SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri


MEHMET ÖZHASEKİ

ADAY - AKP - KAYSERİ - BÜYÜKŞEHİR

Mehmet Özhaseki,1957 yılında Kayseri'de doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Kayseri'de sürdürmüş ve Hacettepe Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünü kazanmıştır. Buradaki eğitimini tamamlamadan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine... Devamı

17:30
Kayseri'ye "Fuarı En İyi Tanıtan Stant Ödülü" Kayseri Valiliği, 19. EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı’ndan ödülle döndü.
17:29
Belediye Başkanları Vali Düzgün'ü Ziyaret Etti Antalya, Konya, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanları ile eski Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı, Vali Orhan Düzgün'ü ziyaret etti.
15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
16:43
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
16:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması "Yol medeniyettir, iktidara geldiğimiz bu yana Edirne'den Kars'a kadar yolları tek tek elden geçiriyoruz"
14:59
AK Parti Kayseri 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Yardımcısı Akdoğan (1): "Ne yaparsa yapsınlar millet bizim yanımızda olduktan sonra Cenab ı Hakkın rızası, hoşnutluğu bizimle birlikte olduktan sonra topu bir araya gelse inşallah en ufak bir zarar veremezler, bizi yolumuzdan döndüremezler, döndüremeyecekler" "Biz bu ülkeyi ne paralelcilere yediririz, ne vesayetçilere yediririz ne de terörden, şiddetten kandan beslenenlere yediririz. Karşımızda kim olursa olsun milletin iradesine uzanan her eli kırmasını biliriz Allah'ın izniyle"
14:56
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:44
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:00
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
13:44
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması AK Parti Kayseri İl Kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecine ilişkin, “Bu süreç inşallah başarıya ulaşacak.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Bölgesel Medya Yarışması- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor" Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü'nce düzenlenen 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
20:36
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin eksen kayması yaşadığı, Avrupa Birliği'nden(AB) uzaklaştığı gibi propagandalar, uluslararası medya kuruluşlarının bir çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
19:39
Kayserispor Olağanüstü Kongresi Kayserispor Olağanüstü Kongresi- Kongrede Bekir Yıldız kulüp başkanlığına seçildi PTT 1. Lig ekiplerinden Kayserispor'un olağanüstü kongresinde Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Bekir Yıldız, kulüp başkanlığına seçildi.
Kayserispor Olağanüstü Kongresi
19:35
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2) Akdoğan, MEDYA YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği '1. Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül törenine katıldı.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu (2)
16:03
Akdoğan, Özhaseki'yi Ziyaret Etti İki günlük programı çerçevesinde Kayseri'ye gelen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.
Akdoğan, Özhaseki'yi Ziyaret Etti
15:51
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:41
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye dostuydu BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:41
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de: - "Kral Abdullah, Türkiye dostu bir liderdi.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de
15:06
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Kayseri'de Açıklaması "Kral Abdullah, Türkiye dostu bir liderdi.
15:06
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Yeni Türkiye’nin inşasında marka şehirler bizim için önem taşıyor" dedi.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması
13:41
Kayserispor Kulübü Başkanı Bekir Yıldız Oldu Kayserispor’un uzun süredir yaşadığı yeni yönetim krizi sonlandı.
13:30
Kayserispor'da Yeni Başkan Bekir Yıldız Kayserispor'da yeni başkan Bekir Yıldız Kayserispor Külübü Başkanlığına Bekir Yıldız seçildi.
Kayserispor'da Yeni Başkan Bekir Yıldız
13:20
Kayserispor'da Bekir Yıldız Yeni Başkan Kayserispor kulübü başkanlığına Bekir Yıldız seçildi.
13:19
Mehmet Özhaseki'den Sitem Kayserispor’un Olağanüstü Genel Kurulu’nda konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, "Bazı kişiler konuşmaya gelince mangalda kül bırakmıyor ama Kayserispor’a yardım edin dediğimizde kaçıyorlar" dedi.
Mehmet Özhaseki'den Sitem
13:16
Kayserispor Olağanüstü Kongresi Kongrede Bekir Yıldız kulüp başkanlığına seçildi.
13:13
Kayserispor'un Yeni Başkanı Bekir Yıldız PTT 1. Lig ekiplerinden Kayserispor'un olağanüstü kongresinde Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Bekir Yıldız, kulüp başkanlığına seçildi.
10:12
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Güvenç'in Kayseri Ziyareti Kayserispor Şanlıurfaspor maçı için Kayseri'ye gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile belediyenin yatırımlarını gezdi.
21:37
Kayserispor - Şanlıurfaspor: 3-0 Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki maç öncesi tribündeki sporseverlere kurabiye, pasta ve meyve suyu ikram ettirdi.
