11:2400
SON DAKİKA BANK ASYA HABERLERİ

Son Dakika Bank Asya Haberleri

  Saü'de 14'üncü Kariyer Günleri

  Saü'de 14'üncü Kariyer Günleri

  Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İnsan Kaynakları ve Kariyer Öğrenci Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen kariyer günlerinin 14’üncüsü SAÜ Kültür ve Kongre Merkez’inde gerçekleştirildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bank Asya'dan Aidatsız Kredi Kartı

  Bank Asya'dan Aidatsız Kredi Kartı

  Bank Asya, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda ürünler geliştirmek adına yürüttüğü çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Gelişmiş Veri Merkezi Çözümleri Türkiye Pazarına Tanıtıldı

  Gelişmiş Veri Merkezi Çözümleri Türkiye Pazarına Tanıtıldı

  R&M ve Alp Enerji, gelişmiş veri merkezi çözümlerini, iş ve bilişim dünyasından profesyonellerin katılımıyla Türkiye pazarına tanıttı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

 

  3. Arap-Türk Bankacılık Forumu

  Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Keser: "Bütün bankalar muhakkak KOBİ’lere önem vermeli. Bu sayede KOBİ’ler faaliyetlerini geliştirebilecek" Ürdün Al İsraa İslami Finans ve Yatırım Üst Yöneticisi Moheisen: "İslami bankacılık, başka sitemi ortadan kaldırmak için değil, kendi metotunu ortaya koymak. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  "Paralel yapı"dan broşürlü propaganda - K.

  Kahramanmaraş'ta, "paralel yapı" tarafından hazırlanarak esnafa dağıtıldığı belirtilen 16 sayfalık broşürle hükümetin hedef alındığı iddia edildi. (13 Mart 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri