23:1700
SON DAKİKA BÜLENT ARINÇ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Arınç Haberleri


BÜLENT ARINÇ

Bülent Arınç Manisa Lisesi'ni bitirdi. 1970 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Manisa'da uzun süre serbest avukatlık yaptı. Üniversite yıllarından itibaren siyasete ilgi duydu. Siyasete Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Başkanlığı görevlerinde bulunarak girdi. Orta derecede... Devamı

  Yeni Yasama Yılı Başlıyor

  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) 24. dönem 5. yasama yılı açılışı nedeniyle Meclis’teki Atatürk Anıtı’nda tören düzenlendi. (Bugün 15:03)

   

  Çiçek, Meclis'teki Atatürk Anıtı'na Çelenk Koydu

  Çiçek, Meclis'teki Atatürk Anıtı'na Çelenk Koydu

  Yeni yasama yılı başlıyor-TBMM Başkanı Çiçek, 24. Dönem 5. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis'teki Atatürk Anıtı'na çelenk koyduTBMM (AA) - 24. Dönem 5. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis'teki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi. (Bugün 14:50)

   

  Yeni Yasama Yılı Başlıyor

  TBMM Başkanı Çiçek, 24. Dönem 5. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis'teki Atatürk Anıtı'na çelenk koydu. (Bugün 14:43)

   

  TBMM Başkanı Çiçek TBMM Kampüsü İçindeki Atatürk Anıtı'na Çelenk Bıraktı

  TBMM Başkanı Çiçek TBMM Kampüsü İçindeki Atatürk Anıtı'na Çelenk Bıraktı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi yeni yasama yılı açılışı nedeniyle TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başkanlık Divanı üyeleri ve milletvekillerinin katılımıyla TBMM Kampusu'ndeki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. (Bugün 14:37)

   

  Türgev'in Sahibi Olduğu Gayrimenkuller Meclis Gündeminde

  Türgev'in Sahibi Olduğu Gayrimenkuller Meclis Gündeminde

  Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na soru önergesi verdi. (Bugün 13:22)

   

  Askerden Hükümete 3 Seçenekli Brifing

  Askerden Hükümete 3 Seçenekli Brifing

  Asker, hükümete verdiği brifingde "Sınıra güvenli hat kurulmalı, uluslararası destek olmazsa sınır ötesine yalnız girer, güvenli bölgeyi tek taraflı biz kurarız" dedi. (Bugün 10:30)

   

  Arınç: Hükümet Olarak Tavrımızı Meclis'ten Gelecek Talebe Göre Değerlendireceğiz

  Arınç: Hükümet Olarak Tavrımızı Meclis'ten Gelecek Talebe Göre Değerlendireceğiz

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, tezkere görüşmesinin kapalı mı yoksa açık oturumda mı Meclis’te ele alınacağı hususunda “O gün nasıl bir karar verilecek bunu gündemimize alıp, görüşmedik. (Dün 22:13)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "Biz, senede en az bir kere Genelkurmay Başkanımızdan, Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili kapsamlı bir brifing almayı bugün kararlaştırmış olduk. Bunun birincisini yapmış olduk" "(Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanun) Bu çalışmalara ilişkin usul ve esasları belirleyen bir Bakanlar Kurulu kararıdır, imzalanmıştır tahmin ediyorum. (Dün 21:42)

   

  Arınç: Çözüm Süreci Kurulu Oluşturulacak (3)

  "süleyman ŞAH TÜRBESİNDE ASKERLERİMİZ GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR" ükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Süleyman Şah Türbesi'ne IŞİD tehdidine ilişin bir soru üzerine Arınç, "İki tezkere birleştirildiğine göre, tehdit veya risk oluşturan gelişmelerde ismi geçen örgütlerden bahsediliyor. (Dün 21:25)

   

