SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 18:09Başkan Çelik, Mobilyakent'i Ziyaret EttiKayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mobilyakent'te incelemelerde bulundu.
 • 15:14Meryem Ana Kilisesi, 24 Saat Açık Kütüphane OluyorMeryem Ana Kilisesi, 24 Saat Açık Kütüphane OluyorKayseri Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi projeleri olan Kayseri Mahallesi, Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi ve 24 saat açık kütüphaneye dönüşecek olan Meryem Ana Kilisesi restorasyon çalışmalarında incelemeler yapıldı.
 • 11:42Bir Kalkınma Modeli Olarak Kayak" Projesinin Tanıtımı Yapıldı (Yeniden)Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar ve Yönetim Kurulu, "Bir Kalkınma Modeli Olarak Kayak" projesi tanıtımını Ankara'da gerçekleştirdiler.
 • 11:03Bir Kalkınma Modeli Olarak Kayak' Projesinin Tanıtımı YapıldıTürkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar ve Yönetim Kurulu, 'Bir Kalkınma Modeli Olarak Kayak' projesinin tanıtımını Ankara'da gerçekleştirdiler.
 • 17:02AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Teröre bulaşan bir elin parmakları kadar olan art niyetli belediye başkanı için bütün belediyeler cezalandırılmaz. Art niyetli belediyelere bakarak yasa yapılmaz"- "İş makinelerinin, itfaiyelerin valilikler emrine verilmesi veya belediye başkanlarının görevden alınarak, yerlerine kayyum atanması gibi netleşmiş olan bir konu yok" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Teröre bulaşan bir elin parmakları kadar olan art niyetli belediye başkanı için bütün belediyeler cezalandırılmaz. Art niyetli belediyelere bakarak, yasa yapılmaz" dedi.
 • 16:15Kayseri Mehmet Özhaseki: 3-5 Kötü Niyetli İçin Belediyelere Kayyum AtanmazKayseri Mehmet Özhaseki: 3-5 Kötü Niyetli İçin Belediyelere Kayyum AtanmazMehmet Özhaseki: 3-5 kötü niyetli için belediyelere kayyum atanmaz AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genelbaşkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, başkanı olduğu yerel yönetimler yasa tasarısı komisyonuyla ilgili bilgi verdi.
 • 14:06Özhaseki: 3-5 Kötü Niyetli İçin Belediyelere Kayyum AtanmazÖzhaseki: 3-5 Kötü Niyetli İçin Belediyelere Kayyum AtanmazAk Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Belediyeleri mali ve idari açıdan güçlendirirken, birkaç kötü niyetli için belediyeleri, dolaysıyla halk cezalandıramaz. 3- 5 kötü niyetli için belediyelere kayyum atanmaz" dedi.
 • 14:06AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, gazetelerde çıkan teröre destek veren belediyelere kayyum atanacağı ile ilgili haberler ile ilgili olarak, “İş makinelerinin valilikler emrine verilmesi ya da belediye başkanların görevlerinden alınarak yerine kayyum atanması gibi netleşmiş olan bir konu yok” dedi.
 • 09:08Hendek Kazdıran Belediyelere 'Kayyum' GeliyorHendek Kazdıran Belediyelere 'Kayyum' GeliyorBüyükşehir Yasası'nda yapılacak değişiklikle teröre destek veren belediye başkanlarının yerine kayyum atanmasının yolu açılacak.
 • 02:55Kayso 2015 Sanayi GecesiKayso 2015 Sanayi GecesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kayseri Sanayi Odası 2015 Sanayi Gecesi- Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın açıklamaları- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'nin açıklamaları- TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun açıklamaları KAYSO 2015 Sanayi Gecesi: (1)- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Bütün samimiyetimle söylüyorum.
 • 13:43Ak Partili Özhaseki: Rusya'ya da Kimseye de Eyvallahımız YokAk Partili Özhaseki: Rusya'ya da Kimseye de Eyvallahımız YokTürkiye ile Rusya arasında uçak düşürme olayı sonrası ilişkileri değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Rusya'ya da kimseye de eyvallahımız yok. Sınırımızı koruruz.
 • 10:23Mehmet Özhaseki: Vatandaşlarımız Üzerine Düşen Görevi Yaptı, Sıra BizdeMehmet Özhaseki: Vatandaşlarımız Üzerine Düşen Görevi Yaptı, Sıra BizdeAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 1 Kasım seçimlerinde vatandaşın görevini yaptığını, şimdi sıranın kendilerinde olduğunu söyledi.
 • 18:21Kayseri - Mazbatalarını Torunlarıyla AldılarKayseri - Mazbatalarını Torunlarıyla AldılarMazbatalarını torunlarıyla aldılar Kayseri'de AK Parti'den seçilen 7 milletvekili, mazbatalarını aldı.
