SON DAKİKA NATO HABERLERİ

Son Dakika NATO Haberleri

18:58
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı
18:47
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın - Charlie Hebdo'ya Yönelik Saldırı
18:33
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Açıklaması "(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
18:23
İbrahim Kalın: "Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)-"(Çanakkale Savaşları'nın 100. yılı) Bu savaşın en önemli yönlerinden birisi de Türkiye'nin bugün bu savaşta karşı cephede yer almış milletlerle kurduğu iyi dostluk ilişkileridir.
İbrahim Kalın: 'Türkiye, Somali'de İnsanlığın Yüzünü Ağartan İşlere İmza Atıyor'
17:51
Yabancı Dil Tazminatı Artırılacak Kalkınma İçin Uluslararası İşbirliği Altyapısının Geliştirilmesi Programına göre, kamu kurumlarının dış ilişkiler birimlerinin yabancı dil kapasitesi geliştirilecek, dil öğrenimini teşvik amacıyla yabancı dil tazminatı artırılacak Küresel algı ve farkındalığın artırılması amacıyla Türkiye ve yurtdışındaki eğitim kurumlarına yönelik hibe programları uygulanacak Üniversitelerin yabancı dil bölümlerinden mezun olanların dış ilişkiler birimlerinde görevlendirilmek üzere uzman yardımcılığı
16:56
İbrahim Kalın, İlk Toplantıda Kılıçdaroğlu'nun Gafını Eleştirdi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kılıçdaroğlu’nun foto gafıyla ilgili, "Bu kitap üzerinden dün yapılan spekülasyonun nasıl bir hezimetle sonuçlandığını hep beraber müşahede ettik. Ana muhalefet liderinin böyle bir konuma düşmesi hakikaten üzüntü verici" dedi.
İbrahim Kalın, İlk Toplantıda Kılıçdaroğlu'nun Gafını Eleştirdi
16:37
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Kılıçdaroğlu'na "Foto Gaf" Cevabı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Somali ziyaretinde hasta bir çocuğa hediye ettiği boyama kitabıyla ilgili, "Bu kitap üzerinden dün yapılan spekülasyonun nasıl bir hezimetle sonuçlandığını hep beraber müşahede ettik. Ana muhalefet liderinin böyle bir konuma düşmesi hakikaten üzüntü verici. Bizim tavsiyemiz sayın ana muhalefet lideri bu tür asılsız, temelsiz spekülasyonlar yerine buyursunlar Somali’ye gitsinler.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Kılıçdaroğlu'na 'Foto Gaf' Cevabı
14:29
"Türk Lojistik Destek Gemileri Eğitim Tatbikatı" Lojistik Destek Gemileri Komodorluğu ve emrindeki yüzer unsurların imkan ve kabiliyetlerinin tanıtımı amacıyla düzenlenen tatbikat İzmit Körfezinde başladı.
14:29
Rusya ile Abhazya Arasındaki Ortaklık Anlaşması Federasyon Konseyi, Gürcistan'dan tek taraflı bağımsızlık ilan eden Abhazya ile imzalanan "İttifak ve Stratejik Ortaklık Anlaşması"nı onayladı.
01:18
F-16'nın Düşme Sebebi Henüz Belirlenmedi İspanya'nın güneydoğusundaki Los Llamos üssünde yaşanan uçak kazasında ölü sayısı 11'e çıktı.
F-16'nın Düşme Sebebi Henüz Belirlenmedi
20:03
Ukrayna, Rusya'yı "Saldırgan Ülke" Olarak Kabul Etti Ukrayna Parlamentosu, Rusya'yı "saldırgan ülke" olarak kabul etti.
Ukrayna, Rusya'yı 'Saldırgan Ülke' Olarak Kabul Etti
19:25
Ukrayna Parlamentosu, Rusya'yı Saldırgan Ülke Olarak Tanımladı Ukrayna Parlamentosunda bugünkü oturumda yapılan oylamada 298 kayıtlı milletvekillinden 271'i Rusya'yı saldırgan ülke olarak tanınması için 'evet' oyu kullandı.
Ukrayna Parlamentosu, Rusya'yı Saldırgan Ülke Olarak Tanımladı
18:13
Ukrayna'daki Gelişmeler Doğudaki çatışmalarda 9 Ukrayna askeri öldü Ukrayna Parlamentosu, Rusya'yı "saldırgan ülke" olarak kabul etti.
