SON DAKİKA GÜNEŞ GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Güneş Gazetesi Haberleri

19:39
Tokat'ta 9 Yerel Gazete 4 Gazete Çatısı Altında Birleşti Tokat’ta günlük olarak yayınlanan resmi ilanlı 9 yerel gazete 4 gazete çatısı altında birleşti.
15:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Dalgalar Farklı Yerlere Sıçrayacak' Demişti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve başladıktan sonra gerçekleştirdiği ilk yurt dışı ziyaretinden dönüşte "Dalga farklı yerlere sıçrayacak.
16:34
Emine Ülker Tarhan Yeni Parti mi Kuruyor Güneş gazetesi Ankara temsilcisi Talat Atilla, Köşk seçimlerinden sonra Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Emine Ülker Tarhan'ın yeni parti kuracağı iddiasını gündeme getirdi.
Emine Ülker Tarhan Yeni Parti mi Kuruyor
12:31
İffet Davası Yine Ortalığı Karıştırdı Sunucu Özlem Yıldız, kendisini evliyken sevgilisiyle görüşmekle suçladığı için Serengil'e 20 bin TL'lik iffet davası açmış, "Artık özür dilese de affetmem" demişti.
İffet Davası Yine Ortalığı Karıştırdı
14:33
Komikaze'nin Yaratıcısı Erdil Yaşaroğlu Erdil Yaşaroğlu, mesleği ve kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG Ekim sayısında gerçekleştirdiği samimi röportajında anlattı.
Komikaze'nin Yaratıcısı Erdil Yaşaroğlu
14:33
Komikaze'nin Yaratıcısı Erdil Yaşaroğlu Erdil Yaşaroğlu, mesleği ve kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG Ekim sayısında gerçekleştirdiği samimi röportajında anlattı.
15:57
Fatih Terim, Galatasaray'a Darbe Üstüne Darbe İndiriyor Güneş Gazetesi Spor Müdürü Orhan Balal, Fatih Terim'in TFF'nin gücünü kullanarak Galatasaray'a darbe yaptığını ve bu şekilde Ünal Aysal'dan intikam aldığını savundu.
Fatih Terim, Galatasaray'a Darbe Üstüne Darbe İndiriyor
15:57
Erdoğan'ın KKTC Ziyareti Kıbrıs Basınında Geniş Yer Buldu Cumhurbaşkanı seçildikten sonra ilk resmi ziyaretini KKTC'ye gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişini Kuzey Kıbrıs basını manşetlerine taşıdı.
Erdoğan'ın KKTC Ziyareti Kıbrıs Basınında Geniş Yer Buldu
14:41
Bal'ın 38 Sayfalık Medya Raporu: Cadı Avı ile Birlikte 210 Gazeteci İşsiz Kaldı Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, yayınladığı 38 sayfalık 'İktidarın Gölgesinde Türkiye'de Basın Özgürlüğü' başlıklı raporda, Türk medyasının durumunu anlattı.
12:53
Gazeteci Kartal Anıldı Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle vefat eden gazeteci yazar Fendiye Kodal Kartal, kabri başında anıldı.
12:06
Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel'e Şiddet mi Uyguluyor Nisan ayında evlenen Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel'in evliliğinde sorunlar yaşandığı öne sürüldü.
Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel'e Şiddet mi Uyguluyor
08:12
Erdoğan'ın İlk İşi "Bedelli Askerlik" Olacak Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bedelli askerlik konusunda, "Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığı görevine başlamasının ardından ele alınacak ilk konular arasında" dedi.
Erdoğan'ın İlk İşi 'Bedelli Askerlik' Olacak
18:14
Polis Müdürlerinin Gözaltına Alınacağı İddiası İzmir'de bir grup avukat, bazı emniyet görevlilerinin gözaltına alınacağına ilişkin bilgileri paylaştığı iddiasıyla, "Gizliarşiv" adlı Twitter hesabının kullanıcısı aleyhinde suç duyurusunda bulundu.
