SON DAKİKA ALPER SALDIRAN HABERLERİ

Son Dakika Alper Saldıran Haberleri

10:07
Alper Saldıran Hastaneye Kaldırıldı Beni Böyle Sev dizisinin sevilen oyuncusu, geçirdiği ufak bir kaza sonucu kolu çıkınca hastaneye kaldırıldı.
Alper Saldıran Hastaneye Kaldırıldı
17:13
Kıbrıs, 'Seni Seviyorum Adamım' Dedi! 21 Kasım günü vizyona giren 'Seni Seviyorum Adamım'ın Kıbrıs galası önceki gece gerçekleşti.
Kıbrıs, 'Seni Seviyorum Adamım' Dedi!
13:55
Bol Kahkahalı Gala! BKM Film yapımı 'Deliha'nın galası geçtiğimiz gün Kanyon AVM, Cinemaximum Sinemaları'nda gerçekleşti!
12:01
Sügm'nde Tiyatro Festivali Rüzgarı Devam Ediyor İspanya'dan Yllana topluluğunun sahneleyeceği Muu! İstanbul'da yalnızca Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi (SGM)'de izlenebilecek.
22:00
NKÜ Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Namık Kemal Üniversitesinin, düzenlediği Medya Ödülleri töreninde, 17 farklı kategorideki ödüller sahiplerine verildi.
NKÜ Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
18:12
Nkü Medya Ödülleri" Töreni NKÜ tarafından 2'ncisi düzenlenen törenle, 17 farklı kategorideki ödüller sahiplerine verildi.
18:07
NKÜ 2013 Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Namık Kemal Üniversitesi tarafından organize edilen 2013 Medya Ödülleri sahiplerini buldu.
NKÜ 2013 Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
10:25
Beni Böyle Sev Ekibi Aydın Üniversitesine Konuk Oldu Beni Böyle Sev dizisi oyuncuları İstanbul Aydın Üniversitesinde öğrencilerle buluştu.
Beni Böyle Sev Ekibi Aydın Üniversitesine Konuk Oldu
13:48
Düzce Üniversitesi 2. Medya Ödülleri Verildi Bu yıl 2. si düzenlenen Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri büyük bir katılımla sahiplerini buldu.
Düzce Üniversitesi 2. Medya Ödülleri Verildi
10:43
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Düzce Üniversitesi'nin düzenlediği Medya Ödülleri internet üzerinden yapılan oylama ile sahiplerini buldu.
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
10:31
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Düzce Üniversitesi'nin düzenlediği Medya Ödülleri internet üzerinden yapılan oylama ile sahiplerini buldu.
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
06:03
Yılbaşı Ekranı Çok Eğlendirecek Yeni yıla ekran başında girmek isteyenler için televizyon kanalları iddialı programlar hazırladı.
Yılbaşı Ekranı Çok Eğlendirecek
16:36
KISA-CA Film Festivali Başlıyor "KISA-CA Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali" 6-8 Kasım 2013 tarihleri arasında Alaeddin Keykubat Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
KISA-CA Film Festivali Başlıyor
13:55
Selçuk İletişim'in Kısa Film Festivaline Yıldız Yağacak Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi, 'KISA-CA Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali'nin 13.'sü 6-8 Kasım 2013 tarihleri arasında yapılacak.
Selçuk İletişim'in Kısa Film Festivaline Yıldız Yağacak
09:03
Senaryoları Hediye Gibi Görüyorum Ekranın Sempatik Yüzlerinden Alper Saldıran.
Senaryoları Hediye Gibi Görüyorum
00:10
Beni Böyle Sev 25. Bölüm Fragmanı ve Özeti 16 Eylül 2013 – TRT 1 İzle ! Beni Böyle Sev’de Nadide eski neşeli günleri özlediğini söyleyince, bahçede bir parti düzenlemeye karar verirler. Ömer özlemini, çektiği acıyı, gözyaşlarını kalbine gömüp partide çok eğleniyormuş gibi davranır. Bu arada Ayşem daha fazla dayanamaz Ömer ile yüz yüze konuşmanın daha iyi olacağını düşünerek Ömer’in evine gider.
