SON DAKİKA GÜNEYSU HABERLERİ

Son Dakika Güneysu Haberleri

12:47
Stajer Öğretmenlere Eğitim Bir Sen'e Geçmeleri İçin Baskı Yapılıyor' Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Bünyamin Kamçı, stajer öğretmenlere hükümete yakın sendika olarak bilinen Eğitim Bir Sen’e geçmeleri için baskı yapıldığını söyledi.
17:21
UEFA Pro Lisans 2. Aşama Kursu Devam Ediyor ANTALYA (İHA) – Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenen UEFA Pro Lisans 2. Aşama Kursu devam ediyor.
UEFA Pro Lisans 2. Aşama Kursu Devam Ediyor
09:48
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 130 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
19:33
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/ Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Rize'de olumsuz hava koşulları nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış - Rize/hatay/karabük/
11:02
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Rize'de kar yağışı nedeniyle 188 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Rize'de 188 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
01:29
Rize'de Cami İnşaatında Çalışan İşçiler Mahsur Kaldı Rize'nin Güneysu ilçesindeki bir cami inşaatında çalışan 3 işçi, yoğun kar yağışından dolayı bulundukları bölgede mahsur kaldı.
Rize'de Cami İnşaatında Çalışan İşçiler Mahsur Kaldı
23:49
Kanser Hastasının Yardımına Off-road Ekibi Koştu Kanser hastasının yardımına off-road ekibi koştu-Rize'nin Güneysu ilçesinde yolların kar nedeniyle kapanması üzerine hastaneye gidemeyen bir kişi, ilçede faaliyet gösteren off-road ekibi tarafından arazi araçlarıyla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldı Güneysu ilçesinde yolların kar nedeniyle kapanması üzerine hastaneye gidemeyen bir kişi, ilçede faaliyet gösteren off-road ekibi tarafından arazi araçlarıyla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldıİlçenin Bulutlu Mahallesi'nde yaşayan 49
Kanser Hastasının Yardımına Off-road Ekibi Koştu
23:03
Doğanyurt'ta Cenazeye Kar Engeli Kastamonu'nun Doğanyurt ilçesinde bir kişinin cenazesi, köy yollarının kardan kapalı olması nedeniyle 3 gündür bekletiliyor.
Doğanyurt'ta Cenazeye Kar Engeli
17:27
Rize'de Kıbledağı Camisi İnşaatında Çalışan 3 İşçi Kar Nedeniyle Mahsur Kaldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile turizme kazandırılan, Rize merkeze en yakın mesire alanı konumunda bulunan Güneysu ilçesindeki Kıbledağı Kent Ormanı’nın içinde bulunan Dağ Camisi’nin inşaatında çalışan 3 usta karın bastırmasıyla Kıbledağı’nda mahsur kaldı.
16:06
Rize - Güneysu?da Kapalı Spor Salonunun Çatısı Çöktü Güneysu'da kapalı spor salonunun çatısı çöktü RİZE'nin Güneysu İlçesi'nde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait Kapalı Spor Salonu'nun çatısı biriken karın ağırlığını taşıyamayınca çöktü.
Rize - Güneysu?da Kapalı Spor Salonunun Çatısı Çöktü
14:14
Güneysu'da Spor Salonunun Çatısı Çöktü Rize'nin Güneysu İlçesi'nde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait spor salonunun çatısı, biriken karın ağırlığını taşıyamayınca çöktü.
Güneysu'da Spor Salonunun Çatısı Çöktü
14:03
Mahsur Kalan Hastayı Kurtarmaya Giden Araç Tehlike Atlattı Rize'nin Güneysu ilçesinde rahatsızlık geçiren 49 yaşındaki Yaşar Kaya'ya yardım için yola çıkan arazi yarışı (off road) ekibi tehlike atlattı.
Mahsur Kalan Hastayı Kurtarmaya Giden Araç Tehlike Atlattı
12:53
Kanser Hastasının Yardımına Off-road Ekibi Koştu Rize'nin Güneysu ilçesinde yolların kar nedeniyle kapanması üzerine hastaneye gidemeyen bir kişi, ilçede faaliyet gösteren off road ekibi tarafından arazi araçlarıyla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldı.
12:42
Güneysu'da Spor Salonunun Çatısı Çöktü Güneysu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü İlçe Spor Salonunun çatısı, üzerinde biriken kar nedeniyle çöktü.
Güneysu'da Spor Salonunun Çatısı Çöktü
12:15
Karda Hasta Kurtarmaya Giden Off - Road Ekibi Tehlike Atlattı Rize' nin Güneysu İlçesi'nde rahatsızlık geçiren 49 yaşındaki Yaşar Kaya'ya yardım için yola çıkan Off Road ekibi tehlike atlattı.
