SON DAKİKA MUSTAFA GÜLER HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Güler Haberleri


MUSTAFA GÜLER

... Devamı

11:58
Kütahyalı Genç Avukatlar Tavşanlı'da Kütahya Barosunda görev yapan genç avukatlar Tavşanlı'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Kütahyalı Genç Avukatlar Tavşanlı'da
16:13
Tavşanlı'nın Birlik Bütçesi 6 Milyon Tavşanlı kırsalına özel idare kaynaklarıyla yapılan yatırımların değerlendirildiği Köyler Hizmet Götürme Birliği Kasım ayı toplantısında 2015 yılının bütçesi de belirlendi.
Tavşanlı'nın Birlik Bütçesi 6 Milyon
18:33
Üsküdar'da Yapılması Planlanan Cami Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen: "Bin 200 metrekarelik arazimizin 300 metrekaresine cami yapmak istiyoruz.
22:32
CHP'li Tanal Mahkeme Kararı İçin Konuştu Chp İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Validebağ Korusu'nun yanındaki alanda yapılan inşaat için verilen yürütmeyi durdurma kararının kaldırılması ile ilgili değerlendirme yaptı.
CHP'li Tanal Mahkeme Kararı İçin Konuştu
13:37
Şehit Babası Dadaş: "Bir Kadir Gider, Bin Kadir Gelir" 2 yıl önce Tunceli’de vatani görevini yaptığı sırada şehit düşen Piyade Er Kadir Dadaş’ın babası Cemal Dadaş, "Bir Kadir gider, bin Kadir gelir" dedi.
Şehit Babası Dadaş: 'Bir Kadir Gider, Bin Kadir Gelir'
15:56
Silifke'de Mustafa Özcan İlkokulu Törenle Açıldı Hayırsever Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Özcan tarafından Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Mahallesi’nde yaptırılan Mustafa Özcan İlkokulu’nun açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
Silifke'de Mustafa Özcan İlkokulu Törenle Açıldı
14:22
Mustafa Özcan İlkokulu Törenle Açıldı Hayırsever emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Özcan tarafından Taşucu’nda yaptırılan Mustafa Özcan İlkokulu'nun açılışı, düzenlenen törenle yapıldı.
Mustafa Özcan İlkokulu Törenle Açıldı
17:05
Kız Kulesi Yüzme Yarışması Nefes Kesti Üsküdar’da düzenlenen Kız Kulesi Yüzme Yarışması renkli görüntülere sahne oldu.
Kız Kulesi Yüzme Yarışması Nefes Kesti
16:28
Kız Kulesi Yüzme Yarışması Nefes Kesti Üsküdar’da düzenlenen Kız Kulesi Yüzme Yarışması renkli görüntülere sahne oldu.
Kız Kulesi Yüzme Yarışması Nefes Kesti
17:04
Tavşanlı'da Kurtuluş Coşkusu Tavşanlı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 92.yıldönümü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenlerle kutlandı.
Tavşanlı'da Kurtuluş Coşkusu
10:36
Tavşanlı'da 112 Acil Servis İstasyonu Törenle Açıldı Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, 112 Acil Servis İstasyonu düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Tavşanlı'da 112 Acil Servis İstasyonu Törenle Açıldı
10:50
Kütahya Tavşanlı'da Atıksu Arıtma Tesisi Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılması planlanan Atıksu Arıtma Projesi'nin fizibilite çalışmaları tamamlandı.
Kütahya Tavşanlı'da Atıksu Arıtma Tesisi
12:31
Tunçbilek'te "Halk" İftarı Tunçbilek Beldesi’nde Belediye tarafından halk iftarı programı gerçekleştirildi.
Tunçbilek'te 'Halk' İftarı
23:18
İlçe Emniyet Amirine Veda Yemeği Diyarbakır’a atanan Hisarcık İlçe Emniyet Amiri Mustafa Güler ve Polis Memuru Lokman Zaman’a veda yemeği verildi.
İlçe Emniyet Amirine Veda Yemeği
16:58
Kaymakam Savran'ın Köy Ziyaretleri Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran Aşağıyoncaağaç, Saklar, Halifeler, Hocalar, Şeyhçakır ve Hasanlar köylerini ziyaret etti.
Kaymakam Savran'ın Köy Ziyaretleri
11:17
Hisarcık İhl'de Mezuniyet Töreni Kütahya’nın Hisarcık ilçesi İmam Hatip Lisesinde mezun olan 15 öğrenci için mezuniyet töreni düzenlendi.
Hisarcık İhl'de Mezuniyet Töreni
19:36
Kütahya'daki Sel Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde meydana gelen sel felaketi sonrası hasar tespit çalışması başlatıldı.
Kütahya'daki Sel
13:49
Kur'an-I Kerim'i Yüzünden Güzel Okuma Türkiye Finali Tavşanlı'da Yapıldı Kur’an-ı Kerim’i Yüzünden Okuma Türkiye finalleri, Tavşanlı’da gerçekleştirildi.
