SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Arınç Haberleri

 • 13:04Davutoğlu İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret EttiDavutoğlu İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Ahmet Davutoğlu Başbakanlık ofisini açıyorBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın açıklamaBüyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu'nun açıklamaBaşbakan'ın çıkışta gazetecilerle sohbetiBüyükşehir belediye başkanı Kocaoğlu ile tokalaşma ve ziyaret Başbakan Ahmet Davutoğlu İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
 • 20:41TOKİ ve Bgc İşbirliğiyle Yapılacak Konutların Temel Atma TöreniTOKİ ve Bgc İşbirliğiyle Yapılacak Konutların Temel Atma TöreniGörüntü Dökümü: - Başbakan Bülent Arınç ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun tören alanına gelişi - İstiklal Marşı'nın okunması - Arınç'ın konuşması - Müezzinoğlu'unun konuşması - Temel atma detayı AA.
 • 16:44Arınç: (Manisa'daki Baskınlar İçin) Ayıptır, GünahtırBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, katıldığı bir tv programında Manisa'da eğitim ve yardım derneklerine yapılan baskınlara tepki gösterdi.
 • 14:48Arınç'tan Manisa'daki Operasyonlara Tepki: Son Günlerde Bir Şeyler OluyorArınç'tan Manisa'daki Operasyonlara Tepki: Son Günlerde Bir Şeyler OluyorBaşbakan Yardımcısı Arınç, bazı derneklere yapılan operasyonlara tepki gösterdi. "Oy istiyorum ama bana demezler mi bizim sevdiğimiz adamları basıyorsun diye" dedi.
 • 11:52Bülent Arınç: Gül'ün de Davutoğlu'nun da Söyledikleri DoğrudurBülent Arınç: Gül'ün de Davutoğlu'nun da Söyledikleri DoğrudurBaşbakan Yardımcısı Arınç, Gül ve Davutoğlu arasındaki Gülen polemiğiyle ilgili "Sayın Başbakanımızın sözleri mutlaka doğrudur. Sayın 11. Cumhurbaşkanımızın sözleri de mutlaka doğrudur" dedi.
 • 23:58Arınç Salihli'de Partililerle BuluştuArınç Salihli'de Partililerle BuluştuBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Manisa’daki programları çerçevesinde Salihli ilçesinde partililerle buluştu.
 • 20:01Başbakan Yardımcısı Arınç AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Arınç AçıklamasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın karşılanması ve çiçek takdim edilmesi- Vatandaşlar ile tokalaşma - Törene katılan vatandaşlar - Bülent Arınç'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Arınç: - "(Bunlar gitsin) diyenler var. Elbette siyaset böyle bir yarıştır.
 • 19:59Arınç: Galatasaray 4. Yıldızı Takar da Biz Takamaz MıyızArınç: Galatasaray 4. Yıldızı Takar da Biz Takamaz MıyızBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç "Üç tane genel seçimin galibiyiz. Altın kemer bizde. Şimdi 4'üncü yıldızı takacağız. Galatasaray takar da biz takamaz mıyız?" dedi.
 • 18:27Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'daBaşbakan Yardımcısı Arınç Manisa'daBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gördes Barajı'nın 50 yıllık bir hayal olduğunu, AK Parti iktidarında gerçeğe dönüştüğünü belirterek "Gördes Barajı'nı bitirdik. Arsenikli su içmekten mahvolan İzmir'e su gönderdik" dedi.
 • 17:25Kılıçdaroğlu: En Büyük Tanığım Sayın Bülent ArınçCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptıkları projeler konusunda kendilerine güvendiklerini ifade ederek, projelerinin kaynağı ile ilgili eleştirilere, “Benim en büyük tanığım kim? Sayın Bülent Arınç. Dedi ya bu kadar büyük israf olmasaydı belki vergi bile toplamaya gerek kalmazdı.
 • 13:48Kılıçdaroğlu, Vaatlerine Şahit Olarak Bülent Arınç'ı GösterdiKılıçdaroğlu, Vaatlerine Şahit Olarak Bülent Arınç'ı GösterdiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TOBB zirvesinde yaptığı konuşmada "Kaynak bulma konusunda en önemli tanığım Bülent Arınç'tır" dedi.
 • 12:59Başbakan Yardımcısı Arınç Gördes'teBaşbakan Yardımcısı Arınç Gördes'teBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa’da toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, 7 Haziran genel seçimlerinde halkın istikrardan yana oy kullanması gerektiğini belirterek, muhalefete yüklendi.
 • 22:15Arınç, KKTC'de Eroğlu ve Akıncı ile Görüştü (2)Arınç VE AKINCI ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ Görüşmelerin ardından Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ortak basın açıklaması yaptı.
