SON DAKİKA GÜNEŞ GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Güneş Gazetesi Haberleri

 • 16:44Canik'ten 28 Şubat KonferansıCanik'ten 28 Şubat KonferansıCanik Belediyesi "Yeni Türkiye Yolunda 07-28 Şubat Süreci" konulu konferans düzenleyecek.
 • 14:00Deli Kadın Hikayeleri İzmir Sanat Merkezi'ndeDeli Kadın Hikayeleri İzmir Sanat Merkezi'ndeMine Söğüt'ün Deli Kadın Hikayeleri adlı oyun Tiyatro Viya yorumuyla İzmir Sanat Merkezi'nde tiyatro severlerle buluşacak.
 • 18:33Gazetecilerin Gurur GecesiGazetecilerin Gurur GecesiGaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen basın ödülleri gecesinde 8 kategoride 2015 yılının en iyi eserleri ödüllendirilirken, basın sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş gazetecilere ve kentin kültür, sanatına katkıda bulunan isimlere plaket verildi.
 • 21:4210. Askon Basın Ödül Töreni10. Askon Basın Ödül TöreniGörüntü Dökümü: ASKON Başkanı Koca'nın konuşması Anadolu Ajansı'nın ödül alması "10. ASKON Basın Ödül Töreni" ASKON Başkanı Koca: - "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" Anadolu Ajansı, "En İyi Ekonomi-Finans Ajans Haberciliği" dalında ödüle layık görüldü Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Mustafa Koca, "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" dedi.
 • 20:3510. Askon Basın Ödül Töreni"Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Mustafa Koca, "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" dedi.
 • 17:44Aa'nın "Yılın Fotoğrafı" OylamasıHabertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Tepeli ile Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 20:03Gazeteciden Podolski'ye Suç DuyurusuGazeteci Ahmet Döğen, Galatasaraylı futbolcu Lukas Podolski tarafından darp edildiği iddiasıyla savcılığa başvurdu.
 • 17:58Galatasaraylı Futbolcu Podolski Hakkında Suç DuyurusuGalatasaraylı futbolcu Lukas Podolski hakkında, restoran çıkışında bir gazeteciye küfür ettiği ve tekme attığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu.
 • 17:03Podolski Hakkında Suç DuyurusuPodolski Hakkında Suç DuyurusuGazeteci Ahmet Döğen, bir mekan çıkışında görüntülemek isterken kendisine saldıran Galatasaraylı futbolcu Lukas Podolski hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 12:19Medya Dünyasının Acı Kaybı..Türk basınının duayen ismi, usta gazeteci Hasan Pulur 83 yaşında yaşamını yitirdi.
 • 14:53Hasan Pulur Son Yolculuğuna Uğurlandı...Hasan Pulur Son Yolculuğuna Uğurlandı...Yazar Hasan Pulur son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:52Hasan Pulur Son Yolculuğuna Uğurlandı...Hasan Pulur Son Yolculuğuna Uğurlandı...Haber: Özgür ALTUNCU/ Kamera: Hasan YILDIRIM/ Yaşar KAÇMAZ, İstanbulDHA Türk basınının duayen isimlerinden Gazeteci-Yazar Hasan Pulur son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:31Duayen Gazeteci Hasan Pulur Hayatını KaybettiDuayen Gazeteci Hasan Pulur Hayatını KaybettiTürk basın tarihinin usta isimlerinden gazeteci Hasan Pulur 83 yaşında hayatını kaybetti.
 • 16:54Gazeteci Mahmut Özkılıç, NişanlandıGazeteci Mahmut Özkılıç, NişanlandıGazeteci Mahmut Özkılıç, düzenlenen törenle nişanlandı.
 • 17:33Tgc Burhan Felek Basın Hizmet Ödülleri Sahiplerini BulacakTürkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin (TGC) önceki başkanlarından Burhan Felek adına düzenlenen Basın Hizmet Ödülleri’ne değer bulunan 10 gazetecinin ödülleri, bugün düzenlenecek törenle sahiplerine sunulacak.
