02:2700
SON DAKİKA HÜSEYİN SÖZLÜ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Sözlü Haberleri


HÜSEYİN SÖZLÜ

ADAY - MHP - ADANA- BÜYÜKŞEHİR

1965 yılında Ceyhan'ın Çokçapınar Köyü'nde doğan Hüseyin Sözlü; ilköğrenimini köyünde, ortaöğrenimini ise Ceyhan Yaltır Kardeşler Ortaokulu ve Ceyhan Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ne girerek 1989... Devamı

  Kılıçdaroğlu: Barış İsteniyorsa Ekmeleddin Bey'i Seçelim (2)

  Kılıçdaroğlu: Barış İsteniyorsa Ekmeleddin Bey'i Seçelim (2)

  Mhp'li BAŞKAN; KILIÇDAROĞLU'NA BOZKURT HEYKELİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Hüseyin Sözlü'yü makamında ziyaret etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: 'Ekmeleddin Bey'e Bütün Dünyanın İhtiyacı Var'

  Kılıçdaroğlu: "Ekmeleddin Bey'e Bütün Dünyanın İhtiyacı Var"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ortodoğu'da Müslüman kanı aktığını, Müslümanların birbirlerini öldürdüğünü, bir mezhep savaşı olduğunu belirterek, "Türkiye'nin ağırlığını koyup buna son vermesi lazım. Başarılı bir dış politika izlemesi lazım. Bu nedenle Ekmeleddin Bey'e sadece Türkiye ve Ortadoğu'nu değil bütün dünyanın ihtiyacı var" dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: Barış için Ekmeleddin Bey'i seçelim

  Adana Havalimanı'nda partililer tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, Seyhan Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Zeydan Karalar ile görüştü. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: Barış İsteniyorsa Ekmeleddin Bey'i Seçelim- 1

  Kılıçdaroğlu: Barış İsteniyorsa Ekmeleddin Bey'i Seçelim- 1

  Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ortadoğu ve Türkiye'de barış isteniyorsa Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanı seçilmesi gerektiğini savundu. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Adana'dan Türkmeneli'ne Yardım

  Adana'dan Türkmeneli'ne Yardım

  Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nin geçtiğimiz ay aldığı kararla satın alınan yardım malzemeleri, IŞİD saldırısı altında olan Irak'ın Türkmeneli bölgesine kamyonla gönderildi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Yeni Bulvar Bayrama Hazır Olacak

  Yeni Bulvar Bayrama Hazır Olacak

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan çıkışı ve Yumurtalık yolu arasındaki tek yönlü bağlantıyı, bulvar haline getirmek için gerçekleştirilen yol çalışmalarını denetledi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 02:27:18. #1.11#