09:3700
SON DAKİKA DOLAR HABERLERİ

Son Dakika Dolar Haberleri

   

  Nijeryalı Futbolcu ve Baldızından 90 Bin Dolarlık Vurgun

  Nijeryalı Futbolcu ve Baldızından 90 Bin Dolarlık Vurgun

  Bursa’nın İnegöl ilçesindeki bir amatör kulüpte oynayan Nijeryalı futbolcu ile baldızının mutfak gereçleri üreten bir firmayı 90 bin dolar dolandırdığı iddia edildi. (Bugün 09:13)

   

  Nijeryalı Futbolcu ve Baldızı Bursa'da Dolandırıcılıktan Tutuklandı

  Nijeryalı Futbolcu ve Baldızı Bursa'da Dolandırıcılıktan Tutuklandı

  Bursa'nın İnegöl ilçesinde amatör bir takımda futbol oynayan Nijeryalı Cihimaono O. (21) ve baldızı, internet üzerinden yaptıkları dolandırıcılık işinden kazandıkları paralarla yurtdışına kaçmak üzereyken yakalandı. (Bugün 08:29)

   

  App Store Dudak Uçuklatıyor!

  App Store'daki uygulamaların tamamını satın almak isterseniz kaç dolar ödeyeceğinizi hiç merak ettiniz mi? İşte App Store'daki tüm uygulamaların toplam fiyatı! (Bugün 04:34)

   

  Twitter Yüklü Zarar İçinde

  Twitter'ın kullanıcı hızının düştüğünün açıklanmasından sonra yapılan yeni açıklamada da Twitter'ın beklenilenden daha fazla zarar ettiği bildirildi. (Bugün 04:04)

   

  Gebze'de 'Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi' Projesi

  Gebze'de "Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi" Projesi

  Gebze'de "Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi" projesi- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "(Otomotiv) Sektörde gelecek perspektifinde Ar-Ge tabanlı çalışmalar yapılmazsa geriye düşme riski var ama sevindirici olan şu, bütün aktörlerimiz Ar-Ge tabanlı, bilgi bazlı bir üretim anlayışıyla hareket ediyor"- Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Kümelenme anlayışı içinde, işbirlikçi rekabet kavramı içinde otomotiv sanayimizin çok daha rekabetçi bir hale gelmesi gerekiyor. (Bugün 01:03)

   

  Türkiye'nin Ateş Çemberine Dönmesine İzin Vermeyeceğiz'

  Türkiye'nin Ateş Çemberine Dönmesine İzin Vermeyeceğiz'

  Müsiad Dayanıklı Tüketim ve Mobilya Sektör Zirvesi ve Gala Yemeği’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, burada işadamları ve STK temsilcilerine seslendi. (Bugün 00:55)

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Müsiad Dayanıklı Tüketim ve Mobilya Sektör Zirvesi ve Gala Yemeği’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, burada işadamları ve STK temsilcilerine seslendi. (Dün 22:57)

   

  Oppo, İki Yeni Cihaz Tanıtacak

  Oppo, İki Yeni Cihaz Tanıtacak

  Oppo, paylaştığı yeni görsel ile birlikte Oppo N3'ün yanında bir başka cihaz daha tanıtacağının bilgisini verdi. (Dün 21:44)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Çözüm süreci) Bu dönemde, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın liderliğinde bu süreci bitirip neticeyi alamazsak, Tayyip Erdoğan ile Sayın Davutoğlu çekildiğinde bu işi çözecek adam yok. Bu iş muhalefete kalırsa kara güne kaldık demektir" "Hükümet olarak çözüm sürecini kararlılıkla yürüteceğiz ama bu süreç başarılı olmasın diye içeriden dışarıdan çok uğraşanlar var, onlara da fırsat vermeyeceğiz. (Dün 19:32)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Çözüm süreci) Bu dönemde, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın liderliğinde bu süreci bitirip neticeyi alamazsak, Tayyip Erdoğan ile Sayın Davutoğlu çekildiğinde bu işi çözecek adam yok. Bu iş muhalefete kalırsa kara güne kaldık demektir" "Hükümet olarak çözüm sürecini kararlılıkla yürüteceğiz ama bu süreç başarılı olmasın diye içeriden dışarıdan çok uğraşanlar var, onlara da fırsat vermeyeceğiz. (Dün 19:29)

   

  Nokia'nın Kaderi Belli Oldu!

