SON DAKİKA RAKKA HABERLERİ

Son Dakika Rakka Haberleri

 • 23 Haziran 2017 12:44 Milli Savunma Bakanı Işık: (1) Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, ABD'nin terör örgütü YPG'ye verdiği silahlara ilişkin, "Eğer ABD, 'ben bu silahları Rakka operasyonuyla ilgili işim bittikten sonra toplayacağım' diyorsa, bunu yapmak durumunda.
 • 22 Haziran 2017 17:19 Deaş Lideri Bağdadi'nin Öldürüldüğü İddiaları Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Sıromolotov, Rus Hava Kuvvetlerinin Suriye'nin Rakka kentinde geçen ay düzenlediği hava saldırısında terör örgütü DEAŞ'ın lideri Ebubekir Bağdadi'nin yüksek ihtimalle öldürüldüğünü söyledi.
 • 22 Haziran 2017 16:54 Kanadalı Ypg'li, Öldükten 6 Ay Sonra Kanada'da Toprağa Verildi Kanadalı Ypg'li, Öldükten 6 Ay Sonra Kanada'da Toprağa Verildi SURİYE'nin Rakka kentine yönelik düzenlenen operasyonda geçen yıl 21 Aralık'taki çatışmada ölen ancak, cenazesi 5 ay sonra DEAŞ'tan alınan Kanadalı YPG'li Nazzareno Antonio Tassone, öldükten 6 ay sonra Kanada'da toprağa verildi.
 • 22 Haziran 2017 15:49 Rusya: Bağdadi Yüksek İhtimalle Öldürüldü Rusya: Bağdadi Yüksek İhtimalle Öldürüldü Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Sıromolotov, DEAŞ lideri Ebubekir el Bağdadi'nin geçen ay Rusya'nın gerçekleştirdiği hava saldırılarında öldürmüş olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.
 • 22 Haziran 2017 14:52 ABD Deniz Piyadelerinden Rakka Operasyonuna Destek ABD Deniz Piyadelerinden Rakka Operasyonuna Destek ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin hava desteği ile Rakka operasyonu sündürülerken, ABD Ordusunu Deniz piyadelerinin Rakka operasyonuna 24 saat kesintisiz karadan ateş desteği verdikleri belirtildi.
 • 22 Haziran 2017 13:04 Tek Hedefimiz, Toprak Bütünlüğü Korunmuş Bir Suriye" Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) bünyesindeki Sultan Murat Tümeni Komutanı Fehim İsa, tek hedeflerinin, toprak bütünlüğü korunmuş ve halkı özgür bir Suriye'ye kavuşmak olduğunu söyledi.
 • 22 Haziran 2017 02:05 BM Genel Sekreteri'nden Rakka Çağrısı BM Genel Sekreteri'nden Rakka Çağrısı Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Suriye'de Rakka'nın terör örgütü DEAŞ'ın elinden alınması için yürütülen operasyonlarda sivil can kayıpları ile yerinden edilmelerin 'dehşet verici' boyutlarda sürdüğünü belirtti.
 • 22 Haziran 2017 02:03 Dha Dış Haber - BM Genel Sekreteri'nden Rakka Çağrısı Dha Dış Haber - BM Genel Sekreteri'nden Rakka Çağrısı Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Suriye'de Rakka'nın terör örgütü DEAŞ'ın elinden alınması için yürütülen operasyonlarda sivil can kayıpları ile yerinden edilmelerin 'dehşet verici' boyutlarda sürdüğünü belirtti.
 • 21 Haziran 2017 17:16 BM Genel Sekreteri Guterres'ten BM Genel Sekreteri Guterres'ten "Rakka" Çağrısı BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Suriye'de Rakka'nın terör örgütü DEAŞ'ın elinden alınması için yürütülen operasyonlarda sivillerin ve sivil altyapının korunması çağrısı yaptı.
 • 20 Haziran 2017 17:26 Suriye'de 15 Çocuk Felci Vakası Daha Tespit Edildi Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Suriye’de 15 çocuk felci vakasının daha tespit edildiğini açıkladı.
 • 20 Haziran 2017 15:30 Rusya, DEAŞ Terör Örgütü Lideri Bağdadi'nin Öldürüldüğünü Doğrulayamadı Rusya, DEAŞ Terör Örgütü Lideri Bağdadi'nin Öldürüldüğünü Doğrulayamadı Terör örgütü DEAŞ'ın lideri Bağdadi'yi öldürmüş olabileceğini geçen hafta duyuran Moskova yönetimi, bugün yaptığı açıklamayla bu bilgiyi doğrulayamadığını ilan etti.
 • 20 Haziran 2017 11:51 Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babasına Cenaze Törenindeki Fotoğraflardan Soruşturma Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babasına Cenaze Törenindeki Fotoğraflardan Soruşturma GEZİ eylemleri nedeniyle hakkında dava açılınca PKK'ya katılan 'Kırmızı fularlı kız' Ayşe Deniz Karacagil'in annesi Nuray Erçağan ile babası Ömer Karacagil'in, Rakka'da öldürülen kızlarının Kobani'de düzenlenen cenaze töreninde çekilen fotoğrafları yüzünden gözaltına alındığı ortaya çıktı.