Kur'an-I Kerim'i Yüzünden Güzel Okuma Türkiye Finali Tavşanlı'da Yapıldı
15:40
Hisarcık Çpl'de Yılsonu Sergisi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Çok Programlı Lise Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencilerinin yılsonu sergisi açıldı.
Hisarcık Çpl'de Yılsonu Sergisi
12:53
Tahlisiye Ekibine "Devlet" Teşekkürü Soma Maden Ocağı’nda meydana gelen kaza sebebiyle Tunçbilek Garp Linyit İşletmelerinden (GLİ) kurtarma ekibi olarak Soma’ya giden tahlisiye işçileri için düzenlenen teşekkür belgesi takdim töreni, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz ve AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Tahlisiye Ekibine 'Devlet' Teşekkürü
17:53
Kitap Okuma Anlama ve Yorumlama Yarışması Ödül Töreni Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ilk, orta ve lise öğrencilerine yönelik düzenlenen “Kitap Okuma Anlama ve Yorumlama” yarışmasında dereceye giren öğrencilere tablet bilgisayar ve başarı belgesi verildi.
Kitap Okuma Anlama ve Yorumlama Yarışması Ödül Töreni
12:41
Voleybol Turnuvası Sona Erdi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Kaymakamlık ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Voleybol Turnuvasında Esnaf 51 takımı şampiyon oldu.
Voleybol Turnuvası Sona Erdi
20:09
Soma'daki Maden Kazasında Ölen 15 İşçi Tavşanlı'da Son Yolculuğuna Uğurlandı Soma maden ocağındaki faciada hayatlarını kaybeden işçiler, Tavşanlı’ya bağlı Avcılar, Ayvalı, Aydınlar, Kışla, Kırıkkavak, Çaldibi, Elmaağacı, Eşen ve Kızılçukur, köylerinde toprağa verildi.
Soma'daki Maden Kazasında Ölen 15 İşçi Tavşanlı'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
13:50
Kaymakam Savran'dan Orman İşletme Şefi Nihat Acat'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran, Orman İşletme Şefliğine yeni atanan Nihat Acat’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Kaymakam Savran'dan Orman İşletme Şefi Nihat Acat'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
13:18
Tavşanlı Linyitspor İçin Bolu Maçı Öncesi Moral Gecesi Düzenlendi Pazar günü Boluspor ile kritik bir maça çıkacak olan TKİ Tavşanlı Linyitspor için düz enlenen moral gecesinde, Tavşanlı’da faaliyet yürüten iş adamları ve esnaftan toplanan 150 bin TL’nin bir kısmı Kulüp Başkanı Osman Turan’a teslim edildi.
Tavşanlı Linyitspor İçin Bolu Maçı Öncesi Moral Gecesi Düzenlendi
12:39
Hisarcık'ta 'Hz. Peygamber Din ve Samimiyet' Konulu Konferans Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Müftülüğün Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tefsir Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. İlhami Günay, “Hz. Peygamber din ve samimiyet” konulu konferans verdi.
Hisarcık'ta 'Hz. Peygamber Din ve Samimiyet' Konulu Konferans
22:53
Hisarcık'ta Polisler Gönüllerince Eğlendi Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde, Emniyet Amirliğinde görevli polis memurları eşleri ile birlikte müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.
Hisarcık'ta Polisler Gönüllerince Eğlendi
12:53
Hisarcık'ta Polis Eşlerinden Yardım Kermesi Hisarcık İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis eşleri tarafından şehit aileleri yararına kermes düzenlendi.
Hisarcık'ta Polis Eşlerinden Yardım Kermesi
11:50
Kaymakam Savran, Cumhuriyet Ortaokulu'nu Ziyaret Etti Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran, Cumhuriyet Ortaokulu´nu ziyaret etti.
Kaymakam Savran, Cumhuriyet Ortaokulu'nu Ziyaret Etti
20:05
Hisarcık'ta Şehit Mezarlarına ve Ailelerine Ziyaret Hisarcık'ta Çanakkale Zaferinin 99. yıl dönümü dolayısıyla ilçe yöneticileri, şehit mezarları ile şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.
Hisarcık'ta Şehit Mezarlarına ve Ailelerine Ziyaret
17:50
Tavşanlı'da Çiftçilere Tohum ve Fidan Dağıtıldı Tavşanlı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ilçede faaliyetlerini sürdüren çiftçilere, tohum ve fidan dağıtımı gerçekleştirdi.
Tavşanlı'da Çiftçilere Tohum ve Fidan Dağıtıldı
16:16
Hisarcık'ta Mahalli İdareler Seçim Güvenliği Toplantısı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Kaymakam, Garnizon Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü ile siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla yerel seçim toplantısı düzenlendi.
Hisarcık'ta Mahalli İdareler Seçim Güvenliği Toplantısı
13:24
Dedeler Mahallesi'ne Kur'an Kız Kursu Tavşanlı'nın Dedeler Mahallesi’nde uzun yıllardır kullanılmayan ilkokul binası Kur’an Kız Kursu olarak tanzim edilerek vatandaşların hizmetine açıldı.
