SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Arınç Haberleri


BÜLENT ARINÇ

Bülent Arınç Manisa Lisesi'ni bitirdi. 1970 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Manisa'da uzun süre serbest avukatlık yaptı. Üniversite yıllarından itibaren siyasete ilgi duydu. Siyasete Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Başkanlığı görevlerinde bulunarak girdi. Orta derecede... Devamı

17:46
Arınç, Manisa'da Duygusal Anlar Yaşadı AK Parti’nin Manisa 5. Olağan İl Kongresi bugün yapıldı.
Arınç, Manisa'da Duygusal Anlar Yaşadı
17:45
Başbakan Davutoğlu: Manisa'ya Gelip de Devlet Ahlakı Almayan Nasipsizdir Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa'ya gelip de devlet ahlâkı almayanın nasipsiz olduğunu söyledi.
17:34
Başbakan Yardımcısı Arınç'ın Duygulandığı Anlar AK Parti Manisa 5. Olağan Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: "İki seçmenden biri oyunu AK Parti'ye veriyorsa bu millet, bu desteğiyle, sevgisiyle bugünlere gelebilmişsek, Türkiye'de iyi doğru güzel, hayır adına ne yapılmışsa biz yaptık hamdolsun"- "Haziran 2015'de Manisa'nın en çok milletvekilini çıkardığınız müjdesini Başbakınımızla birlikte sizden aldığımızda size 'helal olsun' diyeceğiz, takdir edeceğiz ve umarım ki sayın Başbakanım size bir de bakanlık verecek" Başbakan Yardımcısı
Başbakan Yardımcısı Arınç'ın Duygulandığı Anlar
17:28
Davutoğlu, Kongre Salonuna Giremeyen Vatandaşlara Seslendi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Manisa 5. Olağan İl Kongresi'ne katıldı.
Davutoğlu, Kongre Salonuna Giremeyen Vatandaşlara Seslendi
16:25
Davutoğlu: "Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun"- "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
Davutoğlu: 'Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri'
16:22
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun" "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
16:17
Arınç, Yaşadığı Zorlukları Anlatırken Ağladı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, katıldığı il kongresinde geçmiş dönemde yaşadığı zorlukları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.
Arınç, Yaşadığı Zorlukları Anlatırken Ağladı
16:09
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İzmir İl Kongresi'nde sürprizlerle karşılandı.
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım
17:43
Tarihi Bedesten Pazar Günü Açılıyor Şehzadeler Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Tarihi Bedesten Nikah ve Çok Amaçlı Salon, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından 1 Şubat Pazar günü açılacak.
Tarihi Bedesten Pazar Günü Açılıyor
21:00
Arınç, BM Epim Çalışma Grubu 21. Oturumu'nda Konuştu Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de- Arınç, BM İnsan Hakları Konseyi'nin EPİM Türkiye ikinci tur incelemesi kapanış oturumunda konuştu: - "Bu anlayışla inceleme sırasında ülkemize yöneltilen 199 tavsiye tarafımızca kabul edilmiş olup 52 tavsiyeye ilişkin görüşlerimiz bilahare iletilecektir"- "İncelemeden sonra önümüzdeki 2 yıllık dönemde hazırlanacak gönüllü ara dönem raporu vasıtasıyla ilerlemeler hakkında tamamlayıcı bilgilerin aktarılması öngörülmektedir" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç,
Arınç, BM Epim Çalışma Grubu 21. Oturumu'nda Konuştu
19:37
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de Arınç, BM İnsan Hakları Konseyi'nin EPİM Türkiye ikinci tur incelemesi kapanış oturumunda konuştu: "Bu anlayışla inceleme sırasında ülkemize yöneltilen 199 tavsiye tarafımızca kabul edilmiş olup 52 tavsiyeye ilişkin görüşlerimiz bilahare iletilecektir" "İncelemeden sonra önümüzdeki 2 yıllık dönemde hazırlanacak.
16:47
Cizre Hdp'li Sarıyıldız Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek Hdp'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç şimdi ne diyecek?
Cizre Hdp'li Sarıyıldız Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek
13:29
HDP'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek? HDP'li Faysal Sarıyıldız, Nihat Kazanhan'ın vurulduğu anı gösteren videoların ardından "Polis saldırmadı" diyen Arınç ve Ala'ya seslendi: Şimdi ne diyecekler?