 • 21:43Mehmet Özhaseki: Sorumluluğumuz Bir Kat Daha ArttıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirmesini sosyal paylaşım sitesindeki kişisel hesabından yaptı.
 • 20:57Kayseri'de AK Parti 9, CHP 1, MHP 1 Milletvekilliği KazandıKayseri'de AK Parti 9, CHP 1, MHP 1 Milletvekilliği KazandıKayseri'de kesin olmayan sonuçlara 9 milletvekilliğinden 7'sini Ak Parti, 1'ni CHP, 1'ni de MHP kazandı.
 • 13:14Kayseri Eski Bakan Yıldız Kayseri Eski Bakan Yıldız "Bundan Sonraki Seçim 4 Yıl Sonra Olsun"Enerji eski bakanı Taner Yıldız, oyunu Kayseri'de Besime Özderici ilkokulu 1007 numaralı sandıkta kullandı.
 • 12:47Yıldız: Bundan Sonraki Seçim 4 Yıl Sonra OlsunYıldız: Bundan Sonraki Seçim 4 Yıl Sonra OlsunEnerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, oyunu Kayseri'de Besime Özderici İlkokulu 1007 numaralı sandıkta kullandı.
 • 12:10Özhaseki Oyunu Kullandı - "Şimdi Sıra Millette"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehmet Özhaseki'nin gelişi - Özhaseki'nin oyunu kullanması - Özhaseki'nin açıklaması KAYSERİ - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Hasan-Nuriye Ünlen İlkokulunda oyunu kullandı.
 • 15:32CHP ve MHP Milletvekilleri 'Cumhurbaşkanlığı Yardım Ödemesi' Belgesini Gösterdi (2)Ak PARTİLİ ÖZHASEKİ: BU BİR ALGI OPERASYONUDUR AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri milletvekilleri CHP'li Çetin Arık ve MHP'li Süleyman Korkmaz'ın Cumhurbaşkanlığı'nca seçmenlere PTT aracılığıyla 5 ile 7 bin TL arasında para gönderildiği iddialarına tepki gösterdi.
 • 14:44AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Merkezi’ni kurşunlayan Hacı Ali Hamurcu’nun ortaya çıkmasının ardından AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, “Kılıçdaroğlu, bumerangın kendisini vurmasıyla karşı karşıya. Bu kumpasçı anlayış, Atatürk’ün partisini kurşunlatmaya kadar işi götürdü” dedi.
 • 12:37Özhaseki: CHP'nin Ayar Verdiği Çocuk Başlarına Bela OlduÖzhaseki: CHP'nin Ayar Verdiği Çocuk Başlarına Bela OlduAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, CHP Genel Merkezi önünde havaya ateş açan şüphelinin Hacı Ali Hamurcu'nun olduğunu ortaya çıkınca açıklama yaptı.
 • 11:30AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Genel merkezini kurşunlayan Hacı Ali Hamurcu’nun CHP tarafından kamuoyuna dürüst insan olarak lanse edildiğini söyledi.
 • 09:14CHP Genel Merkezi Önünde Ateş Açan Kişi YakalandıCHP Genel Merkezi Önünde Ateş Açan Kişi YakalandıCHP Genel Merkezi önünde ateş açan saldırgan yakalandı. Saldırganın adının Hacı Ali Hamurcu olduğu açıklandı.
 • 12:58Terör Bir Kaç Ayda Biterdi de 13 Yıldır Neden Bitirmediniz?"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Süleyman Korkmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin yaptığı, 'Terör birkaç ayda biter' açıklamasına da sert tepki gösterdi.
 • 17:03Niğde'de MHP'den ve CHP'den 150 Kişi AK Parti'ye GeçtiNiğde'de MHP'den ve CHP'den 150 Kişi AK Parti'ye GeçtiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, MHP’nin gençlik kollarından ve CHP Sazlıca beldesinden AK Parti’ye geçen yaklaşık 150 kişiye AK Parti rozeti taktı.
 • 15:15Yılmaz: Yılmaz: "Geleceğimize Daha Doğru Bakalım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Sivas İl Başkanlığının düzenlediği kahvaltı, - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın konuşması, - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması, TBMM Başkanı Yılmaz: - "Unutmayı unutturmamak gerekir ki geçmişten ders alalım, geleceğimize daha doğru bakalım"- "Hakka ve hakikate bakmanızı, hakkın ve hakikatin yanına gitmenizi istirham ediyorum.
