SON DAKİKA TRT HABERLERİ

Son Dakika TRT Haberleri

18:18
Yeni Türkiye'nin Kadınları" Üsküdar'da Bir Araya Geldi "Yeni Türkiye’nin Kadınları", ’Biz ve Bir Olma Yolunda Hayatının Her Alanını Tartışmak’ konulu panel kapsamında Üsküdar’da bir araya geldi.
16:17
Harika Avcı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Bana da Yardım Etsin Uzun süredir ortalarda görünmeyen sanatçı Harika Avcı, "Cumhurbaşkanımızdan yardım istiyorum. O bu ülkenin babası bana da yardım etsin lütfen" dedi.
Harika Avcı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Bana da Yardım Etsin
12:50
Denizlispor Yarın Adana Demirspor'la Oynuyor Ptt 1'inci Ligi'nde düşme hattının sınırında yer alan Denizlispor, 18'inci haftanın kapanış maçında şampiyonluğun güçlü adaylarından Adana Demirspor'u konuk edecek.
12:03
Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarına Ziyaretçi Akını Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarı, kıyafetten, takıya, süs eşyasından, organik yiyeceklere kadar zengin ürün çeşidiyle yoğun bir ziyaretçi akınına uğruyor.
Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarına Ziyaretçi Akını
11:54
Cumhurbaşkanı Halktan Oy İster Mi? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, parlamento seçimleri için halktan AKP'ye oy vermelerini istedi.
Cumhurbaşkanı Halktan Oy İster Mi?
19:09
İzzettin Yıldırım Belgeseli TRT Kurdi'de Yayınlanacak TRT Kurdi'de yayımlanan Şopger programında, Hizbullah tarafından infaz edilen Zehra Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı İzzetin Yıldırım'ın belgeseli ekranlara gelecek.
İzzettin Yıldırım Belgeseli TRT Kurdi'de Yayınlanacak
17:15
Tunceli'de AK Parti 5. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tunceli 5. Olağan İl Kongresi gerçekleştirildi.
Tunceli'de AK Parti 5. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi
14:34
Gençler, Yeşilay Kış Kampında Bir Araya Geldi 30 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek kış kampında, toplam 240 gönüllü genç, sekiz günlük programla hem yeteneklerini geliştirecek, hem de bağımlılıklar hakkında bilgilendirilecek.
11:08
"Sektörün Nabzı" Fatih Çarşamba Pazarı'nda TRT Haber, izleyicilerini stüdyosunu, ekonominin nabzının attığı, üretimin gerçekleştiği mekanlara kuran dinamik bir program olan Sektörün Nabzı ile buluşturuyor.
09:48
Dha'ya 'Karadeniz Çevre Haber Ödülü' Rize 53 Gazeteciler Derneği'nin (RİGADER) düzenlediği 2014 Başarı Ödülleri Yarışması'nda DHA muhabiri Muhammet Kaçar, 'Karadeniz Çevre Haber Ödülü'ne layık görüldü.
Dha'ya 'Karadeniz Çevre Haber Ödülü'
08:56
TRT, Erman Toroğlu'nu Kovdu TRT yönetimi aldığı ani bir kararla yorumcu Erman Toroğlu ile programın moderatörü Göktuğ Sevinçli'nin görevine son verdi.
TRT, Erman Toroğlu'nu Kovdu
07:45
Hükümet Bazı Kamu Görevlilerine Çalışma Süresi Sınırı Getiriyor Hükümetin Meclis'e sunacağı önergeyle Başbakanlık ve bakanlıklar dahil tüm kurumlardaki daire başkanlarının üstündeki bürokratlar 4 yıl görev yapabilecek.
Hükümet Bazı Kamu Görevlilerine Çalışma Süresi Sınırı Getiriyor
18:40
Devletten Binlerce Lira Almanın Yolu Yargıtay Hukuk Genel Kurulu'nun elektrikte kayıp/kaçak bedelinin faturalarla tahsil edilmesinin hukuka aykırı olduğu kararı üzerine uzmanlar parayı tahsil etmenin yolunu anlattı.
Devletten Binlerce Lira Almanın Yolu
17:34
Kayıtdışı Ekonominin Azaltılması Programı Eylem Planı Kayıtdışılıkla mücadelede etkinliğin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla 24 saat esasına dayanan denetim uygulamasına geçilecek Bu kapsamda SGK'da görev yapan denetmen sayısı 5 bine çıkarılacak.
15:49
Erdoğan Says UK İs Semi-presidency Dominated By Queen Istanbul, January (30) - In a bid to justify his support for a change to the political system in Turkey, President Recep Tayyip Erdoğan has suggested that the United Kingdom is run as a semi-presidential system in which the will of the Queen is dominant. "In my opinion, Britain is a semi-presidency.