 • 20:51Arınç: Aağabey-kardeşlik İlişkisi Bizim Kültürümüzde Her Zaman VardırArınç: Aağabey-kardeşlik İlişkisi Bizim Kültürümüzde Her Zaman VardırBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye’nin Kıbrıs’la olan ilişkilerinin geçmişe dayandığını belirterek, "Bizim aramızdaki ilişkiler başka bir ülke ile olan ilişkiler gibi değildir.
 • 17:41Arınç, Eroğlu ile GörüştüKKTC Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreni için KKTC’de bulunan Türkiye Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, devir teslim töreni öncesinde 3. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile görüştü.
 • 16:26Başbakan Yardımcısı Arınç, KKTC Başbakanı Yorgancıoğlu ile GörüştüBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, KKTC Cumhurbaşkanlığı’na seçilen Mustafa Akıncı’nın Cumhuriyet Meclisi’nde düzenlenecek ant içme ve Cumhurbaşkanlığı’nda düzenlenecek devir-teslim törenlerine katılmak üzere geldiği KKTC’de ilk olarak Başbakan Özkan Yorgancıoğlu’nu ziyaret etti.
 • 15:42Açılışını Bülent Arınç'ın Yaptığı Derneğe 'Makul Şüphe' BaskınıAçılışını Bülent Arınç'ın Yaptığı Derneğe 'Makul Şüphe' BaskınıManisa Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü polisleri tarafından, "makul şüphe" gerekçesiyle baskın düzenlenen beş dernekten birisinin açılışını, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç'ın yapmıştı.
 • 23:10Arınç: Arınç: "Biz, Dünya Durdukça Türkiye'nin Soykırım Fiilini İşlemediğini Konuşacağız"Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç (4): - "(1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları konusunda yapılan açıklamalar) Gerçekler bu tür açıklamalarla üstü örtülemez ve gerçek olmaktan çıkmaz. Biz de dünya durdukça, Türkiye'nin soykırım fiilini işlemediğini, böyle bir şenaate ortaklık etmediğini her zeminde konuşacağız, sonunda herhalde dünya, 'Türkiye'nin dedikleri doğruymuş' noktasına gelecek"- "Belki beklediğimizden daha sivri cümleler ifade eden açıklamalar yapıldı.
 • 22:47Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükumet Sözcüsü Bülent Arınç, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları konusunda yapılan açıklamalara ilişkin, "Gerçekler bu tür açıklamalarla üstü örtülemez ve gerçek olmaktan çıkmaz. Biz de dünya durdukça, Türkiye'nin soykırım fiilini işlemediğini, böyle bir şenaate ortaklık etmediğini her zeminde konuşacağız, sonunda herhalde dünya, 'Türkiye'nin dedikleri doğruymuş' noktasına gelecek" dedi.
 • 21:52Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, 62. Hükümetin "muhtemelen" son Bakanlar Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdiklerini belirterek, "Acil bir durum olmadıkça Bakanlar Kurulumuz seçime kadar toplanmayacaktır" dedi.
 • 21:36Hükümet Sözcüsü Arınç, Helallik İsteyerek Veda EttiBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, son kez gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.
 • 21:33Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Paralel Yapı soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan şüpheliler hakkında yetkisiz mahkemenin tahliye kararı vermesine ilişkin, "Sulh ceza hakimlerinin yetki alanında bulunan bir kararı tamamen yetkisiz sayılan asliye ceza mahkemesi hakimi vermişse bu hukukta 'ke-en lem yekün' denilen 'yok' hükmünde verilen bir karar demektir" dedi.
 • 19:56Bülent Arınç: Gözü Karalığın Bu Kadarına Pes DenirBülent Arınç: Gözü Karalığın Bu Kadarına Pes DenirHükümet Sözcüsü Arınç, "Gözü karalığın bu kadarına pes denir. Türk yargısı kendini hızlıca yenilemelidir." diyerek yaşanan yargı krizine eleştirilerde bulundu.
 • 13:41Yeni Anayasanın Önündeki Engellerden Biri Telifi Çok Zor Görüş ve Önerilerin Anayasallaşmasının...Yeni Anayasanın Önündeki Engellerden Biri Telifi Çok Zor Görüş ve Önerilerin Anayasallaşmasının...Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Anayasa Mahkemesi'nin 53. yıldönümü dolayısıyla yaptığı konuşmada, "Yeni anayasanın önündeki en önemli engellerden biri telifi çok zor görüş ve önerilerin her şeye ve herkese rağmen anayasallaşmasının istenmesi olabilir" dedi.
