07:5900
SON DAKİKA HÜRRİYET HABERLERİ

Son Dakika Hürriyet Haberleri


... Devamı

  RACİ ŞAŞMAZ VADİDEN AYRILDI / KURTLAR VADİSİ PUSU 223.BÖLÜM FRAGMANI

  RACİ ŞAŞMAZ VADİDEN AYRILDI / KURTLAR VADİSİ PUSU 223.BÖLÜM FRAGMANI

  KVP 223.bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisi haberleri. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinda şok ayrılık. Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu'da Raci Şaşmaz dönemi sona eriyor. Osman Sınav'la beraber dizinin yaratıcılarından biri olan Şaşmaz, Pana Film'i Pana Holding'ten ayırararak "Yalnız Kurt" olarak yola devam kararı aldı. (Dün 15:46)

   

  Türkiye'den Ermeniler İçin 2. Adım Geliyor

  Türkiye'den Ermeniler İçin 2. Adım Geliyor

  Başbakan Erdoğan'ın dün Ermeniler için yayınladığı taziye mesajının ardından şimdi de Ermenilerin torunlarına vatandaşlık hakkı tanınması gündemde. (Dün 13:51)

   

  Sözlü Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü'nde

  Sözlü Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü'nde

  14. Çukurova Cup 14 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası’nın düzenlendiği Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü’nü ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, tesisleri gezdi, turnuva dahilindeki tenis müsabakalarından bazılarını izledi. (Dün 13:19)

   

  Çelik, Gündeme İlişkin Değerlendirmelerde Bulundu (1)

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin, “Bütün bu tartışmalardan sonra kim cumhurbaşkanı adayı olacaksa teşkilat olarak topyekun onun arkasında oluruz ve gecemizi gündüzümüze katarız. Nitelikli bir çoğunlukla onun seçilip köşkte oturmasını temin etmeye çalışırız” dedi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Hani'de Kur'an- Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Düzenlendi

  Hani'de Kur'an- Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Düzenlendi

  Diyarbakır'ın Hani ilçesinde, Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışması düzenlendi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Özel Gündemle Toplandı

  TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de izlediği özel oturumla toplandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Birinci Meclis'te 23 Nisan Kutlaması

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Her konuda aynı fikirde olma mecburiyetimiz yok. Bu insan tabiatına da aykırı ama söz konusu ülkenin bağımsızlığı, milletin istikbali, dirliği ve birliği söz konusu olunca kader birliği etmek mecburiyetindeyiz. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Batman'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Uluslararası Afrika Sirki'nin gösterisiyle çocuklar doyasıya eğlendi Diyarbakır'ın Hani ilçesinde Kaymakam Sarı, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Komando Binbaşı Aslan ve İlçe Belediye Başkan Vekili Ekin çocuklarla davul zurna eşliğinde halay çekti Mardin'in Nusaybin ilçesinde kutlamalarda çocuklar Kürtçe müzikler eşliğinde gösterilerini sundu Şırnak'ın Cizre ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenin yapıldığı salonun (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Dünün Çocukları Bugünün Çocukları ile 23 Nisan'ı Kutladı

  Dünün Çocukları Bugünün Çocukları ile 23 Nisan'ı Kutladı

  Ordu Ünye’de 23 Nisan kutlamaları çerçevesinde, 'Ünye’nin Dünkü Çocukları' da miniklerle beraber 23 Nisan’ı kutladı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Mısır'da İhvan Yetkililerinin Yargılanması

  İhvan Rehberlik Konseyi Başkanı Bedii ile 13 kişinin yargılandığı, kamuoyunda “İstikame Camisi olayları” olarak bilinen davanın duruşması 5 Mayıs'a ertelendi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ereğli'de 23 Nisan Coşkusu

  Ereğli'de 23 Nisan Coşkusu

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen etkinlik ve törenlerle kutlandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu, Özel Gündemle Toplandı (2)

  Çiçek : İSTİKLAL MÜCADELEMİZİN KAHRAMANLARI O ZOR ŞARTLARDA BÜYÜK BİR DESTAN YAZMIŞLARDIR TBMM'nin kuruluşunun 94'ncü yıldönümü nedeniyle düzenlenen özel oturumu TBMM Başkanı Cemil Çiçek yönetti. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bulgaristan'da Avrupa Parlamentosu Seçimlerine Doğru

  Parti ve koalisyonların pusula numaraları kurayla belirlendi Bulgarlar, AP’ye yollayacağı 17 milletvekili için 15 parti, 6 koalisyon ve 6 bağımsız adayın yer aldığı 318 isim arasında tercih yapacak Düşük katılımlı olması beklenen seçimlerde Türk ve Müslüman adaylara sınırlı yer verildi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Çiçek: Toplumsal Sorunlar Daha Fazla Demokrasi, Özgürlük ve Hukuk ile Çözülür

  Çiçek: Toplumsal Sorunlar Daha Fazla Demokrasi, Özgürlük ve Hukuk ile Çözülür

  Meclis Başkanı Cemil Çiçek, toplumsal sorunlara daha fazla demokrasi ve özgürlükçü bir anlayış içerisinde, hukuku esas alarak çözüm bulunabileceğini söyledi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıldönümü

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıldönümü

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, illegal yoldan elde edilmiş ses kayıtlarının, ses montajlarının insanların mahremine girme ve gözetlemek suretiyle oluşturulmuş şantaj görüntülerinin TBMM'ye nasıl hedef aldığını gördüklerini söyledi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kdz. Ereğli'de 23 Nisan Bayramı Kutlandı

  Kdz. Ereğli'de 23 Nisan Bayramı Kutlandı

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen çeşitli tören ve etkinliklerle kutlandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  Birinci Meclis'te Tören Düzenlendi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ulus'taki Birinci Meclis'te tören düzenlendi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Meclis'in 94. Açılış Yıldönümü

  TBMM Başkanı Çiçek : "Toplumsal sorunlara daha fazla demokrasi ve özgürlükçü bir anlayış içerisinde, hukuku esas alarak çözüm bulabiliriz" "Ortak aklın işlediği, saygı, güven ve hoşgörü anlayışının, uzlaşı ve işbirliği kültürünün üst düzeyde olduğu bir zemin içerisinde sorunlarımızı çözebiliriz. Buna. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri