SON DAKİKA HÜSEYİN SÖZLÜ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Sözlü Haberleri


HÜSEYİN SÖZLÜ

ADAY - MHP - ADANA- BÜYÜKŞEHİR

1965 yılında Ceyhan'ın Çokçapınar Köyü'nde doğan Hüseyin Sözlü; ilköğrenimini köyünde, ortaöğrenimini ise Ceyhan Yaltır Kardeşler Ortaokulu ve Ceyhan Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ne girerek 1989... Devamı

10:19
Adana İdmanyurduspor, Kdz Ereğli Belediyespor Maçına Hazır Kulüp Başkanı Taylancı: "Transfer edip lisansını yetiştiremediğimiz Ukraynalı 'Gol Kraliçesi' Lela, bu hafta ilk defa resmi maça çıkacak"
17:58
Adana Valiliği'nden "Mobbing" Açıklaması "(Zeynep Sözlü) İstifa dilekçesinden önce okul ve ilçe yöneticilerine ders programı veya kendisini huzursuz eden bir sebeple ilgili her hangi bir dilekçe vermediği anlaşılmıştır"
17:19
Milli Eğitim'den Belediye Başkanının Eşine 'Mobbing' Açıklaması Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü’nün baskılar nedeniyle istifa ettiğini duyurmasının ardından, Milli Eğitim Müdürlüğü konuyla ilgili açıklama yaptı.
17:06
Başkan'ın Eşi 11 Ocak'a Kadar Derse Girmemiş Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün eşi Zeynep Sözlü'nün 11 Ocak'a kadar hiç derse girmediğinin anlaşıldığını açıkladı.
Başkan'ın Eşi 11 Ocak'a Kadar Derse Girmemiş
16:23
Başkan Sözlü'nün Eşinin Mobbing İddiası Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı’nın öğretmen eşi Zeynep Sözlü’nün mobbing nedeniyle istifa ettiği yönündeki iddialar ile ilgili inceleme başlatıldığını bildirdi.
Başkan Sözlü'nün Eşinin Mobbing İddiası
15:11
CHP'li Çinkılıç'tan, 'Siyasi Mobbing'e Tepki CHP Adana Kadın Kolları Başkanı Rukiye Çinkılıç, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün eşi Zeynep Sözlü'ye uygulanan siyasi 'mobbing'e tepki gösterdi.
CHP'li Çinkılıç'tan, 'Siyasi Mobbing'e Tepki
14:33
MHP'li Belediye Başkanı'nın Eşi 'Baskı Var' Deyip Öğretmenlikten İstifa Etti MHP’den Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü, kendisine mobbing uygulandığı gerekçesiyle 20 yıldır yaptığı öğretmenlikten istifa etti.
MHP'li Belediye Başkanı'nın Eşi 'Baskı Var' Deyip Öğretmenlikten İstifa Etti
13:14
Başkan Sözlü, Açık Havada Yapılan Sünnet Düğününe Konuk Oldu Başkan Hüseyin Sözlü, Bahçelievler Mahallesi’nde açık alanda yapılan sünnet düğününe katıldı, hemşehrilerinin sevincini paylaştı.
Başkan Sözlü, Açık Havada Yapılan Sünnet Düğününe Konuk Oldu
13:10
MHP'li Başkan'ın Eşi 'Baskı Var' Deyip Öğretmenlikten İstifa Etti MHP'den Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sözlü'nün eşi Zeynep Sözlü, mobbing uygulandığı gerekçesiyle 20 yıldır yaptığı öğretmenlikten istifa etti.
MHP'li Başkan'ın Eşi 'Baskı Var' Deyip Öğretmenlikten İstifa Etti
10:16
Adanalı Kareteciler Sakarya'ya İddialı Gitti Karate Federasyonu Adana Temsilcisi Türkarslan, Sakarya'da gerçekleştirilecek "Minik ve Yıldızlar Karate Türkiye Şampiyonası"ndan madalyalarla döneceklerini söyledi.
Adanalı Kareteciler Sakarya'ya İddialı Gitti
11:00
Sözlü: "Sağlıklı ve Güçlü Basın, Güçlü Adana Demektir" Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ekspres Gazetesi’nin 34. Kuruluş Yıldönümü Gecesi’nde, yerel basının daha güçlü ve uzun ömürlü olması için desteklenmesi gerektiğini, bu konuda üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Sözlü: 'Sağlıklı ve Güçlü Basın, Güçlü Adana Demektir'
12:55
Gazeteci Uğur Mumcu Adana'da Anıldı Gazeteci Uğur Mumcu, suikaste kurban gidişinin 22. yılında Adana’da düzenlenen yürüyüşte, şarkılar ve türkülerle anıldı.