17:02
Askeri Helikopter ve Hava Araçlarının Bakım ve Onarımı Tanıtıldı Türkiye'nin askeri helikopter ile bazı hava araçlarının bakım, onarım ve yenilenmesi işlemlerinin gerçekleştirildiği Güvercinlik'te bulunan 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığı yerleşkesi basına tanıtıldı.
17:01
Askeri Helikopter ve Hava Araçlarının Bakım ve Onarımı Askeri helikopter ve hava araçlarının bakım ve onarımı Türkiye'nin askeri helikopter ile bazı hava araçlarının bakım, onarım ve yenilenmesi işlemlerinin gerçekleştirildiği Güvercinlik'te bulunan 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığı yerleşkesi basına tanıtıldı.
Askeri Helikopter ve Hava Araçlarının Bakım ve Onarımı
17:01
Türkiye'nin Askeri Hava Araçları Bakım Merkezi Tanıtıldı Türkiye'nin askeri helikopter ve bazı hava araçlarının tam bakım, onarım ve yenilenmesi işlemlerini gerçekleştiren yerleşkesi, 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığı basına gösterildi Yerleşkede, TSK ve kamu kuruluşlarının bütün hava araçları ile 104 sivil hava kuruluşuna da hizmet veriliyor.
16:55
Türk Havacılığının Kalesi Kapılarını Basına Açtı 5. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) envanterinde bulunan ve sivil havacılıkta kullanılan helikopter ve uçakların bakım, onarım ve test işlemlerini yapıyor.
Türk Havacılığının Kalesi Kapılarını Basına Açtı
16:02
Alman Silahlı Kuvvetler 2014 Raporu Açıklandı Rapora göre, Alman ordusundaki teçhizat yetersizliği nedeniyle birlikler kapasite sınırlarını zorluyor Alman Silahlı Kuvvetleri'nde geçen yıl 24 asker intihar etti, 43'ü intihar girişiminde bulundu.
13:14
İspanya'daki Savaş Uçağı Kazasında Ölü Sayısı 11'e Yükseldi İspanya'da NATO tatbikatı sırasında bir savaş uçağının düşmesi sonucu ölen askerlerin sayısı 11'e yükseldi.
11:40
İspanya'daki Uçak Kazasında 2 Yunan ve 8 Fransız Asker Öldü İspanya'da NATO tarafından kullanılan uçuş eğitim merkezinde savaş uçağı dün diğer uçak ve helikopterlerin üzerine düştü.
09:37
Dünyaca Ünlü Silah Devi Türklerin Oluyor Amerika ve dünyanın ilk 5 büyük silah şirketi arasında yer alan önemli bir kurum yakında Türk bayrağı altında hizmet vermeye başlayacak
Dünyaca Ünlü Silah Devi Türklerin Oluyor
00:42
İspanya'da Yunan Askeri Uçağının Düşmesi Uçağın düşmesi sonucu hayatını kaybeden 10 kişinin Yunanistan ve Fransa vatandaşı olduğu belirtildi.
İspanya'da Yunan Askeri Uçağının Düşmesi
00:38
Yunan Jeti İspanya'da Fransız Askerlerinin Üzerine Düştü İspanya'nın güneydoğusunda, Albacete şehri yakınlarındaki askeri uçak kazasında 10 kişi hayatını kaybetti.
Yunan Jeti İspanya'da Fransız Askerlerinin Üzerine Düştü
22:49
F-16 Uçağı Düştü: 10 Ölü İspanya'da bulunan Yunanistan'a ait F-16 savaş uçağının düşmesi sonucu ölenlerin sayısı 10'a yükselirken bu kişilerin hangi ülkelere ait olduğuda açıklandı.
F-16 Uçağı Düştü: 10 Ölü
22:36
İncirlik'te Devir Teslim Türkiye'nin NATO'dan talebi üzerine Adana’ya patriot hava savunma sistemi kuran ve 2 yıllık görev süresi dolan Hollanda, düzenlenen törenle görevi İspanya’ya devretti.
İncirlik'te Devir Teslim
21:28
Yunan F-16 Uçağı İspanya'da Düştü NATO çalışmalarına katılan Yunan F-16 uçağının İspanya’da düştüğü ve 2’si pilot 10 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Yunan F-16 Uçağı İspanya'da Düştü
21:24
Yunan F-16'sı Düştü Yunan F-16 jetinin eğitim uçuşu felaketle sonlandı.
