SON DAKİKA CEMAL ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Cemal Şahin Haberleri


CEMAL ŞAHİN

... Devamı

09:05
Çubuk'ta Okullar Tatil Edildi Ankara’nın Çubuk ilçesinde kar yağışı nedeniyle mahalle yolları ulaşıma kapanırken, okullar da bir gün süreyle tatil edildi.
Çubuk'ta Okullar Tatil Edildi
21:06
Çubuk'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi Ankara'nın Çubuk ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası ödül töreniyle sona erdi.
Çubuk'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi
20:11
Çubuk'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi Ankara'nın Çubuk ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası ödül töreniyle sona erdi.
Çubuk'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Sona Erdi
15:32
Ankara'da Gaziler Günü Töreni Gaziler Günü nedeniyle Ankara'nın ilçelerinde tören düzenlendi.
Ankara'da Gaziler Günü Töreni
18:08
Türk Kızılayı'ndan Çubuk'ta En Çok Kan Bağışlayanlara Ödül Çubuk ilçesinde, Türk Kızılayına en çok kan bağışında bulunan ve kampanyalara destek veren gönüllüler ödüllendirildi.
10:35
Çubuk'ta Yavuz Selim Ortaokulu'nun Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı Çubuk’ta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılacak olan 32 derslikli ortaokulun temeli düzenlenen törenle atıldı.
Çubuk'ta Yavuz Selim Ortaokulu'nun Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı
12:02
Çubuk'ta Model Uçak Kursu Tamamlandı Türk Hava Kurumunun Çubuk'ta düzenlediği Model Uçak Kursunu tamamlayan 100 öğrenciye sertifikaları törenle verildi.
Çubuk'ta Model Uçak Kursu Tamamlandı
18:44
Fatsa İhl İstanbul'un Fethini Kutladı İstanbul’un Fethi’nin 561. yıl dönümü kutlamaları etkinlikleri çerçevesinde Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Belediye Kültür Sarayı’nda bir program düzenlendi.
Fatsa İhl İstanbul'un Fethini Kutladı
18:17
Çubuk'ta Okul Öncesi Eğitim Şenliği Ankara’nın Çubuk ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel Okul Öncesi Eğitim Şenliği gerçekleştirildi.
Çubuk'ta Okul Öncesi Eğitim Şenliği
17:15
Kaymakamlıktan Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı Çubuk Kaymakamı Şahin, ilçe protokolü ve muhtarlarla tanışma ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Kaymakamlıktan Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı
14:28
Çubuk'ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ankara’nın Çubuk ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.
13:59
Çubuk Şehir Stadı'nın Sorunu Çözülüyor Ankara’nın Çubuk ilçesinde uzun süredir devam eden Çubuk Şehir Stadı ile ilgili sorunun yapılan uzlaşmayla çözümleneceği bildirildi.
Çubuk Şehir Stadı'nın Sorunu Çözülüyor
08:53
Çubuk Belediye Başkanı Acehan İşyeri Açılışına Katıldı Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Yavuz Selim Mahallesinde bir işyeri açılışına katıldı.
Çubuk Belediye Başkanı Acehan İşyeri Açılışına Katıldı
18:47
Kaymakam Şahin ve Başkan Acehan Kansere Dikkat Çekmek İçin Yürüdü Çubuk Toplum Sağlığı Merkezi tarafından organize edilen etkinlik kapsamında Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin ve Belediye Başkanı Tuncay Acehan, çağın vebası olarak bilinen kansere dikkat çekmek için yürüdü.
Kaymakam Şahin ve Başkan Acehan Kansere Dikkat Çekmek İçin Yürüdü
13:55
Çubuk Belediye Başkanı Acehan Görevine Başladı Ankara'nın Çubuk ilçesinde AK Parti'den Belediye Başkanı seçilen Dr. Tuncay Acehan, mazbatasını alarak görevini Lokman Özden'den teslim aldı.
Çubuk Belediye Başkanı Acehan Görevine Başladı
20:50
Çubuk'ta '18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi' Kutlamaları 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. yıl döneminde duygulu anlar yaşandı.