17:28
Kayseri, Emıtt 2015'te Tanıtılıyor Kayseri'nin, dünyanın 5. büyük turizm fuarı EMITT 2015'te tanıtıldığı bildirildi.
09:59
Kayseri, Emıtt 2015 Fuarı'nda Türkiye’nin önde gelen seyahat acenteleri, tur operatörleri, otelleri, 200’ün üzerinde il, ilçe, belde ve 70’den fazla ülkeden 4 binin üzerinde katılımcının yer aldığı "19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı-EMITT 2015" İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Kayseri, Emıtt 2015 Fuarı'nda
15:33
Erciyes'in Karı İstanbul'a Yağdı Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile dünya çapında kış turizm merkezi haline gelen Erciyes, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtıldı.
Erciyes'in Karı İstanbul'a Yağdı
14:58
Kültür Sanatta Büyükşehir Belediyesi'ne Üç Ödül Kültür sanat alanında daha önce defalarca ödül alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi üç ayrı ödüle daha layık görüldü.
14:52
Belediye Başkanları Şehri Komple Düşünmesi Gereken Kişidir' Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Abdullah Gül Üniversitesi'nde gerçekleştirilen 'AGÜ Talks' adlı etkinliğin 2015 yılındaki ilk konuğu oldu.
10:13
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'den Milletvekilliği Açıklaması Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) tarafından ‘Kent Yönetiminde Bir Marka’ konulu konferans düzenlendi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'den Milletvekilliği Açıklaması
17:03
Down Kafe" Hizmet Vermeye Başladı Kayseri'de, down sendromlu çocukların çalıştıkları "Down Kafe" hizmet vermeye başladı.
15:29
Sevgi Evleri'nde Kalan Çocuklar Erciyes'te Güzel Bir Gün Yaşadı Kayseri'deki Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar Valilik ve Büyükşehir Belediyesi tarafından Erciyes'e çıkarıldı.
14:59
Down Cafe Emirgan'da Açıldı Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Down sendromlu çocukların kendilerine fırsat verildiğinde neler yapabileceklerini gösteren önemli bir etkinliğe imza attı.
Down Cafe Emirgan'da Açıldı
13:41
Down Cafe Emirgan'da Açıldı Büyükşehir Belediyesi ile Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) down sendromlu çocukların kendilerine fırsat verildiğinde neler yapabileceklerini gösteren önemli bir etkinliğe imza attı.
Down Cafe Emirgan'da Açıldı
16:41
Başkan Özhaseki'ye Ziyaretler Bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.
15:58
Büyükşehir'de Ziyaretçi Trafiği Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, çeşitli sivil toplum kuruluşlarından temsilciler ile bazı mahalle muhtarları ve parti temsilcilerini kabul ederek ayrı ayrı görüştü.
Büyükşehir'de Ziyaretçi Trafiği
13:26
Erciyes Kayak Merkezinde Sömestr Bereketi Türkiye'nin önemli kış sporları merkezlerinden Erciyes'teki otellerde sömestr tatili için yüzde 100 doluluk oranına ulaşıldı.
Erciyes Kayak Merkezinde Sömestr Bereketi
13:02
Turizmde, Erciyes ve Kapadokya İşbirliği İçin Çalıştay Erciyes Dağı ve Kapadokya bölgelerinin, turizm pastasından daha fazla pay almasına yönelik Nevşehir'de Erciyes- Kapadokya Çalıştayı yapıldı.
Turizmde, Erciyes ve Kapadokya İşbirliği İçin Çalıştay
10:53
Kent Konseyi'nden Erciyes A.ş'ye Teşekkür Kayseri Kent Konseyi, Kayseri’yi turizme hazırlamaya yönelik çalışmalarından dolayı Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahit Cıngı’ya teşekkür belgesi verdi.
Kent Konseyi'nden Erciyes A.ş'ye Teşekkür
21:08
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor Erciyes ve Kapadokya, turizmde güçlerini birleştiriyor- Erciyes Dağı'ndaki kayak turizmi ve Kapadokya bölgesinin kültür turizimi potansiyelinin birlikte değerlendirilmesi için çalışmalar sürüyor Yılda 3 milyon turistin ziyaret ettiği Kapadokya bölgesi ile önemli kış turizmi merkezlerinden Erciyes Dağı'nın turizm potansiyelinin birleştirilmesi için "kültür kayağı" konsepti değerlendirme toplantısı yapıldı.
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor
20:13
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor Erciyes Dağındaki kayak turizmi ve Kapadokya bölgesinin kültür turizmi potansiyelinin birlikte değerlendirilmesi için çalışmalar devam ediyor.
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor
13:07
Erciyes, Hafta Sonunda Doldu, Taştı Dünyanın farklı ülkelerinden ve Türkiye'nin dört bir yanından hafta sonunda kış turizm merkezi Erciyes'e gelenler, pistleri doldurdu.
Erciyes, Hafta Sonunda Doldu, Taştı
10:42
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi 30 büyükşehirde yapılan araştırmada en başarılı başkan Mehmet Özhaseki olurken, Kadir Topbaş ve Melih Gökçek ilk 5'e giremeyerek büyük bir sürprize imza attı.
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi
16:39
Erciyes'te Hafta Sonu Ziyaretçi Rekoru Kırıldı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki: "Geçen hafta sonu 60 bin kişinin ziyaret ettiği Erciyes'te bu hafta 65 bin ziyaretçiye ulaşarak, rekor kırdık" "Özellikle Tekir bölgesindeki kayak ve kızak pistlerimiz, acemi pistlerimiz tıklım tıklım dolu. Bu yoğunluğu görünce ne kadar doğru bir iş yapmış.
16:19
Kayserispor'un Devre Arası Kampı Devam Ediyor Kayserispor basın sözcüsü Rıfat Pehlivan, devre arasında verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:25:17. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ
[Hata Bildir]