Beni Böyle Sev 25. Bölüm Fragmanı ve Özeti 16 Eylül 2013 – TRT 1 İzle !
00:10
'Beni Böyle Sev' Dizisi Başlıyor TRT 1’in sevilen dizisi “Beni Böyle Sev” 2 Eylül Pazartesi 19.50’de 23.bölümü ile sezona merhaba diyor.
'Beni Böyle Sev' Dizisi Başlıyor
00:10
Beni Böyle Sev'in Oyuncuları Bir Araya Geldi TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Beni Böyle Sev'in oyuncuları bayram tatili sonrası bir araya geldi.
Beni Böyle Sev'in Oyuncuları Bir Araya Geldi
12:40
Beni Böyle Sev'in Yeni Sezonu Başlıyor TRT 1'de geçen sezon başlayan ve büyük ilgiyle izlenen gençlik dizisi Beni Böyle Sev'in yeni sezon yayın tarihi belli oldu.
Beni Böyle Sev'in Yeni Sezonu Başlıyor
16:20
Beni Böyle Sev Sosyal Medyanın Gözbebeği BSK Yapım tarafından TRT1 İçin hazırlanan “Beni Böyle Sev” isimli dizi sosyal medyanın fenomeni haline geldi.
Beni Böyle Sev Sosyal Medyanın Gözbebeği
06:02
Gözlemciyim Evde Bol Bol Taklit Yaparım 'Beni Böyle Sev' Dizisinin 'Seda'sı Burcu Biricik Rolüne Nasıl Hazırlandığını Şöyle Anlattı.
Gözlemciyim Evde Bol Bol Taklit Yaparım
11:55
Beni Böyle Sev'e Sürpriz Transfer Orhan Gencebay’ın şarkısıyla isim babalığı yaptığı Pazartesi akşamlarının fenomeni olan Beni Böyle Sev’e 15.bölüm itibariye usta oyuncu Selen Uçer dahil oluyor .
Beni Böyle Sev'e Sürpriz Transfer
15:41
Nail Ömer'in Peşinden Gidiyor 25 Mart 2013 Pazartesi saat 19.50'de 7 .bölümü ile ekrana gelecek olan "Beni Böyle Sev" de heyecan kaldığı yerden devam ediyor.
Nail Ömer'in Peşinden Gidiyor
11:43
Hakan Altun'a Fake Konuk Sürprizi Hakan Altun'a programın başında büyük bir şaka yapıldı.
Hakan Altun'a Fake Konuk Sürprizi
11:51
"Beni Böyle Sev"de Bu Hafta Neler Olacak ? 25 Şubat Pazartesi saat 19.50'de 3.bölümü ile ekrana gelecek olan "Beni Böyle Sev" de sürpriz gelişmeler olacak.
'Beni Böyle Sev'de Bu Hafta Neler Olacak ?
19:39
Merak Edilen Dizi Neden Yayınlanmadı? TRT 1'in yeni dizisi 'Beni Böyle Sev'in yayınlanmama nedeni belli oldu.
Merak Edilen Dizi Neden Yayınlanmadı?
10:35
Beni Böyle Sev Dizisi Başlayamadı! TRT ekranlarında 4 Şubat Pazartesi günü yayınlanacağı açıklanan 'Beni Böyle Sev' dizisi yayın akışından kaldırıldı.
Beni Böyle Sev Dizisi Başlayamadı!
17:30
Beni Böyle Sev'den Bir Fragman Daha Orhan Gencebay'ın şarkısıyla isim babalığı yaptığı "Beni Böyle Sev" 4 Şubat Pazartesi günü saat 19.50'de TRT 1'de yayına başlıyor.
Beni Böyle Sev'den Bir Fragman Daha
13:01
Beni Böyle Sev Dizisinin Kadrosu Netleşti Senaryosunu Hakan Haksun'un yazdığı, BSK Yapımın yeni projesi "Beni Böyle Sev" adlı dizinin ilk tanıtım videosu yayınlandı.