HDP'li Sarıyıldız: Efkan Ala ve Bülent Arınç Şimdi Ne Diyecek?
13:06
Cizre Hdp' Li Sarıyıldız Nihat Kazanhan' In Vurulması Olayını Meclis' E Taşıdı Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde Nihat Kazanhan'ın vurulduğu anı gösteren videoların televizyonlarda yayınlanmasının ardından konuşan HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın olayın hemen ardından, polisin gaz bombası kullanmadığı, böyle bir saldırının gerçekleşmediği yönünde yaptığı açıklamayı hatırlatarak, "İçişleri Bakanı Ala şimdi ne diyecek?
Cizre Hdp' Li Sarıyıldız Nihat Kazanhan' In Vurulması Olayını Meclis' E Taşıdı
02:06
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de Başbakan Yardımcısı Arınç: "(Türkiye'nin BM'deki EPİM oturumu) Hamdolsun ki verilemeyecek bir cevabımız olmadı" "Hükümetin yaptığı çalışmalar halktan destek görüyor" "Ne olur sandık başına gidin"
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de
19:47
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Fetullah Gülen ve Mavi Marmara Baskınına İlişkin Yaptığı... Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Fetullah Gülen ve Mavi Marmara baskınına ilişkin yaptığı konuşmanın arşiv görüntüleri Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 5 Haziran 2010 yılında Ankara'da 8. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları töreninde yaptığı konuşmada Fetullah Gülen ve Mavi Marmara baskınına ilişkin yaptığı konuşmanın arşiv görüntüleri. CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin bugün parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı 5 Haziran 2010 yılında
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Fetullah Gülen ve Mavi Marmara Baskınına İlişkin Yaptığı...
17:26
Gürsel Tekin: "Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta" CHP MYK toplantısı- Genel Sekreter Tekin: "Bilmeniz gereken bir şey varsa Sayın Davutoğlu, eğer bu parti 92 yıldır ayaktaysa, ihanetlerin dışında olduğu için ayaktadır.
Gürsel Tekin: 'Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta'
17:22
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz
17:10
CHP Genel Sekreteri Tekin, Kılıçdaroğlu'nun "Foto-Gaf"Inı Değerlendirdi CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Somali ziyaretinde bir çocuğa hediye ettiği boyama kitabıyla ilgili Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün grup toplantısında montajlı fotoğraf üzerinden yaptığı açıklamalara ilişkin, “Kılıçdaroğlu size hırsız diyor rahatsız olmuyorsunuz da bir kitaptan dolayı rahatsız olmuşsunuz. Kitapları dağıtmamış olabilirler ama kusuruma bakmasınlar hepsi kırk haramilerdir” dedi.
CHP Genel Sekreteri Tekin, Kılıçdaroğlu'nun 'Foto-Gaf'Inı Değerlendirdi
16:20
CHP Myk Toplantısı Genel Sekreter Tekin: "Bilmeniz gereken bir şey varsa Sayın Davutoğlu, eğer bu parti 92 yıldır ayaktaysa, ihanetlerin dışında olduğu için ayaktadır.
14:32
CHP'li Türmen Açıklaması "Başkanlık sistemi, gücün tek elde toplanmasıdır.
13:31
Arınç, Cenevre'de Paralel Argümanını Kullanmadı Çünkü İnandırıcı Değil" Türkiye’nin insan hakları alanındaki durumu dün Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi bünyesindeki Evrensel Periyodik İnceleme Mekanizması (EPİM) çerçevesinde Cenevre’de incelendi.
11:43
Turkey Defends İts Rights Record At Un Body Turkish Deputy Prime Minister Bülent Arınç received a grilling over rights problems in the country during a meeting at the U.N. Human Rights Council's Universal Periodic Review (UPR) Working Group in Geneva on Jan. 27. Egypt, which has been holding three Al-Jazeera staff in jail for more than a year,
Turkey Defends İts Rights Record At Un Body
10:56
Sp İl Başkanı Taşkın: AKP Dosyayı Kapattı Ama Milletimiz Kapatmadı SP Balıkesir İl Başkanı Ömer Taşkın, cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk ve rüşvet olayına karışan dört eski bakanla ilgili olarak, "AKP dosyayı kapattı ama milletimiz kapatmadı.
