23:5900
SON DAKİKA NATO HABERLERİ

Son Dakika NATO Haberleri

   

  Türkiye'nin 2015 Yılı Bütçesi Kabul Edildi

  TBMM Genel Kurulu'nda, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2013 Yılı Merkezi Yönetim Kesinhesap Kanunu Tasarısı, kabul edilerek yasalaştı 2015'te bütçe giderleri 520.4 milyar lira, gelirler ise 499.5 milyar lira olarak öngörüldü. (Bugün 21:00)

   

  Başkan Sakık Doğubayazıt'ta Konuştu: Tek Fark F-16'lar Yoktu

  Başkan Sakık Doğubayazıt'ta Konuştu: Tek Fark F-16'lar Yoktu

  Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, 'kaçak sigara ve mal' satışı yaptıkları iddia edilen esnafa yönelik polisin düzenlediği operasyonda olayların çıktığı Doğubayazıt İlçesi'ne gelerek incelemelerde bulundu. (Bugün 18:58)

   

  AB Bakanı Bozkır: AB Üye Yapmazsa, Türkiye'nin Çok da Umrunda Olmaz

  AB Bakanı Bozkır: AB Üye Yapmazsa, Türkiye'nin Çok da Umrunda Olmaz

  Avrupa Birliği (AB) Bakanı Volkan Bozkır, AB'nin Türkiye'ye danışmadan basın açıklamaları yapmayı sürdürmesi halinde bildikleri yolda devam edeceklerini belirterek, "AB, Türkiye gibi bir ülkeyi üye yapmama gibi yanlış bir karar alırsa, Türkiye'nin çok da fazla umrunda olmaz" dedi. (Dün 16:32)

   

  Bakan Bozkır'dan, AB'ye İnce Eleştiri

  Bakan Bozkır'dan, AB'ye İnce Eleştiri

  AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, “Türkiye danışılmadan kağıtlar üretilirse, Türkiye’ye danışılmadan basın açıklaması yapılmaya devam edilirse bu bizim yolumuzdan ayırmamız için bir neden teşkil etmez. Biz yine bildiğimiz yolda devam ederiz. Buradaki ince nokta, AB bu sürecin devamında bizle beraber olacak mı, olmayacak mı? Biz bu süreci yürütmeye kararlıyız. Bildiğimiz şekilde yürüteceğiz. (Dün 15:32)

   

  Çavuşoğlu: 'Aktif, Çok Boyutlu ve Vizyoner Bir Dış Politika İzliyoruz'

  Çavuşoğlu: "Aktif, Çok Boyutlu ve Vizyoner Bir Dış Politika İzliyoruz"

  AB Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı Antalya temsilcilikleri açıldı (1)-Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: -"Aktif, çok boyutlu ve vizyoner bir dış politika izliyoruz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Aktif, çok boyutlu ve vizyoner bir dış politika izliyoruz" dedi. (Dün 14:57)

   

  AB Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcilikleri Açıldı

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Aktif, çok boyutlu ve vizyoner bir dış politika izliyoruz" (Dün 13:52)

   

  En Uzun' Demiryolu Tünelinin 250 Metresi Açıldı

  En Uzun" Demiryolu Tünelinin 250 Metresi Açıldı

  "En uzun" demiryolu tünelinin 250 metresi açıldı - Osmaniye'nin Bahçe ilçesiyle Gaziantep'in Nurdağ ilçesini bağlayacak çift tüp tünelin her birinin uzunluğu 10 bin 400 metre olacak- Yüklenici firmanın tünel grup koordinatörü Duman: - "Projede 23'ü teknik personel 170 kişi çalışıyor. (Dün 12:35)

   

  Türkiye'nin "En Uzun" Demiryolu Tünelinin 250 Metresi Açıldı

  Osmaniye'nin Bahçe ilçesiyle Gaziantep'in Nurdağ ilçesini bağlayacak çift tüp tünelin her birinin uzunluğu 10 bin 400 metre olacak Yüklenici firmanın tünel grup koordinatörü Duman: "Projede 23'ü teknik personel 170 kişi çalışıyor. (Dün 12:04)

   

  Mardin Kalesi'nde 'Dağcı Restorasyonu'

  Mardin Kalesi'nde 'Dağcı Restorasyonu'

  Mardin Kalesi'ndeki çalışmalardan dolayı taş ve kayaların düşmesi üzerine özel eğitimli restorasyon ekibi görevlendirildi. (Dün 10:47)

   

  Mardin Kalesi'nde 'Dağcı Restorasyonu'

  Mardin Kalesi'nde 'Dağcı Restorasyonu'

  Aynı zamanda 'Kartal Yuvası' adıyla da bilinen Hava Radar Komutanlığı'nın kontrolündeki dağın zirvesindeki Mardin Kalesi'nde arkeolojik kazı çalışmalarına ağırlık verilirken, hemen altındaki ev, tarihi yapı ve buralarda yaşayanların üzerine taş ve kayaların düşmesi üzerine özel eğitimli restorasyon ekibi görevlendirildi. (Dün 09:18)

   

  Ukrayna'daki Gelişmeler

  Devlet Başkanı Poroşenko: "Doğudaki ayrılıkçılara karşı sürdürülen terörle mücadele operasyonunun bir günü, ülkeye 100 milyon Grivna'ya mal oluyor" (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 'Antalya'yı Diplomasinin Merkezi Haline Getireceğiz'

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Antalya'yı Diplomasinin Merkezi Haline Getireceğiz"

  MUBİM Bilgilendirme Toplantısı- Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: - "Zirvenin en iyisini Türkiye yapar. 2015 yılının Mayıs ayında NATO üyesi ülkelerin dışişleri bakanları toplantısını Antalya'da gerçekleştireceğiz. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 23:59:54. #1.12#