SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 14:07AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Elazığ'daAK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Elazığ'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de iktidara gelen tüm partilerden daha başarılı olduklarını ancak kendilerinin bazı hatalarının olduğunu kabul ettiklerini belirterek, bundan hakikaten ders aldıklarını söyledi.
 • 19:22AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı - Eroğlu ve ÖzhasekiAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı - Eroğlu ve ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Türkiye'de su şebekelerinde ortalama yüzde 43'lük bir su kaybı var. Bu bazı boruların çok eski olmasından kaynaklanan kaçaklar ve parsel bağlantılarındaki hatalardan ortaya çıkıyor"- "Ülke genelinde yılda 2 milyar metreküp su kayboluyor.
 • 15:59Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı YapıldıYerel Yönetimler İstişare Toplantısı YapıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin oy potansiyeline ilişkin, "Bizim potansiyelimiz yüzde 50'lerin üstü, yüzde 60'lar hatta yüzde 70'lere varacak oy alabiliriz" dedi.
 • 14:09Kayseri Özhaseki: Yüzde 41 Oya Ne Partimiz Ne Vatandaş MemnunKayseri Özhaseki: Yüzde 41 Oya Ne Partimiz Ne Vatandaş MemnunÖzhaseki: Yüzde 41 oya ne partimiz ne vatandaş memnun Oktay ENSARİ- Zafer BARIŞ/KAYSERİ (DHA)- AK Parti genel başkan yardımcısı, yerel yönetimler başkanı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, "Seçimlerden çıkalı 4 ay oldu.
 • 19:30Gül, Abdullah Gül Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılışına Katıldı (2)Gül, Abdullah Gül Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılışına Katıldı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genelbaşkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye cübbe giydirilmesi - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül konuşması ve sergi açılışı- 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün segi açması 11. Cumhurbaşkanı Gül: - "Birkaç ay önce Amerika Birleşik Devletleri ile Rusya arasındaki görüşmeler, Suriye'de yeni bir dönemin başlayacağını gösteriyor.
 • 15:02Ak Partili Özhaseki: Kesilen Kurbanlar İslam Aleminin Üzerindeki Belaları DefetsinAk Partili Özhaseki: Kesilen Kurbanlar İslam Aleminin Üzerindeki Belaları DefetsinAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, son dönemlerde İslam coğrafyasının çok büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek, "Allah, kestiğimiz kurbanları, yaptığımız duaları inşallah İslam aleminin üzerinde dolaşan bu kara bulutlar için bir kaza gibi görsün, bu kötülükleri giderecek, onun namına kesilmiş bir kurban olarak görsün ve başımızdan bu belaları defetsin diye dua ediyorum.
 • 13:52Ak Partili Özhaseki: Muhtıraların Karşısında Duran Biz OldukAk Partili Özhaseki: Muhtıraların Karşısında Duran Biz OldukAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partilerinin iktidara geldiği ilk yıllarda ihtilal provaları yapıldığını ve muhtıraların verildiğini hatırlatarak, bunlara karşı durduklarını söyledi.
 • 20:32AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Özhaseki'nin tören alanına gelmesi - Özhaseki'nin konuşması - Özhaseki'nin temel atma törenine katılması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Niye başka ülkelerle bu kadar uğraşmazlar da bizim coğrafyamızda ve Türk insanı üzerinde bu tür oyunlar oynanır? İstiyorlar ki biz asla ayağa kalkmayalım ama bir taraftan da ölmeyelim. Hani derler ya 'ne öldüreceksin ne olduracaksın' bizim halkımıza düşündükleri bu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Niye başka ülkelerle bu kadar uğraşmazlar da bizim coğrafyamızda ve Türk insanı üzerinde bu tür oyunlar oynanır? İstiyorlar ki biz asla ayağa kalkmayalım ama bir taraftan da ölmeyelim. Hani derler ya 'ne öldüreceksin ne olduracaksın' bizim halkımıza düşündükleri bu" dedi.
 • 14:41Özhaseki: AK Parti Sürekli Önü Kesilmek İstenen Atlet GibiÖzhaseki: AK Parti Sürekli Önü Kesilmek İstenen Atlet GibiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Şimdi zaman safları sıklaştırma zamanıdır.