17:27
Polis Müdürlerinin Gözaltına Alınacağını Yazan Twitter Hesabına Suç Duyurusu İstanbul’da yolsuzluk, rüşvet ve terör soruşturmalarını yürüten polislere yönelik sahur operasyonunun ardından "GizliArşiv" isimli Twitter hesabında, ikinci operasyonda gözaltına alınacakların listesi yayımlandı.
Polis Müdürlerinin Gözaltına Alınacağını Yazan Twitter Hesabına Suç Duyurusu
10:06
İşitme Engelliler Maçında 'Cep Telefonu' Skandalı Samsun'da düzenlenen 1. Dünya İşitme Engelliler Hentbol Şampiyonası'nda yaşanan bir olay gündeme bomba gibi oturdu.
İşitme Engelliler Maçında 'Cep Telefonu' Skandalı
12:57
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye'de kurulu basın yayın kuruluşlarının akreditasyonuna yönelik herhangi bir faaliyet yürütülmemektedir.
14:47
Denizbank, 10 Üreticiye Traktör Hediye Edecek Denizbank, Üretici Kartın 10. yılında 10 üreticiye Tümosan marka traktör hediye edecek.
13:17
DenizBank Üretici Kart, Traktör Hediye Ediyor DenizBank, 31 Mayıs – 31 Ekim tarihleri arasında Üretici Kart'ını kullanan 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör kazanma fırsatı sunuyor.
09:04
Taraftarın Gezi'si: İstanbul United Görüş - Gülengül Altınsay: Gezi farklı farklı insanları, farklı farklı bayraklarla ya da bayraksız bir araya getirdi.
Taraftarın Gezi'si: İstanbul United
15:33
"Kaza Geliyorum Dedi" İstanbul Gelişim Sanat tarafından 81 ilde sahnelenen ''KAZASIZ KUL OLMAZ'' adlı oyunu seyircilerin beğenisine sunuldu .
'Kaza  Geliyorum Dedi'
15:11
Çelik, Aym Başkanı Kılıç'ın Üslubunu Kenan Evren'e Benzetti Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın dün yaptığı konuşmalara tepki göstererek, “Hükümete karşı yapılan uluslararası boyuttaki kara propagandanın burada daha dolaylı yollardan üretildiğini görüyoruz" dedi.
Çelik, Aym Başkanı Kılıç'ın Üslubunu Kenan Evren'e Benzetti
13:46
Tsk: 'Paralel Yapıdan Hava Saldırısı' Başlıklı Haber Tamamen Asılsızdır Genelkurmay Başkanlığı, 04 Nisan 2014 tarihinde Güneş gazetesinde yayınlanan 'Paralel yapıdan hava saldırısı' başlıklı haberin asılsız olduğunu açıkladı.
18:41
Beşiktaş'ta Erdoğan Aktaş, İletişimin Başına Getirildi Beşiktaş, kulübün iletişim komitesinin başına Erdoğan Aktaş'ı getirdi.
18:15
Beşiktaş'ta İletişim Komitesi Kuruldu Beşiktaş Yönetim Kurulu tarafından İletişim Komitesi kurulmasına ve bu komitenin Başkanlığı’na Erdoğan Aktaş’ın getirildi.
Beşiktaş'ta İletişim Komitesi Kuruldu
00:05
2014 Yerel Seçim Sonuçları BDP Diyarbakır İl Başkanı Zübeyde Zümrüt, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığını, adayları, BDP Siirt Milletvekili Gültan Kışanak'ın kazandığını açıkladı.
15:58
Sanata Adanan Bir Ömürden Süzülenler İSMEK, "İSMEK'in Ustaları" üst başlığıyla gerçekleştirdiği sergilerin ikincisini, sanatseverlerin beğenisine sundu.
Sanata Adanan Bir Ömürden Süzülenler
17:03
Masum Türker, Enver Ağabeyi Anlattı Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, “Enver Bey; gönlü geniş, insanları seven, riske gönüllü katlanan ve risk alan bir liderdi” dedi.
