SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 13:43Ak Partili Özhaseki: Rusya'ya da Kimseye de Eyvallahımız YokAk Partili Özhaseki: Rusya'ya da Kimseye de Eyvallahımız YokTürkiye ile Rusya arasında uçak düşürme olayı sonrası ilişkileri değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Rusya'ya da kimseye de eyvallahımız yok. Sınırımızı koruruz.
 • 10:23Mehmet Özhaseki: Vatandaşlarımız Üzerine Düşen Görevi Yaptı, Sıra BizdeMehmet Özhaseki: Vatandaşlarımız Üzerine Düşen Görevi Yaptı, Sıra BizdeAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 1 Kasım seçimlerinde vatandaşın görevini yaptığını, şimdi sıranın kendilerinde olduğunu söyledi.
 • 18:21Kayseri - Mazbatalarını Torunlarıyla AldılarKayseri - Mazbatalarını Torunlarıyla AldılarMazbatalarını torunlarıyla aldılar Kayseri'de AK Parti'den seçilen 7 milletvekili, mazbatalarını aldı.
 • 21:43Mehmet Özhaseki: Sorumluluğumuz Bir Kat Daha ArttıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirmesini sosyal paylaşım sitesindeki kişisel hesabından yaptı.
 • 12:10Özhaseki Oyunu Kullandı - "Şimdi Sıra Millette"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehmet Özhaseki'nin gelişi - Özhaseki'nin oyunu kullanması - Özhaseki'nin açıklaması KAYSERİ - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Hasan-Nuriye Ünlen İlkokulunda oyunu kullandı.
 • 14:44AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Merkezi’ni kurşunlayan Hacı Ali Hamurcu’nun ortaya çıkmasının ardından AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, “Kılıçdaroğlu, bumerangın kendisini vurmasıyla karşı karşıya. Bu kumpasçı anlayış, Atatürk’ün partisini kurşunlatmaya kadar işi götürdü” dedi.
 • 12:37Özhaseki: CHP'nin Ayar Verdiği Çocuk Başlarına Bela OlduÖzhaseki: CHP'nin Ayar Verdiği Çocuk Başlarına Bela OlduAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, CHP Genel Merkezi önünde havaya ateş açan şüphelinin Hacı Ali Hamurcu'nun olduğunu ortaya çıkınca açıklama yaptı.
 • 11:30AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Genel merkezini kurşunlayan Hacı Ali Hamurcu’nun CHP tarafından kamuoyuna dürüst insan olarak lanse edildiğini söyledi.
 • 12:58Terör Bir Kaç Ayda Biterdi de 13 Yıldır Neden Bitirmediniz?"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Süleyman Korkmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin yaptığı, 'Terör birkaç ayda biter' açıklamasına da sert tepki gösterdi.
 • 15:15Yılmaz: Yılmaz: "Geleceğimize Daha Doğru Bakalım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Sivas İl Başkanlığının düzenlediği kahvaltı, - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın konuşması, - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması, TBMM Başkanı Yılmaz: - "Unutmayı unutturmamak gerekir ki geçmişten ders alalım, geleceğimize daha doğru bakalım"- "Hakka ve hakikate bakmanızı, hakkın ve hakikatin yanına gitmenizi istirham ediyorum.
 • 14:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, terörle kararlı bir şekilde mücadelenin devam ettiğini ve 2 bin 500’ün üzerinde teröristin etkisiz hale getirildiğini söyledi.
 • 13:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı'na Göre Terör Birkaç Ayda BiterAK Parti Genel Başkan Yardımcısı'na Göre Terör Birkaç Ayda BiterAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri’deki seçim çalışmalarının yanı sıra parti genel merkezinin görevlendirmesi üzerine farklı illerde de seçim çalışmalarına katılıyor.
 • 13:58Ak Partili Özhaseki: Kültürümüz Koalisyona Uygun DeğilAk Partili Özhaseki: Kültürümüz Koalisyona Uygun DeğilAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, ekonomik olarak büyümenin tek yolunun istikrardan geçtiğini, "İstikrar olursa ekonomi ve terörde başarı sağlanır. Bizim kültürümüz koalisyona çok uygun değil. Geriye doğru baktığımızda, büyüdüğümüz dönemler tek partili ve hükümetlerin güçlü olduğu dönemler" dedi.