Dedeler Mahallesi'ne Kur'an Kız Kursu
16:02
Tavşanlı'dan Suriye'ye Yardım Tavşanlı Kaymakamlığı ve Belediyesi öncülüğünde kurulan Yardım Platformu Suriye'ye yardım etmek amacıyla kampanya başlattı.
Tavşanlı'dan Suriye'ye Yardım
11:29
Tavşanlı'nın Suriye Hassasiyeti Tavşanlı Yardım Platformu Suriye’ye yardım kampanyasına start verdi.
Tavşanlı'nın Suriye Hassasiyeti
13:45
Tavşanlı'dan Suriye'ye Yardım Kampanyası İç savaşta şiddetin artarak sürdüğü Suriye’de insanların yardımına koşmak için Tavşanlı Yardım Platformu kampanya başlattı.
Tavşanlı'dan Suriye'ye Yardım Kampanyası
15:51
Kütahya'dan Suriye'ye Yardım Eli Kütahya Tavşanlı Kaymakamlığı ve Belediyesi öncülüğünde Suriye'ye yardım amacıyla kampanya başlatıldı.
Kütahya'dan Suriye'ye Yardım Eli
16:32
Hisarcık'ta Öğretmenler Günü Kutlamaları Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Kutlama programı, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılarak, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla...
Hisarcık'ta Öğretmenler Günü Kutlamaları
22:09
Hisarcık'ta Kaymakamdan Önce Eve Yardım Gidiyor Hisarcık Kaymakamı Fethi Savran'ın köy ziyaretleri kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, fakir ailelere gıda yardımında bulunuyor.
Hisarcık'ta Kaymakamdan Önce Eve Yardım Gidiyor
12:10
Şapçıdede Köyü'ne Yeni Cami 4 Mart'ta çıkan yangında kullanılamaz hale gelen Şapçıdede Köyü Cami'nin onarım çalışmaları kısa sürede tamamlanarak Ramazan ayında hizmete açılmıştı.
Şapçıdede Köyü'ne Yeni Cami
15:03
Tavşanlı'ya İş Güvenliği Laboratuarı Tavşanlı Madeni Eşya ve Sanatkarları Odası bünyesinde Zafer Kalkınma Ajansı'nın (ZEKA) İş Güvenliği Laboratuarı gerçekleştirilen törenle açıldı.
17:09
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Cumhuriyetin 90. yıl dönümü, Tavşanlı ve Gediz'de de törenle kutlandı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
14:54
Törenin Sunuculuğunu Başörtülü Öğretmen Yaptı Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıl dönümü dolayısıyla tüm yurtta olduğu gibi Tavşanlı'da da törenler düzenlendi.
Törenin Sunuculuğunu Başörtülü Öğretmen Yaptı
12:36
Cumhuriyet Bayramı Töreninde Başörtülü Sunucu Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı töreninin sunuculuğunu başörtülü Hilal Öztürk yaptı.
Cumhuriyet Bayramı Töreninde Başörtülü Sunucu
12:27
Hisarcık'ta Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde, Cumhuriyetin kuruluşunun 90.yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı.
Hisarcık'ta Cumhuriyet Bayramı Coşkusu
17:47
Kütahya'da "İş Güvenliği Laboratuvarı" Açıldı Tavşanlı İlçesinde, ''Uygulamalı İş Güvenliği Kursu ve Eğitim Laboratuarı'' törenle açıldı.
21:11
Hisarcık'ta Halkla Bayramlaşma Belediye Düğün Salonunda yapılan bayramlaşma programına Kaymakam Fethi Savran, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ahmet Özenç, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Güler, Hisarcık Belediye Başkanı Mehmet Akbaş, kamu kurumlarının amir ve müdürleri,...
Hisarcık'ta Halkla Bayramlaşma
17:03
Hisarcık'ta Şehit Mezarlarına ve Ailelerine Bayram Ziyareti Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe yöneticileri tarafından şehit mezarları ile şehit ve gazi aileleri ziyaret edildi.
Hisarcık'ta Şehit Mezarlarına ve Ailelerine Bayram Ziyareti
13:33
Tavşanlı Ömerbey Mahallesi'ne Spor Alanı Tavşanlı Belediyesi ilçe genelinde toplamda 28 adet spor alanı hedefine gün geçtikçe yaklaşıyor.
Tavşanlı Ömerbey Mahallesi'ne Spor Alanı
23:18
Akü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Mustafa Güler'in "Cezzar Ahmed Paşa ve Akka Savunması" Adlı Kitabı... Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Mustafa Güler'in "Cezzar Ahmed Paşa ve Akka Savunması" adlı kitabı yayınlandı.
Akü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Mustafa Güler'in 'Cezzar Ahmed Paşa ve Akka Savunması' Adlı Kitabı...
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:10:48. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA GÜLER HABERLERİ
[Hata Bildir]