14:2500
SON DAKİKA DOLAR HABERLERİ

Son Dakika Dolar Haberleri

   

  Novak: Rusya Petrol Üretimini Kısmayacak

  Novak: Rusya Petrol Üretimini Kısmayacak

  Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak, 2015’de petrol üretiminde herhangi bir kesinti planlamadıklarını, 2014 seviyesinde petrol üretimi gerçekleştireceklerini söyledi. (Bugün 14:15)

   

  4. Esnaf ve Sanatkarlar Şurası"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4) "Türkiye, bölgesel meselelerle neden bu kadar ilgili diyenler oluyor. (Bugün 14:11)

   

  Piyasalarda Gün Ortası

  Borsa günün ilk yarısında yüzde 0,18 değer kazandı BIST 100 endeksi birinci seansta 152,24 puan artarak 83.682,78 puandan kapandı. (Bugün 14:06)

   

  CHP İstanbul Bölge Toplantısı

  Genel Başkan Kılıçdaroğlu: "Sayın Cemil Çiçek mahkemeye başvuruyor, 'TBMM'de kurulan komisyonla ilgili yayın yasağı getirin" diyor ve mahkemeden karar çıkarıyor. (Bugün 13:58)

   

  CHP İstanbul Bölge Toplantısı

  CHP İstanbul Bölge Toplantısı

  Genel Başkan Kılıçdaroğlu: "Sayın Cemil Çiçek mahkemeye başvuruyor, 'TBMM'de kurulan komisyonla ilgili yayın yasağı getirin" diyor ve mahkemeden karar çıkarıyor. (Bugün 13:55)

   

  Kılıçdaroğlu: 'O Bina Tarihi Silüete Saplanmış Bir Hançer'

  Kılıçdaroğlu: "O Bina Tarihi Silüete Saplanmış Bir Hançer"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zeytinburnu 16-9 projesinin İstanbul’un tarihi silüetini yok ettiğini belirterek, “Bizim tarihe saygımız vardı. (Bugün 13:41)

   

  Türkiye, Rusya'ya Gıda İhracatını İki Kat Artıracak

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak’la birlikte iki ülke arasında düzenlenen “Türkiye-Rusya Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 13. Dönem Toplantısı’na” katıldı. (Bugün 13:41)

   

  Kek Toplantıları Yapıldı, Rusya ile Ticaret Geliştirilecek

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Rusya Enerji Bakanı Aleksandr Novak’la birlikte iki ülke arasında düzenlenen “Türkiye-Rusya Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 13. Dönem Toplantısı’na” katıldı. (Bugün 13:35)

   

  Türkiye Kamu-Özel Sektör İş Birlikleri Forumu

  Türkiye Kamu-Özel Sektör İş Birlikleri Forumu

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, “En sonki suçlamalara baktığınız zaman Türkiye aslında çok önemli bazı yolsuzluk iddialarıyla karşılaştı. (Bugün 13:27)

   

  Altın'daki Gizemli Yükseliş

  Altın'daki Gizemli Yükseliş

  Dün gece altında sebebi henüz belli olmayan gizli bir artış yaşandı. 40 saniye kadar süren artış yatırımcıya büyük heyecan yaşattı. (Bugün 13:25)

   

  Gün Ortasında Döviz Piyasası: Dolar 2,2254, Avro 2,773 TL

  Serbest piyasada gün ortası itibarıyla 2,225 TL'den alınan dolar 2,2254 TL'den satılırken, 2,772 TL'den alınan avronun satış fiyatı ise 2,773 TL olarak gerçekleşiyor. (Bugün 13:09)

   

  11. Cumhurbaşkanı Gül, Chatham House'da Konuştu

  11. Cumhurbaşkanı Gül, Chatham House'da Konuştu

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Londra’daki ünlü düşünce kuruluşu Chatham House’da yaptığı söyleşide, “Parlamenter sistemin daha uygun olduğunu düşündüğümü herkes biliyor” dedi. (Bugün 12:59)

   

  BM Afganistan'a Yardım İçin 405 Milyon Dolar İstedi

  BM, 2015'te Afganistan'da insani ihtiyaçlarının karşılanması için uluslararası toplumdan 405 milyon dolar talep etti. (Bugün 12:52)

   

  Petrol Fiyatları, OPEC Zirvesi Öncesinde Denge Arıyor

  Petrol fiyatları, yarın gerçekleştirilecek Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü Zirvesi öncesinde yaşanan düşüşün ardından dengelenmeye çalışıyor. (Bugün 12:44)

