07:1200
SON DAKİKA HÜRRİYET HABERLERİ

Son Dakika Hürriyet Haberleri


... Devamı

   

  Emniyette 'paralel yapı' operasyonu - Polis eşlerinden açıklama -

  Emniyette "paralel yapı" operasyonu - Polis eşlerinden açıklama -

  Eski İçişleri Bakanı, bağımsız Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, "Bu adalet sarayları 17-25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" dedi. (Bugün 01:26)

   

  Emniyette 'paralel yapı' operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin -

  Emniyette "paralel yapı" operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin -

  Eski İçişleri Bakanı, bağımsız Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, "Bu adalet sarayları 17-25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" dedi. (Bugün 01:10)

   

  Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  Eski İçişleri Bakanı Şahin: "Bu adalet sarayları 17 25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" (Bugün 00:38)

   

  Gündem / 26 Temmuz 2014

  Gündem / 26 Temmuz 2014

  ANADOLU AJANSI. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Galatasaraylı Eboue, Hull City'i Geri Çevirdi

  Galatasaraylı Eboue, Hull City'i Geri Çevirdi

  Teknik direktör Cesare Prandelli'nin yeni sezonda kadroda düşünmediği Emmanuel Eboue, İngiltere'den gelen Hull City'nin transfer teklifini kabul etmedi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Gündem Özeti / 26 Temmuz 2014

  Gündem Özeti / 26 Temmuz 2014

  ANADOLU AJANSI. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Prof. Dr. Abdülkadir Karahan, Kabri Başında Anılacak

  İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nin eski öğretim üyelerinden merhum Prof. Dr. Abdülkadir Karahan, ölümünün 14. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anılacak. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu

  İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, 8 kişinin tutuklanmasına gerekçe olarak, birçok kişinin takma isimlerle dinlenildiği belirtilen İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği'nin raporlarını gösterdi Bu raporlarda, aralarında siyasetçi, milletvekili, gazeteci, yazar, yargı mensubu, emniyet müdürü, jandarma görevlisi, kanaat önderleri, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, akademisyenlerin de bulunduğu çok sayıda kişinin "Ergenekon, organize suç örgütü ve illegal faaliyet gösteren şahıslarla (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Başakşehir'in Yeni Stadına Sadece 860 Kişi Bilet Aldı

  Başakşehir'in Yeni Stadına Sadece 860 Kişi Bilet Aldı

  Süper Lig'in yeni ekibi İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü'nün 135 milyon liralık stadı için sadece 860 kişi passolig başvurusu yaptı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Cemevinde Birlik İftarında Buluştular

  Samsun’un Terme ilçesi Sakarlı Mahallesi'nde bulunan Hürriyet Cemevi kapılarını birlik iftarı için açtı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Sıla Yolu Dolup Taşıyor

  Sıla Yolu Dolup Taşıyor

  Görüntü DÖKÜMÜ ------------ Stari Hrast Hürriyet Hizmet istasyonundan görüntüler Fahrettin kaplan DHA 'ya konuşuyor Haber - Kamera Taner TÜZÜN - BELGRAD - DHA (Tür: Dış) (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  'Düğün Dernek' Filmine Dava Şoku

  'Düğün Dernek' Filmine Dava Şoku

  'Entarisi Dım Dım Yar' türküsünün 'Düğün Dernek' filminde izinsiz kullanıldığı iddiasıyla, yapımcı BKM'ye dava açıldı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
28.07.2014 07:12:08. #1.12#