07:5300
SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Arınç Haberleri


BÜLENT ARINÇ

Bülent Arınç Manisa Lisesi'ni bitirdi. 1970 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Manisa'da uzun süre serbest avukatlık yaptı. Üniversite yıllarından itibaren siyasete ilgi duydu. Siyasete Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Başkanlığı görevlerinde bulunarak girdi. Orta derecede... Devamı

  Arınç: Başbakan Davutoğlu Talimat Verdi Artık Torba Kanun Olmayacak

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Davutoğlu'nun verdiği talimat kapsamında torba kanun olarak nitelendirilen çok maddeli yasaları artık Meclise getirmeyeceklerini açıkladı. (Dün 21:03)

   

  'AB Süreci Kapsamında 5 Yıl Sürecek 3 Aşamalı Eylem Planı Hazırlandı'

  "AB Süreci Kapsamında 5 Yıl Sürecek 3 Aşamalı Eylem Planı Hazırlandı"

  Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısında Avrupa Birliği sürecinin masaya yatırıldığını ve 5 yıl sürecek 3 aşamalı bir eylem planı üzerinde çalışıldığını açıkladı. (Dün 20:55)

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç - Avrupa Birliği süreci -

  Başbakan Yardımcısı Arınç - Avrupa Birliği süreci -

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Avrupa Birliği sürecinin masaya yatırıldığını ve bu konuda çok önemli kararlar alındığını rahatlıkla söyleyebilirim. Avrupa Birliği'ne yeni ama takvimleştirilmiş yani süreç içinde, belirli zaman dilimleri içinde gerçekleştirilecek bir eylem planı yapılıyor" dedi. (Dün 20:51)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "(Kürtçe eğitim verilecek) Özel eğitim kurumunun tam donanımlı olması gerekir. Oysa bugün kavgası veya münakaşası yapılmak istenen şey yapay bir tartışmadır. (Dün 20:47)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) “Avrupa Birliği sürecinin masaya yatırıldığını ve bu konuda çok önemli kararlar alındığını rahatlıkla söyleyebilirim. Avrupa Birliği'ne yeni, ama takvimleştirilmiş yani süreç içinde, belirli zaman dilimleri içinde gerçekleştirilecek bir eylem planı yapılıyor” “Kullanacağımız üsluptan, dilden, pozitif yaklaşımımızı göreceksiniz. (Dün 20:42)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Öğrencilerimizin, kredi ve yurtlara olan ihtiyacı, zannediyorum ki 2015 başına kadar tamamen karşılanmış olacaktır" "(İş sağlığı ve güvenliği konusunda) Eylem planı dediğimiz ve Sayın Başbakanımız tarafından da açıklanacağını ifade ettiğimiz çalışmanın. (Dün 20:41)

   

  "Taşeronla İlgili Kanun İçinde Olmayan Hükümleri Meclise Getireceğiz"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Taşeronlarla ilgili bu kanun içinde olmayan hükümleri Meclise getireceğiz." dedi. (Dün 20:08)

   

  Arınç: AB İle İlgili Sorunların Giderilmesi İçin Eylem Planı Yapılacak

  Arınç: AB İle İlgili Sorunların Giderilmesi İçin Eylem Planı Yapılacak

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Türkiye'nin AB'ye bakışı ve AB'nin Türkiye bakışı ile ilgili oluşan sorunların çözülmesi için eyleme planı yapacağız." dedi. (Dün 19:10)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi. (Dün 18:56)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı Başladı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı Başladı

  Bakanlar Kurulu toplantısı, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Başbakanlık Merkez Binada başladı. (Dün 12:53)

   

  Manisa'da Toplu Sünnet Şöleni

  Manisa'da Toplu Sünnet Şöleni

  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Dostlar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen toplu sünnet şölenine katıldı. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  First lady'leri, Osmanlı motifleriyle buluşturan 'modacı' -

  First lady'leri, Osmanlı motifleriyle buluşturan "modacı" -

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bazı bakanların eşlerine Osmanlı motiflerinden kıyafetler diken Kütahyalı modacı Cemile Gül'ün tasarlayıp ürettiği kaftanlar, adeta o dönemin ihtişamını yansıtıyor. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  First Lady"Leri Osmanlı Motifleriyle Buluşturan Modacı

  Kütahya ve Bursa'daki iş yerlerinde çalışmalarını sürdüren modacı Cemile Gül, geleneksel Osmanlı kaftanlarını geçmişten geleceğe taşımayı hedefliyor Gül: "Kütahyalılar çok büyük destek vermesine rağmen en büyük şansımız; Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, bazı bakanlarımızın eşlerinin, ileri gelen ailelerin, kıyafetlerimizi taşımasıyla işlerimiz daha ciddi boyutlara geldi" "Yaptığımız iş sayesinde, yanımızda çalışan personelin de yeni iş yerleri açmasıyla Kütahya'da 17 atölye oluştu. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Bakanlara Yörex Ziyareti

  ATB Yönetim Kurulu Başkanı Çandır, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve TESK Başkanı Bendevi Palandöken'e YÖREX'i anlattı. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bakanlara Yörex Ziyareti

  Bakanlara Yörex Ziyareti

  Antalya’da 22-26 Ekim 2014 tarihlerinde yapılacak 5. Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) hazırlık çalışmaları sürüyor. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Şehzade Mustafa" İlgisi, Restorasyondaki Külliyeyi Erken Açtıracak

  Kanuni Sultan Süleyman tarafından boğdurulması bir televizyon dizisinde canlandırılınca yaşamı yeniden gündeme gelen Şehzade Mustafa'nın türbesinin de bulunduğu Bursa'daki külliyede restorasyon sürüyor Külliye, Şehzade'nin türbesine yurt içi ve dışından yoğun ilgi gösterilmesi dolayısıyla restorasyonun tamamen bitmesi beklenmeden gelecek hafta kısmen ziyarete açılacak Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe: "Şehzade Mustafa, Konya'da vefat etti ve buraya defnedildi. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  'Şehzade Mustafa' ilgisi, restorasyondaki külliyeyi erken açtıracak -

  "Şehzade Mustafa" ilgisi, restorasyondaki külliyeyi erken açtıracak -

  Babası Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1553 yılında boğdurulmasının bir televizyon dizisinde canlandırılmasıyla yeniden gündeme gelen ve bunun üzerine yurt içi ve dışından ziyaretçi akınına uğrayan "Şehzade Mustafa"nın türbesinin de aralarında bulunduğu Muradiye Külliyesi'ndeki 12 türbeden 7'sinin restorasyonu tamamlandı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ankara, IŞİD'e Karşı Kurulan 'Çekirdek Koalisyon'dan Uzak Duracak

  Ankara, IŞİD'e Karşı Kurulan 'Çekirdek Koalisyon'dan Uzak Duracak

  Ankara'da toplanan Ulusal Güvenlik Mekanizması, Türkiye'nin IŞİD'e karşı bir kara harekatına da destek vermesini içeren 'Çekirdek Koalisyon'dan uzak durma kararı aldı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Başbakanlıktaki Güvenlik Toplantısı Sona Erdi

  Başbakanlıktaki Güvenlik Toplantısı Sona Erdi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında düzenlenen güvenlik toplantısı sona erdi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 07:53:45. #1.11#