 • 19 Haziran 2017 18:41 Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Serbest Bırakıldı Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Serbest Bırakıldı Gezi Parkı protestoları sırasında 'kırmızı fularlı kız' olarak gündeme gelen ve PKK'ya katılmasının ardından Suriye'nin kuzeyindeki Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in anne ve babası, adli kontrol hükümlerince serbest bırakıldı.
 • 19 Haziran 2017 18:34 Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Adli Kontrolle Serbest Bırakıldı Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Adli Kontrolle Serbest Bırakıldı Gezi Parkı protestoları sırasında ’kırmızı fularlı kız’ olarak gündeme gelen ve PKK’ya katılmasının ardından Suriye’nin kuzeyindeki Rakka’da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil’in anne ve babası, adli kontrol hükümlerince serbest bırakıldı.
 • 19 Haziran 2017 18:31 Dha İstanbul - Ayşe Deniz Karacagil'in Annesi Babası Serbest Bırakıldı Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAPYD'ye katıldıktan sonra Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Kobani'de yapılan cenaze törenine katıldıktan sonra geldikleri Sabiha Gökçen Havalimanı'nda "Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan gözaltına alınan babası Ömer Karacagil ve annesi Nuray...
 • 19 Haziran 2017 18:31 Ayşe Deniz Karacagil'in Annesi Babası Serbest Bırakıldı PYD'ye katıldıktan sonra Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Kobani'de yapılan cenaze törenine katıldıktan sonra geldikleri Sabiha Gökçen Havalimanı'nda "Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan gözaltına alınan babası Ömer Karacagil ve annesi Nuray Erçağan, adli kontrol...
 • 19 Haziran 2017 13:57 Analiz - Rakka Muharebesi: Suriye'de Savaş Mutasyon Geçiriyor Birçok 'parlama noktasının' ortaya çıkışıyla birlikte, Suriye iç savaşı, bölgesel zincirleme bir reaksiyonu ateşleyebilecek 'kritik kütleye' ulaşmış bulunuyor.
 • 19 Haziran 2017 13:52 Arşiv Görüntü) Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında TERÖR örgütü PKK'ya katıldıktan sonra Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in babası Ömer Karacagil ve annesi Nuray Erçağan "terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.
 • 19 Haziran 2017 13:46 Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne Babası Gözaltına Alındı Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne Babası Gözaltına Alındı Gezi Parkı protestoları sırasında 'Kırmızı fularlı kız' olarak gündeme gelen, daha sonra terör örgütü PKK saflarına katılan ve Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in anne ve babası, Beyrut dönüşü İstanbul'da gözaltına alındı.
 • 19 Haziran 2017 13:42 Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Beyrut Dönüşü Gözaltına Alındı Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Beyrut Dönüşü Gözaltına Alındı Gezi Parkı protestoları sırasında ’Kırmızı fularlı kız’ olarak gündeme gelen, daha sonra terör örgütü PKK saflarına katıldıktan sonra Suriye’nin kuzeyindeki Rakka’da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil’in anne ve babası, Beyrut dönüşü İstanbul’da gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.
 • 19 Haziran 2017 13:29 Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Beyrut Dönüşü Gözaltına Alındı Kırmızı Fularlı Kız'ın Anne ve Babası Beyrut Dönüşü Gözaltına Alındı Kırmızı Fularlı Kız'ın anne ve babası Beyrut dönüşü gözaltına alındıİSTANBUL - Gezi Parkı protestoları sırasında 'Kırmızı fularlı kız' olarak gündeme gelen, daha sonra terör örgütü PKK saflarına katıldıktan sonra Suriye'nin kuzeyindeki Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in anne ve...
 • 19 Haziran 2017 13:10 Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltında TERÖR örgütü PKK'ya katıldıktan sonra Rakka'da öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in babası Ömer Karacagil ve annesi Nuray Erçağan "terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.
 • 19 Haziran 2017 13:02 Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltına Alındı Rakka'da Öldürülen Ayşe Deniz Karacagil'in Anne ve Babası Gözaltına Alındı * "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alınnan Ömer Karacagil ve Nuray Erçağan adliyeye sevkedildi.
 • 19 Haziran 2017 13:02 Dha İstanbul Bülteni - 2 RAKKA'DA ÖLDÜRÜLEN AYŞE DENİZ KARACAGİL'İN ANNE VE BABASI GÖZALTINA ALINDI "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alınnan Ömer Karacagil ve Nuray Erçağan adliyeye sevkedildi.
 • 19 Haziran 2017 00:16 Koalisyon Güçleri Suriye Savaş Uçağını Vurdu Koalisyon Güçleri Suriye Savaş Uçağını Vurdu ABD liderliğindeki koalisyon güçlerinin Suriye rejimine ait savaş uçağını vurduğu öğrenildi.