Gazeteci Uğur Mumcu Adana'da Anıldı
20:07
Adana Büyükşehir Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü 24 Aralıkta İstanbul’da oynanan Beşiktaş- Adana Demirspor maçında rakibinin haksız yere kırmızı kar görmesini engelleyen Veli Kavlak’a ve Beşiktaş yöneticileriyle, teknik direktör Slaven Bilic’e Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü plaket verdi.
17:35
Adana Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 24 Aralıkta İstanbul'da oynanan Beşiktaş-Adana Demirspor maçında rakibinin haksız yere kırmızı kart görmesini engelleyen Veli Kavlak, Beşiktaş yöneticileri ve teknik direktör Slaven Bilic'e plaket verdi.
Adana Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü
16:35
Adana Büyükşehir Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü Adana Büyükşehir Belediyesi’nden Beşiktaş’a centilmenlik ödülü. 24 Aralık'ta İstanbul’da oynanan Beşiktaş - Adana Demirspor Türkiye Kupası maçında rakibinin haksız yere kırmızı kar görmesini engelleyen Veli Kavlak’a ve Beşiktaş yöneticileriyle, teknik direktör Slaven Bilic’e Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü plaket verdi.
16:19
Adana Büyükşehir Belediyesi'nden Beşiktaş'a Centilmenlik Ödülü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, Adana Demirspor oyuncusu Hakan Söyler'in Ziraat Türkiye Kupası maçında gördüğü kırmızı kartı iptal ettiren Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak ile Teknik Direktör Bilic ve yöneticilere plaket sundu Sözlü: "Veli Kavlak, Atatürk'ün tarif ettiği sporcu, Beşiktaş da Atatürk'ün.
16:10
Beşiktaş'a Bir Onur da Adana'dan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İstanbul’da 24 Aralık’ta Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan Beşiktaş-Adana Demirspor maçında rakibinin haksız kırmızı kart görmesini engelleyen Veli Kavlak’a ve Beşiktaş yöneticileriyle teknik direktör Slaven Bilic’e plaket verdi.
Beşiktaş'a Bir Onur da Adana'dan
15:35
Beşiktaş'a Bir Onur da Adana'dan Adana Büyükşehir Belediyesi’nden Beşiktaş’a centilmenlik ödülü.
Beşiktaş'a Bir Onur da Adana'dan
15:03
Başkan Sözlü, Türkiye Kamu Sen Adana Şubesini Ziyaret Etti Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türkiye Kamu Sen Adana İl Temsilcisi Ayhan Arabacı ve şube başkanlarını ziyaret etti.
Başkan Sözlü, Türkiye Kamu Sen Adana Şubesini Ziyaret Etti
14:45
Başkan Sözlü: ASKİ Spor, Adana'nın Tanıtımına Büyük Katkı Sağlıyor Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana ASKİ Sporu ziyaret etti.
14:13
"Türkiye Kamu Sen, Türkiye'nin Çimentosudur" Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türkiye Kamu Sen Adana İl Temsilcisi Ayhan Arabacı ve şube başkanlarını ziyaret etti.
'Türkiye Kamu Sen, Türkiye'nin Çimentosudur'
13:44
Öztürk ve Delikoca'dan Ortak Kitap 530. Tarihi Kızıldağ Güreşleri için ilk çalışmalar başladı.
Öztürk ve Delikoca'dan Ortak Kitap
12:45
Bpw Adana Kulübünden Mültecilere Yardım İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü Başkanı Mimar Ayça Katlav, iç savaş nedeniyle Ülkelerinden kaçıp, Adana’ya yerleşen mültecilere battaniye ve giyecek yardımında bulundu.
Bpw Adana Kulübünden Mültecilere Yardım
12:21
Azerbaycan'ın Şehitleri Adana'da Anıldı Rus askerlerinin 20 Ocak 1990 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü kentinde katlettiği, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 150’ye yakın Azerbaycanlı için Adana’da anma etkinliği düzenlendi.