Sp İl Başkanı Taşkın: AKP Dosyayı Kapattı Ama Milletimiz Kapatmadı
09:54
Türkiye'ye İnsan Hakları Eleştirisi BM İnsan Hakları Konseyi'nde Türkiye eleştirildi.
Türkiye'ye İnsan Hakları Eleştirisi
19:31
Diyarbakır'daki Kobani Kutlamasına 20 Bin Kişi Katıldı IŞİD'in işgal ettiği Kobani kentinin Kürt güçleri tarafından 134 gün süren bir mücadeleden sonra kurtarılması Diyarbakır'da 20 bin kişinin katılımıyla kutlandı.
Diyarbakır'daki Kobani Kutlamasına 20 Bin Kişi Katıldı
19:25
Diyarbakır'daki Kobani Kutlamasına 20 Bin Kişi Katıldı Suriye'de IŞİD'in işgal ettiği Kobani kentinin Kürt güçleri tarafından 134 gün süren bir mücadeleden sonra kurtarılması Diyarbakır'da 20 bin kişinin katılımıyla kutlandı.
Diyarbakır'daki Kobani Kutlamasına 20 Bin Kişi Katıldı
18:29
Ulusal Birliğimizi Kuracağız, Özgürlüğümüzü Hep Beraber Elde Edeceğiz' Demokratik Bölgeler Partisi(DBP), Kobani’nin kurtuluşu nedeniyle Diyarbakır’da kutlama programı düzenledi.
18:22
BM Oturumunda Türkiye'ye Basın Özgürlüğü Eleştirisi Türkiye'nin insan haklarına dair durumunun gözden geçirildiği Evrensel Periyodik İzleme (EPİ) toplantısında, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın cevaplaması için çok sayıda soru soruldu.
17:52
"Türkiye'de Hiçbir Zaman Musevilere Karşı Bir Düşmanlık Olmamıştır" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Türkiye'de hiçbir zaman Musevilere karşı bir düşmanlık olmamıştır." dedi.
'Türkiye'de Hiçbir Zaman Musevilere Karşı Bir Düşmanlık Olmamıştır'
17:36
Bülent Arınç, BM'de Türkiye'deki Durum ve Son Gelişmeler Hakkında Bilgi Verdi Bülent Arınç, BM'de Türkiye'deki durum ve son gelişmeler hakkında bilgi verdi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İsviçre'nin Cenevre şehrinde bulunan BM Cenevre Ofisi'nde düzenlenen, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi Evrensel Periyodik İnceleme Mekanizması (EPİM) Çalışma Grubu 21. Oturumu'nda, uygulamada eşitliğin sağlanması ve ayrımcılıkla mücadele, farklı dil ve lehçelerde eğitim, azınlık hakları, din ve vicdan hürriyeti alanlarında Türkiye'deki durum ve son gelişmeler hakkında bilgi
Bülent Arınç, BM'de Türkiye'deki Durum ve Son Gelişmeler Hakkında Bilgi Verdi
17:36
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de Arınç, BM İnsan Hakları Konseyi Evrensel Periyodik İnceleme Mekanizması oturumunda üyelerin tavsiyeleri hakkında konuştu: "Hrant Dink'in ölüm yıl dönümü vesilesiyle bir hafta önce 20 Ocak günü Başbakanımız tarafından yayımlanan mesaj ülkemizin bu davaya verdiği önemi ve insanca bakış açısını göstermektedir.
17:01
Bülent Arınç, BM'de Türkiye'deki Durum ve Son Gelişmeler Hakkında Bilgi Verdi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İsviçre'nin Cenevre şehrinde bulunan BM Cenevre Ofisi'nde düzenlenen, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi Evrensel Periyodik İnceleme Mekanizması (EPİM) Çalışma Grubu 21'inci Oturumu'nda, uygulamada eşitliğin sağlanması ve ayrımcılıkla mücadele, farklı dil ve lehçelerde eğitim, azınlık hakları, din ve vicdan hürriyeti alanlarında Türkiye'deki durum ve son gelişmeler hakkında bilgi verdi.
Bülent Arınç, BM'de Türkiye'deki Durum ve Son Gelişmeler Hakkında Bilgi Verdi
16:12
Binali Yıldırım'dan Bülent Arınç'a Cevap: Gücünüz 2 Kağıt Arasındadır Binali Yıldırım ve Bülent Arınç arasındaki 5 Ocak polemiği sürüyor. Yıldırım, Arınç'a "Sıfatlar kağıtla verilir, kağıtla alınır. Gücünüz iki kağıt arasındadır." dedi.