 • 14:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, 40 yıldır devam eden terörle mücadelede olaylarında son aşamaya gelindiğini belirterek, “Bu adamlarla mücadeleden başka çare yok. Bu 40 yıldır sürüyor.
 • 14:41AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAk Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, Güneydoğu’daki belediye başkanlarının PKK’nın seçmenleri ölümle tehdit ettiğini anlattığını söyleyerek, "Okuma yazma oranı en yüksek yerde bile 3-5 oy iptali olurken, Türkçe’nin hiç bilinmediği yerde oylar ful çıkıyor" dedi.
 • 15:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ankara’da meydana patlamanın ardından ölü sayısının 128 olduğunu söyleyen ve ardından da özür dileyen HDP’nin yaptığı açıklamaya ilişkin olarak, "3 gün boyunca 25-30 kadar savcının, kriminoloji uzmanının ve polisin tek tek DNA’lar alarak uğraştığı ve parmak izleri alarak bulmaya çalıştığı bir hadisede Selahattin Demirtaş ve grubu anında hem bombanın patlayacağını biliyorlar hem de faili buluyorlar.
 • 16:07Özhaseki: Terörün Tuzağına DüşmeyeceğizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Türkiye'nin, birlik ve beraberliğine kast eden hain terörün tuzağına asla düşmeyeceğini söyledi.
 • 14:18Kayseri - AK Parti' Den Açıklama: Kayseri Mitinginin İptalini Başbakanımız İstediKayseri - AK Parti' Den Açıklama: Kayseri Mitinginin İptalini Başbakanımız İstediAk Parti' den açıklama: Kayseri mitinginin iptalini Başbakanımız istedi BAŞBAKAN ve AK Parti Genel başkanı Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı Kayseri mitingi, Ankara'da meydana gelen terör olayı sonrası iptal edildi İptal kararı, Ak Parti Kayseri il merkezinde, AK Parti genel başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından medyaya bir açıklama ile duyuruldu.
 • 14:05AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ankara’da meydana gelen saldırının ardından Kayseri mitinginin iptal olduğunu söyleyerek, "Böyle bir ortamda şenlik havasında miting yapmak doğru değil" dedi.
 • 14:07AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Elazığ'daAK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Elazığ'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de iktidara gelen tüm partilerden daha başarılı olduklarını ancak kendilerinin bazı hatalarının olduğunu kabul ettiklerini belirterek, bundan hakikaten ders aldıklarını söyledi.
 • 19:22AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı - Eroğlu ve ÖzhasekiAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı - Eroğlu ve ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Türkiye'de su şebekelerinde ortalama yüzde 43'lük bir su kaybı var. Bu bazı boruların çok eski olmasından kaynaklanan kaçaklar ve parsel bağlantılarındaki hatalardan ortaya çıkıyor"- "Ülke genelinde yılda 2 milyar metreküp su kayboluyor.
 • 15:59Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı YapıldıYerel Yönetimler İstişare Toplantısı YapıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin oy potansiyeline ilişkin, "Bizim potansiyelimiz yüzde 50'lerin üstü, yüzde 60'lar hatta yüzde 70'lere varacak oy alabiliriz" dedi.
 • 14:09Kayseri Özhaseki: Yüzde 41 Oya Ne Partimiz Ne Vatandaş MemnunKayseri Özhaseki: Yüzde 41 Oya Ne Partimiz Ne Vatandaş MemnunÖzhaseki: Yüzde 41 oya ne partimiz ne vatandaş memnun Oktay ENSARİ- Zafer BARIŞ/KAYSERİ (DHA)- AK Parti genel başkan yardımcısı, yerel yönetimler başkanı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, "Seçimlerden çıkalı 4 ay oldu.
 • 19:30Gül, Abdullah Gül Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılışına Katıldı (2)Gül, Abdullah Gül Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılışına Katıldı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genelbaşkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye cübbe giydirilmesi - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül konuşması ve sergi açılışı- 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün segi açması 11. Cumhurbaşkanı Gül: - "Birkaç ay önce Amerika Birleşik Devletleri ile Rusya arasındaki görüşmeler, Suriye'de yeni bir dönemin başlayacağını gösteriyor.