 • 14:06AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen genç MÜSİAD tanıtımı ve STK buluşma toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “HDP kan akan musluklardan afişler yapıştırdılar.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 17:02Özhaseki, AK Parti'deki Yeni Görevini DevraldıÖzhaseki, AK Parti'deki Yeni Görevini DevraldıAK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, partisinin olağan kongresi sonrasında yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevine getirildi.
 • 13:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAk Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bu partideki yenilenme bir rota değişikliği değil ki, veya yeni bir tercih değişikliği değil ki sadece taze bir kan bir dinamizm öyle bakmak lazım” dedi.
 • 13:37AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin soruları cevaplaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak Cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım"- "Partideki yenilenme bir rota değişikliği değil ki veyahut da yeni bir tercih değişikliği değil ki. Sadece taze bir kan, bir dinamizm, öyle bakmak lazım" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım" dedi.
 • 13:30AK Parti Myk'da Devir Teslim TöreniAK Parti Myk'da Devir Teslim TöreniAk Parti Merkez Yürütme Kurulu’nda (MYK) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki görevini Abdulhamit Gül’den devraldı.
 • 13:05AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım" dedi.
 • 17:39Şehit Muzaffer Can Ersoy'un Babasına Taziye ZiyaretiKayseri Valisi Orhan Düzgün, AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ve Başbakan Danışmanı Mustafa Elitaş, Şehit Muzaffer Can Ersoy’un Bünyan’daki baba evine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 15:25Petek: Petek: "Seçim Sonuçları, Bütün Siyasi Partilere Uzlaşma Çağrısı Niteliğindedir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekillerinin Ak Parti Genel Merkezi'ne girişleri,- Ahmet Gündoğdu, - Ahmet İyimaya, - Mehmet Özhaseki, - Ahmet Doğan, - Reşat Petek, - Yalçın Akdoğan, ANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İç Anadolu milletvekileriyle AK Parti Genel Merkezi'nde toplantı yaptı.
 • 19:202kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı Var2kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı VarÖzhaseki: Atatürk'ün partisinin başında bir kumpasçı var AK Parti Kayseri 1'inci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2010 yılından bu yana Kayseri'ye yönelik suçlamalarının bir komplo olduğunun ortaya çıktığını öne sürdü.
 • 17:441kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı Var1kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı VarÖzhaseki: Atatürk'ün partisinin başında bir kumpasçı var AK Parti Kayseri 1'inci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2010 yılından bu yana Kayseri'ye yönelik suçlamalarının bir komplo olduğunun ortaya çıktığını öne sürdü.
 • 15:38Özhaseki'den Hacı Ali Hamurcu AçıklamasıÖzhaseki'den Hacı Ali Hamurcu AçıklamasıKayseri’de, yeraltı otoparkı temel atma törenine katılan AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, Hacı Ali Hamurcu’nun itirafı ile ilgili olarak, "Eskiden ‘yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış’ derler ya şimdi yatsı vakti geldi.
 • 16:07Hacı Ali Hamurcu'dan İtirafHacı Ali Hamurcu'dan İtirafKayseri Büyükşehir Belediyesi ve o dönemin Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’ye yönelik iddialarla ilgili kitabın yazarı Hacı Ali Hamurcu, itiraflarda bulunarak, bu suçlamaları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla yaptığını ileri sürdü.
 • 13:20Kılıçdaroğlu'nun Maaşına Haciz!Kılıçdaroğlu'nun Maaşına Haciz!CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, tazminat davası nedeniyle icralık olduğu ve hakkında haciz işlemi başlatıldığı ortaya çıktı.
 • 23:03Bakan Yıldız: Bol Keseden Atanların Vaatlerine Aldanmayın (3)Bakan Yıldız: Bol Keseden Atanların Vaatlerine Aldanmayın (3)Bakan YILDIZ, ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI Ak Parti Kayseri Milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Kayseri Milletvekili adayları Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalış, Halil Ergen, İsmail Tamer, Avşar Aslan ve Aydın Kalkan; Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
 • 15:52Kayseri'de MHP'den AK Parti Adaylarına İtirazKayseri'de MHP'den AK Parti Adaylarına İtirazMHP İl Başkanı Baki Ersoy ve teşkilat üyeleri, Mehmet Özhaseki ve Ahmet Doğan'ın adaylıklarına, İl Seçim Kurulu nezdinde itirazda bulundu.