Masum Türker, Enver Ağabeyi Anlattı
12:00
Yeni Nesil Tv Formatları ile Artık Her Anımız İnteraktif! YENİ NESİL TV FORMATLARI İLEARTIK HER ANIMIZ İNTERAKTİF!İstanbul Kalkınma Ajansı'nın sponsor olduğu, Yeditepe Üniversitesi Gelecek Merkezinin düzenlediği "Sektör Televizyonun Geleceğini Konuşuyor" etkinliğinin açılış konuşmasını IPTV Derneği Başkanı Atıf Ünaldı yaptı.
Yeni Nesil Tv Formatları ile Artık Her Anımız İnteraktif!
23:33
Gelecekte Televizyon Yayınları Nasıl Olacak? İstanbul Kalkınma Ajansı’nın sponsor olduğu, Yeditepe Üniversitesi Gelecek Merkezinin düzenlediği ‘’Sektör Televizyonun Geleceğini Konuşuyor’’ etkinliğinin.
Gelecekte Televizyon Yayınları Nasıl Olacak?
13:29
Demirdüzen'e Türk Dünyası Dostluk ve Onur Ödülü Dünya Türkmenler Birliği Genel Başkanı Av. İsmail Demirdüzen'e Türk Dünyası Dostluk ve Onur madalyası verildi.
15:51
AA'ya Kazakistan Dostluk Madalyası Ödülü - Kazakistan'ın 2050 Stratejisi ve Dosluk Madalyası Töreni Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Canseyit Tüymebayev'in ev sahipliğinde büyükelçilik binasında düzenlendi.
AA'ya Kazakistan Dostluk Madalyası Ödülü -
12:54
Gazeteci Orhan Gazi Başgül Toprağa Verildi Kayseri’de Gazeteci Orhan Gazi Başgül kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
16:49
Tff ve Tsyd'den Tanyolaç İçin Taziye Mesajı Türk basının duayen ismi, TSYD eski genel başkanı, Gazeteciler Cemiyeti eski başkanvekili Necmi Tanyolaç'ın (85) vefatının üzerine Türkiye Futbol Federasyonu ile Spor Yazarları Derneği bir taziye mesajı yayımladı.Türkiye Futbol...
Tff ve Tsyd'den Tanyolaç İçin Taziye Mesajı
12:44
Dsp Lideri Türker: Necmi Tanyolaç Hiçbir Zaman Unutulmayacak Türk basınının duayen isimlerinden ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) eski başkanlarından Necmi Tanyolaç vefat etti.Merhum Necmi Tanyolaç'ın cenazesi yarın saat 10.30'da TSYD'nin Levent Tesisleri'ndeki törenin ardından Şişli...
Dsp Lideri Türker: Necmi Tanyolaç Hiçbir Zaman Unutulmayacak
10:23
Türk Basınını Duayen İsmi Necmi Tanyolaç Vefat Etti Tanyolaç'ın cenazesi yarın İstanbul'da toprağa verilecek
Türk Basınını Duayen İsmi Necmi Tanyolaç Vefat Etti
10:03
Gazeteci Necmi Tanyolaç Vefat Etti Türk basınının duayen isimlerinden ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) eski başkanlarından Necmi Tanyolaç vefat etti.Uzun süredir hasta olan ve tedavi gören Necmi Tanyolaç, eşini kaybettikten sonra da Çekmeköy'de bir huzurevinde...
Gazeteci Necmi Tanyolaç Vefat Etti
12:02
Duayen Gazeteci Hasan Yılmaer Vefat Etti Türk basının duayen isimlerinden, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti kıdemli üyesi gazeteci Hasan Yılmaer İstanbul'da vefat etti.
Duayen Gazeteci Hasan Yılmaer Vefat Etti
10:48
Gazeteci Abdulmecit Avşar Vefat Etti Gazeteci evli ve 3 çocuk babası Abdulmecit Avşar vefat etti.