 • 18:36Oktay Vural: Oktay Vural: "Ülkenin Herhangi Bir Koalisyona İhtiyacı Kalmayacak"TBMM- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural MHP Grup Başkanvekili Vural: -"Bülent Arınç'ın 'bilerek, isteyerek soykırım yapmadık' ifadesi, soykırımı kabul etmektir.
 • 22:32Bülent Arınç: Soykırım YapmadıkBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, 1915 olaylarına ilişkin yaptığı değerlendirmede "Birinci Dünya Savaşı içerisinde isyan edenler varsa, 'millet-i sadıka' diye kabul görürken daha sonra isyan noktasına gelmiş olan çeteler varsa, bu çetelere karşı alınan inzibati tedbirler karşısında trajik olayların yaşandığını da biliyoruz.
 • 21:33Arınç: Arınç: "Bugüne Kadar İnandığımız Doğruları Söylemekten Çekinmeyiz"Bakanlar Kurulu toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç Bakanlar Kurulu toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç (1): - "Ermeni diasporası, her yıl 24 Nisan'ı kendileri için bir soykırım olarak düşünüyorlar ve bu konuda çaba sarf ediyorlar.
 • 21:33Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Seçimin güvenliğinin ne şekilde sağlanabileceği, olası istihbaratlara karşı vatandaşların güvenle nasıl oy verebilecekleri, sandık seçim bölgesindeki güvenliğin herkes tarafından hissedilebilir bir hale nasıl geleceği konusu birinci gündemimizdir.
 • 21:04Arınç: Arınç: "Biz, Kendimizden Eminiz ve Tüm Dünyaya da Bu Tezlerimizi de İnanarak Haykırıyoruz"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç- Bakanlar Kurulu Toplantısı - Cumhurbaşkanlığı Sarayı ANKARA - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Ermeni diasporası, her yıl 24 Nisan'ı kendileri için bir soykırım olarak düşünüyorlar ve bu konuda çaba sarf ediyorlar.
 • 20:59Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Ermeni diasporasının, her yıl 24 Nisan'ı kendileri için bir soykırım olarak düşünüp bu konuda çaba sarf ettiklerini belirterek, "Biz, tarihimizde böyle bir kara sayfanın olmadığına inanıyoruz" dedi.
 • 20:49Arınç: Arınç: "Vatandaşların Güvenle Nasıl Oy Verebilecekleri Konusu Birinci Gündemimizdedir"Detay görüntüler-Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç basın toplantısı ANKARA - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Seçimin güvenliğinin ne şekilde sağlanabileceği, olası istihbaratlara karşı vatandaşların güvenle nasıl oy verebilecekleri konusu birinci gündemimizdedir.
 • 19:53Bülent Arınç'tan 1915 Olayları Yorumu: Biz Hiçbir Zaman İhanet EtmedikBülent Arınç'tan 1915 Olayları Yorumu: Biz Hiçbir Zaman İhanet EtmedikBakanlar Kurulu sonrası açıklamalar yapan Bülent Arınç, 1915 olaylarıyla ilgili, "Biz hiçbir zaman ihanet etmedik. Bilerek, kasıtla ve isteyerek soykırım yapmadık" dedi.
 • 20:40Arınç: Siz, Ancak Kıytırık Oy Oranlarıyla Muhalefette Koalisyon OlursunuzArınç: Siz, Ancak Kıytırık Oy Oranlarıyla Muhalefette Koalisyon OlursunuzBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Manisa'da muhalefete yüklendi.
 • 18:06Arınç'tan Lise Öğrencilerine Yüksek Maaşlı İş SözüArınç'tan Lise Öğrencilerine Yüksek Maaşlı İş SözüBursa gezisini sürdüren Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, sağlık bölümü öğrencilerine Bursa Şehir Hastanesi'nde yüksek maaşlı iş sözü verdi.
 • 16:48Bursa 1 Arınç;?ben Susamam, Başkası Susarsa da Banane?Bursa 1 Arınç;?ben Susamam, Başkası Susarsa da Banane?Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bursa'da düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin ülke gündemine ilişkin soruları yanıtladı.
 • 10:01Arınç-Gökçek Kavgası Belediye Meclisini de GerdiArınç-Gökçek Kavgası Belediye Meclisini de GerdiAnkara Büyükşehir Belediye Meclisi'nin nisan ayı son toplantısına Bülent Arınç'la Melih Gökçek arasında yaşanan kavganın yansımaları damga vurdu.