 • 15:02Ak Partili Özhaseki: Kesilen Kurbanlar İslam Aleminin Üzerindeki Belaları DefetsinAk Partili Özhaseki: Kesilen Kurbanlar İslam Aleminin Üzerindeki Belaları DefetsinAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, son dönemlerde İslam coğrafyasının çok büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek, "Allah, kestiğimiz kurbanları, yaptığımız duaları inşallah İslam aleminin üzerinde dolaşan bu kara bulutlar için bir kaza gibi görsün, bu kötülükleri giderecek, onun namına kesilmiş bir kurban olarak görsün ve başımızdan bu belaları defetsin diye dua ediyorum.
 • 13:52Ak Partili Özhaseki: Muhtıraların Karşısında Duran Biz OldukAk Partili Özhaseki: Muhtıraların Karşısında Duran Biz OldukAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partilerinin iktidara geldiği ilk yıllarda ihtilal provaları yapıldığını ve muhtıraların verildiğini hatırlatarak, bunlara karşı durduklarını söyledi.
 • 20:32AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Özhaseki'nin tören alanına gelmesi - Özhaseki'nin konuşması - Özhaseki'nin temel atma törenine katılması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Niye başka ülkelerle bu kadar uğraşmazlar da bizim coğrafyamızda ve Türk insanı üzerinde bu tür oyunlar oynanır? İstiyorlar ki biz asla ayağa kalkmayalım ama bir taraftan da ölmeyelim. Hani derler ya 'ne öldüreceksin ne olduracaksın' bizim halkımıza düşündükleri bu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Niye başka ülkelerle bu kadar uğraşmazlar da bizim coğrafyamızda ve Türk insanı üzerinde bu tür oyunlar oynanır? İstiyorlar ki biz asla ayağa kalkmayalım ama bir taraftan da ölmeyelim. Hani derler ya 'ne öldüreceksin ne olduracaksın' bizim halkımıza düşündükleri bu" dedi.
 • 14:41Özhaseki: AK Parti Sürekli Önü Kesilmek İstenen Atlet GibiÖzhaseki: AK Parti Sürekli Önü Kesilmek İstenen Atlet GibiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Şimdi zaman safları sıklaştırma zamanıdır.
 • 14:06AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen genç MÜSİAD tanıtımı ve STK buluşma toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “HDP kan akan musluklardan afişler yapıştırdılar.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 17:02Özhaseki, AK Parti'deki Yeni Görevini DevraldıÖzhaseki, AK Parti'deki Yeni Görevini DevraldıAK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, partisinin olağan kongresi sonrasında yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevine getirildi.
 • 13:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAk Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bu partideki yenilenme bir rota değişikliği değil ki, veya yeni bir tercih değişikliği değil ki sadece taze bir kan bir dinamizm öyle bakmak lazım” dedi.
 • 13:37AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin soruları cevaplaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak Cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım"- "Partideki yenilenme bir rota değişikliği değil ki veyahut da yeni bir tercih değişikliği değil ki. Sadece taze bir kan, bir dinamizm, öyle bakmak lazım" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım" dedi.
 • 13:30AK Parti Myk'da Devir Teslim TöreniAK Parti Myk'da Devir Teslim TöreniAk Parti Merkez Yürütme Kurulu’nda (MYK) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki görevini Abdulhamit Gül’den devraldı.
 • 13:05AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım" dedi.
 • 17:39Şehit Muzaffer Can Ersoy'un Babasına Taziye ZiyaretiKayseri Valisi Orhan Düzgün, AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ve Başbakan Danışmanı Mustafa Elitaş, Şehit Muzaffer Can Ersoy’un Bünyan’daki baba evine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 15:25Petek: Petek: "Seçim Sonuçları, Bütün Siyasi Partilere Uzlaşma Çağrısı Niteliğindedir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekillerinin Ak Parti Genel Merkezi'ne girişleri,- Ahmet Gündoğdu, - Ahmet İyimaya, - Mehmet Özhaseki, - Ahmet Doğan, - Reşat Petek, - Yalçın Akdoğan, ANKARA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İç Anadolu milletvekileriyle AK Parti Genel Merkezi'nde toplantı yaptı.
 • 19:202kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı Var2kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı VarÖzhaseki: Atatürk'ün partisinin başında bir kumpasçı var AK Parti Kayseri 1'inci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2010 yılından bu yana Kayseri'ye yönelik suçlamalarının bir komplo olduğunun ortaya çıktığını öne sürdü.