Azerbaycan'ın Şehitleri Adana'da Anıldı
17:05
Restore Edilen Duyun-u Umumiye Binası Kültür Evi Olarak Kullanılacak Adana Ticaret Odası tarafından mülkiyeti alınarak restore edilen, Osmanlı döneminde yabancı devletlerin alacaklarını tahsil etmesi için halkın öz kaynaklarına el koyma izni bile verilen Düyun-u Umumiye İdaresi olarak da kullanılan tarihi Kısacıkzade Konağı, Halk Kültür Evi olarak açıldı.
Restore Edilen Duyun-u Umumiye Binası Kültür Evi Olarak Kullanılacak
17:01
ÇÜ Halk Kültürü Evi Açıldı Adana'da Düyunu Umumiye İdaresi binası olarak kullanılan konak, ATO tarafından restore edilip, kültür evi olarak hizmete açıldı.
23:46
Nobel Ödüllü Ekonomist Stiglitz Adana'da Nobel ödüllü Ekonomist Joseph E. Stiglitz, "Öncelikle Avrupa Birliği ile Euro bölgesi kavramını ayırmak lazım. AB, Euro bölgesine girmeyi zorunlu kılıyor." dedi.
Nobel Ödüllü Ekonomist Stiglitz Adana'da
19:39
Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi Bir An Önce Faaliyete Geçirilmeli' Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kafkasya ve Ortasya enerji havzalarını batı pazarına bağlayan Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) boru hattına ilişkin önemli uyarılarda bulundu.
Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesi Bir An Önce Faaliyete Geçirilmeli'
19:18
Nobelli Ekonomist Stiglitz: Türkiye'de Gelişme Stratejisi Dengeli Olmalı Abd'nin eski Başkanı Bill Clinton döneminde Beyaz Saray Ekonomi Başdanışmanlığı yapan Nobel ödüllü ekonomist Prof. Dr. Joseph E. Stiglitz, dünyada ihracata dayalı büyümenin daraldığını belirterek, "Çin iç talebe yöneliyor.
Nobelli Ekonomist Stiglitz: Türkiye'de Gelişme Stratejisi Dengeli Olmalı
18:21
Adana - Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde buluştu ADANA'da düzenlenen 'Çukurova Zirvesi'nde konuşan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 45 dolara kadar gerileyen petrol fiyatlarının uzun vadede 100 doların üzerine çıkmasının beklenmediğini söyledi.
Adana - Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu
17:48
4. Çukurova Zirvesi Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, son 6 ayda ham petrol varil fiyatlarının 115 dolardan 45 dolara gerilediğini belirterek, önümüzdeki süreçte petrol fiyatlarının 100 doların üzerine çıkmayacağının öngörüldüğünü dile getirdi.
4. Çukurova Zirvesi
16:28
Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu Adana'da düzenlenen 'Çukurova Zirvesi'nde konuşan Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 45 dolara kadar gerileyen petrol fiyatlarının uzun vadede 100 doların üzerine çıkmasının beklenmediğini söyledi.
Ekonomistler, 'Çukurova Zirvesi'nde Buluştu
12:56
Başkan Sözlü: Adana'nın Gelişme İvmesini Hızlandırıyoruz Başkan Sözlü, son dönemde biraz ivme kaybeden Adana'yı, hedeflerine emin adımlarla ilerleyen bir şehir haline getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.
Başkan Sözlü: Adana'nın Gelişme İvmesini Hızlandırıyoruz
17:04
Kent Konseyi'nde Çöp Toplama Merkezinin Kaldırılması Konuşuldu Sarıçam Kent Konseyi Başkanı Yusuf Özer, artık dayanılmaz noktalara gelen ilçede bulunan çöp merkezinin başka bir alana taşınmasını istediklerini söyledi.
Kent Konseyi'nde Çöp Toplama Merkezinin Kaldırılması Konuşuldu
12:52
Sözlü, Telaferli Türkmenlerin Sevincini Paylaştı Telafer’den gelen ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin misafir ettiği Türkmenlerin kaldığı tesislerde, 15 günlük bir bebeğin adı konuldu, bir çift nişanlandı.
Sözlü, Telaferli Türkmenlerin Sevincini Paylaştı
20:47
Osmaniye'de "Yalancı Aranıyor" Adlı Oyun Sahnelendi Kadirli'de belediye tarafından sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde sahnelenen "Yalancı Aranıyor" tiyatro etkinliği yoğun ilgi gördü.
20:56
"Sana, Kana İhtiyacım Var" Kampanyası Türk Kızılayı Adana şubesi, "Sana, Kana İhtiyacım Var" sloganıyla kan bağışı kampanyası başlattı.
