12:2700
SON DAKİKA HÜSEYİN SÖZLÜ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Sözlü Haberleri


HÜSEYİN SÖZLÜ

ADAY - MHP - ADANA- BÜYÜKŞEHİR

1965 yılında Ceyhan'ın Çokçapınar Köyü'nde doğan Hüseyin Sözlü; ilköğrenimini köyünde, ortaöğrenimini ise Ceyhan Yaltır Kardeşler Ortaokulu ve Ceyhan Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ne girerek 1989... Devamı

  Başkan Sözlü Mis'te Güven Tazeledi

  Başkan Sözlü Mis'te Güven Tazeledi

  Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası (MİS) 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara’da, MİS Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Sözlü'den Öğretmenler Günü Mesajı

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kutsal bir görevi yerine getiren öğretmenlerin, özlük haklarının ve çalışma koşullarının iyileştirilerek, daha verimli hizmet vermelerinin sağlanması gerektiğini söyledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Belediyeden Ucuz ve Hijyenik Ekmek Üretimine Devam

  Belediyeden Ucuz ve Hijyenik Ekmek Üretimine Devam

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, belediye bünyesinde hizmet veren 4. Ekmek Fabrikası’nda inceleleme yaptı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Adana 8. Tarım Fuarında Yöresel Kozan Ürünleri Tanıtıldı

  Adana 8. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Seracılık, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'nin En Büyük Traktörü 210 Bin Euro'ya Satıldı

  Türkiye’nin en büyük traktörü 210 bin Euro’ya Adanada alıcı buldu. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Adana 8. Tarım Fuarı Açıldı

  Adana 8. Tarım Fuarı Açıldı

  Adana 8. Tarım Fuarı açıldı- Tarım Reformu Genel Müdürü Küsek: "Birim alandan alınan bitkisel üretim ya da birim hayvandan alınan hayvansal üretim konusunda Türkiye dünyayı yakaladı"ADANA (AA) - Adana 8. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknoloji Fuarı açıldı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cemevi Açılışında Söz Verilmeyen Sözlü'den Değerlendirme

  Cemevi Açılışında Söz Verilmeyen Sözlü'den Değerlendirme

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cemevi açılışında kendisine söz verilmemesi üzerine "Ben hiçbir zaman ağır protokol kaygısı olan bir Büyükşehir Belediye Başkanı olmadım. Orada bulunma sebebim Adana’da yaşayan Alevi hemşerilerimizin kıvancına ortak olmaktı" dedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Türkiye'de 'Mal Varlığına Karşı İşlenen' Suçlar Birinci Sırada

  Türkiye'de 'Mal Varlığına Karşı İşlenen' Suçlar Birinci Sırada

  Adana Cumhuriyet Başsavcısı Yeldan, kontrolsüz göç, çarpık kentleşme, işsizlik gibi etmenlerin sonucu olarak mal varlığına karşı işlenen suçlarda artış olduğunu söyledi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  V1 Chellenge Sezon Finali Adana'da Yapıldı

  V1 Chellenge Sezon Finali Adana'da Yapıldı

  Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) ile Büyükşehir Belediyesi’nin ortak organizasyonuyla , Adana’da yapılan V1 Chellenge Yarışları’nın sezon finali nefes kesti. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Akkaya: AKP Alevilerin Belini Kırmaya Çalışıyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya, AKP'nin 12 yıldır Alevilerle kucaklaşma adına Alevilerin belini kırmaya, kültürünü ve inançlarını yıkmaya çalıştığını söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Otomobil Sporları

  Yerli yarış otomobili "Volkicar"ların mücadele ettiği 2014 Lassa V1 Challenge'ın altıncı ayak yarışları Adana'da yapıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkan Sözlü: Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız

  Başkan Sözlü: Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Varsaklar Derneği Başkanı Yusuf Umut'u ziyaret etti, dernek binasında verilen kahvaltıya katıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Sözlü, 'Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız'

  Sözlü, "Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız"

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam ve bölge insanına kalıcı, temel ihtiyaçları karşılamaya yönelik hizmetler vereceklerini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Hıradağı Ailesi'nin Acı Günü

  Hıradağı Ailesi'nin Acı Günü

  Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İmam Gazali Hıradağının vefat eden annesi Zübeyde Hıradağı toprağa verildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Sözlü'den, Vahap Munyar'ın Köşe Yazısıyla İlgili Açıklama

  Başkan Sözlü'den, Vahap Munyar'ın Köşe Yazısıyla İlgili Açıklama

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Vahap Munyar’ın, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç’la ayaküstü sohbetinden esinlenerek yazdığı yorum yazısında geçen, “Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, TEMSA’dan otobüs alımını, SASA’nın satışı gerçekleşene kadar yavaşlatacağı” yönündeki ibarenin, kasıt aramamakla birlikte, gerçekleri kesinlikle yansıtmadığını söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Hüseyin Sözlü, Alemdar Öztürk'ü Mahkemeye Verdi

  Hüseyin Sözlü, Alemdar Öztürk'ü Mahkemeye Verdi

  Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Sarımazı mahallesinde bazı sokak ve cadde isimlerinin mükerrer duruma düşmemesi için eski haline dönüştürülmesi, ilçe merkezindeki Atatürk ve Kızılay caddelerinin sokak olarak adlandırılması yönündeki ilçe belediye meclisinde alınan karar üzerine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kendisini mahkemeye verdiğini açıkladı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sözlü Takipçileriyle Meydan Okudu

  Sözlü Takipçileriyle Meydan Okudu

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bazı basın kuruluşlarının, gazetecilik adına yaptıklarını öne sürdüğü tehdit ve şantajların bu dönemde biteceğini belirterek, "2 adet yazdıklarıyla, 100 adet tirajlarıyla hiç korkmam. 60 bin Twitter’da, 130 bin de Facebook’ta takipçim var" dedi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Japonya, Adana'da Katı Atıktan Enerji Üretmek İstiyor

  Japonya, Adana'da Katı Atıktan Enerji Üretmek İstiyor

  Katı atıktan enerji üretimi konusunda Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Japon devi firmalar; Toyota Tsusho Corp, Hitachi Zosen Corp, JGC Corp, JASE-W, EX Research Institute, Clean Authority Of Tokyo 23 Cities’in temsilcilerinin bulunduğu heyet, Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye’nin koordinasyonunda Adana’ya geldi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Baro, Bölge İdari Mahkemelerinin Adana'da Kalması İçin Destek Turuna Çıktı

  Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık ve yönetim kurulu üyeleri bölge idare mahkemelerinin kapanmaması için destek turunu Adana Diş Hekimleri Odası ziyareti ile devam ettirdi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 12:27:06. #1.13#