  Microsoft Nokia markasını öldürecek deniyordu ama efsane marka, yine kurtulmayı başardı! (Dün 19:23)

   

  Gebze'de "Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi" Projesi

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "(Otomotiv) Sektörde gelecek perspektifinde Ar Ge tabanlı çalışmalar yapılmazsa geriye düşme riski var ama sevindirici olan şu, bütün aktörlerimiz Ar Ge tabanlı, bilgi bazlı bir üretim anlayışıyla hareket ediyor" Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Kümelenme anlayışı içinde, işbirlikçi rekabet kavramı içinde otomotiv sanayimizin çok daha rekabetçi bir hale gelmesi gerekiyor. (Dün 18:38)

   

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Antalya'da Açıklaması

  "IŞİD Kobani'ye saldırıyor ve ardından 'Türkiye PYD'ye silah versin' deniliyor. (Dün 18:37)

   

  Zeybekci'den 'Midnight Express' İtirafı: Algıyı Yıkmak İçin Yeterli Şey Yapmadık

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Midnight Express (Gece Yarısı Ekspresi) filmi ile Türkiye’nin dünyada kötü algılandığına işaret ederken, “Biz, bu algıyı yıkmak için ne yaptık? Belki bireysel olarak iyi şeyler var, ama devlet olarak ne yapıyoruz? (Dün 18:37)

   

  Gebze'de "Araç ve Aksam Parçaları Test Merkezi" Projesi

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "(Otomotiv) Sektörde gelecek perspektifinde Ar Ge tabanlı çalışmalar yapılmazsa geriye düşme riski var ama sevindirici olan şu, bütün aktörlerimiz Ar Ge tabanlı, bilgi bazlı bir üretim anlayışıyla hareket ediyor" Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Kümelenme anlayışı içinde, işbirlikçi rekabet kavramı içinde otomotiv sanayimizin çok daha rekabetçi bir hale gelmesi gerekiyor. (Dün 18:36)

   

  Bakan Şimşek: Suriyelilere 4.5 Milyar Dolar Harcandı

  Bakan Şimşek: Suriyelilere 4.5 Milyar Dolar Harcandı

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'de son bir yılda, bir milyon 200 bin insanın istihdam edildiğini ancak buna rağmen ülkedeki işsizliğin giderek arttığını söyledi. (Dün 18:24)

   

  Bakan Canikli: 'Türkiye Bugün Tek Parça Olmayabilirdi'

  Bakan Canikli: "Türkiye Bugün Tek Parça Olmayabilirdi"

  Partisinin Muğla il danışma meclisi toplantısına katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Bugün AK Parti dışında bir parti iktidarda olsaydı Türkiye tek parça halinde olmayabilirdi" dedi. (Dün 18:23)

   

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Açıklaması

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Açıklaması

  Kocaeli’de düzenlenen Yatırım Destek Ofisleri İstişare Toplantısı’na katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, “10. Hükümet Planımızda 25 tane kritik reform alanı belirledik. (Dün 18:17)

   

  Bakan Mehmet Şimşek: Türkiye'de İşsizlik Artıyor

  Bakan Mehmet Şimşek: Türkiye'de İşsizlik Artıyor

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'de işsizliğin giderek arttığına dikkat çekti. (Dün 18:14)

   

  Canikli: "İçinde Bulunduğumuz Coğrafya Yeniden Şekillendiriliyor"

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Muğla'da (1)-"Geride kalan 12 yıllık süre içerisinde AK Parti değil de geçmişte denenmiş partilerden birisi yönetiyor olsaydı, çok büyük bir ihtimalle Türkiye mevcut coğrafyasını koruyamazdı"MUĞLA (AA) - Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Geride kalan 12 yıllık süre içerisinde AK Parti değil de geçmişte denenmiş partilerden birisi yönetiyor olsaydı, çok büyük bir ihtimalle Türkiye mevcut coğrafyasını koruyamazdı" dedi. (Dün 18:06)

   

  'Her Yıl Sektörümüzle İlgili Alanlarda Sektör Zirveleri Yapmaktayız'

  "Her Yıl Sektörümüzle İlgili Alanlarda Sektör Zirveleri Yapmaktayız"

  MÜSİAD, "Dayanıklı Tüketim ve Mobilya Sektörü Zirvesi 2014" kapsamında 'Dayanıklı Tüketim ve Mobilyada Farklılaşma' konulu panel düzenledi. (Dün 18:05)

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan, Çankırı'da Açıklaması

  "Bütün bu coğrafyadaki ülkeler bizi gıptayla izliyor. (Dün 18:03)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 09:37:59. #1.12#