 • 15:24DSP Genel Başkanı Masum Türker Bgc'yi Ziyaret EttiDSP Genel Başkanı Masum Türker Bgc'yi Ziyaret EttiDemokratik Sol Parti Genel Başkanı Masum Türker, Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı’yı Ataevlerdeki BGC merkezinde ziyaret etti.
 • 11:51Tgc Burhan Felek Basın Hizmet Ödülleri AçıklandıTürk Basınının önde gelen kalemlerinden ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) önceki başkanlarından Şeyhül Muharririn Burhan Felek adına verilen TGC Burhan Felek Basın Hizmet Ödülleri belirlendi.
 • 13:56Zincirleme Hakaret" ve "Zincirleme İftira" Davası BaşladıDoğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın fotomontaj yapılmış fotoğraflarını kullanarak terör örgütü üyesiymiş gibi gösterdiği için hakkında "Zincirleme hakaret" ve "Zincirleme iftira" suçlarından 11 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Güneş Gazetesi'nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Dolu'nun yargılanmasına başlandı.
 • 14:38MHP'li Durmaz: Koalisyon Kurulsaydı AKP Yolsuzlukların Hesabını VerecektiMHP'li Durmaz: Koalisyon Kurulsaydı AKP Yolsuzlukların Hesabını VerecektiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 7 Haziran seçimlerinin AK Parti’nin 13 yıllık iktidarını kaybetmesiyle sonuçlandığını belirterek, “Koalisyon hükümeti kurulsaydı AKP başta 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet olayları olmak üzere tüm yolsuzluklarının ve hırsızlıklarının hesabını vermek zorunda kalacaktı.
 • 14:31Ahmet Hakan Önce Tehdit Edildi, Sonra da DövüldüHürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'a yönelik dün gece gerçekleştirilen saldırı, havuz medyası yazarları ve AK Partili milletvekillerinin gazetecilere yönelik yaptığı tehditleri akıllara getirdi.
 • 21:57Güneş Gazetesi'ne Suç Duyurusu- YenidenGüneş Gazetesi'ne Suç Duyurusu- YenidenHaber Serpil KIRKESER İstanbul DHA Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş., Doruk Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. ile Doğan Haber Ajansı (DHA) A.Ş.; Güneş Gazetesi Sorumlu Müdürü Mustafa Dolu, Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler ve Güneş Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak hakkında, Terör örgütüne hedef gösterme, Hakaret ve İftira gerekçeleriyle Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 19:44Güneş Gazetesi'ne Suç DuyurusuGüneş Gazetesi'ne Suç DuyurusuHaber Serpil KIRKESER İstanbul DHA Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş., Doruk Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. ile Doğan Haber Ajansı (DHA) A.Ş.; Güneş Gazetesi Sorumlu Müdürü Mustafa Dolu, Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler ve Güneş Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak hakkında, Terör örgütüne hedef gösterme, Hakaret ve İftira gerekçeleriyle Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 19:38Güneş Gazetesi'ne Suç DuyurusuA.ş.; Güneş Gazetesi Sorumlu Müdürü Mustafa Dolu, Genel Yayın Yönetmeni Turgay Güler ve Güneş Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak hakkında, Terör örgütüne hedef gösterme, Hakaret ve İftira gerekçeleriyle Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 18:25Hürriyet Gazetesi Önündeki ProtestolarHürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 17:26Sedat Ergin'den Abdürrahim Boynukalın Hakkında Suç DuyurusuHürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergin, AK Partili Abdürrahim Boynukalın, Ethem Sancak ve Turgay Güler hakkında 'terör örgütüne hedef gösterme' iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 13:04Doğan Medya Grubu'na Terör SoruşturmasıBakırköy Cumhuriyet Başsavclığı, bir gazetede yer alan haberi ihbar kabul ederek, Doğan Medya Grubu yöneticileri hakkında soruşturma başlattı.