14:01
Elektrikte Kayıp/kaçak Bedelleri Nasıl Geri Alınır? Yargıtay Hukuk Genel Kurulu'nun elektrikte kayıp/kaçak bedelinin faturalarla tahsil edilmesinin hukuka aykırı olduğu kararı üzerine haklarını aramak üzere vatandaşlar, dağıtım şirketleri ve tüketici hakem heyetlerine başvurdu.
Elektrikte Kayıp/kaçak Bedelleri Nasıl Geri Alınır?
13:24
Karşıyaka Adanaspor'a Konuk Ptt 1'inci Lig'de geçtiğimiz hafta Adanaspor'a yenilen Karşıyaka, yarın zirve takipçisi Antalyaspor'a konuk olacak.
12:58
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Etiyopya'da Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "(Kırım'daki gelişmeler) Umarım bu baskılar sona erer ve Kırım Tatarları'nın bugüne kadar ihlal edilen hakları verilir" "Oradaki yönetimin Kırım Tatarları üzerindeki baskısı giderek artıyor.
01:58
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fethullah Gülen'in iadesiyle ilgili olarak, "Benim için iadesinden öte deport edilmesi çok daha isabetli olur." dedi.
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur
01:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) Benim için iadesinden öte deport edilmesi çok daha isabetli olur.
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "İsrail'in oraya (Paris'teki yürüyüş) davetli olmadığı halde geldiğini daha sonra ilgili mercilerden öğrendik.
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini Biz Ödüyoruz, Halayı Onlar Çekiyor IŞİD'in Kobani'den çekilmesini değerlendiren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Bedelini biz ödüyoruz, halayı onlar çekiyor" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini Biz Ödüyoruz, Halayı Onlar Çekiyor
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "15 sene, 20 sene öncesi Türkiye'de yazılı ve görsel medyanın özgürlüğü neydi, hangi noktadaydı ve hapishanelerde acaba ne kadar yazar, çizer vardı?
00:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Kobani'deki IŞİD kuşatmasının sona ermesi) Çiftetelli, o cümleden rahatsız oldular.
00:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Okyanusun ötesi deyip küfredenler aynı şekilde yine küfreden ana muhalefet şimdi bakıyorsunuz birbiriyle bambaşka... Artık böyle tamamen kardeş haline gelmişler, dayanışma haline gelmişler ve böyle bir çalışmayı şimdi rahatlıkla sürdürebiliyorlar” dedi.
23:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Çözüm Süreci' ve 'Paralel Yapı' Açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Siyasi mücadelenin içerisinde olanlardan olduğu gibi siyasi mücadelenin dışında olanlardan da çözüm sürecine engel olmak isteyenler var. Birinci derecede paralel devlet yapılanması olarak benim sık sık ifade ettiğim örgüttür.
23:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "MGK'da, 'legal görünüm altındaki illegal faaliyetleri yürüten örgütler' diyerek biz paralel devlet yapılanmasını kayda girdik.
23:57
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkanlık sistemi ile ilgili olarak, 'Bizde başkanlık sistemi olsaydı geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk. Bir çok kez bizim önümüz tıkanmıştır ve bunları aşana kadar çok mücadeleler verdik' dedi.
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...'
23:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Başkanlık sistemi tartışmaları) Amerika’da padişahlık sistemi mi var? Amerika olunca padişahlık olmuyor, Brezilya olunca padişahlık olmuyor, Güney Kore olunca padişahlık olmuyor, Meksika olunca padişahlık olmuyor.
23:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Arşivlerimizi Açtık. Bir Milyonun Üzerinde Belge Ortaya Çıkardık" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Birilerinin siparişi üzerine biz bir sözde Ermeni soykırımını da kabul etmek zorunda değiliz. Biz diyoruz yani bu konuda samimi iseniz gelin bunları bırakalım tarihçilere, tarihçiler bu konuda çalışsınlar.
23:03
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması TRT özel yayınına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şu anda Amerika’da padişahlık sistemi mi var? ABD olunca padişahlık olmuyor, Brezilya, Güney Kore, Meksika olunca padişahlık olmuyor.
22:57
Erdoğan: Başkanlık Sistemi Olsaydı, Geldiğimiz Noktanın Çok Daha İlerisinde Olurduk CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
22:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "Eğer bizde başkanlık sistemi olsaydı biz geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk. Birçok kez bizim önümüzü tıkanmıştı, bunları aşana kadar çok mücadeleler verdik" (Başkanlık sisteminde denetim) Denetim esaslı mı olacak?
22:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başkanlık Sistemi Olsaydı Geldiğimiz Noktanın Çok Daha İlerisinde Olurduk" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı kapılarını ilk kez TRT’ye açtı.
16:40
298 Sayılı Seçimlerin Temel Hükümleriyle İlgili Kanun AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi Avukat Şeref Malkoç, 298 Sayılı seçimlerin temel hükümleriyle ilgili Kanun’da seçim takvimi yayımlandıktan sonra özel radyo ve televizyonların siyasi yayınlarıyla ilgili kısıtlamalara ilişkin, “Bu kısıtlamalardan dolayı her seçimde onlarca televizyona yayın durdurma veya kapatma cezası geliyor.