Karda Hasta Kurtarmaya Giden Off - Road Ekibi Tehlike Atlattı
12:10
Rize? de Hasta Kurtaran Offroad Ekibinin Aracı Tehlike Atlattı Rize? nin Güneysu ilçesinde rahatsızlık geçiren 49 yaşındaki Yaşar Kaya'ya yardım için yola çıkan Off Road ekibi tehlike atlattı.
Rize? de Hasta Kurtaran Offroad Ekibinin Aracı Tehlike Atlattı
10:14
Yurtta Kış Rize'de kar yağışı nedeniyle 351 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
09:49
Rize'de Spor Salonunun Çatısı Çöktü Rize'nin Güneysu ilçesinde üzerinde biriken kar nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü İlçe Spor Salonunun çatısı çöktü.
10:21
Yurtta Kış Yurtta kış- Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı Rize'de iki gündür etkili olan kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
09:53
Yurtta Kış Rize'de kar yar yağışı nedeniyle 316 köy yolu ulaşıma kapandı.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
19:14
Rize'de Eğitime Kar Engeli Rize'nin İkizdere, Kalkandere ve Güneysu ilçelerinde elverişsiz hava şartları nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.
16:41
Özel Sanko Koleji Münazara Takımı 2. Tura Yükseldi Özel Sanko Koleji Münazara Takımı, Argüman Fabrikası’nın düzenlediği Türkiye Münazara Şampiyonası’nda ikinci tura yükseldi.
Özel Sanko Koleji Münazara Takımı 2. Tura Yükseldi
18:24
Başbakan Davutoğlu Rize'de - Detaylar Başbakan Davutoğlu Rize'de-Davutoğlu, Güneysu'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aile kabristanlığını ziyaret ettiRİZE (AA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu, Rize'nin Güneysu ilçesi Dumankaya köyünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aile kabristanlığını ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu Rize'de - Detaylar
16:42
Başbakan Davutoğlu Güneysu'da (2) Başbakan Davutoğlu Rize'de-Davutoğlu, Güneysu'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aile kabristanlığını ziyaret ettiRİZE (AA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu, Rize'nin Güneysu ilçesi Dumankaya köyünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aile kabristanlığını ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu Güneysu'da (2)
16:11
Başbakan Davutoğlu Güneysu'da Partisinin Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Spor Salonu'ndan düzenlenen 5. Olağan İl Kongresine katılmak üzere Rize'ye gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Güneysu İlçe Stadı'ndan helikopterle Trabzon'a gitti.
Başbakan Davutoğlu Güneysu'da
16:06
Rize Başbakan Güneysu'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Rize İl Kongresinin ardından valiliği ziyaret etti, kısa bir süre Vali Ersin Yazıcı ile görüştü.
Rize Başbakan Güneysu'da
16:06
Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez (2) Erdoğan'ın DEDESİNİN MEZARINI ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Rize İl Kongresinin ardından valiliği ziyaret etti, kısa bir süre Vali Ersin Yazıcı ile görüştü.
Davutoğlu: Bu Millet Kılıçdaroğlu'na 4 Dakika Bile Ülkeyi Emanet Etmez (2)
15:40
Başbakan Davutoğlu Rize'de Davutoğlu, Güneysu'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aile kabristanlığını ziyaret etti.
14:21
AK Parti Rize 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Hemen konuyu saptırarak, sanki basına dönük bir operasyon yapılıyormuş gibi bunu dünyaya şikayet edenler ve bu şikayet üzerinden Türkiye'yi dışarıda mahkum etmek isteyenler bilsinler ki Türkiye her açıdan özgürlükler ülkesidir, demokratik özgürlüklerin korunduğu.
19:25
Krv Uyum Meclisi Yeni Yönetimini Seçti Almanya’nın en büyük eyaleti Kuzey Ren Vestfalya’da (KRV) 102 kent uyum meclisinin çatı kuruluşu olan KRV Eyalet Uyum Meclisi yeni yönetimini seçti.
22:43
Cumhuriyet Gazetesi, CHP'li İsmail Demirel'den Özür Diledi Cumhuriyet Gazetesi, manşetinden yayına verdiği haberde büyük bir hataya imza atarak mağdur ettiği CHP Uşak Milletvekili Aday Adayı İsmail Demirel'den özür diledi.
Cumhuriyet Gazetesi, CHP'li İsmail Demirel'den Özür Diledi
14:38
İsim Aynı Resim Farklı Cumhuriyet gazetesi, internet sayfasının manşetinden bu sabah yayına verdiği haberde büyük bir hataya imza attı.
İsim Aynı Resim Farklı
15:03
İcra Dosyaları Artıyor Rize İcra Müdürlüğü’nde işlem gören dosya sayısı 30’bine ulaştı.