  Tezkere Meclis'te

  Tezkere Meclis'te

  Türk hükümeti, Irak ve Suriye'deki IŞİD terör örgütü ile mücadele eden uluslararası koalisyona Türk askerinin de katılmasını öngören tezkereyi TBMM'ye sundu 2 Ekim'de mecliste görüşülecek tezkerede hükümet, hem Türk askerinin sınır ötesinde operasyon yapması hem de yabancı askerlerin Türkiye topraklarında konuşlanması için meclisten yetki istiyor. (Dün 21:22)

   

  Arınç: 'Çözüm Sürecini Kanunla Sonuçlandırmak Bizim İçin Bir Görevdir'

  Arınç: "Çözüm Sürecini Kanunla Sonuçlandırmak Bizim İçin Bir Görevdir"

  Ankara - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenledi. (Dün 21:20)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (2) "Geçiş üssü, şusu, busu değil. Bunlar teknik tabirlerdir ve bizim olası tüm ihtimallere karşı Türkiye'nin alması gereken tedbirleri gayet diplomatik bir üslupla ve askeri gerekleri de dikkate almak suretiyle üzerinde hassasiyetle adeta bir gergef gibi işleyerek hazırladık" "10 Ekim 2013 tarihinde Resmi Gazete'de mal varlıklarının dondurulmasına karar verilen kişi, kuruluş veya organizasyonlar da listelenmiştir. (Dün 21:17)

   

  Bakanlar Kurulu Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) ''İki tezkere birleştirildiğine göre, şüphesiz tehdit veya en azından risk oluşturan gelişmelerde ismi geçen örgütlerden bahsedilecek, bahsediliyor. (Dün 21:07)

   

  Arınç: 'Işid'de Mal Varlığı Dondurulacak Terör Örgütleri Arasında Yer Almıştır'

  Arınç: "Işid'de Mal Varlığı Dondurulacak Terör Örgütleri Arasında Yer Almıştır"

  Ankara - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenledi. (Dün 21:00)

   

  Bülent Arınç'tan Kimse Yok mu Yorumu: Dün Verdim, Bugün Alıyorum Olmaz

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kimse Yok Mu derneğinin yardım toplama yetkisinin kaldırılacağı iddialarını yalanlamadı. (Dün 20:47)

   

  Arınç'tan 'Tezkere' Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Irak ve Suriye tezkerelerine ilişkin, "İki tezkereyi birleştirmek suretiyle bütün tehditleri, riskleri ele alan bütün tedbirleri ele alan bir metin üzerinde çalıştık. TBMM’ye gönderilmiştir. (Dün 20:31)

   

  Arınç: Çözüm Süreci Kurulu Oluşturulacak (2)

  Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı. (Dün 20:15)

   

  Arınç'tan Kimse Yok Mu Cevabı: Bir Kararın İmzalandığını Duymadım

  Hükumet Sözcüsü Arınç, Kimse Yok Mu derneğinin kamu yararı hakkının kaldırılacağına ilişkin haberlere, böyle bir kararın imzalandığını ben duymadım diye cevap verdi. (Dün 20:07)

   

  'Çözüm Kurulu Oluşturulacak'

  "Çözüm Kurulu Oluşturulacak"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 2 tezkere yerine kapsamlı bir tezkerenin hazırlandığını ve çözüm süreci kurulu oluşturulacağını belirtti. (Dün 19:51)

   

  "Çözüm Süreci Kurulu Oluşturulacak"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada, "Çözüm süreci kurulu oluşturulacak." dedi. (Dün 19:17)

   

  Arınç: Çözüm Süreci Kurulu Oluşturulacak (1)

  Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. (Dün 19:07)

   

  Irak ve Suriye Tezkeleri Birleştirildi, Asker Sınır Dışına Çıkabilecek

  Irak ve Suriye Tezkeleri Birleştirildi, Asker Sınır Dışına Çıkabilecek

  Bülent Arınç, "Irak ve Suriye tezkereleri birleştirildi. Tezkere, Türk askerinin sınır dışına çıkmasını da kapsayacak. Ülkemizin güvenliği her şeyden önemli." dedi. (Dün 19:00)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 23:17:23. #1.11#