00:3500
SON DAKİKA ADAPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Adapazarı Haberleri

  Yeni Nesil Yük Vagonu' Tanıtıldı

  Yeni Nesil Yük Vagonu" Tanıtıldı

  Sivas'ta "Yeni nesil yük vagonu" tanıtıldı- TÜDEMSAŞ ve bir firmanın iş birliğinde üretilen "Yeni nesil yük vagonu"nun tanıtımı yapıldı- Vagonun seri üretimine Aralık ayında geçilmesi planlanıyor- Vali Barut: "Kamu, özel sektör iş birliğinin en güzel örneklerinden biriyle karşı karşıyayız. Ekonomik anlamda kendi kendini kısa sürede amorti eden bir eser"SİVAS (AA) - Sivas'ta, Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi Anonim Şirketi (TÜDEMSAŞ) ve bir firma tarafından üretilen "Yeni nesil yük vagonu" (Dün 15:36)

   

  Altın Alışverişine Taksit Getirilmesi

  Altın Alışverişine Taksit Getirilmesi

  Adapazarı Kuyumcular Odası Başkanı Tenekeci: "Altında 4 taksit büyük bir avantaj sunmadığı için piyasada en fazla satışlarda yüzde 10 ile 20 arası artış olur. (Dün 15:30)

   

  Tüdemsaş 75'inci Yılda En Hafif Yük Vagonunu Üretti

  Tüdemsaş 75'inci Yılda En Hafif Yük Vagonunu Üretti

  Kuruluşunun 75'inci yılını kutlayan Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi Anonim Şirketi (TÜDEMSAŞ), yeni üretimini yaptığı Avrupa'nın en hafif yük taşıma vagonunu tanıttı. (Dün 15:06)

   

  Sivas'ta 'Yeni Nesil Yük Vagonu' Tanıtıldı

  Sivas'ta "Yeni Nesil Yük Vagonu" Tanıtıldı

  TÜDEMSAŞ ve bir firmanın iş birliğinde üretilen "Yeni nesil yük vagonu"nun tanıtımı yapıldı Vagonun seri üretimine Aralık ayında geçilmesi planlanıyor Vali Barut: "Kamu, özel sektör iş birliğinin en güzel örneklerinden biriyle karşı karşıyayız. Ekonomik anlamda kendi kendini kısa sürede amorti eden bir. (Dün 15:03)

   

  Sakarya'da, 5 Deprem Geçiren Tarihi Uzun Çarşıyı Kurtarma Projesi

  Sakarya'da, 5 Deprem Geçiren Tarihi Uzun Çarşıyı Kurtarma Projesi

  Adapazarı'nın simgesi haline gelen ve bugüne kadar 5 deprem ve yangın atlatan 150 yıllık Uzunçarşı'nın kurtarılması amacıyla kentsel tasarım projesi hazırlandı. (Dün 12:28)

   

  Ragıp Savaş Bursa'da Sanat Akademisi Açtı

  Ragıp Savaş Bursa'da Sanat Akademisi Açtı

  Usta oyuncu Ragıp Savaş, Bursa’da kendi adını verdiği sanat akademisi açtı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 00:35:01. #1.12#