anne ve Küçük Kızının Ölü Bulunması
12:22
Konya Anne ve Kızını Hunharca Öldüren Zanlı Komşusu Çıktı Konya'nın Ilgın İlçesi'nde evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunan 40 yaşındaki anne Fatma Geçitli (40) ile10 yaşındaki kızı Betül Geçitli'yi öldürenin yaklaşık 100 metre ilerisinde oturan komşuları 32 yaşındaki Aydoğan Ünal olduğu ortaya çıktı.
Konya Anne ve Kızını Hunharca Öldüren Zanlı Komşusu Çıktı
11:51
Konya'da Anne ve Küçük Kızının Ölü Bulunması Ilgın ilçesinde anne ile 10 yaşındaki kızını evlerinde bıçaklayarak öldürdüğü öne sürülen kişi ile karısı gözaltına alındı Öldürülen kadının, kendisi ve eşi hakkında dedikodu yaptığı gerekçesiyle olayı gerçekleştirdiğini itiraf eden zanlının, dikkat çekmemek için kadının evine eşinin elbiseleriyle girdiği öğrenildi Cesetler bulununca taziye için eve giden, anne ve kızın cenaze törenine de katılan zanlının, internet arama motoruna isimleri yazarak olayın aydınlatılıp aydınlatılmadığını sürekli
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:11:05. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ILGIN HABERLERİ
[Hata Bildir]