Gazeteci Abdulmecit Avşar Vefat Etti
12:18
Yazar Dursaliye Şahan: Yargıtay, Sıla Dizisinde 'İntihal'i Onadı Yazar Dursaliye Şahan, 'çocuk gelinlere' yönelik olarak yazdığı öykünün 'Sıla' dizisi projesinde intihal yolu ile projelendirildiğinin Yargıtay tarafından onandığını söyledi.
Yazar Dursaliye Şahan: Yargıtay, Sıla Dizisinde 'İntihal'i Onadı
17:40
Sivaslı Gazeteciler, Tokat'ta Birleşmeyi Anlattı Basın İlan Kurumu'nun (BİK) şube açmasının ardından 3,5 ay gibi bir sürede ilde günlük yayın yapan 15 gazetenin 3 gazete çatısı altında güç birliği yapmasını sağlayan Sivas, Tokat'a örnek oldu.
15:20
Sivaslı ve Tokatlı Gazeteciler Buluştu Sivas'taki gazetelerin sahipleri, 15 gazetenin 3 gazete çatısı altında güç birliği yapmasına ilişkin tecrübelerini Tokatlı gazetecilerle paylaştı.
14:01
Leyla Zerger Sidal'la Macera Devam Ediyor 2011 yılında yayınlanan ilk romanında okuyucusunun bir anda dünyaca ünlü Dan Brown ve Grange ile kıyasladığı Leyla Zerger Sidal'ın devam kitabı 23.10.2012 raflarda yerini buldu.
Leyla Zerger Sidal'la Macera Devam Ediyor
14:34
İngiltere'de Bebek Heyecanı Tahtın ikinci varisi Prens Williams ve eşi Kate'in bebeğinin dünyaya gelişi, İngiltere'de heyecanla karşılandı.
İngiltere'de Bebek Heyecanı
09:31
Gökçek Almanya'yı Gözüne Kestirdi Melih Gökçek'in "Gezi Parkı" olaylarıyla ilgili açıklamalarının ardı arkası kesilmiyor.
Gökçek Almanya'yı Gözüne Kestirdi
16:01
Temuçin Tüzecan, Bersay'da Bersay İletişim Grubu "İş'in ehli" kadrosunu daha da güçlendiriyor
Temuçin Tüzecan, Bersay'da
21:01
TMSF Yetkilileri Akşam Gazetesi'nde İnceleme Yapıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkilileri Çukurova Grubun'dan alacakların tahsili amacıyla gruba ait Akşam Gazetesi ve Güneş Gazetesi'nin bulunduğu binaya geldi.
TMSF Yetkilileri Akşam Gazetesi'nde İnceleme Yapıyor
14:39
MTM Reyhanlı-Derbi Haberlerini İnceledi MTM, 1 gün aralıkla gündemin en çok konuşulan konuları olan Reyhanlı patlaması ve Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin, medyadaki yansımalarını karşılaştırdı.
09:46
Yerel Basın Güç Toplamaya Çalışıyor Kayseri'de bulunan ve Basın İlan Kurumu'nda resmi ilan alarak hayatını idame ettirmeye çalışan yerel gazeteler, birleşerek güç toparlamaya çalışıyor.
22:08
'Yeni Medya ve Eğitim İlişkisi' Marmara İletişim'de Tartışıldı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen 'Yeni İletişim Teknolojileri ve Eğitimde Dönüşüm' paneli Marmara Medya Merkezi Televizyon Stüdyosu'nda gerçekleştirildi.
'Yeni Medya ve Eğitim İlişkisi' Marmara İletişim'de Tartışıldı
19:34
Yeni İletişim Teknolojileri ve Eğitimde Dönüşüm Paneli Yeni medya ve eğitim ilişkisi Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi tartışıldı.
Yeni İletişim Teknolojileri ve Eğitimde Dönüşüm Paneli
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 21:59:22. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜNEŞ GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]