 • 11:48Arınç: Hatrım Varsa Melih'in Oğlunu Aday GöstermezlerArınç: Hatrım Varsa Melih'in Oğlunu Aday GöstermezlerYSK'ya bugün teslim edilecek AK Parti aday listesiyle ilgili Arınç'ın "Bu partide hatrım varsa Melih'in oğlunu aday göstermezler" dediği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
 • 15:22MHP Grup Başkanvekili Vural'ın Basın ToplantısıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, “Göreve gelmenizle birlikte 15 Eylül 2014 tarihli Bakanlar Kurulu toplantısında yaptınız, Hükümet Sözcünüz Bülent Arınç, ‘Başbakanımız talimat verdi.
 • 23:45Bülent Arınç'ın Hayatının 25 ŞifresiBülent Arınç'ın Hayatının 25 ŞifresiBir astsubayın çocuğu olarak dünyaya gelen usta siyasetçi Bülent Arınç'ın karşılaştığı olaylar konusunda aldığı tavırlar, tutumları ve kişiliğiyle 25 şifresi.
 • 19:35Manisa - Bülent Arınç, Yakınının Cenazesi İçin Manisa'ya GeldiManisa - Bülent Arınç, Yakınının Cenazesi İçin Manisa'ya GeldiBülent Arınç, yakınının cenazesi için Manisa'ya geldi (2) SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç eşinin amcası Bekir Tay için ikindide, Yeni Mahmudiye Camisi'nde cenaze törenine katıldı.
 • 18:47Bülent Arınç, Yakınının Cenazesi İçin Manisa'ya Geldi (2)Bülent Arınç, Yakınının Cenazesi İçin Manisa'ya Geldi (2)Son YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç eşinin amcası Bekir Tay için ikindide, Yeni Mahmudiye Camisi'nde cenaze törenine katıldı.
 • 11:313 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!Özel plaket
 • 14:08Kamalak: Hükümet Sözcüsünün Susturulduğu Yerde Adaletten BahsedilemezKamalak: Hükümet Sözcüsünün Susturulduğu Yerde Adaletten BahsedilemezSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Bülent Arınç'ın Melih Gökçek'le ilgili açıklamalarını değerlendirerek, "Hükümet Sözcüsü'nün 45 yıllık bir siyaset adamının, yolsuzluklar konusunda susturulduğu bir ülkede temiz yönetimden adaletten hukuktan bahsetmek mümkün değildir.
 • 10:20Ahmet Hakan'dan Melih Gökçek'e Efsane YanıtAhmet Hakan'dan Melih Gökçek'e Efsane YanıtKöşesinde bir çikolata firmasının reklamını yapan Ahmet Hakan'ın kendisiyle dalga geçen Melih Gökçek'e verdiği Bülent Arınç'lı yanıt olay oldu.
 • 17:15Ankara Mayor Will Account For His Words, Turkish Deputy Pm VowsTurkish Deputy Prime Minister Bülent Arınç has once again public slammed Ankara Mayor Melih Gökçek, continuing the ruling Justice and Development Party's (AKP) internal row. Arınç vowed on March 27 that Gökçek "will give an account for his words" while also denying alleged links to the movement of U.S.-based Islamic scholar Fethullah Gülen, which the government has denounced as a "parallel state.
 • 11:52Destici: İktidarın 10 Puanın Üzerinde Bir Kayıp Yaşadığını GörüyoruzBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici son yaptırdıkları kamuoyu yoklamalarında AK Parti'nin 10 puanın üzerinde oy kaybı yaşadığını gördüklerini söyledi.
 • 18:29Sinagogda 46 Yıl Sonra Dualar Yükseldi (3)Edirne'den AYRILDI Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restore edilen tarihi sinagogun açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bülent Arınç, AK Parti Edirne il binasını ziyaret etti.
 • 15:48Gökçek'le Atışan Arınç, CHP'li Başkanı Öve Öve BitiremediGökçek'le Atışan Arınç, CHP'li Başkanı Öve Öve BitiremediEdirne'de restorasyonu tamamlanan sinagogun açılışına katılan Bülent Arınç, makamında ziyaret ettiği CHP'li Belediye Başkanı Recep Gürkan'dan övgüyle bahsetti.
 • 11:17Bülent Arınç ve Melih Gökçek Arasındaki 8 FarkBülent Arınç ve Melih Gökçek Arasındaki 8 FarkHürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında Bülent Arınç ve Melih Gökçek arasındaki 8 farkı yazdı.
 • 14:02Erdoğan'ın Esnafa Tavsiyesi Akıllara Arınç'ı GetirdiErdoğan'ın Esnafa Tavsiyesi Akıllara Arınç'ı GetirdiErdoğan, pazarcılar federasyonu üyelerine yaptığı konuşmada "Aranızdaki çürükleri ayıklayın" sözü Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a gönderme olarak yorumlandı.