 • 10:55Abdullah Gül, Bu Saatten Sonra Siyasete Döner mi Biraz Zor Görünüyor"11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e en yakın isimlerden biri olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve AK Parti milletvekili aday adayı Mehmet Özhaseki, Gül’ün siyasete dönmesiyle ilgili, “Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül, bu saatten sonra siyasete döner mi? Olsa hangi şartlarda olur.
 • 15:55Kayserispor'a 3 Moral ZiyaretiKayserispor'a 3 Moral Ziyareti– BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi eski başkan AK Parti Kayseri milletvekili aday adayı Mehmet Özhaseki ile Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayserispor'a moral ziyaretinde bulundu.
 • 15:46Özhaseki: Siz Bu Lige Lükssünüz, Ama Hafife AlmayınKayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor Tesisleri'ni ziyaret ederek Bucaspor deplasmanı öncesi futbolculara başarı diledi.
 • 15:53Abdullah Gül, Babası ve Bir Yakınını Hastanede Ziyaret Etti (3)Abdullah Gül, Babası ve Bir Yakınını Hastanede Ziyaret Etti (3)Büyükşehir BELEDİYESİ'NE ZİYARET Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Kocasinan Belediye Başkanlığını ziyaretinden sonra Mehmet Özhaseki'nin Ak Parti'den milletvekili aday adayı olması üzerine Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Mustafa Çelik'i makamında ziyaret etti.
 • 09:24AK Parti'de Dikkat Çeken AdaylarAK Parti'de Dikkat Çeken Adaylar7 Haziran'daki seçimleri anayasayı değiştirecek çoğunluğu elde edecek bir zaferle noktalamayı hedefleyen AK Parti'de, aday adaylığı için başvuru rekoru kırıldı.
 • 18:18Özhaseki: Tır, 'Türkiye Işid Militanlarına Yardım Ediyor' Diye Niye Bağlanır?Özhaseki: Tır, 'Türkiye Işid Militanlarına Yardım Ediyor' Diye Niye Bağlanır?AK Parti milletvekili aday adayı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mehmet Özhaseki, 80’e yakın dernek, vakıf ve sendikayı bünyesinde bulunduran Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları’nın düzenlediği programa katıldı.
 • 17:00Özhaseki: Parelel Yapıda Tavan İhanet, Taban İbadet HalindeÖzhaseki: Parelel Yapıda Tavan İhanet, Taban İbadet HalindeAk Parti'den milletvekili adayı olmak için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden Mehmet Özhaseki, "Paralel yapıda taban ibadet içindeyken tavan ihanet halinde" dedi.
 • 15:13Kayseri Parelel Yapıya Özhaseki'den SalvolarKayseri Parelel Yapıya Özhaseki'den SalvolarParelel yapıya Özhaseki'den salvolar KAYSERİ (DHA)-KAYSERİ'DE Gönüllü Kültür Kuruluşları Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Özhaseki için 'Vefa Gecesi' düzenledi.
 • 15:52KAYSO'da Özhasekili Meclis Toplantısı YapıldıKAYSO'da Özhasekili Meclis Toplantısı YapıldıKAYSO Şubat ayı olağan meclis toplantısına, Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mehmet Özhaseki de katıldı.
 • 12:23Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik OlduKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik Oldu21 yıldır Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Özhaseki'nin vekillik için istifa etmesinin ardından yerine Mustafa Çelik getirildi.
 • 11:56Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Mustafa Çelik SeçildiKayseri Büyükşehir Belediye Meclisi, Mehmet Özhaseki'nin istifasından boşalan Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na, Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i seçti.
 • 12:36Uludere'de Linçten Kurtulan Kaymakam Naif Yavuz, AK Parti Adayı OluyorUludere'de Linçten Kurtulan Kaymakam Naif Yavuz, AK Parti Adayı OluyorUludere'de hava operasyonunda ölen 34 kişinin taziyesine gittiği Gülyazı Köyü'nde, linç edilmek istenen Kaymakam Yavuz, Ak Parti'den milletvekili aday adayı olacak.