 • 08:53Sümeyye Erdoğan'a Suikast İddiası: Savcıların Görev Yeri DeğiştiSümeyye Erdoğan'a Suikast İddiası: Savcıların Görev Yeri DeğiştiErdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a suikast mesajlarının sahte olduğunun ortaya çıkmasının ardından 2 gazeteye 'hakaret ve iftira'dan davası açan savcıların görev yeri değişti.
 • 14:19"Sümeyye Erdoğan'a Suikast Planı Sahte" Diyen 2 Savcıya Dosya AçıldıHSYK'nın Sümeyye Erdoğan'a suikast konuşmalarının da yer aldığı bir dizi Twitter yazışmasının sahte olduğunu ortaya çıkaran iki savcı hakkında dosya açtığı ortaya çıktı.
 • 10:29Sümeyye Erdoğan'a Suikast Konuşmaları Sahte ÇıktıSümeyye Erdoğan'a Suikast Konuşmaları Sahte ÇıktıGazeteci Emre Uslu ile CHP'li Oran ve Hamzaçebi arasında geçtiği iddia edilen Sümeyye Erdoğan'a suikast konuşmalarının da yer aldığı, yazışmaların sahte olduğu ortaya çıktı.
 • 14:56Demirtaş'tan Erdoğan'a: Beni Arayacağına Patlamayı Görmeyen Paçavraları Ara!Demirtaş'tan Erdoğan'a: Beni Arayacağına Patlamayı Görmeyen Paçavraları Ara!HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Diyarbakır’daki patlamaya duyarsız kalmakla suçladı.
 • 14:15Demirtaş Mitingte 5 Gazeteyi Yerden Yere Vurdu!Demirtaş Mitingte 5 Gazeteyi Yerden Yere Vurdu!Partisinin Sancaktepe mitinginde konuşan HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, Sabah, Akşam, Takvim, Star ve Güneş gazetelerinin manşetlerine sert tepki gösterdi.
 • 15:33Bağımsız Adaylar, Milyon Dolarları Çerez Parası Görenleri Rahatsız Ediyor'Ankara 1. Bölge bağımsız milletvekili adayı eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç’ın avukatı Fatih Şahinler, müvekkili hakkında bazı medya organlarında çıkan haberlere tepki gösterdi.
 • 20:36Basın Konseyi'nden Sümeyye Erdoğan'a Suikast Haberlerine KınamaBasın Konseyi, CHP Milletvekili Umut Oran'ın başvurusu üzerine 'Sümeyye Erdoğan'a suikast iddialarına ilişkin ve işadamı Akın İpek'e yönelik Cem Küçük'ün yazısına oy birliği ile kınama kararı aldı.
 • 13:14KKTC Halkı Akıncı'dan Barış Getirmesini İstediKKTC Halkı Akıncı'dan Barış Getirmesini İstediKKTC’de cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından, Kıbrıs halkı cumhurbaşkanı seçilen Akıncı’dan ülkeye ve adaya kalıcı barış getirmesini ve halkın haklarının korunmasını istedi.
 • 13:52Ek Belge Sunan Umut Oran Tekrar Savcılığa BaşvurduAkşam, Star, Güneş, Sabah, Takvim gazetesi yöneticilerini savcılığa şikâyet eden CHP'li Oran, saldırıların kısmen sürdüğünü belirterek Ankara Başsavcılığına başvurdu.
 • 14:54Fatsa Güneş Gazetesi 45 YaşındaFatsa Güneş Gazetesi 45 YaşındaOrdu'nun Fatsa ilçesinde 1971 yılında yayın hayatını başlayan Güneş Gazetesi 44 yılını geride bıraktı.
 • 12:11Fatsa'nın 'Güneş'i 45 YaşındaFatsa'nın 'Güneş'i 45 YaşındaOrdu'nun Fatsa ilçesinde 1971 yılında yayın hayatına başlayan Fatsa Güneş Gazetesi 45. yaşına girdi.