 • 15:12TBMM Başkanı Yılmaz Cenaze Törenine KatıldıTBMM Başkanı Yılmaz Cenaze Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cenazeden detay görüntüler, - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın cenaze namazı kılması, - İsmet Yılmaz'ın mezar ziyareti, TBMM Başkanı Yılmaz: - "Unutmayı unutturmamak gerekir ki geçmişten ders alalım, geleceğimize daha doğru bakalım"- "Hakka ve hakikate bakmanızı, hakkın ve hakikatin yanına gitmenizi istirham ediyorum.
 • 14:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, terörle kararlı bir şekilde mücadelenin devam ettiğini ve 2 bin 500’ün üzerinde teröristin etkisiz hale getirildiğini söyledi.
 • 13:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı'na Göre Terör Birkaç Ayda BiterAK Parti Genel Başkan Yardımcısı'na Göre Terör Birkaç Ayda BiterAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri’deki seçim çalışmalarının yanı sıra parti genel merkezinin görevlendirmesi üzerine farklı illerde de seçim çalışmalarına katılıyor.
 • 13:58Ak Partili Özhaseki: Kültürümüz Koalisyona Uygun DeğilAk Partili Özhaseki: Kültürümüz Koalisyona Uygun DeğilAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, ekonomik olarak büyümenin tek yolunun istikrardan geçtiğini, "İstikrar olursa ekonomi ve terörde başarı sağlanır. Bizim kültürümüz koalisyona çok uygun değil. Geriye doğru baktığımızda, büyüdüğümüz dönemler tek partili ve hükümetlerin güçlü olduğu dönemler" dedi.
 • 14:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, 40 yıldır devam eden terörle mücadelede olaylarında son aşamaya gelindiğini belirterek, “Bu adamlarla mücadeleden başka çare yok. Bu 40 yıldır sürüyor.
 • 14:41AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAk Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili adayı Mehmet Özhaseki, Güneydoğu’daki belediye başkanlarının PKK’nın seçmenleri ölümle tehdit ettiğini anlattığını söyleyerek, "Okuma yazma oranı en yüksek yerde bile 3-5 oy iptali olurken, Türkçe’nin hiç bilinmediği yerde oylar ful çıkıyor" dedi.
 • 15:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ankara’da meydana patlamanın ardından ölü sayısının 128 olduğunu söyleyen ve ardından da özür dileyen HDP’nin yaptığı açıklamaya ilişkin olarak, "3 gün boyunca 25-30 kadar savcının, kriminoloji uzmanının ve polisin tek tek DNA’lar alarak uğraştığı ve parmak izleri alarak bulmaya çalıştığı bir hadisede Selahattin Demirtaş ve grubu anında hem bombanın patlayacağını biliyorlar hem de faili buluyorlar.
 • 16:07Özhaseki: Terörün Tuzağına DüşmeyeceğizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Türkiye'nin, birlik ve beraberliğine kast eden hain terörün tuzağına asla düşmeyeceğini söyledi.
 • 14:05AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ankara’da meydana gelen saldırının ardından Kayseri mitinginin iptal olduğunu söyleyerek, "Böyle bir ortamda şenlik havasında miting yapmak doğru değil" dedi.
 • 14:07AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Elazığ'daAK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Elazığ'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de iktidara gelen tüm partilerden daha başarılı olduklarını ancak kendilerinin bazı hatalarının olduğunu kabul ettiklerini belirterek, bundan hakikaten ders aldıklarını söyledi.
 • 19:22AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı - Eroğlu ve ÖzhasekiAK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı - Eroğlu ve ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti 2. Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Türkiye'de su şebekelerinde ortalama yüzde 43'lük bir su kaybı var. Bu bazı boruların çok eski olmasından kaynaklanan kaçaklar ve parsel bağlantılarındaki hatalardan ortaya çıkıyor"- "Ülke genelinde yılda 2 milyar metreküp su kayboluyor.
 • 17:19Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır Diyecek (2)Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır Diyecek (2)Yılda 2 MİLYAR METREKÜP SU BOŞA GİDİYOR Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da partisinin 2'nci Bölge Yerel Yönetimler Toplantısı'na katıldı.
 • 16:05Bakan Eroğlu'ndan Belediye Başkanlarına Alt Yapı Konusunda Uyarı AçıklamasıBakan Eroğlu'ndan Belediye Başkanlarına Alt Yapı Konusunda Uyarı AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, belediye başkanlarına alt yapı çalışmaları kapsamında, sokaklarda yaptıkları kaza çalışmaları konusunda seslenerek, “Tekrar tekrar sokakların kazılmasına vatandaşın büyük tepkisi var. Bilhassa bazı yerlerde seçimleri bu yüzden kaybettik. Tam seçim sırası kazı yapmış, yani vatandaş isyan ediyor” dedi.