 • 10:06Ankara'da Görülmemiş İstifa Furyası! SGK Başkanı da Görevi BıraktıAnkara'da Görülmemiş İstifa Furyası! SGK Başkanı da Görevi BıraktıBaşkent'te, 7 Haziran seçimleri dolayısıyla milletvekili aday adayı olmak için istifalar art arda geldi. SGK Başkanı İlhan da adaylık için görevinden istifa etti.
 • 17:08Milletvekili Adaylığı İçin İstifa Süresi Sona Erdi7 Haziran milletvekilliği seçiminde aday olmak isteyen kamu görevlileri ve kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile sendikalar, kamu bankaları ile üst birliklerin ve bunların üst kuruluşlarının ve katıldıkları teşebbüs veya ortaklıkların yönetim ve denetim kurullarında görev alanların istifası için tanınan süre saat 17.00 itibariyle sona erdi.
 • 16:56Özhaseki: Özhaseki: "Hiçbir Belediye Başkanı Aday Olamayacak Haseki İstisna Dediler"Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki: "Bu seçimlerde genel merkezimiz hiçbir belediye başkanı aday olamayacak haseki istisna dediler" .
 • 16:33Başkan Özhaseki Milletvekilliği Adaylığı İçin İstifa Etti (2)Başkan Özhaseki Milletvekilliği Adaylığı İçin İstifa Etti (2)Özhaseki'den DUYGUSAL VEDA Mehmet Özhaseki, milletvekili adayı olmak için üst üste 21 yıl süren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifasıyla ilgili, Meclis salonunda yaklaşık 2 bin kişiye hitap etti.
 • 16:21Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda EttiKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda EttiKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.
 • 14:59Başkan Mehmet Özhaseki Ağlayarak Veda EttiKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 7 Haziran yapılacak seçimlerde milletvekili adayı olmak için Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa etti.
 • 11:30Başkan Özhaseki, Milletvekili Adaylığı İçin İstifa EttiBaşkan Özhaseki, Milletvekili Adaylığı İçin İstifa EttiMilletvekilliği adaylığına AK Parti Genel Merkezi tarafından onay çıkan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bu sabah istifasını verdi.
 • 10:05Milletvekilliği İçin Büyük Adaylık YarışıMilletvekilliği İçin Büyük Adaylık YarışıGenel seçimler için milletvekili adayı olmak isteyen bürokratların istifa süresi, bugün mesai bitiminde sona erdi. Başbakan Davutoğlu'nun 4 Başdanışmanı, SGK Başkanı ve İstanbul Üniversitesi Rektörü istifa etti.
 • 10:37Cami-i Kebir'in Etrafındaki Binalar YıkılacakCami-i Kebir'in Etrafındaki Binalar YıkılacakKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 8 asırlık geçmişi olan Cami-i Kebir Camii (Kayseri Ulu Cami) etrafındaki bazı binaların yıkılacağını açıkladı.
 • 11:45AGÜ'den Özhaseki'ye Fahri Doktora ÜnvanıAGÜ'den Özhaseki'ye Fahri Doktora ÜnvanıAbdullah Gül Üniversitesi Senatosu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Özhaseki'ye oy birliğiyle Fahri Doktora ünvanı verilmesini kararlaştırdı.
 • 12:39AK Parti'den Milletvekili Adayı Gösterilecek Tek Belediye BaşkanıAK Parti'den Milletvekili Adayı Gösterilecek Tek Belediye Başkanı2011 seçimlerinde Erdoğan'ın milletvekili olması için görüştüğü Mehmet Özhaseki, haziran seçimlerinde AK Parti'den aday gösterilecek.
 • 19:11Özhaseki'nin Kılıçdaroğlu Aleyhine Açtığı DavalarKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki'nin, sonuçlanan bir davadan 11 bin 491 lira tazminat kazandığı bildirildi.
 • 21:09Yıldız: Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım"1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreninde konuşan Yıldız, gazetelerin okunmadığını, bu yüzden yazılı basının daha aktif olması gerektiğini söyledi.