09:40
Kaymakamlık Satranç Turnuvasında Ödül Töreni Yapıldı Ankara’nın Çubuk ilçesinde Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Çubuk Temsilciliği tarafından düzenlenen Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası’nda dereceye girenlerin ödülleri törenle verildi.
12:36
Sarıgöl'de Vergi Haftası Kutlamaları Her yıl 24 Şubat-02 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Sarıgöl'de tören düzenlendi.
Sarıgöl'de Vergi Haftası Kutlamaları
16:23
Çubuk Kurumlararası Voleybol Turnuvası Sona Erdi Ankara'nın Çubuk ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği ''Kaymakamlık Kurumlararası Voleybol Turnuvası'' sona erdi.
Çubuk Kurumlararası Voleybol Turnuvası Sona Erdi
12:25
Çubuk Kurumlararası Voleybol Turnuvası Sona Erdi Çubuk'ta kaymakamlık tarafından düzenlenen voleybol turnuvasında, Dumlupınar Derneğispor şampiyon oldu.
09:43
Çubuk'ta Büyük Açılış Ankara'nın Çubuk Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Bekir Ağalar Konağı, gençlik merkezi, kültür evi, yaşlı merkezi, satranç merkezi, parklar ile korulukların toplu açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
Bekir Ağalar Konağı, gençlik...
Çubuk'ta Büyük Açılış
19:03
Çubuk'ta toplu açılışlar Çubuk Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Bekir Ağalar Konağı, gençlik merkezi, kültür evi, yaşlı merkezi, satranç merkezi, parklar ile korulukların toplu açılış töreni yapıldı.
Çubuk'ta toplu açılışlar
18:00
Çubuk'ta Toplu Açılış Töreni Düzenlendi Çubuk Belediyesinin yaptığı Bekir Ağalar Konağı, gençlik merkezi, kültür evi, yaşlı merkezi, satranç merkezi ve parkların toplu açılış töreni yapıldı.
19:21
Çubuk Kaymakamlığı, 22 bin fidanı toprakla buluşturdu Ankara'nın Çubuk ilçesi Kaymakamlığı tarafından başlatılan " Bir dikili ağacın yoksa sen de yoksun! Yeniden Yeşil Çubuk" kampanyası çerçevesinde Çubuk 2 Barajı mevkiine 22 bin fidan dik...
Çubuk Kaymakamlığı, 22 bin fidanı toprakla buluşturdu
16:06
Çubuk Kaymakamlığı, 22 Bin Fidanı Toprakla Buluşturdu Ankara’nın Çubuk ilçesi Kaymakamlığı tarafından başlatılan " Bir dikili ağacın yoksa sen de yoksun! Yeniden Yeşil Çubuk" kampanyası çerçevesinde Çubuk 2 Barajı mevkiine 22 bin fidan dikildi.
16:33
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bayram, Çubuk’ta coşkuyla kutlandı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
12:15
Karagöl'de Obezite ile Mücadele Yürüyüşü Yapıldı Çubuk'ta '3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü' nedeniyle obeziteyle mücadele kapsamında 'Obezite ile Mücadele' yürüyüşü yapıldı.
Karagöl'de Obezite ile Mücadele Yürüyüşü Yapıldı
20:47
Dünya Yürüyüş Günü Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Çubuk Belediyesi, yaklaşık 500 kişinin katıldığı yürüyüş düzenledi
12:03
Çubuk'a 186 Kişilik Kız Öğrenci Yurdu Ankara’nın Çubuk ilçesinde Meliha Hasanali Bostan Çubuk Anadolu Öğretmen Lisesi için yapılan 186 kişilik kız öğrenci yurdu hizmete açıldı.
11:56
Gaziler Günü Çubuk'ta Törenle Kutlandı Ankara'nın Çubuk ilçesinde 'Gaziler Günü' düzenlenen törenle kutlandı.
Gaziler Günü Çubuk'ta Törenle Kutlandı
17:24
Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü nedeniyle TMMOB Zonguldak İl Koordinasyon Kurulu üyeleri Madenci Anıtı önünde eylem yaptılar.
Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü
10:42
Çubuk'ta Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı Çubuk'ta 2013-2014 yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi.