 • 14:09Kayseri Özhaseki: Yüzde 41 Oya Ne Partimiz Ne Vatandaş MemnunKayseri Özhaseki: Yüzde 41 Oya Ne Partimiz Ne Vatandaş MemnunÖzhaseki: Yüzde 41 oya ne partimiz ne vatandaş memnun Oktay ENSARİ- Zafer BARIŞ/KAYSERİ (DHA)- AK Parti genel başkan yardımcısı, yerel yönetimler başkanı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, "Seçimlerden çıkalı 4 ay oldu.
 • 19:30Gül, Abdullah Gül Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılışına Katıldı (2)Gül, Abdullah Gül Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılışına Katıldı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genelbaşkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye cübbe giydirilmesi - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül konuşması ve sergi açılışı- 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün segi açması 11. Cumhurbaşkanı Gül: - "Birkaç ay önce Amerika Birleşik Devletleri ile Rusya arasındaki görüşmeler, Suriye'de yeni bir dönemin başlayacağını gösteriyor.
 • 18:29Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli’de düzenlenen Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı’na katıldı ve burada belediye başkanlarının genel seçimlerde milletvekilinden daha fazla çalışması gerektiğini söyledi.
 • 15:02Ak Partili Özhaseki: Kesilen Kurbanlar İslam Aleminin Üzerindeki Belaları DefetsinAk Partili Özhaseki: Kesilen Kurbanlar İslam Aleminin Üzerindeki Belaları DefetsinAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, son dönemlerde İslam coğrafyasının çok büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek, "Allah, kestiğimiz kurbanları, yaptığımız duaları inşallah İslam aleminin üzerinde dolaşan bu kara bulutlar için bir kaza gibi görsün, bu kötülükleri giderecek, onun namına kesilmiş bir kurban olarak görsün ve başımızdan bu belaları defetsin diye dua ediyorum.
 • 13:52Ak Partili Özhaseki: Muhtıraların Karşısında Duran Biz OldukAk Partili Özhaseki: Muhtıraların Karşısında Duran Biz OldukAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partilerinin iktidara geldiği ilk yıllarda ihtilal provaları yapıldığını ve muhtıraların verildiğini hatırlatarak, bunlara karşı durduklarını söyledi.
 • 20:32AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Özhaseki'nin tören alanına gelmesi - Özhaseki'nin konuşması - Özhaseki'nin temel atma törenine katılması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Niye başka ülkelerle bu kadar uğraşmazlar da bizim coğrafyamızda ve Türk insanı üzerinde bu tür oyunlar oynanır? İstiyorlar ki biz asla ayağa kalkmayalım ama bir taraftan da ölmeyelim. Hani derler ya 'ne öldüreceksin ne olduracaksın' bizim halkımıza düşündükleri bu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Niye başka ülkelerle bu kadar uğraşmazlar da bizim coğrafyamızda ve Türk insanı üzerinde bu tür oyunlar oynanır? İstiyorlar ki biz asla ayağa kalkmayalım ama bir taraftan da ölmeyelim. Hani derler ya 'ne öldüreceksin ne olduracaksın' bizim halkımıza düşündükleri bu" dedi.
 • 14:41Özhaseki: AK Parti Sürekli Önü Kesilmek İstenen Atlet GibiÖzhaseki: AK Parti Sürekli Önü Kesilmek İstenen Atlet GibiAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Şimdi zaman safları sıklaştırma zamanıdır.
 • 14:06AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen genç MÜSİAD tanıtımı ve STK buluşma toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “HDP kan akan musluklardan afişler yapıştırdılar.
 • 17:02Özhaseki, AK Parti'deki Yeni Görevini DevraldıÖzhaseki, AK Parti'deki Yeni Görevini DevraldıAK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, partisinin olağan kongresi sonrasında yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevine getirildi.
 • 13:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki AçıklamasıAk Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bu partideki yenilenme bir rota değişikliği değil ki, veya yeni bir tercih değişikliği değil ki sadece taze bir kan bir dinamizm öyle bakmak lazım” dedi.
 • 13:37AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ÖzhasekiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin soruları cevaplaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak Cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım"- "Partideki yenilenme bir rota değişikliği değil ki veyahut da yeni bir tercih değişikliği değil ki. Sadece taze bir kan, bir dinamizm, öyle bakmak lazım" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Cumhurbaşkanımız son yüzyılda Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal tarihine damga vuran en önemli insanlardan birisi. AK Parti'nin kurucusu ve haliyle de doğal lideri ve ilk defa Türkiye'de yüzde 52 oy alarak cumhurbaşkanı seçilmiş bir insan. Siyaset konusunda da zaten doğrusu bir duayen olarak kabul etmek, tecrübelerinden de istifade etmek lazım" dedi.