13:2600
SON DAKİKA UYSAL HABERLERİ

Son Dakika Uysal Haberleri

  Afyonkarahisar'da Otobüs Terminalinde Korkunç Kaza: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Afyonkarahisar'da Otobüs Terminalinde Korkunç Kaza: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Afyonkarahisar'da şehirlerarası otobüs terminaline yolcu taşıyan iki servis aracının çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 9 kişide yaralandı. (Dün 03:57)

   

  Afyonkarahisar'da Otogar Yolcu Servisleri Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Afyonkarahisar'da Otogar Yolcu Servisleri Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Afyonkarahisar’da şehirlerarası otobüs terminaline yolcu taşıyan iki servis aracının çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 9 kişide yaralandı. (Dün 03:37)

   

  Erciş'teki Öğretmenden Örnek Davranış

  Erciş Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu öğretmenlerinden Yıldırım Dutar öncülüğünde başlatılan proje kapsamında, maddi durumu kötü öğrencilere kışlık ayakkabı temin edildi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Pfdk Kararları Açıklandı

  İstanbul-dha türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği'nin 16.12.2014 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları açıklandı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Karabük Üniversitesi'nin Robotu Dünya 2'ncisi Oldu

  Karabük Üniversitesi Robot Kulübü'nün 'Sakin' isimli sumo robotu, Japonya'da 26'ncısı düzenlenen All Japan Sumo Robot Tournament turnuvasında 2'nci oldu. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  17 Aralık Soruşturması" İçin Takipsizliğe İtiraz Reddedildi

  Aralarında rıza Sarraf, Barış Güler ve Kaan Çağlayan'ın da bulunduğu "17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk" soruşturmasının takipsizlik kararına yapılan itiraz reddedildi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Eryaman'da 'Temiz Spor, Temiz Nesil' Buluşması

  Eryaman'da "Temiz Spor, Temiz Nesil" Buluşması

  Türkiye Judo Federasyonu ile Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) yönetici, antrenörler ve milli sporcularla "Uyuşturucuyla ve Doping ile Mücadelede Tek Yol Temiz Spor" başlıklı farkındalık semineri ve konferansını, Türkiye Judo Federasyonu Eryaman Milli Takımlar Olimpiyat Hazırlık Kamp Merkezi’nde gerçekleştirdi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Eryaman'da 'Temiz Spor, Temiz Nesil' Buluşması

  Eryaman'da "Temiz Spor, Temiz Nesil" Buluşması

  Türkiye Judo Federasyonu ile Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) uyuşturucu ve dopinge karşı ''Temiz spor, temiz nesil'' sloganıyla birlikte savaşıyor. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Muratpaşa Belediyesi'nden 10 Mahalleye Daha Muhtarevi

  Muratpaşa Belediyesi'nden 10 Mahalleye Daha Muhtarevi

  Muhtarevlerinin yapımını sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Yüksekalan, Etiler, Doğuyaka, Bayındır, Kızılarık, Konuksever, Fener, Sinan, Güzeloba ve Altındağ Mahalle Muhtarevleri için ihaleye çıkıyor. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Sakin Robot, Japonya'dan İkincilikle Döndü

  KBÜ Robot Kulübü öğrencilerinin geliştirdiği Sakin adlı robot, Japonya'da düzenlenen Uluslararası Sumo Robot Turnuvasında dünya ikinciliğini elde etti. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Öğrenciler 'Dünyayı Sessize' Aldı

  BEÜ Ereğli Meslek Yüksek Okulu Deniz ve Liman İşletmeciliği Bölümü 3'üncü sınıf öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Dersi kapsamında farklı bir projeye imza attı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Gültekin Uysal: Milletin Vicdanına Nasıl Bir Operasyon Yapacaksınız?

  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Zaman Gazetesi ve Samanyolu Yayın Grubu'na yönelik operasyona, ‘‘Keyfi bir tek adam rejimi ilan edildi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Türkiye Federasyon Kupası Salon Okçuluk Yarışmaları Sona Erdi

  Türkiye Federasyon Kupası Salon Okçuluk Yarışmaları Sona Erdi

  Çokurova tüyap Fuar Salonu'nda 3 gün 37 ilden 107 kulüpten toplam 577 kadın ve erkek sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Türkiye Salon Federasyon Kupası Okçuluk Yarışması sona erdi, 4 Türkiye rekoru kırıldı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 13:26:55. #1.12#