03:5500
SON DAKİKA HÜSEYİN SÖZLÜ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Sözlü Haberleri


HÜSEYİN SÖZLÜ

ADAY - MHP - ADANA- BÜYÜKŞEHİR

1965 yılında Ceyhan'ın Çokçapınar Köyü'nde doğan Hüseyin Sözlü; ilköğrenimini köyünde, ortaöğrenimini ise Ceyhan Yaltır Kardeşler Ortaokulu ve Ceyhan Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ne girerek 1989... Devamı

   

  Adana 8. Tarım Fuarında Yöresel Kozan Ürünleri Tanıtıldı

  Adana 8. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Seracılık, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. (Dün 15:53)

   

  Türkiye'nin En Büyük Traktörü 210 Bin Euro'ya Satıldı

  Türkiye’nin en büyük traktörü 210 bin Euro’ya Adanada alıcı buldu. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Adana 8. Tarım Fuarı Açıldı

  Adana 8. Tarım Fuarı Açıldı

  Adana 8. Tarım Fuarı açıldı- Tarım Reformu Genel Müdürü Küsek: "Birim alandan alınan bitkisel üretim ya da birim hayvandan alınan hayvansal üretim konusunda Türkiye dünyayı yakaladı"ADANA (AA) - Adana 8. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Seracılık, Bahçecilik, Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknoloji Fuarı açıldı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cemevi Açılışında Söz Verilmeyen Sözlü'den Değerlendirme

  Cemevi Açılışında Söz Verilmeyen Sözlü'den Değerlendirme

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cemevi açılışında kendisine söz verilmemesi üzerine "Ben hiçbir zaman ağır protokol kaygısı olan bir Büyükşehir Belediye Başkanı olmadım. Orada bulunma sebebim Adana’da yaşayan Alevi hemşerilerimizin kıvancına ortak olmaktı" dedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Türkiye'de 'Mal Varlığına Karşı İşlenen' Suçlar Birinci Sırada

  Türkiye'de 'Mal Varlığına Karşı İşlenen' Suçlar Birinci Sırada

  Adana Cumhuriyet Başsavcısı Yeldan, kontrolsüz göç, çarpık kentleşme, işsizlik gibi etmenlerin sonucu olarak mal varlığına karşı işlenen suçlarda artış olduğunu söyledi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  V1 Chellenge Sezon Finali Adana'da Yapıldı

  V1 Chellenge Sezon Finali Adana'da Yapıldı

  Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) ile Büyükşehir Belediyesi’nin ortak organizasyonuyla , Adana’da yapılan V1 Chellenge Yarışları’nın sezon finali nefes kesti. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Akkaya: AKP Alevilerin Belini Kırmaya Çalışıyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya, AKP'nin 12 yıldır Alevilerle kucaklaşma adına Alevilerin belini kırmaya, kültürünü ve inançlarını yıkmaya çalıştığını söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Otomobil Sporları

  Yerli yarış otomobili "Volkicar"ların mücadele ettiği 2014 Lassa V1 Challenge'ın altıncı ayak yarışları Adana'da yapıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkan Sözlü: Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız

  Başkan Sözlü: Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Varsaklar Derneği Başkanı Yusuf Umut'u ziyaret etti, dernek binasında verilen kahvaltıya katıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Sözlü, 'Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız'

  Sözlü, "Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız"

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam ve bölge insanına kalıcı, temel ihtiyaçları karşılamaya yönelik hizmetler vereceklerini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Hıradağı Ailesi'nin Acı Günü

  Hıradağı Ailesi'nin Acı Günü

  Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İmam Gazali Hıradağının vefat eden annesi Zübeyde Hıradağı toprağa verildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Sözlü'den, Vahap Munyar'ın Köşe Yazısıyla İlgili Açıklama

  Başkan Sözlü'den, Vahap Munyar'ın Köşe Yazısıyla İlgili Açıklama

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Vahap Munyar’ın, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç’la ayaküstü sohbetinden esinlenerek yazdığı yorum yazısında geçen, “Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, TEMSA’dan otobüs alımını, SASA’nın satışı gerçekleşene kadar yavaşlatacağı” yönündeki ibarenin, kasıt aramamakla birlikte, gerçekleri kesinlikle yansıtmadığını söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Hüseyin Sözlü, Alemdar Öztürk'ü Mahkemeye Verdi