Yunan F-16'sı Düştü
21:22
F-16 Savaş Uçağının Yol Açtığı Kazada Ölü Sayısı 10'a Yükseldi Nato çalışmaları kapsamında İspanya'da bulunan Yunanistan'a ait F-16'nın düşmesi sonucu ölenlerin sayısı 10 yükseldi.
F-16 Savaş Uçağının Yol Açtığı Kazada Ölü Sayısı 10'a Yükseldi
21:12
İspanya'da Yunan Askeri Uçağının Düşmesi Uçağın kalkışı sırasında yaşanan kazada, ölenlerin sayısının en az 10 olduğu ve 13 kişinin yaralandığı bildirildi.
İspanya'da Yunan Askeri Uçağının Düşmesi
20:05
Yunan Uçağı İspanya'da Düştü NATO çalışmalarına katılan Yunan F-16 uçağının İspanya’da düştüğü ve 2 pilotun hayatını kaybettiği bildirildi.
19:56
İspanya'da Yunan F-16'sı Hangarın Üzerine Düştü: 10 Ölü İspanya'da NATO tarafından kullanılan uçuş eğitim merkezinde savaş uçağı düştü.
19:47
İspanya'da Yunan F-16'sı NATO Üssüne Düştü: 10 Ölü İspanya'da NATO tarafından kullanılan uçuş eğitim merkezinde savaş uçağı düştü. Kazada 10 kişi öldü, 13 kişi de yaralandı.
İspanya'da Yunan F-16'sı NATO Üssüne Düştü: 10 Ölü
19:44
İspanya'da Savaş Uçağı Düştü: 10 Ölü İspanya'da NATO tarafından kullanılan uçuş eğitim merkezinde savaş uçağı düştü.
19:40
İspanyol Patriot Birliği Görevi Hollanda'dan Devraldı İspanyol Patriot Birliği Komutanı Yarbay Cotorruelo: "NATO üyesi olarak İspanya, bugünden itibaren Türk hava sahası güvenliğini taahhüt etmeye katkı sağlayacaktır" Hollanda Patriot Birliği Komutanı Albay Vredegoor: "Bu sistem 24 ay boyunca 7 gün 24 saat kullanıldı ve sonunda Adana'yı 17 bin saat aralıksız korumak gibi etkileyici bir sonuca imza attık" "Sınırın güneyindeki kriz devam ediyor.
19:38
51. Münih Güvenlik Konferansı'na Doğru - Ischinger BERLİN (AA) – Münih Güvenlik Konferansı Başkanı Wolfgang Ischinger, bu yıl 6-8 Şubat tarihlerinde 51'incisi düzenlenecek Münih Güvenlik Konferansı'na yaklaşık 20 ülkenin hükümet ve devlet başkanının katılmasının beklendiğini söyledi.
51. Münih Güvenlik Konferansı'na Doğru - Ischinger
19:30
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler - NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Ukrayna'nın doğusundaki gelişmeler- NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Rusya'ya ayrılıkçıları desteklemeyi derhal sonlandırması, Ukrayna'yı istikrarsızlaştırmaya son vermesi ve uluslararası yükümlülüklerine saygı göstermesi çağrısı yapıyoruz" NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Rusya'nın Ukrayna'daki ayrılıkçılara destek, eğitim, ekipman ve asker sağlamaya devam ettiğini bildirdi.
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler - NATO Genel Sekreteri Stoltenberg
19:28
İspanyol Patriot Birliği, Görevi Hollanda'dan Devraldı (2) İspanya'nın Türkiye'ye gönderdiği patriot birliği, görevi Hollanda'dan devraldı.
İspanyol Patriot Birliği, Görevi Hollanda'dan Devraldı (2)
19:19
Hollanda Patriot Görevini İspanya'ya Devretti Türkiye’nin NATO’dan talebi üzerine Adana’ya patriot hava savunma sistemi kuran ve 2 yıllık görev süresi dolan Hollanda, düzenlenen törenle görevi İspanya’ya devretti.
Hollanda Patriot Görevini İspanya'ya Devretti
19:10
İspanya, Patriot Görevini Hollanda'dan Devraldı Adana’ya Suriye'den gelebilecek muhtemel füze saldırılarına karşı Hollanda tarafından kurulan ve 2 yıllık görev süresi dolan patriot füze savunma sistemlerinin yerine, İspanyol patriotları konuşlandırıldı.