   

  Piyasalarda Döviz Kurları

  İstanbul ve Ankara'da dolar, avro ve sterlinin alış satış fiyatları, saat 12.00 itibariyle belli oldu. (Bugün 12:44)

   

  AK Parti'li Tunç'tan Açıklamalar

  AK Parti'li Tunç'tan Açıklamalar

  TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TBMM Başkanlığı’na sunulan iç güvenlik ve özgürlükler reformunun hayata geçtiğinde, vatandaşların günlük hayatıyla ilgili devrim mahiyetinde değişimler yaşanacağını belirterek, “Ayrıca toplantı ve gösteri özgürlüğünü yok etmeye çalışan vandallara karşın etkin tedbirlerin alınması sağlanacak” dedi. (Bugün 12:07)

   

  Türkiye Kamu-Özel Sektör İş Birlikleri Forumu

  Türkiye Kamu-Özel Sektör İş Birlikleri Forumu

  Maliye Bakanı Şimşek, "Türkiye'nin bir de büyük enerji ihtiyacı söz konusu. Enerji sektöründe 10 yıl içerisinde belki 20-30 milyar dolarlık yatırım öngörülmekte." dedi. (Bugün 12:06)

   

  CHP'li Oran: 10 Yılda 1,3 Milyon Esnaf Kepenk Kapattı

  CHP'li Oran, yapılan AVM yatırımlarının da etkisiyle, binlerce esnafın kepenk kapattığına işaret ederek, yeni ÇED yönetmeliğinin bu süreci hızlandıracağını söyledi. (Bugün 11:59)

   

  Aydın Jeotermalle "Aydınlanacak"

  Zengin jeotermal kaynaklara sahip Aydın'da yatırımı başlayan Avrupa'nın ikinci büyük jeotermal enerji santrali tamamlandığında kentin tüm elektrik ihtiyacı, yer altında çıkan sıcak sudan karşılanmış olacak Efeler Jeotermal Sanral AŞ İşletme Müdürü İşler: "Santral 2015 yılında, bölgedeki 825 bin konut ve iş yerinin bir yıllık elektrik ve ısınma ihtiyacını jeotermal enerji kaynağından karşılayacak kapasiteye ulaşacak" "Bu Aydın için çok büyük bir ekonomik kazanç. Yerli enerji aynı zamanda cari (Bugün 11:58)

   

  Avrupa'ya Çorap Örüyoruz

  Türk çorap endüstrisinin yılın 9 aylık dönemindeki ihraç geliri geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 12 oranında artarak 922 milyon dolara yükseldi. (Bugün 11:02)

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Lüksemburg'a Gidecek

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Lüksemburg'a Gidecek

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Türkiye-Lüksemburg Ekonomik ve Ticaret Ortaklık Komitesi 2. Dönem Toplantısı ve Türkiye-Lüksemburg İş Forumu dolayısıyla Lüksemburg'a gidecek. (Bugün 10:50)

   

  Uygur Bölgesinde, 10 Milyar Dolar Değerinde "Molibden" Yatağı Bulundu

  Çin'de, Uygur bölgesinde 10 milyar dolar değerinde nadir bulunan "molibden" yatağının keşfedildiği açıklandı. (Bugün 10:47)

   

  Jolla Tablet Planlarında Değişiklik Var

  Jolla Tablet Planlarında Değişiklik Var

  Finlandiyalı firma satışlar konusunda bir adım daha ileri gidecek. (Bugün 10:41)

   

  İzmir, Yatırımda En Cazip Üç Kentten Biri

  Sağlıkta ileri teknolojilerin geliştirilmesi amacıyla açılan Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme Bölgesi uluslararası yatırımcının ilgi alanına girdi Dünya devi bir firmanın kurmayı planladığı Ar Ge merkezi için yaptırdığı araştırmada İzmir, en cazip 3 kent arasında gösterildi DEÜ Rektör Yardımcısı Prof. (Bugün 10:39)

   

  Şahin, Çin'de Gaziantep'i Asyalı Belediye Başkanlarına Anlattı

  Şahin, Çin'de Gaziantep'i Asyalı Belediye Başkanlarına Anlattı

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Asya Belediye Başkanları Forumu 4. Genel Kurul Toplantısı'na katıldı. (Bugün 10:35)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 14:25:29. #1.13#