 • 14:44Umut Oran, 71 Yazar ve Muhabiri Basın Konseyi'ne Şikayet EttiCHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, geçen hafta hakkında çirkin, ahlaksız, dayanaksız, iftira yayınları yapıldığı gerekçesiyle bunlarda imzası bulunan Akşam-Güneş-Star Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Ethem sancak dahil 71 yazar ve muhabiri Basın Konseyi'ne şikayet etti.
 • 12:34Ethem Sancak Hakkında 'Örgüt' Kurduğu Gerekçesiyle Suç DuyurusuEthem Sancak Hakkında 'Örgüt' Kurduğu Gerekçesiyle Suç DuyurusuCHP'li Umut Oran, Akşam Grubu sahibi Sancak ile Akşam, Güneş ve Star gazetesi yöneticileri hakkında "suç işlemek için örgüt kurmak" gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
 • 16:12Umut Oran'dan Suç DuyurusuCHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, dün bazı gazetelerde yer alan haberlerde kişilik haklarına saldırdığı gerekçesiyle gazete yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 19:39Tokat'ta 9 Yerel Gazete 4 Gazete Çatısı Altında BirleştiTokat’ta günlük olarak yayınlanan resmi ilanlı 9 yerel gazete 4 gazete çatısı altında birleşti.
 • 15:38Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Dalgalar Farklı Yerlere Sıçrayacak' DemiştiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve başladıktan sonra gerçekleştirdiği ilk yurt dışı ziyaretinden dönüşte "Dalga farklı yerlere sıçrayacak.
 • 16:34Emine Ülker Tarhan Yeni Parti mi KuruyorEmine Ülker Tarhan Yeni Parti mi KuruyorGüneş gazetesi Ankara temsilcisi Talat Atilla, Köşk seçimlerinden sonra Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Emine Ülker Tarhan'ın yeni parti kuracağı iddiasını gündeme getirdi.
 • 12:31İffet Davası Yine Ortalığı Karıştırdıİffet Davası Yine Ortalığı KarıştırdıSunucu Özlem Yıldız, kendisini evliyken sevgilisiyle görüşmekle suçladığı için Serengil'e 20 bin TL'lik iffet davası açmış, "Artık özür dilese de affetmem" demişti.
 • 14:33Komikaze'nin Yaratıcısı Erdil YaşaroğluKomikaze'nin Yaratıcısı Erdil YaşaroğluErdil Yaşaroğlu, mesleği ve kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG Ekim sayısında gerçekleştirdiği samimi röportajında anlattı.
 • 14:33Komikaze'nin Yaratıcısı Erdil YaşaroğluErdil Yaşaroğlu, mesleği ve kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG Ekim sayısında gerçekleştirdiği samimi röportajında anlattı.
 • 15:57Fatih Terim, Galatasaray'a Darbe Üstüne Darbe İndiriyorFatih Terim, Galatasaray'a Darbe Üstüne Darbe İndiriyorGüneş Gazetesi Spor Müdürü Orhan Balal, Fatih Terim'in TFF'nin gücünü kullanarak Galatasaray'a darbe yaptığını ve bu şekilde Ünal Aysal'dan intikam aldığını savundu.
 • 15:57Erdoğan'ın KKTC Ziyareti Kıbrıs Basınında Geniş Yer BulduErdoğan'ın KKTC Ziyareti Kıbrıs Basınında Geniş Yer BulduCumhurbaşkanı seçildikten sonra ilk resmi ziyaretini KKTC'ye gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişini Kuzey Kıbrıs basını manşetlerine taşıdı.
 • 14:41Bal'ın 38 Sayfalık Medya Raporu: Cadı Avı ile Birlikte 210 Gazeteci İşsiz KaldıKütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, yayınladığı 38 sayfalık 'İktidarın Gölgesinde Türkiye'de Basın Özgürlüğü' başlıklı raporda, Türk medyasının durumunu anlattı.
 • 12:53Gazeteci Kartal AnıldıGeçirdiği rahatsızlık nedeniyle vefat eden gazeteci yazar Fendiye Kodal Kartal, kabri başında anıldı.