  Hüseyin Sözlü, Alemdar Öztürk'ü Mahkemeye Verdi

  Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Sarımazı mahallesinde bazı sokak ve cadde isimlerinin mükerrer duruma düşmemesi için eski haline dönüştürülmesi, ilçe merkezindeki Atatürk ve Kızılay caddelerinin sokak olarak adlandırılması yönündeki ilçe belediye meclisinde alınan karar üzerine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kendisini mahkemeye verdiğini açıkladı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sözlü Takipçileriyle Meydan Okudu

  Sözlü Takipçileriyle Meydan Okudu

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bazı basın kuruluşlarının, gazetecilik adına yaptıklarını öne sürdüğü tehdit ve şantajların bu dönemde biteceğini belirterek, "2 adet yazdıklarıyla, 100 adet tirajlarıyla hiç korkmam. 60 bin Twitter’da, 130 bin de Facebook’ta takipçim var" dedi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Japonya, Adana'da Katı Atıktan Enerji Üretmek İstiyor

  Japonya, Adana'da Katı Atıktan Enerji Üretmek İstiyor

  Katı atıktan enerji üretimi konusunda Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Japon devi firmalar; Toyota Tsusho Corp, Hitachi Zosen Corp, JGC Corp, JASE-W, EX Research Institute, Clean Authority Of Tokyo 23 Cities’in temsilcilerinin bulunduğu heyet, Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye’nin koordinasyonunda Adana’ya geldi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Baro, Bölge İdari Mahkemelerinin Adana'da Kalması İçin Destek Turuna Çıktı

  Adana Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık ve yönetim kurulu üyeleri bölge idare mahkemelerinin kapanmaması için destek turunu Adana Diş Hekimleri Odası ziyareti ile devam ettirdi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Baro Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'yü Ziyaret Etti

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, Adana Barosu’nun, hizmet binası ve istinaf mahkemelerinin kapanmaması yönündeki çalışmalarına destek sözü verdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kent Konseyinde Seçimi Ahmet Özen Kazandı

  Kent Konseyinde Seçimi Ahmet Özen Kazandı

  Adana Kent Konseyi seçimlerini aday Soner Şimşir’in çekilmesiyle Ahmet Özen kazandı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Sözlü'den Sürpriz Ziyaret

  Sözlü'den Sürpriz Ziyaret

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanlığını ziyaret etti. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Adana'da Atatürk Konserle Anıldı

  Adana'da Atatürk Konserle Anıldı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76'ncı yıl dönümünde Adana'da sevdiği türkü ve şarkılardan oluşan konserle anıldı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Büyük Önder Atatürk Anıldı

  Büyük Önder Atatürk Anıldı

  Atatürk, ebediyete intikalinin 76. yılında Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de anıldı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Sözlü'den 10 Kasım Mesajı

  Başkan Sözlü'den 10 Kasım Mesajı

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 76. yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk Milleti’nin O’nu sonsuza kadar unutmayacağını ve en büyük eseri Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatacağını söyledi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkan Sözlü'nün 10 Kasım Mesajı

  Başkan Sözlü'nün 10 Kasım Mesajı

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, geleceği en iyi gören dünya liderinin Mustafa Kemal Atatürk olduğunu belirterek, "O, kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’yle, her bir Türk’ün gönlünde sonsuza kadar yaşayacaktır" dedi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Adana'da 'V1 Chellenge' Fırtınası Esecek

  Adana'da "V1 Chellenge" Fırtınası Esecek

  Otomobil yarışlarını sevenlere müjde! (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Adana Büyükşehir Belediyesi'nden, Lösemili Çocuklar Haftası Etkinliği

  Adana Büyükşehir Belediyesi'nden, Lösemili Çocuklar Haftası Etkinliği

  Adana Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Büyükşehir Atölyesi Ekibi, lösemili çocuklarla ilgili farkındalık oluşturmak için sıra dışı bir etkinliğe imza attı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 03:55:41. #1.11#