'Sana, Kana İhtiyacım Var' Kampanyası
13:37
Adana'da Kan Bağışı Seferberliği Başlatıldı Adana Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılayı Adana Şubesi tarafından ‘Kana-Sana İhtiyacım Var’ sloganıyla kan bağışı kampanyası başlatıldı.
12:16
Rusya'nın Türk Cumhuriyetleri Politikası Kitabı Çıktı Halime Büyükgüzel'in kaleme aldığı "Rusya'nın Türk Cumhuriyetleri Politikası" adlı kitabın tanıtımı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'nün katılımıyla yapıldı.
Rusya'nın Türk Cumhuriyetleri Politikası Kitabı Çıktı
19:01
Adana - Çukurova Kitap Fuarı Açıldı Çukurova Kitap Fuarı açıldı ADANA'da bu yıl 8'incisi düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde törenle açıldı.
Adana - Çukurova Kitap Fuarı Açıldı
17:00
Kozan'ın İmar Planı Onaylandı Kozan'ın 1/5000 ölçekli nazım imar planı, Adana Büyükşehir Belediye Meclisinde oylanarak kabul edildi.
Kozan'ın İmar Planı Onaylandı
13:40
Kurtuluş Kupası'nı İsmet Atlı Güreş Eğitim Merkezi Kazandı Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı anısına düzenlenen Kurtuluş Kupası güreş müsabakaları tamamlandı.
Kurtuluş Kupası'nı İsmet Atlı Güreş Eğitim Merkezi Kazandı
11:13
Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları Adana’nın Düşman İşgalinden kurtuluşunun 93. yılı anısına düzenlenen “Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları” tamamlandı.
Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları
18:06
Çukurova 8. Kitap Fuarı Açıldı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Turşucu: "Türkiye'de yayınlanan kitap başlığı sayısı 2001 yılında 12 bin civarındayken 2013'te 47 bin 352'ye, 2014'te ise elimizdeki kesin olmayan rakamlara göre 50 bin 752'ye ulaştı" Türkiye Yayıncılar Birliği 2. Başkanı Aral: "Türkiye'de bugün kişi başına düşen kitap sayısı yaklaşık 7,3'tür. Bu önemli bir rakamdır.
17:55
Çukurova 8. Kitap Fuarı Açıldı Çukurova 8. Kitap Fuarı açıldı- Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Turşucu: - "Türkiye'de yayınlanan kitap başlığı sayısı 2001 yılında 12 bin civarındayken 2013'te 47 bin 352'ye, 2014'te ise elimizdeki kesin olmayan rakamlara göre 50 bin 752'ye ulaştı"- Türkiye Yayıncılar Birliği 2. Başkanı Aral: "Türkiye'de bugün kişi başına düşen kitap sayısı yaklaşık 7,3'tür. Bu önemli bir rakamdır.
Çukurova 8. Kitap Fuarı Açıldı
17:01
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye genelinde yapılan ankette en başarılı büyükşehir belediye başkanları listesinde yer aldı.
Çerçioğlu, En Başarılı 10. Büyükşehir Başkanı Oldu
16:35
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek ORC'nin 81 ilde 12 bin 600 kişi ile yaptığı araştırmada en başarılı büyükşehir belediye başkanı Melih Gökçek, en başarılı il belediye başkanı ise Recep Gürkan oldu.
ORC'nin Anketinde En Başarılı Başkan Melih Gökçek
07:52
MHP'li ve HDP/BDP'li Başkanlar Yemekte Buluştu! Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, HDP ve BDP'li belediye başkanlarını misafir etti.
MHP'li ve HDP/BDP'li Başkanlar Yemekte Buluştu!
13:40
Çukurova Giad Başkanı Sakarya'dan Sözlü'ye Köprü Önerisi Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Seyhan Nehri üzerinde yaptıracağı 2 köprüden birinin 'Sonsuzluk' temasıyla inşa edilmesini ve Atatürk adının verilmesini önerdi.
Çukurova Giad Başkanı Sakarya'dan Sözlü'ye Köprü Önerisi
11:29
Sakarya: "Köprünün Teması Sonsuzluk, Adı Atatürk Olsun" Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Seyhan Nehri üzerinde yaptıracağı 2 köprüden birinin ‘Sonsuzluk’ temasıyla inşa edilip, "Atatürk" adının verilmesini önerdi.
Sakarya: 'Köprünün Teması Sonsuzluk, Adı Atatürk Olsun'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:01:25. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN SÖZLÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]