 • 17:441kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı Var1kayseri Özhaseki: Atatürk?ün Partisinin Başında Bir Kumpasçı VarÖzhaseki: Atatürk'ün partisinin başında bir kumpasçı var AK Parti Kayseri 1'inci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2010 yılından bu yana Kayseri'ye yönelik suçlamalarının bir komplo olduğunun ortaya çıktığını öne sürdü.
 • 15:38Özhaseki'den Hacı Ali Hamurcu AçıklamasıÖzhaseki'den Hacı Ali Hamurcu AçıklamasıKayseri’de, yeraltı otoparkı temel atma törenine katılan AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, Hacı Ali Hamurcu’nun itirafı ile ilgili olarak, "Eskiden ‘yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış’ derler ya şimdi yatsı vakti geldi.
 • 16:07Hacı Ali Hamurcu'dan İtirafHacı Ali Hamurcu'dan İtirafKayseri Büyükşehir Belediyesi ve o dönemin Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’ye yönelik iddialarla ilgili kitabın yazarı Hacı Ali Hamurcu, itiraflarda bulunarak, bu suçlamaları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla yaptığını ileri sürdü.
 • 13:20Kılıçdaroğlu'nun Maaşına Haciz!Kılıçdaroğlu'nun Maaşına Haciz!CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, tazminat davası nedeniyle icralık olduğu ve hakkında haciz işlemi başlatıldığı ortaya çıktı.
 • 23:03Bakan Yıldız: Bol Keseden Atanların Vaatlerine Aldanmayın (3)Bakan Yıldız: Bol Keseden Atanların Vaatlerine Aldanmayın (3)Bakan YILDIZ, ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI Ak Parti Kayseri Milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Kayseri Milletvekili adayları Mehmet Özhaseki, Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Kemal Tekden, Havva Talay Çalış, Halil Ergen, İsmail Tamer, Avşar Aslan ve Aydın Kalkan; Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
 • 15:52Kayseri'de MHP'den AK Parti Adaylarına İtirazKayseri'de MHP'den AK Parti Adaylarına İtirazMHP İl Başkanı Baki Ersoy ve teşkilat üyeleri, Mehmet Özhaseki ve Ahmet Doğan'ın adaylıklarına, İl Seçim Kurulu nezdinde itirazda bulundu.
 • 10:55Abdullah Gül, Bu Saatten Sonra Siyasete Döner mi Biraz Zor Görünüyor"11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e en yakın isimlerden biri olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve AK Parti milletvekili aday adayı Mehmet Özhaseki, Gül’ün siyasete dönmesiyle ilgili, “Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül, bu saatten sonra siyasete döner mi? Olsa hangi şartlarda olur.
 • 15:55Kayserispor'a 3 Moral ZiyaretiKayserispor'a 3 Moral Ziyareti– BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi eski başkan AK Parti Kayseri milletvekili aday adayı Mehmet Özhaseki ile Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayserispor'a moral ziyaretinde bulundu.
 • 15:46Özhaseki: Siz Bu Lige Lükssünüz, Ama Hafife AlmayınKayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor Tesisleri'ni ziyaret ederek Bucaspor deplasmanı öncesi futbolculara başarı diledi.
 • 15:53Abdullah Gül, Babası ve Bir Yakınını Hastanede Ziyaret Etti (3)Abdullah Gül, Babası ve Bir Yakınını Hastanede Ziyaret Etti (3)Büyükşehir BELEDİYESİ'NE ZİYARET Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri Kocasinan Belediye Başkanlığını ziyaretinden sonra Mehmet Özhaseki'nin Ak Parti'den milletvekili aday adayı olması üzerine Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçilen Mustafa Çelik'i makamında ziyaret etti.
 • 09:24AK Parti'de Dikkat Çeken AdaylarAK Parti'de Dikkat Çeken Adaylar7 Haziran'daki seçimleri anayasayı değiştirecek çoğunluğu elde edecek bir zaferle noktalamayı hedefleyen AK Parti'de, aday adaylığı için başvuru rekoru kırıldı.
 • 18:18Özhaseki: Tır, 'Türkiye Işid Militanlarına Yardım Ediyor' Diye Niye Bağlanır?Özhaseki: Tır, 'Türkiye Işid Militanlarına Yardım Ediyor' Diye Niye Bağlanır?AK Parti milletvekili aday adayı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mehmet Özhaseki, 80’e yakın dernek, vakıf ve sendikayı bünyesinde bulunduran Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları’nın düzenlediği programa katıldı.