Çubuk'ta Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı
09:59
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali ANKARA 9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali ANKARA
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali   ANKARA
08:00
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Düzenlendi Ankara'nın Çubuk ilçesinde bu yıl 9.su düzenlenen 'Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali'ne çok sayıda vatandaş katıldı.
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Düzenlendi
10:09
Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Renkli Görüntülerle Başladı Ankara'nın Çubuk ilçesinde, 9. Uluslararası Turşu ve Kültür Festivali renkli kortej yürüyüşü ve çeşitli etkinliklerle başladı.
Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Renkli Görüntülerle Başladı
10:02
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Renkli Görüntülerle Başladı Çubuk'ta "9.Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali" düzenlenen renkli kortej yürüyüşü ve çeşitli etkinliklerle başladı.
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Renkli Görüntülerle Başladı
20:40
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Kortej yürüyüşü ile başlayan festivalin sahne programları iptal edildi
9. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali
14:00
Cumhuriyet Halk Partisi 90. Kuruluş Yılını Kutladı Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Teşkilatı 90.Kuruluş yılını Atatürk Anıtı Önünde düzenlediği törenle kutladı.
Cumhuriyet Halk Partisi 90. Kuruluş Yılını Kutladı
18:46
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile belediye başkanlığı aday adaylığı başvurunu yaptı.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
16:24
Büyük Zafer'in 91. Yıl Dönümü Çubuk İlçesi’nde 30 Ağustos Zafer Bayramı törenle kutlandı.
16:30
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Aday Adaylığını Açıkladı Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Yerel seçimler için Belediye Başkanlığı için CHP'ye aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Aday Adaylığını Açıkladı
14:45
Zonguldak'a 25 Bin Ton Asfalt Zonguldak Belediye Başkanı CHP'li Muharrem Akdemir, toplam 25 bin ton asfalt dökülmesinin amaçlandığını ifade etti.
Zonguldak'a 25 Bin Ton Asfalt
17:59
CHP'de 3. Belediye Başkan Aday Adayı Belli Oldu Cumhuriyet Halk partisi üyesi Dr.
CHP'de 3. Belediye Başkan Aday Adayı Belli Oldu
13:42
Üniversitesiyi Kazanan Öğrencilere İftar Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, ilçede üniversiteyi kazanan öğrencilerle birlikte iftar yaptı.
Üniversitesiyi Kazanan Öğrencilere İftar
15:21
Çubuklu İşadamları, Çugiad'ın İftarında Buluştu Çubuk Girişimci İş Adamları Derneği (ÇUGİAD)nin iftar yemeğinde Ankara ve Çubuk’ta faaliyetini sürdüren işadamları bir araya geldi.
15:48
Akın, CHP'den Adaylığını Açıkladı 22.Dönem Milletvekili Harun Akın, CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin'e, Zonguldak Belediye Başkanlığı'na adaylık başvurusunda bulundu.22.Dönem Milletvekili Harun Akın, yaklaşan yerel seçimler için CHP'den adaylığını açıkladı.
Akın, CHP'den Adaylığını Açıkladı
16:37
Köktürk, Karaman Beldesindeki İftara Katıldı CHP Zonguldak Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ali İhsan Köktürk, CHP Zonguldak İl Başkanı Halil Furat ve CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin ile birlikte Karaman Beldesinde iftar programına katıldı.
Köktürk, Karaman Beldesindeki İftara Katıldı
11:50
Çudef Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF)'in geleneksel iftarı, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Lokman Özden ve dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
Çudef Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi
14:22
Gaziler Kıbrıs Barış Harekatının 39. Yıl Dönümünde Anma Töreni Düzenledi Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi Kıbrıs Barış Harekatı'nın 39.yıl dönümü nedeniyle tören düzenledi.
Gaziler Kıbrıs Barış Harekatının 39. Yıl Dönümünde Anma Töreni Düzenledi
15:49
İlçe Yöneticileri Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya Geldi Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, ilçe yöneticileri, şehit aileleri ve gazilerle iftarda bir araya geldi.
İlçe Yöneticileri Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:49:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEMAL ŞAHİN HABERLERİ
[Hata Bildir]