Beni Böyle Sev Dizisinin Kadrosu Netleşti
13:32
'Beni Böyle Sev' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu! TRT 1'in sevilen dizisi 'Leyla ile Mecnun' ile adını duyuran Zeynep Çamcı, büyük bir sürpriz yaparak 'Emir'in Yolu' dizisinin kadrosuna katılmış fakat birkaç bölüm sonra dizi yayından kaldırılmıştı.
'Beni Böyle Sev' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu!
06:03
'Beni Böyle Sev' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu! TRT 1'in sevilen dizisi 'Leyla ile Mecnun' ile adını duyuran Zeynep Çamcı, büyük bir sürpriz yaparak 'Emir'in Yolu' dizisinin kadrosuna katılmış fakat....
'Beni Böyle Sev' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu!
14:39
Emir'in Yolu'ndan Beni Böyle Sev'e... "Emir'in Yolu"nda polis Can karakterini canlandıran Zeynep Çamcı, dizininin sona ermesinin ardından TRT'de yayınlanacak olan "Beni Böyle Sev"le anlaştı.
Emir'in Yolu'ndan Beni Böyle Sev'e...
13:13
"46 Pain Edition" Pandora'nın Kutusunu Açıyor! 46, yola artan heyecanı, hızla büyüyen takipçileriyle devam ediyor.
13:21
"46-Pain Edition" "acı" sürprizleriyle "acı"tacak! "46 Pain Edition" Pandora'nın Kutusunu açıyor!
'46-Pain Edition' 'acı' sürprizleriyle 'acı'tacak!
11:27
Bu Hafta Beyazperde Güldürecek Bu hafta vizyona giren filmler ile seyirci komediye doyacak.6 filmin vizyona girdiği haftada 'Öz Hakiki Karakol.
Bu Hafta Beyazperde Güldürecek
10:32
Bellucci Bu Yaz Çok Yakıcı Bu hafta 6 yeni film vizyona girecek. En dikkat çeken filmse Monica Bellucci'nin başrolünde olduğu Yakıcı Bir Yaz.
Bellucci Bu Yaz Çok Yakıcı
12:26
Bu Hafta Vizyona 6 Yeni Film Girecek Bu hafta 2'si yerli olmak üzere 6 yeni film vizyona girecek.
Bu Hafta Vizyona 6 Yeni Film Girecek
09:56
Başkentte Kültür Sanat Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, 19 Mayıs'ta Gençlik ve Spor Bayramı Konseri ile izleyici karşısına çıkacak.
Başkentte Kültür Sanat
16:35
Sağ Salim Filmi Sağ Salim filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sağ Salim filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Sağ Salim Filmi
08:59
46 Dergisi 2. Yaşını Kutluyor 46, Muhteşem "Dance Edition" partisi ile 2. Yaşını kutladı!
46 Dergisi 2. Yaşını Kutluyor
14:00
Türk Uçakları Artık İphone'da da Havalanıyor! Anadolu Kartalları filminin aynı ismi taşıyan 3D simülasyonlu oyunu, artık iPhone ve iPad'de!
Türk Uçakları Artık İphone'da da Havalanıyor!
10:24
Anadolu Kartalları, Büyük İlgi AFM Sinemaları'nda da 28 Ekim'de gösterime giren Anadolu Kartalları filmi büyük ilgi görüyor.
Anadolu Kartalları, Büyük İlgi
10:21
Başkentte Kültür Sanat Başkent sinemalarında bu hafta 3 yeni film izleyiciyle buluşacak.
01:30
Gala Yapmak Yerine Yemek Yediler Yarın vizyona girecek olan 'Anadolu Kartalları' filminin ünlü oyuncuları ve set ekibi, Türkiye'nin yaşadığı üzüntülü günlerde gala yapmak yerine birlikte....
Gala Yapmak Yerine Yemek Yediler
13:10
Artist Aranıyor Türk Hava Kuvvetleri'nin 100'üncü kuruluş yıldönümü için çekilen 'Anadolu Kartalları' adlı filme yardımcı oyuncular arayan yapımcı şirket, İzmir'in Foça İlçesi'nde Demokrasi Meydanı'nda stant açarak kayıt yaptı.
Artist Aranıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:52:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALPER SALDIRAN HABERLERİ
[Hata Bildir]