İspanya, Patriot Görevini Hollanda'dan Devraldı
19:01
Adana'da Hollandalılar, Patriot Hava Savunma Sistemini İspanyollar'a Devretti Adana'da Hollandalılar, Patriot hava savunma sistemini İspanyollar'a devretti (ek) DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI NATO'nun 2 yıldır Adana'da görevlendirdiği Hollanda Patriot Hava Savunma Birliği, görevi İspanyol Patriot Savunma Birliği'ne düzenlenen törenle devretti.
Adana'da Hollandalılar, Patriot Hava Savunma Sistemini İspanyollar'a Devretti
18:56
Afganistan'da Askeri Havaalanı Uçuşlara Açıldı Afganistan'ın batısındaki en büyük askeri havaalanı düzenlenen törenle uçuşlara açıldı.
18:56
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Rusya'ya ayrılıkçıları desteklemeyi derhal sonlandırması, Ukrayna'yı istikrarsızlaştırmaya son vermesi ve uluslararası yükümlülüklerine saygı göstermesi çağrısı yapıyoruz"
18:55
Yunan Askeri Uçağı İspanya'da Düştü NATO çalışmaları kapsamında İspanya'da bulunan Yunanistan'a ait F 16'nın hangara düşmesi sonucu 2 pilot öldü, 10 kişi yaralandı.
18:53
İspanyol Patriot Birliği Görevi Hollanda'dan Devraldı İspanya'nın Türkiye'ye gönderdiği patriot birliği, görevi Hollanda'dan devraldı 2. Ordu Komutanı Orgeneral Huduti: "İspanya'nın çok kritik bir dönemde bu göreve katılma yönündeki istekliliği ve kararından dolayı müteşekkiriz" "Hollanda'nın Türkiye'nin hava savunmasına verdiği destek dikkate değer ve.
18:52
İspanyol Patriot Birliği Görevi Hollanda'dan Devraldı (1) İspanyol patriot birliği görevi Hollanda'dan devraldı (1)- İspanya'nın Türkiye'ye gönderdiği patriot birliği, görevi Hollanda'dan devraldı- 2. Ordu Komutanı Orgeneral Huduti: "İspanya'nın çok kritik bir dönemde bu göreve katılma yönündeki istekliliği ve kararından dolayı müteşekkiriz"- "Hollanda'nın Türkiye'nin hava savunmasına verdiği destek dikkate değer ve ittifak dayanışmasının somut bir göstergesidir"- "Suriye'deki gelişmeler müttefik ülkelerin güvenliğini olumsuz etkileyecek potansiyeli
İspanyol Patriot Birliği Görevi Hollanda'dan Devraldı (1)
18:48
Adana'da Hollandalılar, Patriot Hava Savunma Sistemini İspanyollar'a Devretti (2) Devir TESLİM TÖRENİ YAPILDI NATO'nun 2 yıldır Adana'da görevlendirdiği Hollanda Patriot Hava Savunma Birliği, görevi İspanyol Patriot Savunma Birliği'ne düzenlenen törenle devretti.
Adana'da Hollandalılar, Patriot Hava Savunma Sistemini İspanyollar'a Devretti (2)
18:40
İspanya?da Bir Askeri Üste Yunan F-16 Uçağı Düştü Dha DIŞ HABER - İspanya'da bir askeri üste Yunan F-16 uçağı düştü İspanya'nın Los Llenos havaüstünde eğitim uçuşu yapan bir Yunan F-16 uçağı düştü.
İspanya?da Bir Askeri Üste Yunan F-16 Uçağı Düştü
18:34
İspanya'da Askeri Üste Yunan F-16 Uçağı Düştü: 2 Ölü İspanya'nın Los Llenos havaüstünde eğitim uçuşu yapan bir Yunan F-16 uçağı inişe geçerken düştü.
İspanya'da Askeri Üste Yunan F-16 Uçağı Düştü: 2 Ölü
18:24
Rusya'ya Yaptırım Tehdidi Ukrayna'nın Mariupol kentinde sivillerin hayatını kaybettiği saldırının ardından tepkiler ayrılıkçıları destekleyen Rusya'ya yöneliyor.
Rusya'ya Yaptırım Tehdidi
18:16
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler Rusya Devlet Başkanı Putin: "Ukrayna'da yaşananlar iç savaş, Ukrayna ordusu ise NATO'nun lejyonu"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:10:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NATO HABERLERİ
[Hata Bildir]