Binali Yıldırım'dan Bülent Arınç'a Cevap: Gücünüz 2 Kağıt Arasındadır
15:06
Hdp'li Yüksekdağ: Mermer Gibi 'İç Güvenlik Paketi'yle Karşımıza Çıktılar HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ, çözümün teminatının iktidar, cumhurbaşkanı değil halklar olduğunu söyledi.
Hdp'li Yüksekdağ: Mermer Gibi 'İç Güvenlik Paketi'yle Karşımıza Çıktılar
14:49
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı Erzurum'da kapalı pistte izinsiz kayak yaptığı sırada başını kar perdesine çarparak yaşamını yitiren üniversite öğrencisi, memleketi Aksaray'da toprağa verildi.
Kar Perdesine Çarparak Ölen Öğrenci Gözyaşlarıyla Uğurlandı
13:05
Arınç, Türkiye'nin İnsan Hakları Karnesini Savundu Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi’nde Türkiye’de insan hakları ile ilgili eleştirilere cevap verdi.
12:44
Türkiye'nin BM'deki Epim Oturumu Başbakan Yardımcısı Arınç: "Hükümetimiz, dini, milliyeti ve etnik kimliğine bakılmaksızın küresel bir bela olarak görülmesi gereken terör sorununun kökünden çözülmesine yardımcı olmak amacıyla gerekli reformları kararlılıkla hayata geçirmektedir" "Kolluk kuvvetleri hakkındaki tüm şikayetleri incelemekle.
22:24
Arınç: 'Laik Olmayan Bir Ülkeymiş' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Yunanistan'daki seçimlerle ilgili, "Bu vesileyle Türkiye'deki laiklere de bir şey söyleyeyim, ben de yeni farkına varıyorum ki Yunanistan laik olmayan bir ülkeymiş" dedi.
Arınç: 'Laik Olmayan Bir Ülkeymiş'
22:21
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yurt dışındaki cemaat okulları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...'
22:09
Barzani'den Türkiye'ye Kobani Teşekkürü IKBY Başkanı Barzani, "Kobani'nin kurtarılmasında rol oynayan Türkiye'ye kendi adıma ve Kürdistan halkı adına teşekkür ediyorum." dedi.
Barzani'den Türkiye'ye Kobani Teşekkürü
21:26
Cemaat Okulları Islah Edilecek Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, yurtdışındaki Türk okullarına yönelik hükümetin bir çalışması olduğunu söyledi.
21:26
Görüntülü Haber) -2 Arınç'tan 'Cemaat Okulları' Açıklaması: Yurtdışındaki Okulların Her Birine... Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Görüntülü Haber) -2 Arınç'tan 'Cemaat Okulları' Açıklaması: Yurtdışındaki Okulların Her Birine...
21:01
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş Başbakan Yardımcısı Arınç "IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı konusunda Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğunu umarım unutmazlar." dedi.
Arınç: Yunanistan, Laik Olmayan Bir Ülkeymiş
20:52
Arınç - "Yurt Dışındaki Türk Okulları" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3)-"(Yurt dışındaki okulların dönüştürülmesi) Ana hatları çizilmiş fakat detaylandırılmamış bir çalışmayla karşı karşıya kaldık.
Arınç - 'Yurt Dışındaki Türk Okulları'
20:49
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "(Yurt dışındaki okulların dönüştürülmesi) Ana hatları çizilmiş fakat detaylandırılmamış bir çalışmayla karşı karşıya kaldık.
20:48
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'ye Gitti Arınç, Türkiye'nin BM Evrensel Pediyodik İnceleme Mekanizması çerçevesinde İkinci Tur İncelemesi Toplantısı'na katılacak.
20:45
Arınç: "İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak'
20:44
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Yunanistan’daki seçimlerle ilgili, "Bu vesileyle Türkiye’deki laiklere de bir şey söyleyeyim, ben de yeni farkına varıyorum ki Yunanistan laik olmayan bir ülkeymiş" dedi.
20:38
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "(IŞİD'in Kobani'den tamemen çıkarıldığı iddiaları) Türkiye'nin bu konuda olumlu rolü olduğu umarım unutmazlar.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:06:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]