15:45
İHA ve TGRT'ye Ödül Yağdı Mebus Haber Dergisi 11. kez düzenlediği törenle basın, siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok kişiyi ödüllendirdi.
İHA ve TGRT'ye Ödül Yağdı
14:38
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "BOTAŞ'ta ilk defa bu aydan sonra maliyet, satış fiyatının altına düşecek.
14:31
CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi Açıklaması "Onların tasarladığı modele göre, Cumhurbaşkanı, başkanlık kararnameleri ile ülkeyi yönetecek.
12:03
İbnül Arabi'den Ertuğrul'un İsyanını Bastıran Öğüt Anlattığı kıssadan hisselerle 'Diriliş Ertuğrul' dizisine damga vuran İbnül Arabi, dün akşam anlattıklarıyla yine kulakların pasını sildi.
İbnül Arabi'den Ertuğrul'un İsyanını Bastıran Öğüt
09:45
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, Epdk Yetkililerini Suçladı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Yargıtay’ın geri ödenmesine karar verdiği 10 yıllık kayıp kaçak bedelini almak için 3 milyona yakın elektrik abonesinin muhatap bulamadığını bildirdi ve Başbakan’a doğrudan bağlı bulunan Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) yetkililerini suçladı.
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, Epdk Yetkililerini Suçladı
08:55
Çağla ile Emre Çocuklarının Tatillerini de Ayırdı İki hafta önce boşanan Çağla Şikel - Emre Altuğ çiftinin çocukları önceki gün anneleriyle alışveriş merkezindeyken, dün de babalarıyla Kartalkaya'ya tatile gitti.
Çağla ile Emre Çocuklarının Tatillerini de Ayırdı
21:55
Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür Memur-Sen'in düzenlediği Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri, sahiplerini buldu.
Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri Sahiplerini Buldu
20:49
Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri Kültür Memur Sen tarafından düzenlenen Kültür Sanat ve Basın Ödülleri sahiplerine verildi.
17:56
Türkiye-Çad Kek 1. Dönem Toplantısı Türkiye-Çad KEK 1. Dönem toplantısı- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Türkiye ile Çad arasındaki yaklaşık 30 milyon dolar olan ticaret hacmini, bu yıl 50 milyon doların üzerine çıkarmayı hedefliyoruz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye ile Çad arasındaki yaklaşık 30 milyon dolar olan ticaret hacmini, bu yıl 50 milyon doların üzerine çıkarmayı hedeflediklerini bildirdi.
Türkiye-Çad Kek 1. Dönem Toplantısı
17:51
Yabancı Dil Tazminatı Artırılacak Kalkınma İçin Uluslararası İşbirliği Altyapısının Geliştirilmesi Programına göre, kamu kurumlarının dış ilişkiler birimlerinin yabancı dil kapasitesi geliştirilecek, dil öğrenimini teşvik amacıyla yabancı dil tazminatı artırılacak Küresel algı ve farkındalığın artırılması amacıyla Türkiye ve yurtdışındaki eğitim kurumlarına yönelik hibe programları uygulanacak Üniversitelerin yabancı dil bölümlerinden mezun olanların dış ilişkiler birimlerinde görevlendirilmek üzere uzman yardımcılığı
17:17
Radyovizyon Dergisi Yayın Hayatına Yeniden "Merhaba" Dedi Radyovizyon Dergisi 4 yıl aradan sonra 15 Ocak'ta yayımlanan sayısıyla yayın hayatına yeniden başladı TRT Genel Müdürü Göka: "Bu sayıyla dergimizi bıraktığımız yerden daha da ileriye götürmek arzusuyla karşınızdayız"
17:14
Türkiye-Çad Kek 1. Dönem Toplantısı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Türkiye ile Çad arasındaki yaklaşık 30 milyon dolar olan ticaret hacmini, bu yıl 50 milyon doların üzerine çıkarmayı hedefliyoruz"
17:14
MHP'lilerden BEDAŞ Önünde Eylem MHP İstanbul İl Teşkilatı üyeleri, elektrik faturalarında kayıp kaçak bedeli olarak yer alan ücretin yasal faizi ile birlikte iade edilmesi için BEDAŞ önünde eylem yaptı.
MHP'lilerden BEDAŞ Önünde Eylem
16:33
MHP'den Bedaş Önünde "Kayıp Kaçak Bedeli" Protestosu * MHP İstanbul İl Başkanlığı, elektrik faturalarından "Kayıp Kaçak Bedeli" olarak alınan paranın yasal faizi ile geri ödenmesi için BEDAŞ önünde basın açıklaması yaptı.
MHP'den Bedaş Önünde 'Kayıp Kaçak Bedeli' Protestosu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:08:36. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TRT HABERLERİ
[Hata Bildir]