İcra Dosyaları Artıyor
10:29
MHP Cide 9. Olağan Kongresi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Cide İlçe 9. Olağan Kongresi partili üyelerin yoğun katılımıyla, Cide Memduh İmer Konferans Salonunda gerçekleştiridi.
MHP Cide 9. Olağan Kongresi
13:56
Erdoğan'ın Memleketi Rize'de BBP İl Teşkilatı MHP'ye Geçti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memleketi Rize'de, Büyük Birlik Partisi teşkilatı ve diğer partililerden çok sayıda kişi rozet takarak MHP'ye geçti.
Erdoğan'ın Memleketi Rize'de BBP İl Teşkilatı MHP'ye Geçti
10:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hemşehrilerinden 'Forslu' Hediye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın baba ocağı Rize'nin Güneysu ilçesinde yaşayan hemşehrileri Cumhurbaşkanlığı forsunu bakır ve rölyefle işleyerek bir hediye hazırladılar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hemşehrilerinden 'Forslu' Hediye
15:38
Rize'de Okul Sporları Tüm Hızıyla Devam Ediyor Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce okul sporları faaliyetleri kapsamında ilçe spor salonlarında oynanan Masa Tenisi, Voleybol, Futbol ve Futsal il birincilikleri devam ediyor.
Rize'de Okul Sporları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
10:17
Rize'nin Güneysu İlçesi Kırsalında Bir Erkek Cesedi Bulundu Rize'nin Güneysu ilçesi kırsalında bir erkek cesedi bulundu.
Rize'nin Güneysu İlçesi Kırsalında Bir Erkek Cesedi Bulundu
18:42
TBMM Kit Komisyonu Toplantısı ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu: "Göreve geldikten sonra 1000 ton ilave kapasite artışı sağladık.
TBMM Kit Komisyonu Toplantısı
11:40
Kültür Müsteşarı'ndan Kadın Memurlara Hakaret İddiası Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Haluk Dursun'un, kişisel Facebook hesabında “Hayat Bilgisi Sıfır” başlıklı bir yazı kaleme alarak, bakanlıkta çalışan kadın personeli hedef aldığı öne sürüldü.
13:53
Rize'de 'Rt' Harf Kodlu Plakaya Yoğun Talep Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı Rize’nin Güneysu ilçesinde bugün verilmeye başlanılan ve Erdoğan’ın isimlerinin baş harflerini taşıyan 'RT' harf kodlu araç plakaları yoğun ilgi gördü.
Rize'de 'Rt' Harf Kodlu Plakaya Yoğun Talep
13:39
Rizeliler Erdoğan'dan 'RTE' Plakası istiyor Erdoğan'ın baba ocağı Rize'nin Güneysu İlçesi'nde araçlara 'RT' harf gruplu plaka verilmeye başlamasının ardından ilçe şimdi de plaka harflerinin' RTE' olmasını istiyor.
Rizeliler Erdoğan'dan 'RTE' Plakası istiyor
17:10
Tora 'Telli Duvaklı' Şarkılarıyla Türkiye'yi Sallamaya Hazırlanıyor Türk pop müziğine yeni bir soluk getirecek olan genç sanatçı Tora, 2012 yılında Emrah Karaduman'ın aranjesini yaptığı "Fizyoloji" şarkısıyla Avrupa'da büyük yankı uyandırdı.
15:27
"Tüm Hazırlıklarımız Tamam, Ders Zilini Çalıyoruz" Çanakkale Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu ders başı yapmadan önceki son değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.
14:57
Emrah Karaduman Fizyoloji Şarkısı İle Dikkatleri Üzerine Çekti Tora, 2012 yılında Emrah Karaduman'ın aranjesini yaptığı "Fizyoloji" şarkısıyla Avrupa'da büyük yankı uyandırdı.
14:53
Avrupa'nın Dikkatini Çeken Türk Tora, 2012 yılında Emrah Karaduman'ın aranjesini yaptığı "Fizyoloji" şarkısıyla Avrupa'da büyük yankı uyandırdı.
14:52
Avrupa'nın Dikkatini Çeken Türk! Avrupa'nın, bizden önce keşfettiği genç sanatçı Tora, 2012 yılında Emrah Karaduman'ın aranjesini yaptığı "Fizyoloji" şarkısıyla Avrupa'da büyük yankı uyandırdı.
14:26
Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Başlıyor Uluslararası Mehmet Akif Pirim 14-15 Yaş Greko-Romen Güreş Turnuvası, 8-9 Kasım tarihlerinde Güneysu Spor Salonunda gerçekleştirilecek.
Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Başlıyor
15:33
Rize'de Toprak Kayması Rize'deki şiddetli yağış sonucu meydana gelen toprak kaymaları nedeniyle ekipler bölgede çalışmalarına devam ediyor.
Rize'de Toprak Kayması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:52:22. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜNEYSU HABERLERİ
[Hata Bildir]